Architektura krajobrazu - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-30, 11:46   #31
szatanek123
Przyczajenie
 
Avatar szatanek123
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 21
Dot.: Architektura krajobrazu

Karalajna ja jestem e te klocki zupełnie ciemna ale jeśli mogłabys mi cos podpowiedziec:
Czy ty przed wyborem takich studiów robiłaś jakieś kursy z rysunku jesli tak to jak to wyglądało jesli możesz to bardzo proszę o odp no albo inna wizażanke Ja mam jeszcze trochę czasu do wyboru ale juz chciałbym sie rozgladac za czymś Z góry dziękuję za kazda odp
__________________
Jaki sens ma rozprawianie o miłości, skoro miłość posiada swój własny głos i mówi sama za siebie.


We are such stuff as dreams are made on
szatanek123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 09:15   #32
Karalajna
Rozeznanie
 
Avatar Karalajna
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 594
GG do Karalajna Send a message via Skype™ to Karalajna
Dot.: Architektura krajobrazu

Cytat:
Napisane przez szatanek123 Pokaż wiadomość
Karalajna ja jestem e te klocki zupełnie ciemna ale jeśli mogłabys mi cos podpowiedziec:
Czy ty przed wyborem takich studiów robiłaś jakieś kursy z rysunku jesli tak to jak to wyglądało jesli możesz to bardzo proszę o odp no albo inna wizażanke Ja mam jeszcze trochę czasu do wyboru ale juz chciałbym sie rozgladac za czymś Z góry dziękuję za kazda odp
Hejka!
Zawsze to wygląda tak, że jeśli czujesz się na siłach i dobrze rysujesz nie musisz iść na kurs. Jednak warto bo dana uczelnia pokazuje i uczy na kursie rysunku takiego jakiego potem na egzaminie wymaga, wiec warto! Ja chodziłam na kurs tyle że na ASP a nie na uczelni na którą składałam papiery ale w końcu na ASP nie poszłam tylko na architekturę krajobrazu.

Pozdrawiam serdecznie!
Karalajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 11:39   #33
szatanek123
Przyczajenie
 
Avatar szatanek123
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 21
Dot.: Architektura krajobrazu

aha czyli rozumiem że taki kurs jeste czesto organizowany przez uczelnie? ja myslałam żeby zrobic sobie poprostu jakis kurs z rysunku tak prywatnie tylko nie wiem czy to to samo bedzie aha i czy ktos może orientuje sie czy trudno jest sie dostac na ten kierunek w Krakowie chodzi mi tu o dwie uczelnie Politechnika Krakowska i Akademia Rolnicza(sztuka ogrodowa)
__________________
Jaki sens ma rozprawianie o miłości, skoro miłość posiada swój własny głos i mówi sama za siebie.


We are such stuff as dreams are made on
szatanek123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 11:44   #34
szatanek123
Przyczajenie
 
Avatar szatanek123
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 21
Dot.: Architektura krajobrazu

Aha przepraszam że się tak wypytuje ale najlepiej dowiadywać sie od takich osób jak wy co trzeba zdawać na maturze zeby isc na tan kierunek????? Z góry dziękuje bardzo bardzo bardzo za odp
__________________
Jaki sens ma rozprawianie o miłości, skoro miłość posiada swój własny głos i mówi sama za siebie.


We are such stuff as dreams are made on
szatanek123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 18:04   #35
Karalajna
Rozeznanie
 
Avatar Karalajna
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 594
GG do Karalajna Send a message via Skype™ to Karalajna
Dot.: Architektura krajobrazu

Cytat:
Napisane przez szatanek123 Pokaż wiadomość
aha czyli rozumiem że taki kurs jeste czesto organizowany przez uczelnie? ja myslałam żeby zrobic sobie poprostu jakis kurs z rysunku tak prywatnie tylko nie wiem czy to to samo bedzie aha i czy ktos może orientuje sie czy trudno jest sie dostac na ten kierunek w Krakowie chodzi mi tu o dwie uczelnie Politechnika Krakowska i Akademia Rolnicza(sztuka ogrodowa)
Cytat:
Napisane przez szatanek123 Pokaż wiadomość
Aha przepraszam że się tak wypytuje ale najlepiej dowiadywać sie od takich osób jak wy co trzeba zdawać na maturze zeby isc na tan kierunek????? Z góry dziękuje bardzo bardzo bardzo za odp
Hej!
Tak kurs najczesciej jest organizowany przez uczelnie na jaka chcesz sie dostac i tak jak mowilam wyzej warto na niego isc. Prywatnie tez mozesz bylebys znala wymagania jakie uczelnia stawia na egzaminie czyli konkretnie jaki rysunek na nim bedzie. Dobrze tez bys popytala studentow o to co bylo w zeslych latach, to bardzo pomaga rozeznac sie w temacie.
Co do ilosci osob na jedno miejsce to mysle ze mozesz sprobowac zadzwonic nawet na uczelnie i sie dowiedziec. Ja jestem z wroclawia wiec nie wiem jak jest w krakowie

A co trzeba zdawac na maturze, to tez dowiedz sie na uczelni na ktora chcesz isc. Bo te warunki zmieniaja sie z roku na rok nieraz. Ja mialam konkurs swiadectw na ktorym byly brane pod uwage oceny z matmy lub fizyki, geografi lub biologi (tu mozna bylo wybrac ktora ocene sie poda) i jez obcy. No i egz. z rysunku

Pytaj do woli! Ciesze sie ze moge pomoc!
Karalajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 20:44   #36
Aśkun19
Raczkowanie
 
Avatar Aśkun19
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 207
Dot.: Architektura krajobrazu

Co do tych przedmiotow maturalnych to w zeszlym roku byly z tych do wyboru biologia, geografia, matematyka i chyba fizyka...
Aśkun19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 22:20   #37
Tamara89
Przyczajenie
 
Avatar Tamara89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: LK
Wiadomości: 3
GG do Tamara89
Dot.: Architektura krajobrazu

Siemka wszystkim dzisiaj jestem juz po ostatniej pisemnej maturze... odczucia niekoniecznie dobre ale poczekamy do czerwca...

bardzo chciałabym studiowac architekture krajobrazu we wrocławiu albo w lublinie...

i w związku z tym mam takie pytanka jakie ostatnio były tematy na egzaminy wstepne, jak te egzaminy wyglądały?? jaki jest poziom ludzi jeśli chodzi o rysowanie,,,

czy ktos studiuje w lublinie albo we Wrocławiu??

Bede bardzo wdzieczna za jakakolwiek pomoc;p;d
Tamara89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-25, 15:06   #38
sosenka0
Raczkowanie
 
Avatar sosenka0
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 183
Dot.: Architektura krajobrazu

Hej wszystkim! Ja mam też takie małe pytanie... Czy ktoś z Was studiuje architekturę wnętrz na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu? Marzę o tym kierunku...
Może ktoś wie jakie mniej więcej były rysunki na egzaminie praktycznym?

Dziewczyny, a jak było w Waszych szkołach na takim egzaminie?
sosenka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 22:32   #39
melba100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 99
Question Dot.: Architektura krajobrazu

Witam.
Jestem tegoroczną maturzystką. Bardzo chciałabym iść na architekturę krajobrazu do Poznania na UP lub Wrocławia na UP. Interesuje mnie tylko tryb zaoczny. Martwię się tylko tym że po zdanym rysunku (załóżmy) nie wezmą mnie w dalszej rekrutacji pod uwagę bo zdawałam wos. Jak myślicie, czy mam szanse na te zaoczne? może ktoś jest lub był w podobnej sytuacji?
__________________
szuru buru
melba100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 15:26   #40
Karalajna
Rozeznanie
 
Avatar Karalajna
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 594
GG do Karalajna Send a message via Skype™ to Karalajna
Dot.: Architektura krajobrazu

Drogie Wizażanki!

W związku z otrzymywaniem przeze mnie sporej ilości pytań dotyczących kierunku architektura krajobrazu na PW niestety jestem zmuszona przestać uprzejmie odpowiadać każdemu z osobna na pytania, na które odpowiedzi pojawiły się już w powyższym wątku (wiem, bo osobiście je napisałam) ... Przykro mi ale mam w tej chwili taką ilość obowiązków, że nie jestem w stanie Wam odpowiadać, więc proszę o nie wysyłanie mi PW. Proszę nie zadawać mi podstawowych pytań o egzaminy (ja zdawałam na te studia 6 lat temu i pewnie dużo się zmieniło od tego czasu), na te pytania uzyskacie odpowiedź w dziekanacie lub sekretariacie wybranej przez Was uczelni.

Pozdrawiam i powodzenia!
Karalajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 09:42   #41
Julka88J
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 12
Dot.: Architektura krajobrazu

cześć dziewczyny, wiem że strasznie stary wątek odkopuję, ale może któraś tu jeszcze zaglądnie i poleci mi jakiś fajny kurs architektury krajobrazu w Krakowie albo ostatecznie w Warszawie? Chodzi mi o kurs weekendowy albo wakacyjny. Obecnie studiuję dziennie (administrajcję - masakra) i marzę o dorobieniu sobie takiego trochę bardziej artystycznego kierunku ale nie zamierzam iść na studia zaoczne bo to kolejne 3 lub 5 lat
Julka88J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-12, 11:34   #42
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Architektura krajobrazu

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 11:36   #43
Julka88J
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 12
Dot.: Architektura krajobrazu

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Zobacz Artcube bo nad tym kursem się zastanwiam. Tam jest 300 godzin zajęć (więc naprawdę DUUUŻO), nauka programów, roślin i kompozycji. Nie ma za to angielskiego, wf i ekonomiki (jak na każdych studiach)
Co o tym myślisz?

Edytowane przez Julka88J
Czas edycji: 2013-04-05 o 08:52
Julka88J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 12:51   #44
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Architektura krajobrazu

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 09:05   #45
Julka88J
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 12
Dot.: Architektura krajobrazu

mm444: dzięki, jesteś kochana! już lecę na forum muratora
Julka88J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 23:26   #46
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: Architektura krajobrazu

Up up!
Dziewczyny, tak sobie pomyślałam ostatnio, że to może jest właśnie TO czym chce się w życiu zajmować.
Jednak cholercia trochę późno, bo rekrutacja tuż tuż, o rysunku nie wspominając. A ja o nim bladego pojęcia nie mam.
I tak się zastanawiam, czy dobrą opcją jest zaoczne studiowanie AK bez żadnej znajomości rysunku? Co więcej, będąc - prawdę mówiąc - totalnym beztalenciem bez wyobraźni przestrzennej, Myślę, czy podołam.
Będę bardzo wdzięczna za odzew studentek, absolwentek, wizażanek pracujących w zawodzie - jak nie w wątku to na PW
Dziękuje
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 17:02   #47
niki1010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Dot.: Architektura krajobrazu

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Gdzie można studiować architekturę krajobrazu zaocznie? Mój TZ szuka i szuka i nie mże znaleźć. Dzięki za wszelką pomoc
Architektura krajobrazu jest dobrym zawodem i moim zdaniem przyszłościowym. [link] ciekawa stronka dla miłośników architektury krajobrazu. Powodzenia.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2014-12-11 o 18:47 Powód: Link.
niki1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-11 17:02:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:36.