Kosmetyki M.A.C. cz. 4 - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-03, 22:49   #4081
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Ale mnie pozytywnie zszokowała ta wiadomość o akcji promocyjnej w MACu...tylko, do cholery, dlaczego coś takiego nie obejmuje wszystkich placówek w Polsce? Ja chcę taką promocję w Warszawie W końcu trochę wydajemy w MACu
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 23:12   #4082
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ale mnie pozytywnie zszokowała ta wiadomość o akcji promocyjnej w MACu...tylko, do cholery, dlaczego coś takiego nie obejmuje wszystkich placówek w Polsce? Ja chcę taką promocję w Warszawie W końcu trochę wydajemy w MACu

Trochę to delikatnie powiedziane
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 23:19   #4083
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez TQC Pokaż wiadomość
No właśnie pod tym względem nasz MAC jest fajny, że nie trzeba sie aż tak śpieszyć, żeby zdążyć przed wyprzedaniem

A skąd wiesz o tej szmince? Ja myślałam, że mniej się sprzedają np. błyszczyki...

ehhh... szkoda, bo barrrrdzo bym chciała, żeby można było wymieniać na cienie i błyszczyki Moze kiedys to wprowadzą <marzy>
Chyba w MACu sie tego dowiedziałam ale nie jestem pewna. Zresztą to nie jakaś tajemnica, tylko chyba po prostu mało kto się tym interesuje, a ja akurat wypytywałam

I to jest taka nadrzędna strategia MACa, ale nie tyle chodzi o pozbywanie sie zalegającego towaru, tylko o przekonanie klientek do kosmetyku, do tej pory przez nich unikanego
Ale to bardzo dobrze pomyślana strategia - bo jak osoba która nigdy nie używała szminki odstanie taką gratis, wybierze sobie jakąś fajną (albo pomogą jej wybrać), to w iluś tam przypadkach na ileś stwierdzi, że szminka to jest to no i oczywiście wróci po więcej szminek

Błyszczyki to się chyba zawsze w miarę dobrze sprzedają, bo od kilku lat są mocno lansowane (w przeciwieństwie do szminek) ale jak w MACu nie schodzą za dobrze to się nie dziwię, no bo te lipglassy to jednak średnie są

---------- Dopisano o 00:19 ---------- Poprzedni post napisano o 00:13 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ale mnie pozytywnie zszokowała ta wiadomość o akcji promocyjnej w MACu...tylko, do cholery, dlaczego coś takiego nie obejmuje wszystkich placówek w Polsce? Ja chcę taką promocję w Warszawie W końcu trochę wydajemy w MACu
to może jednak za dużo wydajecie i nie ma potrzeby was żadnymi akcjami kusić
żartuję, no ale rzeczywiście mogliby w Wawie też taką akcję zrobić, bo przeciez do losowania i tak idą rzeczy z dawnych limitowanek, których na stanie w sklepie i tak nie mogą trzymać w nieskończoność tylko je odsyłają (chyba, ze w u was po prostu nic nie zostaje więc nie ma z czego robić tych akcji - może tu o to chodzi, że jak się uzbiera tych niesprzedanych rzeczy z kolekcji specjalnych to robi się taką akcję przy jakiejś okazji, żeby w ten sposób się ich pozbyć - taki wewnętrzny "recycling" )
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 09:13   #4084
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Tak intensywnie myślę i myślę i może mi poradzicie w kwestii doboru szminki?
Chciałabym taką dosyć transparentną, taką która da efekt w stylu błyszczyka w kolorze koralowym . Jeśli chodzi o ten efekt to chyba powinnam szukać wśród lustre? A kolor?
Cytat:
Napisane przez TQC Pokaż wiadomość
Tez szukam takiej szminki jak opisalas Ze swatchy w internecie czaje sie na See Sheer, ale nie mam pojecia jak wyglada na zywo bo jakos nigdy nie pamietam zeby za nia popatrzec jak jestem w MAC-u
Może costa chic??Co prawda to nie jest lustre, tylko frost, ale kolor ma cudny-taki śliczny koral.
Tutaj macie swatche: http://nissiax83.blogspot.com/2011/0...ag-dalszy.html

Winyl - a co pędzla to popróbuj, bo naprawdę jak już go okiełznasz po swojemu, to staje się naprawdę fajnym pędzlem. Kochana - musisz poeksperymentować z rozświetlaczami!!! Niech ja Cię dorwę, to zobaczysz toż to moje niezbędniki. Jak znajdziesz swój idealny, to potem będziesz sie dziwić jak mogłaś żyć bez niego.
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 11:20   #4085
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Może costa chic??Co prawda to nie jest lustre, tylko frost, ale kolor ma cudny-taki śliczny koral.
Tutaj macie swatche: http://nissiax83.blogspot.com/2011/0...ag-dalszy.html
Costa chic jest śliczna, ale na pewno nie transparentna. To bardzo intensywny koralowy kolor. Ja się osobiście od niej uzależniłam (wogóle w życiu bym się nie spodziewała u siebie takiego koloru, ale przepadłam) i polecam ją wszystkim, tylko ostrzegam, że to dość mocny kolor. Jak chcecie to mogę wkleić na swatchowy, zaraz zobaczę czy była.
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 11:28   #4086
Nat2706
Raczkowanie
 
Avatar Nat2706
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 174
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Dziewczyny z Wrocławia- dzwoniłam przed chwilą do MACa i się dowiedziałam co nieco. Jeśli chodzi o dzisiejszą noc zakupów to kupując dwa produkty plus trzeci z limitowanki, otrzymuje się 4 produkt gratis (oczywiście zapomniałam zapytać na jakiej zasadzie ale wydaje mi się,że tak jak to zwykle bywa przy takiej promocji, że musi być tańszy niż dwa pozostałe). Zapytałam też o promocje na dzień kobiet i pani powiedziała,że nie może zdradzić- może tak, a może nie. Ale po jej tonie głosu sądzę,że sugerowała że jednak tak, bo słychać było że się uśmiecha :P
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nat2706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 11:41   #4087
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez palina_malina Pokaż wiadomość
Costa chic jest śliczna, ale na pewno nie transparentna. To bardzo intensywny koralowy kolor. Ja się osobiście od niej uzależniłam (wogóle w życiu bym się nie spodziewała u siebie takiego koloru, ale przepadłam) i polecam ją wszystkim, tylko ostrzegam, że to dość mocny kolor. Jak chcecie to mogę wkleić na swatchowy, zaraz zobaczę czy była.
ja poproszę swatch kolorek śliczny mimo iż mocny.
Przeglądam właśnie stronkę amerykańską i może sheer (u niektórych może wyglądać zbyt pomarańczowo albo zbyt różowo, ale z opisu wynika iż to koralowy odcień) albo charismatic? Oba to lustry.
Z tych nowych sheen supreme Gotta Dash! ma w opisie, że to jasny koral.
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-04, 11:46   #4088
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Nat2706 Pokaż wiadomość
Hmmm...ciekawe ciekawe a ja nawet specjalnie sprawdzałam listę promocji na stronie Magnolii pod kątem MACa ale nie było go...
Chyba jutro przedzwonię i dopytam i zapytam przy okazji o promocję na dzień kobiet bo nie wiem w takim razie kiedy się wybrać :P
też patrzyłam na tą stronę z promocjami i nie było ) ale widzę, że już się upewniłaś )

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ale mnie pozytywnie zszokowała ta wiadomość o akcji promocyjnej w MACu...tylko, do cholery, dlaczego coś takiego nie obejmuje wszystkich placówek w Polsce? Ja chcę taką promocję w Warszawie W końcu trochę wydajemy w MACu
Warszawa i tak już ma za dobrze :P
ja tam bym sie cieszyła że w ogóle eventy zaczęli robić, może pomalutku, powolutku się MAC w PL rozkręci ) poczekajmy trochę, cierpliwości
Mi się wydaje że to też ma na celu rozpromowanie marki w miastach poza stołecznym, na pewno taki Wro czy Krk mają mniejsze sprzedaże niż Złote
dlatego w sobotę za tydzień jadę im poprawić sprzedaż hłehłe

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość

Błyszczyki to się chyba zawsze w miarę dobrze sprzedają, bo od kilku lat są mocno lansowane (w przeciwieństwie do szminek) ale jak w MACu nie schodzą za dobrze to się nie dziwię, no bo te lipglassy to jednak średnie są
uwielbiam MACowe błyszczyyyyyyki ))
ale ja zawsze lubiłam konkretniejsze konsystencje błyszczoli, bo mi dobrze usta odżywiają i lubię efekt tafli więc MACowe mi pasują

Cytat:
Napisane przez Nat2706 Pokaż wiadomość
Dziewczyny z Wrocławia- dzwoniłam przed chwilą do MACa i się dowiedziałam co nieco. Jeśli chodzi o dzisiejszą noc zakupów to kupując dwa produkty plus trzeci z limitowanki, otrzymuje się 4 produkt gratis (oczywiście zapomniałam zapytać na jakiej zasadzie ale wydaje mi się,że tak jak to zwykle bywa przy takiej promocji, że musi być tańszy niż dwa pozostałe). Zapytałam też o promocje na dzień kobiet i pani powiedziała,że nie może zdradzić- może tak, a może nie. Ale po jej tonie głosu sądzę,że sugerowała że jednak tak, bo słychać było że się uśmiecha :P
awwww czemu ja jadę dopiero 12stegoooo.... i czemu nie mieszkam we Wrooooo....
w dodatku wczoraj nie zjadłam pączka i mnie wnerw z tego powodu trzyma


a w ogóle to koralowa delikatna szmina to Fresh Salmon był, może można go jeszcze na ebayu upolować?? warto
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2011-03-04 o 11:53
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 12:06   #4089
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
ja poproszę swatch kolorek śliczny mimo iż mocny.
Przeglądam właśnie stronkę amerykańską i może sheer (u niektórych może wyglądać zbyt pomarańczowo albo zbyt różowo, ale z opisu wynika iż to koralowy odcień) albo charismatic? Oba to lustry.
Z tych nowych sheen supreme Gotta Dash! ma w opisie, że to jasny koral.
Zrobione.

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

a w ogóle to koralowa delikatna szmina to Fresh Salmon był, może można go jeszcze na ebayu upolować?? warto
Fajny, taki delikatny, podoba mi się wiem, że odp. nie była do mnie, ale poszukam na ebayu
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 12:13   #4090
mon88
Zadomowienie
 
Avatar mon88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 417
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Nat2706 Pokaż wiadomość
Dziewczyny z Wrocławia- dzwoniłam przed chwilą do MACa i się dowiedziałam co nieco. Jeśli chodzi o dzisiejszą noc zakupów to kupując dwa produkty plus trzeci z limitowanki, otrzymuje się 4 produkt gratis (oczywiście zapomniałam zapytać na jakiej zasadzie ale wydaje mi się,że tak jak to zwykle bywa przy takiej promocji, że musi być tańszy niż dwa pozostałe). Zapytałam też o promocje na dzień kobiet i pani powiedziała,że nie może zdradzić- może tak, a może nie. Ale po jej tonie głosu sądzę,że sugerowała że jednak tak, bo słychać było że się uśmiecha :P
o! a ja właśnie chciałam dzownić się pytać
czyli jeśli wezmę 4 produkty to najtańszy dostanę gratis? (tzn. ja sama wybieram ten 4, tak?)
i jeden musi być z limitowanki? hm...nie mam nic upatrzonego z limitowanki
mon88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 12:18   #4091
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

byłam wczoraj w MACu na Wonder Woman.. okazało się, że poza wspomnianą kolekcją, wrzucili jeszcze 4 na szczęście 3 z nich wchodzą na stałe, w związku z tym nie ma pośpiechu z zakupami

zrobiłam sporo zdjęć i swatchy.. jeśli macie ochotę pooglądać, wszystko wrzucone na moim blogu
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-04, 12:21   #4092
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
awwww czemu ja jadę dopiero 12stegoooo.... i czemu nie mieszkam we Wrooooo....
lub KRK
Łączę się w bólu z koleżanką
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 12:45   #4093
Nat2706
Raczkowanie
 
Avatar Nat2706
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 174
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez mon88 Pokaż wiadomość
o! a ja właśnie chciałam dzownić się pytać
czyli jeśli wezmę 4 produkty to najtańszy dostanę gratis? (tzn. ja sama wybieram ten 4, tak?)
i jeden musi być z limitowanki? hm...nie mam nic upatrzonego z limitowanki
wiesz co to tylko taki mój domysł- tak mi się wydaje! Kiedy usłyszałam,że trzeba kupić jeden produkt z limitki to nie dopytywałam ponieważ nie interesuje mnie nic z niej i od razu stwierdziłam,że się nie wybieram także możesz jeszcze przedzwonić i dopytać
a jeśli chodzi o dzień kobiet to mam nadzieję,że dobrze wyczułam intencje pani Maji :P
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nat2706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 13:40   #4094
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez palina_malina Pokaż wiadomość
Fajny, taki delikatny, podoba mi się wiem, że odp. nie była do mnie, ale poszukam na ebayu
) odpowiedź była ogólna )

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
lub KRK
Łączę się w bólu z koleżanką
nie? dokładnie...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 14:15   #4095
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Ja tez gadałam z salonem we wrocku - 3 produkty (z czego 1 musi być albo z pikoków albo nowy różu lub szminka) i można wylosować 4 gratis - są pigmenty, błyszczyki, szminki, cienie.
I tyle się dowiedziałam
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 14:43   #4096
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Może costa chic??Co prawda to nie jest lustre, tylko frost, ale kolor ma cudny-taki śliczny koral.
Tutaj macie swatche: http://nissiax83.blogspot.com/2011/0...ag-dalszy.html

Winyl - a co pędzla to popróbuj, bo naprawdę jak już go okiełznasz po swojemu, to staje się naprawdę fajnym pędzlem. Kochana - musisz poeksperymentować z rozświetlaczami!!! Niech ja Cię dorwę, to zobaczysz toż to moje niezbędniki. Jak znajdziesz swój idealny, to potem będziesz sie dziwić jak mogłaś żyć bez niego.
Haha, ale ja mam dwie lewe ręce do makijażu i innych takich, więc nawet nie próbuję takich zaawansowanych rzeczy jak rozświetlacze :P. Ale kto wie, może mnie kiedyś dorwiesz i nauczysz tej trudnej sztuki makijażu i polubię się z rozświetlaczami . Narazie pędzel zostawiam, ale jak w wakacje będę robić porządki i nadal będzie leżał nie ruszony to się go pozbywam .

Costa chic śliczna, ale ja chcę coś 'lekkiego', transparentnego . Na takie 'cięższe' szminki przyjdzie jeszcze czas .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 15:57   #4097
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

pomalowałam się dzisiaj MSFem Pink Power z Wonder Woman i jestem bardzo zadowolona.. środkowej części użyłam jako bronzera, dolnej jako różu, a górnej jako rozświetlacza.. efekt bardzo delikatny i naturalny.. myślę, że nawet mniej wprawna ręka sobie nim krzywdy nie zrobi
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 16:27   #4098
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
uwielbiam MACowe błyszczyyyyyyki ))
ale ja zawsze lubiłam konkretniejsze konsystencje błyszczoli, bo mi dobrze usta odżywiają i lubię efekt tafli więc MACowe mi pasują
odżywienie i nawilżenie rzeczywiście super - w zimie lipglassy są jednak bezkonkurencyjne
ale to że tak się niemiłosiernie kleją doprowadza mnie powoli do szału (te drobne niteczki szalika przyczepiające się do ust, a potem lądujące w gardle - bo nie chce mi się ściągać na mrozie rękawiczek, żeby je odklejać od błyszczyka ), tak jak to że z czasem gęstnieją coraz bardziej
masz na to może jakieś sposoby?
a jak je przechowujesz? (może dobrze by im zrobiło wsadzenie do lodówki )
Ja na razie tyle się nauczyłam, żeby nie zaczynać kilka błyszczyków naraz - wole je zużywać po kolei i szybko (takie które mi z pół roku napoczęte leżały - używane sporadycznie, to nawet zapach zaczęły trochę zmieniać

Ja ostatnio polubiłam się bardziej z plushglassami i cremesheenami (tu nie mam żadnych zastrzeżeń, tylko niestety nie są one już tak efektowne jak Lipglassy)
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 16:58   #4099
szikago
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: HH
Wiadomości: 31
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez palina_malina Pokaż wiadomość
Costa chic jest śliczna, ale na pewno nie transparentna. To bardzo intensywny koralowy kolor. Ja się osobiście od niej uzależniłam (wogóle w życiu bym się nie spodziewała u siebie takiego koloru, ale przepadłam) i polecam ją wszystkim, tylko ostrzegam, że to dość mocny kolor. Jak chcecie to mogę wkleić na swatchowy, zaraz zobaczę czy była.

Popieram w 100%!!!
Kocham Costa Chic chociaz mam ja dopiero pare dni
Moim zdaniem wcale nie jest bardzo intensywna,na oczkach maluje kreski,na policzkach roz Springsheen i do tego Costa Chic i nic wiecej mi nie trzeba
Polecam jest cudowna i ten przepiekny koralowy kolor--Hmm zakochana jestem
szikago jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-04, 18:15   #4100
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Na swachowy wątek wrzuciłam moje zakupy z WW, ale zdjecia niestety nie oddaja urody tych cudeniek, szczegolnie różu, ktory jest boooooski. Chcialam wrzucic zdjecie swojego polika ale dopadlo mnie zoracowe łuszczenie...

Mialam wrzucić też tu, ale mialam małe problemy z załadowaniem ich na tamten wątek, pare brzydkich wyrazów poszło, dlatego beda tylko tam.

Edytowane przez tiniaczek
Czas edycji: 2011-03-04 o 18:23
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 18:37   #4101
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Na swachowy wątek wrzuciłam moje zakupy z WW, ale zdjecia niestety nie oddaja urody tych cudeniek, szczegolnie różu, ktory jest boooooski. Chcialam wrzucic zdjecie swojego polika ale dopadlo mnie zoracowe łuszczenie...

Mialam wrzucić też tu, ale mialam małe problemy z załadowaniem ich na tamten wątek, pare brzydkich wyrazów poszło, dlatego beda tylko tam.
Graaatki Kochana Pieknosci masz, powzdychać do obrazków można
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 18:52   #4102
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Graaatki Kochana Pieknosci masz, powzdychać do obrazków można
Dzięki
W "moim"(fajnie by bylo) Macu w 6 godzin wyprzedali pół kolekcji, ja się załapałam na ostatnie sztuki.
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 19:03   #4103
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

wczoraj znalazlam maca w pradze i mieli juz nowa kolekcje i te nowe szminki - wszystko boskie; zwlaszcza jasnorozowa a z WW swietny jest ten brzoskwiniowy roz i jasniejszy rozswietlacz! ceny porownywalne z polskimi, wiec nic nie kupilam
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 19:30   #4104
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Na swachowy wątek wrzuciłam moje zakupy z WW, ale zdjecia niestety nie oddaja urody tych cudeniek, szczegolnie różu, ktory jest boooooski. Chcialam wrzucic zdjecie swojego polika ale dopadlo mnie zoracowe łuszczenie...

Mialam wrzucić też tu, ale mialam małe problemy z załadowaniem ich na tamten wątek, pare brzydkich wyrazów poszło, dlatego beda tylko tam.
Ooo Ty niedobra, przez Ciebie mi się podoba Pink Power . I co ja mam biedna zrobić, kupować czy czekać na quite cute? :P
Chyba jednak poczekam, chociaż nie ukrywam, przydałby mi się już jakiś mineralny róż z MACa :P.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 19:33   #4105
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Ooo Ty niedobra, przez Ciebie mi się podoba Pink Power . I co ja mam biedna zrobić, kupować czy czekać na quite cute? :P
Ja czekam na Quite Cute z WW nic nie nabywam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 19:35   #4106
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja czekam na Quite Cute z WW nic nie nabywam
Też tak miałam zrobić, ale ten róż + rozświetlacz + bronzer ...
Rzecz w tym, że bronzera na 99% bym w ogóle nie używała, a jego jest najwięcej :/.
Choć oczami wyobraźni już widzę nadi83 jak mnie namawia na zakup "rozświetlacz, rozświetlacz"

A w ogóle jest jakaś pewna informacja o tym, że (czy) quite cute będzie (i kiedy) w Polsce?
Bo ja jedynie czytałam, że poza stanami później niż w połowie kwietnia.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 19:45   #4107
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Proszę o radę,szukam delikatnych cieni do codziennego i szybkiego makijażu.
Czy Brule i Quarry będa odpowiednie?
Chodzi mi o takiego maksymalnego zwyklaka -dwa odcienie plus czarna kreska.
Czy te kolory są bardzo podobne i po prostu nie będzie widać zróżnicowana na powiece?
I jeszcze jedno,wybieram się niedługo na weekend do Londynu i mam pytanie-czy kosmetyki MACa są tam sporo tańsze czy raczej bez różnicy?
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 19:50   #4108
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Też tak miałam zrobić, ale ten róż + rozświetlacz + bronzer ...
Rzecz w tym, że bronzera na 99% bym w ogóle nie używała, a jego jest najwięcej :/.
Choć oczami wyobraźni już widzę nadi83 jak mnie namawia na zakup "rozświetlacz, rozświetlacz"

A w ogóle jest jakaś pewna informacja o tym, że (czy) quite cute będzie (i kiedy) w Polsce?
Bo ja jedynie czytałam, że poza stanami później niż w połowie kwietnia.
A mnie osobiscie Pink Power zbedny, bo rozświetlacz mam osobno, bronzer osobno, roz osobno, to po co mi 3 in1 i to jeszcze takie wielki? Chyba tylko po to, żeby sie w niego jopić
A nie mam pojęcia czy ta kolekcja będzie w polsce
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 20:03   #4109
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A mnie osobiscie Pink Power zbedny, bo rozświetlacz mam osobno, bronzer osobno, roz osobno, to po co mi 3 in1 i to jeszcze takie wielki? Chyba tylko po to, żeby sie w niego jopić
A nie mam pojęcia czy ta kolekcja będzie w polsce
Ach no tak, bo Ty nie mieszkasz w Polsce .
Ja od dłuższego czasu baardzo chcę mineralny róż z MACa, ale dużo bardziej (przynajmniej ze swatchy) podoba mi się ten brzoskwiniowy z QC , bronzera nie używam, rozświetlacza narazie też nie, ale kto wie ...
Chyba sobie daruję ten pink power, aczkolwiek kusi :P. Ale w zasadzie to większość rzeczy z MACa powoduje, że mi się oczy świecą tylko jak pomyślę "czy ty dziewczyno będziesz tego w ogóle kiedykolwiek używać?" to już przestaję być taka napalona ;P.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 20:10   #4110
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Ooo Ty niedobra, przez Ciebie mi się podoba Pink Power . I co ja mam biedna zrobić, kupować czy czekać na quite cute? :P
Chyba jednak poczekam, chociaż nie ukrywam, przydałby mi się już jakiś mineralny róż z MACa :P.
Ale to niespecjalnie
Dodam jeszcze ze to jest naprawde gigantyczne, starczy na dluuugo
Mi to za pierwszym razem z rąk wypadło, ale ja jestem niezdarna nieco
Z wlasnego doświadczenia wiem, że jak już coś wpadnie w oko to lipa, koniec. Chyba że to wlaśnie limitowanka i szybko wykupią
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:28.