Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2012-12-29, 20:27   #2641
adrenalineshot
Raczkowanie
 
Avatar adrenalineshot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 98
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Mam w³osy jasny br±z ch³odny, odrosty 10cm, reszta jasny z³oty blond i baaardzo zniszczone. Chcia³abym taki kolor jak na zdjêciach. Jak mogê taki uzyskaæ?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 75a1.jpg (35,0 KB, 40 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 4042.jpg (79,3 KB, 34 za³adowañ)
__________________
www.maharajasgarden.pl.tl - Zapraszamy!
adrenalineshot jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-29, 21:05   #2642
Silveer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 35
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Mam kolor w³osów jasny br±z, w s³oñcu rude refleksy (farbowa³am 4 miesi±ce temu czekoladowym br±zem). Chcia³abym uzyskaæ efekt jak na zdjêciu. W grê wchodzi tylko szampon koloryzuj±cy, wiêc proszê piszcie propozycje. Z góry dziêkujê
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg jessicaalbahaircolor6.jpg (13,0 KB, 19 za³adowañ)
__________________

z u¶miechem zawsze warto!

Silveer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-29, 21:42   #2643
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez adrenalineshot Poka¿ wiadomo¶æ
Mam w³osy jasny br±z ch³odny, odrosty 10cm, reszta jasny z³oty blond i baaardzo zniszczone. Chcia³abym taki kolor jak na zdjêciach. Jak mogê taki uzyskaæ?
jasny br±z ch³odny to ten odrost 10cm a z³oty blond to reszta?
nie uzyskasz takiej bieli bez masakrycznego zniszczenia ich. u¿yj farby jakiej¶ która lekko poja¶ci calo¶æ i och³odzi z³oto i co¶ co rozjasni odrosty po prostu a ten kolor zrobisz jak zetniesz zniszczone w³osy. w³osy ze zdjêæ to Twoje?

Cytat:
Napisane przez Silveer Poka¿ wiadomo¶æ
Mam kolor w³osów jasny br±z, w s³oñcu rude refleksy (farbowa³am 4 miesi±ce temu czekoladowym br±zem). Chcia³abym uzyskaæ efekt jak na zdjêciu. W grê wchodzi tylko szampon koloryzuj±cy, wiêc proszê piszcie propozycje. Z góry dziêkujê
a jaki to jest jasny br±z wg Ciebie? pytam bo kazdy inaczej okresla kolor najlepiej wstaw zdjêcia swojego obecnego koloru. kolor jaki chcesz uzyskaæ to jaki¶ w³a¶nie jasny br±z/ ¶redni br±z miedziany
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-30, 12:04   #2644
adrenalineshot
Raczkowanie
 
Avatar adrenalineshot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 98
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka¿ wiadomo¶æ
jasny br±z ch³odny to ten odrost 10cm a z³oty blond to reszta?
nie uzyskasz takiej bieli bez masakrycznego zniszczenia ich. u¿yj farby jakiej¶ która lekko poja¶ci calo¶æ i och³odzi z³oto i co¶ co rozjasni odrosty po prostu a ten kolor zrobisz jak zetniesz zniszczone w³osy. w³osy ze zdjêæ to Twoje?
tak, jasny br±z to odrost, reszta jasny z³oty blond. wiem, ¿e musia³abym strasznie zniszczyæ w³osy ¿eby zej¶æ do takiego koloru dlatego pytam tutaj jak to zrobiæ samodzielnie, bo w±tpie ¿eby fryzjerka siê tego podjê³a... w³osy nie moje, a szkoda, bo s± przepiêkne <3
__________________
www.maharajasgarden.pl.tl - Zapraszamy!
adrenalineshot jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-30, 12:12   #2645
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez adrenalineshot Poka¿ wiadomo¶æ
tak, jasny br±z to odrost, reszta jasny z³oty blond. wiem, ¿e musia³abym strasznie zniszczyæ w³osy ¿eby zej¶æ do takiego koloru dlatego pytam tutaj jak to zrobiæ samodzielnie, bo w±tpie ¿eby fryzjerka siê tego podjê³a... w³osy nie moje, a szkoda, bo s± przepiêkne <3
nie rozja¶niaj ich bo szkoda , potem bêd± ca³e do ¶ciêcia. a poka¿esz zdjecie tego obecnego koloru?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-30, 12:16   #2646
adrenalineshot
Raczkowanie
 
Avatar adrenalineshot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 98
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka¿ wiadomo¶æ
nie rozja¶niaj ich bo szkoda , potem bêd± ca³e do ¶ciêcia. a poka¿esz zdjecie tego obecnego koloru?
przepraszam, ¿e spiête i niewyra¼ne, ale robi³am teraz na szybko
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0470.jpg (110,0 KB, 42 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0472.jpg (112,9 KB, 39 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0475.jpg (108,6 KB, 29 za³adowañ)
__________________
www.maharajasgarden.pl.tl - Zapraszamy!
adrenalineshot jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-30, 12:44   #2647
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez adrenalineshot Poka¿ wiadomo¶æ
przepraszam, ¿e spiête i niewyra¼ne, ale robi³am teraz na szybko
ojej. no widzisz ja z³oty blond inaczej widzê niz Ty.
masz bardzo jasne a odrosty ¶redni blond.

na odrosty k³ad¼ na 50 min palette A10 a po uplywie 50 min polej w³osy wod± i zrób malaksowanie (przemasuj ca³e w³osy t± farb± z wod± i trzymaj jeszcze 10 min) no i zmyj i koniec, pochwal siê.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-12-30, 12:51   #2648
adrenalineshot
Raczkowanie
 
Avatar adrenalineshot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 98
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka¿ wiadomo¶æ
ojej. no widzisz ja z³oty blond inaczej widzê niz Ty.
masz bardzo jasne a odrosty ¶redni blond.

na odrosty k³ad¼ na 50 min palette A10 a po uplywie 50 min polej w³osy wod± i zrób malaksowanie (przemasuj ca³e w³osy t± farb± z wod± i trzymaj jeszcze 10 min) no i zmyj i koniec, pochwal siê.
Dziêkujê za odpowied¼ i mam rozumieæ ¿e wyjd± mi wtedy takie jak na poprzednich zdjêciach? Tylko bojê siê ¿e przesadzê i polejê za du¿o wody no i poza tym A10 ju¿ raz mnie niemi³osiernie piek³a i pozostawi³a po sobie strupy na g³owie Ale mo¿liwe ¿e by³o to spowodowane tym, ¿e tydzieñ wcze¶niej nak³ada³am rozja¶niacz i mia³am podra¿nion± skórê... A no i odrosty mam ¶redni ale br±z, nie blond :P chyba siê pomyli³e¶/a¶ w pisaniu..
__________________
www.maharajasgarden.pl.tl - Zapraszamy!
adrenalineshot jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-30, 13:50   #2649
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez adrenalineshot Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê za odpowied¼ i mam rozumieæ ¿e wyjd± mi wtedy takie jak na poprzednich zdjêciach? Tylko bojê siê ¿e przesadzê i polejê za du¿o wody no i poza tym A10 ju¿ raz mnie niemi³osiernie piek³a i pozostawi³a po sobie strupy na g³owie Ale mo¿liwe ¿e by³o to spowodowane tym, ¿e tydzieñ wcze¶niej nak³ada³am rozja¶niacz i mia³am podra¿nion± skórê... A no i odrosty mam ¶redni ale br±z, nie blond :P chyba siê pomyli³e¶/a¶ w pisaniu..
nie pomyli³em siê, ¶redni, co najwy¿ej ciemny blond masz

mo¿liwe, ¿e piek³a po rozja¶niaczu, teraz palette s± delikatniejsze ni¿ kiedy¶, a tak zapytam, kiedy jej u¿ywa³as?
nie gwarantuje Ci ¿e wyjdzie tak jak na zdjêciach, ale to najlepsza opcja moim zdaniem by kolor wyszed³ jasny i w³osy jak najmniej ucierpia³y na tym
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-30, 13:52   #2650
adrenalineshot
Raczkowanie
 
Avatar adrenalineshot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 98
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

u¿ywa³am jej na pocz±tku lipca to super ¿e jednak blond, bo ju¿ my¶la³am ¿e jak mam br±z to nie mogê mieæ tak jasnego blondu bo nie wyjdzie
__________________
www.maharajasgarden.pl.tl - Zapraszamy!
adrenalineshot jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-30, 14:59   #2651
karioke_92
Raczkowanie
 
Avatar karioke_92
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 84
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Mam zdjêcia, ale nie s± one najlepszej jako¶ci...
Te dwa bardziej rudawe w sztucznym ¶wietle, a ten ciemny w naturalnym (a ¿e teraz w po³udnie jest ciemniej ni¿ w letni wieczór, to i zdjêcie wysz³o ciemniejsze)
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (92,7 KB, 8 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (85,9 KB, 6 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (85,0 KB, 7 za³adowañ)
karioke_92 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-30, 22:57   #2652
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomo¶ci: 8 712
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Hej girls

Jestem od 10 lat wlosomaniaczka i farboholiczka i ogolnie kocham zmiany. Zawsze korcil mnie rudy, ale swoj naturalny mam ciemny bardzo braz. Od trzech lat nie farbowalam wlosow, zajelam sie pieegnacja no ale dzis przyszedl czas na zmiany
Po lekturze internetowej czyt. Wizazowej, kupilam dwa rozjasniacze delia exteme blond oraz farbe loreal kolor mango.
Czytalam ze zeby wlosy na dlugosci wyszly w miare rownno to na odrostach najlepein dac rozjasniacz na okolo 10 minut przed zmywaniem, tak tez zrobilam i co? I odrosty mam ciemniejsze (oczywiscie to lepsze niz jasniejsze, kurczakowe) ale niestety widac nieladne przejscie miedzy tymi odcieniami :/
Dwa opakowania to bylo stanowczo tez za malo produktu. Mysle ze 3,4 opakowañia to by bylo to. Maz mi mowi zebym kupila jeszcze jedno i znow odrost zrobila, ale nie wiem czy sie w to bawic i czy z kolei nie wyjda mi teraz za jasne. Zbacze w swietle dziennym jak wyszlo, jak nie bedzie zle to za pare dni farbe naloze, choc chcialabym jeszcze miec jasniejsze wyjsciowe wlosy, ale nie chce ich az tak obciazac. Nie mniej jak juz chce uzyskac jasny rudy na ciemnym brazie to moze sie poswiece? Mam metlik w glowie. Teraz kolor z ciemnego brazu zszedl chyba do rdzawosredniego brazu z jasniejszymi pasemkami

Ale sie rozpisalam
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-30, 23:04   #2653
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Anecka Poka¿ wiadomo¶æ
Hej girls

Jestem od 10 lat wlosomaniaczka i farboholiczka i ogolnie kocham zmiany. Zawsze korcil mnie rudy, ale swoj naturalny mam ciemny bardzo braz. Od trzech lat nie farbowalam wlosow, zajelam sie pieegnacja no ale dzis przyszedl czas na zmiany
Po lekturze internetowej czyt. Wizazowej, kupilam dwa rozjasniacze delia exteme blond oraz farbe loreal kolor mango.
Czytalam ze zeby wlosy na dlugosci wyszly w miare rownno to na odrostach najlepein dac rozjasniacz na okolo 10 minut przed zmywaniem, tak tez zrobilam i co? I odrosty mam ciemniejsze (oczywiscie to lepsze niz jasniejsze, kurczakowe) ale niestety widac nieladne przejscie miedzy tymi odcieniami :/
Dwa opakowania to bylo stanowczo tez za malo produktu. Mysle ze 3,4 opakowañia to by bylo to. Maz mi mowi zebym kupila jeszcze jedno i znow odrost zrobila, ale nie wiem czy sie w to bawic i czy z kolei nie wyjda mi teraz za jasne. Zbacze w swietle dziennym jak wyszlo, jak nie bedzie zle to za pare dni farbe naloze, choc chcialabym jeszcze miec jasniejsze wyjsciowe wlosy, ale nie chce ich az tak obciazac. Nie mniej jak juz chce uzyskac jasny rudy na ciemnym brazie to moze sie poswiece? Mam metlik w glowie. Teraz kolor z ciemnego brazu zszedl chyba do rdzawosredniego brazu z jasniejszymi pasemkami

Ale sie rozpisalam
Poka¿ zdjêcie po rozja¶niaiu, na w±tku rudym widzia³am, ¿e do¶æ ciemny ten br±z mia³a¶
__________________
W³a¶cicielka czterech Kotowatych oraz mama ma³ego Skrzata...
Moim marzeniem s± d³uuugie w³osy...oraz jednolity piêkny ciemny rudy!


"Pod±¿aj za pragnieniami, pamiêtaj lecz, ¿e cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp³aci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-30, 23:08   #2654
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomo¶ci: 8 712
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Jutro dam fotke bo w swietle sztucznym zle wychodzi i jeszcze ma mokrawe wlosy. Czuje ze jeszcze bede rozjasniac.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-30, 23:12   #2655
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Anecka Poka¿ wiadomo¶æ
Jutro dam fotke bo w swietle sztucznym zle wychodzi i jeszcze ma mokrawe wlosy. Czuje ze jeszcze bede rozjasniac.
Oka¿e siê. Mo¿e k±piel rozja¶niaj±ca na odrosty bêdzie bezpieczniejsza?
__________________
W³a¶cicielka czterech Kotowatych oraz mama ma³ego Skrzata...
Moim marzeniem s± d³uuugie w³osy...oraz jednolity piêkny ciemny rudy!


"Pod±¿aj za pragnieniami, pamiêtaj lecz, ¿e cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp³aci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-31, 09:37   #2656
lovey1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 1
Farbowanie szmaragd

Witam, mam pytanie, poniewa¿ lubiê wariowaæ z kolorami na mojej g³owie chcia³abym zrobiæ sobie odcieñ zwany szmaragdem. Jest tylko jeden problem- mam obecnie czerwone w³osy. Nie chcia³abym ich rozja¶niaæ wiem, ¿e mogê je wyp³ukaæ do rudego ale nie wiem jak na takim kolorze wyjdzie ta jakby nie patrzeæ zieleñ. Dodajê zdjêcie farby(Allwaves F999). Czekam na jakie¶ porady
https://picasaweb.google.com/lh/phot...t=embedwebsite
lovey1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-31, 11:11   #2657
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomo¶ci: 8 712
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Rozjasnilo mi naprawde sporo i gdyby nie odrosty byloby super..
To moze jednak od razu powinnam nalozyc na odrosty rozjasniacz? ehhh pamietam jak kiedys rozjasnialam i dalam od razu to mialam kurczaka a nizej z kolei duzo ciemniejsze, wiec juz nie wiem jaka jest metoda na te cholewne odrosty.

Znalazlam fotke przed w swietle dziennym

Zastanawiam sie czy juz klasc Mango z Loreala czy za kilka dni znow rozjasnic wlosy a w miedzyczasie olejowac zalezy mi na jasnym rudym takim jak ma tutaj dziewczyna:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1320576132
Bo mi zazwyczaj wychodzi czerwien i boje sie tego :/ nienawidze czerwonawych wlosow, nie pasuja mi do twarzy.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-09-21 12.20.18.jpg (55,5 KB, 12 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P1170835.jpg (57,3 KB, 21 za³adowañ)
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-12-31, 12:10   #2658
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Anecka Poka¿ wiadomo¶æ
Rozjasnilo mi naprawde sporo i gdyby nie odrosty byloby super..
To moze jednak od razu powinnam nalozyc na odrosty rozjasniacz? ehhh pamietam jak kiedys rozjasnialam i dalam od razu to mialam kurczaka a nizej z kolei duzo ciemniejsze, wiec juz nie wiem jaka jest metoda na te cholewne odrosty.

Znalazlam fotke przed w swietle dziennym

Zastanawiam sie czy juz klasc Mango z Loreala czy za kilka dni znow rozjasnic wlosy a w miedzyczasie olejowac zalezy mi na jasnym rudym takim jak ma tutaj dziewczyna:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1320576132
Bo mi zazwyczaj wychodzi czerwien i boje sie tego :/ nienawidze czerwonawych wlosow, nie pasuja mi do twarzy.
Ja bym k³ad³a rozja¶niacz na sam odrost, ale obserwuj±c i zmyæ kiedy efekt bêdzie zbli¿ony do tych ni¿ej.
__________________
W³a¶cicielka czterech Kotowatych oraz mama ma³ego Skrzata...
Moim marzeniem s± d³uuugie w³osy...oraz jednolity piêkny ciemny rudy!


"Pod±¿aj za pragnieniami, pamiêtaj lecz, ¿e cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp³aci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-01, 22:25   #2659
Klaczeq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 98
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

http://2.bp.blogspot.com/-SwTKklYWme.../DSC_1119h.jpg
A jak uzyskaæ co¶ takiego (to kolor Bauhhot z forum, po majirel 8.2) na jasnym blondzie, lekko z¿ó³kniêtym i odrostach ¶redni/ciemny blond ? Musia³abym przyciemniæ w³osy, ale bojê siê nak³adaæ odcieñ 8.2, bo na palecie wygl±da bardzo ciemno.

Edit: dodajê te¿ drugie zdjêcie, kolor wydaje mi siê do¶æ podobny, by³o ono ju¿ na forum, ale chcia³am spytaæ czy np po u¿yciu wellatonu 8/0 uzyskam co¶ takiego, czy raczej i¶æ w farby profesjonalne (wiêcej odcieni) ? Zale¿y mi ¿eby kolor by³ jak najbardziej podobny do tego, najlepiej identyczny, ale wiadomo, cudów nie ma
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg img135826.fryzury-dlugie-vert.jpg (76,8 KB, 67 za³adowañ)
__________________
TRAVELBUS
Pomó¿ poszukiwaczom przygód, polub ;-)

Edytowane przez Klaczeq
Czas edycji: 2013-01-02 o 23:42
Klaczeq jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-01, 23:36   #2660
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Chcia³am siê ponownie Was poradziæ, jak± farb± dzia³aæ We wcze¶niejszych postach pyta³am o rudo¶ci, zrobi³am moje dosyæ ciemne w³osy farb± loreal excelence blond miodowo-miedziany. Wysz³o tak, jak producent obiecywa³ na obrazku - wersja najciemniejsza (bo takie mia³am w³osy). Wysz³y mi br±zowe z rudym odcieniem. Nie bardzo sie widzê w tym kolorze i chcia³abym powróciæ do blondu. Naturalne w³osy mam br±zowe, kiedy¶ robi³am pasemka rozja¶niaczem joanny (brrrrr) efekt by³ fajny, ale w³osy popalone. teraz chcia³abym rozja¶niæ moje w³osy, o jaki¶ ton/2 tony, ale nie u¿ywaj±c rozja¶niacza (nie chcê równie¿ zrobiæ dekoloryzacji). Nie zale¿y mi na jakim¶ konkretnym kolorze, tylko, aby mi jaka¶ farba rozja¶ni³a to co mam na g³owie - czy to mo¿liwe? Farb±? Jakim¶ bardzo jasnym blondem? My¶la³am, ¿eby uzyæ farby loreal preference ombre, tylko nie zastosowaæ na koñce, ale przeczesaæ kilka pasm na ca³ej d³ugo¶ci w³osów - rozja¶ni³o by to moje w³osy, taki niby "baleja¿" oczywi¶cie w moim wykonaniu g³owa w ³aty , ale w³osy mam dlugie i raczej rozpuszczone tak¿e mo¿e by³oby ok.
czy mo¿ecie mi co¶ poleciæ? Fajny kolo ma dziewczyna ze zdjêcia. Moim marzeniem by³oby uzyskaæ co¶ w stylu karmelku.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg blond.jpg (35,2 KB, 52 za³adowañ)
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-02, 21:46   #2661
zofiii
Raczkowanie
 
Avatar zofiii
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 70
z br±zu na bordo

A wiêc tak... przez dobry rok mia³am bordowe w³osy, w których czu³am siê naprawdê ok, jednak od wakacji farbowa³am je co miesi±c na br±z (przewa¿nie "s³odki br±z" Syoss), ale po¶wiata wi¶ni w s³oñcu ci±gle by³a. No i teraz... chcia³abym powróciæ do bordo. W³osy mam gêste i mocne, dlatego nie chcê ich niszczyæ dekoloryzacj±. Co prawda farbê zawsze trzyma³am na w³osach godzinê, ale nie powodowa³o to u mnie rozdwajania siê koñcówek czy wypadania w³osów. I teraz mam takie pytanie: czy k³ad±c na obecny br±z (odrosty i ca³o¶æ) np "wulkaniczn± / wi¶niow± czerwieñ " Wellaton czy co¶ z L'oreal, jest szansa, ¿e wyjdzie mi jaki¶ ogarniêty bordowy, przytrzymuj±c trochê farbê na g³owie?
zofiii jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-02, 23:44   #2662
Klaczeq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 98
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
Chcia³am siê ponownie Was poradziæ, jak± farb± dzia³aæ We wcze¶niejszych postach pyta³am o rudo¶ci, zrobi³am moje dosyæ ciemne w³osy farb± loreal excelence blond miodowo-miedziany. Wysz³o tak, jak producent obiecywa³ na obrazku - wersja najciemniejsza (bo takie mia³am w³osy). Wysz³y mi br±zowe z rudym odcieniem. Nie bardzo sie widzê w tym kolorze i chcia³abym powróciæ do blondu. Naturalne w³osy mam br±zowe, kiedy¶ robi³am pasemka rozja¶niaczem joanny (brrrrr) efekt by³ fajny, ale w³osy popalone. teraz chcia³abym rozja¶niæ moje w³osy, o jaki¶ ton/2 tony, ale nie u¿ywaj±c rozja¶niacza (nie chcê równie¿ zrobiæ dekoloryzacji). Nie zale¿y mi na jakim¶ konkretnym kolorze, tylko, aby mi jaka¶ farba rozja¶ni³a to co mam na g³owie - czy to mo¿liwe? Farb±? Jakim¶ bardzo jasnym blondem? My¶la³am, ¿eby uzyæ farby loreal preference ombre, tylko nie zastosowaæ na koñce, ale przeczesaæ kilka pasm na ca³ej d³ugo¶ci w³osów - rozja¶ni³o by to moje w³osy, taki niby "baleja¿" oczywi¶cie w moim wykonaniu g³owa w ³aty , ale w³osy mam dlugie i raczej rozpuszczone tak¿e mo¿e by³oby ok.
czy mo¿ecie mi co¶ poleciæ? Fajny kolo ma dziewczyna ze zdjêcia. Moim marzeniem by³oby uzyskaæ co¶ w stylu karmelku.
Najlepiej zrób k±piel rozja¶niaj±c±. Przejrzyj w±tek na forum na ten temat. Po k±pieli mo¿esz u¿yæ wybran± farbê, my¶lê, ze ten kolor to bêdzie poziom 8, ale dok³adniej sama nie wiem, wygl±da bardzo naturalnie, a ciê¿ko uzyskaæ co¶ takiego farbami, sama czekam na odpowied¼ z podobnym kolorkiem :P
__________________
TRAVELBUS
Pomó¿ poszukiwaczom przygód, polub ;-)
Klaczeq jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-03, 11:54   #2663
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomo¶ci: 3 641
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Jaka farba uzyskam taki kolor? Chodzi mi glowni o farby profesjonalne.

Zalaczam zdjecia moich wlosow ( po malowaniu londa color blend bezowy blond) i tego co mniej wiecej chcialabym uzyskac. Ewentualnie cos takiego jak ma dziewczyna na ost.zdjeciu.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0463.jpg (25,7 KB, 31 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg d3f9e87af084cb1bfa330e97cc5e78468d0ff904.jpg (67,7 KB, 26 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 418642_490061097671529_372793096_n.jpg (26,7 KB, 38 za³adowañ)
__________________

karoolaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-03, 12:02   #2664
KaRo141289
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 239
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Witam. Chcia³am zapytaæ Was jak uzyskaæ na naturalnych ciemnobrazowych w³osach kolor jasny br±z? Chodzi mi o ciep³y odcieñ, co¶ takiego jak ma obecnie Gra¿yna Weksler w Pierwszej Mi³o¶ci? Bêdê wdziêczna za wskazówki
KaRo141289 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-03, 13:19   #2665
elisss_21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 63
Cool Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

I ja wróci³am do Was

Zacznê od tego, ¿e ¿yczê Wam wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, bo wcze¶niej nie bardzo mia³am czas tu zagl±daæ

Wracam ze swoimi w³oskami - kolor siê trochê sp³uka³ (zdjêcie I i IV - nie zwracajcie uwagi, bo mam brudny ³eb - robiê 'podk³ad' do farby), upatrzy³am sobie ju¿ kolorek (zdjêcie II i III w ró¿nych ¶wiat³ach) na sta³e i nie wiem jaki na³o¿yæ, ¿eby taki wyszed³ - a eksperymentowanie samemu jak sami wiecie zakoñczy³am!!
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_2127.jpg (60,2 KB, 8 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 164014_163437673702666_2800408_n.jpg (5,2 KB, 4 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 156291_152977651415335_7792727_n.jpg (6,9 KB, 8 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SAM_2130.jpg (44,0 KB, 9 za³adowañ)

Edytowane przez elisss_21
Czas edycji: 2013-01-03 o 13:23
elisss_21 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-03, 13:26   #2666
elisss_21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 63
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Dodam, ¿e chcia³abym ja¶niejszy, ale bojê siê, ¿e znowu spalê w³osy, a tego ju¿ nie prze¿yj±
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 03181759c3b370958ed005aa066710b38bf45226.jpg (58,7 KB, 14 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 53_15.jpg (35,6 KB, 15 za³adowañ)

Edytowane przez elisss_21
Czas edycji: 2013-01-03 o 13:31
elisss_21 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-03, 13:44   #2667
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez elisss_21 Poka¿ wiadomo¶æ
I ja wróci³am do Was

Zacznê od tego, ¿e ¿yczê Wam wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, bo wcze¶niej nie bardzo mia³am czas tu zagl±daæ

Wracam ze swoimi w³oskami - kolor siê trochê sp³uka³ (zdjêcie I i IV - nie zwracajcie uwagi, bo mam brudny ³eb - robiê 'podk³ad' do farby), upatrzy³am sobie ju¿ kolorek (zdjêcie II i III w ró¿nych ¶wiat³ach) na sta³e i nie wiem jaki na³o¿yæ, ¿eby taki wyszed³ - a eksperymentowanie samemu jak sami wiecie zakoñczy³am!!
Ja uzyska³am taki efekt (mo¿e troszkê ciemniejszy, a mo¿e taki sam) stosuj±c farbê, której zdjêcie za³±czam. Moje wyj¶ciowe w³osy by³y ciut ciemniejsze od Twoich. Generalnie odcieñ wyszed³ mi dok³adnie taki, jak producent przedstawi³ na pude³ku - z boku - kolor przed/po (wersja najciemniejsza). Tak¿e podejd¼ sobie do sklepu i zobacz pude³ko czy o to Ci chodzi - w rossmanie s± teraz w promocji. Generalnie bardzo polecam te farby, ma serum ochronne przed koloryzacj±, aplikator w formie grzebyka-bardzo ³atwo siê j± nak³ada. Ja mam w³osy do ³opatek i farbujê sama, nigdy nie wysz³y mi ³aty. My¶lê, ¿e na Twoje w³osy (krótkie chyba) mo¿na farbê podzieliæ, starczy na dwie koloryzacje.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg excelent rudy.jpg (12,9 KB, 8 za³adowañ)
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-03, 15:15   #2668
elisss_21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 63
Cool Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

krótkie mam - owszem, bo spali³am w³osy i nie mia³am wyboru, ¿eby nie i¶æ do fryzjera

poczekam co Fryz i Drevnikocurek powiedz±, bo ju¿ sama nie wiem.. mo¿e jeszcze powinnam poczekaæ z koloryzacj±?

dopiero pó³ miesi±ca po masakrze minê³o..

Edytowane przez elisss_21
Czas edycji: 2013-01-03 o 15:18
elisss_21 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-03, 16:35   #2669
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez elisss_21 Poka¿ wiadomo¶æ
krótkie mam - owszem, bo spali³am w³osy i nie mia³am wyboru, ¿eby nie i¶æ do fryzjera

poczekam co Fryz i Drevnikocurek powiedz±, bo ju¿ sama nie wiem.. mo¿e jeszcze powinnam poczekaæ z koloryzacj±?

dopiero pó³ miesi±ca po masakrze minê³o..
Jak dla mnie nie powinna¶ tykaæ ¿adnych rozja¶niaczy :P
Poka¿ jaki rudy konkretnie chcesz :P
__________________
W³a¶cicielka czterech Kotowatych oraz mama ma³ego Skrzata...
Moim marzeniem s± d³uuugie w³osy...oraz jednolity piêkny ciemny rudy!


"Pod±¿aj za pragnieniami, pamiêtaj lecz, ¿e cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp³aci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-03, 16:56   #2670
elisss_21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 63
Cool Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Drevni.. ¿adnych!! rozja¶niaczy i rudego.. chcê co¶ takiego jak Beyonce ma na tym zdjêciu w tamtym po¶cie je¶li da siê bez rozja¶niania, jak nie to co¶ takiego jak Lopez

generalnie zastanawiam siê nad palet± barw Loreal Inoa - podobno bez amoniaku, albo jakiej¶ innej profesjonalnej - ma³o szkodliwej.. jakie¶ pomys³y?

z góry dziêkujê za pomoc..
elisss_21 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:50.