własny depilator laserowy - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-02, 07:22   #511
Natalia9999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3
Unhappy Dot.: własny depilator laserowy

Tak on wypada najlepiej, chociaż wczoraj trochę sobie poczytałam i już sama nie wiem co mam robić Dziewczyny na innym forum pisały, że laserowy depilator domowy trzeba traktować jak zwykły depilator tzn jego moc jest znacznie mniejsza od takiego w salonie, co za tym idzie owłosienia na stałe nie osuwa, a zabieg w gabinecie kosmetycznym daje taką szansę, oczywiście wszystko jest uzależnione od rodzaju włosa itp. Ja wyobrażałam sobie, że małymi kroczkami pozbędę się intruzów a przynajmniej ich większą część bynajmniej na kilka lat...
Natalia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 09:14   #512
Erythrea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 15
Dot.: własny depilator laserowy

Ja sie tez zastanawiałam nad Remingtonem, ale pojechałam sobie do media obejrzec go z bliska. Doszłam do wniosku ze z takim malym światłem strzału to depilacja załych nóg z bikini zamist 1-1,5h zajmie mi conajmniej 3 i pewnie porobie sobie więcej mijanek
Wybrałam RIO PRO. Jak na razie nogi i bikni laserowałam 3 razy. Ręce 2. Mam go juz ponad miesiąc. Włosy się trochę przerzedziły ale rewelacji na razie nie ma. No ale czego tu sie spodziewać po miesiącu myslę że dopiero po 3-6 będę mogła sie więcej wypowiedzieć.
Erythrea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 16:22   #513
Erythrea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 15
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez Natalia9999 Pokaż wiadomość
jego moc jest znacznie mniejsza od takiego w salonie, co za tym idzie owłosienia na stałe nie osuwa, a zabieg w gabinecie kosmetycznym daje taką szansę
Mi sie wydaje ze to chyba nie do końca tak jest bo nie tylko moc ale i rodzaj urządzenia ma znaczenie. Są tzw. lasery i urządzenia IPL. Lasery moga usunąć owłosienie na stałe, IPL niestety w mniejszym stopniu. RIO IPL I w/w Remington to urządzenia IPL. Ale RIO ma w swojej ofercie też laser diodowy RIO x60. Tyle że ja osobiście chyba tak małą słuchawką wolałabym nie wojować. Mimo że ma gorsze efekty to i tak zdecydowałam sie na RIO IPL.
IPL to nie jest w pełnym tego słowa znaczeniu laser.
TU możecie poczytac o rodzajach laserów.
Erythrea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 17:40   #514
Tobiaann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 82
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez Natalia9999 Pokaż wiadomość
Tak on wypada najlepiej, chociaż wczoraj trochę sobie poczytałam i już sama nie wiem co mam robić Dziewczyny na innym forum pisały, że laserowy depilator domowy trzeba traktować jak zwykły depilator tzn jego moc jest znacznie mniejsza od takiego w salonie, co za tym idzie owłosienia na stałe nie osuwa, a zabieg w gabinecie kosmetycznym daje taką szansę, oczywiście wszystko jest uzależnione od rodzaju włosa itp. Ja wyobrażałam sobie, że małymi kroczkami pozbędę się intruzów a przynajmniej ich większą część bynajmniej na kilka lat...
Natalia - oczywiście że tak jest - jeśli by tak nie było to kto wydawał by fortunę na depilację w salonach? kto kupował by do salonów lasery za 20-30 tyś. zł.? P co każdy kto obsługuje taki laser robił by kurs obsługi takiego urządzenia - pewnie też nie za małe pieniądze?
A skoro każdy kto obsługuje taki laser salonowy musi mieć na to papier i wiedzę, to jak można było by sprzedawać taki laser do użytku domowego o takiej samej mocy i cenie 20-30x mniejszej jak w salonie osobom które nie mają pojęcia o tym czego używają?

Sama możesz zauważyć ile dziewczyn nie stosuje się do informacji zawartych w instrukcji... nie robi wystarczających przerw między naświetleniami, naświetla się zbyt dużą mocą choć czują duży dyskomfort - więc myślisz że producenci takich laserów domowych pozwolili by na to aby stworzyć i udostępnić coś to mogło by wyrządzić dużą szkodę dla organizmu? - A później tysiące pozwów - bo laski - oparzone - blizny do końca życia, przebarwienia itd zobacz na yt ile czarnoskórych osób zostało oszpecone do końca życia laserem - bo nie sądzę że na laserze nie było informacji że laseru nie można stosować na taki typ skóry............

Ludzie to ludzie - zawsze chcą najwięcej za jak najmniej i jak najszybciej - i nikt to zdrowy na umyśle nie uwierzy że będzie inaczej...

Po drugie nawet taki laser w salonie nie usuwa włosów na stałe. Na pewno na dłuższy czas niż laser domowy ale za kasę którą wydasz w salonie na depilację np. łydki, pachy, bikini...nie wiem co tam jeszcze masz laser domowy i kilka lamp - i raz w miesiącu używania to źle?

Oczywiście jak masz "kupę" kasy - to leć do salonu jakbym ja ją miała to nawet bym się nie bawiła w lasery domowe...

Pamiętaj tylko że zabiegi ceny mają różne i nie licz że te tanie będą skuteczne - dobry laser w salonie kosztuje - więc najpierw trzeba się dowiedzieć co jest w salonie, zrobić próbę...i wyciągnąć wszystkie oszczędności

Edytowane przez Tobiaann
Czas edycji: 2012-10-04 o 17:45
Tobiaann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 18:37   #515
aall1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: własny depilator laserowy

Jestem szczesliwa posiadaczka depilatora laserowego remington i-LIGHT.Mam go juz rok i depiluje sie co dwa tygodnie z mala przerwa chyba 3 miesiace w okresie wakacji.Depiluje tylko pachy i bikini bo z tym mialam najwiekszy problem.Krosty , wrastajace wolsy,itp.Moge z czystym sumieniem polecic depilator.Na pachach pozostalo mi moze z 5 woskow.Bikini super.Tez kilka wloskow.Moge w koncu wyjsc na basen czy na plaze bez skrepowania.Wiem ze zeby utrzymac ten efekt bede musiala co jakis czas powtarzac depilacje ale i tak jestem zadowolona bo wczesniej przechodzilam gechenne.Zabieram sie teraz za nogiPozdrawiam wszystkie zdesperowane i polecam depilacje laserowa w domu....
aall1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 12:00   #516
Natalia9999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3
Dot.: własny depilator laserowy

Tobiaann i Erythrea dziękuję za naprowadzenie. Już chyba wszystko wiem Pozostał mi tylko wybór między RIO IPL 8000 a RIO LASER X60. Głównie chodzi mi o górną wargę, tak zwaną "ścieżkę" na brzuchu, a reszta części ciała to przy okazji, ale nie są istotne tak bardzo jak te wymienione. Czytałam, że twarz ciężko się depiluje tym RIO IPL 8000 no i ten RIO LASER x 60 przynosi efekt na dłużej. Negatywne opinie o RIO LASER x60 również czytałam, ale w zasadzie nie były jakoś racjonalnie uzasadnione. Nie wiem na co się zdecydować, co dla mnie było by lepszym rozwiązaniem, a jednak jest to dość spory koszt i musi być przemyślany

A i jeszcze jedno pytanie, co sądzicie o promocyjnych cenach " z wystawy" sklepowej? Jakoś też nie jestem do końca przekonana do tego pomimo , że sprzedawcy zapewniają o 100 % sprawności urządzenia. Ryski, czy drobne otarcia mnie nie ruszają, natomiast cena promocyjna a i owszem
Natalia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 09:06   #517
limonka119
Raczkowanie
 
Avatar limonka119
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 61
Dot.: własny depilator laserowy

Czesc dziewczyny. Zastanawiam sie na zakupem najnowszego Philipsa:

http://www.boots.com/en/Philips-Lume...03-11_1274664/

co o nim myslicie? Niestety ja w tym temacie jestem zielona ale z opisu wynika ze jest calkiem dobry.
limonka119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-12, 12:13   #518
fatatina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 75
Dot.: własny depilator laserowy

seawoman, podaj e-mail, to Ci przesle instrukcje..ale wysle dopiero w poniedzialek..

limonka, slabe ma te parametry... w porownaniu z rio pro na przyklad...
Light fluence (J/cm2): Body attachment: 2.5-5.6, Precision attachment: 2.6-5.9
Light spectrum: Body attachment > 570nm, Precision attachment > 600nm

niby lampa starcza na 100.ooo blyskow... ale moim zdaniem jest cienki.. Fakt, ze jesli sie poczyta na beautyplanet.pl o RioPro, to nie wiadomo czy 25 J jest na cm kwadratowy, czy trzeba te wartosc podzielic przez 4 czy 5 cm jakie ma lampa i wtedy mamy ilosc dzuli na 1 cm.. Niby wszystkie instrukcje podaja juz wartosci przeliczone na 1cm kw. No i rio pro ma dlugosc fal 1100 nm jesli sie nie myle..
Ja tez mialam dylemat co wybrac rio 8000 czy rio pro, ale stwierdzilam, ze jak mam wydac kupe kasy, to niech to bedzie porzadna inwestycja, bym chociaz byla pozniej zadowolona z efektow! Bo co mi z tego, ze zaoszczedze 300-400 zl a efekty mierne?

erythrea, fajny ten artykul! Wydaje sie rewelacyjny ten laser neodymowy! Slyszalam o Light sheer, ale ten Nd to musi byc super sprawa! Mysle, ze za 5 lat bedzie bardziej powszechny i tym samym stanieja te zabiegi!
Slyszalam, ze zabiegi laserem starczaja nawet na 2 lata no a potem znow wszystko odrasta.. Ciekawe, czy po takim neodymowym tez odrosnie..

Edytowane przez fatatina
Czas edycji: 2012-10-12 o 12:17
fatatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-13, 10:04   #519
limonka119
Raczkowanie
 
Avatar limonka119
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 61
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez fatatina Pokaż wiadomość
limonka, slabe ma te parametry... w porownaniu z rio pro na przyklad...
Light fluence (J/cm2): Body attachment: 2.5-5.6, Precision attachment: 2.6-5.9
Light spectrum: Body attachment > 570nm, Precision attachment > 600nm

niby lampa starcza na 100.ooo blyskow... ale moim zdaniem jest cienki.. Fakt, ze jesli sie poczyta na beautyplanet.pl o RioPro, to nie wiadomo czy 25 J jest na cm kwadratowy, czy trzeba te wartosc podzielic przez 4 czy 5 cm jakie ma lampa i wtedy mamy ilosc dzuli na 1 cm.. Niby wszystkie instrukcje podaja juz wartosci przeliczone na 1cm kw. No i rio pro ma dlugosc fal 1100 nm jesli sie nie myle..
Ja tez mialam dylemat co wybrac rio 8000 czy rio pro, ale stwierdzilam, ze jak mam wydac kupe kasy, to niech to bedzie porzadna inwestycja, bym chociaz byla pozniej zadowolona z efektow! Bo co mi z tego, ze zaoszczedze 300-400 zl a efekty mierne?
Dziekuje kochana za wyczerpujaca odpowiedz Widze ze sama jestes posiadaczka RIO PRO, wiec prosze napisz jak wyglada u ciebie sytuacja w tej chwili( ile juz mialas naswietlen i w jakiej ilosci wloski odrastaja). Twoje zdanie jest dla mnie bardzo wazne, bo jestem zielona w tym temacie Parametry urzadzen nic mi nie mowia, a czasami to tez nie jest wyznacznik bo w praktyce bywa roznie.
Mam jeszcze prosbe zebys zerknela na ten i napisala co myslisz:
http://www.boots.com/en/HoMedics-me-...Boots_1260458/

z gory bardzo dziekuje
limonka119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 12:42   #520
camoscio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3
Dot.: własny depilator laserowy

Cześć dziewczyny!

Po przeczytaniu całego wątku jak również informacji na innych stronach Internetowych, zdecydowałam się na zakup Rio 8000. Taki wybór padł ze względu na długą żywotność lampy oraz większość przychylnych opinii.

Obecnie na pierwszy ogień poszły u mnie nogi do kolan oraz brzuch.
Pierwszy zabieg robiłam na "3". Po tygodniu zrobiłam na "4". Po dwóch sesjach nie zauważam u siebie jakichkolwiek efektów. Mam nadzieję, że cierpliwość się opłaci i w końcu coś się zacznie dziać

A jak u Was?
camoscio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 07:42   #521
keylle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6
Dot.: własny depilator laserowy

Hej
Jak mam rio pro i też jestem po dwóch zabiegach i jak naradzie brak efektów.Jjutro czas na trzeci zabieg,mam nadzieję że efekty już będądam znać jak coś zacznie się już dziać?
keylle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-19, 09:12   #522
fatatina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 75
Dot.: własny depilator laserowy

Limonka,
z tego opisu wynika, ze jest to ipl+fale radiowe. Nie potrafie Ci nic na ten temat powiedziec.. Zajrzyj na forum kafeterii wpisujac nazwe tego epilatora i odnajdziesz topik.. Tam chyba sa opinie dziewczyn, ktore go uzywaja.
U mnie sa bardzo dobre efekty po rio pro, chociaz ostatnio zrobilam ipl u kosmetyczki bo mialam niewykorzystany pakiet. Co prawda po 10 dniach poprawilam sobie moim rio pro (moze niepotrzebnie, ale wydawalo mi sie, ze niektore rosly nadal) i jutro minie 2 tyg jak nie robie epilacji i jestem gladka! Zostal mi jeszcze jeden zabieg u kosmetyczki i znowu bede stosowac tylko rio pro.

Camoscio,
radze Ci od razu zwiekszyc moc ja mam rio pro i laseruje sie tylko na 5. No chyba ze czujesz dyskomfort?

Keylle,
ile czasu uplynelo od pierwszej epilacji? na jakiej mocy robilas? Po 8-10 dniach powinny byc jakies rezultaty: albo odrosniety wlos sam wychodzi pociagniety palcami, albo jesli sie golisz powinnas miec juz same "kikutki" wystajace spod skory - jednego dla proby zlap delikatnie pincetka i zobacz czy wychodzi. A wlosy masz czarne na calej dlugosci?? Ja mam niektore w cetki, a ipl nie dziala na takie..
fatatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 12:09   #523
camoscio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3
Dot.: własny depilator laserowy

fatatina Podczas trzeciej sesji chce zrobić nogi na "5". Myślę, że mocnego uczucia dyskomfortu akurat na tej partii ciała nie powinnam odczuwać. Co do brzucha, robiąc na "4" czuję już ciepełko. Nie wiem jak to będzie na "5". Pewnie jak minie ten tydzień czy dwa, wtedy podejmę decyzję.

Skoro teraz nic się nie dzieje, to znaczy że to urządzenie na mnie nie działa?
camoscio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 14:09   #524
keylle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez fatatina Pokaż wiadomość
Limonka,
z tego opisu wynika, ze jest to ipl+fale radiowe. Nie potrafie Ci nic na ten temat powiedziec.. Zajrzyj na forum kafeterii wpisujac nazwe tego epilatora i odnajdziesz topik.. Tam chyba sa opinie dziewczyn, ktore go uzywaja.
U mnie sa bardzo dobre efekty po rio pro, chociaz ostatnio zrobilam ipl u kosmetyczki bo mialam niewykorzystany pakiet. Co prawda po 10 dniach poprawilam sobie moim rio pro (moze niepotrzebnie, ale wydawalo mi sie, ze niektore rosly nadal) i jutro minie 2 tyg jak nie robie epilacji i jestem gladka! Zostal mi jeszcze jeden zabieg u kosmetyczki i znowu bede stosowac tylko rio pro.

Camoscio,
radze Ci od razu zwiekszyc moc ja mam rio pro i laseruje sie tylko na 5. No chyba ze czujesz dyskomfort?

Keylle,
ile czasu uplynelo od pierwszej epilacji? na jakiej mocy robilas? Po 8-10 dniach powinny byc jakies rezultaty: albo odrosniety wlos sam wychodzi pociagniety palcami, albo jesli sie golisz powinnas miec juz same "kikutki" wystajace spod skory - jednego dla proby zlap delikatnie pincetka i zobacz czy wychodzi. A wlosy masz czarne na calej dlugosci?? Ja mam niektore w cetki, a ipl nie dziala na takie..
Depiluje sie co tydzien.I jak narazie zadnych efektów.Wlosy mam czarne ale dzis wieczorem sprobuje penseta sprawdze czy wychodza. A UWAZASZ ZE PO DWOCH RAZACH POWINNY BYC JUZ JAKIES EFEKTY?bo mi sie wydaje ze to troche jeszcze za wczesnie.A zabiegi robie na 4poziomie bo 5 jest dla mnie za silny i mnie parzy
keylle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 16:04   #525
Erythrea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 15
Dot.: własny depilator laserowy

Dziewczyny spokojnie...
Ja na pierwsze wypadające włoski czekałam ponad dwa tygodnie...
Robiłam dziś 4ty zabieg po 4 tygodniach przerwy. Wcześniej robiłam prawie co 2 tygodnie. Bez sensu jest robienie zabiegów częściej w sumie to uważam że i ja za bardzo sie pośpieszyłam bo tylko szkoda lampy, ze względu na różne fazy wzrostu włosów. Laser działa tylko na włosy znajdujące sie w fazie wzrostu.

Moje efekty po 3 zabiegach:
pachy - zostało kilka pojedynczych włosków i troch czarnych kropek (z tym że ja z pachami nigdy nie mialam problemów i mimo że włosy były grube to nie mialam ich aż tak duzo).
bikini - tu też pojedyncze włosy
łydki - mam puste placki ale nadal sporo włosów i sporo czarnych kropek
uda - od przodu sporo wypadło od tyłu włoski jak na łydkach
Staram sie laserować b.dokładnie i prędzej cos pikne dwa razy niż ominę

limonka ja tez myślałam nad "me my elos" ale w sumie brak jest w internecie konkretnych opinii. Jedyne na jakie natrafiłam to te reklamujące produkt.

edit: Ja tez laseruję sie na 5 poziomie juz od pierwszego zabiegu. Mam jasna karnację i czarne włosy. Jak ktos ma ciemniejszą karnację lu b jeszcze opaloną skórę to z 4 i 5 powinien uważać bo może sie poparzyć.

Edytowane przez Erythrea
Czas edycji: 2012-10-19 o 16:07
Erythrea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 18:41   #526
keylle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6
Dot.: własny depilator laserowy

Fatatina
Epilacje robie co tydzien wiec minelo 2tyg.Robie na 4poziomie bo na 5 czuje dyskonfort.Probowalam dzis wyciagnac wloski penseta ale nic z tegojutro planuje 3zabieg tylko zaczelam sie zastanawiac czy co tydzien to nie z czesto.
keylle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 09:38   #527
camoscio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3
Dot.: własny depilator laserowy

OK, chyba odzyskałam nadzieję. Na brzuchu ewidentnie większość włosków jest mocno osłabiona i zaczęła wypadać sama albo przy nieznacznej pomocy pęsetki. Nogi na razie bez zmian.
camoscio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 20:25   #528
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: własny depilator laserowy

Dziewczyny mam pytanie... Właśnie stałam się posiadaczką RIO 8000 i w związku z tym muszę zapytać - kiedy golić włosy? Tuż przed zabiegiem? Dzień przed zabiegiem? Czy może golić i jednocześnie laserować?
Włos powinien być w fazie wzrostu. Jeżeli ja mam spore już włoski powiedzmy od tygodnia i zgolę je tuż przed laserowaniem to będzie ok? Czy powinnam to zrobić wcześniej, żeby była ta faza wzrostu?
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 09:01   #529
Erythrea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 15
Dot.: własny depilator laserowy

Ja gole poprzedniego dnia wieczorem. Na golenie tuz przed bym sie nie zdecydowała zeby skóry nie podrażnić. A golenie kilka dni wczesniej tez nie jest dobre bo włosy będą sie palić a skuteczność na cebulki zostanie osłabiona.
Erythrea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-02, 09:13   #530
fatatina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 75
Dot.: własny depilator laserowy

melleczka,
faza wzrostu wlosa trwa około 4 – 8 tygodni (np. na głowie od 2 do 6 lat) - to zalezy gdzie wlos sie znajduje, ale nie ma nic wspolnego z faktem kiedy byl golony, tylko od jak dawna siedzi cebulka w mieszku wlosowym.
Pytasz kiedy sie golic.. Z czasem zauwazysz, ze to zalezy od indywidualnych upodoban, mysle, no i od tego jakie miejsce traktujesz ipl-em. .. Ja jesli laseruje brode, to gole ją w tym samym dniu co robie zabieg. Jesli robie pachwiny, gdzie sa juz łyse placki, gole sie na sucho tuz przed przyłożeniem słuchawki rio pro i strzelam tylko tam gdzie sa wlosy, by na próżno nie zużywać lampy. Za brodzie tez mam dużo łysych plamek, no ale jeśli jest nawet 1 włos na dwóch czy trzech cm kwadratowych, to też w niego strzelam tak wiec praktycznie za każdym razem laseruję całą brodę, bo wiadomo jest ciagle odsłonięta, inne części ciała mniej skrupulatnie..
fatatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 12:27   #531
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez fatatina Pokaż wiadomość
melleczka,
faza wzrostu wlosa trwa około 4 – 8 tygodni (np. na głowie od 2 do 6 lat) - to zalezy gdzie wlos sie znajduje, ale nie ma nic wspolnego z faktem kiedy byl golony, tylko od jak dawna siedzi cebulka w mieszku wlosowym.
Pytasz kiedy sie golic.. Z czasem zauwazysz, ze to zalezy od indywidualnych upodoban, mysle, no i od tego jakie miejsce traktujesz ipl-em. .. Ja jesli laseruje brode, to gole ją w tym samym dniu co robie zabieg. Jesli robie pachwiny, gdzie sa juz łyse placki, gole sie na sucho tuz przed przyłożeniem słuchawki rio pro i strzelam tylko tam gdzie sa wlosy, by na próżno nie zużywać lampy. Za brodzie tez mam dużo łysych plamek, no ale jeśli jest nawet 1 włos na dwóch czy trzech cm kwadratowych, to też w niego strzelam tak wiec praktycznie za każdym razem laseruję całą brodę, bo wiadomo jest ciagle odsłonięta, inne części ciała mniej skrupulatnie..
Dziękuję
Już doszłam do tego, o co chodzi z tą fazą wzrostu Jestem po pierwszym zabiegu
Powiedzcie mi czy używacie okularów ochronnych?
Czy są jakieś ograniczenia naświetlaniu? Tzn czy mogę zrobić zabieg np. na nogi, pachy, bikini itd jednego dnia? Czy to będzie za dużo naświetlania jak na raz?
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 08:14   #532
Erythrea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 15
Dot.: własny depilator laserowy

Ja nie mam okularów po prostu staram sie nie patrzeć w momencie gdy strzelam. Ale RIo ma tez zabezpieczenie w postaci pomarańczowego światła które w razie czego zmusza oczy do mrugania.
Ja osobiście robie sie cała kompleksowo (bikini, cale nogi i pachy a czasem i ręce) i nigdy nie doświadczyłam żadnych dolegliwości (laserowałam sie juz 4 razy).
Erythrea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 21:43   #533
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez Erythrea Pokaż wiadomość
Ja nie mam okularów po prostu staram sie nie patrzeć w momencie gdy strzelam. Ale RIo ma tez zabezpieczenie w postaci pomarańczowego światła które w razie czego zmusza oczy do mrugania.
Ja osobiście robie sie cała kompleksowo (bikini, cale nogi i pachy a czasem i ręce) i nigdy nie doświadczyłam żadnych dolegliwości (laserowałam sie juz 4 razy).
Dziękuję za odpowiedź Tak myślałam nad tymi okularami, ale gdyby były potrzebne, to na pewno by to opisali w instrukcji lub po prostu dołączyli by je do kompletu. Światło jest faktycznie mocne, ale piszę tylko żeby nie kierować go bezpośrednio na oczy. Ja albo zamykam oczy, albo odwracam głowę
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 09:02   #534
Ahulec89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1
Dot.: własny depilator laserowy

Dziewczyny na grouponie pojawiła się interesująca promocja: depilator laserowy Rio Lahr-2 za 400 zł...
pytanie tylko czy warto?
Czy któraś z Was używała tego cuda (dokladnie tego samego), ale jakiś czas temu, tak żeby potwierdzić, że efekty są trwałe?
Byłabym wdzięczna za jakąkolwiek pomoc

aha, tu macie link jakby któraś była zainteresowana: http://www.groupon.pl/oferty/cala-po...0_0_335&a=1661[COLOR="Silver"]
Ahulec89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 09:50   #535
amark
Raczkowanie
 
Avatar amark
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: własny depilator laserowy

Ten depilator to porażka. Ma tak mały zasięg działania, że zrobienie nóg zajęłoby wieczność. Ja miałam podobne RIO i było beznadziejne. Teraz mam Silk'n i Me My Elos. Polecam oba, Me jest nieco szybszy, ale droższy. Oba kupowałam na eBay, bo polscy sprzedawcy szaleją z cenami.
amark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 06:27   #536
Janka 1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: własny depilator laserowy

Mam pytania: Jaki model RIO miałaś? Jak dokładnie nazywają się te egzemplarze
Silk'n i Me My Elos które posiadasz obecnie? Z góry serdeczne "dziękuję" za odpowiedź
Janka 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 17:37   #537
amark
Raczkowanie
 
Avatar amark
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 65
Smile Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez Janka 1 Pokaż wiadomość
Mam pytania: Jaki model RIO miałaś? Jak dokładnie nazywają się te egzemplarze
Silk'n i Me My Elos które posiadasz obecnie? Z góry serdeczne "dziękuję" za odpowiedź
Proszę

RIO - Rio Salon Laser Scanning x 20 Hair Remover,

SILK'n - Silk'n Sens Epil (wersja pierwsza, niebieska),

Me My Elos - Me My Elos Hair Removal.
amark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 06:17   #538
Janka 1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: własny depilator laserowy

Bardzo dziękuje za odpowiedź Pomoże mi to w wyborze depilatora.
Janka 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 15:27   #539
nelly321
Przyczajenie
 
Avatar nelly321
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1
Dot.: własny depilator laserowy

Witam. Co sądzicie o tej ofercie: http://www.groupon.pl/oferty/cala-po...NVEST/13832879 ? A dokładnie o tym depilatorze, gdyż nigdzie nie mogę znaleźć o nim opinii,któraś z was może używała? Bardzo będę wdzięczna za odpowiedź.
nelly321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 08:01   #540
fatatina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 75
Dot.: własny depilator laserowy

nelly, poczytaj sobie wpisy nr 537 i 538 na poprzedniej stronie
fatatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-23 13:09:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:09.