Bardzo proszę o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-30, 15:01   #1
gaca2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3

Bardzo proszę o pomoc


Witam
Możecie mi podpowiedzieć jaki krem był by najlepszy ,chodzi mi o obrzęki opuchliznę pod oczami mam ten problem juz kilka lat robiłem różne badania i nic nie wykazało .Mam 36 lat i czuje się z tym fatalnie do tego stopnia ze spoglądanie w lustro jest dla mnie wielkim problemem ,Z tego co słyszałem są jakieś kremy które zmieszają obrzęki pod oczami ,bardzo bym prosił o wymienienie kilku i jaki był by najlepszy .
Pozdrawiam
gaca2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 16:34   #2
Nika04
Raczkowanie
 
Avatar Nika04
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 37
Dot.: Bardzo proszę o pomoc

Ja bym proponowała jakiś krem z apteki na opuchnięcia myślę, że tam najlepiej doradzą. Myślę, że przyniosą lepszy efekt niż te z kosmetycznego.
Uważam, że bierze się to z nadmiaru soli w organizmie. Może warto odstawić sól na tydzień i zobaczyć, czy to nie przyniesie efektów??


---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

Jeszcze pić dużo wody podczas tej próby bez soli, organizm po kilku dniach nie będzie "czuł" potrzeby odkładania wody "na zapas"
Nika04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:13.