makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-04, 16:08   #691
Weronika88W
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wolsztyn
Wiadomości: 5
Dot.: makijaż permanentny brwi

Laseczki dzięki za pocieszenie. Teraz natłuszczam brwi mocno żeby znów coś nie odpadło. A kosmetyczka mówiła, że tylko 3 razy dzienni mam smarować je więc tak robiłam. Poza tym mówiła mi że bardzo żadko kiedy robi poprawki. Więc mam nadzieję, że nie będę musiała dopłacać. A wy musiałyście płacić za poprawki?
Weronika88W jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 16:40   #692
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Weronika88W Pokaż wiadomość
Laseczki dzięki za pocieszenie. Teraz natłuszczam brwi mocno żeby znów coś nie odpadło. A kosmetyczka mówiła, że tylko 3 razy dzienni mam smarować je więc tak robiłam. Poza tym mówiła mi że bardzo żadko kiedy robi poprawki. Więc mam nadzieję, że nie będę musiała dopłacać. A wy musiałyście płacić za poprawki?
Nie nie doplacałam. Ja miałam w cenie 3 poprawki robione w odstepach 2 tygodni.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 18:22   #693
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Aischa83 Pokaż wiadomość
Elliz poszlam dzis na poprawke tych brwi....cala noc nie spalam bo myslalam czy isc czy nie ale jednak poszlam. Tym razem podobaja mi sie, jest o niebo lepiej tak mi sie wydaje. Sa ciensze i gestsze no i ciemniejsze.

Co sadzicie teraz (dodam ze fotka robiona godzine po poprawce)
jest o wiele lepiej, nawet bardzo dobrze, teraz brwi sa ladne i wygladaja naturalnie
a powiedz mi czym Ci odbarwiala? czy widze tam krew? ostatnio zasiegnelam po opinie kogos kto sie zna i dowiedzialam sie ze to odbarwianie to jest jak zdzieranie naskorka troche i zostaje blizna w tym miejscu

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Rany , czemu niektóre opowiadają ze je cos bolałoJa miałam kreski na powiece a nie bolało mnie wogóle
rany - pewnie dlatego, ze kazdy reaguje inaczej na bol i kazdy ma inne cialo
OMG
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 19:09   #694
Aischa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 62
Dot.: makijaż permanentny brwi

Svinecka odbarwiala mi jakims pigmentem tzn wpuszczala ten barwnik w te kreseczki ktore mialy byc wybarwione.

Aha juz wiem ze jak pojde za 2 tyg to bedzie musiala jeszcze kilka kreseczek dorobic bo sa dwa miejsce z lekkim przeswitem, z dlaeka nie widac a le ja to wszystko dojrze z bliska
__________________
Asia z Nikolą 11.01.2002 i Norbertem 01.02.2007
Moje dzieci
Aischa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 19:22   #695
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Aischa83 Pokaż wiadomość
Svinecka odbarwiala mi jakims pigmentem tzn wpuszczala ten barwnik w te kreseczki ktore mialy byc wybarwione.

Aha juz wiem ze jak pojde za 2 tyg to bedzie musiala jeszcze kilka kreseczek dorobic bo sa dwa miejsce z lekkim przeswitem, z dlaeka nie widac a le ja to wszystko dojrze z bliska
aha czyli robila Ci w ten sposob - to wspolczuje bo nie da sie nigdy idealnie dobrac pigmentu do koloru Twojej skory - poza tym jesli sie opalisz to te miejsca pozostana w jasniejszym kolorze - w takim jaki masz pigment wpuszczony

to nie jest dobra metoda
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 19:20   #696
kwiatek8608
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19
Dot.: makijaż permanentny brwi

hej!!!jestem tu pierwszy raz, ale bardzo podoba mi sie to forum!!! ja w czwartek zrobiłam sobie brwi w salonie SCARLETT w Lublinie i chyba jestem zadowolona. Pisze chyba bo jeszcze mam strupki no i mam nadzieje, że kolor troche zbladnie. Zapłaciłam 800zl, na fotelu spędziłam 1,5h no i pomimo znieczulenia troszke mnie bolało. Pozdr.
kwiatek8608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 23:21   #697
wąż
Raczkowanie
 
Avatar wąż
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 201
Dot.: Makijaż pernamentny?

Podbijam wątek i powtarzam pytanie

Może któraś z Was wie, gdzie w Krakowie najlepiej (bo profesjonalnie) zrobić makijaż trwały??
Myślę o Der-medzie, ale wolę mieć lepsze rozeznanie, nie mówiąc już o opiniach klientek takowych przybytków (gabinetów kosmetycznych).

Generalnie to widzę, że mało gdzie się rozróżnia makijaż trwały i permanentny i w niemal każdym miejscu trzeba się dopytywać, który wykonują.
__________________

wąż jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-06, 08:26   #698
Weronika88W
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wolsztyn
Wiadomości: 5
Dot.: makijaż permanentny brwi

Tak czytam Wasze wypowiedzi i duża płaciłyście za te brwi. Ja jestem z okolic Leszna i 180zł płaciłam. Ale 2godz miałam robione i bolały. Teraz już mam prawie zagojone i chyba jednak na poprawke nie będę musiałą iść.
Weronika88W jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 21:44   #699
BasiaDaisy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 11
Smile Dot.: makijaż permanentny brwi

witaj Beata!

Mam makijaz permanentny brwi oraz kreski górne i dolne - i jest to genialna sprawa! Zawsze sie dobrze wygląda, czy basen, czy nie masz czasu na robienie makijażu, nic sie nie rozmazuje, rewelacja! Oczywiście ksztalt i kolor dobierasz wspólnie z kosmetyczką - Ty decydujesz. Znieczulenie minimalizuje ból, aczkolwiek troche boli, wszystko zależy od Twojej wrażliwości na ból, w każdym razie spokojnie da sie wytrzymać. Po okolo miesiącu od zrobienia makijażu udajesz sią na uzupełnienie - to jest normalne przy makijazu pernamentnym ponieważ po kilku dniach od zabiegu barwnik nieco schodzi - ale to jest zupelnie normalny skutek, skóra się złuszcza a prócz tego barwnik nie zawsze równo wchodzi. W przypadku brwi, to sa nieco obolałe przez dwa dni, natomiast kreski na powiekach podobnie, tyle, że powieki mogą być opuchnięte, ale po dóch dniach cała opuchlizna znika. Maikjaz trwały to rewelacyjne rozwiązanie, komfort i zadowolenie, naprwdę szczerze polecam. AAAAhaaa i jeszcze jedno, ważne by barwnik, którym Twój makijaż będzie robiony byl naturalny, nie sztuczny! sztuczne barwniki po pewnym czasie się odbarwiają np. czarny na zielono a brązowy na czerwono. Ja robilam makijaż permanentny w Żywcu w autoryzowanym gabinecie Lng Time Loneger i ręczę w 100% za porządne wykonanie. Pozdrawiam, powodzenia. Jeśli chcialabyś sprawdzic ten gabinet : www.makijaz.com serdecznie pozdrawiam

Edytowane przez BasiaDaisy
Czas edycji: 2008-09-11 o 09:06
BasiaDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 21:47   #700
BasiaDaisy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 11
Dot.: makijaż permanentny brwi

tak tak, spokojnie, to normalne, teraz pójdziesz tylko na uzupełnienie, tez tak miałam. pzdr
BasiaDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 08:38   #701
dodka88
Raczkowanie
 
Avatar dodka88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 54
Dot.: makijaż permanentny brwi

BasiaDaisy pokaz fotki bo jestem bardzo ciekawa
__________________

dodka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-08, 13:29   #702
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
jest o wiele lepiej, nawet bardzo dobrze, teraz brwi sa ladne i wygladaja naturalnie
a powiedz mi czym Ci odbarwiala? czy widze tam krew? ostatnio zasiegnelam po opinie kogos kto sie zna i dowiedzialam sie ze to odbarwianie to jest jak zdzieranie naskorka troche i zostaje blizna w tym miejscu



rany - pewnie dlatego, ze kazdy reaguje inaczej na bol i kazdy ma inne cialo
OMG
Na ból, ja zrozumiem że ugryzienie komara każdy może poczuć inaczej ale ja powtarzam że NIC nie czułam.Gdy zaczynałam czuć cokolwiek to informowałam, Pani posmarowała na nowo,odczekałyśmy kilka minut i do dziełaMoże w przypadku brwi ten kremik nie pomaga tak jak przy powiekach.Posmarowała mi jedno oczko ze 2 razy i na tym sie skończyło.Dlatego nie rozumiem tego OMG
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 14:24   #703
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez BasiaDaisy Pokaż wiadomość
witaj Beata!

Mam makijaz permanentny brwi oraz kreski górne i dolne - i jest to genialna sprawa! Zawsze sie dobrze wygląda, czy basen, czy nie masz czasu na robienie makijażu, nic sie nie rozmazuje, rewelacja! Oczywiście ksztalt i kolor dobierasz wspólnie z kosmetyczką - Ty decydujesz. Znieczulenie minimalizuje ból, aczkolwiek troche boli, wszystko zależy od Twojej wrażliwości na ból, w każdym razie spokojnie da sie wytrzymać. Po okolo miesiącu od zrobienia makijażu udajesz sią na uzupełnienie - to jest normalne przy makijazu pernamentnym ponieważ po kilku dniach od zabiegu barwnik nieco schodzi - ale to jest zupelnie normalny skutek, skóra się złuszcza a prócz tego barwnik nie zawsze równo wchodzi. W przypadku brwi, to sa nieco obolałe przez dwa dni, natomiast kreski na powiekach podobnie, tyle, że powieki mogą być opuchnięte, ale po dóch dniach cała opuchlizna znika. Maikjaz trwały to rewelacyjne rozwiązanie, komfort i zadowolenie, naprwdę szczerze polecam. AAAAhaaa i jeszcze jedno, ważne by barwnik, którym Twój makijaż będzie robiony byl naturalny, nie sztuczny! sztuczne barwniki po pewnym czasie się odbarwiają np. czarny na zielono a brązowy na czerwono. Ja robilam makijaż permanentny w Żywcu i ręczę w 100% za porządne wykonanie. Pozdrawiam, powodzenia. Jeśli chcialabyś sprawdzic ten gabinet : www.makijaze.com serdecznie pozdrawiam
To pokaz fotki bo w takie "ręczenie na 100%" to ja nie wierzę.Pomijając ,ze pachnie mi to reklamą...
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 19:09   #704
BasiaDaisy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 11
Dot.: Makijaż pernamentny?

hej nie zastanawiaj się tylko zrób sobie makijaż) Ja zrobiłam sobie brwi, kreski gorne i dolne i jedyne co moge powiedzieć - rewelacja! Wszytsko jest jest robione w znieczuleniu, fakt tyćkę boli, ale spokojnie do przeżycia. To jest niesamowity komfort, oszczędność czasu, kiedy nie musisz już się malować, nie wspominając juz o wielu sytuacjach typu basen, łzy, deszcz, snieg - nic się nie rozmazuje. Mam i bardzo bardzo polecam wszystkim kobitkom, które się malują. Ty jestes z okolic Kraka, w każdym razie ja robiłam makijaż pernamentny w autoryzowanym gabinecie Long-Time-Liner w Żywcu i za ten gabinet ręczę. Wiem, że przyjeżdżają do tego gabinetu klientki z różnych stron, myślę, że jak makijaż jest dobrze robiony, to naprawdę warto. Najlepiej sprawdź sobie stronę i zadzwoń - wszystko Ci Pani wytłumaczy (baardzo sympatyczna) www.makijaztrwaly.com serdecznie pozdrawiam i powodzenia
BasiaDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 06:50   #705
Danuska1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 38
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Na ból, ja zrozumiem że ugryzienie komara każdy może poczuć inaczej ale ja powtarzam że NIC nie czułam.Gdy zaczynałam czuć cokolwiek to informowałam, Pani posmarowała na nowo,odczekałyśmy kilka minut i do dziełaMoże w przypadku brwi ten kremik nie pomaga tak jak przy powiekach.Posmarowała mi jedno oczko ze 2 razy i na tym sie skończyło.Dlatego nie rozumiem tego OMG
To czy boli czy nie zależy głównie od 2 czynników: po pierwsze od wprawnej ręki linergistki, a po drugie od precyzyjnego urządzenia. czy któraś z Pań pytała ile ma urządzenie igieł??? Są tanie urządzenia, które mają nawet 5 igieł tzn że 5 igieł "dziara" na raz jedno miejsce - wyobraźcie sobie dokładność - to są urzadzenia do zwykłego tatuażu!!! Ja chodzę tylko do gabibetów Long Time Liner ich urzadzenia maja tylko 1 i to niezwykle cienką igłe, a pozatym ich urzadzenia nie przebijaja skóry, aplikują barwnik miedzy warstwy skóry i dlatego nic nie boli. Czyli precyzja się kłania....
Pozdrawiam D
Danuska1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 07:06   #706
Danuska1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 38
Dot.: makijaż permanentny brwi

Jak ktoś Ci powiedział, że odbarwianie makijażu perm.. to zdzieranie naskórka to UCIEKAJ bo ten ktoś nie wie o czym mówi.... Ja miałam wybarwiane brwi po Pani z Bielska Białej.....
Tak jak ktoś pisał że przed makijażem brwi goli się włoski...))) Kolejna bzdura nieudolnych pseudo kosmetyczek - linergistek..)))

Praktycznie tylko oczy bolą z racji ich unerwienia i położenia.....
MOGOWAICA gdzie robiłaś te oczy???
Danuska1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 08:50   #707
Aischa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 62
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Danuska1979 Pokaż wiadomość
Jak ktoś Ci powiedział, że odbarwianie makijażu perm.. to zdzieranie naskórka to UCIEKAJ bo ten ktoś nie wie o czym mówi.... Ja miałam wybarwiane brwi po Pani z Bielska Białej.....
Tak jak ktoś pisał że przed makijażem brwi goli się włoski...))) Kolejna bzdura nieudolnych pseudo kosmetyczek - linergistek..)))

Praktycznie tylko oczy bolą z racji ich unerwienia i położenia.....
MOGOWAICA gdzie robiłaś te oczy???
Nie wiem kogo mial sie tyczyc ten post ale chyba mnie bo ja bylam na odbarwianiu ale to nie bylo zdzieranie naskorka, bo nie mam zadnych blizn (tak jak pisala Svinecka ze to sie tak robi), jak u ciebie byly wybarwiane brwi, jaka metoda ??

Co do golenia wloskow przed zrobieniem makijazu to chyba nie doczytalas tego co pisalysmy. Otoz ja nie mialam zadnego wloska a Svinecka zrozumiala ze ta moja kosmetyczka mi je ogolila
__________________
Asia z Nikolą 11.01.2002 i Norbertem 01.02.2007
Moje dzieci
Aischa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 08:51   #708
Aischa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 62
Dot.: makijaż permanentny brwi

Aha pozniej wkleje fotke moich brwi tydzien po poprawce ...
__________________
Asia z Nikolą 11.01.2002 i Norbertem 01.02.2007
Moje dzieci
Aischa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 09:28   #709
BasiaDaisy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 11
Dot.: makijaż permanentny brwi

...hej dodałam zdjęcie. Reklama?...hmmm, pytano o makijaż permanentny, to odpowiedziałam pozdrawiam
BasiaDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-11, 09:30   #710
BasiaDaisy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 11
Smile Dot.: makijaż permanentny brwi

BasiaDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 09:31   #711
Aischa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 62
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez BasiaDaisy Pokaż wiadomość
...hej dodałam zdjęcie. Reklama?...hmmm, pytano o makijaż permanentny, to odpowiedziałam pozdrawiam
A gdzie to zdjecie ???
__________________
Asia z Nikolą 11.01.2002 i Norbertem 01.02.2007
Moje dzieci
Aischa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 09:37   #712
BasiaDaisy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 11
Dot.: makijaż permanentny brwi

hej, wrzuciłam zdjęcie. Reklama?...hmm, poleciłam, to co godne polecenia i za co faktycanie ręczę.
pozdrawiam serdecznie
BasiaDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 09:39   #713
Aischa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 62
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez BasiaDaisy Pokaż wiadomość
hej, wrzuciłam zdjęcie. Reklama?...hmm, poleciłam, to co godne polecenia i za co faktycanie ręczę.
pozdrawiam serdecznie

Basiu, w opcjach dodatkowych piszac nowy post masz ZARZĄDZAJ ZAŁĄCZNIKAMI i tam dodajesz zdjecie bo nie kazdy zaglada do prywatnej galerii... Brwi masz super... (rozumiem ze ty to ta brunetka ;-) )
__________________
Asia z Nikolą 11.01.2002 i Norbertem 01.02.2007
Moje dzieci
Aischa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 09:48   #714
BasiaDaisy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 11
Dot.: makijaż permanentny brwi

dzięki ...a to ja i moja mama-obie mamy makijaż Long Time Liner i to jest naprawdę genialne pozdrawiam

Edytowane przez BasiaDaisy
Czas edycji: 2009-02-01 o 23:01
BasiaDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 11:30   #715
Aischa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 62
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez BasiaDaisy Pokaż wiadomość
dzięki ...a to ja i moja mama-obie mamy makijaż Long Time Liner i to jest naprawdę genialne pozdrawiam
Super macie te brwi... a mozesz pokazac jak wygladaja z bliska ....


A to moja obiecana fotka...tydzien po poprawce. Mysle ze trzeba bedzie jeszcze kreseczek dorobic i jeszcze raz odbarwic w nie ktorych miejscach ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S4032772.jpg (59,9 KB, 705 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S4032797.jpg (45,9 KB, 812 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S4032794.jpg (51,7 KB, 508 załadowań)
__________________
Asia z Nikolą 11.01.2002 i Norbertem 01.02.2007
Moje dzieci
Aischa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 08:42   #716
*Cafe Latte*
Raczkowanie
 
Avatar *Cafe Latte*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 195
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez BasiaDaisy Pokaż wiadomość
dzięki ...a to ja i moja mama-obie mamy makijaż Long Time Liner i to jest naprawdę genialne pozdrawiam
BasiaDaisy masz super brwi! Naprawdę widać że są precyzyjnie wykonane.
Ja z kolei ponawiam pytanie do dziewczyn, czy któraś z Was może mi polecić dobry salon w którym mogę zrobić makijaż permanentny w ŁODZI? Cena nie gra roli, bo dla mnie jest to inwestycja a nie jednorazowa fanaberia
*Cafe Latte* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 08:54   #717
shent
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 40
Dot.: makijaż permanentny brwi

To ja też się pochwalę. Brwi są jeszcze przed poprawką, ale i tak uważam, że różnica jest baaaardzo duża na plus
Co sądzicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brwiprzedipo.jpg (29,2 KB, 812 załadowań)
shent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 09:33   #718
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: makijaż permanentny brwi

super
ale ciemne troszke, chociaz pewnie jeszcze Ci do konca strupki nie zeszly
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 09:46   #719
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez shent Pokaż wiadomość
To ja też się pochwalę. Brwi są jeszcze przed poprawką, ale i tak uważam, że różnica jest baaaardzo duża na plus
Co sądzicie?
Wow! Są super.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 11:47   #720
Danuska1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 38
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Aischa83 Pokaż wiadomość
Nie wiem kogo mial sie tyczyc ten post ale chyba mnie bo ja bylam na odbarwianiu ale to nie bylo zdzieranie naskorka, bo nie mam zadnych blizn (tak jak pisala Svinecka ze to sie tak robi), jak u ciebie byly wybarwiane brwi, jaka metoda ??

Co do golenia wloskow przed zrobieniem makijazu to chyba nie doczytalas tego co pisalysmy. Otoz ja nie mialam zadnego wloska a Svinecka zrozumiala ze ta moja kosmetyczka mi je ogolila
Hej. Jedyną metodą jaką znam aby poprawić makijaz trwały jest stopniowe wybarwianie poprzedniego barwnika poprzez neutralizację barwnika (dlatego sztuczne barwniki są okropne do poprawki bo bardzo cięzko je zneutralizować, bo to chemia i są głęboko aplikowane, a w dodatku z czasem zmieniają kolor). Zeby efekt był zadawalający trzeba to zrobić od 4-12 razy... Nastepnie resztki zamalowuje się stosując idealnie dobrane pigmentu do koloru skóry. a na koniec najlepiej wykonac poprawny makijaż naturalnymi pigmentami i wtedy 100% nic już nie przebija. Koszt kolosalny...
Danuska1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:26.