Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-03, 09:12   #2491
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez ajsikorska Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam staniki Ewy Michalak, obczajcie te które nie znajo, zwłaszcza dla dużych biustów są super, piękne modele
Gdzie je kupujesz? Ja lubię Freya
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 09:37   #2492
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cześć dziewczyny, udanego dnia
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 09:38   #2493
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Poszłam dzisiaj z Tż do S obczaić te guerlainowe bazy, no i pytam się o ten mini tusz. Pani-kierownik sali powiedziała, że nic nie wie o tej promocji, mówię jej, że w Warszawie jest, no to ona, że czasami tak jest, że każda stacjonarka ma inną promocję. Ok, więc wzięłam tylko jedną, kolejne stwierdziłam, że wolę wziąć online z -20%. No ale podeszłam do kolorówki i patrzę, a tam ulotka, że jednak dają miniaturę No to pytam się jak to jest: dają czy nie dają. Pani przeszukała wszystkie szafki i okaząło się, że nie mają już tych mini tuszy, ale w ramach przeprosin dała mi miniaturę tuszu YSL. Eisenbergi przeglądałam ale nie widziałam żadnych etykiet, ceny normalne, a nie chciało mi się latać do kasy i sprawdzać cen. Dużo produktów sephorowych było poprzecenianych i sporo kolorówki Chanel ( ale same purchawy ). Podeszłam też do Dior, bo chciałam zobaczyć tą pomadę, za ktrą chyba miesiąc latałam i nigdzie nie mieli. Oczywiście teraz też testera nie było i pani przez kilka minut szukała w szafie tego produktu. Nie wiedziała też czy to ma gąbeczkę czy plastik do nakładania i wydzwaniała po innych stacjo we Wro żeby się dowiedzieć, oczywiście nigdzie nie było testera. Stwierdziłam, że wezmę w ciemno jak mi coś fajnego dorzuci . Przy kasie pokazałam jej, że ta diorowa pomada nie ma gąbeczki tylko taki silikonik i nałożyłam sobie tego czegoś na usta żeby wiedziała co innym mówić Pani poszła na zaplecze i przyniosła oprócz mini tuszu YSL:

miniaturę tego 10 ml http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...tepom/P2046003

i 100 ml balsam do ciała Clarins o ten http://www.clarins.pl/extra-firming-...FWoGcwod9aoIKQ

a dla Tż próbkę Pacco Rabane i Trussardi, więc z gratisów jestem mega zadowolona

A jutro wrzucę zdjęcia z zakupów Balei
wow, świetne zakupy
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 09:39   #2494
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A w ogóle która tu wrzuciła kiedyś te staniki z Intimissimi? Przyznać się? O dokładnie te https://it.intimissimi.com/product/r...bra/155778.uts


Kupiłam dziś dwa cielisty i czarny, świetne mają te ramiączka i dodatkowo takie same jeszcze silikonowe

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------



Trzeba trenować i dać się wygadać konsultantkom
Nie bij bo to ja wrzucałam Ale ja też go kupiłam już tydzień temu beżowy
Tylko mnie lekko odstaje więc dokupiłam wkładki
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 09:46   #2495
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Aniyam jakiw zakupy i gratiski

Doczytalam, ze niby powinnam jako black dostac cos od s na urodziny? Punkty i róż, wiec mieli mnie w nosie
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 09:47   #2496
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Mogłaś obczaić czy te szminki Caresse są w szafie L'oreala a nie gdzieś na zapleczu.
Zostały już same pojedyncze sztuki, marka raczej nie dosyła ich do drogerii. U mnie było ich 5 w szafie i finito.

Kasjerka przeskanowała najpierw odżywkę a potem szminkę i system sam wszystko zliczył.
Nie pomyślałam
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 09:50   #2497
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Gdzie je kupujesz? Ja lubię Freya

Korinka, Ty jesteś z Katowic? Dobrze pamiętam? W centrum jest MiG - ma jedną i drugą markę

EM możesz też kupić na jej stronie
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-03, 09:52   #2498
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Aniyam jakiw zakupy i gratiski

Doczytalam, ze niby powinnam jako black dostac cos od s na urodziny? Punkty i róż, wiec mieli mnie w nosie
"to forma nagrody dla najaktywniejszych użytkowników w ostatnim roku" - ja dostałam tylko ostatnio jak zbierałam na golda, poprzednio nic i to przez przypadek w sumie, bo nie doszła do mnie ulotka (na koncie była info, że wysłali), ale w stacjo dostałam trio mini cieni, z pkt nie skorzystałam w końcu, bo dowiedziałam się o tym jak już był przedostatni dzień, a ja już zakupów miałam multum
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 09:59   #2499
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

A ja nie znoszę bielizny michalakowej, dizajn nie trafia w moją estetykę mam dwa i leżą

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

O a na tvn psycholog mojej młodej


Pingwinek spoko najaktywniejsza z moimi zarobkami nie bede.
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 10:02   #2500
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
A ja nie znoszę bielizny michalakowej, dizajn nie trafia w moją estetykę mam dwa i leżą

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

O a na tvn psycholog mojej młodej


Pingwinek spoko najaktywniejsza z moimi zarobkami nie bede.
Wydaje mi się, że tak naprawdę to system jakoś losuje, kto dostanie ten prezent, ale szczerze Ci powiem, że nie ma o co się bić Możesz zadzwonić na infolinię albo w stacjo zapytać czy masz na koncie prezent urodzinowy, żeby się upewnić czy czasami nie było jak u mnie, że ulotka nie doszła.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 10:09   #2501
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że tak naprawdę to system jakoś losuje, kto dostanie ten prezent, ale szczerze Ci powiem, że nie ma o co się bić Możesz zadzwonić na infolinię albo w stacjo zapytać czy masz na koncie prezent urodzinowy, żeby się upewnić czy czasami nie było jak u mnie, że ulotka nie doszła.
Ja w zeszłym roku dostałam te cienie, ale wydaje mi się, że przez przypadek, bo dostałam je w maju, a urodziny miałam w czerwcu. Żadnego maila ani podwójnych punktów nie dostałam, a zakupy robiłam wcześniej w grudniu i w lutym w granicy po 800 zł, w maju i w czerwcu 1100 i 1200 (oczywiście przed grudniem też, ale chyba troszkę mniejsze). I wg S. to chyba nie jest odpowiednia aktywność Więc bardzo możliwe, że losują.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-03, 10:12   #2502
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Korinka, Ty jesteś z Katowic? Dobrze pamiętam? W centrum jest MiG - ma jedną i drugą markę

EM możesz też kupić na jej stronie
Dobrze kojarzysz kojarzysz jak ten sklep się nazywa?

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

A ja co roku dostaje prezenty z S jako black
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 10:20   #2503
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dobrze kojarzysz kojarzysz jak ten sklep się nazywa?

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

A ja co roku dostaje prezenty z S jako black

MiG właśnie Jest na drodze z GK na Plac Wolności.

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
A ja nie znoszę bielizny michalakowej, dizajn nie trafia w moją estetykę mam dwa i leżą

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

O a na tvn psycholog mojej młodej








Pingwinek spoko najaktywniejsza z moimi zarobkami nie bede.
Do mnie też większość nie trafia, ale mam kilka ulubionych modeli - miękkie SM świetnie mi się noszą



Ja za dużo nie wydaję w S. a dostałam w tym roku... Nie wiem na jakiej zasadzie przyznają te prezenty
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 10:23   #2504
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX



---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja za dużo nie wydaję w S. a dostałam w tym roku... Nie wiem na jakiej zasadzie przyznają te prezenty
Ja trochę wydaje w S., a jeszcze nigdy nie dostałam prezentu na urodziny, ale jakoś mi nie zależy na tym i tak
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 10:28   #2505
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
W sumie to powinni wysłać vipowskiego kuriera express

Cieszę się, że podpasował fajny jest też tonik z tej serii, No i pianka ale na dłuższą metę potrafi przesuszyć twarz.

Jest tylko w salonach firmowych, a dokładnie był, bo nie wiem jak teraz. Zestaw Ok 380 zł maska/krem na noc pełnowymiarowy i miniatury tonik, pianka oraz 15 ml kremu/żelu na dzień. Całość z serii Nutritious.

superanckie zakupy


Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość



Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Gratuluje zakupu Lip Pomade Daj pozniej dokladniej znac jak wrazenia Ale Aniyam, z całym szacunkiem.. Używam Lip Pomade od paru dni i przyglądałam się mu pod każdym kątem już chyba (w mega słońcu też) i gdzie Ty tam widzisz Kochana drobinki? Tam nawet takiej zmielonej perły jak w Lip Maximizer nie ma Czysty żelek

Po lewej:
Tak masz rację dziś się nim wysmarowałam i to czysty żel, ja go wczoraj na pomadkę Guerlaina Kiss Kiss All About Pink nakładałam w sklepie na szybko i stąd te drobinki
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 10:28   #2506
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja też polecam Jest duży wybór rozmiarów, a i mniejsze biusty też znajdą coś dla siebie.

---------- Dopisano o 01:41 ---------- Poprzedni post napisano o 01:39 ----------

Aniyam, świetne zakupy


Tak, był od poczatku



Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Ale super zakupy gratki



Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Aniyam, piękne zakupy, graty

Ech, skoro to aż tak parchate purchawy, to zwracam Algenista jak tylko przyjdzie. "Trochę" dopłacam i kupuję nowego Angela
Te VIPy to od kiedy? 06.05?



Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Super zakupy klasi:



Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
wow, świetne zakupy



Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Nie bij bo to ja wrzucałam Ale ja też go kupiłam już tydzień temu beżowy
Tylko mnie lekko odstaje więc dokupiłam wkładki
Spoko, kupiłam dwa szukałam takich z takimi ramiączkami żeby były i na szyję i w pasie i cienkie zapięcie na plecach Ale oczywiście też musiałam dokupić wkładki

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Aniyam jakiw zakupy i gratiski

Doczytalam, ze niby powinnam jako black dostac cos od s na urodziny? Punkty i róż, wiec mieli mnie w nosie
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 10:30   #2507
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość

























Spoko, kupiłam dwa szukałam takich z takimi ramiączkami żeby były i na szyję i w pasie i cienkie zapięcie na plecach Ale oczywiście też musiałam dokupić wkładki



Te wkładki to super rozwiązanie, nie wiedziałam, że przykleja się je jak rzep
Przydadzą się też w innych
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 10:32   #2508
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Te wkładki to super rozwiązanie, nie wiedziałam, że przykleja się je jak rzep
Przydadzą się też w innych
Zazwyczaj były takie wkładane poduszeczki do miseczek, ale teraz robią już push upy, które mają te miseczki od wewnątrz zaszyte i dla mnie to też teraz wybawienie przy moich kapselkach, przynajmniej rzepy trzymają i nic mi w razie czego nie wyleci
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 10:38   #2509
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
MiG właśnie Jest na drodze z GK na Plac Wolności.

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------



Do mnie też większość nie trafia, ale mam kilka ulubionych modeli - miękkie SM świetnie mi się noszą



Ja za dużo nie wydaję w S. a dostałam w tym roku... Nie wiem na jakiej zasadzie przyznają te prezenty
Aaaa dzięki musze tam zajrzeć
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-03, 10:39   #2510
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Zazwyczaj były takie wkładane poduszeczki do miseczek, ale teraz robią już push upy, które mają te miseczki od wewnątrz zaszyte i dla mnie to też teraz wybawienie przy moich kapselkach, przynajmniej rzepy trzymają i nic mi w razie czego nie wyleci
Te wkładane poduszeczki też mam i kiedyś mi jedna wypadła
A w ogóle w jednym staniku zgubiłam szelkę w autobusie kiedy wracałam z Francji
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 10:42   #2511
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
MiG właśnie Jest na drodze z GK na Plac Wolności.[COLOR="Silver"]

Ja za dużo nie wydaję w S. a dostałam w tym roku... Nie wiem na jakiej zasadzie przyznają te prezenty
Wydawałam więcej i nie dostawałam, w tym roku dostałam.

Testowałam ten zestaw Biothermu

http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...estaw/P2468015

i zachwytu brak. Podrażnił po pierwszym użyciu, więc dalszych testów nie będzie (mam skłonność do podrażnień). Serum na noc nie napina skóry, krem jest lekki, nie obciążający.
Lepszy efekt był po zastosowaniu samego kremu B
http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...uchej/P2193017
ale też nie zdecydowałam się na zakup pełnego opakowania, bo zawiera alkohol, sądząc po zapachu w dużej ilości.

Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2016-05-03 o 10:47
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 10:44   #2512
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Te wkładane poduszeczki też mam i kiedyś mi jedna wypadła
A w ogóle w jednym staniku zgubiłam szelkę w autobusie kiedy wracałam z Francji
mi też kiedyś taka silikonowa wypadła, na szczęście nikt nie widział, ale co buraka spaliłam to moje


Zdjęcie z rana Lip pomady, choćbym się zesikała to dziś drobinek nie widzę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160503_103634.jpg (208,2 KB, 41 załadowań)
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 10:48   #2513
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Tak masz rację dziś się nim wysmarowałam i to czysty żel, ja go wczoraj na pomadkę Guerlaina Kiss Kiss All About Pink nakładałam w sklepie na szybko i stąd te drobinki
Noooo! A jak ogolnie Ci sie podoba ten wynalazek?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 10:51   #2514
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
A ja nie znoszę bielizny michalakowej, dizajn nie trafia w moją estetykę mam dwa i leżą

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

O a na tvn psycholog mojej młodej


Pingwinek spoko najaktywniejsza z moimi zarobkami nie bede.
Tez mi sie nie podobaja

Poki co najbardziej sprawdza mi sie bielizna Esotiq (z Waszego polecenia ), do tego maja fajne promocje. Nie jest to szczyt moich marzen estetycznych, ale co poradzic, jak czlowieka zachwyca tylko bielizna z Agent Provocateur, a kosztuje miliony

Tez nie dostaje prezentow z Sephory i niech se je w d... wsadza.

Aniyam gratuluje zakupow

W Douglasie -20% na polskie marki, chyba zrobie mini zamowienie z Inglotem
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 10:51   #2515
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Czy ktoś testował Talika Cream Booster?
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 10:59   #2516
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja w zeszłym roku dostałam te cienie, ale wydaje mi się, że przez przypadek, bo dostałam je w maju, a urodziny miałam w czerwcu. Żadnego maila ani podwójnych punktów nie dostałam, a zakupy robiłam wcześniej w grudniu i w lutym w granicy po 800 zł, w maju i w czerwcu 1100 i 1200 (oczywiście przed grudniem też, ale chyba troszkę mniejsze). I wg S. to chyba nie jest odpowiednia aktywność Więc bardzo możliwe, że losują.
Chyba nie chodzi o kwoty zakupów tylko ilość...? Z tego co widzę, że 15 zakupów po 100zł się bardziej liczy, niż 5 po 1000.

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
MiG właśnie Jest na drodze z GK na Plac Wolności.

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------



Do mnie też większość nie trafia, ale mam kilka ulubionych modeli - miękkie SM świetnie mi się noszą



Ja za dużo nie wydaję w S. a dostałam w tym roku... Nie wiem na jakiej zasadzie przyznają te prezenty
Ale pewnie masz sporo dni zakupowych - kupujesz 10x błyszczyk po 50 i styknie? Chyba tak to działa - na pewno nie wg kwoty.

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------


Ja trochę wydaje w S., a jeszcze nigdy nie dostałam prezentu na urodziny, ale jakoś mi nie zależy na tym i tak
Lepiej by dali jakiś rabat konkretniejszy na urodziny, a nie prezent za 15zł

Edytowane przez pingwintastas
Czas edycji: 2016-05-03 o 11:10
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 11:08   #2517
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Chyba nie chodzi o kwoty zakupów tylko ilość...? Z tego co widzę, że 15 zakupów po 100zł się bardziej liczy, niż 5 po 1000.

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------



Ale pewnie masz sporo dni zakupowych - kupujesz 10x błyszczyk po 50 i styknie? Chyba tak to działa - na pewno nie wg kwoty.

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------



Lepiej by dali jakiś rabat kobkretniejszy na urodziny, a nie prezent za 15zł
Ja robie mnostwo takich zakupow drobnych, urodziny mam za 3 tygodnie, zobaczymy czy prezent bedzie - ale szczerze watpie
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 11:09   #2518
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Ja robie mnostwo takich zakupow drobnych, urodziny mam za 3 tygodnie, zobaczymy czy prezent bedzie - ale szczerze watpie
Oni to wysyłają zazwyczaj 1.dnia miesiąca, w którym ma się urodziny - możesz jeszcze dostać
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 11:11   #2519
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Dziewczyny, macie jakieś ulubione zapachy na wiosnę i lato? Coś chcę, ale nie wiem co . Podobała mi się Signorina, ale już zdążyła się "odpodobać" .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 11:16   #2520
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Dziewczyny, macie jakieś ulubione zapachy na wiosnę i lato? Coś chcę, ale nie wiem co . Podobała mi się Signorina, ale już zdążyła się "odpodobać" .
Zdecydowanie Dolce & Gabanna 3 L'Imperatrice Wąchałas kiedys? Jesli nie, to koniecznie to zrob! Zapach owocowego ogrodu
Jeszcze bardzo lubię Dior Miss Dior Blooming Boquet, Dior Addict Eau Fraiche, Yves Rocher Naturelle, Yves Rocher Kwiat Wiśni , aaaa i jeszcze Kenzo L'eau Par Mmm.. zapach wody i świeżego powietrza.. Cudo!
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-09 13:17:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:27.