Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-25, 10:15   #901
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez oaza Pokaż wiadomość
nie chce zakladac nowego watku dziewczyny czum sie rózni loreal casting cream gloss od loral casting???
niczym,tzn loreal casting to stara wersja obecnego casatingu
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 10:19   #902
oaza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 558
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

dziekuje co ja sie naszukalam
oaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 10:21   #903
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez oaza Pokaż wiadomość
dziekuje co ja sie naszukalam
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 17:13   #904
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Jestem po farbowaniu czekoladką. Piekny, soczysty kolorek z ładnymi refleksami. Tylko Następnym razem będe trzymała ok 40 minut a nie jak teraz 26min. Tylko wtedy wydobęde prawdziwą głębie koloru z tej farbki.
bałam się czerni i dlatego tak krótko trzymałam, teraz już wiem, że nie ma czego

Ale dzisiaj było malowanie. Najpierw siostra mi pofarbowała a później skuszona inną farbą też pomalowała

Jaki odcień ma brąz? jest o wiele ciemniejszy?
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 17:34   #905
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Jestem po farbowaniu czekoladką. Piekny, soczysty kolorek z ładnymi refleksami. Tylko Następnym razem będe trzymała ok 40 minut a nie jak teraz 26min.
bałam się czerni i dlatego tak krótko trzymałam, teraz już wiem, że nie ma czego

Ale dzisiaj było malowanie. Najpierw siostra mi pofarbowała a później skuszona inną farbą też pomalowała

Jaki odcień ma pralina i brąz? są o wiele ciemniejsze?
a można liczyć na foteczki tej czekoladki?
jeśli chodzi o brąz, to mi wyszedł bardzo ciemny(wpadający w czerń właśnie) i wcale się nie wypłukał i teraz już jestem skazana na ciemne włosy... Ale może to dlatego, że to było moje pierwsze farbowanie w życiu
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 17:36   #906
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Na stronie zagranicznej Castinga znalazlam taka klasyfikacje kolorystyczna czekoladowych odcienie:
Karmel- ciemny bolnd z karmelowymi refleksami
Praline- jasny szatyn z pralinowymi refleksami (ciekawe jakie to sa pralinowe refleksy :P)
Chocolate- jasny szatyn z refleksami czekoladowymi i machoniowymi

Ciekawe czy to ma jakies przelozenie na rzeczywistosc? Jesli tak to chetnie skusze sie na Karmel ..
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 17:37   #907
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ja jednak kupilam czekolade, tak mi doradzono. Pralina wyszlaby za ciemna na moich wlosach a wiem od wielu znajomych ze czekolada wychodzi wlasnie jak czekolada wcale nie ruda a czekoladowa ze ZLOTYMI REFLEKSAMI a wiadomo ze zlote przypominaja rude. Dzis mam zamiar farbowac

Podczepiam sie pod pytanie mojej poprzedniczki: Czy moznaprosic o zdjecia z czekoladki?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-25, 17:40   #908
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

właśnie ta czekoladka mnie tak kusi ale strasznie się boję tych machoniowych refleksów, bardziej zależy mi na złotawych refleksach
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 17:42   #909
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Dziewczynki jutro wstawie fotki bo za chwilę wchodzę
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 19:05   #910
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Mysle ze mahoniowych refleksow to po tej czekoladzie nie ma... na to przynajmniej wskazuje reklama z penelope

obejrzyjcie sobie na you tube te reklame - kolor naprawde ladny
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 20:01   #911
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Mysle ze mahoniowych refleksow to po tej czekoladzie nie ma... na to przynajmniej wskazuje reklama z penelope

obejrzyjcie sobie na you tube te reklame - kolor naprawde ladny

A ja wlasnie czytalam pare razy, ze wychodzila z czerwonymi refleksami. To co napisalam wyjasnialoby ten efekt. Ze zlotymi to predzej chyba Praline jest.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-25, 21:25   #912
doomcia
Rozeznanie
 
Avatar doomcia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bj :)
Wiadomości: 614
GG do doomcia
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Ja posluchalam rady jednej z wlosomaniaczek i zastosowalam na swoje wlosy hebanowa czern Castinga - faktycznie, jest to gleboka czern z delikatnym, cieplym polyskiem. Jestem z farbowania bardzo zadowolona. Zaznacze, ze farbowalam wlosy zdrowe. Sa troche wysuszone i minimalnie mniej sie kreca, ale bez przesady. I wcale nie wiem, czy to efekt Castingu czy nieodpowiedniej pielegnacji - bo probuje jakas dla siebie znalezc i jestem na etapie testowania roznych metod mycia, ukladania, suszenia...W kazdym razie kolor wyszedl idealny, po kilku myciach nie widze, zeby go cos ubylo i jestem z tego bardzo zadowolona. Mam nadzieje, ze za pare myc nie okaze sie, ze jednak to nie to Mysle, ze przytule sie do tej "farby" na stale. Zwlaszcza, ze polecal mi ja takze moj fryzjer
Ja też ją lubie teraz właśnie kolezanka mi maluje hebanowa czernia, a przedtem miałam grafitową i byłam zacdowolona szczególnie ze nie bylo widac odrostów..

A ten kolor (hebanowa czern) przypadkiem pod slonce nie bedzie fioletowy? (prosze zaprzecz :P)



Aha i dziewczyny mam pytanie mam krótkie włosy i jak maluje je castingiem to mi spokojnie pół butelki starcza... czy mogłabym zostawić drugie pół wymieszanej farby w tej butelce na drugie malowanie?;]
__________________
Boże, daj mi siłę, bym pogodził się z tym, czego nie mogę zmienić'
doomcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 23:02   #913
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Na opakowaniu jest napisane (wiem bo dzis farbowalam) zeby PO FARBOWANIU NIEZWLOCZNIE WYRZUCIC. Wiaze sie to z dzailaniem chemicznych skladnikow wymieszanych w tubce, zachiodzi tam reakcja ktora powoduje kolejna reakcje- dosx wybuchowa Tak mi sie przynajmniej wydaje, Zreszta farba nieszczelnie zamknieta moze sie utlenic i zmienic kolor, nawet niewielka ilosc tlenu moze to spowodowac. Ja bym wyrzucila resztke

Buziaczki
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 05:50   #914
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez doomcia Pokaż wiadomość
Ja też ją lubie teraz właśnie kolezanka mi maluje hebanowa czernia, a przedtem miałam grafitową i byłam zacdowolona szczególnie ze nie bylo widac odrostów..

A ten kolor (hebanowa czern) przypadkiem pod slonce nie bedzie fioletowy? (prosze zaprzecz :P)



Aha i dziewczyny mam pytanie mam krótkie włosy i jak maluje je castingiem to mi spokojnie pół butelki starcza... czy mogłabym zostawić drugie pół wymieszanej farby w tej butelce na drugie malowanie?;]
Nie jest ani troche fioletowa Czarna czern
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 07:07   #915
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Miriam19 Pokaż wiadomość
właśnie ta czekoladka mnie tak kusi ale strasznie się boję tych machoniowych refleksów, bardziej zależy mi na złotawych refleksach
Więc wybierz Pralinę , śliczny złocisty brązik z refleksami.
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 08:43   #916
rutka_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 161
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

hmmm i ufarbowalam troche sie rozczarowalam myslalam ze czekolada bedzie bardziej wyrazista a ona troszke podkreslila moj naturalny kolor w sumie to prawie nic nie widac... moze dlatego ze nie uzylam caleju tubki kjremu ale polowe farba jednak starczyla mi na cale wlosy bo mam je cienkie ...
__________________
Aparatek kosmetyczny - góra od 09. 2007
rutka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 11:44   #917
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez rutka_86 Pokaż wiadomość
hmmm i ufarbowalam troche sie rozczarowalam myslalam ze czekolada bedzie bardziej wyrazista a ona troszke podkreslila moj naturalny kolor w sumie to prawie nic nie widac... moze dlatego ze nie uzylam caleju tubki kjremu ale polowe farba jednak starczyla mi na cale wlosy bo mam je cienkie ...
Moze za krotko trzymalas? Moim zdaniem podany na opakowaniu czas (20 min) jest duzo za krotki. Ja zawsze trzymam okolo 30, a wlosy i tak nie sa zniszczone.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 12:47   #918
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Zamieszczam zdjęcie czekoladki. Tak orientacyjnie....
Tak jak pisałam wcześniej gdybym potrzymała ok 40 min na głowie, byłby piekniejszy kolor niż na opakowaniu a tak jest troszkę słabiej ale i tak mi odpowiada
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolor.jpg (177,8 KB, 551 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolor2.jpg (162,7 KB, 386 załadowań)
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 16:13   #919
doomcia
Rozeznanie
 
Avatar doomcia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bj :)
Wiadomości: 614
GG do doomcia
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Na opakowaniu jest napisane (wiem bo dzis farbowalam) zeby PO FARBOWANIU NIEZWLOCZNIE WYRZUCIC. Wiaze sie to z dzailaniem chemicznych skladnikow wymieszanych w tubce, zachiodzi tam reakcja ktora powoduje kolejna reakcje- dosx wybuchowa Tak mi sie przynajmniej wydaje, Zreszta farba nieszczelnie zamknieta moze sie utlenic i zmienic kolor, nawet niewielka ilosc tlenu moze to spowodowac. Ja bym wyrzucila resztke

Buziaczki
Aaa, no zreszta i tak, ale sama też wczoraj zobaczyłam co sie zostalo z ta resztka farby w opakowaniu ,całkowicie ściemniała... wiec mozna powiedziec ze sama sobie odp na to pytanie ;]

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Nie jest ani troche fioletowa Czarna czern
Teraz to widze ;] ale wczoraj jak malowalm mialam malego stracha ;] Ile trzyma ci sie ta farba?
__________________
Boże, daj mi siłę, bym pogodził się z tym, czego nie mogę zmienić'
doomcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-26, 19:51   #920
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez doomcia Pokaż wiadomość
Aaa, no zreszta i tak, ale sama też wczoraj zobaczyłam co sie zostalo z ta resztka farby w opakowaniu ,całkowicie ściemniała... wiec mozna powiedziec ze sama sobie odp na to pytanie ;]


Teraz to widze ;] ale wczoraj jak malowalm mialam malego stracha ;] Ile trzyma ci sie ta farba?
Mam ja na glowie od 2 maja, teraz juz widze, ze brazowy poblask sie zwieksza. Jutro ide po drugie opakowanie. Moglabym wytrzymac jeszcze troche, ale zalezy mi na glebokiej czerni No nie wiem. Moze dociagne do dnia dziecka, zeby byl ten miesiac odstepu.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 08:40   #921
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Mam ja na glowie od 2 maja, teraz juz widze, ze brazowy poblask sie zwieksza. Jutro ide po drugie opakowanie. Moglabym wytrzymac jeszcze troche, ale zalezy mi na glebokiej czerni No nie wiem. Moze dociagne do dnia dziecka, zeby byl ten miesiac odstepu.
Ja uzywalam Castinaga 3 majka i juz sie mocno (wg mnie) spiera,a do tego mam juz odrosty Chyba tez niedlugo bede musiala sie farbnac.Ale chyba wybiore inny szampon
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 09:10   #922
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Ja uzywalam Castinaga 3 majka i juz sie mocno (wg mnie) spiera,a do tego mam juz odrosty Chyba tez niedlugo bede musiala sie farbnac.Ale chyba wybiore inny szampon
Odrostow zazdroszcze, sama nawet gdyby byly nie zauwazylabym, bo mam wlosy koloru bardzo ciemny braz. Pewnie, skoro nie jestes zadowolona to lepiej poszukac czegos innego niz sie meczyc.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 21:04   #923
doomcia
Rozeznanie
 
Avatar doomcia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bj :)
Wiadomości: 614
GG do doomcia
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Mam ja na glowie od 2 maja, teraz juz widze, ze brazowy poblask sie zwieksza. Jutro ide po drugie opakowanie. Moglabym wytrzymac jeszcze troche, ale zalezy mi na glebokiej czerni No nie wiem. Moze dociagne do dnia dziecka, zeby byl ten miesiac odstepu.
Uuu to szybko schodzi, pamietam jak miałam grafitowa czerń to mi na złość od konca lipca do połowy września siedziała , oczywiscie juz nie taka jak na poczatku ale jednak. A całkowicie mi zeszła w lutym tego roku :p

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Ja uzywalam Castinaga 3 majka i juz sie mocno (wg mnie) spiera,a do tego mam juz odrosty Chyba tez niedlugo bede musiala sie farbnac.Ale chyba wybiore inny szampon
Tak? Jesyes pierwszą osobą u której słysze że po castingu widac odrosty :p Ja nie mialam tzn byly nie iwdoczne tylko ja je widzialam (tak jak juz ktos to mowil:P) , moja koleżanka tak samo :p Ale zrestz ato może zależy od koloru włosów naturalnych
__________________
Boże, daj mi siłę, bym pogodził się z tym, czego nie mogę zmienić'
doomcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 22:00   #924
blackberry456
Zadomowienie
 
Avatar blackberry456
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

doradźcie dziewczyny, czy jakiś casting mógłby dać taki efekt na włosach jak w załączniku?? (chodzi o oczywiście o ash) a tak w ogóle to jak ten kolor się nazywa (włosów, nie castinga)??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg spl27950008pj3.jpg (80,8 KB, 251 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg normal_3.jpg (144,1 KB, 199 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (70,7 KB, 171 załadowań)
__________________
W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
w spokoju przy sobie
nie czując czasu..
blackberry456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 17:33   #925
sarita1307
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: mazuurYY
Wiadomości: 264
Smile Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Używała któraś z Was kamela castinga? kusi mnie ale obawiam sie rudego odcienia.. Prosiłabym o fotki jeżeli jest taka mozliwosc...
sarita1307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 20:55   #926
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Odrostow zazdroszcze, sama nawet gdyby byly nie zauwazylabym, bo mam wlosy koloru bardzo ciemny braz. Pewnie, skoro nie jestes zadowolona to lepiej poszukac czegos innego niz sie meczyc.
Cytat:
Napisane przez doomcia Pokaż wiadomość
Tak? Jesyes pierwszą osobą u której słysze że po castingu widac odrosty :p Ja nie mialam tzn byly nie iwdoczne tylko ja je widzialam (tak jak juz ktos to mowil:P) , moja koleżanka tak samo :p Ale zrestz ato może zależy od koloru włosów naturalnych
Ja mam włoski bardzo ciemny braz i teraz farbniete na czarny.Odrosty sa juz widoczne Ale mi szybko wlosy rosna,pewnie to dlatego Z kazdym szamponem po ok miesiacu widzialam juz wyrazne odrosty.A szamponik chyba jednak zmienie,bo wloski mi mocno po Castingu wypadaja
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 11:39   #927
Klaudusiaaaxxx
Przyczajenie
 
Avatar Klaudusiaaaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ja robilam jasny blond normalną farbą u fryzjera...ale za krórymś razem przy odrostach babka zrobila mi ''panterke' wiec zdecydowalam sie zafarbowac castingiem cale wlosy....zastanawiam sie jak wyjdzie no bo mam male odrosty naturalnych wlosow (ciemny blond)? czy któraś z was używała numeru 46 to jest yyy (mieszkam w anglii wiec nei wiem jak sei w polsce nazywa) Vanilla Natural Blonde. Pozdro Buśki ;*
Klaudusiaaaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 16:08   #928
xevergreenx
Raczkowanie
 
Avatar xevergreenx
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 46
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

hej, mam aktualnie brązowe włosy (konkretny brąz, może z lekką poświatą mahoniu) oraz odrosty ok 2-3 cm i planuję to zmienić na bursztynowy blond myślicie, że wyjdzie mi jako taki kolor jeśli najpierw rozjaśnię je utleniaczem? i w ogóle czy może ktoś się na temat tego bursztynowego blondu wypowiedzieć, jak wychodzi? boję się marchewy albo że będzie się tak spierał ;/
xevergreenx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 21:54   #929
Patkik
Raczkowanie
 
Avatar Patkik
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Seven Heaven
Wiadomości: 48
GG do Patkik
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

mam na glwoie blond balejaz i juz dosc spore odrostu w kolorze hmmm ciemnego blondu wpadajacego w rudy? jezeli pofarbuje castingiem swietlisty blond to odrosty nie wyjda mi czasem zolte lub pomaranczowe ale rudawe nbardzo a reszta wlosow jasna? jak to jest>??
__________________
((;
Patkik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 23:05   #930
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Dziewczyny, poratujcie mnie szybko:P
Kupiłam w końcu Casting: jasny brąz i pralina. Chcę je zmieszać w proporcjach 2:1. Tylko teraz jeśli zużyje połowę tubki praliny i połowę utleniacza z zestawu, to mogą sobie poleżeć z miesiąc w szufladzie do następnego farbowania?
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:14.