Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-26, 19:58   #4291
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
O to ja bym mniejszy wolała
Ale nie wiem jaki kolor... bo niby aż biała trupio nie jestem, ale jaśniutka. Bardziej w oliwki, żółcie.
Wiesz, ja zawsze ubolewam nad tym, że nie ma fluidów w małym opakowaniu (dajmy na to 15 ml), który by kosztował połowę ceny tradycyjnego podkładu. Bardzo często zmieniam kolorówkę i zwykle zużywam 1/3 opakowania a podkład ląduje na dnie kosmetyczki.
Mnie też troszkę zastanawia tonacja tego podkładu. Oczywiście solo bym go nie używała - aż tak biała nie jestem (i chyba nawet większość bladolicych nie) ale mógłby nadać się do mieszania z innym podkładem. I tutaj mam dylemat, bo nie wiem czy po prostu nie kupić sprawdzonego już białego Armaniego, czy ryzykować z Illa...
PS. Nareszcie doszła do mnie przesyłka z EDM. Zapasy Sandy fair i Fair neutral uzupełnione
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 20:12   #4292
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Wiesz, ja zawsze ubolewam nad tym, że nie ma fluidów w małym opakowaniu (dajmy na to 15 ml), który by kosztował połowę ceny tradycyjnego podkładu. Bardzo często zmieniam kolorówkę i zwykle zużywam 1/3 opakowania a podkład ląduje na dnie kosmetyczki.
Mnie też troszkę zastanawia tonacja tego podkładu. Oczywiście solo bym go nie używała - aż tak biała nie jestem (i chyba nawet większość bladolicych nie) ale mógłby nadać się do mieszania z innym podkładem. I tutaj mam dylemat, bo nie wiem czy po prostu nie kupić sprawdzonego już białego Armaniego, czy ryzykować z Illa...
PS. Nareszcie doszła do mnie przesyłka z EDM. Zapasy Sandy fair i Fair neutral uzupełnione
Ja w ogóle ubolewam, że kosmetyki są aż tak duże.
Róże, cienie, podkłady, pudry... no dożywotnie niektóre.
A ileż można malować się tak samo i tym samym?
A nie ma np. próbek błyszczyków, cieni, pudrów, żeby sprawdzić czy pasuje. Podkłady też odlewają niechętnie i w małych ilościach i tylko w tych sephorach czy "daglasach"...
Więc kusi mnie strasznie te 10 ml.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 20:16   #4293
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Więc kusi mnie strasznie te 10 ml.
Tylko że oni mogą sprzedać pełnowymiarowe opakowanie a nie 10 ml. Jak kliknie się dodaj do koszyka to automatycznie dodawany jest podkład 30 ml. A szkoda...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 20:31   #4294
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Tylko że oni mogą sprzedać pełnowymiarowe opakowanie a nie 10 ml. Jak kliknie się dodaj do koszyka to automatycznie dodawany jest podkład 30 ml. A szkoda...
A już się cieszyłam... to może jakieś rozbiórkowe?
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 21:00   #4295
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
A już się cieszyłam... to może jakieś rozbiórkowe?
Jeśli zdecyduję się na zakup, to dam Ci znać na PW. Póki co proponuję zajrzeć do wątku o Ill i zapytać czy nikt nie chce tam czegoś zamówić.

Muszę się wam pochwalić dzisiejszą przygodą w Naturze. Podeszłam do szafy Sensique i oglądałam kulki rozświetlające. Podeszła do mnie konsultantka i pyta czy w czymś może pomóc. To jej tłumaczę, że szukam kulek rozświetlających. Ta mi podaje te kulki (jakieś takie jasno beżowe, niby rozświetlające) i proponuje nałożyć pędzelkiem odrobinkę. Nałożyłam na policzek a tam - brązowa smuga. Pani patrzy, patrzy aż w końcu mówi "O, akurat u pani to te kulki mogą posłużyć jako brązer!" Ze śmiechu prawie się popłakałam.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 21:53   #4296
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dostałam mój BB Cream Elemong Na razie był test na nadgarstku i wypadł bardzo obiecująco, całkowicie stopił się ze skórą i zakrył żyłkę w jakichś 50% Jutro test na twarzy

http://darkbeauty.pinger.pl/m/386637...e-blemish-balm - tutaj można zobaczyć, jak to wygląda, znalazłam tego bloga szukając info o Elemongu na necie
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 22:34   #4297
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

a ja dziś po raz kolejny z nawinością 5latki poprosiłam konsultantkę w sephorze o poszukanie mi białego pudru matującego i o dostała ? TO https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ng-powder.html
Już w pudełku wydawał się dziwnie ciemny, ale pani ostro twierdziła, że to podkład mineralny wiec on zawsze jest ciemny, ale później te minerały się rozcierają na twarzy i wtedy jest jasny ( taaa, pomyslałam sobie - moj EDM Fair Neutral i Sand Fair są jasne od początku do końca - a nie pomarańczowe)
Na dłoni, (która u mnie jest ciemniejsza jednak od twarzy) zrobił oczywiście pomarańczowe ciapki, choć pani nadal szła w zaparte, że to się stopi ze skórą, bo to minerał bla bla bla... cóż, nie kupiłam, nie stopił się ze skórą a wychodząc śledził mnie wzork nienawistnej baby. Poszłam wiec do Douglasa i kupiłam puder IsaDora https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...r.html&next=1i nie jest chyba zły. Ale to się okaże, dopiero po użyciu .
Dostałam też kilka próbek nowego podkładu Borżujka - tego http://www.bourjois.co.uk/catalog/ma..._detox_organic o dziwo pani mnie mile zaskoczyła i wszystkie próbki są w najjaśniejszym z dostępnych kolorów. Próbowałyście? ja pewnie nie wytrzymam i jutro sie z rana wymaziam
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-26, 22:44   #4298
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
a ja dziś po raz kolejny z nawinością 5latki poprosiłam konsultantkę w sephorze o poszukanie mi białego pudru matującego i o dostała ? TO https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ng-powder.html
Już w pudełku wydawał się dziwnie ciemny, ale pani ostro twierdziła, że to podkład mineralny wiec on zawsze jest ciemny, ale później te minerały się rozcierają na twarzy i wtedy jest jasny ( taaa, pomyslałam sobie - moj EDM Fair Neutral i Sand Fair są jasne od początku do końca - a nie pomarańczowe)
Na dłoni, (która u mnie jest ciemniejsza jednak od twarzy) zrobił oczywiście pomarańczowe ciapki, choć pani nadal szła w zaparte, że to się stopi ze skórą, bo to minerał bla bla bla... cóż, nie kupiłam, nie stopił się ze skórą a wychodząc śledził mnie wzork nienawistnej baby. Poszłam wiec do Douglasa i kupiłam puder IsaDora https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...r.html&next=1i nie jest chyba zły. Ale to się okaże, dopiero po użyciu .
Dostałam też kilka próbek nowego podkładu Borżujka - tego http://www.bourjois.co.uk/catalog/ma..._detox_organic o dziwo pani mnie mile zaskoczyła i wszystkie próbki są w najjaśniejszym z dostępnych kolorów. Próbowałyście? ja pewnie nie wytrzymam i jutro sie z rana wymaziam
Mi wciskały płynnego najjaśniejszego smashboxa, ale jest sporo za ciemny. Dobrze że nie kupiłaś - szkoda pieniędzy, a do tanich nie należy
Detox testowałam tylko w drogerii. Dla mnie niestety znacznie za ciemny i za żółty Uważaj przy rozprowadzaniu - szybko zasycha (ale ja akurat lubię te szybkozasychające, "suche" podkłady).
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 09:29   #4299
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

wydawało mi się, Ze Borżujki mają jasnę kolory - niestety Detox przy porannej próbie zrobił mi pomarańczową plamę na czole. Więc próbka do kosza, walnęłam mineralki na mordkę i dalej czekam na Mishhe.

IsaDora odrobinę ciemna, ale po wymieszaniu z białym Dermablendem Vichy da się przeżyć. Zobaczymy tylko czy nie ciemnieje - ale to okaże się dopiero wieczorem.

P.s Czy u was też tak sypie śnieg??
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 10:43   #4300
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Ja w ogóle ubolewam, że kosmetyki są aż tak duże.
Róże, cienie, podkłady, pudry... no dożywotnie niektóre.
A ileż można malować się tak samo i tym samym?
A nie ma np. próbek błyszczyków, cieni, pudrów, żeby sprawdzić czy pasuje. Podkłady też odlewają niechętnie i w małych ilościach i tylko w tych sephorach czy "daglasach"...
Więc kusi mnie strasznie te 10 ml.
ja tam jestem czasami niesamowicie zadowolona z wydajności kosmetyków - np róż CAH z Essence. nigdzie już nie kupię takiego koloru, może podobny, ale ten ma w sobie coś takiego, ze uwalniają się we mnie jakieś pierwotne instynkty: mogę otworzyć pudełeczko, położyć je na stole i gapić się na kosmetyk godzinami

Nikita, u mnie tylko lekko poprószyło. Na szczęście mam tym razem okazję się powoli przyzwyczajać do zimy (po ostatniej, bardzo zimnej, śnieżnej i strasznie długiej zimie nie cierpię tej pory roku), a nie jak w tamtym roku, gdzie w połowie października nagle spadło 30 cm śniegu
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 12:17   #4301
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Fajne te Illa
poczytam poszukam i może nabędę trochę?
A jak cenowo? bo na stronie są chyba za 20 funtów i za 7?
podkłady 21 funtów, wysyłka 6,5 ...
Co do zbiorowego, ja chyba nie mogę zrobić , bo niestety nie mam "statusu organizatoki"....
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-27, 13:06   #4302
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
podkłady 21 funtów, wysyłka 6,5 ...
Co do zbiorowego, ja chyba nie mogę zrobić , bo niestety nie mam "statusu organizatoki"....
Możesz na makijażowym nie trzeba mieć tego statusu aby zrobić zamówienie
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 15:06   #4303
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

A ja mam kryzys - jak patrzę na swoje nogi, brzuch i ręce - to niedobrze mi się robi od żył które tam widzę. Normalnie mapę można narysować
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 15:17   #4304
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
A ja mam kryzys - jak patrzę na swoje nogi, brzuch i ręce - to niedobrze mi się robi od żył które tam widzę. Normalnie mapę można narysować
Nie martw się, ja też tak mam. Im zimniej, tym gorzej. Niebieskie żyły, skóra przezroczysta, fair neutral na twarzy wygląda jak maska, bo jest sporo za ciemny Ani się umalować, ani zostawić twarz 'nagą'. Najgorzej na dworze - twarz biała a nos czerwony jak u alkoholiczki.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 16:08   #4305
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

tak czytam to co piszecie i sobie myśle... co mają zrobić dziewczyny z b. jasną cerą,które nie znają minerałów... tak na nie narzekamy,że się warzą,że to że tamto... a skąd my weźmiemy takie jasne podkłady?:P
a z tym nosem to prawda... tak sobie myśle,że może by się zaopatrzyć w coś mocniej kryjącego,żeby paćkać tym nos :P
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 16:54   #4306
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
tak czytam to co piszecie i sobie myśle... co mają zrobić dziewczyny z b. jasną cerą,które nie znają minerałów... tak na nie narzekamy,że się warzą,że to że tamto... a skąd my weźmiemy takie jasne podkłady?:P
a z tym nosem to prawda... tak sobie myśle,że może by się zaopatrzyć w coś mocniej kryjącego,żeby paćkać tym nos :P
nie używają podkładów
ja muszę filtrować się przez cały rok, niezależnie od pogody a nie wyobrażam sobie jak - bez starcia filtra - mogłabym zaaplikować na skórę jakiś mineralny puder
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 17:26   #4307
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
tak czytam to co piszecie i sobie myśle... co mają zrobić dziewczyny z b. jasną cerą,które nie znają minerałów... tak na nie narzekamy,że się warzą,że to że tamto... a skąd my weźmiemy takie jasne podkłady?:P
a z tym nosem to prawda... tak sobie myśle,że może by się zaopatrzyć w coś mocniej kryjącego,żeby paćkać tym nos :P
Nie używają, albo używają najjaśniejszych jakie są.

A my musimy brać z sieci...
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 17:29   #4308
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
tak czytam to co piszecie i sobie myśle... co mają zrobić dziewczyny z b. jasną cerą,które nie znają minerałów... tak na nie narzekamy,że się warzą,że to że tamto... a skąd my weźmiemy takie jasne podkłady?:P
a z tym nosem to prawda... tak sobie myśle,że może by się zaopatrzyć w coś mocniej kryjącego,żeby paćkać tym nos :P
Ja też nad tym myślałam. No bo co? Nie wszystkich stać na białego armaniego czy illamasquę, a inne białe specyfiki są tak koszmarne jakościowo że szkoda nerwów. Loss_lauri chyba ma rację - one się nie malują (może ewentualnie używają jakiegoś pudru transparentnego).

Loss_lauri a próbowałaś 'stemplować' twarz pudrem mineralnym (a nie omiatać twarz pędzlem)?
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 17:46   #4309
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
dzięki, dzięki, coś czuję, że się nie oprę i jednak zamówię poczciwe edm
kuszą mnie tez pudry rozświetlające...
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-27, 17:51   #4310
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Możesz na makijażowym nie trzeba mieć tego statusu aby zrobić zamówienie
Aha czyli mogę ale najwczesniej pewnie w styczniu, bo na razie mam wszystko co mi potrzeba z illa
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 18:00   #4311
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
dzięki, dzięki, coś czuję, że się nie oprę i jednak zamówię poczciwe edm
kuszą mnie tez pudry rozświetlające...
Oj, mnie też... Podoba mi się ten zielony: http://kosmetyki-mineralne.com/pearl-mint-p1130.html
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 18:32   #4312
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Oj, mnie też... Podoba mi się ten zielony: http://kosmetyki-mineralne.com/pearl-mint-p1130.html
mnie się podoba wet sand i champagne, ale i róże są fajne... właściwie mogłabym na początek małe próbki sobie sprawić
a nazwa różu 'new car smell'?
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 18:38   #4313
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

:d
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 18:40   #4314
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
a nazwa różu 'new car smell'?
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 19:15   #4315
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez nikadomi Pokaż wiadomość
:d
eh, kiedy dojdę to takiej bladości
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 19:33   #4316
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Ja też nad tym myślałam. No bo co? Nie wszystkich stać na białego armaniego czy illamasquę, a inne białe specyfiki są tak koszmarne jakościowo że szkoda nerwów. Loss_lauri chyba ma rację - one się nie malują (może ewentualnie używają jakiegoś pudru transparentnego).

Loss_lauri a próbowałaś 'stemplować' twarz pudrem mineralnym (a nie omiatać twarz pędzlem)?
gdybym miała taki puder to zapewne tak bym go aplikowała, bo właśnie w ten sposób nakładam na filtr swój puder (mieszanka pudru perłowego, diamentowego, jedwabiu w proszku i skrobi) - stempluję twarz puszkiem zrobionym z waty (zwykły puszek albo pędzel naruszyłby warstwę filtra). na nos nakładam go palcami - po prostu wklepuję
gdybym naprawdę musiała coś zakrywać, matowić na skórze i nie miała paranoi na punkcie ochrony skóry przed uv, destabilizacji itd to pewnie zaczęłabym się bawić w minerały. ale mi się po prostu nie chcę
jako że nie muszę nakładać nic co przykrywałoby mi cerę, bo warstwa filtra zafiksowanego tym pudrem daje u mnie efekt 'podkładowego wykończenia' i oprócz napadów AZS nie mam jakichś problemów z cerą (choć tych przeklętych plam i tak żaden podkład by nie przykrył tylko dodatkowo je zaognił ), świadomość tego, że nie mogę znaleźć wystarczająco jasnego podkładu w sklepie nie spędza mi snu z powiek poza tym bardzo, bardzo boję się wysuszenia mojej i tak już suchej skóry przez podkład (no chyba że miałby konsystencję masła).
ale nie zaprzeczę, że czasami, 'od wielkiego dzwonu' (zwłaszcza, gdy ten 'dzwon' odbywa się po zachodzie słońca) miałabym ochotę zrobić pełny makijaż a nie tylko tusz +róż ale kupowanie takiego armaniego tylko po to by użyć go kilka razy w roku i żeby potem się przeterminował, po prostu się nie opłaca
dlatego wspomniane przez ciebie mini-opakowania podkładów albo próbki byłyby naprawdę czymś fajnym może pójdę do sephory albo douglasa ze swoim słoiczkiem z BU bezczelnie wyłudzić próbkę
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl

Edytowane przez loss_lauri
Czas edycji: 2010-11-27 o 19:35
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 19:46   #4317
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
nie używają podkładów
ja muszę filtrować się przez cały rok, niezależnie od pogody a nie wyobrażam sobie jak - bez starcia filtra - mogłabym zaaplikować na skórę jakiś mineralny puder
używają korektora w charakterze "półpodkładu" - czyli na brode, nos, pod oczy ja nie mam teraz podkładu bo sie na nie obraziłam, boe-ing 01 benefita na brode nos i pod oczy, na to biały puder matujący Kryolana i juz.

nie mam siły juz

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Cytat:
Napisane przez nikadomi Pokaż wiadomość
:d
hmmm... nie chce sie czepiać, ale dziewczyna na zdjęciu nr dwa jest blada, owszem, ale tez po prostu ma prześwietlona twarz na tym zdjęciu, stąd tez ta jej nieziemska, pięknie blada twarz

a poza tym oczywiście wszytskie cudne, szczeólnie że w wieksozści moje ukochane rudaski
__________________
potrzebuję cię, ponieważ cię kocham, a nie kocham cię, ponieważ cię potrzebuję.

"You know that saying, all you need is love? well, oxygen is even more important" Gregory House.

wypatruję wielbłądów.
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 20:00   #4318
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
używają korektora w charakterze "półpodkładu" - czyli na brode, nos, pod oczy ja nie mam teraz podkładu bo sie na nie obraziłam, boe-ing 01 benefita na brode nos i pod oczy, na to biały puder matujący Kryolana i juz.

nie mam siły juz

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------



hmmm... nie chce sie czepiać, ale dziewczyna na zdjęciu nr dwa jest blada, owszem, ale tez po prostu ma prześwietlona twarz na tym zdjęciu, stąd tez ta jej nieziemska, pięknie blada twarz

a poza tym oczywiście wszytskie cudne, szczeólnie że w wieksozści moje ukochane rudaski
No ja jak mi się cera ulepszy trochę to też będę jechać na samym pudrze i korektorze pod oczy. Bo policzki mam ok tylko str T do bani
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 21:25   #4319
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
używają korektora w charakterze "półpodkładu" - czyli na brode, nos, pod oczy ja nie mam teraz podkładu bo sie na nie obraziłam, boe-ing 01 benefita na brode nos i pod oczy, na to biały puder matujący Kryolana i juz.

nie mam siły juz

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------



hmmm... nie chce sie czepiać, ale dziewczyna na zdjęciu nr dwa jest blada, owszem, ale tez po prostu ma prześwietlona twarz na tym zdjęciu, stąd tez ta jej nieziemska, pięknie blada twarz

a poza tym oczywiście wszytskie cudne, szczeólnie że w wieksozści moje ukochane rudaski
zapomniałam o korektorze tylko że nie mam siły przekopywać się przez wątek o jasnych podkładach gdzie dziewczyny wymieniały te najjaśniejsze korektory więc nadal używam za ciemnego
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 22:12   #4320
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
dzięki, dzięki, coś czuję, że się nie oprę i jednak zamówię poczciwe edm
kuszą mnie tez pudry rozświetlające...
http://kosmetyki-mineralne.com/light-pink-p1136.html ja mam ten, dostałam jako próbkę bo nigdy nie myślałam, że chcę używać rozświetlacza I jest naprawdę świetny
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:14.