Wypadające rzęsy. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-13, 10:02   #181
karolinagi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: Wypadające rzęsy. WĄTEK ZBIORCZY.

Hej dziewczyny! Mam produkt który działa w 100% na wzmocnienie rzęs, poprzez wydłużenie fazy wzrostu, jest tam taki składnik mdn ,który powoduje że włoski rosną dwa razy dłuższe i mocniejsze jest to "m 2lashes" ma duzo lepszy i mocniej opracowany skład jak revitalash. I w porównaniu z revitalashem daje 100% gwarancji poniewaz jest to produkt niemiecki ja go sobie wcześniej sprowadzałam z niemiec, teraz zamawiam przez internet, maja go gdzies w dystybucji w Gdyni.
to link do tej strony www.kosmetyka-trojmiasto.pl Preparat nie jest tani ale starcza na okres 5-6miesiecy, koszt miesieczny ok70-80zł
karolinagi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 22:16   #182
cinnamonek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15
Dot.: Wypadające rzęsy. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez kasiulakasiakatarzyna Pokaż wiadomość
Czy olejek rycynowy spowoduje większy "porost" rzęs?
Bo też mam od pewnego czasu problem z wypadaniem rzęs...czasami chcę zdjąć coś z nich i wyjmuję po 3-4 włoski...akurat mam pod ręką rycyne...
no i po użyciu, rozumiem że podgrzanego, trzeba to czymś spłukać? Jak tak to czym? Chyba nikt wcześniej nie pisał dokładnej "instrukcji" użycia, a poza tym wolę wiedzieć dokładnie co mam zrobić zanim to zrobię ;D
Rzęsy mają swój okres życia. Wypadają średnio co trzy miesiące.Wypadają po kilka rzęs dziennie czasami po kilkanaście. Olejek rycynowy działa jak odzywka na włosy od zewnątrz. Może optycznie poprawić ich kondycję. Podobnie jak w przypadku włosów jeżeli chcemy odżywić je od zewnątrz trzeba podziałać na cebulkę i mieszek włosa. Jest kilka sposobów. Zdrowe odżywianie, witaminy i mikroelementy lub suplementy które działają na włosy skórę i paznokcie. Można tez zastosować preparaty które działają jak ampułki do włosów, odżywiają mieszek który buduje cebulkę i ma wpływ na grubość, długość i czas życia rzęsy. Olejek rycynowy u osób o wrażliwych oczach moze powodować podrażnienie.
cinnamonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 18:40   #183
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Wypadające rzęsy. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez cinnamonek Pokaż wiadomość
Rzęsy mają swój okres życia. Wypadają średnio co trzy miesiące.Wypadają po kilka rzęs dziennie czasami po kilkanaście. Olejek rycynowy działa jak odzywka na włosy od zewnątrz. Może optycznie poprawić ich kondycję. Podobnie jak w przypadku włosów jeżeli chcemy odżywić je od zewnątrz trzeba podziałać na cebulkę i mieszek włosa. Jest kilka sposobów. Zdrowe odżywianie, witaminy i mikroelementy lub suplementy które działają na włosy skórę i paznokcie. Można tez zastosować preparaty które działają jak ampułki do włosów, odżywiają mieszek który buduje cebulkę i ma wpływ na grubość, długość i czas życia rzęsy. Olejek rycynowy u osób o wrażliwych oczach moze powodować podrażnienie.
Wiele ampułek jest na alkoholu i takich bym nie ryzykowała w pobliżu oka, w ogóle żadnych bym nie ryzykowała... Są na tyle rzadkie, że łatwo mogą się dostać do oka, a stąd blisko do zapalenia spojówek.
Ale suplementy jak najbardziej, jak miałam łysy placek (o czym pisałam już kiedyś), to oprócz smarowania odżywką z Gala piłam pokrzywę. Podejrzewam, że ona też mogła pomóc rzęsom szybko odrosnąć.
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 23:26   #184
cinnamonek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15
Dot.: Wypadające rzęsy. WĄTEK ZBIORCZY.

Nie chodziło mi o ampułki do włosów. Są na rynku specjalne odżywki do rzęs i brwi które działają na podobnej zasadzie jak ampułka do włosów. Pobudzając prace mieszków włosowych.
cinnamonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 20:51   #185
ewelka92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 10
Unhappy Dot.: Wypadające rzęsy. WĄTEK ZBIORCZY.

Witam. Ja też mam problem z rzęsami. Od około dwóch miesięcy strasznie mi wypadają. Na początku było to 3-4 rzęsy dziennie, momentami nawet 5-7! teraz jest trochę lepiej, wypada po ok 1-2 dziennie ale co parę dni znów sypie się po kilka (trochę też wypadają mi brwi i włosy ale raczej tak jak wcześniej) od prawie miesiąca w ogóle nie tuszuje rzęs(używam tylko kredki do oczu żeby ich dodatkowo nie obciążać ale też nie straszyć ludzi zresztą niewiele mi zostało do malowania) do tego używam odżywki Loreala Re Activant Clis ale niewiele mi to wszystko pomaga tzn niby jakieś rzęsy odrastają ale tych co zostały jest już naprawdę mało, są krótkie, i osłabione, niektóre wykręcają się tak jakby w przeciwną stronę i w ogóle sprawiają wrażenie jakby miały zaraz wszystkie wypaść nie wiem już co mam robić zastanawiam się jaka może być tego przyczyna. Czytałam wiele na ten temat: raczej wykluczam przypadłości typu zapalenie powiek bo oprócz wypadania rzęs nic niepokojącego mi się nie dzieje (w sumie prawdopodobnie mam opryszczkę zwykłą powiek - objawia się pojawieniem na skórze powieki drobnych przezroczystych pęcherzyków wypełnionych płynem surowiczym. Ale z tego co czytałam nie ma to nic wspólnego z wypadaniem rzęs, poza tym mam to odkąd pamiętam i pojawia się tylko raz na jakiś czas po jednym czy dwa pęcherzyki i po jednym dniu znika), jedyne co mi przychodzi do głowy to tusz z Avonu (użyłam go może trzy razy właśnie dwa miesiące temu i wtedy się wszystko zaczęło pozatym mojej siostrze jak go użyła tez wypadło po kilka rzes z każdego oka ale jednorazowo a mnie sie to już ciągnie tak długo... może to też osłabienie po grypie którą przeszłam dwa razy w ciągu ostatnich trzech miesięcy...nie wiem. Myślę żeby udać się do lekarza, ale nie wiem czy do okulisty czy dermatologa, czy zrobić jakieś badania(krwi, tarczycy)? I co to może być? Czy moje rzęsy będą jeszcze kiedyś takie jak dawniej? Czy któraś z Was miała kiedyś taki problem? Pomocy!
ewelka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 22:41   #186
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Wypadające rzęsy. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez ewelka92 Pokaż wiadomość
Witam. Ja też mam problem z rzęsami. Od około dwóch miesięcy strasznie mi wypadają. Na początku było to 3-4 rzęsy dziennie, momentami nawet 5-7! teraz jest trochę lepiej, wypada po ok 1-2 dziennie ale co parę dni znów sypie się po kilka (trochę też wypadają mi brwi i włosy ale raczej tak jak wcześniej) od prawie miesiąca w ogóle nie tuszuje rzęs(używam tylko kredki do oczu żeby ich dodatkowo nie obciążać ale też nie straszyć ludzi zresztą niewiele mi zostało do malowania) do tego używam odżywki Loreala Re Activant Clis ale niewiele mi to wszystko pomaga tzn niby jakieś rzęsy odrastają ale tych co zostały jest już naprawdę mało, są krótkie, i osłabione, niektóre wykręcają się tak jakby w przeciwną stronę i w ogóle sprawiają wrażenie jakby miały zaraz wszystkie wypaść nie wiem już co mam robić zastanawiam się jaka może być tego przyczyna. Czytałam wiele na ten temat: raczej wykluczam przypadłości typu zapalenie powiek bo oprócz wypadania rzęs nic niepokojącego mi się nie dzieje (w sumie prawdopodobnie mam opryszczkę zwykłą powiek - objawia się pojawieniem na skórze powieki drobnych przezroczystych pęcherzyków wypełnionych płynem surowiczym. Ale z tego co czytałam nie ma to nic wspólnego z wypadaniem rzęs, poza tym mam to odkąd pamiętam i pojawia się tylko raz na jakiś czas po jednym czy dwa pęcherzyki i po jednym dniu znika), jedyne co mi przychodzi do głowy to tusz z Avonu (użyłam go może trzy razy właśnie dwa miesiące temu i wtedy się wszystko zaczęło pozatym mojej siostrze jak go użyła tez wypadło po kilka rzes z każdego oka ale jednorazowo a mnie sie to już ciągnie tak długo... może to też osłabienie po grypie którą przeszłam dwa razy w ciągu ostatnich trzech miesięcy...nie wiem. Myślę żeby udać się do lekarza, ale nie wiem czy do okulisty czy dermatologa, czy zrobić jakieś badania(krwi, tarczycy)? I co to może być? Czy moje rzęsy będą jeszcze kiedyś takie jak dawniej? Czy któraś z Was miała kiedyś taki problem? Pomocy!
Koniecznie idź do okulisty albo dermatologa Ja bym najpierw spróbowała z dermatologiem, bo można iść na NFZ, do okulisty tylko płatnie, ale za to o wiele szybciej.
A może masz uczulenie na tą odżywkę do rzęs? Albo może ona po prostu pobudza cebulki, przez co wypychają stare rzęsy?
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 23:08   #187
ewelka92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 10
Dot.: Wypadające rzęsy. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Koniecznie idź do okulisty albo dermatologa Ja bym najpierw spróbowała z dermatologiem, bo można iść na NFZ, do okulisty tylko płatnie, ale za to o wiele szybciej.
A może masz uczulenie na tą odżywkę do rzęs? Albo może ona po prostu pobudza cebulki, przez co wypychają stare rzęsy?
No chyba tak zrobię. Raczej wątpię żebym była uczulona na tą odżywkę, bo ani nic nie szczypie, ani nie mam zaczerwienionych powiek ani w ogóle nic takiego...
Jeszcze dodam ze od paru miesięcy łamią i rozdwajają mi się paznokcie. Może mam mało witamin i powinnam zacząć łykać coś na włosy(rzęsy) i paznokcie? Może to by mi pomogło?
ewelka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-03, 13:26   #188
Jolly_fh
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Avatar Jolly_fh
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 73
Dot.: Wypadające rzęsy. WĄTEK ZBIORCZY.

Moim zdaniem olejek rycynowy jest niezawodny. Zaczęłam go używać jakiś czas temu...co jakiś czas. Robię to tak: seria-miesiąc używania codziennie wieczorem, a potem 3 miesiące przerwy i znowu miesiąc kuracji itd...Mówię wam, wszyscy zwracają mi uwagę na gęste i ciemne rzęsy, nawet moja kosmetyczka, stwierdziła, że wyglądam jak po hennie...a i nakładam go też na brwi. Polecam wszystkim!
Jolly_fh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 17:32   #189
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Wypadające rzęsy. WĄTEK ZBIORCZY.

Ja również polecam olejek rycynowy, używam od kilku dni, a już widzę, że moje rzęsy są ciemniejsze i jakby ładniejsze
na łamliwe paznokcie tylko pokrzywa do picia!!
Moje po trzech tygodniach są twarde jak skała, a też mi się strasznie rozdwajały i łamały.
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 23:35   #190
ewelka92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 10
Dot.: Wypadające rzęsy. WĄTEK ZBIORCZY.

Potwierdzam, olejek rycynowy na prawde działa cuda, ja też po jego używaniu miałam bardzo ładne rzęsy. Niestety teraz kiedy pojawił się problem z wypadaniem nawet on mi nie pomaga ale na pewno jak mi odrosną to do niego wrócę
Tymczasem może ktoś poleci mi jakiś dobry suplement diety na włosy skórę i paznokcie(szczególnie włosy{co za tym idzie również rzęsy})?
Znalazłam parę propozycji ale nie wiem na co się zdecydować. Czy np. Silica jest dobra? Albo Skrzypovita?
PS. Dziś zauważyłam kilka małych nowych rzęsek oby tak dalej
ewelka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 20:31   #191
Salii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 18
Dot.: Wypadające rzęsy :( pomocy!!

może trochę z innej beczki otóż wypadły mi rzęsy w jednym miejscu, nie to że mam tam łyse tylko tam są nowe rzęsy ale są krótkie (tak gdzieś 2/3 normalnej rzęsy) i jak po maluje to wygląda jakbym tam je sobie podcięła. Ile mniej więcej będzie trwał ten proces i jak go moge przyśpieszyć?
Salii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-01, 08:09   #192
Sunnyy
Przyczajenie
 
Avatar Sunnyy
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1
Dot.: Wypadające rzęsy :( pomocy!!

Cytat:
Napisane przez Salii Pokaż wiadomość
może trochę z innej beczki otóż wypadły mi rzęsy w jednym miejscu, nie to że mam tam łyse tylko tam są nowe rzęsy ale są krótkie (tak gdzieś 2/3 normalnej rzęsy) i jak po maluje to wygląda jakbym tam je sobie podcięła. Ile mniej więcej będzie trwał ten proces i jak go moge przyśpieszyć?
Normalny proces wzrostu rzes wynosi ok 120 dni. Nie wiem czy to przyspieszy, ale napewno pomoze, branie odpowiednich suplementow, smarowanie rzes odzywkami, stosowanie diety pelnowartosciowej (bogatej w ryby, owoce i warzywa)/ Polaczenie tych wszystkich rzeczy, efekt powinien byc murowany.
Do wzmocnienia rzes polecam odzywke firmy Ardell, jest bardzo dobra. Po 6 tyg moje rzesy wzmocnily sie, przyciemnily i zrobily sie bardziej geste i jakby troszke dluzsze
__________________
... The Time of My Life ...
Sunnyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 11:25   #193
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Wypadające rzęsy. WĄTEK ZBIORCZY.

Ja u siebie zauważyłam, że wypadanie rzęs jest cykliczne.
Nie umiem jednak jeszcze stwierdzić ile trwa taki cykl.
Obecnie moje rzęsy trzymają się powieki, a były przecież takie miesiące, że wypadało mi ich kilka dziennie, wykręcały się w różne strony (dodam tylko, że ich nie tuszowałam, a mimo to leciały).
Miejsca prześwitów się wypełniły.
Wróciłam do maskar (używam łagodnych, mniej "chemicznych", łatwozmywalnych, z jakimiś nawilżaczami w składzie itp.) i na razie cieszę się rzęsami jak sprzed problemu.

  • Jeśli chodzi o odżywki to codziennie wieczorem od 6 mies. olejek rycynowy i od około 3 tyg. rano odżywka biała/przezroczysta (nie ta sławna niebieska) z MySecret.
  • Od wewnątrz Capivit A+E oraz Capivit Piękne Włosy od 5 miesięcy.
Czy to ma wpływ bezpośredni na rzęsy - nie wiem - ale odrosły i się trzymają.
Odpukać.

Także polecam spróbować "mojej" metody - może komuś pomoże
__________________
DONE
is better
THAN
perfect



Edytowane przez anibiaa
Czas edycji: 2012-01-13 o 06:45
anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 22:52   #194
Delicia
Przyczajenie
 
Avatar Delicia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: London, UK
Wiadomości: 6
Dot.: Wypadające rzęsy. WĄTEK ZBIORCZY.

Kochane,
Mialam swego czasu ten sam problem - rzeski wypadaly mi okresowo tak bardzo, ze mialam puste przestrzenie, ktore byly bardzo widoczne szczegolnie po umalowaniu tuszem... wygladalo to tak jakbym miala szczerbate powieki :-(
Uzywalam odzywek, serum, olejkow - cudowalam i cudowalam az wreszcie zastosowalam radykalny srodek, ktorego nazwy z przyczyn oczywistych podac nie moge, poniewaz nie chce zlamac regulaminu.
Jest on dostepny na recepte i podeszlam do niego sceptycznie, bo nie wierzylam w bajki, jak mi sie zdawalo, ze moje rzesy moga wrocic do dni chwaly
Po pierwszym miesiacu, zauwazylam malutkie kikutki u nasady rzes - to byly nowo wyrastajace wloski!
Po dwoch miesiacach, moje rzesy wygladaly komicznie, choc pieknie, bo stare jeszcze sie trzymaly ostanim tchem a te ktore wypadly a na ich miejsce wyrosly nowe - byly conajmniej o 2-3 mm dluzsze i mocniejsze.
Aktualnie po 3 miesiacach stosowania - koncoweczki rzes czuje na luku brwiowym, bo nie dosc ze urosly, to wiekszosc ma takze widocznie podkrecone koncowki (naturalnie moje rzeski sa tylko lekko wygiete), co widze w lusterku gdy ogladam je z boku.
Malo tego, w jednym miejscu na lewej powiece mam juz taki maly gaszczyk, ze trudno go rozczesac - jestem w sidmym niebie
Efekt uboczny tego preparatu jest taki, ze rzeski moga takze rosnac w kacikach oczu (ale pojedyncze - nie w kepkach), ale sa tak jasniutkie i drobne, ze ich prawie nie widac.
Dolne rzeski wygladaja takze zabojczo, ale musze poczekac na pelen cykl wypadania i wzrostu nowych (tak dziala ten preparat - nie dziala na istniejace juz wloski, tylko na te ktore rosna po wypadnieciu 'starych rzes') i wyglada to komicznie bo 'stare' rzeski mam jeszcze krotkie, a te nowo odrosniete sa zawiniete i dlugie - czasami musze usuwac tusz z ich koncowek zeby nie wygladaly glupio na tle starych wloskow.
Takze ja problem rzes mam z glowy, efekt po 3 miesiacach cierpliwego uzytkowania jest zabojczy, ale bylo mi ciezko, bo jestem z natury niecierpliwa i chcialam widziec efekty juz po tygodniu ale poinformowano mnie ze widoczne efekty sa dopiero gdy wszystkie rzesy przejda swoj cykl 'zycia' czyli okolo 90-100 dni.
Niedogodnosc jest tylko taka, ze preparatu trzeba uzywac regularnie, inaczej rzeski wracaja do poprzedniego stanu :-(
Ale po pelnej kuracji, kolo 4 miesiecy, wystarczy preparatu uzywac 3-4 razy w tygodniu, zachowawczo.
Moje rzeski, po raz pierwszy w zyciu, sa naprawde geste, mocne, dluzsze i jest to cud gdy na waciku przy demakijazu znajde jakas zablakana rzeske
Kiedys przy demakijazu wypadalo mi ich sporo.
Pozdrawiam Was wszystkie!
Moze uda mi sie niedlugo zaladowac moje zdjecia, bo robilam zdjecia przed kuracja ok. 3 miesiace temu i czuje ze moje rzesy sa juz gotowe, aby zrobic im zdjecie 'po' kuracji dla wszystkich niedowiarkow
xxx
Deli
Delicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 08:19   #195
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Wypadające rzęsy. WĄTEK ZBIORCZY.

Hmm, mówisz, że środek ten jest na receptę i jest "radykalny" - jaki więc lekarz (chodzi mi o specjalność) zlecił Ci taką kurację i proszę o nazwę leku w prywatnej wiadomości Chciałabym się o tym więcej dowiedzieć, tym bardziej, że zauważyłaś poprawę
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 21:51   #196
Delicia
Przyczajenie
 
Avatar Delicia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: London, UK
Wiadomości: 6
Dot.: Wypadające rzęsy. WĄTEK ZBIORCZY.

Tak jak obiecalam, zalaczam zdjecia dla niedowiarkow takich jak ja sama
Gdyby ktos mi powiedzial ze mi rzesy urosna i stana sie gestsze po 8 tygodniach, to zabilabym smiechem.
Zdjecia mowia same za siebie.
Pozdrawiam i sciskam mocno.
Deli
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przed kuracja.jpg (32,7 KB, 174 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg przed kuracja 1.jpg (30,5 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8 tygodni kuracji.jpg (43,3 KB, 169 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8 tygodni kuracji 1.jpg (37,5 KB, 167 załadowań)
Delicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 15:03   #197
olcia__86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 109
Dot.: Wypadające rzęsy. WĄTEK ZBIORCZY.

rzeczywiscie jest znaczaca poprawasa faktycznie dluugie i podkrecone kochana podaj prosze mi(na prywatna wiadomosc) nazwe tego cudu i instrukcje jak go zdobyc
olcia__86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 18:41   #198
mika212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: Wypadające rzęsy. WĄTEK ZBIORCZY.

Ja też poproszę nazwę tego specyfiku.
Uzyskałaś spektakularny efekt, Twoje rzęsy są śliczne
mika212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 15:26   #199
PINAKOLA
Raczkowanie
 
Avatar PINAKOLA
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 31
Dot.: Wypadające rzęsy. WĄTEK ZBIORCZY.

Również proszę o nazwę tego specyfiku

Z góry dziękuję i pozdrawiam
PINAKOLA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-10, 06:42   #200
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Wypadające rzęsy. WĄTEK ZBIORCZY.

A jeśli nie chcecie rezygnować z makijażu, to polecam tusz MySecret Sensitive - używam już drugiej tubki i jest wyjątkowo łagodny dla rzęs - zmywa się wodą, przejrzałam skład - ma też kilka wosków i witaminę E, moim delikatnym rzęskom służy /odpukać: nie wypadają hurtowo jak przy innych tuszach/.
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 13:56   #201
PINAKOLA
Raczkowanie
 
Avatar PINAKOLA
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 31
Dot.: Wypadające rzęsy. WĄTEK ZBIORCZY.

Mam pytanie... czy po stosowaniu oleju rycynowego rzęsy mogą być bardziej osłabione i wypadać?
Niestety coś takiego zauważyła
PINAKOLA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 08:31   #202
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Wypadające rzęsy. WĄTEK ZBIORCZY.

Ja stosuję olejek już jakieś 6 mies. bez przerwy, wcześniej stosowałam nieregularnie i w każdym przypadku zdarza się, że rzęsy wypadają.
Czasem jedna, dwie, a czasem wypada kilka na raz, jednak moim zdaniem wszystko jest w porządku, ponieważ cykl życia tych włosków dobiegł końca. Na ich miejsce dość szybko wyrastają nowe.
Olejek jeśli nie powoduje u Ciebie podrażnienia spojówek, pieczenia, zaczerwienienia - nie powinien wzmagać wypadania rzęs.
Może są inne przyczyny? Może szkodzi Ci tusz, a może nakładasz olejku trochę za dużo (może skleja rzęsy i powieki, powoduje wyginanie włosków w inne strony, co skutkuje wypadaniem...)
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 22:00   #203
PINAKOLA
Raczkowanie
 
Avatar PINAKOLA
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 31
Dot.: Wypadające rzęsy. WĄTEK ZBIORCZY.

wydaje mi się, że nie chodzi o tusz...
zanim zaczełam stosowac olejek rycynowy nie wypadały mi rzęsy przy demakijażu... (od czasu do czasu znalazła się jakaś rzęska na policzku )po stosowaniu olejku- wypadały hurtowo.

ale chyba masz rację... ich cykl chyba się skończył.

wrócę do olejku zobaczymy co się będzie działo...
PINAKOLA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 06:45   #204
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Wypadające rzęsy. WĄTEK ZBIORCZY.

Hmm, no więc właśnie.
Ja np. teraz widzę, że mam komplet, gęste /jak na mnie/ i dobrze wyglądające, układające się jak należy rzęsy. Wszystko wygląda tak, jakby nie było problemu. Profilaktycznie nadal stosuję olejek, jednak wiem, że znów za jakiś czas /jeszcze nie wyczaiłam ile, choć mówi się o 3mies. cyklu dla rzęs/ znów zaczną się sypać.
Na szczęście dość szybko odrastają.
Dodam tylko, że widzę poprawę i jakby lepiej się regenerują od czasu, gdy zaczęłam brać witaminy A+E, i suplementy na kondycję włosów i paznokci. Trwa to już ładnych kilka miesięcy i widzę efekty.
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 14:25   #205
kingus1309
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 239
Dot.: Wypadające rzęsy. WĄTEK ZBIORCZY.

Hej dziewczyny!
Stosuję olejek od kilku dni. Czy jego podgrzanie przed zastosowaniem ma jakieś znaczenie ? Tzn. jest skuteczniejszy ?
kingus1309 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 14:36   #206
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Wypadające rzęsy. WĄTEK ZBIORCZY.

Ja nie zauważyłam różnicy, zatem po krótkim czasie przestałam. Podgrzany staje się jedynie mniej lepki, dopóki z powrotem się nie wychłodzi
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 14:54   #207
a_jaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4
Dot.: Wypadające rzęsy. WĄTEK ZBIORCZY.

Hej
czytam sobie jakie macie sposoby na wypadające rzęsy i z czystym sumieniem mogę Wam polecić serum/krem z L Biotiki. Ma w sobie olejek rycynowy o którym sporo tu wspominacie i dodatkowo jakieś inne składniki wspomagające rzęsy. Cena jest naprawdę śmieszna w porównaniu z jakością bo coś koło 12 zł w aptece
a_jaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 15:03   #208
PINAKOLA
Raczkowanie
 
Avatar PINAKOLA
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 31
Dot.: Wypadające rzęsy. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez a_jaka Pokaż wiadomość
Hej
czytam sobie jakie macie sposoby na wypadające rzęsy i z czystym sumieniem mogę Wam polecić serum/krem z L Biotiki. Ma w sobie olejek rycynowy o którym sporo tu wspominacie i dodatkowo jakieś inne składniki wspomagające rzęsy. Cena jest naprawdę śmieszna w porównaniu z jakością bo coś koło 12 zł w aptece

Dopiero co go kupiłam i smaruję codziennie na noc efektów jeszcze nie widzę... ale ważne, że rzęsy juz mi nie wypadaja
PINAKOLA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 15:08   #209
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Wypadające rzęsy. WĄTEK ZBIORCZY.

Stosowałam Olejek rycynowy, w sumie no zauważyłam jakąś tam poprawę... ale od poniedziałku co rano smaruje nim rzęsy no i zobaczymy czy będą lepsze efekty niż te po ollejku rycynowym. Z racji tego, że obecnie siedzę w domu, to może jak smaruje je na cały dzień to może to coś zdziała..
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 12:58   #210
Lissa990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 16
Dot.: Wypadające rzęsy. WĄTEK ZBIORCZY.

Najpierw używałam ojelku rycynowego i niewielki efekt był, a potem znalazłam cudo : krem regenerujący rzęsy L'Biotica. Jest niesamowity! Rzesy nie wypadają, rosną na długość i są o wiele gęstsze, a nawet trochę ciemniejsze, także bardzo polecam
Lissa990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-31 19:33:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:19.