Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-26, 12:25   #2791
weronika_91
Zakorzenienie
 
Avatar weronika_91
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 3 464
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

hej. Jestem tu nowa i mam do Was następujące pytanie: Czy wiecie może jak zamaskować rumieńce? ogólnie mam jasną cerę przez co one są bardzo widoczne.
Kiedyś jak byłam u kosmetyczki robić makijaż na wesele to użyła jakiegoś podkładu specjalnego, przez który rumieńce się nie przebiły, nie było ich wogóle widać mimo, że czułam jak mnie pieką poliki. Macie może jakiś sposób na te nieszczęsne rumieńce :/ bo one aż nieestetycznie wyglądają.
__________________
Jaśko
weronika_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 12:30   #2792
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

A jak z data przydatności tego kremu z L'oreala ?
Chyba Iwostin ma coś podobnego na przebarwienia, niedawno o nim myślałam
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 12:41   #2793
pierniczek_
Rozeznanie
 
Avatar pierniczek_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 911
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez weronika_91 Pokaż wiadomość
hej. Jestem tu nowa i mam do Was następujące pytanie: Czy wiecie może jak zamaskować rumieńce? ogólnie mam jasną cerę przez co one są bardzo widoczne.
Kiedyś jak byłam u kosmetyczki robić makijaż na wesele to użyła jakiegoś podkładu specjalnego, przez który rumieńce się nie przebiły, nie było ich wogóle widać mimo, że czułam jak mnie pieką poliki. Macie może jakiś sposób na te nieszczęsne rumieńce :/ bo one aż nieestetycznie wyglądają.
Podpinam się pod pytanie. A teraz jesienią i zimą to się dopiero zacznie w ogrzewanych pomieszczeniach.

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
A jak z data przydatności tego kremu z L'oreala ?
Chyba Iwostin ma coś podobnego na przebarwienia, niedawno o nim myślałam
Na allegro widziałam z datą do października 2011.
pierniczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 12:58   #2794
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Rumień u bladolicych nie jest tak łatwo ukryć. Znam to z autopsji - sama pod wpływem emocji robię się czerwona niczym Andrzej Lepper po solarium Maskowałam go zielonym korektorem Inglota i nakładałam na to podkład, ale taka warstawa kosmetyków mnie zapychała. Próbowałam też używać podkładów kryjących - Estee Lauder Double Wear i LPR Unifiance. Ale jeden i drugi był zbyt ciemny i wyskakiwały mi po nich podskórne grudki, tak więc doszłam do wniosku, że gra jest niewarta świeczki Miałam wypróbować Dermacol - kryjący i jasny, ale w końcu zrezygnowałam. Zastanawiam się teraz nad EDM w formule intensive ...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 12:58   #2795
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 198
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez pierniczek_ Pokaż wiadomość
Podpinam się pod pytanie. A teraz jesienią i zimą to się dopiero zacznie w ogrzewanych pomieszczeniach.



Na allegro widziałam z datą do października 2011.
a ja w domku sprawdzę swój, to dam znak wieczorkiem, ale chyba jak napisała pierniczek_ albo i dłużej nieco (dlatego myślę o zakupie jeszcze 2-3, akurat by starczyło na roczek z kawałkiem
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 13:08   #2796
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Trochę bladzinek na inspirację
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 13:12   #2797
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-26, 13:53   #2798
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Rumień u bladolicych nie jest tak łatwo ukryć. Znam to z autopsji - sama pod wpływem emocji robię się czerwona niczym Andrzej Lepper po solarium Maskowałam go zielonym korektorem Inglota i nakładałam na to podkład, ale taka warstawa kosmetyków mnie zapychała. Próbowałam też używać podkładów kryjących - Estee Lauder Double Wear i LPR Unifiance. Ale jeden i drugi był zbyt ciemny i wyskakiwały mi po nich podskórne grudki, tak więc doszłam do wniosku, że gra jest niewarta świeczki Miałam wypróbować Dermacol - kryjący i jasny, ale w końcu zrezygnowałam. Zastanawiam się teraz nad EDM w formule intensive ...
http://www.cefarm24.pl/farmona-perfe...ml-p16991.html
Spróbuj tego serum. U mnie jak używałam regularnie zaczerwienienie się uspokoiło. Stosowanie zielonych korektorów/baz na co dzień dla mnie jest męczące, trzeba ich używać bardzo ostrożnie bo łatwo zostawić sobie zielone placki no i potrafią zapchać pory.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 14:13   #2799
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
wracając do moich przebojów w brzuchu ... znowu mam helicobacter (miałam go na początku roku...) więc 2 tygodnie brania 3 antybiotyków...
Zdrowiej szybciutko
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 14:45   #2800
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
http://www.cefarm24.pl/farmona-perfe...ml-p16991.html
Spróbuj tego serum. U mnie jak używałam regularnie zaczerwienienie się uspokoiło. Stosowanie zielonych korektorów/baz na co dzień dla mnie jest męczące, trzeba ich używać bardzo ostrożnie bo łatwo zostawić sobie zielone placki no i potrafią zapchać pory.
Dzięki! Wypróbuję, bo wygląda bardzo zachęcająco! I ta cena Wcześniej używałam Rosaca L Tołpy ale nie zauważyłam większej poprawy. Nawet nowe naczynka mi pękły przy nosie
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 14:50   #2801
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

To odcień Ayperi 1. Szok, na zdjęciu all wydaje się bardzo ciemny, ale jak widać jest jaśniutki Dziś zamawiam całe opakowanie, w razie czego będę rozjaśniać białą glinką
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-26, 15:06   #2802
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ayperi 1?! To ja też jestem w szoku, bo na swatchach wszystkie jedynki wydawały mi się ciemne!!!
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 15:07   #2803
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

On jest jaśniejszy od niektórych 0

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

pojde ejscze raz sprawdzic ten odcień
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 15:20   #2804
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 15:32   #2805
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

dzięki Natrix już zaczęłam swoją kuracje
staram się nie wyciskać i dbać o swoją bladość
mojego brata dziewczyna też jest bladziutka i zarażam ją aktualnie minerałami
ma któraś jakieś jasne oliwkowe podkłady na wymiankę (ktoś tu też coś pisał że ma korektory Pixie i w życiu ich nie zużyje... może podzieli się ze mną?) zerknijcie na mój wątek wymiankowy,mam jeszcze troszkę minerałów poza wątkiem
aaa zapomniałam jeszcze dodać że mam aktualnie okres... i po prostu zwijam się z bólu-dzisiaj przy obiedzie zrobiło mi się tak gorąco,ręce zaczęły mi się trząść... myślałam,że zemdleje...
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 15:36   #2806
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Ja swoją mieszaninę z ziają kładę na Ducraya. Filtry mineralne ( Lirene spf30) nie zdają u mnie egzaminu - mam wrażenie grubej maski na twarzy i odruchowo je ścieram. Co do mieszania minerałów z kremem musi to być w moim przypadku jak najlżejsza emulsja. I tak - próbowałam wymieszać EDM z kremem rozświetlającym nivea (był ostatnio w promocji w Rossmanie) i to okazało się klapą - całość jest zbyt ciężka a krem znowu mnie uczulił. Wymemłałam go też z kremem nawilżającym AA - niby leciutkim, ale coś tam też się nie zgrało, bo robiły się straszne smugi. Tak więc jak już z czymś mieszam minerały to tylko z tą lekką ziają do cery trądzikowej i ostrożnie nakładam na ducraya. Mam nadzieję że nic się nie destabilizuje bo to filtr bez parsolu.
Muszę ten patent wypróbować.

misianko ten Tormentiol wyszusza te niedpodzianki, czy też ma jakieś inne wspaniałe działanie?

krolowo zurawin ja chętnie podzielę się z Tobą korektorami, bo ich nie wyrobię za 100 lat . Napisz do mnie na priv, bo nie posiadam wątku wymiankowego.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!

Edytowane przez estra
Czas edycji: 2010-09-26 o 15:42
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 15:37   #2807
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

znam ten ból. Ja potarfie zemdleć podczas miesiączki, teraz drugi miesiąc mam spokój0-łykam codziennie kapsułki z olejem z wiesiołka. Pomaga,ale po pewym casie przestaje działać. No i PMS trwa jeden dzień, góra dwa, anie tak jak wcześniej minimum tydzień.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 15:41   #2808
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
On jest jaśniejszy od niektórych 0

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

pojde ejscze raz sprawdzic ten odcień
Faktycznie! Nieee, no jestem w szoku
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 16:02   #2809
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dziś w jakieś maminej gazetce wyczaiłam maseczkę wybielającą z selera. Nie miałam pojęcia, że to warzywko ma takie właściwości.

"Maseczka na przebarwienia
Bierzemy 2 łyżki startego selera i mieszamy z 1 łyżką serka homogenizowanego. Papkę nakładamy na twarz na ok. 10 min, potem zmywamy letnią wodą. Regularnie stosowana maseczka usuwa przebarwienia słoneczne na twarzy."

Chyba ją wypróbuje, bo obecnie nie stać mnie nawet na najtańszy krem na przebarwienia (ach te zakupy BB Cremów i Lucy), a po słonecznym tygodniu moje piegi zaczęły się rozmnażać jak króliki
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-26, 16:36   #2810
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

quench, zmień ten av bo mnie drażni to nie fer, że masz przedramiona równie jasne, jak buzię...

Valie, no ja sobie upatrzyłam BB Cream, a Wy coś akurat tego nie zamawiacie... chyba Wam zaraz jakąś akcję agitacyjną na ten konkretny na wątku strzelę, dlaczego jest najbardziej Wam potrzebny, najbardziej godny pożądania, ma najkorzystniejsze właściwości i w ogóle naj...
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 17:31   #2811
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

denq rób akcje, rób! A tak nawiasem zamawiałam sobie sama :P W akcie desperacji założyłam i PayPala i eBaya Bo nikt nie zamawiał mojego Lioele. Kilka dni później dziewczyny zmówiły się na niego Ale konto się przyda. Jaki BB Cream cię interesuję?
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 17:52   #2812
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Ja tę maseczkę znalazłam na jednym z blogów. Prowadząca zamieściła filmik Michelle Phan
Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
widziałam też wcześniej Michelle, ale ja za jej kanałem nie przepadam, trochę mnie denerwuje jej głos :P
W tej maseczce mnie mierzi natomiast zapach żelatyny, kilka razy wstrzymywałam oddech :P Ale fajnie wygładza buzie
Czyli czuje, ze jestem jedyna, ktora jest jej fanka? Rzeczywiscie glos ma meczacy, taki rozmodlony, ale lubie jej pomysly i to, ze tak fajnie technicznie zgrywa te filmiki, podklada muzyke, robi napisy etc. Jak patrze na polskie filmiki, to czasami az zal mi tych dziewczyn, siedza gdzies w kuchni, slabe swiatlo, slaby dzwiek i zerowy przekaz...

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Widzę, że poruszyłyście ciekawy temat: miłości niektórych pań do ciemnych podkładów. Muszę przyznać, że mnie niesamowicie irytują takie osobniki. A zwłaszcza, jak dziwią się, że ja nie życzę sobie nakładać takiej okropnej pomarańczy na twarz. Muszę przyznać, że po paru niemiłych akcjach w Sephorze, kiedy to pani konsultantka bulwersowała się, że nie słucham jej sugestii i nie biorę czegoś w stylu ciemny beż, to unikam tych perfumerii jak ognia.
Ja po wszystkich akcjach wchodze do perfumerii z taka agresja na twarzy, ze zadna pani nie odwazy sie podejsc i mam przynajmniej swiety spokoj

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
wracając do moich przebojów w brzuchu ... znowu mam helicobacter (miałam go na początku roku...) więc 2 tygodnie brania 3 antybiotyków...
Pociesz sie, ze chociaz mozesz brac antybiotyki na helusia - ja jestem uczulona na skladnik wszystkich lekow na helicobacter i bede sie z nim meczyc do konca zycia
Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
misianko ten Tormentiol wyszusza te niedpodzianki, czy też ma jakieś inne wspaniałe działanie?
Tormentiol dziala jak masc cynkowa, z tym, ze ma do tego lekko brazowy kolor. Slyszalam, ze ciemniejsze dziewczyny uzywaja go jako korektora - dla mnie jest za ciemny a do tego za tlusty.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 18:54   #2813
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Właśnie obejrzałam na kanale Michelle makijaż inspirowany filmami Tima Burtona. Rewelacja, wszystko takie mroczne, a ona wygląda naprawdę ślicznie, choć trochę przerysowanie Ale paznokcie! :szok: Sama nie wiem, czy mi się podobają, czy nie, sama bym sobie takich w życiu nie zrobiła, ona ma nawet jakiś kluczyk doczepiany. W domu to ona chyba tylko leży i pachnie
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 18:59   #2814
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Z tego co mi wiadomo to ta Michell ma swoją firmę kosmetyczną więc może i faktycznie leży i pachnie
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 19:03   #2815
weronika_91
Zakorzenienie
 
Avatar weronika_91
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 3 464
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

quench no też właśnie myślałam o zakupieniu tego zielonego korektora... ale czy warto? ...
Ines-ka ja również dziękuję jutro wybieram się na małe zakupy to przy okazji sobie kupie to serum bo cena też jak najbardziej przystępna
__________________
Jaśko
weronika_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 19:05   #2816
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 198
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość

misianko ten Tormentiol wyszusza te niedpodzianki, czy też ma jakieś inne wspaniałe działanie?
No to przepisuję z ulotki:

Maść zawiera
Subst. czynne: Wyciąg płynny z kłącza pięciornika, Ichtamol, Boraks, Tlenek Cynku,

Subst. pomocnicze: wazelina biała, lanolina, wanilina

Działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, ściągające.

Na mnie działał super (i czasem nadal działa), a mam bardzo wrażliwą skórę, czase zdarzało się że poprostu smarowalam całą buzię bo niespodziane było sporo i naprawdę z dużo lepszą cerą się budziłam, a co najważniejsze dla mnie leczy, nie drażniąc/nie wysuszając, w przeciwieństwie do innych cudów, po których miałam ... poparzoną skórę
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 19:25   #2817
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez weronika_91 Pokaż wiadomość
quench no też właśnie myślałam o zakupieniu tego zielonego korektora... ale czy warto? ...
Szczerze, to ... nie warto. Tak jak pisałam, całość mnie zapchała a rumieńce i tak bezczelnie wyglądały zza tapety
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 19:26   #2818
weronika_91
Zakorzenienie
 
Avatar weronika_91
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 3 464
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

ja jestem ciekawa co kosmetyczki mają za cudo które tak pozytywnie działa na tego buraka.
__________________
Jaśko
weronika_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 19:31   #2819
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość
Właśnie obejrzałam na kanale Michelle makijaż inspirowany filmami Tima Burtona. Rewelacja, wszystko takie mroczne, a ona wygląda naprawdę ślicznie, choć trochę przerysowanie Ale paznokcie! :szok: Sama nie wiem, czy mi się podobają, czy nie, sama bym sobie takich w życiu nie zrobiła, ona ma nawet jakiś kluczyk doczepiany. W domu to ona chyba tylko leży i pachnie
Ahh uwielbiam Tima Burtona (co chyba po avku widać )
Paznkokcie faktycznie...dziwne. Mnie przeszkadzają te diamenciki. Nie przepadam za tego typu ozdobami.

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
No to przepisuję z ulotki:

Maść zawiera
Subst. czynne: Wyciąg płynny z kłącza pięciornika, Ichtamol, Boraks, Tlenek Cynku,

Subst. pomocnicze: wazelina biała, lanolina, wanilina

Działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, ściągające.

Na mnie działał super (i czasem nadal działa), a mam bardzo wrażliwą skórę, czase zdarzało się że poprostu smarowalam całą buzię bo niespodziane było sporo i naprawdę z dużo lepszą cerą się budziłam, a co najważniejsze dla mnie leczy, nie drażniąc/nie wysuszając, w przeciwieństwie do innych cudów, po których miałam ... poparzoną skórę
Dzięki za skład To działanie ściągające mnie strasznie skusiło.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 19:47   #2820
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez weronika_91 Pokaż wiadomość
ja jestem ciekawa co kosmetyczki mają za cudo które tak pozytywnie działa na tego buraka.
Pewnie jakiś podkład kamuflujący z wysoką zawartością pigmentów Takie mają w ofercie np. LPR, Vichy, Avene, Kryolan tylko że one są dla mnie zbyt ciemne...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:00.