Kosmetyki M.A.C. cz. 4 - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-18, 16:41   #1111
BlackCat1990
Rozeznanie
 
Avatar BlackCat1990
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 981
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

hm prosze o pomoc w dobraniu cieni
mam zielono niebieskie oczy (bardziej zielone) i chcialabym jakis lekki, jasny taki nude, no-makeup ale jednak make up
w brązach najchętniej pomozecie?
__________________
.
BlackCat1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 16:46   #1112
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

dziewczynki a co mozecie powiedziec o sztucznych rzesach MACa ???
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 16:48   #1113
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

BlackCat - poszperaj, poszukaj wstecz - co chwila radzimy tutaj dziewczynom różne kolory
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 16:55   #1114
BlackCat1990
Rozeznanie
 
Avatar BlackCat1990
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 981
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

wybaczcie napisałam to z zdesperowania
na poczatku zaszokowana kolorami w macu kupilam 8 cieni zktorych uzywałam w zasadzie tylko2 (era i vanilla) a restza jak wlasnie antiqued, woodwinked, mulch itp okzałay sie zbyt "agresywne" i jakos nie czulam sie w nich dobrze. dlatego teraz chcialabym skopletowac 4 (lub jak sugerujecie 15) jakis neutralnych. Znalazlam ładnego swatcha wlasnie takich neutralnych cieni z Mac , nie wiem czy moge go tuw stawic no ale

tak! chce je wszystttkieee
__________________
.
BlackCat1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 18:15   #1115
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
A jaki macie pomysł na Vex-a?? Z czym go najlepiej łączyć?
Ja używam go głownie w wewnętrznym kąciku do 1/5 powieki na inne kolory - nachętniej w tercecie z Parfait Amour i Scene.

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Ja też kiedyś używałam trochę innych kolorów ale teraz totalnie zakochałam się w tych szeroko pojętych neutralach i ciepłych odcieniach.Zawsze uważałam,że ciepłe kolory mi nie pasują a okazało się inaczej.Masz Sketch?Jeżeli nie to jest to kolejny z tych kolorów,który nieziemsko wygląda połączony z większością w naszym ulubionym klimacie.

Idę w środę na makijaż.Nie mam jednak zupełnie pomysłu o co poprosić.Może jakąś wariację z Cranberry bo kusi mnie ten cień.Byłoby dobrze,gdyby były paletki już 15-stki lub 4-ki bo nie mam miejsca na żaden nowy cień
No identiko myślałam! Ze ciepłe kolorki nie dla mnie.
Sketcha mam, a jakże, mam także Smut i polecam jakbyś nie miała, a także świezo zakupiony Handwritten - super jest

Mnie z kolei kusi Blackebrry i Brun i Twinks i multum innych
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 18:53   #1116
bienemaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 64
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

no i stalo sie wrocilam dzis z 15ka, w srodku 3 cienie: naked lunch, wedge i quarry Zachorowalam na shale i ere, ale nie bylo. Satin taupe w sklepie wydal mi sie troche za ciemny, ale pewnie dojrzeje do niego w koncu, bo jest sliczny... podobalo mi sie kilka rozow, ale mam kilka z clinique, wiec moze najpierw z nimi sie rozprawie... zastanawiam sie nad highliterem, jaki polecacie? vanilla jakis taki nie do konca przekonujacy dla mnie.
A satina taupe uzywa ktoras na cala powieke czy tylko w zalamaniu?
O Boze, ja chyba wpadlam, tyle pieknych cieni...
bienemaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 19:03   #1117
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez bienemaja Pokaż wiadomość
no i stalo sie wrocilam dzis z 15ka, w srodku 3 cienie: naked lunch, wedge i quarry Zachorowalam na shale i ere, ale nie bylo. Satin taupe w sklepie wydal mi sie troche za ciemny, ale pewnie dojrzeje do niego w koncu, bo jest sliczny... podobalo mi sie kilka rozow, ale mam kilka z clinique, wiec moze najpierw z nimi sie rozprawie... zastanawiam sie nad highliterem, jaki polecacie? vanilla jakis taki nie do konca przekonujacy dla mnie.
A satina taupe uzywa ktoras na cala powieke czy tylko w zalamaniu?
O Boze, ja chyba wpadlam, tyle pieknych cieni...
wpadłaś Kochana jak śliwka w kompot
Co do highlajterów to ja kocham Brule i Orb oba mają satynowe eleganckie wykończenie.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-18, 19:09   #1118
bienemaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 64
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

dzieki, przyjrze sie im nastepnym razem a jeszcze takie pytanko, do tego shale (piekny satynowy sliwkowy), to co najlepiej na cala powieke? naked lunch pewnie tak, jeszcze inne fajne polaczenia z Waszego doswiadczenia?
bienemaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 19:17   #1119
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez bienemaja Pokaż wiadomość
dzieki, przyjrze sie im nastepnym razem a jeszcze takie pytanko, do tego shale (piekny satynowy sliwkowy), to co najlepiej na cala powieke? naked lunch pewnie tak, jeszcze inne fajne polaczenia z Waszego doswiadczenia?
ja daję Shale na całą powiekę

Naked Lunch nie mam, mam Grand Entrance - dobry do kącika, ciut pod brew


ostatnio tak się noszę plus kreska z Knight Divine
__________________
siabada


Edytowane przez oolong
Czas edycji: 2010-11-18 o 19:18
oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 19:23   #1120
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez bienemaja Pokaż wiadomość
dzieki, przyjrze sie im nastepnym razem a jeszcze takie pytanko, do tego shale (piekny satynowy sliwkowy), to co najlepiej na cala powieke? naked lunch pewnie tak, jeszcze inne fajne polaczenia z Waszego doswiadczenia?
Shale-a uwielbiam, najczęściej na załamanie powieki, w zew. kąciku. Na całą powiekę bardzo rzadko ponieważ nie lubię tak mocnych makijaży. Ale Shale grzechu wart
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 19:42   #1121
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez bienemaja Pokaż wiadomość
no i stalo sie wrocilam dzis z 15ka, w srodku 3 cienie: naked lunch, wedge i quarry Zachorowalam na shale i ere, ale nie bylo. Satin taupe w sklepie wydal mi sie troche za ciemny, ale pewnie dojrzeje do niego w koncu, bo jest sliczny... podobalo mi sie kilka rozow, ale mam kilka z clinique, wiec moze najpierw z nimi sie rozprawie... zastanawiam sie nad highliterem, jaki polecacie? vanilla jakis taki nie do konca przekonujacy dla mnie.
A satina taupe uzywa ktoras na cala powieke czy tylko w zalamaniu?
O Boze, ja chyba wpadlam, tyle pieknych cieni...

Jako highliter to na pewno Ricepaper! jest bardzo uniwersalny!
Satynki używam albo w załamanie, albo na zewnętrzną 1/3 powieki.
Fajne te nudaskowe cienie!

Ja bardzo lubię róże MACa i też się na nie przeniosłam z Clinique'owych
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-18, 19:42   #1122
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

na was Shale jest mocny???

może ja mam jakiś wybrakowany egzemplarz albo ciemna skórę na powiece nakładam go bez bazy , jest delikatnie i ładnie
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 20:06   #1123
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Normalnie nie mogę - moja lista ewoluuje - ciągle ją poprawiam, dopisuje, skreślam. Szukam zdjęć, filmików i opinii - potrafię tak kilka godzin. To już jest nałóg - na razie mam 3 cienie -a już się nie mogę doczekać następnych - czuję się jak narkoman na głodzie. I już żałuję, że nie było 15-stek. ehh.

I teraz pytanie - czy satin taupe - to zimny kolor? I czy nadaje się do ciepłej karnacji?

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

Jako highliter to na pewno Ricepaper! jest bardzo uniwersalny!
Satynki używam albo w załamanie, albo na zewnętrzną 1/3 powieki.
Fajne te nudaskowe cienie!

Ja bardzo lubię róże MACa i też się na nie przeniosłam z Clinique'owych
O tak Ricepaper - jest super

a jakie róże polecasz - bo ja na jakiś poluje na razie style mi sie spodobał - ale jeszcze się nie przekonałam
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 20:32   #1124
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
a jakie róże polecasz - bo ja na jakiś poluje na razie style mi sie spodobał - ale jeszcze się nie przekonałam
Mam Style, Peachtwist, Peachykeen, Springsheen, Desert Rose, Strada, Pinch O' Peach...


To ja też mam pytanie - czy Grain wpada w złoto? czy to kolejny rózowy bledzioch??
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 20:37   #1125
bienemaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 64
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

mi dzis wpadly w oko 3 roze: Girlie, Da Bling i Expensive Pink ale jak powiedzialam, choc chwilke sproboje sie poludzic, ze wytrzymam i najpierw zuzyje do konca Clinique ja tez zaczynam sie czuc jak na haju macowym szybko poszlo
bienemaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 20:43   #1126
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
na was Shale jest mocny???

może ja mam jakiś wybrakowany egzemplarz albo ciemna skórę na powiece nakładam go bez bazy , jest delikatnie i ładnie
Na mnie Shale też jest delikatniutki i prawie go nie widać w załamaniu.Muszę przetestować na całą powiekę
Cytat:
Napisane przez bienemaja Pokaż wiadomość
mi dzis wpadly w oko 3 roze: Girlie, Da Bling i Expensive Pink ale jak powiedzialam, choc chwilke sproboje sie poludzic, ze wytrzymam i najpierw zuzyje do konca Clinique ja tez zaczynam sie czuc jak na haju macowym szybko poszlo
Expensive to genialny cień w kategorii różowości
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 21:04   #1127
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

hmmm... widze, ze sie nie dowiem... no nic szkoda... malo przyjazny watek...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 21:07   #1128
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

tak czytam i czytam i w podziw wpadam
ja tam nie wiem jakie cienie z Maca mam
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 21:23   #1129
AllThatGlitters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 82
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez bienemaja Pokaż wiadomość
Satin taupe w sklepie wydal mi sie troche za ciemny, ale pewnie dojrzeje do niego w koncu, bo jest sliczny...
Satin Taupe byl pierwszymcieniem po ktory siegnelam w sklepie nie znajac jeszcze zadnych kolorow ani cieni MACa i od tamtego czasu jest moim odwiecznym faworytem. Warto zastanowic sie nad nim jeszcze raz! Jest to jeden z najpopularniejszych cieni, pasuje na cala powieke jak i w zalamanie. Ja czesto lacze z Parfait Amour!
__________________
Thank God I'm a woman!
AllThatGlitters jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-18, 21:23   #1130
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
hmmm... widze, ze sie nie dowiem... no nic szkoda... malo przyjazny watek...
Kochana, rzadko kto z nas posiadał lub posiada rzęski MACa, raczej nie są tutaj "najpopularniejszym" towarem. zadałaś pytanie raptem 5h temu, nie ma cudów, jesli nikt nie odpowiedział to nie znaczy że jesteśmy nieprzyjaźni, tylko po prostu nie mamy tego produktu... poczekaj, może jakiś posiadacz się zgłosi, może jeszcze nie było jej/go przy kompie, może nie ma chwilowo dostępu albo co... czemu nas tak od razu osądzasz... wiesz że jak możemy to pomagamy...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 21:29   #1131
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Normalnie nie mogę - moja lista ewoluuje - ciągle ją poprawiam, dopisuje, skreślam. Szukam zdjęć, filmików i opinii - potrafię tak kilka godzin. To już jest nałóg - na razie mam 3 cienie -a już się nie mogę doczekać następnych - czuję się jak narkoman na głodzie. I już żałuję, że nie było 15-stek. ehh.

I teraz pytanie - czy satin taupe - to zimny kolor? I czy nadaje się do ciepłej karnacji?[COLOR="Silver"]
He he mogę Ci podać rękę mam to samo nie am dnia, żebym nie modyfikowała listy po przeglądaniu netu i oczywiście cieni na liscie przybywa Teraz mam jakieś 8 pozycji na JUŻ niestety, rpawie wszystkie brązy lub brązopodobne
Satin jest chłodnym kolorkiem w sumie. Pasuje każdemu - śmiem tak twierdzić
Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Na mnie Shale też jest delikatniutki i prawie go nie widać w załamaniu.Muszę przetestować na całą powiekę

Expensive to genialny cień w kategorii różowości
Też na mnie Shale delikatny

Własnie się zastanawiam nad różowym cieniem, ale skłaniam się raczej ku Pink Freeze ...czy ten zachwalany przez was Expensive Pink jest sporo ciemniejszy i zjadliwszy pod względem koloru od Pink Freeze ?

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
hmmm... widze, ze sie nie dowiem... no nic szkoda... malo przyjazny watek...
Desti, ja tu nie znalazłam odpowiedzi na prawie połowę moich pytań, ale się nie zrażam U "nas" lepiej działa doradzanie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-11-18 o 21:32
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 21:49   #1132
Olecha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 271
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Expensive to genialny cień w kategorii różowości
Mam go od ok. 3 dni i potwierdzam - jest piękny... Ostatnio stosowalam go tylko wzdłuż lini rzęs - tak jak eyeliner i do zielonych oczu wyglądał cudnie
Olecha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 22:00   #1133
bienemaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 64
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

A czy ktoraś z szanownych Wizażanek ma może jakis ładny odcień pomarańczowego? Ale taki subtelny, na codzień, żeby tylko wydobyć błękit mych oczu a nie porażac kolorem powiek? Na stronach patrzyłam na Straw Harvest, ja on "na żywo"? Sprawdza sie? I z czym go łączycie?
bienemaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 22:13   #1134
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Mam Style, Peachtwist, Peachykeen, Springsheen, Desert Rose, Strada, Pinch O' Peach...
a który - naj

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
He he mogę Ci podać rękę mam to samo nie am dnia, żebym nie modyfikowała listy po przeglądaniu netu i oczywiście cieni na liscie przybywa Teraz mam jakieś 8 pozycji na JUŻ niestety, rpawie wszystkie brązy lub brązopodobne
Satin jest chłodnym kolorkiem w sumie. Pasuje każdemu - śmiem tak twierdzić


Desti, ja tu nie znalazłam odpowiedzi na prawie połowę moich pytań, ale się nie zrażam U "nas" lepiej działa doradzanie
ja też się na kilka pytań nie doczekałam, ale co tam
ja mam też prawie same cielaki i brązy na już - bo w sumie i tak najczęściej maluje się na dzień

A pradisco wydaje mi się podobny do expenisve pink - też fajny

tak mówię bo sama mam

Cytat:
Napisane przez bienemaja Pokaż wiadomość
A czy ktoraś z szanownych Wizażanek ma może jakis ładny odcień pomarańczowego? Ale taki subtelny, na codzień, żeby tylko wydobyć błękit mych oczu a nie porażac kolorem powiek? Na stronach patrzyłam na Straw Harvest, ja on "na żywo"? Sprawdza sie? I z czym go łączycie?
Samoa Silk - czy jakoś tak - taka fajan brzoskwinia, matowa.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 22:16   #1135
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Dla Desti: Ja kupiłam na razie jedną parę rzęs Maca, nie pamiętam numeru (chyba mogę sprawdzić, o ile jest nr na pudełku) - zakładano mi je na bal. Takie na pasku, delikatne, dłuższe głownie w zewnętrznym kąciku oka. Wysokiej jakości, delikatne włoski - trzymały się prawie do rana, wyglądały naturalnie. Na pewno lepsze niż np. kupione w Douglasie Eylure.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 22:45   #1136
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
ja mam też prawie same cielaki i brązy na już - bo w sumie i tak najczęściej maluje się na dzień
Z tym, że cielaków i brązów, mam już póltora 15-ki
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 22:48   #1137
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Desti, ja tu nie znalazłam odpowiedzi na prawie połowę moich pytań, ale się nie zrażam U "nas" lepiej działa doradzanie
Matko, dziewczyny no trochę nie rozumiem "obrażania się" jak się w ciągu kilku godzin nie dostanie odpowiedzi na pytanie. Corii bo Ty zadajesz strasznie dużo pytań! odpowiadamy jeśli to tylko możliwe ale, choć może trudno w to uwierzyć, nie ma wśród nas MAComaniaczki/MAComaniaka który by miał z MACa wszystko i był w stanie odpowiedzieć na każde pytanie. Poza tym, wiele z tych tematów było już gdzieś poruszonych, i wystarczy użyć wyszukiwarki. wyszukać po nazwie produktu czy kolorze jest trochę wątków na swatchowym, jest Blog Karli gdzie dość fajne swatche są (często jak wybieram cień na przykład to się nimi kieruję, jasne że w 100% idealne nie są, ale jak się poszpera w necie to wypadkową koloru można znaleźć... Wiele swoich rzeczy kupiłam w ciemno i udało się trafić także to nie takie trudne.
Cytat:
Napisane przez bienemaja Pokaż wiadomość
A czy ktoraś z szanownych Wizażanek ma może jakis ładny odcień pomarańczowego? Ale taki subtelny, na codzień, żeby tylko wydobyć błękit mych oczu a nie porażac kolorem powiek? Na stronach patrzyłam na Straw Harvest, ja on "na żywo"? Sprawdza sie? I z czym go łączycie?
jeśli chodzi o subtelny pomarańcz to polecam Paradisco. Bardzo delikatny, ale jak trzeba to można go dołożyć trochę i powstaje konkretniejszy kolorek.
Lemirko - a z tym naj to róznie bywa! zależy od efektu jaki chcę otrzymać, od reszty makijażu. Bardzo lubię Peachtwist do modelowania a na pućki super się nadają te lżejsze delikatne typu Style albo Peachykeen, wszystko naprawdę zależy. Ja tylko mam tak, że do makijażu w brązach, pomarańczach itp używam lekko różowego rózu a do innych kolorków tych wpadających w brzoskwinkę/pomarańcz. Jeszcze nie znalazłam takiego uniwersalnego co by pasował absolutnie do każdego makijażu.. .(i pomyśleć że kiedyś miałam jeden róż )
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2010-11-18 o 22:52
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 22:58   #1138
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

jeśli chodzi o subtelny pomarańcz to polecam Paradisco. Bardzo delikatny, ale jak trzeba to można go dołożyć trochę i powstaje konkretniejszy kolorek.
Lemirko - a z tym naj to róznie bywa! zależy od efektu jaki chcę otrzymać, od reszty makijażu. Bardzo lubię Peachtwist do modelowania a na pućki super się nadają te lżejsze delikatne typu Style albo Peachykeen, wszystko naprawdę zależy. Ja tylko mam tak, że do makijażu w brązach, pomarańczach itp używam lekko różowego rózu a do innych kolorków tych wpadających w brzoskwinkę/pomarańcz. Jeszcze nie znalazłam takiego uniwersalnego co by pasował absolutnie do każdego makijażu.. .(i pomyśleć że kiedyś miałam jeden róż )
Ja mam Paradisco - i dla mnie to taki brzoskwiniowo-złoty-róż - ale na pewno nie pomarańcz

a ja naiwna chciałam 1 róż
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 23:02   #1139
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Ja mam Paradisco - i dla mnie to taki brzoskwiniowo-złoty-róż - ale na pewno nie pomarańcz

a ja naiwna chciałam 1 róż
ojj no jakby ktoś chciał pomarańcz to najlepszy jest Orange - piękny kolorek, ale myślę że nie o to chodziło...
Paradisco wg mnie ma pomarańczowe tony i świetnie wybija tęczówkę. W kategorii subtelny pomarańcz dla mnie jest ok. Tak jak Ty opisałaś to ja bardziej widzę Expensive Pink no ale to już wiemy, że ile nas tutaj tyle interpretacji kolorów
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 23:20   #1140
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

Jako highliter to na pewno Ricepaper! jest bardzo uniwersalny!
Satynki używam albo w załamanie, albo na zewnętrzną 1/3 powieki.
Fajne te nudaskowe cienie!

Ja bardzo lubię róże MACa i też się na nie przeniosłam z Clinique'owych
z Ricepaper trzeba uważać bo u osób z bladą skórą jest niewidoczy prawie, za to u ciemniejszych jest super takie nie nachalne rozświetlenie

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
hmmm... widze, ze sie nie dowiem... no nic szkoda... malo przyjazny watek...
rzesy są dobre jakościowo, szczególnie lubie te które mają nieregularny układ włosków i przezroczystą listwę dzieli czemu oko nie wygląda tak ciężko i kabaretowo, a ciezko znależć takie na rynku, listwy sa miękkie i komfortowe w noszeniu, jedną parę mam ponad rok był używana 8-9 razy przy dobrej konserwacji i formowaniu, sa dość drogie (50pln) ale moim zdaniem warte tej ceny

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja używam go głownie w wewnętrznym kąciku do 1/5 powieki na inn
Mnie z kolei kusi Blackebrry i Brun i Twinks i multum innych
Blackberry mój ukochany do załamania, ale musi być odciety czymś od linii rzęs do to trochę niezdrowy kolor w użyciu solo, ale w załamaniu do pastelowych róż albo bezyków jest cudowny, co ciekawe niezłe cie komponuje z miedziakami i morelami

Twinks tez super brąz łamany sliwką, dość wyraźny, fajny smoky z niego wychodzi, albo do przyciemniania kącika, super wyciąga zielone oczy szczególnie jak ktoś nie lubi klasycznych śliwek czy bordo
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2010-11-18 o 23:26
KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:23.