Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-26, 21:54   #2491
emha
Raczkowanie
 
Avatar emha
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Dodaję ten swój nieszczęsny, ale niestety zdjęcia nie do końca oddają kolor. Tzn. w cieniu faktycznie tak wygląda, w słońcu jest ciut ciepleszy.. Aż ciężko mi określić ten kolor. W buteleczce jest to taki szarawy z różowawym odcieniem, na paznokciach czasem jest fioletowawy, lekko złamany szarością, czasem szary złamany lekko różem lub brązem.. Jedno wiem na pewno - zdjęcia nie oddają jego uroku, jest po prostu fenomenalny. Gdyby nie to, że już mi się znudził i muszę od niego odsapnąć oraz to, że mam tyle innych do wypróbowania to maznęłabym nim drugi raz pod rząd, co mi się, oczywiście, jak żadnej z nas, nie zdarza.
No piękny jest no, piękny
emha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 22:06   #2492
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

No też nie widzę tego denka w lakierach a poza tym u mnie się to nie sprawdzi, bo pewnych rzeczy mam mnóstwo, ale potrzebuję innych kolorów

fisko, Wskazujący jest najdalej zarośnięty i nie za bardzo mogę go skracać, ale jak już wszystkie wyjdą poza opuszek to będą równe, mam nadzieję jja się bardziej kształtem martwię
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 22:09   #2493
Nowa_Nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar Nowa_Nadzieja
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wszędzie za daleko
Wiadomości: 5 895
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Cytat:
Napisane przez emha Pokaż wiadomość
Dodaję ten swój nieszczęsny, ale niestety zdjęcia nie do końca oddają kolor. Tzn. w cieniu faktycznie tak wygląda, w słońcu jest ciut ciepleszy.. Aż ciężko mi określić ten kolor. W buteleczce jest to taki szarawy z różowawym odcieniem, na paznokciach czasem jest fioletowawy, lekko złamany szarością, czasem szary złamany lekko różem lub brązem.. Jedno wiem na pewno - zdjęcia nie oddają jego uroku, jest po prostu fenomenalny. Gdyby nie to, że już mi się znudził i muszę od niego odsapnąć oraz to, że mam tyle innych do wypróbowania to maznęłabym nim drugi raz pod rząd, co mi się, oczywiście, jak żadnej z nas, nie zdarza.
No piękny jest no, piękny
jakbym widziala swoje dlonie

piekny kolor

no dobra,bede tutaj zakgladac ale paznokci juz nie pokaze
__________________
oj tam,oj tam...
Nowa_Nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 22:32   #2494
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

MH rzeczywiście podobne do Nadziejki, ja jednak dostrzegam subtelne niuanse

znowu kolor zupełnie inny niż w buteleczce
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 22:47   #2495
Nowa_Nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar Nowa_Nadzieja
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wszędzie za daleko
Wiadomości: 5 895
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
MH rzeczywiście podobne do Nadziejki, ja jednak dostrzegam subtelne niuanse

znowu kolor zupełnie inny niż w buteleczce
no EHMA ma dluzsze i szczuplejsze paluszki
__________________
oj tam,oj tam...
Nowa_Nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 22:47   #2496
emha
Raczkowanie
 
Avatar emha
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Cytat:
Napisane przez Nowa_Nadzieja Pokaż wiadomość
jakbym widziala swoje dlonie

piekny kolor

no dobra,bede tutaj zakgladac ale paznokci juz nie pokaze
Nie wiem, czy to dobrze, bo coś mi świta, że wciąż narzekasz na swoje paluchy Ale powiem Wam, że lubię swoje dłonie, a na tych zdjęciach nie mogę na nie patrzeć - paluchy jakieś powykrzywiane, zgrubiałe miejscami.. wpadnę tu w kompleksy
Zaglądaj, zaglądaj, z czasem pokażesz, co tam masz dobrego


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
MH rzeczywiście podobne do Nadziejki, ja jednak dostrzegam subtelne niuanse

znowu kolor zupełnie inny niż w buteleczce
Jaki z Ciebie detektyw inicjałowo-dłoniowy
Aj nie będę Wam już buteleczek pokazywać, koniec!
emha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 07:01   #2497
diablica88
Rozeznanie
 
Avatar diablica88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 623
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Dzień doberek

I co? i dupa Wczorajsze malowanie pazurów do bani, dziś rano po obudzeniu okazało się, że mam masę bąbelków Idę zaraz zmyć dziadostwo I tym sposobem w złym nastroju uciekam do pracy...

Ale zrobię jeszcze jedno podejście, dziś albo jutro i wstawię. A kolorek Malinko to jest różowy
diablica88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-27, 10:33   #2498
fergieunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 697
GG do fergieunia
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Cytat:
Napisane przez Lenka_007 Pokaż wiadomość
Tylko ja talentu raczej nie mam do malowania, ale bardzo lubię
Środkowy pazurek ze zdjęcia 2 to typowa biedronka ładne pazurki, ale jakoś te pomalowane końcówki mi się nie widzą

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Cytat:
Napisane przez lovellyhippo Pokaż wiadomość
To ja też dołączę swoje pazureczki...
Jakie długaśne Trochę na skórki powyjeżdżałaś ale ja to doskonale rozumiem, bo też z tym walczę przy każdym malowaniu

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Maliniarko zdrówka życzę

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
mnie jeszcze takie drobne różnice w kolorkach nie skłaniają do zakupów ale kto wie, co będzie za jakiś czas?
Mnie też, ale, że moje zapotrzebowanie na nowe kolory rośnie, to pewnie za długo to nie potrwa.

Niestety muszę zrezygnować ( na rok/2 lata ) z typowo jaskrawych, intensywnych kolorów przez moich rodziców, którzy są zdecydowanie takowym przeciwni ( a co ja mam do gadania, kiedy niepełnoletnia jeszcze jestem) ( i tak dobrze, że nie muszę ich ściąć na 0, bo to by była dla mnie tragedia) i ( co i tak jest dobre) moge jedynie malować pazurki jasnymi, mlecznymi, delikatnymi, nie rzucającymi się w oczy kolorami, także pewnie moja kolekcja nieco się powiekszy o jasne, prawie identyczne odcienie.

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Nowa_Nadzieja Pokaż wiadomość
Malinko-dobrze,że tak to sie tylko skonczyło wracaj do zdrówka

ale ja nie mam co pokazywać wczoraj prawą rękę mi maszynka do mielenia wciągneła i mam całe płytki paznokci i wszystko w koło pocharatane,nie wiem czy to się wygoi całkowicie
Przykro mi ;(. Dbaj o nie, może jakieś odżywki, kremy, olejek rycynowy pomogą. Nie poddawaj się Pamietam Te Twoje sliczne paznokcie i czekam z niecierpliwością, aż trochę podrosną i pokażesz nam co zmalowałaś.

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ja wstawiam sprzed 3 dni pazurki, nie wyszło zdjęcie do końca jak trzeba, miałam jeszcze w dzień zrobić, ale rano miałam odgniotki od włosów i zmyłam

To jest taki ciepły jasny róż z łososiową nutką, raczej przejrzysty, trochę perłowy z milionem złotawych drobinek . Jest taki słodki, że aż zęby bolą(określenie z Klubu Lakierowego), ale przy tym dziewczęcy i delikatny. Słabo kryje, dałam 3 warstwy, ale jeszcze prześwitywały końcówki. Chociaż 4ta warstwa to zbyt wiele dla mnie, zwłaszcza, że pod tym i na tym jest jeszcze nailtek
Bardzo ładny kolor Jakiej firmy?

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Kolejne, zrobione na ostatnim kosmosie
Dziewczyno, Twoje paznokcie są jak z jakiegoś czasopisma wyjęte. Patrzę i sie zachwycam widokiem

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Cytat:
Napisane przez emha Pokaż wiadomość
Dodaję ten swój nieszczęsny, ale niestety zdjęcia nie do końca oddają kolor. Tzn. w cieniu faktycznie tak wygląda, w słońcu jest ciut ciepleszy.. Aż ciężko mi określić ten kolor. W buteleczce jest to taki szarawy z różowawym odcieniem, na paznokciach czasem jest fioletowawy, lekko złamany szarością, czasem szary złamany lekko różem lub brązem.. Jedno wiem na pewno - zdjęcia nie oddają jego uroku, jest po prostu fenomenalny. Gdyby nie to, że już mi się znudził i muszę od niego odsapnąć oraz to, że mam tyle innych do wypróbowania to maznęłabym nim drugi raz pod rząd, co mi się, oczywiście, jak żadnej z nas, nie zdarza.
No piękny jest no, piękny
Ostatnio zakochałam sie w takich kolorach ( które, jak wyczytałam na Zeberce to hit sezonu jesień 2010) ale i tak nie mogę sobie na taki pozwolić
__________________
Kto powiedział, że muszę być taka jak inni? Indywidualność jest piękna.

Oszczędzam na PERFUMY!!
fergieunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 11:18   #2499
fergieunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 697
GG do fergieunia
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Chciałam zrobić zdjęcie aparatem, ale odmówił współpracy. To lakier Wibo Extreme nails nr 267. Ostatnio też go pokazywałam ale na 3 warstwach. Tu jedna, bardzo delikatnie wygląda. Daje różową poświatę. Idealnie by się nadawał do frencha. ( i juz mnie kusi żeby kupić biały lakier specjalnie dla końcowek) Gdyby nie drobinki, dawałby efekt lekko zaróżowionego, zdrowego paznokcia.

PS Pazurki malowałam bardzo powoli i chyba wyszły staranniej, bo skórek tak nie pozalewałam, ale to też zaleta konsystencji lakieru.
__________________
Kto powiedział, że muszę być taka jak inni? Indywidualność jest piękna.

Oszczędzam na PERFUMY!!
fergieunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 11:24   #2500
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Cytat:
Napisane przez emha Pokaż wiadomość
Dodaję ten swój nieszczęsny, ale niestety zdjęcia nie do końca oddają kolor. Tzn. w cieniu faktycznie tak wygląda, w słońcu jest ciut ciepleszy.. Aż ciężko mi określić ten kolor. W buteleczce jest to taki szarawy z różowawym odcieniem, na paznokciach czasem jest fioletowawy, lekko złamany szarością, czasem szary złamany lekko różem lub brązem.. Jedno wiem na pewno - zdjęcia nie oddają jego uroku, jest po prostu fenomenalny. Gdyby nie to, że już mi się znudził i muszę od niego odsapnąć oraz to, że mam tyle innych do wypróbowania to maznęłabym nim drugi raz pod rząd, co mi się, oczywiście, jak żadnej z nas, nie zdarza.
No piękny jest no, piękny
Śliczny!! A co to za lakier?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 12:12   #2501
kingusiusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 939
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

A właśnie, chyba Kingusia pytała jak go stosować. Nie wiem, co Ci poradzić, bo ja mam bazę i odżywkę (nakłada się bazę-ona ma takie mikrowłókna, jest matowa, chropowata i mleczna, dopiero na to dajesz lakier kolorowy 1-2 warstwy, potem na to odżywkę przezroczystą i tak codziennie nakładasz nową warstwę tej przezroczystej, nie wiem jak zrobić bez tego podkładu, ale chyba możesz dać odżywkę lakier odżywkę , tylko uważaj na skórki, bo wysusza)
nałożyłam samą odżywkę i codziennie nakładam jedną warstwę :P tak też może być ?

ja mam 50 lakierów kilka nigdy nie użytych jeszcze...
kingusiusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-27, 12:26   #2502
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Cytat:
Napisane przez fergieunia Pokaż wiadomość
Dziewczyno, Twoje paznokcie są jak z jakiegoś czasopisma wyjęte. Patrzę i sie zachwycam widokiem
Nawet nie wiesz, jak mi miło to czytać Zwłaszcza, że całe dzieciństwo intensywnie obgryzałam pazury i nie sądziłam, że uda mi się jeszcze coś z nimi zrobić
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 13:12   #2503
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Ja?! No w życiu!

Ostatnie super

Cudny kolor, długość też godna podziwu

Dziękuję

Kolejne, zrobione na ostatnim kosmosie
teraz to już kosmos absolutny!

Cytat:
Napisane przez fergieunia Pokaż wiadomość
Chciałam zrobić zdjęcie aparatem, ale odmówił współpracy. To lakier Wibo Extreme nails nr 267. Ostatnio też go pokazywałam ale na 3 warstwach. Tu jedna, bardzo delikatnie wygląda. Daje różową poświatę. Idealnie by się nadawał do frencha. ( i juz mnie kusi żeby kupić biały lakier specjalnie dla końcowek) Gdyby nie drobinki, dawałby efekt lekko zaróżowionego, zdrowego paznokcia.

PS Pazurki malowałam bardzo powoli i chyba wyszły staranniej, bo skórek tak nie pozalewałam, ale to też zaleta konsystencji lakieru.
słabe zdjęcie niestety ale efekt fajny, taki delikatny

Cytat:
Napisane przez emha Pokaż wiadomość
Dodaję ten swój nieszczęsny, ale niestety zdjęcia nie do końca oddają kolor. Tzn. w cieniu faktycznie tak wygląda, w słońcu jest ciut ciepleszy.. Aż ciężko mi określić ten kolor. W buteleczce jest to taki szarawy z różowawym odcieniem, na paznokciach czasem jest fioletowawy, lekko złamany szarością, czasem szary złamany lekko różem lub brązem.. Jedno wiem na pewno - zdjęcia nie oddają jego uroku, jest po prostu fenomenalny. Gdyby nie to, że już mi się znudził i muszę od niego odsapnąć oraz to, że mam tyle innych do wypróbowania to maznęłabym nim drugi raz pod rząd, co mi się, oczywiście, jak żadnej z nas, nie zdarza.
No piękny jest no, piękny
ładny lakierek i pazurki
from dusk czy lost in mud?

a dłonie na zdjęciu to takie podobne do moich też chyba
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 13:36   #2504
elunia_r
Rozeznanie
 
Avatar elunia_r
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 591
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

cześć dziewczyny wcześniej coś u Was już bazgrałam, ale teraz pokarze swoje pazurki 2 tydzień nail tekiem II je traktuję, kolorek na rękach golden rose 323, a stopy to single butterfly nr 238, kolor trochę przekłamany w realu bardziej jasny róż, potraktowanymiss selenenr 175, takie opiłki srebrne nie wiem czy będzie widać, kolor u rąk zmieniam tak co 4-5 dni więc co tyle pokażę wam moje pazurki, narazie długość mnie jeszcze nie satysfakcjonuje ale rosną rosną
elunia_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 13:40   #2505
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

kolor u stópek bardzo ładny
a ten na łapkach mi się nie podoba ;-p
__________________
wymianka styczeń
WeWlasnejOsobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 13:45   #2506
elunia_r
Rozeznanie
 
Avatar elunia_r
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 591
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

koorek na łapkach to taki eksperyment kupiłam z myslą o konadowaniu czarnymi wzorkami...taki plan, a że narazie walczę o długość to te parę dni musi pozostać bo nailtekiem smaruję codziennie dodatkową warstwę jak odłazić zacznie zmyję i pomaluję takim fajnym nowym mandarynkowym kolorkiem nowy w kolekcji, nr 269 GR, od razu wam pokarzę i ocenicie
elunia_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 13:49   #2507
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

ojojoj, ależ sie rozpisalyscie, jeszcze przeglądarka mi nie dziala i wizaz szwankuje.
to lecim:
Orlica: sliczna dlugosc i plytka, a lakier taki faktycznie kosmiczny
We własnej osobie: ciekawe zdobienie i ladna dlugosc
lovelly: dlugosc imponujaca, plytka tez ladna, ale ladniej wygladalyby gdybys spilowala boki.
Malinko: sliczny kolorek, a burzuj jeszcze lepszy moze wpasc i odwiedzic Cie w niedoli? coprawda w Zamosciu jestem dopiero od wtorku ale jak cos to wiesz gdzie mnie znalezc
Orlica: aaaa! zakochalam sie w tym zdobieniu, przecudne poprostu.
emha: bardzo ladny lakier, ciekawie wyglada na pazurkach.
fergie: chyba mam ten sam lakier, myslalam, ze bedzie pastelowy, ale coz, taki urok braku swiatla w ross, ladnie wygląda u Ciebie, u mnie juz nie.
elunia: sliczna plytka i dlugosc, kolor imponujacy.

aaah i wczoraj zakupilam takie oto lakiery:
jutro ide na 18 i nie wiem w co sie ubrac a tym samym jaki lakier wkoncu uzyc
pochwale sie, ze zamowilam na all palete 120 manly wkoncu
i jak kolezanka odda mi pieniadze za usluge fryzjerska to zamawiam przepiekny swterek (co prawda japan style, ale widzialam zdjecia rzeczywiste od wizazanki iiii )
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 13:53   #2508
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Cytat:
Napisane przez fergieunia Pokaż wiadomość

Maliniarko zdrówka życzę

Bardzo ładny kolor Jakiej firmy?

pisałam już Gapo poza tym zaczęłam podpisywać zdjęcia numerkiem lakieru

Wibo EN 192, podejrzewam, że daje bardzo podobny efekt jak Twój z jedną warstwą tylko jest zbyt różowy do frencha

a słuchaj rodziców, potem poszalejesz albo i nie, ja mam 22 lata i zawsze mam gadane, wczoraj "u rąk niebieskie u nóg różowe, no pięknie wyglądasz!"(a ja nie dam na razie rady zmyć u nóg

Orli, no proszę, można jak się chce ja na razie nie mam takich jakie bym chciała, ale zmierza ku lepszemu, a całe życie obrzydliwe obgryzki miałam
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 13:55   #2509
elunia_r
Rozeznanie
 
Avatar elunia_r
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 591
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

orchidea śliczne pastele bardzo lubię takie kolorki, pochwal się tym sweterkiem jak przyjdzie
elunia_r jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-27, 13:56   #2510
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Cytat:
Napisane przez elunia_r Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny wcześniej coś u Was już bazgrałam, ale teraz pokarze swoje pazurki 2 tydzień nail tekiem II je traktuję, kolorek na rękach golden rose 323, a stopy to single butterfly nr 238, kolor trochę przekłamany w realu bardziej jasny róż, potraktowanymiss selenenr 175, takie opiłki srebrne nie wiem czy będzie widać, kolor u rąk zmieniam tak co 4-5 dni więc co tyle pokażę wam moje pazurki, narazie długość mnie jeszcze nie satysfakcjonuje ale rosną rosną
witamy
z racji że ja lubi.e takie szalone kolorki to i ten mi się podoba mładne pazurki no i czekamy na więcej!

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
ojojoj, ależ sie rozpisalyscie, jeszcze przeglądarka mi nie dziala i wizaz szwankuje.
to lecim:
Orlica: sliczna dlugosc i plytka, a lakier taki faktycznie kosmiczny
We własnej osobie: ciekawe zdobienie i ladna dlugosc
lovelly: dlugosc imponujaca, plytka tez ladna, ale ladniej wygladalyby gdybys spilowala boki.
Malinko: sliczny kolorek, a burzuj jeszcze lepszy moze wpasc i odwiedzic Cie w niedoli? coprawda w Zamosciu jestem dopiero od wtorku ale jak cos to wiesz gdzie mnie znalezc
Orlica: aaaa! zakochalam sie w tym zdobieniu, przecudne poprostu.
emha: bardzo ladny lakier, ciekawie wyglada na pazurkach.
fergie: chyba mam ten sam lakier, myslalam, ze bedzie pastelowy, ale coz, taki urok braku swiatla w ross, ladnie wygląda u Ciebie, u mnie juz nie.
elunia: sliczna plytka i dlugosc, kolor imponujacy.

aaah i wczoraj zakupilam takie oto lakiery:
jutro ide na 18 i nie wiem w co sie ubrac a tym samym jaki lakier wkoncu uzyc
pochwale sie, ze zamowilam na all palete 120 manly wkoncu
i jak kolezanka odda mi pieniadze za usluge fryzjerska to zamawiam przepiekny swterek (co prawda japan style, ale widzialam zdjecia rzeczywiste od wizazanki iiii )
oj kochana widzę że szalejesz z pastelami teraz i bardzo dobrze! ładne kolorki, zwłaszcza niebieski
a co to ta paleta?
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 14:05   #2511
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Cytat:
Napisane przez elunia_r Pokaż wiadomość
orchidea śliczne pastele bardzo lubię takie kolorki, pochwal się tym sweterkiem jak przyjdzie
a dziekuje, napewno sie pochwale
tylko zamowie dopiero we wrzesniu a on moze isc nawet 3 tygodnie
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
witamy
z racji że ja lubi.e takie szalone kolorki to i ten mi się podoba mładne pazurki no i czekamy na więcej!



oj kochana widzę że szalejesz z pastelami teraz i bardzo dobrze! ładne kolorki, zwłaszcza niebieski
a co to ta paleta?
a dziekuje
cos mi sie nalezy od zycia wiec szaleje
a paleta wymarzona, zakup ciagle odkladalam ale bedzie:

http://allegro.pl/paleta-cieni-120-k...186802918.html

__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 14:14   #2512
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

elunia, ta żółć jest świetna, gdyby nie prześwity : ale tak to już jest z niektórymi lakierami, grrrr...u stóp nie podoba mi się to sreberko, poza tym masz bardzo ładne pazurki, kształt i długość miodzio

kinguś, ja myślę, że możesz tak stosować, tylko staraj się za często nie zmywać

Paulinko ale słodziaki ja bym pomalowała na zmianę,
na odwiedzinki...hm ciężko by było, bo mam bajzel, a nie za bardzo jestem teraz w stanie sprzątać, ale może na mieście któregoś dnia chętnie pewnie jeszcze o kulach

Gratuluję kupna paletki i szczerze zazdraszczam

Widzę, że troszkę lepiej się czujesz Skarbek
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 14:52   #2513
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
a dziekuje, napewno sie pochwale
tylko zamowie dopiero we wrzesniu a on moze isc nawet 3 tygodnie

a dziekuje
cos mi sie nalezy od zycia wiec szaleje
a paleta wymarzona, zakup ciagle odkladalam ale bedzie:

http://allegro.pl/paleta-cieni-120-k...186802918.html

pewnie że tak, w końcu trzeba sobie jakoś życie umilać

paleta super, kolory robią wrażenie! odważne
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 14:55   #2514
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Zapomniałam zameldować - na blogu ostatnie zdobienie z opisem
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 15:17   #2515
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Orli, bardzo lubię tę piosenkę z tytułu


A ja potraktowałam chaberka kolejną warstwą nailteka...ale ja uwielbiam ten kolor, to chyba mój ulubiony ze wszystkich jakie mam, pod względem barwy, połysku, łatwości nakładania a i cena nie straszy
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 15:25   #2516
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

i uuuu mnie notka, layeringowa

No i daje od razu tego Catrice co obiecałam :P
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 15:34   #2517
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
i uuuu mnie notka, layeringowa

No i daje od razu tego Catrice co obiecałam :P
obydwa kolorki cudowne
__________________
wymianka styczeń
WeWlasnejOsobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 15:51   #2518
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Szabatka no to dopiero blask ładnie
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 17:37   #2519
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
i uuuu mnie notka, layeringowa

No i daje od razu tego Catrice co obiecałam :P
cholera, czego ja od razu nie wzięłam tego catrice
kiedyś po niego wróce
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 18:01   #2520
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
cholera, czego ja od razu nie wzięłam tego catrice
kiedyś po niego wróce
eee tam, one brzydkie są, do niczego

pamiętaj ile masz jeszcze niewykorzystanych lakierów
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:32.