największa głupota-depilacja rąk - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-21, 00:42   #1
tanapewno
Raczkowanie
 
Avatar tanapewno
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 154

największa głupota-depilacja rąk


kilka miesięcy temu z głupoty wydepilowałam ręce,potem pare razy zgoliłam,potem był pare razy wosk u kosmetyczki.jednak włoski nie robią się cieńsze,delikatniejsze tylko są jeszcze dłuższe.nie chcę mieć gołych rąk,uważam że to nienaturalnie wygląda.chciałabym żeby odrosły mi kiedys w miare naturalne,delikatniejsze. jest na to jakis sposób? a może te kosmetyczki urywają mi te włoski a nie wyrywają?po ilu depilacjach mogęsię spodziewać dobrego efektu?mam juz dosyc ukrywania rąk,od pół roku chodze wylącznie w bluzkach na długi rękaw.w czerwcu będe musiala zalozyc sukienke..jak ja pokażę ręce...co ja zrobilam
tanapewno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 06:56   #2
Ona.
Raczkowanie
 
Avatar Ona.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 319
Dot.: największa głupota-depilacja rąk

Ja depiluję sobie ręce i nie uważam tego na największą głupotę Wolę mieć gładkie ręce niż czarne Może zmocz wacik wodą utlenioną i pocieraj włosy na rękach, kiedyś słyszałam coś takiego na rozjaśnienie włosów.
__________________
"Kochać kogoś - znaczy widzieć w nim cuda dla innych niedostrzegalne." Mauriac Francois.

KOCHAM książki Harlana Cobena...

"Kiedy się kogoś naprawdę kocha, to wierność nie jest żadną zasługą."

Ona. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 09:07   #3
marychaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar marychaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szwecja.
Wiadomości: 192
Dot.: największa głupota-depilacja rąk

Sok z cytryny rozjasnia wloski .
marychaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 09:07   #4
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: największa głupota-depilacja rąk

Cytat:
Napisane przez tanapewno Pokaż wiadomość
kilka miesięcy temu z głupoty wydepilowałam ręce,potem pare razy zgoliłam,potem był pare razy wosk u kosmetyczki.jednak włoski nie robią się cieńsze,delikatniejsze tylko są jeszcze dłuższe.nie chcę mieć gołych rąk,uważam że to nienaturalnie wygląda.chciałabym żeby odrosły mi kiedys w miare naturalne,delikatniejsze. jest na to jakis sposób? a może te kosmetyczki urywają mi te włoski a nie wyrywają?po ilu depilacjach mogęsię spodziewać dobrego efektu?mam juz dosyc ukrywania rąk,od pół roku chodze wylącznie w bluzkach na długi rękaw.w czerwcu będe musiala zalozyc sukienke..jak ja pokażę ręce...co ja zrobilam
Regularnie woskuj ( i tylko woskuj, żadnego depilatora, golenia)ręce i kup sobie z Clareny żel przeciwko odrastaniu włosów. Na prawdę jest dobry i jeśli regularnie będziesz go stosować, to po pierwsze ręce są o wiele dłużej gładkie, włoski odrastają na prawdę bardzo delikatne i jasne, nie robią się zapalenia mieszków włosowych. Ale najważniejsze abyś smarowała systematycznie, rano i wieczorem, konsystencja jest żelowa i bardzo wydajna, ładnie pachnie.
Ja go wykorzystuje do nóg i na prawdę prawie wogóle nie widać odrostu włosów. Powodzenia
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 11:22   #5
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: największa głupota-depilacja rąk

włosy osłabia pasta cukrowa a nie wosk - po wosku odrastały mi takie same włosy, odkąd używam pasty są jaśniejsze, słabsze i jest ich zdecydowanie mniej
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 14:47   #6
tanapewno
Raczkowanie
 
Avatar tanapewno
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 154
Dot.: największa głupota-depilacja rąk

dzięki dziewczyny,napewno zastosuję wasze rady
tanapewno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 18:41   #7
happy777
Przyczajenie
 
Avatar happy777
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 22
Dot.: największa głupota-depilacja rąk

A ja depiluję ręce depilatorem elektrycznym, trochę boli ale są z roku na rok coraz słabsze. Ale ja mam bardzo mocny "zarost" na rękach, chyba gorszy niż na nogach. Myślę, że jak ktoś ma słabe jasne włoski to może zostawić, ja mam cienkie i jasne, ale niestety gęste i cholernie długie, źle się w tym czuję w lecie.
happy777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-21, 23:18   #8
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: największa głupota-depilacja rąk

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Regularnie woskuj ( i tylko woskuj, żadnego depilatora, golenia)ręce i kup sobie z Clareny żel przeciwko odrastaniu włosów. Na prawdę jest dobry i jeśli regularnie będziesz go stosować, to po pierwsze ręce są o wiele dłużej gładkie, włoski odrastają na prawdę bardzo delikatne i jasne, nie robią się zapalenia mieszków włosowych. Ale najważniejsze abyś smarowała systematycznie, rano i wieczorem, konsystencja jest żelowa i bardzo wydajna, ładnie pachnie.
Ja go wykorzystuje do nóg i na prawdę prawie wogóle nie widać odrostu włosów. Powodzenia
Mogłabyś podać jakiegokolwiek linka do tego żelu? Wpisałam w google, ale nie znalazłam nic takiego Więc bardzo proszę o pomoc
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 23:48   #9
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: największa głupota-depilacja rąk

a dla mnie takie mega gladkie i gołe rączki szczególnie opalone są przepiękne...
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 00:06   #10
bbc56c719832aa6c54491c9cdf9a4ac765a18bd7_6414ff01e71a2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 319
Dot.: największa głupota-depilacja rąk

Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość
Mogłabyś podać jakiegokolwiek linka do tego żelu? Wpisałam w google, ale nie znalazłam nic takiego Więc bardzo proszę o pomoc
Wydaje mi się, że to może być TO

Co do depilacji rączek, to jak byłam bardzo młoda i zaczynałam zabawę z goleniem, to goliłam sobie ręce. Wiem, głupota jakich mało! Na szczęścia moje włoski są niemal, że niewidoczne, rosną mi tylko w górę, to depiluje woskiem. Jednak czytam i czytam i mówicie, że pasta cukrowa na osłabianie włosków. Poczytam, poczytam

Edytowane przez bbc56c719832aa6c54491c9cdf9a4ac765a18bd7_6414ff01e71a2
Czas edycji: 2011-03-22 o 00:09
bbc56c719832aa6c54491c9cdf9a4ac765a18bd7_6414ff01e71a2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 07:40   #11
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: największa głupota-depilacja rąk

Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość
Mogłabyś podać jakiegokolwiek linka do tego żelu? Wpisałam w google, ale nie znalazłam nic takiego Więc bardzo proszę o pomoc
proszę o to link : http://www.clarena.pl/kosmetyki/cialo/40/198
Ogólnie kosmetyki Clareny można kupić w salonach kosmetycznych.
Co do pasty cukrowej to faktycznie również uważam że jest lepsza od wosku, ale nadal mało salonów ją wykonuje i jest droższa od woskowania.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-22, 13:57   #12
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: największa głupota-depilacja rąk

A ja proponowałabym skusić się na depilację laserową
Sama teraz robię (nogi, bikini i pachy, przedramiona też zaczepiłam) i odczuwam wielki komfort i ulgę (wcześniej miałam problem z wrastaniem włosków, zapaleniami mieszków włosowych, przebarwieniami po tym i bliznami, które mam do dziś).
Efekt na całe życie, więc opłaca się i warto zainwestować.
I problem będzie z głowy bo włoski nie będą wrastać, a po każdym zabiegu będzie ich mniej i będą delikatniejsze.
Mnie osobiście żadne formy depilacji nie odpowiadały z powodów, które podałam wyżej, więc chwyciłam się ostatniej deski ratunku.

Jak przeglądam oferty różnych salonów, to widzę, że ceny są bardzo zróżnicowane, więc jest z czego wybierać
A jeśli chodzi o te koszta... jak policzę zabiegi u kosmetyczek, kupowanie wosku, maszynki, kremy do depilacji, pianki, produkty łagodzące, kremy spowalniające odrost włosków, rozjaśniacze, depilator i inne cuda niewidy, których próbowałam.... to jednak laser to dobrze wydane pieniądze

Życzę powodzenia i cierpliwości, wiem co to znaczy chować się przed wzrokiem innych

__________________
SARCASM - only one of the services I offer

Edytowane przez Apsik13
Czas edycji: 2011-03-22 o 16:34
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 19:54   #13
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: największa głupota-depilacja rąk

Cześć apsik
A odnośnie tematu to depilowałam ręce woskiem ze 3 razy w życiu, na szczęście zawsze jak było w miarę zimno bo zawsze dostawałam zapalenia mieszków włosowych po tym szczęście w nieszczęściu że za każdym razem coraz mniejsze, ale jednak.... Też bym się chciała pozbyć tego futra raz na zawsze
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 20:09   #14
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: największa głupota-depilacja rąk

[1=bbc56c719832aa6c54491c9 cdf9a4ac765a18bd7_6414ff0 1e71a2;25880880]Wydaje mi się, że to może być TO

Co do depilacji rączek, to jak byłam bardzo młoda i zaczynałam zabawę z goleniem, to goliłam sobie ręce. Wiem, głupota jakich mało! Na szczęścia moje włoski są niemal, że niewidoczne, rosną mi tylko w górę, to depiluje woskiem. Jednak czytam i czytam i mówicie, że pasta cukrowa na osłabianie włosków. Poczytam, poczytam [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
proszę o to link : http://www.clarena.pl/kosmetyki/cialo/40/198
Ogólnie kosmetyki Clareny można kupić w salonach kosmetycznych.
Co do pasty cukrowej to faktycznie również uważam że jest lepsza od wosku, ale nadal mało salonów ją wykonuje i jest droższa od woskowania.
Dziękuję wpisywałam zupełnie inaczej - krem na wrastanie włosków muszę sobie kupić, bo dobre opinie ma
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 22:51   #15
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: największa głupota-depilacja rąk

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Cześć apsik
A odnośnie tematu to depilowałam ręce woskiem ze 3 razy w życiu, na szczęście zawsze jak było w miarę zimno bo zawsze dostawałam zapalenia mieszków włosowych po tym szczęście w nieszczęściu że za każdym razem coraz mniejsze, ale jednak.... Też bym się chciała pozbyć tego futra raz na zawsze
Hej
Mi kiedyś zupełnie odwaliło jak moda na gładkie ciało zaczęła się błyskawicznie rozprzestrzeniać, więc z koleżanką zrobiłyśmy piękną depilację o przedramionach nie zapominając, co było głupotą totalną
A potem było tylko gorzej.
Do tej pory mam małe blizny po zapaleniu mieszków i przebarwienia
Źle mi się to goiło, masakra.
Dlatego poszłam na laser i nigdy więcej żadnego golenia, wosków itd.
__________________
SARCASM - only one of the services I offer

Edytowane przez Apsik13
Czas edycji: 2011-03-22 o 22:54
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 15:13   #16
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Dot.: największa głupota-depilacja rąk

Depilacja woskiem nigdy nie da efektu trwałego usunięcia włosów. Włosy osłabiają się po kilku latach regularnej depilacji. To nie będzie efekt włosów jaśniejszych, cieńszych - a raczej efekt przerzedzenia - w jednych miejscach będzie włosów mniej w innych więcej. Jeśli depilacja jest prawidłowo robiona to na pewno nie odrastają po wosku włosy ciemniejsze i mocniejsze niż były. Ja również polecam usuwanie niechcianego owłosienia za pomocą IPL. Efekty są bardzo zadawalające (co nie znaczy ,że zostanie usuniętych 100% włosów), po kilku zabiegach panie, które miały ciemne, gęste włosy są bardzo zadowolone.
Gładkie ręce bez włosów wyglądają świetnie, ale mogę zrozumieć ,że Ty chcesz aby było jak wcześniej -naturalnie. Może spróbuj kremu rozjaśniającego do ciała Sally Hansen "Rozjaśniacz do włosów na ramionach, nogach i twarzy"
Extra Strength Creme Hair Bleach for Arms, Legs & Face
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 00:31   #17
natalkab6
Raczkowanie
 
Avatar natalkab6
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 40
Dot.: największa głupota-depilacja rąk

Rączki jak najbardziej depiluję ja jestem jak mała małpka więc nie wyobrażam sobie tego nie robić

Depilacja najlepiej na noc-na świeżo wydepilowana skórę nakładam Alantan + czysta, świeża piżamka. Gdy założymy jakiś używany ciuszek może dojść do zabrudzenia mikroran powstałych przy depilacji. Stąd możliwe zakażenia.

Z mojego doświadczenia wynika, że nie ma znaczenia metoda depilacji Czy to wosk, czy to pasta cukrowa czy to depilator- u mnie włoski zawsze odrastają po ok tygodniu. Wiadomo-są bardzo słabe i cienkie ale są. Wosk dodatkowo trochę peelinguje skórę bo usuwa martwy naskórek przez co staje się ona gładsza. Wiec jeśli mam czas na zabawę woskiem to to robię. Lecz najczęściej szybko i sprawnie rozprawiam się z moimi włosami depilatorem
Zwykłe golenie starcza mi na 1 dzień
__________________
"Jeśli kobieta jest szczęśliwa, jest także piękna." (S. Loren)
natalkab6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 13:30   #18
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: największa głupota-depilacja rąk

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Hej
Mi kiedyś zupełnie odwaliło jak moda na gładkie ciało zaczęła się błyskawicznie rozprzestrzeniać, więc z koleżanką zrobiłyśmy piękną depilację o przedramionach nie zapominając, co było głupotą totalną
A potem było tylko gorzej.
Do tej pory mam małe blizny po zapaleniu mieszków i przebarwienia
Źle mi się to goiło, masakra.
Dlatego poszłam na laser i nigdy więcej żadnego golenia, wosków itd.
Ja już rok walczyłam z przebarwieniami i niestety nie stać mnie na laser, ale z tak delikatną skórą jak moja to nawet nie wiem czy to nie za bardzo ryzykowne.

Autorko, może spróbuj pasty cukrowej?
Albo jakiś sprawdzonych kremów czy specyfików domowej roboty na to by rozjaśnić włosy?
Ja też poszukam
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 14:00   #19
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: największa głupota-depilacja rąk

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
Ja już rok walczyłam z przebarwieniami i niestety nie stać mnie na laser, ale z tak delikatną skórą jak moja to nawet nie wiem czy to nie za bardzo ryzykowne.

Autorko, może spróbuj pasty cukrowej?
Albo jakiś sprawdzonych kremów czy specyfików domowej roboty na to by rozjaśnić włosy?
Ja też poszukam
Gdybyś jednak miała kiedyś szansę na laser, to wtedy i tak wspólnie z lekarzem, który będzie przeprowadzał zabiegi ustalicie jaki masz stan skóry, jak się goją rany, czy nie masz problemów pigmentacyjnych - wszystko będziesz musiała opisać w ankiecie.
A jeśli trafisz na salon, w którym nie będą o to pytać, tylko od razu kasa i zabieg, to zwiewaj

Z tymi przebarwieniami też walczę i było już naprawdę ładnie, ale w zeszłe lato wraz z pierwszymi mocniejszymi promieniami wyszło wszystko
Zobaczymy co będzie w tym roku.

Co do pasty cukrowej, to wiele o niej czytałam i z tego co wiem, jest świetna
Miałam kupować na allegro, ale wtedy zaczęłam inwestować w laser.
Kiedyś dwa razy robiłam ją sama, ale spaliłam
Więc jak na początek to chyba warto zakupić już zrobioną
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-24, 14:33   #20
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: największa głupota-depilacja rąk

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Gdybyś jednak miała kiedyś szansę na laser, to wtedy i tak wspólnie z lekarzem, który będzie przeprowadzał zabiegi ustalicie jaki masz stan skóry, jak się goją rany, czy nie masz problemów pigmentacyjnych - wszystko będziesz musiała opisać w ankiecie.
A jeśli trafisz na salon, w którym nie będą o to pytać, tylko od razu kasa i zabieg, to zwiewaj

Z tymi przebarwieniami też walczę i było już naprawdę ładnie, ale w zeszłe lato wraz z pierwszymi mocniejszymi promieniami wyszło wszystko
Zobaczymy co będzie w tym roku.

Co do pasty cukrowej, to wiele o niej czytałam i z tego co wiem, jest świetna
Miałam kupować na allegro, ale wtedy zaczęłam inwestować w laser.
Kiedyś dwa razy robiłam ją sama, ale spaliłam
Więc jak na początek to chyba warto zakupić już zrobioną
Ja zrezygnowałam z jakiegokolwiek wyrwania włosów,tylko maszynka. Strasznie to uciążliwe:/ Małe odrosty nie mogę poprawić- uroki mojej delikatnej skóry.
Jak tu jechać na dwa dni gdzieś? Jak w dzień golenia nadają się (nogi i bikini) do pokazania, a później muszę czekać na spory odrost żeby poprawić.
Już wyćwiczyłam parę 'ulepszeń' ale i tak nie jest dobrze.

SORRY ZA ODBIEGANIE OD TEMATU.

Ile miałaś zabiegów? Może przejdziesz na wątek:https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=112385&page=68 zapraszam
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."

Edytowane przez zabciajs
Czas edycji: 2011-03-24 o 14:36
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 17:04   #21
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: największa głupota-depilacja rąk

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
Ja zrezygnowałam z jakiegokolwiek wyrwania włosów,tylko maszynka.

SORRY ZA ODBIEGANIE OD TEMATU.

Ile miałaś zabiegów? Może przejdziesz na wątek:https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=112385&page=68 zapraszam
Ale to jest zabójstwo
Po maszynce są jeszcze gorsze, twardsze, mocniejsze - może lepiej jakiś krem jeśli już

5 zabiegów

dzięki za link
__________________
SARCASM - only one of the services I offer

Edytowane przez Apsik13
Czas edycji: 2011-03-24 o 17:07
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 17:24   #22
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: największa głupota-depilacja rąk

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Ale to jest zabójstwo
Po maszynce są jeszcze gorsze, twardsze, mocniejsze - może lepiej jakiś krem jeśli już

5 zabiegów

dzięki za link
Ale..nie ma wrastających włosów i ran po nich, a co za tym idzie ->blizn.
Zapraszam do wątku, trzeba go trochę odświeżyć, bo dziewczyny usneły
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 17:40   #23
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: największa głupota-depilacja rąk

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
Ale..nie ma wrastających włosów i ran po nich, a co za tym idzie ->blizn.
Zapraszam do wątku, trzeba go trochę odświeżyć, bo dziewczyny usneły
Odstaw maszynkę
Nie denerwuje Cię brak gładkości skóry?

Po kremie też blizn nie będziesz miała
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 19:19   #24
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: największa głupota-depilacja rąk

Ja wolę mieć gładkie ręce, niż zarośnięte jak u jakiejś małpy. Już od kilku lat używam kremu do depilacji i jestem zadowolona, na pewno włoski wolniej rosną. I mam spokój przynajmniej na tydzień. A latem, jaśnieją naturalnie i już mnie tak nie drażni ich widok.
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 21:55   #25
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: największa głupota-depilacja rąk

Nie prościej byłoby by iść do ginekologa na przykład i zbadać poziom hormonów?? skoro macie takie owłosienie NA RĘKACH to znaczy że coś jest nie tak.

Dla mnie golenie rąk jest hmm.... mówiąc delikatnie: dziwne.... uciążliwe, zbędne... etc.
A golenie ich to głupota bo włoski będą charakterystycznie odrastać pod innym kątem i równo "ucięte" maszynką będą wydaawać sie potem gestsze.....

wacik+woda utleniona i delikatne smarowanie włosków . efekt? rozjaśnią się a część po prostu się wykruszy.
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 22:50   #26
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: największa głupota-depilacja rąk

no u mnie to chyba genetyczne, od dziecka miałam mocne i gęste włoski, niestety nie tylko głowie, u blondynek może nie jest to tak uciążliwe jak u brunetek, ale mino wszystko nie wygląda to estetycznie, więc dlaczego sobie nie pomóc?
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 00:20   #27
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: największa głupota-depilacja rąk


Cytat:
Napisane przez BJean Pokaż wiadomość
Nie prościej byłoby by iść do ginekologa na przykład i zbadać poziom hormonów?? skoro macie takie owłosienie NA RĘKACH to znaczy że coś jest nie tak.

Dla mnie golenie rąk jest hmm.... mówiąc delikatnie: dziwne.... uciążliwe, zbędne... etc.
A golenie ich to głupota bo włoski będą charakterystycznie odrastać pod innym kątem i równo "ucięte" maszynką będą wydaawać sie potem gestsze.....

wacik+woda utleniona i delikatne smarowanie włosków . efekt? rozjaśnią się a część po prostu się wykruszy.
Nie każdy, kto ma np ciemne włoski na rękach, ma też problemy hormonalne.


Wyobraź sobie kobietę z tzw. hiszpańskim typem urody i ciemnymi włosami. Nie łudźmy się, że woda utleniona zdziała cuda w tym przypadku.
__________________
SARCASM - only one of the services I offer

Edytowane przez Apsik13
Czas edycji: 2011-03-25 o 00:23
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 01:26   #28
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: największa głupota-depilacja rąk

Zgadzam się z Apsik13
A nie od dziś wiadomo, że syty głodnego nie zrozumie.
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 16:30   #29
tanapewno
Raczkowanie
 
Avatar tanapewno
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 154
Dot.: największa głupota-depilacja rąk

a po której serii stosowania tej clareny widać efekty? myslę,że dużo dziewczyn czeka na odpowiedź "po pierwszej"
tanapewno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 19:07   #30
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: największa głupota-depilacja rąk

tanapewno ja ten żel Clareny stosuje po prostu przez 2 tygodnie po każdym woskowaniu i z miesiąca na miesiąc czyli z każdego spotkania z woskiem włosków jest coraz mniej i różnica jest n a prawdę duża już po pierwszym razie jeśli chodzi o gęstość włosów i ich kolor.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:00.