Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-17, 19:20   #1561
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cześć dziewczyny

Oglądałyście kiedyś ten program "Surowi rodzice"? Właśnie oglądam. Masakra, jakie te dzieci są okropne. Jak tak można odnosić się do rodziców. Chociaż Ci rodzice nie lepsi, częściowo sami do tego doprowadzili, jak widzę, jak ulegają swoim dzieciom to ręce opadają
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 19:43   #1562
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Oglądałyście kiedyś ten program "Surowi rodzice"? Właśnie oglądam. Masakra, jakie te dzieci są okropne. Jak tak można odnosić się do rodziców. Chociaż Ci rodzice nie lepsi, częściowo sami do tego doprowadzili, jak widzę, jak ulegają swoim dzieciom to ręce opadają
Właśnie to oglądam jak dla mnie to zdecydowanie widać, że ci rodzice nie mają żadnego podejścia do swoich dzieci i sami ich tak sobie wychowali to teraz tak mają... Ta dziewczyna tragiczna - nie dość że pali paczkę fajek dziennie to jest strasznie niewychowana ;/ chłopak nie taki zły- widać, że jest chętny do pomocy jesli potrzeba
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 19:55   #1563
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Właśnie to oglądam jak dla mnie to zdecydowanie widać, że ci rodzice nie mają żadnego podejścia do swoich dzieci i sami ich tak sobie wychowali to teraz tak mają... Ta dziewczyna tragiczna - nie dość że pali paczkę fajek dziennie to jest strasznie niewychowana ;/ chłopak nie taki zły- widać, że jest chętny do pomocy jesli potrzeba
Ci rodzice płaczą, że nie dają sobie rady ze swoimi dziećmi a wszystko za nich robią i później mają pretensje a swoich błędów nie widzą. W głowie mi się nie mieści jak tak można funkcjonować. Najgorsze jest to, że jak wrócą do domu, to rodzice dalej nie będą wymagać i wszystko wróci do tego, co było wcześniej.
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 20:00   #1564
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Ci rodzice płaczą, że nie dają sobie rady ze swoimi dziećmi a wszystko za nich robią i później mają pretensje a swoich błędów nie widzą. W głowie mi się nie mieści jak tak można funkcjonować. Najgorsze jest to, że jak wrócą do domu, to rodzice dalej nie będą wymagać i wszystko wróci do tego, co było wcześniej.
No właśnie dlatego bezsensu są dla mnie tego typu programy- i tak po nim wszystko wraca do normy. Jak się nie ma pedagogicznego podejścia do dzieci to tak jest.
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 20:50   #1565
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

wina jest rodzicow bo tak wychowali , o ile to mozna nazwac wychowaniem, swoje dzieci

Dla mnie ten program jest "nic nie wnoszacy" i psychologowie wogole sa przeciwni takim edukacjom.
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 20:59   #1566
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Hej Dziewczyny Nie chcę już truć Bunny na maila, więc piszę tutaj...
Ogólnie dzięki poradom Bunny uzyskałam naturalny odcień blondu

Kiedyś miałam rozjaśniane rozjaśniaczem. Potem przyciemniłam Majirel na poziom 9, potem zaszalałam i poszłam w poziom 8.2. Początkowo kolor wyszedł brzydko - szary i brudy. Z czasem się wypłukał.

Jednak ja dochodzę do wniosku, że nie czuję się w takim naturalnym kolorze Teoretycznie mam blond włosy, ale nawet wszyscy z mojego otoczenia mi mówią, że wolą mnie w jaśniejszych. Nie chcę wracać do rozjaśniacza i platynowego odcienia.

Aktualnie moja kita wygląda tak jak na pierwszej focie.

Podoba mi się taki świetlisty blond jak u Anety Kręglickiej.
Jestem też fanką włosów Leae

Czy jest szansa uzyskać coś w tym stylu przy pomocy farb drogeryjnych?
Niedługo idę do fryzjera (na cięcie) i czuję się tak zdesperowana, że mam ochotę powierzyć się fryzjerowi...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20130306_173135.jpg (31,9 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1ALLONS_712161_Aneta_Kreglicka05.jpg (42,3 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1ALLONS_732583_Aneta_Kreglicka04.jpg (40,1 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1255425342.jpg (35,0 KB, 21 załadowań)
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 21:22   #1567
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Jak rodzina nie chce pracować z takim pieskiem to wraca do prawnego opiekuna, w tym momencie do mnie. Ale myślę że u Asi to nie grozi zresztą ten piesek nie jest agresywny tylko czasu potrzebuje by sie nauczyć z dziećmi przebywać, żyć
oczywiście że nie nie mam zamiaru jej oddawać będziemy się szkolić i tłumaczyć
dziś troche w ciągu dnia jej dałam do zrozumienia z tym wnoszeniem zabawek zakażdym razem jej wynosiłam do jej posłania ona oczywiście leciała po to spowrotem ,a ja znowu powrót i tak w kółko, aż przestała zauważyłam że to jest tak jak nikt przez chwile niezwraca na nia uwagi to po to leci i przynosi ,ale jak jej zwróciłam znów dziś uwage to cholera mała znowu werknęła na mnie a ja wtedy niemam odwagi jej to spod pyska wyciagać bo wiem że by mnie dziabnęła to Tż wziął i wyniósł a ona za tym jest bardzo zaborcza na punkcie tych zabawek i nie da sobie zabrać .
z dzieciakami dziś przećwiczyłam żeby usiadły przy niej i dawały z ręki smakołyki i brała ,ale widać że podchodzi niepewnie z podkulonym ogonem ale zapach ją wabi więc capnie i ucieka na bok
no ale największy problem z tym jej lataniem za mną bo poprostu ruszyć się nie mogę bo jest przy nodze nieraz się aż potykam o nią bo włazi mi pod nogi a jak siąde to ona chce na kolana i żeby ją głaskać i lezy niemalże na moich nogach a jak niezwracam uwagi to jak pisałam leci bo te zabawki
może ona ma jakiś instykt macierzyński bo widze, że tego misia to liże tuli i śpi z nim
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-17, 22:59   #1568
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 574
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Dziewczyny, proszę o pomoc... Mam praktycznie białe włosy, odstawiłam rozjaśniacz i farbuję odrosty Palette Deluxe Białe złoto. Niestety farba dosłownie pali mi skórę głowy (mam strupy), a i tak nie chwyta na oczekiwany przeze mnie kolor. Do rozjaśniacza nie wrócę, bo straciłam przez niego połowę włosów. Myślałam nad rudym, ale jednak blond to mój kolor. Mam na oku kilka odcieni, ale nie mam pojęcia jakimi farbami go uzyskam. Dodam, że naturalne to ciemny popielaty blond. Dołączam fotki włosów, które chciałabym uzyskać. Wciąż myślę nad odcieniem. Oczywiście poszukam także wśród farb fryzjerskich.

1. To zapewne jakaś mieszanka farb? Jakiś taki różany blond.

2. Jaki to poziom? 9? 10?

3. To zimny czy neutralny?

4. Ten jest chyba słoneczny lub piaskowy, tak mi się przynajmniej wydaje.

Z góry bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8f57caa7a2ab10f7c148c066ff083b3bbcac639b.jpg (15,9 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg julianne_hough_white_and_silve.jpg (196,9 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hough1f1413.jpg (17,9 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg amber-heard-włosy-blond-350x522.jpg (34,5 KB, 14 załadowań)
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 00:17   #1569
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
No właśnie dlatego bezsensu są dla mnie tego typu programy- i tak po nim wszystko wraca do normy. Jak się nie ma pedagogicznego podejścia do dzieci to tak jest.
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
wina jest rodzicow bo tak wychowali , o ile to mozna nazwac wychowaniem, swoje dzieci

Dla mnie ten program jest "nic nie wnoszacy" i psychologowie wogole sa przeciwni takim edukacjom.
Dla mnie takie programy to totalna głupota, nie mam pojęcia w jaki sposób i komu mogą one pomóc. W takich rodzinach to powinno się zacząć rodziców edukować o ile nie jest jeszcze za późno i niech wcielają w życie nowe zasady i reguły, które mają panować w domu. Dopiero wtedy zająć się tymi rozpuszczonymi dzieciakami. Psychologiem nie jestem ale to chyba logiczne, że w każdej rodzinie każdy powinien mieć swoje obowiązki a te nastolatki żyją tak lekko, kompletnie nic nie robiąc. Później z tego braku zajęć wyrastają takie potworki obok których strach przejść na ulicy, bo nie wiadomo, co im nagle odbije

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny Nie chcę już truć Bunny na maila, więc piszę tutaj...
Ogólnie dzięki poradom Bunny uzyskałam naturalny odcień blondu

Kiedyś miałam rozjaśniane rozjaśniaczem. Potem przyciemniłam Majirel na poziom 9, potem zaszalałam i poszłam w poziom 8.2. Początkowo kolor wyszedł brzydko - szary i brudy. Z czasem się wypłukał.

Jednak ja dochodzę do wniosku, że nie czuję się w takim naturalnym kolorze Teoretycznie mam blond włosy, ale nawet wszyscy z mojego otoczenia mi mówią, że wolą mnie w jaśniejszych. Nie chcę wracać do rozjaśniacza i platynowego odcienia.

Aktualnie moja kita wygląda tak jak na pierwszej focie.

Podoba mi się taki świetlisty blond jak u Anety Kręglickiej.
Jestem też fanką włosów Leae

Czy jest szansa uzyskać coś w tym stylu przy pomocy farb drogeryjnych?
Niedługo idę do fryzjera (na cięcie) i czuję się tak zdesperowana, że mam ochotę powierzyć się fryzjerowi...
Tak patrze na to pierwsze zdjęcie i myślę sobie, że gdzieś je już dzisiaj gdzieś widziałam i dopiero jak spojrzałam na Twój podpis, to skojarzyłam A już nabrałam podejrzeń o kradzież (przepraszam)

Ja się nie znam ale ten blond Anety jest piękny

Uciekam spać, dobranoc, kolorowych snów
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog


Edytowane przez milka_m
Czas edycji: 2013-03-18 o 12:58
milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 04:48   #1570
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cześć

Tego typu programy są tak montowane żeby była taka dramaturgia Wiadomo, że iluś tam dniowy pobyt u innej rodziny nikogo nie zmieni Grunt, że jest oglądalność

Byłam z pieskiem na spacerze...... strasznie zimno, ale przynajmniej śnieg trochę stopniał
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 06:44   #1571
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
oczywiście że nie nie mam zamiaru jej oddawać będziemy się szkolić i tłumaczyć
dziś troche w ciągu dnia jej dałam do zrozumienia z tym wnoszeniem zabawek zakażdym razem jej wynosiłam do jej posłania ona oczywiście leciała po to spowrotem ,a ja znowu powrót i tak w kółko, aż przestała zauważyłam że to jest tak jak nikt przez chwile niezwraca na nia uwagi to po to leci i przynosi ,ale jak jej zwróciłam znów dziś uwage to cholera mała znowu werknęła na mnie a ja wtedy niemam odwagi jej to spod pyska wyciagać bo wiem że by mnie dziabnęła to Tż wziął i wyniósł a ona za tym jest bardzo zaborcza na punkcie tych zabawek i nie da sobie zabrać .
z dzieciakami dziś przećwiczyłam żeby usiadły przy niej i dawały z ręki smakołyki i brała ,ale widać że podchodzi niepewnie z podkulonym ogonem ale zapach ją wabi więc capnie i ucieka na bok
no ale największy problem z tym jej lataniem za mną bo poprostu ruszyć się nie mogę bo jest przy nodze nieraz się aż potykam o nią bo włazi mi pod nogi a jak siąde to ona chce na kolana i żeby ją głaskać i lezy niemalże na moich nogach a jak niezwracam uwagi to jak pisałam leci bo te zabawki
może ona ma jakiś instykt macierzyński bo widze, że tego misia to liże tuli i śpi z nim
Z dziećmi dobrze Ci idzie kilka takich dni ze smakołykami i będzie ich kochać jak Ciebie. jakiś czas i od Ciebie też się "odczepi" i będzie dzielić czas na całą rodzinę a z oddawaniem miśka/innej zabawki dziś Wam pokażę sposób, też na smakołyka bo ona łasuch jest a co do tego niańczenia zabawek to może mieć coś jak ciąża urojona, ale niekoniecznie, może to też być objaw tęsknoty
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-18, 07:01   #1572
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

czesc , lece do pracy pozniej zajrze
zobaczcie jaka piekna tecze wczoraj mialam wieczorem szkoda ze taki slaby aparat mam



Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny Nie chcę już truć Bunny na maila, więc piszę tutaj...
Ogólnie dzięki poradom Bunny uzyskałam naturalny odcień blondu

Kiedyś miałam rozjaśniane rozjaśniaczem. Potem przyciemniłam Majirel na poziom 9, potem zaszalałam i poszłam w poziom 8.2. Początkowo kolor wyszedł brzydko - szary i brudy. Z czasem się wypłukał.

Jednak ja dochodzę do wniosku, że nie czuję się w takim naturalnym kolorze Teoretycznie mam blond włosy, ale nawet wszyscy z mojego otoczenia mi mówią, że wolą mnie w jaśniejszych. Nie chcę wracać do rozjaśniacza i platynowego odcienia.

Aktualnie moja kita wygląda tak jak na pierwszej focie.

Podoba mi się taki świetlisty blond jak u Anety Kręglickiej.
Jestem też fanką włosów Leae

Czy jest szansa uzyskać coś w tym stylu przy pomocy farb drogeryjnych?
Niedługo idę do fryzjera (na cięcie) i czuję się tak zdesperowana, że mam ochotę powierzyć się fryzjerowi...
oo witamy w naszych skromnych progach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ABCD0011.jpg (42,9 KB, 24 załadowań)
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 07:02   #1573
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Ja swojego uczyłam żeby oddawał zabawkę, aport, coś co znajdzie na ulicy w zamian za smakołyk. W jednej ręce dawałam ciastko, on otwierał pysk i zabawka wypadała, a ja jedną ręką brałam zabawę, a drugą częstowałam ciachem. Teoretycznie pies później powinien i bez nagrody oddać, ale mój odda tylko za smakołyk
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 08:29   #1574
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Ja swojego uczyłam żeby oddawał zabawkę, aport, coś co znajdzie na ulicy w zamian za smakołyk. W jednej ręce dawałam ciastko, on otwierał pysk i zabawka wypadała, a ja jedną ręką brałam zabawę, a drugą częstowałam ciachem. Teoretycznie pies później powinien i bez nagrody oddać, ale mój odda tylko za smakołyk
dokładnie tak Perłę nauczymy
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 08:32   #1575
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Bry

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość

Tak patrze na to pierwsze zdjęcie i myślę sobie, że gdzieś je już dzisiaj gdzieś widziałam i dopiero jak spojrzałam na Twój podpis, to skojarzyłam A już nabrałam podejrzeń o kradzież (przepraszam)

Ja się nie znam ale ten blond Anety jest piękny
Dobre Spoko

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Cześć

Tego typu programy są tak montowane żeby była taka dramaturgia Wiadomo, że iluś tam dniowy pobyt u innej rodziny nikogo nie zmieni Grunt, że jest oglądalność

Byłam z pieskiem na spacerze...... strasznie zimno, ale przynajmniej śnieg trochę stopniał
Nie chcę siać jakiś plotek, ale z tego co mi wiadomo to program ma normalny scenariusz z aktorami. Zatem nawet ''wariackie'' zachowania tych dzieciaków zostały wyreżyserowane.

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
oo witamy w naszych skromnych progach
Dzięki.
Blondyny Ja Was często podczytuję, ale rzadko coś piszę.

Pamiętam, że któraś z Was miała robić Banoffee Pie?
I jak wyszło? Ostatnio znowu chodzi mi po głowie ten mega słodki ulepek
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 08:40   #1576
afrodyta77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Tatry są piękne
Wiadomości: 340
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Annaluka, dziękuję za pomoc
Często was czytam, ale raczej nie pisałam, postaram się to zmienić.

Jeśli chodzi o kolor A.Kręglickiej to coś podobnego wychodziło mi gdy farbowałam włosy L'oreal Feria kolor 92, z tym że u mnie przebijał trochę żółty kolor ponieważ moje włosy trudno się rozjaśniają, aczkolwiek często myślę aby wrócić do tej farby, ponieważ jak na sklepową to włosy nie były mocno zniszczone.


Aktualnie mam sprany 8.02 Dia Richesse i nie wiem co dalej począć :-(
__________________
Nasz dzień - 18,09,2010






afrodyta77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 08:59   #1577
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Pamiętam, że któraś z Was miała robić Banoffee Pie?
I jak wyszło? Ostatnio znowu chodzi mi po głowie ten mega słodki ulepek
ja robiłam pyszne i słodziutkie zjedliśmy z TŻ całą blachę w dwa dni
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 09:24   #1578
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość

Pamiętam, że któraś z Was miała robić Banoffee Pie?
I jak wyszło? Ostatnio znowu chodzi mi po głowie ten mega słodki ulepek
a co to??
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 09:40   #1579
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
a co to??
http://bella-beauty-bella.blogspot.c...offee-pie.html
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-18, 10:09   #1580
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

hej

a ja mam pytanie.. mianowicie:
Mam rozjaśnione włosy do bardzo jasnego blondu, ostatnio farbowane wellatonem 12/1.. moja natura to dośc ciemny brąz.
Zamarzył mi sie taki kolorek, tzn, wiem,że tu są jakieś pasemka/refleksy.. ale chciałabym uzyskac jakas baze, poźniej na tym ewentualnie zrobic ombre np.

Co powinno mi dac podobny efekt?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg INFphoto_1043183.jpg (67,7 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kim_Blonde_81209_m.jpg (33,4 KB, 20 załadowań)
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 10:13   #1581
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez blond_princesska Pokaż wiadomość
super wygląda, zrobię na urodziny
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 10:18   #1582
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
dokładnie tak Perłę nauczymy
Tylko, co zrobić, żeby piesek oddawał bez przysmaku? W książce, którą kupiłam nie jest taka sytuacja opisana Mój młody jest bardzo przebiegły
Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość

Nie chcę siać jakiś plotek, ale z tego co mi wiadomo to program ma normalny scenariusz z aktorami. Zatem nawet ''wariackie'' zachowania tych dzieciaków zostały wyreżyserowane.
To nawet nie muszą być aktorzy. Po prostu biorą takiego dzieciaka, rodzica i kręcą. Później wybiera się co pikantniejsze momenty i odpowiednio montuje Magia telewizji

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Smakowicie wygląda
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 10:24   #1583
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Hej dzieczyny ja miałam nie specialny weekend kłuciłam sie z TŻ ehh


Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
kurcze poszłam z nią na spacer i niezałatwiła się chodziła tylko i wąchała wszystko i nie wiem muszę chyba za godzine wyjść znowu bo do rana daleko jeszcze
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
już patrzałam czy czasem gdzieś się niewysiusiała w domu ,ale nie a chodzi i liże się po psi... i piszczy i nie wiem czy jej się chce czy tęskni za domkiem swoim ale tak pędziła do klatki w drodze powrotnej i wiedziała gdzie wejść
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
poszłam drugi raz ,ale ona nawet niechce odejść zadaleko tylko ,,ciągnie" dosłownie spowrotem do domu i znowu nic
a to norma... ja też tak miałam, musisz to przebrnąć, wiadomo ze lekko nie bedzie ale tak to już jest z psiakami,trzeba je wytrwale uczyć, wiem bo przeszłam to nie raz dużo cierpliwości można stracić... nie raz chciałam normalnie udusić tego psa
ja miałam taki sposób ze jak nie chciał isc to bralam smakołyk w reke i jak chwile szedł/szła to dawałam smakołyk a jak juz wracaliśmy dodomu to sam leciał
nie raz zdarzylo sie tak ze pies wrócil ze spaceru a narobił w domu no ale co to wymaga czasu tak jak wszystko,człowiek też sie uczy... no ale wiem ze cierpliwości czasem też brak
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 10:41   #1584
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Hej

Mam już dość Wczoraj musiałam wziąć 2 apapy żeby w ogóle zasnąć, tak mnie ten ząb boli A co najlepsze- wzięłam je koło północy a o 8 już mnie ząb mocno bolał Nie wiem jak ja wytrzymam do 8 kwietnia bo wtedy mam dopiero wizytę u dentysty

Ale narobiłyście smaka tym banoffee pie Przydałoby się zrobić

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Wiecie co najgorsze? Że mam przerwę w tabletkach więc na dniach będzie @, mam mega ochotę na słodkie, w szafce mam milkę truskawkową, a przez tego zęba nie mogę jej ruszyć nawet
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 10:46   #1585
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
super wygląda, zrobię na urodziny
polecam, łatwe w przygotowaniu i jest meeega słodkie
Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość

Smakowicie wygląda
i smakuje
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Hej

Mam już dość Wczoraj musiałam wziąć 2 apapy żeby w ogóle zasnąć, tak mnie ten ząb boli A co najlepsze- wzięłam je koło północy a o 8 już mnie ząb mocno bolał Nie wiem jak ja wytrzymam do 8 kwietnia bo wtedy mam dopiero wizytę u dentysty

Ale narobiłyście smaka tym banoffee pie Przydałoby się zrobić

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Wiecie co najgorsze? Że mam przerwę w tabletkach więc na dniach będzie @, mam mega ochotę na słodkie, w szafce mam milkę truskawkową, a przez tego zęba nie mogę jej ruszyć nawet
A nie możesz iść wcześniej gdzie indziej? Ex nie chcę Cię straszyć,ale im bardziej i dłużej będzie Cię bolał tym gorzej, bo później może nawet znieczulenie nie zadziałać dlatego leć czym prędzej, może uda się gdzieś Cię wcisnąć
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 11:04   #1586
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
polecam, łatwe w przygotowaniu i jest meeega słodkie

i smakuje

A nie możesz iść wcześniej gdzie indziej? Ex nie chcę Cię straszyć,ale im bardziej i dłużej będzie Cię bolał tym gorzej, bo później może nawet znieczulenie nie zadziałać dlatego leć czym prędzej, może uda się gdzieś Cię wcisnąć
No właśnie nie bardzo Nie mam kasy żeby iść prywatnie, zresztą w tym miesiącu jeszcze okulista mnie czeka i zakup okularów No chyba że zadzwonię jutro na recepcję i może jakoś mnie przepiszą szybciej, jak powiem że nie mogę spać po nocach i bez tabletki przeciwbólowej nie zasnę Mama tż mi właśnie przywiozła ketonal, moje jedyne wybawienie żeby normalnie spać A tak w ogóle to zauważyłam że przy 3-4 zębach co są obok tego z dziurą mam trochę spuchnięte dziąsła, takie bardziej czerwone, a dzisiaj ten ból mi zaczął promieniować już nawet na ucho Ale ostatnio tak było że ząb mnie bolał, i potem był tydzień przerwy i nagle znowu Będzie lipnie jeśli mnie nie przepiszą chociaż na marzec, no ale zobaczymy czy się uda
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 11:10   #1587
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
No właśnie nie bardzo Nie mam kasy żeby iść prywatnie, zresztą w tym miesiącu jeszcze okulista mnie czeka i zakup okularów No chyba że zadzwonię jutro na recepcję i może jakoś mnie przepiszą szybciej, jak powiem że nie mogę spać po nocach i bez tabletki przeciwbólowej nie zasnę Mama tż mi właśnie przywiozła ketonal, moje jedyne wybawienie żeby normalnie spać A tak w ogóle to zauważyłam że przy 3-4 zębach co są obok tego z dziurą mam trochę spuchnięte dziąsła, takie bardziej czerwone, a dzisiaj ten ból mi zaczął promieniować już nawet na ucho Ale ostatnio tak było że ząb mnie bolał, i potem był tydzień przerwy i nagle znowu Będzie lipnie jeśli mnie nie przepiszą chociaż na marzec, no ale zobaczymy czy się uda
Kochana nie wiem jak tam jest u Ciebie w przychodni,ale lepiej nie dzwoń tylko leć, wybłagaj,żeby ktoś Cię przyjął, bo bardzo Cię boli, powinno się udać rejestratorki też mają serce i jak ktoś ich mocno prosi to ulegają, a przez tel łatwo kogoś spławić a jak nie to obleć gabinety na nfz u siebie, gdzieś Cię na pewno wezmą i to jak najszybciej, bo jak masz czerwone czyli obrzęk to pewnie masz stan zapalny i nie zdziw się jak dostaniesz antybiotyk i nic Ci nawet z zębem nie zrobią, bo będą czekać aż Ci to zejdzie.
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 11:36   #1588
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Z bólem zęba przyjmują bez kolejki. Lepiej idź do tej przychodni, powiedz, że już nie możesz wytrzymać i przyjmie cię na końcu
Jak przetrzymasz to potem możesz mieć już zapalenie miazgi i nawet tlenek cynku nie pomoże tylko ząb do trucia.
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 11:38   #1589
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Kochana nie wiem jak tam jest u Ciebie w przychodni,ale lepiej nie dzwoń tylko leć, wybłagaj,żeby ktoś Cię przyjął, bo bardzo Cię boli, powinno się udać rejestratorki też mają serce i jak ktoś ich mocno prosi to ulegają, a przez tel łatwo kogoś spławić a jak nie to obleć gabinety na nfz u siebie, gdzieś Cię na pewno wezmą i to jak najszybciej, bo jak masz czerwone czyli obrzęk to pewnie masz stan zapalny i nie zdziw się jak dostaniesz antybiotyk i nic Ci nawet z zębem nie zrobią, bo będą czekać aż Ci to zejdzie.
Wiesz, wtedy to mówili że nie da rady nigdzie wcisnąć bo mają zapełnione i najszybciej na 8 kwietnia, także może być ciężko w mojej przychodni A przyjmą mnie w drugiej przychodni do której nie chodzę do dentysty? Bo u mnie w mieście takich gabinetów na nfz to nie ma raczej, to małe, 20tys miasto i większość dentystów to prywatnie niestety
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 11:44   #1590
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Z bólem zęba przyjmują bez kolejki. Lepiej idź do tej przychodni, powiedz, że już nie możesz wytrzymać i przyjmie cię na końcu
Jak przetrzymasz to potem możesz mieć już zapalenie miazgi i nawet tlenek cynku nie pomoże tylko ząb do trucia.
dokładnie, a leczenie kanałowe niestety do tanich nie należy
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Wiesz, wtedy to mówili że nie da rady nigdzie wcisnąć bo mają zapełnione i najszybciej na 8 kwietnia, także może być ciężko w mojej przychodni A przyjmą mnie w drugiej przychodni do której nie chodzę do dentysty? Bo u mnie w mieście takich gabinetów na nfz to nie ma raczej, to małe, 20tys miasto i większość dentystów to prywatnie niestety
Dlatego leć, a nawet lepiej nie pytaj w rejestracji tylko wejdź do gabinetu i wybłagaj lekarza, u mnie też mają zapełnione miejsca,ale jest np. 30 min na pacjenta, czasami zdarza się,że ktoś nie przyjdzie albo jest dziecko tylko na impregnacje i to zajmuje 10 minut więc wtedy jest trochę czasu wolnego i lekarz przyjmuje bólowe osoby. Idź najpierw do tej swojej, a jak się nie uda to idź do innej
Ex i leć najlepiej dzisiaj,bo tak jak mówi Ninedin może to się źle skończyć i wtedy zapłacisz kilka stówek za leczenie kanałowe
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:35.