Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-12, 20:10   #961
kasinka886
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 24
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziewczynki, dzieki za komplementy jesli chodzi o Wasze pytanka to:
- nie uzywam rozjasniacza, bo mam naturalnie kręcone włosy, które rozjasniacz strasznie niszczy (nawet u fryzjerek po rozjasniaczach kruszyły mi sie baaardzo koncówki :/)
- farbe kładalam na koncówki i trzymalam 50 min. i potem jeszce na jakies 5 min. na reszte, a przy wczesniejszym farbowaniu używałam wellaton 12.0
- włosy rozjasniłam dzieki fryzjerom , poprzez bajejaz coraz bardziej blond, a od roku juz sama loreal preferance a teraz wellaton, bo loreal za bardzo mi sie wypłukuje (zwłaszcza z odrostów i od spodu włosów - nie wiem czy inni tez tak mają?)
- moje wlosy bardzo szybko łapia farbę więc pewnie to i tego zasługa, a poza tym teraz używam jak już wczesniej pisałam oliwy z oliwek dla ich odżywienia oprócz tradycyjnych odżywek i masek co akurat mi baardzo pomogło
- nie używam szamponów fioletowych czy płukanek, bo niestety niszcza mi włosy, więc jedynie ratuje sie płukaniem włosów w wywarach z rumianku
Na razie wellaton nic mi nie zniszczył a wosy tez jakos nie zauważylam, żeby sie zniszczyłya po tych wszystkich zabiegach he he rosna jak na drożdzach a naturalnie jestem brunetką, tylko te wszystkie zabiegi z rumiankiem i reszta jednak pomagaja mi w farbowaniu bez rozjasniacza, ktorego jednak unikam jak ognia
kasinka886 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 20:33   #962
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez kasinka886 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, dzieki za komplementy jesli chodzi o Wasze pytanka to:
- farbe kładalam na koncówki i trzymalam 50 min. i potem jeszce na jakies 5 min. na reszte, a przy wczesniejszym farbowaniu używałam wellaton 12.0
na koncowki?czy na odrosty ??
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 20:49   #963
kasinka886
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 24
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Astra 85, ups, sorrki za error oczywiscie 50 min. na odrosty i ok. 5 min. na reszt wlosów
kasinka886 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 21:00   #964
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Najlepsze farby BLOND

bo juz myslalam ze tyle trzymalas na koncowkach
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 22:03   #965
kusia20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 211
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Hej dziewczyny przeczytalam dzisiaj CALY watek bo byl tak ciekawy
Bardzo prosze o pomoc- obecnie na glowie mam 4 cm odrost koloru brąz i reszte wlosow cieply zolty blond ( efekt rozjasnionych pasemek i reszty wlosow na ciemny blond).
Tak duzy odrsot to efekt zastanawiania sie czy nie wrocic do brazu, ale jednak postanowilam ze pozostane blondynką. Wstydze sie isc z takim duzym ciemnym odrostem do fryzjera wiec chce to jakos "zalatwic" w domu. I tu sie pojawia moje pytanie- czy farba belle color 110 lub wellaton 12/0 chwyci moj brazowy odrost na cieply blond??
kusia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 22:38   #966
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Nie pomogę bo nie używałam tych farb, ale czego tu się wstydzić jeśli chodzi o odrosty? Fryzjerzy od tego są :P
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 23:05   #967
kusia20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 211
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ale isc do fryzjera z 4cm mega ciemnym odrostem na blond wlosach to naprawde wstyd ;/ przynajmniej mi Wygladam mega tandetnie, wrecz patologicznie ;/
kusia20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-13, 08:37   #968
anetka-87
Raczkowanie
 
Avatar anetka-87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 97
Dot.: Najlepsze farby BLOND

kusia20-myślę, ze nie ma co się wstydzić po to jest fryzjer aby pomógł i wykonał usługę.

Dziewczyny mam pytanie, chciała bym wrócić do blondu. mam teraz farbowane włosy na brąz (dosyć ciemny), to drugie farbowanie. wczesniej zafarbowałam wellaton orzechowy braz, farba mi się mocno wypłukała (były pasma blondów) poszłam do fryzjerki i powiedziałam, ze chce naturalny ciemny blond lub pasemka, powiedziała mi że nie da rady i tzreba zrobic braz, ja głupia uwierzyłam i sie jej dałam, zapewniała mnie ze nie wyjdzie ciemniejszy od tego co mi sie wypłukał a mam bardzo ciemne!!! chyba juz minął miesiac od tego farbowania! czy jest możliwosć uzyskania ciemnego blondu chociaz aby o 2 tony rozjasnić ten kolor! farba utleniaczem?co robic? proszę o pomoc
teraz mam taki kolor:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (15,2 KB, 71 załadowań)

Edytowane przez anetka-87
Czas edycji: 2009-07-13 o 08:47
anetka-87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 09:01   #969
kusia20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 211
Dot.: Najlepsze farby BLOND

anetka wszystko sie da zrobic, znam pare osob co z czerni przechodzily w blond i dalo rade to na brazowych sie nie da? Owszem rozjasnianie farbowanych wlsoow jest o wiele trudniejsze niz naturalnych no ale da sie. Tylko wydaje mi sie ze bez dobrego fryzjera sie nie obejdzie, bo sama w domu to sobie mozesz balaganu na glowie narobic.
A tak na marginesie to ide dzidiaj do fryzjera ale jeszcze nie wiem czy zostane przy blondzie czy farbne sie na braz
kusia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 16:12   #970
anetka-87
Raczkowanie
 
Avatar anetka-87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 97
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dziękuje za odpowiedz, racja sama nie będę się lepiej zabierała do tego bo różnie to moze wyjsc raz miałam kurczaka na głowie i mi starczy zrobię jakies pasemka najpierw stopniowo i jakos to bedzie.
anetka-87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 17:49   #971
rzapka21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Hej slicznotki Czytałam posty od poczatku wiec juz zwariowałam:P Kupiłam sobie dzisiaj blask ksiezyca 12/1 i klade je na jasne wlosy z pasemkami brazowymi ale takimi jasnymi i podkreslam ze mam odrosty ok 3 cm braz...nigdy jeszcze nie wyszly mi wlosy takie jak chcialam ale nie mam czasu isc do fryzjera teraz bo pracuje do godz 21;/ nawet w niediziele.kupilam dwie farby na wyadek zoltka...wkelej jutro fotki i pokaze Wam co mi wyszło
rzapka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-14, 17:53   #972
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Najlepsze farby BLOND

rzepka21 zadowolona jestes z efektu??
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 07:50   #973
monika_wiss
Rozeznanie
 
Avatar monika_wiss
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 526
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Doswiadczone blondynki, poradzcie mi.

Niedlugo bede miala zdejmowany kolor Elgonem, wiem. ze wyjdzie mi z tego blond, pewnie taki wpadajacy w rudy ale na pewno blond (bo tylko raz mialam farbowane wlosy na ciemno i to tak naprawde nie jest ciemny braz tylko bardzo jasny braz/ciemny blond) a wczesniej zawsze mialam zlocisty blond (cos jak na avatarze).

Powiedzcie mi, czy na cieply odcien (ktory wyjdzie) lepiej bedzie polozyc popielaty czy rowniez cieply? Wiem, ze neutralne/naturalne odpadaja bo wyjdzie mi zielony kolor.
Myslalam o tej farbie, tylko boje sie ,ze jest za jasna a nie chce mic na glowie platyny ani nic takiego, bo mi sie po prostu nie podobaja platynowe wlosy.

http://www.dpj.pl/Schwarzkopf_Natura...lond-1292.html
monika_wiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 15:54   #974
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ten Shwarzkopf na pewno nie da platyny
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 20:30   #975
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Pofarbowałam włosy odcieniem "Bardzo Jasny Lodowy blond" z LOREAL'a tego w10 min. I...... zamiast popielatego jasnego blondu mam jasny blond (i owszem) ale rudawy...

I teraz mam dylemat...pofarbować jakimś jasnym popielem licząc że złapie czy iść za ciosem i nałożyć jakąś miedź....


Czy któraś była w takiej sytuacji??????????????
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 10:50   #976
kusia20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 211
Dot.: Najlepsze farby BLOND

No wiec wracajac do rzeczy nie byłam u fryzjera i wpadlam na "genialny" ;/ pomysl i kupilam rozjasniacz w sklepie fryzjerkim i kolezanka zrobila mi odrosty... wyszlo zoltko na odrostach i plamy gdzieniegdzie ;/
Nigdy wiecej, porpostu nigdy niczego z wlosami w domu nie zrobie!
Teraz jestem umowiona do fryzjera za kilka dni i juz postanowialam - chce braz na calosci i do tego ładna fryzurka!

Mam dosc blondu, szczegolnie ze po 3 !!! dniach od farbowania widac juz taki minimalny czarny odrost przy samej glowie... Moje wlosy rosna w zastraszajacym tempie tak wiec braz, braz i jerszcze raz braz ale fakt faktem przyjemne bylo jakm faceci sie na ulicy ogladali ;D

Nie myslcie sobie ze jestem jakas pusta ale szczerze to faceci naprawde wola blondynki a ja wbrew temu zostane brunetka
kusia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-18, 12:12   #977
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Hey orientuje sie ktoras z Was czy farba belle color 11 i farba loreal exellence 8.1 dają taki sam odcien na włosach rozjasnianych rozjasniaczem?
Pozdrawiam
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 08:38   #978
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Zapytam jeszcze o jedną rzecz mianowicie zafarbowałam włosy z rozjasnionych rozjasniaczem jak na pierwszej fotce na kolor średni blond-szamponem koloryzujacym marion 83 3 tyg. temu kolorek trocge sie wypłukał i jestem z niego zadowolona chcialabym tylko ciut jasniejszy i zastanawiam sie jak bede robic odrost(oczywiscie najpierw rozjasniaczem) jaką farbke potem nalozyc troche sie pospieszylam i kupilam loreal exellence 8.1 j.pop.blond bo na probniku wydawal sie byc podobny,co sadzicie wybralam dobra farbke czy powinnam jakis inny odcien wybrac.Załaczam jeszcze fotki jaki wyszedł mi kolorek po tym marionie juz troszke wyplukany bo na poczatku byl dosc ciemny.Prosze o podpowiedz pozdrawiam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg www gott.jpg (23,6 KB, 145 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz goootowe.jpg (30,1 KB, 148 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wwizaz gotowy.jpg (43,9 KB, 160 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wwwiiizaz got.jpg (31,5 KB, 219 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7306747944a48b25ade858.jpg (21,5 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3026_1[1].jpg (16,5 KB, 74 załadowań)
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 03:51   #979
Schranz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Z głośnika
Wiadomości: 3 314
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Czy któraś z Was używała farby koleston w odcieniu bardzo jasnego beżowego blondu ? Miałam 12.0 ale był dla mnie ciepły, za żółty... mogłby mi ktoś poradzić który kolor wybrać by uzyskać b.jasny beżowy blond ?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Schranz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-21, 08:57   #980
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Kiedys na włosy rozjasnone rozjasniaczem uzyłam garnier 9.13 bezowy blond i kolor wyszedł dosyc przyjemny..kolestonu nigdy nie probowałam ..
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 10:20   #981
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Najlepsze farby BLOND

ja mam takie pytanko które zadawałam już w innym wątku, więc pozwolę sobie tutaj powtórzyć bo może któraś z was zna odpowiedź:
Farbowałam włosy Majirelem 8.1 i kolorek mi się podoba, tylko bardzo szybko się wypłukał do takiego złotego a farba zbyt tania nie jest, bo na moje włosy potrzebne są 2 opakowania, więc zastanawiałam się czy sklepowy Loreal Preference o odcieniu 8.1 da taki sam efekt jak Majrel? Bo chciałam się na coś tańszego przerzucić...
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 10:49   #982
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Pofarbowałam włosy odcieniem "Bardzo Jasny Lodowy blond" z LOREAL'a tego w10 min. I...... zamiast popielatego jasnego blondu mam jasny blond (i owszem) ale rudawy...

I teraz mam dylemat...pofarbować jakimś jasnym popielem licząc że złapie czy iść za ciosem i nałożyć jakąś miedź....


Czy któraś była w takiej sytuacji??????????????
ja kiedyś wpadłam na pomysł żeby swoją platynę jeszcze rozjaśnić i użyłam rozjaśniacza efekt był taki, że włosy miałam jak kurczak... na drugi dzień rano poleciałam do sklepu i kupiłam jakąś farbę w odcieniu srebra (chyba z Londa Color) i zafarbowałam
żółtko znikło, a fioletowo-srebrny efekt utrzymał się do następnego mycia później się wypłukał i znów miałam ładne, platynowe włoski
tylko raz tak zrobiłam i od tej pory już nie eksperymentuję
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 17:39   #983
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ma moze ktos fotki jak wygladaja wlosy ufarbowane loreal exellence 8.1 jasny popielaty blond?
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 21:01   #984
gusiagatko
Zakorzenienie
 
Avatar gusiagatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 202
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Witam!!

Może doradzicie coś i mnie, dwa dni przeglądałam ten wątek, aż w końcu postanowiłam napisać. Mam włosy blond rozjaśniane pasemkami, odrost mam w kolorze średniego szarego blondu. Chciałabym obecnie przyciemnić moje włoski na coś w rodzaju średniego popielatego blondu (ale nie zbyt ciemnego, a wiadomo jak to jest z farbami)

Zamieszczam zdjęcie mojego kolorku, odrosty są już większe.

Zastanawiałam się nad farbą, o którą pytała arzdąc : loreal exellence 8.1 jasny popielaty blond

Nie mam zbyt dużego doświadczenia z farbami dlatego bardzo bardzo poszę o radę, marzy mi się ciemniejszy odcień, chłodny kolorek, pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 01052009454.jpg (43,5 KB, 274 załadowań)
__________________

06.07.2011
06:06
gusiagatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 21:30   #985
Camille
Raczkowanie
 
Avatar Camille
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 166
GG do Camille
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Szukam zimnych blondów, jakie doradzicie?
Garnier niby popielate odpadają, wychodzą na mich włosach złote bądź nie chwytają wcale.
__________________
"każdy biały anioł jest w dziesiątej części prostytutką; no i jeżeli spotkałoby cię rozczarowanie, to choć przyjemne..." B. Prus 'Lalka'

Edytowane przez Camille
Czas edycji: 2009-07-21 o 21:31
Camille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 14:28   #986
domiiwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Witam rozjaśniałam wcześniej u fryzjera włosy pasemkami jednak ostatnio fryzjerka użyla rozjaśniacza i nie dość ze mi strasznie zniszczyła włosy to trzymała go za dlugo i wyszły białe ;/ postanowiłam darować sobie fryzjera i spróbować samemu. Kupiłam farbę wellaton 10/0 no i farba owszem na te rozjaśnione włosy chwyciła ale odrosty mam takie jasno rude;/ co mam zrobic? mogę sprobować tą samą farba jeszcze raz na same te rude odrosty? jak długo powinnam trzymać? pomożcie
domiiwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 12:57   #987
xTomsxSweetxPussycatx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Racibórz.
Wiadomości: 242
Dot.: Najlepsze farby BLOND

http://img.thesun.co.uk/multimedia/a...va_372798a.jpg


jaką farbą można uzyskać taki kolor włosów?jaki to jest w ogóle odcień?
moje włosy sa jaśniejsze.
__________________

xTomsxSweetxPussycatx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 15:19   #988
paulamalinka86
Raczkowanie
 
Avatar paulamalinka86
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 123
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Hej dziewczyny
Staram się czytać wątek od poczatku dużo się dowiedziałam ale mam jeszcze jedno pytanie co do farby Garnier Belle Color Farba do włosów 111 - bardzo jasny popielaty blond superrozjaśniający
czym ktoś używał takiej farby i takiego koloru?jakie są wasze opinie na temat tej farby???
Na opakowaniu kolorek ślicznie wygląda i bardzo mi się spodobał bardzo chciałabym mieć taki kolor włosów.Obecnie mam kolor taki blond troche jasno -szarawy popielaty,a odrost taki jak by lekko rudawy ale to po farbie ktora miała być jasna popielata.
Jak myślicie wyjdzie mi taki kolorek jak na opakowaniu w sumie pisze ze jest to superrozjaśniająca .
Bardzo prosze o pomoc z góry dziekuj
Ps. a moze możecie mi polecić jakąś farbę?? zeby mieć taki kolorek jak na pudełku od tej farby???

paulamalinka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 16:03   #989
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Najlepsze farby BLOND

zauważyłam że od kilku postów są same pytania i ani jednej odpowiedzi
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 20:14   #990
Camille
Raczkowanie
 
Avatar Camille
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 166
GG do Camille
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez paulamalinka86 Pokaż wiadomość
Garnier Belle Color Farba do włosów 111 - bardzo jasny popielaty blond superrozjaśniający czym ktoś używał takiej farby i takiego koloru?jakie są wasze opinie na temat tej farby???
Ja używałam, na kolorze wyjściowym średni złocisty blond. Delikatnie mi rozjaśniła o, bo ja wiem, z ton... a według producenta powinnam mieć platynę :| No i, o dziwo, przyrudziła mnie [a niby popielaty blond :/]. Ale na mojej głowie Garniery zawsze wychodzą złote :/
__________________
"każdy biały anioł jest w dziesiątej części prostytutką; no i jeżeli spotkałoby cię rozczarowanie, to choć przyjemne..." B. Prus 'Lalka'
Camille jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:58.