ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:> - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-02, 21:27   #631
mitchi
Przyczajenie
 
Avatar mitchi
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 18
Matrix SOCOLOR Beauty, farba do włosów - proszę o pomoc

Witam prosze o pomoc, zastanawiam się nad zakupem farby Matrix Socolor, nie jestem tylko pewna czy wyjdzie mi taki kolor, jaki sobie wybrałam. Może ktoś ma doświadczenie z tą farbą i mógłby mi pomóc. Poprzednia farba się zmyła, mam dosyć spore odrosty.. Załączam zdjęcia z moim kolorem włosów i kolorem, który chciałabym osiągnąć Na zdjęciu jednak są troszke jaśniejsze, teraz już farba się zmyła i mam takie rdzawo, żółte coś ;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0355.jpg (47,6 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg str 1.JPG (3,2 KB, 522 załadowań)
mitchi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 20:46   #632
sandraa_sane
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 4
Exclamation Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Witam. Mam pytanie odnośnie Matrix COLOR Sync, krem do koloryzacji ton w ton, bez amoniaku.
Kupiłam sobie tą "farbę" po przeczytaniu tylu waszych pozytywnych opinii (odcień 8CG) Dotego osobno dokupiłam Matrix COLOR Sync Activator, aktywator do farb z serii COLOR Sync, 2.7%.
1. Ile tego akrywatora dodać na jedną taką tubkę kremu?
2. czy muszę użyć całą tubkę czy wystarczy pół bo tak słyszałam od koleżanki (mam włosy długości trochę za ramiona) ?
3. I jeszcze czy nakładać ją na mokre czy suche włosy?
4. czy na odrostach trzymać ją dłużej tak jak normalną farbę?
Przepraszam że aż tyle pytań ale z góry dziękuję za odpowiedzi
sandraa_sane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 20:31   #633
sandraa_sane
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 4
Question jak używać matrix color sync

Witam. Mam pytanie odnośnie Matrix COLOR Sync, krem do koloryzacji ton w ton, bez amoniaku.
Kupiłam sobie tą "farbę" po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii (odcień 8CG) Dotego osobno dokupiłam Matrix COLOR Sync Activator, aktywator do farb z serii COLOR Sync, 2.7%.
1. Ile tego akrywatora dodać na jedną taką tubkę kremu?
2. czy muszę użyć całą tubkę czy wystarczy pół bo tak słyszałam od koleżanki (mam włosy długości trochę za ramiona) ?
3. I jeszcze czy nakładać ją na mokre czy suche włosy?
4. czy na odrostach trzymać ją dłużej tak jak normalną farbę?
Już raz zaczęłąm ten wontek, ale niestety nie uzyskałam odpowiedzi więc ponawiam pytanie i prosze o pomoc!!!:pr osi:
sandraa_sane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 23:46   #634
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: jak używać matrix color sync

Cytat:
Napisane przez sandraa_sane Pokaż wiadomość
Witam. Mam pytanie odnośnie Matrix COLOR Sync, krem do koloryzacji ton w ton, bez amoniaku.
Kupiłam sobie tą "farbę" po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii (odcień 8CG) Dotego osobno dokupiłam Matrix COLOR Sync Activator, aktywator do farb z serii COLOR Sync, 2.7%.
1. Ile tego akrywatora dodać na jedną taką tubkę kremu?
2. czy muszę użyć całą tubkę czy wystarczy pół bo tak słyszałam od koleżanki (mam włosy długości trochę za ramiona) ?
3. I jeszcze czy nakładać ją na mokre czy suche włosy?
4. czy na odrostach trzymać ją dłużej tak jak normalną farbę?
Już raz zaczęłąm ten wontek, ale niestety nie uzyskałam odpowiedzi więc ponawiam pytanie i prosze o pomoc!!!:pr osi:


Zmieszać pół tuby farby (42ml) z identyczną ilością aktywatora (42ml) color sync. Trzymać 20 min w twmp. pokojowej

STOSOWAC WYŁĄCZNIE Z AKTYWATOREM COLOR SYNC I TYLKO WE WSKAZANYCH WYZEJ PROPORCJACH.

Co do tego czy na mokre czy suche nic nie napisali, wiec pewnie na suche.
To z ulotki. Szkoda,że nie napisalas wczesniej bo mam ten kolor na zbyciu i juz go nie uzyję, bo stosuję hennę. Jakbys miala jeszcze jakies pytania napisz PW.

Ten szampon zawiera rezorcyne i fenylenodiaminy wiec lepiej test przeprowadzić i uważaj na oczy!!!! Jesli masz tatuaz czarną henną wykonany mozesz byc uczulona na tę farbę.
U mnie przy innym kolorku wychodziło ok, choć nieco ciemniej niz na probnikach.

Wstaw fotkę jak ten kolor wychodzi. Może się skuszę.
__________________
Klęska glodu w Rogu Afryki. Największa susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2011-11-05 o 23:56
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 17:52   #635
sandraa_sane
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 4
Dot.: jak używać matrix color sync

ok, wystawię jak w ogóle przyjmie się na moich włosach, bo jakiś miesiąc temu użyłam raz henny - khadi cassia. Niby to jest tylko odzywka bezbarwna, ale boję się że kolorek się nie przyjmie. W tygodniu będę kąbinowała to dam znać czy się udało
sandraa_sane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 19:25   #636
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: jak używać matrix color sync

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Zmieszać pół tuby farby (42ml) z identyczną ilością aktywatora (42ml) color sync. Trzymać 20 min w twmp. pokojowej

STOSOWAC WYŁĄCZNIE Z AKTYWATOREM COLOR SYNC I TYLKO WE WSKAZANYCH WYZEJ PROPORCJACH.

Co do tego czy na mokre czy suche nic nie napisali, wiec pewnie na suche.
To z ulotki. Szkoda,że nie napisalas wczesniej bo mam ten kolor na zbyciu i juz go nie uzyję, bo stosuję hennę. Jakbys miala jeszcze jakies pytania napisz PW.

Ten szampon zawiera rezorcyne i fenylenodiaminy wiec lepiej test przeprowadzić i uważaj na oczy!!!! Jesli masz tatuaz czarną henną wykonany mozesz byc uczulona na tę farbę.
U mnie przy innym kolorku wychodziło ok, choć nieco ciemniej niz na probnikach.

Wstaw fotkę jak ten kolor wychodzi. Może się skuszę.
......
Dziewczyny,do znudzenia było wałkowane w tym wątku czy na mokre czy na suche,a że na dokładnie wcześniej umyte...proszę Was....
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 08:45   #637
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: jak używać matrix color sync

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
......
Dziewczyny,do znudzenia było wałkowane w tym wątku czy na mokre czy na suche,a że na dokładnie wcześniej umyte...proszę Was....

W tym wątku może i tak ale koleżanka założyła nowy wątek, który dopiero teraz został dołączony , a tego Waszego pewnie nie widziała.
__________________
Klęska glodu w Rogu Afryki. Największa susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-09, 20:22   #638
desporadka
Zadomowienie
 
Avatar desporadka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 249
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Mam pytanie, może któraś z Was będzie umiała mi pomóc.
Ostatnio farbowałam włosy SoColor, Mokka z poziomu 6 z wodą 3%.
Mam teraz dość ciemne brązowe włosy, a zamarzyły mi się jaśniejsze. Nie chcę używać żadnych rozjaśniaczy czy dekoloryzatorów, bo mam dość słabe włosy.

Czy jeśli pofarbuję miedzią z poziomu 7 z wodą 6% wyjdzie mi na głowie coś sensownego? Mam szansę na jakieś rozjaśnienie? Zależy mi na średnim brązie w kierunku rudego.
__________________
-> wymieniam kosmetyki
desporadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 21:29   #639
kaweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 51
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Hej,
czy ktos ma doświadczenie z odcieniem 10n socolor?
jak wychodzi?polecacie?

Szukam naturalnego koloru, nie żółtego, nie fioletowego...obecnie mam bardzo jasny blond nałozony u fryzjera+ odrosty 1,5 cm w odcieniu ciemny blond poziom ja wiem...hm 7..

będę wdzieczna za info

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Darko1 Ty chyba wiesz wszystko)) polecasz ten odcień?może wybrac coś innego z palety blondów?

Edytowane przez kaweczka
Czas edycji: 2011-11-09 o 21:30
kaweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 21:59   #640
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez kaweczka Pokaż wiadomość
Hej,
czy ktos ma doświadczenie z odcieniem 10n socolor?
jak wychodzi?polecacie?

Szukam naturalnego koloru, nie żółtego, nie fioletowego...obecnie mam bardzo jasny blond nałozony u fryzjera+ odrosty 1,5 cm w odcieniu ciemny blond poziom ja wiem...hm 7..

będę wdzieczna za info

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Darko1 Ty chyba wiesz wszystko)) polecasz ten odcień?może wybrac coś innego z palety blondów?
.....
tonacja N jest najbardziej neutralna ze wszystkich,punktem wyjsciowym natomiast jest kolor własów na jaki go kładziemy...ani polecam ani nie polecam,jak wyjdzie to indywidualna kwestia.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 22:32   #641
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez kaweczka Pokaż wiadomość
Hej,
czy ktos ma doświadczenie z odcieniem 10n socolor?
jak wychodzi?polecacie?

Szukam naturalnego koloru, nie żółtego, nie fioletowego...obecnie mam bardzo jasny blond nałozony u fryzjera+ odrosty 1,5 cm w odcieniu ciemny blond poziom ja wiem...hm 7..

będę wdzieczna za info

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Darko1 Ty chyba wiesz wszystko)) polecasz ten odcień?może wybrac coś innego z palety blondów?
ja mam doswiadczenie mam sredni blond na glowie . na wlosach zaraz po farbie wychodzi jasny miodowy blondzik. z czasem (2-3 mycia)spiera sie do wlasciwego koloru a nastepnie lekko plowieje do neutralnego jasnego slomkowego mialam robione nim refleksy. pieknie sie mienia pomiedzy naturalnym srednim blondem . optycznie rozjasnialy mi wlosy a o odrost nie martwilam siec za bardzo mialam wode 9%. dzis robilam owe refleksy kolejny raz razem ciemniejszym 8n (na palecie dosc jasny. moj naturalny jest cos miedzy 8 a 7n . jednak farbowane pasemka kolorem 7n wyszly prawie czarne i nie zmyly sie do wlasciwego koloru. 8n jest idealny) stosunku jasnych do ciemnych 2:1. wlosy wychodza wtedy cos jak aniston lub socha czasem rewitalizowalam kolor szamponem joanna pozeczkowa z pompka ( rewelacja- najlepszy jaki mialam , nie rzepi wlosow, dobry sklad, fantastyczna cena, pompka:P i nie robi zielonych wlosow bo ma pigment fioletowy idealny do neutralizowania zoltych tonow
kolor jaki wyjdzie zalezy od tego jaki masz naturalne lub jaka masz farbe na glowie obecnie wklej fotki to sie oceni
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2011-11-09 o 22:35
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-09, 23:23   #642
monika_wiss
Rozeznanie
 
Avatar monika_wiss
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 526
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Czy nie wiecie może, po którym Matrixie ( So Color lub ColorSync) można uzyskać podobny kolor jak ten, który ma Miranda? (wiem, ze ma pasemka, chodzi mi o bazowy kolor).

Ja obecnie mam jasny brąz/ciemny blond wpadajacy w złoty.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg QS4HW.jpg (100,3 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg XJFjV.jpg (85,7 KB, 47 załadowań)
__________________
Mój styl i nowości w świecie mody na: www.fjetaime.wordpress.co m

Wymiana ciuchów:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=558820

Edytowane przez monika_wiss
Czas edycji: 2011-11-09 o 23:25
monika_wiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 14:47   #643
kaweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 51
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
wklej fotki to sie oceni
wklejam
1.światło naturalne,dzienne
2.pomieszczenie

oceń proszę

Edytowane przez kaweczka
Czas edycji: 2012-01-10 o 22:38
kaweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 15:12   #644
kaweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 51
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
ja mam doswiadczenie
nie wkleiłabys swojego zdjęci, hmmm?bardzo by mi pomogło.Myslę, że nie tylko mnie))

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Cytat:
Napisane przez mitchi Pokaż wiadomość
Witam prosze o pomoc, zastanawiam się nad zakupem farby Matrix Socolor, nie jestem tylko pewna czy wyjdzie mi taki kolor, jaki sobie wybrałam. Może ktoś ma doświadczenie z tą farbą i mógłby mi pomóc. Poprzednia farba się zmyła, mam dosyć spore odrosty.. Załączam zdjęcia z moim kolorem włosów i kolorem, który chciałabym osiągnąć Na zdjęciu jednak są troszke jaśniejsze, teraz już farba się zmyła i mam takie rdzawo, żółte coś ;p
no i jak?pofarbowałaś to farbką?jaki efekt?mogłabys wkleić zdjęcie?
pozdrawiam i czekam na Twoje cenne spostrzeżenia


---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.....
tonacja N jest najbardziej neutralna ze wszystkich,punktem wyjsciowym natomiast jest kolor własów na jaki go kładziemy...ani polecam ani nie polecam,jak wyjdzie to indywidualna kwestia.
widzę, że jesteś bardzo ostrozna w wypowiadaniu się i stronisz od zdecydowanych odpowiedzi i sugestii.Dlaczego?tak sobie przeglądam forum i widzę, że masz sporą wiedzę!

Jesli nie proszę Cię o zbyt wiele, spójrz proszę na zdjęcia które wkleiłam.Chciałabym uzyskać fajny naturalny kolor blond.Czy mogłabyś coś polecić?
Wiesz, ja podchodze do sprawy tak..skoro z jakiś tam wzgledów nie idę do salonu i nie oddaje w ręce profesjonalisty swoich włosów, a w zamian zdecydowałam sie szukac info w sieci, po forach itd to mojja sprawa i to co zdecyduję sie zrobic ze swoimi wlosami to też moja sprawa.Nie będę roszczyc pretensji za nieudany zabieg farbowania, jakiego dokonalam sama do ludzi, którzy ze szczerych chęci udzielali mi informacji na tyle na ile pozwalała im wiedza i doświadczenie

Będę szczególnie wdzięczna, jak powiecie mi dziewczyny jaką wode mam zamówić do socolor 9%wystarczy?
Jesli nie było o tym mowy napiszcie proszę o ile tonów rozjaśni 9 a ile 12stka?choć mam ciarki, jak mysle o 12stce, to nie wypali wlosów?brrr..
Do tej pory farbowałam zamiennie w salonie matrixa i keune.Ale mam tak głupiego pecha, że moje fryzjerki odchodzą na macierzyński.Nie mam, serio nie mam !ani w jednym, ani w drugim salonie obecnie komu oddać włosów w dobre ręce.Więc, jak ostatnio mnie jedna taka symaptycznaaa ale niepewna dziewczynka wypitoliła to dałam sobie spokój.Poczekam na swoja fryzjerkę jeszcze ze 3 miesiace,ale moje odrosty krzyczą o pomstę.Zafarbuje je sama w domu z pomoca mamy.Tylko który kolor ????
kaweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 23:36   #645
Aniarubisz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

hej dziewczyny!

mam pytanie, czy do matrixa socolor można dodać aktywator w kremie ale innej firmy?czy koniecznie musi być ten z matrixa?

Pozdrawiam!
Aniarubisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 08:55   #646
Fallen2000
Raczkowanie
 
Avatar Fallen2000
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Mauritius
Wiadomości: 473
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez Aniarubisz Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!

mam pytanie, czy do matrixa socolor można dodać aktywator w kremie ale innej firmy?czy koniecznie musi być ten z matrixa?

Pozdrawiam!
Z tego co wiem to chyba można. Ja do każdej farby, obojętnie jaka firma używam jednego aktywatora i zawsze wszystko wychodziło
Fallen2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 10:24   #647
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez kaweczka Pokaż wiadomość
wklejam
1.światło naturalne,dzienne
2.pomieszczenie

oceń proszę
na moje odrost rozjasni a reszte moze lekko przyciemnic mojej mamie przynajmniej tak wyszlo ale ona miala prawie biale wlosy tak jej po poprzednim farbowaniu wyplowialy

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

Cytat:
Napisane przez kaweczka Pokaż wiadomość
nie wkleiłabys swojego zdjęci, hmmm?bardzo by mi pomogło.Myslę, że nie tylko mnie))[COLOR="Silver"]
jest gdzies na watku tylko ze jasnym kolorem mam refleksy+ ciemne gdzie nie gdzie optycznie moje wlosy wiec wydaja sie ciemne. poszukaj
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 20:09   #648
monika_wiss
Rozeznanie
 
Avatar monika_wiss
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 526
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Chciałam się jeszcze zapytać a propo COLORSYNC: czy ten toner bardzo wysusza włosy? Mam lekko przesuszone włosy, bo miesiąc temu farbowałam dwa razy w przeciągu dwóch tygodni, też tonerami i generalnie włosy mi się trochę wysuszyły wtedy, nie doszły jeszcze do stanu zupełnej normalności a odrosty spore.
__________________
Mój styl i nowości w świecie mody na: www.fjetaime.wordpress.co m

Wymiana ciuchów:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=558820
monika_wiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 11:57   #649
Aniarubisz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

super! dzięki za odpowiedź! zatem polecę z 7bc

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:
Napisane przez monika_wiss Pokaż wiadomość
Chciałam się jeszcze zapytać a propo COLORSYNC: czy ten toner bardzo wysusza włosy? Mam lekko przesuszone włosy, bo miesiąc temu farbowałam dwa razy w przeciągu dwóch tygodni, też tonerami i generalnie włosy mi się trochę wysuszyły wtedy, nie doszły jeszcze do stanu zupełnej normalności a odrosty spore.


farbuje synciem już dość długo, włosy są po nim ładniejsze niż przed farbą, błyszczące i nawilżone, także myślę, że nie masz co się martwić
Aniarubisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-12, 13:48   #650
kaweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 51
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------



jest gdzies na watku tylko ze jasnym kolorem mam refleksy+ ciemne gdzie nie gdzie optycznie moje wlosy wiec wydaja sie ciemne. poszukaj[/QUOTE]

nie ma ale dzieki za opinie

choc nadal nie wiem jaki docien wybrać z socolor, by wyszedł stonowany jasny blond,hmmm
kaweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 15:13   #651
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez kaweczka Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------



jest gdzies na watku tylko ze jasnym kolorem mam refleksy+ ciemne gdzie nie gdzie optycznie moje wlosy wiec wydaja sie ciemne. poszukaj
nie ma ale dzieki za opinie

choc nadal nie wiem jaki docien wybrać z socolor, by wyszedł stonowany jasny blond,hmmm[/QUOTE]

mam na innym watku bylo:

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3454

te zlociste refleksy to wlasnie poswiata odbijajaca sie od nich
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 17:32   #652
kaweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 51
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3454

te zlociste refleksy to wlasnie poswiata odbijajaca sie od nich
wielkie dzięki masz piękne włosy!!!
kaweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 17:34   #653
wypych
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 98
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

ja mam pytanie czy wam włosy nie wypadają po tej farbie?
wypych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 19:13   #654
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez kaweczka Pokaż wiadomość
wielkie dzięki masz piękne włosy!!!
dziekuje obecnie mam kolor jak socha lub aniston wtedy byly ratowane po nieudanyn farbowaniu kiedy wyszeycofywali i ostatania partia byla jakiejs bardzo slabej jakosci;/musialam pryskac keratyna i nakladac duuze ilosci zabezpieczajacych sylikonow by sie nie rzepily i lamaly sie . obecnie mam fale lub jak kto woli duze luzne loki wtedy bylo siano

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Cytat:
Napisane przez wypych Pokaż wiadomość
ja mam pytanie czy wam włosy nie wypadają po tej farbie?
nie zauwazylam
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 21:37   #655
wypych
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 98
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

dzięki
wypych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 11:47   #656
kaweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 51
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
dziekuje obecnie mam kolor jak socha lub aniston wtedy byly ratowane po nieudanyn farbowaniu kiedy wyszeycofywali i ostatania partia byla jakiejs bardzo slabej jakosci;/musialam pryskac keratyna i nakladac duuze ilosci zabezpieczajacych sylikonow by sie nie rzepily i lamaly sie . obecnie mam fale lub jak kto woli duze luzne loki wtedy bylo siano
w recenzji socolor matrix w zakładce KWC zamiesciłas info, że farbujesz tylko pasemka 7N i 10N.W zwiazku z tym mam znów pytanie kladałaś kiedykolwiek na całość włosów jeden z tych odcieni???

Pytanie dwa, trochę poza tematem, jak robisz pasemka?metoda z czepkiem czy na folii?no i będę wdzieczna, jak napiszesz mi w jakim odstępie czasowym nakładasz te dwa kolory, tego samego dnia?czekasz kilka dni i kolejny kolor?

Wiesz, tak sobie myślę, że położyłabym chętnie na całość 9N a na resztę ewentualnie jakieś pasemka może z odcieni blondów gold lub 10n...Zalezy mi na naturalnym kolorze.Wogóle to marzy mi sie powrót do naturalnych (ciemny blond).Masa kobiet wraca do naturalek i mnie też sie to podoba..

Pozdr
kaweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 16:23   #657
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez kaweczka Pokaż wiadomość
w recenzji socolor matrix w zakładce KWC zamiesciłas info, że farbujesz tylko pasemka 7N i 10N.W zwiazku z tym mam znów pytanie kladałaś kiedykolwiek na całość włosów jeden z tych odcieni???

Pytanie dwa, trochę poza tematem, jak robisz pasemka?metoda z czepkiem czy na folii?no i będę wdzieczna, jak napiszesz mi w jakim odstępie czasowym nakładasz te dwa kolory, tego samego dnia?czekasz kilka dni i kolejny kolor?

Wiesz, tak sobie myślę, że położyłabym chętnie na całość 9N a na resztę ewentualnie jakieś pasemka może z odcieni blondów gold lub 10n...Zalezy mi na naturalnym kolorze.Wogóle to marzy mi sie powrót do naturalnych (ciemny blond).Masa kobiet wraca do naturalek i mnie też sie to podoba..

Pozdr
juz nie 7n bo jest za ciemny tylko 8nna folie u fryzjerki bo mialam wlosy do bioder teraz sa do pasa nie bawie sie samemu. 10n z 9% woda a 8n z 6%.pisalam ze stosunek 2:1 czyli 2 warstwy jasnych i 1 ciemnych znow 2 jasnych i znow 1 ciemnych jasne farbyje tylko odrost do momentu gdzie robia sie juz jasne a ciemne nie klade od skory tylko od momentu gdzie moje naturalne zostały rozjasnione wczesniej.
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2011-11-15 o 16:25
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 18:24   #658
Fallen2000
Raczkowanie
 
Avatar Fallen2000
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Mauritius
Wiadomości: 473
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

A jakiś Sync da taki kolor?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1612_5.jpg (50,9 KB, 88 załadowań)
Fallen2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 20:59   #659
kaweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 51
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Olkie-wyczerpująco!dzięki, pozdrawiam
kaweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 00:08   #660
sandraa_sane
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 4
Unhappy odrosty, a matrix color sync

Witam, czy macie jakiś sposób na pozbycie się odrostów przy farbowaniu włosów Matrixem color sync?
Wiem, że to niby nie jest farba, ale słyszałam że za którymś użyciem odrosty też łapią kolor, ale nie wiem ile w tym prawdy?
Jak wy radzicie sobie z odrostami używając tego produktu?
sandraa_sane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-21 09:58:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:10.