BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA! - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-20, 16:40   #631
stukupuku444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Witam brevoxylu używam już 4 dzień i zaczyna złuszczać mi się skóra i teraz moje pytanie jest takie czy mogę po posmarowaniu twarzy brevoxylem smarować jeszcze te syfki punktowo termentiolem?
I kolejne pytanie mam teraz lekki wysyp po brevoxylu czy to normalne?

Edytowane przez stukupuku444
Czas edycji: 2010-02-21 o 15:12
stukupuku444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 20:42   #632
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cytat:
Napisane przez kasiekasiek Pokaż wiadomość
Brevoxyl codziennie (wysusza mi skórę nieco mniej niż Diff) Mam tylko ten problem, że zawsze po Differinie mam takie zaczerwienione i piekące powieki i w dodatku potem się mi łuszczy skóra nad powiekami, w okolicach brwi i jest jedna wielka tragedia. Smaruję to Alantanem Plus, mam nadzieję, że da sobie z tym radę.
A Alantan w kremie czy w masci? Bo jednak one mocno sie roznia i masci to bym sie bala na cos poza okolicami oczu stosowac ze wzgledu na zapychanie

Z takich dobrych rzeczy do twarzy i stosunkowo niedrogich (jak sie wezmie pod uwage pojemnosc) to ja odkrylam ostatnio Cetaphil. Na super przesuszenia nie pomoze ale ogolnie radzi sobie calkiem niezle i ma az 250ml pojemnosci i opakowanie mowi, ze jest niekomodogenny.

Dla mnie dobry byl tez physiogel phace cream na podraznienia po differinie (polecila mi go na to moja dermatolog) ale niestety cena dosc wysoka, wiec teraz przestawilam sie na Cethapil i tez sobie jakos radzi

P.S. Tak swoja droga ja mam dokladnie tak jak przesadze z brevoxylem, ze od razu okolice oczu reaguja puchnieciem i luszczeniem sie i o ile czytalam to nie tylko ja. O czyms takim po differinie nie slyszalam (za to ogolnie on mocniej podraznia twarz, a nie strice wysusza) ale kazdy inaczej reaguje
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 15:56   #633
kasiekasiek
Zadomowienie
 
Avatar kasiekasiek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 431
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
A Alantan w kremie czy w masci? Bo jednak one mocno sie roznia i masci to bym sie bala na cos poza okolicami oczu stosowac ze wzgledu na zapychanie

Z takich dobrych rzeczy do twarzy i stosunkowo niedrogich (jak sie wezmie pod uwage pojemnosc) to ja odkrylam ostatnio Cetaphil. Na super przesuszenia nie pomoze ale ogolnie radzi sobie calkiem niezle i ma az 250ml pojemnosci i opakowanie mowi, ze jest niekomodogenny.

Dla mnie dobry byl tez physiogel phace cream na podraznienia po differinie (polecila mi go na to moja dermatolog) ale niestety cena dosc wysoka, wiec teraz przestawilam sie na Cethapil i tez sobie jakos radzi

P.S. Tak swoja droga ja mam dokladnie tak jak przesadze z brevoxylem, ze od razu okolice oczu reaguja puchnieciem i luszczeniem sie i o ile czytalam to nie tylko ja. O czyms takim po differinie nie slyszalam (za to ogolnie on mocniej podraznia twarz, a nie strice wysusza) ale kazdy inaczej reaguje
Alantan w kremie, obawiałabym się maści, bo czasem kładę go też na policzki albo nawet czoło. Nie zauważyłam, żeby mnie zapychał. Physiogel też chciałam kupić, zastanawiam się nad tym. Moja derma poleciła mi jeszcze jakiś Atoperan (?) czy coś takiego. Podobno będzie dobry na przesuszenie.
__________________
17
kasiekasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 21:09   #634
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

no tak tak, armata... moim zdaniem armata dif+brev zle zmieszana :/
co prawda ja juz tej kuracji nie przechodze, bo nie przynosila mi zbytnio wiekszych sukcesow,( i ta alergia ;/ ) co prawda podleczylam troszke cere z niedoskonalosci i na tym przestalam jak narazie wiekszego kombinowania kremami przepisanymi przez moja byla beznadziejna pani dermatolog ;] mam do niej mega uraz!
Zamiast podleczyc, pogorszyla stan mojej cery, jest zniszczona, wyglada jakbym miala z 30 lat, a mam dopiero 22... no moze przesadzilam, ale mam juz bardzo widoczne zmarszczki, czy jak by to inaczej opisac... hm...
jakby rozstepy na twarzy, zwlaszcza w okolicach buzi i oczu, wyglada to jak rozsciagnieta skora

czuje sie strasznie spogladajac czasem w lustro domyslajac sie "dlaczego nie mam takiej cery jak inne laski w moim wieku" :/
uzywam acne derm na przebarwienia i blizny potradzikowe, koloryt skory jest ok, tylko ta skora... nie wiem, moze jak bede przy kasie pojde na zluszczanie kwasami czy cos... pomoglo by mi to?

aha no i... differin wyciaga wszelkie zanieczyszczenia, ktore sa uwiezione gleboko w skorze na wierzch, a brevoxyl je osusza tak derma twierdzi, a gdzie reszta pielegnacji dlatego zrezygnowalam z tej ze akurat specjalistki ;]
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 12:18   #635
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cytat:
Napisane przez Fisiasia Pokaż wiadomość
no tak tak, armata... moim zdaniem armata dif+brev zle zmieszana :/
A na jakiej postawie tam mowisz? Nawet na ulotce differinu jest zalecane laczenie z czyms z nadtlenkiem benzoilu (czyli np. wlasnie brevoxyl) i najnowszy lek na tradzik czyli Epiduo to nic innego jak polaczenie skladnika aktywnego differinu (adapalen) z tym z brevoxylu

Cytat:
Napisane przez Fisiasia Pokaż wiadomość
aha no i... differin wyciaga wszelkie zanieczyszczenia, ktore sa uwiezione gleboko w skorze na wierzch, a brevoxyl je osusza tak derma twierdzi
I akurat dobrze twierdzi bo to mniej wiecej tak dziala

A reszta pielegnacji przy takiej "armacie" powinna byc po prostu ogolna pielegnacja do skory wrazliwej i podraznionej
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 14:25   #636
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cytat:
Napisane przez stukupuku444 Pokaż wiadomość
Witam brevoxylu używam już 4 dzień i zaczyna złuszczać mi się skóra i teraz moje pytanie jest takie czy mogę po posmarowaniu twarzy brevoxylem smarować jeszcze te syfki punktowo termentiolem?
I kolejne pytanie mam teraz lekki wysyp po brevoxylu czy to normalne?
Ja po zastosowaniu Brevoxylu smarowałam jeszcze pryszcze pastą cynkową, ale ja ogólnie ładuje na twarz co mogę bez zastanowienia
Może inne Wizażanki doradzą,czy Tormentiol będzie ok.
Też miałam wysyp - to podobno prowadzi do oczyszczenia twarzy,ale niestety nie doczekałam tego,bo odstawiłam Brevoxyl z powodu okropnego wysuszenia skóry.
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 15:53   #637
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Jesli bedziesz cos odstawiac zupelnie jedynie z powodu wysuszenia skory to daleko nie zajdziesz z leczeniem Wiekszosc lekow na tradzik niestety wysusza.

W takich przypadkach trzeba zrobic pare dni przerwy, intensywnie nawilzac w tym czasie, a potem po prostu stosowac z mniejsza czestotliwoscia i tez dbac o nawilzanie.
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-22, 17:26   #638
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

moze i wskazane, kazda z nas jest inna, mi ten mix nie odpowiadal
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 19:11   #639
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

No i ok

Ogolnie to nie jest latwy mix... powiedzialabym nawet, ze dosc ciezki w stosowaniu, szczegolnie pierwszy miesiac lub dwa...bo oba srodki mocno wysuszajace lub podrazniajace i jeszcze differin czesto powoduje wysyp...ale ogolnie to ta mieszanka jest czesto dosc skuteczna jak juz sie przecierpi swoje
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 22:16   #640
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

qleczka
masz może swoje typy jesli chodzi o mocne, a jednoczesnie nie zapychające nawilżacze?
Ja zaczęłam używać Humektanu bo Physiogel nie nawilżał wystarczająco, a muszę w końcu wrócić do tego Brevoxylu bo cera znowu mi się psuje bez Brev. nie mogę
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 22:28   #641
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
qleczka
masz może swoje typy jesli chodzi o mocne, a jednoczesnie nie zapychające nawilżacze?
Ja zaczęłam używać Humektanu bo Physiogel nie nawilżał wystarczająco, a muszę w końcu wrócić do tego Brevoxylu bo cera znowu mi się psuje bez Brev. nie mogę
No to moze przede wszystkim zacznij od powrotu ale nie z jakas duza czestotliwoscia, tak co 2-3 dzien Tez bedzie dzialac, a nie bedzie az tak wysuszac Lepiej zapobiegac niz leczyc

Co do nawilzaczy to dla mnie brevoxyl jest slabszy niz physiogel - widac kazdy ma inne odczucia

Ogolnie physiogel moze nie tyle mocniejszy co jeszcze odrobine natluszczajacy co szczegolnie przy podraznieniach bylo zaleta

No ja ostatnio chwale sobie cetaphil dermoprotektor
Stosuje go na noc, a na dzien humektan i jest fajnie

Ale lubilam tez physiogel ale w wersji do twarzy ...choc on jest drogi dosc, a pojemnosc mala. Ale przy podraznieniach byl nie zastapiony bo dobrze koi...za to przy brevoxylu nie jest to chyba az tak konieczne bo przynajmniej mnie brevoxyl glownie wysusza, a nie podraznia
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-23, 00:00   #642
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
No to moze przede wszystkim zacznij od powrotu ale nie z jakas duza czestotliwoscia, tak co 2-3 dzien Tez bedzie dzialac, a nie bedzie az tak wysuszac Lepiej zapobiegac niz leczyc

Co do nawilzaczy to dla mnie brevoxyl jest slabszy niz physiogel - widac kazdy ma inne odczucia

Ogolnie physiogel moze nie tyle mocniejszy co jeszcze odrobine natluszczajacy co szczegolnie przy podraznieniach bylo zaleta

No ja ostatnio chwale sobie cetaphil dermoprotektor
Stosuje go na noc, a na dzien humektan i jest fajnie

Ale lubilam tez physiogel ale w wersji do twarzy ...choc on jest drogi dosc, a pojemnosc mala. Ale przy podraznieniach byl nie zastapiony bo dobrze koi...za to przy brevoxylu nie jest to chyba az tak konieczne bo przynajmniej mnie brevoxyl glownie wysusza, a nie podraznia
no mnie własnie podrażnia, ale jest to chyba spowodowane zbytnim przesuszeniem. Własnie słyszałam wiele dobrego o tym Cetaphilu, muszę wypróbować
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 19:09   #643
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Jesli Ci nie podpasuje do twarzy to zawsze bedziesz mogla zuzyc do ciala bo to w sumie balsam do calego ciala i dlatego ma az 250ml
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 22:23   #644
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

podczytuję sobie ostatnio Laboratorium Urody i trafiłam tam na TEN wątek. Jestem w szoku, nie wiedziałam że stosowanie Brev. długofalowo może działać szkodliwie (wpływać na starzenie się skóry). Będę go musiała wymienić na Peroxygel

Edytowane przez 201804100943
Czas edycji: 2010-02-23 o 22:25
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 11:37   #645
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

no ja wlasnie w swoim poscie napisalam, ze moja skora wyglada jakbym miala z 30 lat... :/
brev, ma sklonnosci do przyspieszania starzenia sie skory
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 18:47   #646
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Nie popadajmy w paranoje Zdecydowanie przyspieszyc stazenie to moze raczej jedynie naprawde dlugotrwale stosowanie nadtlenku benzoilu i to w wysokich stezeniach (wiekszych niz te 4%). To nie tak, ze kilka miesiacy stosowania brevoxylu widocznie postarzy skore o pare lat

Za to woda utleniona jak wynika z pierwszego postu "najprawdopodobniej" ale nie na pewno jest mniej szkodliwa ale dzialanie oksydacyjne (czyli powodujace uwalnianie wolnych rodnikow) ma akurat zblizone, wiec tez taka znacznie lepsza nie jest

Ogolnie jak juz ktos chce miec pewnosc, ze mu nadtlenek za bardzo nie zaszkodzi to po prostu warto uzupelniac braki witaminy C i ogolnie stosowac rozne rzeczy, ktore wylapuja wolne rodniki, no i stosowac brevoxyl mozliwie rzadko (ja stosuje co 2 noc na noc i tez dziala) i nie nadmiernie dlugo.

Ale ja jednak za eksperymenty z woda utleniona w zelu podziekuje. Owszem na pojedyncze rzeczy zdaza mi sie stosowac ale nie potraktowalabym nia regularnie calej twarzy. Pomijajac juz ostatni post YudYta na stronie to ja juz raz mialam ruda brew...i nie mam ochoty na powtorke
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 00:08   #647
karolina2180
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 11
Smile Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

przeczytałam ten wątek od deski do deski,i kupiłam dziś brevoxyl,moja ostatnia szansa.Lecze trądzik od 12 roku życia a mam już 23, co prawda jest go mało,przeważnie przed okresem ale mam na policzkach zaskórniki i brzydko to wygląda,mam już dość dermatologów którzy zalecają kosmetyki które są bardzo drogie i bezskuteczne.Smarowałam się wszystkim co jest dostępne na rynku.Znalazłam jeden płyn o nazwie chyba (ADONIS)owszem pomógł na jakiś czas ale to co działo mi się na twarzy to istny horror!!! wszystko wylazło za wierzch i nie były to małe krostki tylko ogromne ropne pryszcze,dopiero jak wszystkie się zagoiły buzia wyglądała ładnie,tylko czy rok leczenia i ból twarzy nawet przy najmniejszym dotyku jest wart gładkiej skóry???
Mam problem z kremami,jedynym jakiego mogę użyć bez obaw jest najzwyklejszy NIVEA po innych jest masakra, wiec mam do was pytanie dziewczyny kochane czy NIVEA zatyka pory i czy mogę się nią smarować podczas leczenia?.
Z góry dziękuję,pozdrawiam
karolina2180 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 09:18   #648
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

to zalezy, jaki masz typ cery, i czy sama nie zauwazylas nic po nim?
mnie takie kremy zatykaja, mam cere tlusta, no i krem tez taki jest... jest po prostu za ciezki jak dla mnie zobacz co sie bedzie dzialo, ale mysle, zeby zainwestowac w inny krem, cos z aptecznej polki, gdy ja uzywalam brevoxylu to Physiogel (ok.50zl - bardzo wydajny, mi starczyl na pol roku) byl w sam raz aby nadazyc za nawilzaniem mojej twarzy, jak juz konczylam kuracje, to przeszlam na Humektan (ok.11zl), lekki, nie zatyka porow, szybko sie wchlania, robiony na bazie wody, cud miod malina pod makijaz :P
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 17:57   #649
karolina2180
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 11
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Drugi raz posmarowałam się BREVOXYL, i zero reakcji,nic mnie nie piecze nie szczypie,czy to oznacza że nie działa?Nałożyłam go mało bo naczytałam się ze na niektórych działa bardzo mocno,i trochę się przestraszyłam ze zrobię sobie krzywdę.
Ja nie wiem te pryszcze są chyba niezniszczalne
pozdrawiam.
karolina2180 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-11, 07:45   #650
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

dziewczyny nie chce byc niegrzeczna, ale to naprawde smieszne, jezeli ktos uwaza, ze po nalozeniu brevoxylu 2 razy stanie sie cud wielkie lol

kochana Karolinko, na efekty trzeba czekac, i nie mow hop, bo za 2 tyg bedziesz sie skarzyc, ze masz wysuszona, podrazniona, badz poparzona twarz

pamietaj o nawilzaniu!

aha i dobrze, ze cienko smarujesz jesli masz punktowo pryszcze, to smaruj je tylko punktowo, jesli pryszcze to Twoj jedyny problem

Edytowane przez Fisiasia
Czas edycji: 2010-03-11 o 10:15
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 23:25   #651
karolina2180
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 11
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Nie chodzi mi o to że po dwóch razach nadal nie mam gładkiej buzi tylko o to że dziewczyny opisywały jak to je strasznie piecze,szczypie i nie wiadomo co jeszcze,a u mnie zero reakcji nie wiem czy to dobrze czy źle no ale pożyjemy zobaczymy.
A co do HUMEKTAN to zakupiłam go w niemczech tylko że 400g i używałam go jako balsamu do ciała i byłam z niego bardzo zadowolona nie ma porównania z innymi kremami ale żeby użyć go do twarzy to nie pomyślałam ,no niestety w Polsce nie kupie tak dużego.
pozdrawiam.
karolina2180 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 16:38   #652
Goosia123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 72
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Witajcie!
Od wielu lat borykałam się z trądzikiem, najgorzej było na dekolcie mnóstwo okropnych syfków, tak, że musiałam chodzić w golfach Na twarzy także często pojawiały się niechciane niespodzianki. Po 2 tygodniach smarowania się brevoxylem, problem na dekolcie zniknął pratycznie w 100%, natomiast na twarzy trądzik zaczął znikać po około 1,5 miesiąca. Teraz pojawia się tylko przed okresem. Niestety od pewnego czasu zmagam sie z problemem suchej skóry i pomimo że próbowałam już różnych kremów, nadal się "łuszczę".
Goosia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 10:11   #653
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

roznych kremow, to znaczy jakich?
a moze na luszczenie pomoze peeling 2 razy w tygodniu...
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 14:47   #654
karolina2180
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 11
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

no niestety BREVOXYL na mnie nie działa,dwa tygodnie i dwa razy dziennie i zero jakiegokolwiek wysuszenia nic się nie łuszczy a nawet specjalnie nie nawilżałam,nadal się świece i nic nawet nie drgnęło.No cóż.
Mam jedno pytanie nadal stosować czy to nie ma sensu?
pozdrawiam.
karolina2180 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 07:20   #655
desse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: brzydgoszcz :P
Wiadomości: 38
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

to lepiej zrezygnuj tzn możesz zuzyć do końca maść ja też tak miałam, i po wykończeniu przerzuciłam się na atre derm [który baaaardzo polecam ] bo brevoxyl był za słaby, w ogóle nie łuszczył, po miesiacu skóra była tylko napięta jak skorupka :P a nie taki miał być efekt szczególnie że smarowałam z 2-3 razy dziennie, kiedy tylko mogłam a jak Ci go zostanie to nie wywalaj bo sprawdza się punktowo na syfki gdy skóra się oczyszcza po atre
__________________
uśmiechnij się!
desse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 13:19   #656
malenkaq013
Raczkowanie
 
Avatar malenkaq013
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kazimierz Dolny
Wiadomości: 43
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

ja zaczęlam stosować ten krem zachęcona opiniami. smarowalam na noc około 3 razy i czoło wyglada ok nos też, mniej zaskorników krostek podskórnych... pod tym wzgledem spisuje się, ale ... jest ale,,,,, przebarwienia jakby się nasiliły tzn, ślady po krostkach ktore wyciskalam kiedyś, no i w okolicy ust skora wyglada na poparzoną. nawilżam cała buzie na dzień krremem dla dzieci gohnson's intensywnie nawilzającym i wczorajszej nocy brevoxylem posmarowalam czoło i nos, bo probuje się pozbyc tego jakby poparzenia /na to smaruje krem-ciężko się pozbyc/
jak wstalam rano wydawało mi się że skora wyglada ok ale teraz w dzień po nałożeniu kremu widze że wyglada jakoś ziemisto szaro i te ślady po krostkach ahhh
ma swoje plusy i minusy ten krem
malenkaq013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 13:24   #657
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Moja cera też jest taka ziemista
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 20:00   #658
malenkaq013
Raczkowanie
 
Avatar malenkaq013
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kazimierz Dolny
Wiadomości: 43
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

na ta ziemista cere pomogło mi tylko jedno - maść oxycort -na recepte za okolo 10 zeta ale lekarz rodzinny spokojnie ja przepisuje, szkoda tylko że nie można długo jej stosować no i w dzień raczej z domu z nią nie wyjdziesz bo jest żółtawa bleeee
mi dermatolog jakies 2 lata temu kazala ją stosować przez 3 dni i noce przemeczylam się i efekt był bosssski nigdy nie mialam tak jednolitej zdrowo wyglądającej buski bez podkladu !!!!
wracam do niej /smaruje na noc/ przed wiekszym wyjściem np weselem
one jednak na zaskórniki i wągry ie pomagala tzn moze troszke ale nie tak jak brevoxyl coz widac coś za coś ...szkoda że bre nie daje tego ujednolicenia i blasku ...a go wręcz bym powiedziala odbiera
malenkaq013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 23:26   #659
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cytat:
Napisane przez malenkaq013 Pokaż wiadomość
na ta ziemista cere pomogło mi tylko jedno - maść oxycort -na recepte za okolo 10 zeta ale lekarz rodzinny spokojnie ja przepisuje, szkoda tylko że nie można długo jej stosować no i w dzień raczej z domu z nią nie wyjdziesz bo jest żółtawa bleeee
mi dermatolog jakies 2 lata temu kazala ją stosować przez 3 dni i noce przemeczylam się i efekt był bosssski nigdy nie mialam tak jednolitej zdrowo wyglądającej buski bez podkladu !!!!
wracam do niej /smaruje na noc/ przed wiekszym wyjściem np weselem
one jednak na zaskórniki i wągry ie pomagala tzn moze troszke ale nie tak jak brevoxyl coz widac coś za coś ...szkoda że bre nie daje tego ujednolicenia i blasku ...a go wręcz bym powiedziala odbiera
a nie zapychał Cię ten Oxycort? Bo ta masć jest dosć tłustawa
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 00:08   #660
TheLWord
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 176
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Ja w tamtym roku tak sobie zalatwilam twarz brevoxylem ze wygladalam jak indianin tylko okolice ust mialam jasne, zakrywalam sie szalikiem po same oczy bo to byla zima. Twarz plonela mi doslownie, zaden krem nie pomagal ,ulge przynosila tylko gruba warstwa zwyklego kremu nivea. Nie wrocilam juz do brevoxylu ale nie moge powiedziec,ze jest zly,po prostu rozpedzilam sie z iloscia
TheLWord jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-13 15:00:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:19.