Problemy i pielęgnacja cer suchych, naczynkowych, wrażliwych, alergicznych - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: Czy jesteś za usunięciem kompozycji zapachowych z kosmetyków na rumień i naczynka?
TAK 21 87,50%
NIE 3 12,50%
Głosujący: 24. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-30, 14:29   #3271
JuStYsCk2
Zadomowienie
 
Avatar JuStYsCk2
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 368
Thumbs down Potrzebuje porady co do mojej cery

Hej. Zwracam sie do was z prośbą bo sama już nie wiem czym mam traktować moją buzie Jest denerwująca odkąd pamiętam. Nie ma mowy żebym pokazała się obcym bez kryjącego podkładu bo czuje się po prostu źle. Zaczne od oczu. Używałam wieeelu kremów na ten obszar i nic np. żel arnikowy, krem z flosleka a teraz garniera roll-on. Zastanawiałam się nad kwasem hialuronowym do wklepywania go pod oczy (jako czysty roztwór) Nie wiem czy to dobry pomysł?
Kolejnym problemem jest ogólnie moja cera a mianowicie jej koloryt. Mam dużą skłonność do zaczerwienienia - głównie dlatego bez podkładu się nie obejdę. Wystarczy, że wypije troche alkoholu, potańczę albo sie zawstydze i zaraz jestem czerwona jak ta emotka mam też troszke popękanych naczynek w okolicy nosa ale jakoś to przeżyje. Najdziwniejsze jest to, że kiedy moja cera nie ma powodów by być czerwona jak burak jest tak blada, że sama sie siebie boje Teraz kiedy jest okres jesienny i nie jestem opalona na ciele to i tak patrząc w lusterko moja cera jest o 3 tony jaśniejsza od ciała. Latem nigdy nie mogłam jej opalić. Chodząc na solarium nawet nakładałam przyspieszacz opalania ale i tak była później blada. Może drogeryjne produkty na mnie nie działają dlatego chciałabym poradzic się was co mogłabym zamówić na mazidłach albo kupić w aptece ?
Dodam jeszcze, że ogólnie moja cera jest sucha. Wieczorem myje ją garnierem 3 w 1 i nakładam krem. Raz nivea, raz bambino, czasem olej kokosowy a aktualnie z ziaji poprawiajacy koloryt skórr. Jeśli nie nałoże kremu czuje, że moja skóra jest ściągnięta, natomiast rano myje twarz samą wodą i wtedy nie czuje żadnego ściągnięcia więc nie stosuje żadnego kremu na dzień bo później po nałożeniu na niego podkładu świece się jak lampki na choince

Aha mam 20 lat

Prooosze o jakies rady

Lorri: A ja proszę o opisanie wyglądu okolic oczu słowami lub zamieszczenie własnego zdjęcia.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2011-10-30 o 16:09 Powód: wykorzystanie zdjęcia bez zgody autora
JuStYsCk2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 15:22   #3272
fiontel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2
Red face naczynka / rumień Diroseal + Neostrata 12 % PHA

Witam
Posiadam rumien i naczynka na policzkach, czy dobrym polaczeniem byla by taka pielegnacja na noc tzn:

Avene Diroseal + za jakis czas wklepanie Neostraty Bionic Face 12 % PHA w celu min nawilzenia, bo wiem ze Diroseal po jakims czasie wysusza a chce tego uniknac, nie nawidze sahary na buzce.

Czy takie polaczenie jest ok, czy to nie bedzie jakis hardcore?

Reszta mojej pielegnacji wyglada tak
Rano: Avene Antirougers Riche + na to filtr 50tka
Wieczorem: o to wlasnie pytam :P

Mycie buzi: Cetaphil zel emulsja / Avene Antiroguers mleczko.

prosze o odpowiedz. dziekuje
fiontel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 20:07   #3273
NiekochanaTakiLos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 115
Czym myc twarz ,zeby po myciu byla ladnie swietlista ?

Dziewczyny co polecicie do mycia twarzy (cos lagodnego mam skore wrazliwa,skrzydelka nosa czerwone ) zeby po umciu twarz byla swietlista?
NiekochanaTakiLos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 20:17   #3274
madziara954
Raczkowanie
 
Avatar madziara954
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 48
Dot.: Czym myc twarz ,zeby po myciu byla ladnie swietlista ?

jeśli masz wrażliwą twarz to proponowałabym Ci kosmetyki apteczne, np. Iwostinu nie są bardzo drogie, wystarczają na długo, i mają w swojej serii kosmetyki do pielęgnacjo skóry wrażliwej, a jeśli chodzi o rozświetlenie twarzy to lepsze będą kremy rozświetlające niż tylko żel do mycia twarzy
madziara954 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 21:57   #3275
NiekochanaTakiLos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 115
Dot.: Czym myc twarz ,zeby po myciu byla ladnie swietlista ?

Cytat:
Napisane przez madziara954 Pokaż wiadomość
jeśli masz wrażliwą twarz to proponowałabym Ci kosmetyki apteczne, np. Iwostinu nie są bardzo drogie, wystarczają na długo, i mają w swojej serii kosmetyki do pielęgnacjo skóry wrażliwej, a jeśli chodzi o rozświetlenie twarzy to lepsze będą kremy rozświetlające niż tylko żel do mycia twarzy
Boje sie kremow rozswietllajacych poniewaz zapychaja..
NiekochanaTakiLos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 10:38   #3276
Marzena17
Rozeznanie
 
Avatar Marzena17
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: lubin/wrocław
Wiadomości: 638
Dot.: Czym myc twarz ,zeby po myciu byla ladnie swietlista ?

Sera antyoksydacyjne typu z wit. C lub z zielonej herbaty. Olej z malin (mnie nie zapychał), no i trzeba przede wszystkim postawić na nawilżenie. Uprzedzając Twoje pytanie, zarówno sera jak i oleje znajdziesz w internetowych sklepach z półproduktami kosmetycznymi. Możesz spróbować olejków do mycia z biochemii, hydrolatów i właśnie jakiegoś serum + apteczny delikatny krem nawilżający najlepiej z filtrem (na dzień, na noc może być tylko serum + ewentualnie olej)
__________________
"Czuj się dzielny, działaj tak, jakbyś był dzielny...
Jest bardzo prawdopodobne, że atak odwagi zastąpi atak lęku."
William James
Marzena17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 16:31   #3277
NiekochanaTakiLos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 115
Dot.: Czym myc twarz ,zeby po myciu byla ladnie swietlista ?

Tak jak wspomnilam nie jestem przekonana do kremow rozswietlajacych pod makijaz ,poniewaz zapychaja ,a dotego mam tlusta cere Tlusta cera+krem rozswietlajacy...Ale sprawdzi sie cos do mycia co zostawia swietlistosc ladnanie zostawia jakielkolwiek warsty ,bo cera tlusta nie cierpi obciazenia ,jakie daja kremy-rozswietlajace
NiekochanaTakiLos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-03, 17:47   #3278
NiekochanaTakiLos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 115
Ktos mi wytlumaczy dlaczego tak sie dzieje ?.....

Jak myje twarz -nakladam zel na dlonie i zaczynam masowac skore-twarz(myc) delikatnym zelem jakims to skora robi mi sie czerwona? szczegolnie okolice nosa platki,nos,policzki,czolo-najbardziej ?Dlaczego tak sie dzieje?
NiekochanaTakiLos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 17:57   #3279
karmi91
Raczkowanie
 
Avatar karmi91
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 159
Dot.: Ktos mi wytlumaczy dlaczego tak sie dzieje ?.....

tez tak mam,nawet gdy nakladam krem na twarz-odpowiedni dla mojej cery , staje się ona cala czerwona..podobnie przy myciu żelem,czy zmywaniu makijażu bądz użyciu toniku. Po kilku minutach zaczerwienienie znika. U mnie powodem czerwienienia się jest cera naczynkowa..moze u Ciebie jest podobnie?
__________________
Wymianka kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=570595
karmi91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 18:01   #3280
NiekochanaTakiLos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 115
Dot.: Ktos mi wytlumaczy dlaczego tak sie dzieje ?.....

Cytat:
Napisane przez karmi91 Pokaż wiadomość
tez tak mam,nawet gdy nakladam krem na twarz-odpowiedni dla mojej cery , staje się ona cala czerwona..podobnie przy myciu żelem,czy zmywaniu makijażu bądz użyciu toniku. Po kilku minutach zaczerwienienie znika. U mnie powodem czerwienienia się jest cera naczynkowa..moze u Ciebie jest podobnie?
Mam jedno naczyko kolo nosa i rowniez jak nakladam krem na twarz-staje sie ona czerwona-szczegolnie te miejsca gdzie wspomnialam,ale jak ten problem zlikwidowac ? zeby nie robila sie czerwona
NiekochanaTakiLos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 04:26   #3281
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez Marzena17 Pokaż wiadomość
apteczny delikatny krem nawilżający najlepiej z filtrem
No widzisz, a ja poniżej kremów półtłustych nie schodzę . Wszystkie tzw. nawilżające są dla mnie zbyt chude i nie izolują skóry twarzy od czynników zewnętrznych . Wszystko jest kwestią indywidualną .


Cytat:
Napisane przez NiekochanaTakiLos Pokaż wiadomość
Mam jedno naczyko kolo nosa i rowniez jak nakladam krem na twarz-staje sie ona czerwona-szczegolnie te miejsca gdzie wspomnialam,ale jak ten problem zlikwidowac ?
Moim zdaniem, masz cerę płytko unaczynioną, wrażliwą i drażnią Cię jakieś składniki w kosmetykach . Musisz szukać i testować . Poczytaj uważnie posty pisane przez MonikaPogrzeba . Ona ma duuuuże doświadczenie i teoretyczne, i praktyczne . Mnie Jej rady zawsze pomagają.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-04, 09:23   #3282
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Heroldin , ale mi po samoocenie polecialas ;o) Poczulam sie wyjatkowo po tych pochwalach.

A mozna wiedziec ktore moje rady ci pomogly?


Dziewczyny , czy ktoras juz dorwala nowe produkty Antirougeurs? Lacznie z nowym Dirosealem czyli Antirougeurs Fort? Ja caly czas jestem bardzo zadowolona. Poki co moge powiedziec ze jest super. Cera sie nie rumieni, jest w dobrym stanie, lekki podklad wyszarczy. Nie wiem co bedzie jak przyjdzie zima, ale jestem obladowana probkami, a jak nic nie pomoze to jak zwykle Nivea tez mam w domu, to juz dla mnie standart i nie zamierzam sie kremiszcza pozbywac. Na wszystko dobry, nawet jak maseczke moge stosowac, lagodzi w trymiga i ten zapach... Wellness dla ciala i duszy bo tak mnie odpreza ;o)
I pewnie znow sie powtorze, im mniej tym lepiej, im zadziej testuje cos nowego( bo testuje ale juz naprawde zadko) tym lepiej
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 11:00   #3283
jojoanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 82
Dot.: Dobry krem nawilżający

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Witam!
Mam prośbę. Czy znacie może krem, który działa równie mocno nawilżająco do maseczka under20 fall in love skin? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,28983,eris-under-twenty-fall-in-love-skin-maseczka-gleboko-nawilzajaca.html
Miałam już nawet osławioną Biodermę https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,15858,bioderma-hydrabio-rich-cream.html
Ale po pewnym czasie po prostu przestała "działać".

Wiem, że maseczka zawsze będzie miała więcej skoncentrowanych składników, aniżeli krem, ale proszę o pomoc w znalezieniu naprawdę dobrego nawilżacza

Mam skórę mieszaną, wrażliwą, alergiczną. Skłonną do zapychania. Tłusta strefa T (obecnie podsuszona przez maseczki z glinką) i suche policzki.
Cytat:
Napisane przez jojoanna Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez okilju Pokaż wiadomość
jojoanna, te kremy też takie gęste jak masło do ciała? Opinie mają dobre, tylko u mnie główny problem to wchłanianie się. Skóra niby sucha ale przy niektórych kremach robi się tłusta (od kremu).

okilju
wchlania sie swietnie! nawet lekko matuje, bylam zaskoczona ze to beeco, tak dziala. Ja mam cere mieszana i jestemzadowolona. Watpie by tobie na suchej cos sie moglo od niego zatluscic
__________________
"Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach"

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2011-12-01 o 13:03 Powód: Doadanie cytatów w związku z łączeniem wątków
jojoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 09:27   #3284
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Ktos mi wytlumaczy dlaczego tak sie dzieje ?.....

Dziewczyny, czy ten koncentrat na naczynka http://www.fitomed.pl/koncentrat-na-...?idp=48&idk=17 nie mogłabym stosować solo pod krem jako intensywną terapię przez np miesiąc? Albo czy zamiast kremobazy mogłabym go wymieszać np z kremem Babydream? Proszę o pomoc dla laika
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 04:03   #3285
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych - ZBI

akisia - nie wiem, nie stosowałam . Ale tak na logikę : jeśli producent pisze : <"Zastosowanie: jako składnik w lotionach, kremach, serum, balsamach do ciała ze zmianami naczynkowymi."> oraz jeśli ten koncentrat może być składnikiem serum hydrożelowego oraz kremu na naczynka , to z powodzeniem można go stosować pod Twój ulubiony krem .
Kremu Babydream też nie znam, ale przypuszczam, że jako krem dla dzieci jest on niewiele bogatszy niż kremobaza. Jeśli Ci odpowiada ten krem - tuninguj go koncentratem ile wlezie . O ile wiem - dziewczyny wzbogacają "swoje" kremy różnymi dobrociami . Np. ja pod kremy kładę często oleje .
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 18:18   #3286
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Usuwanie wagrow -a cera wrazliwa

Chcilabym sie dowiedziec czy jest mozliwosc zlikwidowania wagrow tzn zaskornikow -lub jak kto woli czarnych punkcikow (czolo,policzki,pod oczami) przy cerze wrazliwej naczynkowej?
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 19:43   #3287
Maciekk12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 71
Problem z skóra lecz tylko w jednym miejscu

Witam jako , że czytałem różne tematy na tym forum to nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Otóż od jakiegoś czasu piecze mnie skóra na twarzy i czerwieni się. Byłem z tym u dermatologa i jako , że było tam b.gorąco zaczerwieniłem się a on stwierdził , że cera naczynkowa zapytałem na jakiej zasadzie Pani to wnioskuję to odpowiedziała " Widzę jak pan jest zaczerwieniony ". Przepisała mi aflocordin ( czy coś takiego ) + miałem kupić krem na na naczynka. Kupiłem krem z seri iwostin redukujący zaczerwienienia i naczynka lecz po stosowaniu jego było jeszcze gorzej niż wcześniej i nie mogę za chiny tego cofnąć Może opisze jak wygląda moja twarz aby było jaśniej. Ogólnie pieczenie praktycznie zawsze odczuwam tylko na kościach policzkowych. Są to miejsca zaczerwienione podczas gdy reszta twarzy blada i to też czasem trochę swędzi. Ogólnie jak w tych miejscach otrę dłonią skórę to jest bardzo , bardzo czerwona a w innych miejscach nie lub chwilowo. Piszę ten post bo już sam nie wiem czy to naczynka bo z tego co czytałem i widziałem naczynka są widoczne a u mnie zero żyłek ani pajączków dosłownie nic tylko czerwoności + takie jakby dziurki w skórze - nie wiem jak to opisać. Ogólnie wydałem już 90zł na te kosmetyki które teraz leżą na półce a zarobki małe tak więc nie chcę eksperymentować. Bardzo mi to przeszkadza , gdyż to nie przyjemne uczucie. Co z tym zrobić ?? Naprawdę nie wiedziałem gdzie ten temat dać i nie widziałem odpowiedzi na moje pytanie..
Maciekk12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 20:57   #3288
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Usuwanie wagrow -a cera wrazliwa

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Chcilabym sie dowiedziec czy jest mozliwosc zlikwidowania wagrow tzn zaskornikow -lub jak kto woli czarnych punkcikow (czolo,policzki,pod oczami) przy cerze wrazliwej naczynkowej?
miałam na to oxy - nie pomogła , miałam peelingii migdałowe też bez efektu szczerze mówiąc chyba muszę się z nimi pogodzić

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-01-10 o 20:50 Powód: Dodanie cytatu
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 21:58   #3289
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Usuwanie wagrow -a cera wrazliwa

Naprawde nie ma nic co jest w stanie usunac wagry? uwzgledniajac cere wrazliwa naczynkowa
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-10, 10:58   #3290
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Problem z skóra lecz tylko w jednym miejscu - proszę o nie kasowanie

Cytat:
Napisane przez Maciekk12 Pokaż wiadomość
Ogólnie pieczenie praktycznie zawsze odczuwam tylko na kościach policzkowych. Są to miejsca zaczerwienione podczas gdy reszta twarzy blada i to też czasem trochę swędzi. Ogólnie jak w tych miejscach otrę dłonią skórę to jest bardzo , bardzo czerwona a w innych miejscach nie lub chwilowo. Piszę ten post bo już sam nie wiem czy to naczynka bo z tego co czytałem i widziałem naczynka są widoczne a u mnie zero żyłek ani pajączków dosłownie nic tylko czerwoności + takie jakby dziurki w skórze - nie wiem jak to opisać.
U mnie właśnie w tym miejscu najczęściej wychodzą naczynka przy różnych podrażnieniach. A jak skórę uspokoić? Nie ma jednej recepty na wszystkich. Ale w jakich sytuacjach to masz? Przy wysiłku, gdy Ci gorąco, zmiana temperatur tak? Moim zdaniem warto jeszcze raz przejść się do lekarza i powiedzieć, że nie pomogło.
To jak z leczeniem trądziku, nie zawsze objawy ustępują po wykupieniu pierwszej recepty.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-01-10 o 20:52
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 10:59   #3291
Kosmetodermka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 11
Dot.: Problem z skóra lecz tylko w jednym miejscu - proszę o nie kasowanie

Szczerze mówiąc, powinieneś chyba zmienić dermatologa. Na podstawie opisu trudno coś wywnioskować, ale to swędzenie, pieczenie itp. może sugerować np. zmiany alergiczne-ale też różne choróbstwa wymagające diagnostyki.
Kosmetodermka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 11:14   #3292
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Problem z skóra lecz tylko w jednym miejscu - proszę o nie kasowanie

Moim zdaniem trzeba zmienić dermatologa, bo tak jak koleżanka wyżej napisała, że to pieczenie skóry raczej słabo jest wynikiem tylko i wyłącznie posiadania cery naczynkowej, musi być coś dodatkowo.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 13:03   #3293
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych - ZBI

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
akisia - nie wiem, nie stosowałam . Ale tak na logikę : jeśli producent pisze : <"Zastosowanie: jako składnik w lotionach, kremach, serum, balsamach do ciała ze zmianami naczynkowymi."> oraz jeśli ten koncentrat może być składnikiem serum hydrożelowego oraz kremu na naczynka , to z powodzeniem można go stosować pod Twój ulubiony krem .
Kremu Babydream też nie znam, ale przypuszczam, że jako krem dla dzieci jest on niewiele bogatszy niż kremobaza. Jeśli Ci odpowiada ten krem - tuninguj go koncentratem ile wlezie . O ile wiem - dziewczyny wzbogacają "swoje" kremy różnymi dobrociami . Np. ja pod kremy kładę często oleje .
Dziękuję za odp
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 17:47   #3294
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Usuwanie wagrow -a cera wrazliwa

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Naprawde nie ma nic co jest w stanie usunac wagry? uwzgledniajac cere wrazliwa naczynkowa
normalnie pewnie było by to łatwe niestety przy takiej skórze jakiej mam i Ty i ja to właśnie jest problem i cały czas szukam czegoś co pozwoli na usunięcie mi wągrów ! których nienawidzę

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-01-10 o 20:53
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 19:43   #3295
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Po prostu nie wiem co robic..

Mam skore bardzo warazliwa przy tym z wagrami,porami jak je usunac lub zmniejszyc,biorac pod uwage moja wrazliwa skore ,sklonna do czerwienia ,juz naprawde nie wiem co moglabym uzyc nie radze sobie...
-stosowalam glyco -a -troche zbledly wagry-zaskorniki ,skora stala sie bardzo gladka,ale z kolei bardzo zaszkodzil mojej wrazliwej skorze...stala sie mega wrazliwa..prawie wiecznie czerwona...
Wiec co mam zrobic jakie rozwiazanie zaproponowalybyscie bo juz nie wiem naprawde co robic...
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 20:03   #3296
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Po prostu nie wiem co robic..

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Mam skore bardzo warazliwa przy tym z wagrami,porami jak je usunac lub zmniejszyc,biorac pod uwage moja wrazliwa skore ,sklonna do czerwienia ,juz naprawde nie wiem co moglabym uzyc nie radze sobie...
-stosowalam glyco -a -troche zbledly wagry-zaskorniki ,skora stala sie bardzo gladka,ale z kolei bardzo zaszkodzil mojej wrazliwej skorze...stala sie mega wrazliwa..prawie wiecznie czerwona...
Wiec co mam zrobic jakie rozwiazanie zaproponowalybyscie bo juz nie wiem naprawde co robic...
Spróbuj effaclar k z la roche posay i glinkę zieloną.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 22:07   #3297
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych - ZBI

mam cere sucha o chcialabym wzbogacic jakis krem np babydream jakims olejkiem. Czy te olejki alterry np z papaja i migdalem beda dobre? Jest to olejek przeznaczony do ciala ale w skladzie ma chyba az 11 olejkow. Czy moge kilka kropel dodac do kremu i na twarz czy nie nadaje sie on?
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 09:46   #3298
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych - ZBI

Próbuj, czemu nie. Ja polecam odrobinę oleju z orzechów laskowych - moją cerę niesamowicie odżywia
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 18:39   #3299
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Po prostu nie wiem co robic..

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
Spróbuj effaclar k z la roche posay i glinkę zieloną.
Czy on nie podrazni cery wrazliwej..?nie sprawi ze bedzie bardziej wrazliwsza,bardziej zaczerwieniona???:confuse d:
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 19:00   #3300
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych - ZBI

Sama mam wrażliwą i dla mnie jest dobry, nie podrażnia, a ładnie oczyszcza skórę.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-14 12:57:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:50.