Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-07, 22:04   #4831
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;15728147]po okolo 25 kliknieciach cos wylecialo. Mam 01 i moglby byc jasniejszy


Zdecydowalam sie dla siostry TZta kupic http://pl.strawberrynet.com/makeup/e.../94378/#DETAIL . Opinie na kwc dobre. Ona lubi naturalny look, wiec powinna byc okej. Szkoda tylko, ze bez pudelka .[/QUOTE]

heh to Ty faktycznie jasniutka 01 ma odrobine rozu w sobie, 02 jest rownie jasna, ale ma zolty odcien przez co czasami wydaje sie jasniejsza. Teraz z korektorow chce wyprobowac Biotherma Forget It ponad 100zl na all jak pytalam sprzedawcow, ale jezeli ma to byc moj KWC to trzeba zaryzykowac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 22:07   #4832
pilina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 329
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh to u mnie taki efekt światła świecy daje rozświetlacz EL
no to potestuje tego shimmera Bobbi, jakby nie było Tru to wątpie, że miałabym chociaż 1/10 tego co mam....ceny w sklepach mnie przerażają i jakby nie było to za jeden puder w sklepie można kupić 2 na tru i czasami jeszcze coś zostanie
wychodzę z tego samego założenia i w myśl tej ideologii jutro chyba kliknę Nacre taki osławiony jest, a ja go nie miałam i pewnie gdyby nie truskawa nie miałabym nigdy...
pilina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 22:13   #4833
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez pilina Pokaż wiadomość
wychodzę z tego samego założenia i w myśl tej ideologii jutro chyba kliknę Nacre taki osławiony jest, a ja go nie miałam i pewnie gdyby nie truskawa nie miałabym nigdy...
wlasnie...truskawa i znizki nas ratuja
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 22:19   #4834
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh to Ty faktycznie jasniutka 01 ma odrobine rozu w sobie, 02 jest rownie jasna, ale ma zolty odcien przez co czasami wydaje sie jasniejsza. Teraz z korektorow chce wyprobowac Biotherma Forget It ponad 100zl na all jak pytalam sprzedawcow, ale jezeli ma to byc moj KWC to trzeba zaryzykowac
Nie wiedzialam, ze dwojka taka jasna. Jak zobaczylam cene zestawu to mi klapki na oczy spadly i nie myslalam juz o niczym . Zamawiam perfumy i kolorowke z Tru. Ciekawe czy przed swietami dojdzie
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 22:44   #4835
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Dostałam Nacresy wyglądają wspaniale, pryszcze nie są tak obrzydliwe jak na fotkach i kolory na pierwszy rzut oka świetnie dobrane, warto było słuchać kusiecielek
Natomiast promocyjna baza pod cienie Guerlaina to świetna rzecz na prezent - opakowanie naprawdę słodkie - cacko po prostu, dla rasowych pudernic - bajka, a za te pieniądze szkoda nie kupić
Paczki szły 5 dni, poczta szaleje
Pewnie, że warto Nie było chyba osoby niezadowolonej z Nacres jak do tej pory

Testowałaś już bazę? Dla mnie ona jest idealna pod każdym względem
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 22:54   #4836
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Pewnie, że warto Nie było chyba osoby niezadowolonej z Nacres jak do tej pory

Testowałaś już bazę? Dla mnie ona jest idealna pod każdym względem
Super, nie testuję jej, to prezent dla Mamy
Trochę mi żal, że nie używam cieni
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 23:03   #4837
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;15728540]Nie wiedzialam, ze dwojka taka jasna. Jak zobaczylam cene zestawu to mi klapki na oczy spadly i nie myslalam juz o niczym . Zamawiam perfumy i kolorowke z Tru. Ciekawe czy przed swietami dojdzie [/QUOTE]

eee powinna dojsc
no wedlug mnie to praktycznie bialy odcien byl....na skorze robil sie jeszcze jasniejszy! ale wiadomo ja inaczej patrze na te odcienie bo w sumie ja dosc ciemna jestem ale 01 podobno lepiej ogolnie wyglada bo sie stapia ladniej ze skora...
no ja swoja 02 puscilam w swiat
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-07, 23:07   #4838
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez pilina Pokaż wiadomość
co do Bobbi to niestety nie mam porównania do shimmerka

ten pink BB w opakowaniu wygląda lekko brzoskwiniowo (w sensie nie tandetny róż w stylu wschodnim), jednak na twarzy daje jasną poświatę. używam go na róż w kolorze koralowym i nie kłócą się nic a nic
Cytat:
Napisane przez Anjouka Pokaż wiadomość
Dzieki za fotki. A wiec jest tak jak opisywano na forach. Pink daje tylko blysk, poswiate bez koloru. A ja szukam czegos co mogloby mi zastapic roz(2 in1) A wiec dobrze, ze wybralam Diamond Popa (ten ponoc daje troche koloru)

Kusi mnie jeszcze na lato Bronze Bobbi..eh..wklejcie zdjecia jak do Was przyleci ;*
Eeee nie lubię Was
Myślałam że juz nic nie potrzebuję a Wy tak zachwalacie tego shimmerka Bobbi że i ja zaczałam szukać zdjęć i opinii w necie i co? I już go potrzebuję
Z tym że ja mam na oku tego brązowego (nic różowego na moich policzkach nie wchodzi w grę niestety).
Z recenzji na MUA (zreszta bardzo dobrych) wynika że kosmetyk nie daje mocnego koloru -bo w opakowaniu wygląda na ciemny, daje tylko taką poświatę brązową, może spokojnie zastapić bronzer
Mam co prawda Shimmer Diora 003 Cooper i spokojnie używam go jako bronzera, ale po pierwsze mam tester w tym plastikowym opakowaniu co niestety kaleczy mój zmysł estetyczny a po drugie niedawno mi upadl na podłogę i wszystkie paseczki po prostu z niego wylecialy Całe szczęście dały się z powrotem wlożyć, tylko najjaśniejszy się pokruszył więc co sie dalo to pougniatałam w opakowaniu i calość jakoś się trzyma ale wiadomo, wygląda nie najlepiej
Tak myślę czy to nie znak żeby sobie BB kupić, bo raczej nie mam co liczyć na upolowanie Coppera na all czy Tru. A tu za jednym zamachem będe miała nowy kosmetyk i to jeszcze w pełnowymiarowym opakowaniu + fajny pędzęlek.
Tak, chyba powinnam go kupić

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
O ! To prosto z taśmy Zenka zjechała jeszcze cieplutka



Ja też czekam na te straszne zdjęcia bo nie wiem czy klikać czy nie na zapas, a za bardzo nie mam wolnej stówki

Pomadki są świetne Nawet nie trzeba nimi przeciągac po ustach, żeby dały soczysty kolor, wystarczy robić stępelki Piękny soczysty zapach i bardzo nawilżające w odczuciu przy nakładaniu i noszeniu, że o opakowaniu nie wspomnę
Teraz mi się przypomniało że te pomadki nie mogą być stare bo to nowośc z tamtego roku
Ja nie lubie mocno kryjacych pomadek, więc mnie na szczęście nie kuszą

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
to co
brać tego fatalka ???
http://pl.strawberrynet.com/makeup/l.../77024/#DETAIL
mówicie że nie jest taki jasny jak na fotce
muszę pomyśleć do jutra....

kurcze - to jest niesamowite że jak już stwierdzam że nic , nic , nic - to nagle jeszcze coś - a 3 dni temu tak szukałam czegoś na dokładkę do perfumików
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja nie moge Was czytac.
dopiero co nic nie chcialam a juz patrze na tego fatala
bierzcie tego Fatala, nie jest drogi a jest naprawdę fajny
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 23:38   #4839
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Eeee nie lubię Was
Myślałam że juz nic nie potrzebuję a Wy tak zachwalacie tego shimmerka Bobbi że i ja zaczałam szukać zdjęć i opinii w necie i co? I już go potrzebuję
Z tym że ja mam na oku tego brązowego (nic różowego na moich policzkach nie wchodzi w grę niestety).
Z recenzji na MUA (zreszta bardzo dobrych) wynika że kosmetyk nie daje mocnego koloru -bo w opakowaniu wygląda na ciemny, daje tylko taką poświatę brązową, może spokojnie zastapić bronzer
Mam co prawda Shimmer Diora 003 Cooper i spokojnie używam go jako bronzera, ale po pierwsze mam tester w tym plastikowym opakowaniu co niestety kaleczy mój zmysł estetyczny a po drugie niedawno mi upadl na podłogę i wszystkie paseczki po prostu z niego wylecialy Całe szczęście dały się z powrotem wlożyć, tylko najjaśniejszy się pokruszył więc co sie dalo to pougniatałam w opakowaniu i calość jakoś się trzyma ale wiadomo, wygląda nie najlepiej
Tak myślę czy to nie znak żeby sobie BB kupić, bo raczej nie mam co liczyć na upolowanie Coppera na all czy Tru. A tu za jednym zamachem będe miała nowy kosmetyk i to jeszcze w pełnowymiarowym opakowaniu + fajny pędzęlek.
Tak, chyba powinnam go kupić
a cooper jest cieply? bo jeszcze jego mi brakuje do kolekcji
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 00:12   #4840
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a cooper jest cieply? bo jeszcze jego mi brakuje do kolekcji
Zdecydowanie ciepły
Kolory poszczególnych pasków (w sztucznym świetle)- jasno różowo-złoty rozbielony, złoty, beżowy, jasno miedziany, ciemniejszy brąz.
Stosuję go na kilka sposobów: albo 2 najciemniejsze paski nakładam jako brązer, czasami na to jeszcze te jaśniejsze dla rozświetlenia bądż mieszam wszystkie paski razem i też jako brązer bo wychodzi dość wyraźny kolor bądź te 3 najjaśniejsze paski jako rozświetlacz na inny brązer.
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 00:28   #4841
Anjouka
Rozeznanie
 
Avatar Anjouka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Małopolska/Śląsk
Wiadomości: 580
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Przestancie! Teraz patrze na brazowego Bobbiego, Nacre i Fatala...eh, a co z kasa?
Zastanawiam sie czy ten bobbi brazowy nadawalby sie na cala twarz na lato? bo w koncu to rozswietlacz (a nie typowy brazer), a nie chcialabym wygladac jak opalona bombka, a nacre? nadaje sie na cala twarz czy tworzy zbyt duzy blysk i nadaje sie tylko do podkreslania wybranych partii twarzy? Nacre daja kolorek?

Jedynie wytlumaczenie dla mnie jest, ze w PL ceny kosmiczne.... tyle drozej...i, ze w perfumerii u nas nigdy bym sobie na to nie mogla pozwolic;/ tak sie tlumacze patrzac na ta truskawe


a leci do mnie dior DP...
__________________
"Bo w życiu piękne są tylko chwile..."

Kocham moja Rzabke!

i Ciebie Maluszku!
Anjouka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-08, 00:42   #4842
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Anjouka Pokaż wiadomość
Przestancie! Teraz patrze na brazowego Bobbiego, Nacre i Fatala...eh, a co z kasa?
Zastanawiam sie czy ten bobbi brazowy nadawalby sie na cala twarz na lato? bo w koncu to rozswietlacz (a nie typowy brazer), a nie chcialabym wygladac jak opalona bombka, a nacre? nadaje sie na cala twarz czy tworzy zbyt duzy blysk i nadaje sie tylko do podkreslania wybranych partii twarzy? Nacre daja kolorek?

Jedynie wytlumaczenie dla mnie jest, ze w PL ceny kosmiczne.... tyle drozej...i, ze w perfumerii u nas nigdy bym sobie na to nie mogla pozwolic;/ tak sie tlumacze patrzac na ta truskawe


a leci do mnie dior DP...
Nacre na całą twarz jak najbardziej (chociaz w sztucznym świetle widac drobinki co czasami mi przeszkadza ale to moze tez wina pudru albo podkładu bo czasami nałoże taki który ma mikrodrobinki i wtedy efekt drobinkowania się kumuluje ).
Co do BB to raczej nie będzie się nadawał na całą twarz bo bedziesz wygladała właśnie jak bombka albo jakbyś była chora czy spocona (chodzi mi o niezdrowy efekt świecacej skóry).
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 06:37   #4843
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy jak UC złapał kiedyś Waszą paczkę to dostawałyście to OC które normalnie jest wkładane do paczki? Czy ono może zostaje w UC?
Podbijam swoje pytanie
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 06:56   #4844
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Podbijam swoje pytanie
mi w ogole nigdy OC nie ruszaja. tzn nie otwieraja paczki wcale. OC zostaje tak jak bylo razem ze wszystkim w paczce.
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 07:25   #4845
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Dzięki Bo pisałam kilka stron wcześniej o mojej wojnie z PP. Ciąg dalszy- kobiety wydzwaniają do mnie na telefon prywatny, który podawałam dla Truskawki. I zastanawiam się skąd go wydarły. A OC mi brakuje. Myślałam, że może ono dla UC zostaje, ale widać one sobie zwinęły.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 07:36   #4846
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

tak piszecie o tej bazie pod cienie guerlina - a ja właśnie chciałam artdecową wypróbować ( bo do tej pory używam lumene );
to co - brać guerlina zamiast artdeco?? tamta taka osławiona że teraz nie wiem

z fatala się przez noc wyleczyłam;
poluję na czarnego Faux cils i kropka!
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 07:41   #4847
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
tak piszecie o tej bazie pod cienie guerlina - a ja właśnie chciałam artdecową wypróbować ( bo do tej pory używam lumene );
to co - brać guerlina zamiast artdeco?? tamta taka osławiona że teraz nie wiem

z fatala się przez noc wyleczyłam;
poluję na czarnego Faux cils i kropka!
z fatala sie na razie wyleczylas

hm.. ja tez myslalam o tej bazie. ale potem dotarlo do mej durnej paly, ze jej nie potrzebuje, bo cienie, ktorych namietnie teraz uzywam [givenchy i gurel] po prostu sie na mnie trzymaja calutki dzien.


czyli, ze teoretycznie nic nie potrzebuje, prawda?
Mejkapownia, a masz moze jakies foty tych piatek diora?
[a jak nie masz to sie popraw ]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 07:41   #4848
mag-ia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 291
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Nacre na całą twarz jak najbardziej (chociaz w sztucznym świetle widac drobinki co czasami mi przeszkadza ale to moze tez wina pudru albo podkładu bo czasami nałoże taki który ma mikrodrobinki i wtedy efekt drobinkowania się kumuluje ).
Co do BB to raczej nie będzie się nadawał na całą twarz bo bedziesz wygladała właśnie jak bombka albo jakbyś była chora czy spocona (chodzi mi o niezdrowy efekt świecacej skóry).

to nakładasz pod Nacre puder? ja myślalam,że Nacre to już jest puder
mag-ia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 07:41   #4849
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
to nie jest staroc, wezcie sie opamietajcie.
idzcie do perfumerii i zobaczcie z jakiego roku tam sa tusze.. i co tez reklamujecie?
jak nie bylo dekalkulatora to nawet nie wiedzialyscie z jakiego roku i bylo wszystko ok.
dajcie na luz
zareklamujesz , dostaniesz kase i co? wywalisz tusz? nie sadze. bedziesz uzywac.

bo rozumiem ze nie smierdzi i nie ocieka stęchlym łojem?

Z całym szacunkiem ranka ale grubo się mylisz. Wczoraj przetestowałam tusz i co się okazało? Oczy całe czerwone i tusz wylądował w koszu. napisałam już, że mam chore oczy i nie mogę ryzykować. Tusze kupuję jak najnowsze i używam maksymalnie 3 miesiące.
Nie wiem jak Ty ale ja jak idę do perfumerii to najpierw sprawdzam datę ważności i jeśli kosmetyk ma powyżej dwóch a co dopiero trzech lat to napewno nie znajdzie się w moim koszyku. Może Ty kupujesz takie rzeczy - ja nie i mam do tego prawo.
Poza tym nie zarzucaj mi oszustwa czy chęci wyłudzenia bo jestem od tego daleka.
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-08, 07:49   #4850
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
z fatala sie na razie wyleczylas

hm.. ja tez myslalam o tej bazie. ale potem dotarlo do mej durnej paly, ze jej nie potrzebuje, bo cienie, ktorych namietnie teraz uzywam [givenchy i gurel] po prostu sie na mnie trzymaja calutki dzien.


czyli, ze teoretycznie nic nie potrzebuje, prawda?
Mejkapownia, a masz moze jakies foty tych piatek diora?
[a jak nie masz to sie popraw ]
wiesz co - mi sie cienie też cały dzień trzymają i nie mam z tym problemu - ale tak sobie myślę że na takiej pięknej bazie będą trzymały się jeszcze lepiej nie??
i będą ładniejsze
i ja będę ładniejsza
i po prostu czy my przypadkiem nie MUSIMY jej miec????????

foty postaram się pstryknąć popołudniem jak dzieć nie będzie po mnie skakał
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 07:51   #4851
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
to co
brać tego fatalka ???
http://pl.strawberrynet.com/makeup/l.../77024/#DETAIL
mówicie że nie jest taki jasny jak na fotce
muszę pomyśleć do jutra....

kurcze - to jest niesamowite że jak już stwierdzam że nic , nic , nic - to nagle jeszcze coś - a 3 dni temu tak szukałam czegoś na dokładkę do perfumików


Kolor ma bardzo łądny Na oczach praktycznie jak czarny ale pod światło widać taki błyszczący śliwkowy kolor.

Ja będę polować na świeższy bo tego z 2006 nie mogę używać ale jeśli znajdę nowszy - kupię napewno bo efekt świetny.

Jednak jeśli masz wrażliwe oczy na starocie to daruj sobie - jeśli nie - kupuj bo warto.
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 08:15   #4852
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
wiesz co - mi sie cienie też cały dzień trzymają i nie mam z tym problemu - ale tak sobie myślę że na takiej pięknej bazie będą trzymały się jeszcze lepiej nie??
i będą ładniejsze
i ja będę ładniejsza
i po prostu czy my przypadkiem nie MUSIMY jej miec????????

foty postaram się pstryknąć popołudniem jak dzieć nie będzie po mnie skakał
aaaaaaaaaaaaaaa przestaaaaaaaaaan

Kujawianka, hm.. mnie tez kusil ten fatale.. tak troszke troszke, ale w takim razie nie biore. moze nie mam mega wrazliwych oczu, ale wole nie ryzykowac.. dzieki za info
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 08:21   #4853
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Kolor ma bardzo łądny Na oczach praktycznie jak czarny ale pod światło widać taki błyszczący śliwkowy kolor.

Ja będę polować na świeższy bo tego z 2006 nie mogę używać ale jeśli znajdę nowszy - kupię napewno bo efekt świetny.

Jednak jeśli masz wrażliwe oczy na starocie to daruj sobie - jeśli nie - kupuj bo warto.
kurcze..a ja ostatnio wyczytałam w gazecie,ze bardzo potrzebuję śliwkowego tuszu na końcówki rzęs. Ale teraz nie wiem jaki brać. Fatale mam czarny i jeszcze go oswajam, zastanawiam się nad tym wydłużającym lancome fioletowym... Co Wy na to? Co lepiej?
Acha...ja ostatnio kupiłam w perfumerii fatale ale czarnego i też był chyba z 2006..albo 2007. Ale nie marudzę bo kupić czarny to jest sztuka i nawet nie wiem czy bywają świeższe...nie wiem jak z kolorowymi.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...

Edytowane przez ennkaa
Czas edycji: 2009-12-08 o 08:22
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 08:21   #4854
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

oj coś poranna warta niezbyt czujna
powróciło sporo zestawów - w tym prawie wszystkie Stili
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 08:24   #4855
Kolada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 18
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

[QUOTE=mejkapownia;1572649 0]to co
brać tego fatalka ???

Brać w ciemno Naprawdę nie widać różnicy, dopiero pod światł widać lekki fiolet. Ja zastanawiam się jeszcze nad zielonym. Czy któraś z Was miała? Jak wygląda?
Kolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 08:25   #4856
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

oooo Mejkapownia - masz swoja stile z kosmetyczka
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 08:35   #4857
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

faktycznie
jest stila z kosmetyczką


mejkapownia chyba Ty chciałaś

było 7...jest 6

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

http://pl.strawberrynet.com/makeup/b...936/?CatgId=34


Znacie może to cudo do brwi?
Warto?

http://pl.strawberrynet.com/makeup/s...716/?CatgId=34

tego wcześniej nie widziałam. jaki ten rozświetlasz? Ma może któraś z Was?

Edytowane przez KujawiankA
Czas edycji: 2009-12-08 o 08:48
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 08:47   #4858
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

dzięki dzięki dziewczyny
kosmetyczka kliknęta
tak w ślepo i na szybko że nawet nie pomyślałam żeby kliknąć z czymś w komplecie

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

ilios - dzięki za smska

teraz tak sie jeszcze zastanawiam
zamówiłam dla szwagierki zestaw z różą
bo kosmetyczek już nie było
ale może powinnam zamówic jej z kosmetyczką??
tylko na co mi wtedy ta druga róża .....
dżizas - rzucą towarem i człowiek głupieje
i jeszcze nie wiem czy w takim razie płacić za ten czarny zestaw stila co mi wisi w koszyku - no bo na co mi nagle 2 tusze stila ... cieni dostatek, tylko o tego smudge pota chodziło, ale jak sobie kajala rozetre to nie na jedno wyjdzie??
rany - już nie wiem za co płacić a debet rośnie i rośnie

i jeszcze jedno
fotek piątek diora nie będzie!!
wczoraj tak mi sie podobały w opakowaniu, takie śliczne i cacy!
właśnie sie niemi wymalowałam i powiem NIE WARTO
kolory na oczach nie takie jak na łapce / i nie takie jak w opakowaniu ( robiłam bez bazy ale założyłam że pod diora nie trzeba), nie chciały sie ładnie cieniować - wszystko mi sie tak roztarło w jedno byle co - choć cieniowac naprawde potrafie
generalnie - inglot robi na moich oczach cuda - dior nie poszalał
więc nie polecam;
nie wiem czy to wina starocia czy czego ale to nie będą moje ulubione cienie
kolory w sumie spowodowały że oczy wyglądają na zmęczone choć to moja codzienna kolorystyka - nie wiem czemu
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?


Edytowane przez mejkapownia
Czas edycji: 2009-12-08 o 08:54
mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 08:48   #4859
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Anjouka Pokaż wiadomość
Przestancie! Teraz patrze na brazowego Bobbiego, Nacre i Fatala...eh, a co z kasa?
Zastanawiam sie czy ten bobbi brazowy nadawalby sie na cala twarz na lato? bo w koncu to rozswietlacz (a nie typowy brazer), a nie chcialabym wygladac jak opalona bombka, a nacre? nadaje sie na cala twarz czy tworzy zbyt duzy blysk i nadaje sie tylko do podkreslania wybranych partii twarzy? Nacre daja kolorek?

Jedynie wytlumaczenie dla mnie jest, ze w PL ceny kosmiczne.... tyle drozej...i, ze w perfumerii u nas nigdy bym sobie na to nie mogla pozwolic;/ tak sie tlumacze patrzac na ta truskawe


a leci do mnie dior DP...
Ja ze swojej strony polecam rozświetlacz Pout Shimmer. Piękne gładkie rozświetlenie, efekt można stopniować w zalezności od upodobań. W opinii recenzentek MUA stoi znacznie wyżej niż shimmer BB , daje bardziej szlachetny efekt. Niestety to co doskonałe z niewiadomych powodów znika z rynku, tak też stało się i z Pout
Ciekawy efekt daje również Physicians Formula Shimmer Strips , za całkiem niewielkie pieniadze uważam , że warto.
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 08:49   #4860
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

nie ma sprawy pamietam jak sie na to czailas
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:42.