Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:) - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-01, 12:28   #2881
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość

Ooo to ta babka, o której mi w kwietniu mówiłaś? I uroczy współlokator?

Mojej koleżanki siostra myję się czasem raz na 2 tygodnie, razem ze swoim chłopakiem. Niestety u nich higieny nie ma żadnej.
Tak, to ta babka i ten uroczy współlokator. Na dodatek ostatnio coraz częściej chodził pijany i zaczął się agresywnie zachowywać.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak znosicie te upały Masakra, u nas jest sauna
Nawet nie pytaj... Tak się właśnie dziwiłam, że nikt nic o tym nie pisze. Przy tej wczorajszej przeprowadzce myślałam, że wyzionę ducha. Czułam się, jakbym pływała w basenie gorącej wody. I adekwatnie byłam po tym cała mokra.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-07-01 o 12:29
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 12:36   #2882
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak znosicie te upały Masakra, u nas jest sauna
kiepsko, siedzę i piję wodę gazowaną z cytryną,odpowiednio schłodzoną no i czekam aż się trochę ochłodzi
wczoraj byłam tak zmęczona tą duchotą, że poszłam spać przed 12 ( co mi się rzadko zdarza)
A u mnie w pracy wszyscy w ekstazie że przez weekend będą mogli się zjarać na słońcu,więc chyba nie wzięli sobie do serca przekazu szkolenia o szkodliwości promieniowania UV,na którym ostatnio byliśmy. Nawet wyszli zdziwieni, że Pani kosmetolog była taka blada....nie wiem ile lat musi minąć zanim polacy zrozumieją że brązowa skóra u osób białej rasy,jest niezdrowa.
Chociaż na ulicach widać coraz więcej osób tolerujących swój naturalny kolor skóry
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 12:48   #2883
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak znosicie te upały Masakra, u nas jest sauna
U mnie dziś koło 6 była mega burza z wielką ulewą, ścianą deszczu dosłownie, dach zaczął przeciekać. Więc teraz jest już optymalna pogoda, duchota przeszła
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 13:06   #2884
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Melya, no co ty gadasz. I ta nadal się go nie pozbyła?!
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 13:08   #2885
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Uwielbiam upały i lato Gdybym tylko miała trochę wody do popływania w pobliżu. Wiem, wiem jestem jakaś inna, ale po prostu latem czuję się najlepiej
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 13:31   #2886
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
U mnie dziś koło 6 była mega burza z wielką ulewą, ścianą deszczu dosłownie, dach zaczął przeciekać. Więc teraz jest już optymalna pogoda, duchota przeszła
U nas też przeszła burza w nocy, obudziły nas trzaskające okna.
Człowiek zawsze jest w szoku jak go budzą w środku nocy takie odgłosy, później mi się śniły jakieś koszmary
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Uwielbiam upały i lato Gdybym tylko miała trochę wody do popływania w pobliżu. Wiem, wiem jestem jakaś inna, ale po prostu latem czuję się najlepiej
dla mnie temperatury mogłyby się kończyć na 25 stopniach z delikatnym wiaterkiem
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 13:37   #2887
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
U nas też przeszła burza w nocy, obudziły nas trzaskające okna.
Człowiek zawsze jest w szoku jak go budzą w środku nocy takie odgłosy, później mi się śniły jakieś koszmary

dla mnie temperatury mogłyby się kończyć na 25 stopniach z delikatnym wiaterkiem

Nam przy okazji kot zaginął, cały dzień go szukamy...

Dla mnie też Najlepiej czuję się zimą, w cieple, duchocie ciężko mi się egzystuje, bez energii, bez ochoty na nic, mam problemy z oddychaniem. Jestem skandynawską duszą
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-01, 13:44   #2888
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Dziewczyny, nie piszę na naszym głównym wątku, bo to nie jest za bardzo na temat. Od paru dni czytam o popularnych przyborach do czesania włosów i na razie mam takie wnioski:

Tangle Teezer - lekki plastik; wspaniale rozplątuje, ale może łamać i rozrywać włosy, szczególnie w przypadku włosów porowatych lub podatnych na uszkodzenia. [przykłady podobnych: De Tangle Brush, Knot Genie]

Denman - nylonowe kolce na gumowej antystatycznej poduszce; dobrze rozplątuje, ale podobnie jak TT może je łamać i rozrywać; nadaje się do modelowania przy suszeniu - wygładzającego (modele D3, D4) lub zwiększającego objętość (D31, D41); można go też rozłożyć na części w celu czyszczenia lub usunięcia zbędnych rzędów kolców. [przykłady podobnych: Comair/Dusy English Art]

Szczotki z naturalnego włosia - najczęściej drewno i włosie z dzika; nie są przeznaczone do rozplątywania, tylko szczotkowania włosów, rozprowadzania po nich ochronnego sebum; są delikatne dla włosów, nie uszkadzają ich; mogą powodować elektryzowanie (ale są sposoby, które podobno temu zapobiegają); istnieją wersje z nylonowymi kolcami, które lepiej rozczesują włosy, ale są za to mniej delikatne. [przykłady: polska Khaja, Olivia Garden, Hercules Sagemann, słynny i ekstremalnie drogi Mason Pearson oraz wiele innych]

The Wet Brush - guma i elastyczne kolce IntelliFlex (chwyt marketingowy?); rzekomo idealny do czesania mokrych włosów; nie badałam tematu, bo jakoś mnie nie przekonuje - ma gęste kolce zakończone kulkami, także sama idea czesania nim mokrych włosów mnie odpycha.

Grzebienie z szylkretu, rogu lub kości - najczęściej rogi jaków i bawołów, kości wołów, szylkret (pozyskiwany ze skorupy żółwi) ; ze względu na ręczne wykonanie są bardzo gładkie, pozbawione są porów, szwów i zadziorów, więc nie uszkadzają włosów; wytrzymałe i antystatyczne; te z szeroko rozstawionymi zębami (niestety trudne do znalezienia) nadają się do czesania na mokro.

Grzebienie Hercules Sagemann, seria z kauczuku - wulkanizowany naturalny kauczuk; ręcznie wycinane i polerowane, pozbawione porów, szwów i zadziorów, więc nie uszkadzają włosów; wytrzymałe i antystatyczne; mają modele z bardzo szeroko rozstawionymi zębami nadające się do czesania na mokro.

Zdaję sobie sprawę, że to nie wszystkie możliwości, ale zbadałam na razie tylko te. Nie gwarantuję, że podane przeze mnie informacje są w 100% prawdziwe - pochodzą z opisów producentów i recenzji użytkowników. Jeśli ktoś widzi coś do poprawy, to będę wdzięczna za sugestie. Załączam zdjęcia Denmana, The Wet Brusha i grzebienia Herculesa Sagemanna.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 41AENxebSNL._AA300_.jpg (10,0 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 41ErpWgHXmL._SS350_.jpg (18,4 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg D5660-2T.jpg (8,3 KB, 6 załadowań)
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 13:50   #2889
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
U mnie dziś koło 6 była mega burza z wielką ulewą, ścianą deszczu dosłownie, dach zaczął przeciekać. Więc teraz jest już optymalna pogoda, duchota przeszła
Zazdroszczę... Z utęsknieniem czekam na burzę. Zwłaszcza że lubię taki letni deszcz.

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Melya, no co ty gadasz. I ta nadal się go nie pozbyła?!
To chyba toksyczna miłość.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Nam przy okazji kot zaginął, cały dzień go szukamy...
Mam nadzieję, że kotek się znajdzie. Co mi przypomniało, że koleżanka ostatnio wróciła z kilkudniowego wyjazdu i okazało się, że sąsiadka, która miała zajmować się kotami, od 5 dni (!!!) u nich nie była, nie dała jedzenia ani picia... Na szczęście jakoś to przetrwały. Ale ludzie potrafią być potworami.

Przepraszam, ale posty się coś nie połączyły.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 13:54   #2890
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

A ja się dzisiaj boję, bo rzekomo we Wrocławiu ma być burza, a ja pracuję do 24:00. Poza tym po tym jak kiedyś piorun zjarał całą górę i mieliśmy szczęście, że i nas nie zjarało strasznie się burzy boję. No i jeszcze ten wypad do lasu i mieszkanie w domku z drewna koło stawu i pioruny, które co chwilę w niego waliły, taa...
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 14:02   #2891
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Zazdroszczę... Z utęsknieniem czekam na burzę. Zwłaszcza że lubię taki letni deszcz.


Mam nadzieję, że kotek się znajdzie. Co mi przypomniało, że koleżanka ostatnio wróciła z kilkudniowego wyjazdu i okazało się, że sąsiadka, która miała zajmować się kotami, od 5 dni (!!!) u nich nie była, nie dała jedzenia ani picia... Na szczęście jakoś to przetrwały. Ale ludzie potrafią być potworami.

Przepraszam, ale posty się coś nie połączyły.
Pewnie burza dojdzie, ja teraz na pomorzu jestem.

Też mam nadzieję. Co prawda to nie mój kot, a rodziców TŻ-ta, u nich jesteśmy teraz. Śliczny jest, norweski leśny. Nigdy z domu nie wychodzi, domowy kot. Pewnie burzy się wystraszyła i uciekła przez jakieś okno, szukali jej na osiedlu, ale śladu nie widać. Cały dom przeszukany, strych także, no rozpłynęła się w powietrzu. Na szczęście drugi kot, jej córka, został w domu, nie uciekł.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-01, 14:11   #2892
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Pewnie burza dojdzie, ja teraz na pomorzu jestem.

Też mam nadzieję. Co prawda to nie mój kot, a rodziców TŻ-ta, u nich jesteśmy teraz. Śliczny jest, norweski leśny. Nigdy z domu nie wychodzi, domowy kot. Pewnie burzy się wystraszyła i uciekła przez jakieś okno, szukali jej na osiedlu, ale śladu nie widać. Cały dom przeszukany, strych także, no rozpłynęła się w powietrzu. Na szczęście drugi kot, jej córka, został w domu, nie uciekł.
a piwnice? często tam się kryją.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 14:15   #2893
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
a piwnice? często tam się kryją.
Piwnica zamknięta była i nie ma do niej dojścia ze środka mieszkania, ale tam też sprawdzali i nic.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 14:23   #2894
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Piwnica zamknięta była i nie ma do niej dojścia ze środka mieszkania, ale tam też sprawdzali i nic.
A nie jest u kogoś innego w domu? Moja koleżanka już nie raz znalazła kota sąsiadów u siebie w domu, który wchodzi nie wiadomo jak.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 14:42   #2895
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A nie jest u kogoś innego w domu? Moja koleżanka już nie raz znalazła kota sąsiadów u siebie w domu, który wchodzi nie wiadomo jak.
Tego się sprawdzić nie da, bo przyszli teściowie mieszkają w domu jednorodzinnym pośród blokowiska (bo dom ma 100 lat i nie dali go zburzyć) Nie ma w okolicy innego domu. Można by wszystkie piwnice przeszukać, wszystkie mieszkania, ale to nie jest dzień poszukiwań, a tygodnie.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 14:45   #2896
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Jeśli kot żyje i nikt go nie ukradł to na pewno wróci. Z tego co piszesz jest to kot rasowy i niestety mogło dojść do kradzieży, zwłaszcza jeśli w ferworze burzy był przerażony i nie mógł znaleźć drogi do domu.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 14:58   #2897
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Kretko, ja wierzę, że wróci. Chociaż oczywiste jest, że się martwisz.

edit.
Chociaż te norweskie takie śliczne są, że faktycznie ktoś mógł się zainteresować. Ale mam nadzieję, że jednak nie.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-07-01 o 15:01
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 15:45   #2898
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Jeśli kot żyje i nikt go nie ukradł to na pewno wróci. Z tego co piszesz jest to kot rasowy i niestety mogło dojść do kradzieży, zwłaszcza jeśli w ferworze burzy był przerażony i nie mógł znaleźć drogi do domu.
Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Kretko, ja wierzę, że wróci. Chociaż oczywiste jest, że się martwisz.

edit.
Chociaż te norweskie takie śliczne są, że faktycznie ktoś mógł się zainteresować. Ale mam nadzieję, że jednak nie.
Znalazła się! Była w garażu, choć już był przeszukany, to nie było jej widać nic a nic. Tak się dobrze schowała. Musiała wejść niezauważona na strych, jak tam byli wiadra podstawiać, bo ciekło. I zeskoczyła z okna ze strychu na dół, tam już łatwo wejść do garażu. A schowała się pomiędzy dwie kanapy, które były na siebie nałożone, pewnie ze strachu. Kryjówka naprawdę dobra Teraz siedzi w kuchni i pożera jedzenie
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 15:48   #2899
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Znalazła się! Była w garażu, choć już był przeszukany, to nie było jej widać nic a nic. Tak się dobrze schowała. Musiała wejść niezauważona na strych, jak tam byli wiadra podstawiać, bo ciekło. I zeskoczyła z okna ze strychu na dół, tam już łatwo wejść do garażu. A schowała się pomiędzy dwie kanapy, które były na siebie nałożone, pewnie ze strachu. Kryjówka naprawdę dobra Teraz siedzi w kuchni i pożera jedzenie
Uff... No to pewnie Wam ulżyło. Tez się cieszę.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-01, 15:50   #2900
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Znalazła się! Była w garażu, choć już był przeszukany, to nie było jej widać nic a nic. Tak się dobrze schowała. Musiała wejść niezauważona na strych, jak tam byli wiadra podstawiać, bo ciekło. I zeskoczyła z okna ze strychu na dół, tam już łatwo wejść do garażu. A schowała się pomiędzy dwie kanapy, które były na siebie nałożone, pewnie ze strachu. Kryjówka naprawdę dobra Teraz siedzi w kuchni i pożera jedzenie
: jupi:

Bidula musiala sie mocno wystraszyć.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 22:58   #2901
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

No. Super, że się kotek znalazł.
A mój się wystraszył, bo były sztuczne ognie na zakończenie euro, a on zawsze to z burzą myli. A to już stary psiak i zawsze się boję, ze mu serducho nie wytrzyma.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 23:03   #2902
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
No. Super, że się kotek znalazł.
A mój się wystraszył, bo były sztuczne ognie na zakończenie euro, a on zawsze to z burzą myli. A to już stary psiak i zawsze się boję, ze mu serducho nie wytrzyma.
Słyszałam, że psy strasznie wyły. Biedne psiaki.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 23:08   #2903
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Psy mają wrażliwy słuch, takie huki to dla nich dramatyczne przeżycie. Moja znajoma zakłada psu podczas burzy czy fajerwerków sylwestrowych ciasno nauszniki, pomagają bardzo, pies się nie boi, ale pies jest duży i nauszniki pasują, w innym razie trzeba kombinować, ale coś wymyślić można.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 23:59   #2904
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Psy mają wrażliwy słuch, takie huki to dla nich dramatyczne przeżycie. Moja znajoma zakłada psu podczas burzy czy fajerwerków sylwestrowych ciasno nauszniki, pomagają bardzo, pies się nie boi, ale pies jest duży i nauszniki pasują, w innym razie trzeba kombinować, ale coś wymyślić można.
Na szczęście w moim rodzinnym mieście nie ma takich atrakcji, więc naszej suni nie musieliśmy nigdy zatykać uszu.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 08:41   #2905
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Hej dziewczyny, Euro za nami, szkoda
Co myślicie o Balotellim, jak został odebrany po strzeleniu Niemcom dwóch goli? Ja go odebrałam bardzo ciepło, tym bardziej, że akcja pt "respect" ma jakiś oddźwięk przynajmniej w mediach. Temat rasizmu jest mi bardzo bliski, a to jeden z niewielu ciemnoskórych ludzi, którzy będą mieć dobrą sławę w Polsce. Myślę, że ludzie go pokochali, nie tylko Włosi. A wczoraj po poorażce z Hiszpanią się rozpłakał. Słodki jest
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 09:10   #2906
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Dziewczyny, mam problem
Postanowiłam się poradzić, w nadziei, że osoba o której napiszę czasem tu zagląda

Otóż jakieś trzy miesiące temu zostałam poproszona o zakup (promocyjny kosmetyku w CH koło mnie. Zakupu dokonałam. Wizazanka oddała mi kasę przelewem.
Kilkukrotnie bezskutecznie próbowałam się z nią umówić na odbiór (bywa Ona w Warszawie dość często) wręcz proponując, że podjadę do Centrum, aby było jej łatwiej/bliżej/bardziej po drodze. Zawsze inicjatywa spotkania wychodzi ode mnie. Niestety za każdym razem staje coś na przeszkodzie
Ostatnio zaproponowałam, że odkupię od niej nietrafiony kosmetyk - z podtekstem, że i tak w końcu musimy się spotkać Miałam nadzieję, że to będzie dla Niej dodatkową zachętą... Umówiłyśmy się, odliczyłam kasę, spakowałam kosmetyk dla Niej i choć było mi to bardzo średnio na rękę wzgl. terminu pojechałam do Centrum (jak mówiłam, tak jej bardziej po drodze); w piątek po południu, korki na mieście, wiadomo, masakra, w domu czeka Milena - za godzinę zakończenie roku w MKD, uroczystość, spieszę się jak cholera - i dostaję smsa, że ona zapomniała dla mnie tej rzeczy

Reasumując: czuję się jak natręt; zrobiłam jej uprzejmość - nie mówię, że to jakaś mega łacha z mojej strony czy coś, wiecie, że nic z tych rzeczy no ale to Ona mnie o coś poprosiła - a teraz ja nie mogę się doprosić spotkania
W sumie ta rzecz nie przeszkadza mi w szafie - niech se stoi ale ja za tydzień/dwa wyjeżdżam na wakacje

Nie wiem, co mam zrobić Normalnie nie mam ochoty po raz kolejny prosić ją o spotkanie
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 09:24   #2907
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam problem
Postanowiłam się poradzić, w nadziei, że osoba o której napiszę czasem tu zagląda

Otóż jakieś trzy miesiące temu zostałam poproszona o zakup (promocyjny kosmetyku w CH koło mnie. Zakupu dokonałam. Wizazanka oddała mi kasę przelewem.
Kilkukrotnie bezskutecznie próbowałam się z nią umówić na odbiór (bywa Ona w Warszawie dość często) wręcz proponując, że podjadę do Centrum, aby było jej łatwiej/bliżej/bardziej po drodze. Zawsze inicjatywa spotkania wychodzi ode mnie. Niestety za każdym razem staje coś na przeszkodzie
Ostatnio zaproponowałam, że odkupię od niej nietrafiony kosmetyk - z podtekstem, że i tak w końcu musimy się spotkać Miałam nadzieję, że to będzie dla Niej dodatkową zachętą... Umówiłyśmy się, odliczyłam kasę, spakowałam kosmetyk dla Niej i choć było mi to bardzo średnio na rękę wzgl. terminu pojechałam do Centrum (jak mówiłam, tak jej bardziej po drodze); w piątek po południu, korki na mieście, wiadomo, masakra, w domu czeka Milena - za godzinę zakończenie roku w MKD, uroczystość, spieszę się jak cholera - i dostaję smsa, że ona zapomniała dla mnie tej rzeczy

Reasumując: czuję się jak natręt; zrobiłam jej uprzejmość - nie mówię, że to jakaś mega łacha z mojej strony czy coś, wiecie, że nic z tych rzeczy no ale to Ona mnie o coś poprosiła - a teraz ja nie mogę się doprosić spotkania
W sumie ta rzecz nie przeszkadza mi w szafie - niech se stoi ale ja za tydzień/dwa wyjeżdżam na wakacje

Nie wiem, co mam zrobić Normalnie nie mam ochoty po raz kolejny prosić ją o spotkanie
Wg mnie nie powinnaś się przejmować. Nie kasuj sms'ów na dowód. Albo wyślij jej to pocztą jak najtaniej, albo odsprzedaj, albo, napisz, żeby sama sobie odebrała. Dziwne zachowanie. Wg mnie powinnas postawić sprawe pod scianą, napisać jej, że do tego i tego dnia powinna odebrać, jeśli nie, to kosmetyk uznajesz za swój i robisz z nim co chcesz
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 10:00   #2908
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Wg mnie nie powinnaś się przejmować. Nie kasuj sms'ów na dowód. Albo wyślij jej to pocztą jak najtaniej, albo odsprzedaj, albo, napisz, żeby sama sobie odebrała. Dziwne zachowanie. Wg mnie powinnas postawić sprawe pod scianą, napisać jej, że do tego i tego dnia powinna odebrać, jeśli nie, to kosmetyk uznajesz za swój i robisz z nim co chcesz
Aż tak ostro??
Kosmetyk jest jej, oddała mi kasę przelewem.
Ponieważ wyjeżdżam, czuję się w obowiązku oddać jej go, a nie przetrzymywać przez wakacje... z drugiej strony trochę mam dość tego napraszania się o spotkanie; akcja, że już byłam w połowie drogi, kiedy ona odwołała, miała miejsce 2 tyg temu i szczerze myślałam, że ona jakoś się ze mną skontaktuje, a tu nic, cisza Jakby jej w ogóle nie zależało
Przyznam szczerze, problemem nie jest, że to u mnie stoi; problemem jest dla mnie dyskomfort, bo ewidentnie wyglada na to, że jej się narzucam; sama nie wyszła z żadną inicjatywą spotkania, wszystkie moje propozycje albo odrzuca, albo przyjęte - odwołuje

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, Euro za nami, szkoda
Co myślicie o Balotellim, jak został odebrany po strzeleniu Niemcom dwóch goli? Ja go odebrałam bardzo ciepło, tym bardziej, że akcja pt "respect" ma jakiś oddźwięk przynajmniej w mediach. Temat rasizmu jest mi bardzo bliski, a to jeden z niewielu ciemnoskórych ludzi, którzy będą mieć dobrą sławę w Polsce. Myślę, że ludzie go pokochali, nie tylko Włosi. A wczoraj po poorażce z Hiszpanią się rozpłakał. Słodki jest
Osobiście do Balotellego poczułam lekką słabość (ku przerażeniu mego męża i syna
Ja go znałam już przedtem - po necie krążą filmiki, jakie to ma problemy z nałożeniem koszulki i ogólnie z ogarnięciem się - istnieją pogłoski, że facet ma ciężką nerwicę i bierze poważne leki
Nawet jeśli, to jego nerwica wydaje się uzasadniona: porzucony w szpitalu przez rodziców, dwa lata czekał na adopcję
Ale jak pierdyknął Niemcom dwie bramy to normalnie szok
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 10:10   #2909
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Aż tak ostro??
Kosmetyk jest jej, oddała mi kasę przelewem.
Ponieważ wyjeżdżam, czuję się w obowiązku oddać jej go, a nie przetrzymywać przez wakacje... z drugiej strony trochę mam dość tego napraszania się o spotkanie; akcja, że już byłam w połowie drogi, kiedy ona odwołała, miała miejsce 2 tyg temu i szczerze myślałam, że ona jakoś się ze mną skontaktuje, a tu nic, cisza Jakby jej w ogóle nie zależało
Przyznam szczerze, problemem nie jest, że to u mnie stoi; problemem jest dla mnie dyskomfort, bo ewidentnie wyglada na to, że jej się narzucam; sama nie wyszła z żadną inicjatywą spotkania, wszystkie moje propozycje albo odrzuca, albo przyjęte - odwołuje

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------


Osobiście do Balotellego poczułam lekką słabość (ku przerażeniu mego męża i syna
Ja go znałam już przedtem - po necie krążą filmiki, jakie to ma problemy z nałożeniem koszulki i ogólnie z ogarnięciem się - istnieją pogłoski, że facet ma ciężką nerwicę i bierze poważne leki
Nawet jeśli, to jego nerwica wydaje się uzasadniona: porzucony w szpitalu przez rodziców, dwa lata czekał na adopcję
Ale jak pierdyknął Niemcom dwie bramy to normalnie szok
Może masz jej adres, choćby z przelewu Może i stracisz na tym interesie parę złotych, ale wysyłając jej to pocztą będziesz mieć przynajmniej komfort psychiczny. A zawsze możesz poprosić ja o zwrot tych kosztów

Co do SuperMario, to słyszałam, że jest trochę nieokrzesany, ale bardzo kocha swoich rodziców adopcyjnych, no i pokazał szwabom, gdzie pieprz rośnie Poza tym widać, że kocha piłkę, że dużo pracuje nad sobą, trenuje, zasługuje na pewno na uznanie, a ciało ma boskie

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-07-02 o 10:12
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 10:23   #2910
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Może masz jej adres, choćby z przelewu Może i stracisz na tym interesie parę złotych, ale wysyłając jej to pocztą będziesz mieć przynajmniej komfort psychiczny. A zawsze możesz poprosić ja o zwrot tych kosztów

Co do SuperMario, to słyszałam, że jest trochę nieokrzesany, ale bardzo kocha swoich rodziców adopcyjnych, no i pokazał szwabom, gdzie pieprz rośnie Poza tym widać, że kocha piłkę, że dużo pracuje nad sobą, trenuje, zasługuje na pewno na uznanie, a ciało ma boskie
Korah nie przesadzaj.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:34.