Konkurs GARNIER Color Naturals - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-28, 13:54   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437
Thumbs up

Konkurs GARNIER Color Naturals


Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Laureatkami konkursu zostają:

narjia
Isi
PanzerKitty
_groooszek_
bita smietana
kindziulla
xblackxshadowx
efelineczka
myself0
kat123
katatarzyna
agggu
Eowina1818
Zussska
anwen
Malineczka23
malinowetrapmki
czarnusia
Aiwlys
mamadwojga
RoksanaL
xxxsugarxxx
jakascudna
2hot4you
zoskasamoska
shelkaa
MamaKini
Kmee
Alice in Wonderland
miqqs






Zobacz także stylizacje dla wybranych kolorów włosów:

Ognisty rudy: https://wizaz.pl/Fryzury/Stylizacja/Ognisty-rudy

Chłodny blond: https://wizaz.pl/Fryzury/Stylizacja/Chlodny-blond

Naturalny brąz: https://wizaz.pl/Fryzury/Stylizacja/Naturalny-braz

Zmysłowa czerń: https://wizaz.pl/Fryzury/Stylizacja/Zmyslowa-czern

Konkurs trwa do 18 listopada.

Edytowane przez KasiaB
Czas edycji: 2010-11-19 o 15:03
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 15:24   #2
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Nie mam ulubionego koloru, ponieważ wszystkie są piękne, głównie chłodne blondy, brązy i czernie.
Zwolennik radykalnej metamorfozy
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 15:52   #3
lorek1
Rozeznanie
 
Avatar lorek1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 955
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Ja jestem ciemną blondynką. Bardzo lubię ciemne brązy, odcienie czekolady. Lubię podkreślenie naturalnego piękna, ale zdarza mi się czasami radykalna metamorfoza, lubię zaszaleć z kolorem.
lorek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 15:58   #4
kino15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 56
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Jestem zwolennniczką koloru brąz. Prosty kolor, bez żadnych innych uzupełniających go. Cenię sobie prostotę
Co do drugiego pytania, zdecydowanie wolę podkreślenie naturalnego piękna, niż radykalną metamorfozę. ... Ostre cięcia, czy agresywne kolory, to nie dla mnie
kino15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 16:20   #5
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Moje włosy są w odcieniu ciepłego brązu.
Ten kolor również najbardziej lubię,ze względu na jego 'uniwersalność' i wypośrodkowanie między blondem a czernią.
Najważniejsze jest jednak to,aby czuć się dobrze w zgodzie ze sobą i własnym 'JA'.
Nie jestem zwolenniczką radykalnej metamorfozy,preferuję raczej naturalne piękno.
Baza w postaci zdrowych,zadbanych włosów,szczypta klasy w cieciu z domieszką oryginalności w ułożeniu fryzury - to najlepszy przepis na wyśmienite samopoczucie
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 17:29   #6
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Mój naturalny kolor włosów to jasny brąz, jednak uwielbiam eksperymentować i próbowałam już dosłownie wszystkich możliwych odcieni: od blondów, po fiolety, ostre czerwienie, kończąc na intensywnej czerni. W tym kolorze czuję się najlepiej, odnalazłam i pokochałam swoje oblicze "Królewny Śnieżki". Aktualnie jestem szczęśliwą i pewną siebie brunetką, ale nigdy nie wiadomo co się wydarzy,w końcu jestem zwolenniczką radykalnej metamorfozy. Moje motto to: do ważnych świat należy !

Edytowane przez Assathra
Czas edycji: 2010-10-28 o 17:30
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 18:02   #7
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Moim naturalnym odcieniem włosów jest kolor rudy bądź kasztanowy. Ciężko go określić, ale pomiędzy nimi na pewno.
Z kolorami lubiłam eksperymentować. Farbowałam już na mahoń, brązy, czernie. W końcu przez kąpiel rozjaśniającą powróciłam do swojego koloru włosów. Lubię swój naturalny kolor włosów jednak chciałabym by był intensywny. Nie czerwony nie za pomarańczowy, ale nie też wyblakły. Radykalne metamorfozy lubię, ale nie jeśli chodzi o kolor włosów.
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka

Edytowane przez bernadka20
Czas edycji: 2010-10-28 o 18:03
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-28, 18:04   #8
daria1551
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Jestem naturalną blondynką. Na co dzień preferuję lekki makijaż, który delikatnie podkreśli urodę i sprawi, że przez cały dzień będę czuła się świeżo i komfortowo. Jednak kto nie lubi od czasu do czasu poeksperymentować z bardziej intensywnym makijażem? To idealny sposób aby pokazać się znajomym w nieco innej aranżacji, która będzie dostosowana do danej okoliczności, na którą się wybieramy.
daria1551 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 18:08   #9
Pinakoladka2008
Wtajemniczenie
 
Avatar Pinakoladka2008
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Jestem zwolenniczką naturalności,którą raz na jakis czas można całkowicie przełamać metamorfozą
Mój naturalny kolor to ciemny brąz i nigdy nie zmienila go chociaz troche,jestem mu wierna od zawsze
Pinakoladka2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 18:10   #10
kasia1608
Zakorzenienie
 
Avatar kasia1608
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 17 893
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Ulubiony kolor to ciemna czekolad(k)a Pozwala mi się czuć zmysłowo i ładnie . Czekolada kusi i brzmi apetycznie dlatego to mój ulubiony kolor
kasia1608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 18:17   #11
elinkas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 76
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Uwielbiam radykalne metamorfozy, szalone fryzury, ciekawe kolory, upięcia, loki, gofry, proste włosy, ciekawe stylizacje przyciągające wzrok są super.
Ale sama z natury jestem szarą myszką i od lat wyglądam tak samo, niestety. Mam tzw. myszowaty kolor włosów, ni to brąz ni to czarny...
Może wkrótce zdecyduję się na małą zmianę. Zawsze chciałam być blondynką.

Edytowane przez elinkas
Czas edycji: 2010-10-28 o 18:19
elinkas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-28, 18:20   #12
electrofunklover
Raczkowanie
 
Avatar electrofunklover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 469
GG do electrofunklover Send a message via Skype™ to electrofunklover
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Uwielbiam eksperymentować, lecz robię to z głową. Staram się dobierać kolory farb do typu mojej urody. Odcienie czerwieni jedynie podkreślają wszelkie moje niedoskonałości, zaczerwienienia, a czerń sprawa, że jestem nienaturalnie blada. Pozostałam przy brązie, który jest moim naturalnym kolorem. Na co dzień wybieram delikatny makijaż, jednak lubię czasem zaszaleć i nadać sobie drapieżnego wyglądu
__________________

electrofunklover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 18:23   #13
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Moim ulubionym kolorem włosów na mojej głowie jest czarny, ale na innych zachwycam się rudościami.
Jestem zwolenniczką radykalnej metamorfozy. Choć zawsze potulnie wracam do czerni to miałam na włosach wiele kolorów, włącznie z niebieskim w czasach licealnych.
O tak-to jest dla mnie-tu podciąć, tam pomalować-zdecydowanie i rewolucyjnie zmieniać siebie. Jak rozjaśniać z czarnego na blond to w międzyczasie nałożyć czerwone pasemka. Jeśli coś nie wyjdzie to zamalować . Nie ma czego się bać, współczesne farby nie sieją zniszczeń na odpowiednio pielęgnowanych włosach.
Zresztą jak to mawia moja babcia: "włosy nie ręka to odrosną" . Więc szalejmy dziewczyny, szalejmy z kolorami i cięciem.
narjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 18:27   #14
Isi
Raczkowanie
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Bremen
Wiadomości: 182
Smile Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Naturalnie mam włosy jasny brąz (tzw. "mysie" ). Po serii nieudanych eksperymentów z kolorem (kolejno włosy: czerwonawe; blondopodobne; ciemnobrązowe, które po wypłukaniu stały się wyblakłorude; czarne z zielonkawą domieszką) uznałam, że w żadnym innym kolorze nie jest mi tak dobrze jak w tym naturalnym i postanowiłam go polubić... do czasu.
Tego lata słońce trochę rozjaśniło mi "przód" włosów, a "tył" pozostał ciemniejszy, więc aby wyrównać różnicę, zrobiłam sobie lekkie rozjaśnianie włosów balsamem, który powoduje pojawianie się "słonecznych refleksów" (nie podam marki, żeby nie robić reklamy ) i spodobało mi się to... Twarz jakby się rozjaśniła i w słońcu takie włosy wyglądały bardzo ciekawie, nie zaprzestałam więc używania balsamu i do tej pory od czasu do czasu poprawiam włosy balsamem, żeby był efekt... Ciężko określić, jaki to kolor - w cieniu wygląda czasem nawet na brąz, ale w promieniach słońca to taki słoneczny rzucający się w oczy blond... Inni określają go jako "blond", "słomkowy", czy nawet "żółty" - w pozytywnym znaczeniu, bo innym się podoba i mi również. Jest oryginalny, nie widziałam takiego u nikogo...
Co do pytania, za jakim kolorem jestem, mogę więc odpowiedzieć, że za połączeniem blondu z rudością - czyli za takim słonecznym blondem. Niemniej jednak po ostatniej udanej zmianie jestem otwarta na kolejne zmiany i może w przyszłości coś innego mi się jeszcze bardziej spodoba...
Isi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 18:38   #15
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Mój ulubiony kolor to orzechowy brąz, który jest bardzo zbliżony do mojego naturalnego koloru włosów. Jestem zwolenniczką pogłębiania naturalnego koloru włosów dlatego stosuje specjalne szampony z wyciągiem z karmelu i orzechów włoskich bądź wyciągiem z henny które nadają moim włosom piękne refleksy i pogłębiają kolor. Pomimo że zawsze byłam przeciwniczką niszczenia sobie włosów farbami, ostatnio przemogłam się i zafarbowałam włosy na mój ulubiony kolor czyli orzechowy brąz w sumie to nawet nie widać że ingerowałam we włosy farba, jedynie kolor jest bardziej wyrazisty Szkoda tylko że kolor tak szybko blaknie i muszę non stop walczyć o każdy dzień koloru na włosach. Dobrze,że mamy coraz lepsze szampony Pozdrawiam wszystkie wizażanki
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”




Edytowane przez PanzerKitty
Czas edycji: 2010-10-28 o 18:41 Powód: bład ortograficzny
PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 19:20   #16
wiktoriablondi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 53
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Z natury jestem blondynką prze około 2 lata co miesiąc farbowałam włoski na bardzo jasny blond wręcz siwy lecz teraz moje włosy na tym cierpią. od paru miesięcy już nie farbuje włosków pewnego razu byłam u fryzjera zrobić sobie pasemka lecz włosy bardzo szybko tracą kolor wiec odpuściłam na parę miesięcy farbowanie i staram sie je upinac tak by nie było widać odrostów i czekam aż się odbudują
wiktoriablondi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 20:30   #17
_groooszek_
Zakorzenienie
 
Avatar _groooszek_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 282
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Mój naturalny kolor włosów to średni, myszaty (jak ja to nazywam) brąz. Zdarzały się w mojej "karierze fryzjerskiej" niewielkie zmiany, farbowałam włosy na czekoladowy brąz. Teraz zaś marzy mi się intensywna, głęboka granatowa czerń Boję się jednak, że przez farbowanie zniszczę włosy, dlatego zwlekam z realizacją mych niecnych planów. Mam nadzieję, że niedługo zdobędę się na odwagę
Co do metamorfozy, to uważam, że należy po prostu realizować siebie i nie patrzeć przy tym na innych. Jedni lubią znaczące zmiany, inni delikatne podkreślanie naturalnego piękna. Ja plasuję się gdzieś pomiędzy nimi
__________________


Gdzieś tu chyba zakpił los. Ona brzydka, brzydki on...
A taka ładna miłość...



_groooszek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 20:33   #18
nevercomeback
Wtajemniczenie
 
Avatar nevercomeback
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 283
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Najbardziej urzekającym mnie,z całej palety kolorów włosów, jest nadal czerń.
Klasyczna, niemal legendarna, nieskazitelna, idealna a wszystko dopełniająca seksapilem.
Emanująca elegancją, uchylająca rąbek tajemnicy, jednak wciąż skrywająca, to "coś",co mężczyźni i kobiety pragną poznać. Muszę przyznać,że ten kolor po prostu mnie uwiódł, a ja jako ugodzona tą strzałą amora, nie potrafię się jej dłużej opierać.
Z wielką przyjemnością, jako aktualnie brązowowłosa,niegdyś blondynka, pokusiłabym się o taką zmianę i znając mnie niedługo to nastąpi!Jestem przecież zwolenniczką rewolucyjnych zmian- o ile oczywiście wpłyną dodatnio na naszą kobiecość. Przewrotne, pozytywne zmiany, w naszym wyglądzie z pewnością niejednej z nas poprawiłyby samopoczucie oraz podniosły naszą samoocenę
W końcu jak pięknie wyglądamy, to pięknie się czujemy
__________________
wymiana, ubrania gap, hm, voucher 200 zl wyjatkowy prezent, toofaced itp... https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post65423726

Edytowane przez nevercomeback
Czas edycji: 2010-10-28 o 20:36
nevercomeback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 21:24   #19
BlueRoses
Rozeznanie
 
Avatar BlueRoses
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Różany ogród
Wiadomości: 978
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Z natury jestem ciemna blondynką ale wiadomo że w życiu człowiek chce spróbować wiele rzeczy w tym i zmiany koloru włosów , miałam włosy farbowane na jasny blond ,czarne, zielone, niebieskie , czerwone, brązowe i za każdym razem wracałam do swojego ulubionego jasnego blondu i tak juz zostanie na całe życie dla czego blond ?bo czuję się w nim taka delikatna , skromna ,niewinna staram się również nie malować ostro ale z umiarem nie lubię różowych kolorów ale brąz .Myślę że piękna krótka fryzurka lekko zadziorna a zarazem sexi z subtelnym brązowym makijażem wygląda pięknie .I taka właśnie jestem
__________________
"Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie.
Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia.
Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne,
ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza. ”
- Marilyn Monroe 
BlueRoses jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-28, 23:11   #20
lucia2003
Przyczajenie
 
Avatar lucia2003
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Cytat:
Napisane przez BlueRoses Pokaż wiadomość
Z natury jestem ciemna blondynką ale wiadomo że w życiu człowiek chce spróbować wiele rzeczy w tym i zmiany koloru włosów , miałam włosy farbowane na jasny blond ,czarne, zielone, niebieskie , czerwone, brązowe i za każdym razem wracałam do swojego ulubionego jasnego blondu i tak juz zostanie na całe życie dla czego blond ?bo czuję się w nim taka delikatna , skromna ,niewinna staram się również nie malować ostro ale z umiarem nie lubię różowych kolorów ale brąz .Myślę że piękna krótka fryzurka lekko zadziorna a zarazem sexi z subtelnym brązowym makijażem wygląda pięknie .I taka właśnie jestem
Mój ulubiony kolor włosów to naturalny, piernikowy brąz!!!
Jednak, żeby życie miało smaczek raz pierniczek raz buraczek Muskam swe włosy różnymi paletami, tworząc gaussowskie obrazy. Niezwykle twórcze jest tworzenia samej siebie, jeśli ma się Garniera za przyjaciela!!!

---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano o 00:09 ----------

Mój ulubiony kolor włosów to naturalny, piernikowy brąz!!!
Jednak, żeby życie miało smaczek raz pierniczek raz buraczek Muskam swe włosy różnymi paletami, tworząc gaussowskie obrazy. Niezwykle twórcze jest tworzenia samej siebie, jeśli ma się Garniera za przyjaciela!!!
lucia2003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 08:20   #21
Mrówaaa
Rozeznanie
 
Avatar Mrówaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 957
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Moim ulubionym kolorem, a nawet odważyłabym się stwierdzić: kolorami są wszelkie odcienie blondu.
Z natury mam włosy w kolorze mysiego blondu, które nie pasują do mojej cery na szczęście są wszelkiego rodzaju farby i kochany fryzjer za rogiem

Oczywiście jestem zwolenniczką radykalnych zmian. To pozwala odkryć siebie na wielu płaszczyznach. Tak, tak kobieta zmienną jest...
__________________
Mrówaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 10:00   #22
marzennaa6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond. Lubię zmiany, więc na mojej głowie do tej pory gościły już prawie wszystkie kolorki (oprócz czarnego, który po prostu do mnie nie pasuje ). Jednak od jakiegoś czasu stawiam na naturalność i szukam farby w odcieniu zbliżonym do mojego. Natura się jednak nie pomyliła.
marzennaa6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 10:14   #23
asia160683
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Radłów
Wiadomości: 3
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Moim naturalnym kolorem jest blond. Gdy byłam nastolatką farbowałam się na jasny, platynowy blond, ale niestety po wielu, wielu takich zabiegach moje włosy stały się matowe, połamane i wysuszone. I co dziwnego ściemniały do jasnego brązu. Pomyślałam że trzeba im dać trochę czasu i zafundować im konkretną rekonwalescencję i się udało. W tej chwili mam zdrowe włosy w odcieniu naturalnego jasnego brązu. Nie farbuję ich - bo naturalne jest piękne i zdrowe. Ale kto wie co mi kiedyś strzeli do głowy - może znowu los mnie podkusi i zacznę eksperymenty z kolorem włosów. Czas pokaże ...
asia160683 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 10:49   #24
elizka773
Wtajemniczenie
 
Avatar elizka773
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 675
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Moim ulubionym kolorem włosów jest czarny/ ciemny brąz.
Jako że jestem za radykalnymi zmianami moje włosy miały już różne odcienie.Ostatnio zdecydowałam się pomalować z ciemnego blondu na czarny. Zobaczymy co będzie następne

Podobno kobieta zmienną jest także nasze włosy nie mogą pozostać w tyle i niech podążają za szaleństwami swojej "Pani"

Edytowane przez elizka773
Czas edycji: 2010-10-29 o 10:51
elizka773 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 10:58   #25
rydzek49
Raczkowanie
 
Avatar rydzek49
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: łódz
Wiadomości: 155
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Uwielbiam blondy,nieboję się zaszufladkowania ze względu na kolor włosów.Zdecydowanie jestem za podkreśleniem naturalnego piękna.
rydzek49 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 11:05   #26
mirinda3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 112
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Zdecydowanym guru wśród kolorów jest dla mnie kasztanowy brąz. Natura obdarzyła mnie nieco jaśniejszym odcieniem włosów, dlatego postawiłam na farbowanie. W ciemnym brązie czuję się o wiele lepiej, jestem wyraźniejsza, a wygląd ma ten... pazur Kilka razy eksperymentowalam z kolorem- był blond, rudy, różne odcienie brązu- teraz jednak postawiłam na delikatne przyciemnienie do kasztanowego i odpowiednią pielęgnację, bo dla mnie to włosy są moją wizytówką.
mirinda3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 11:40   #27
Alusiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Mój naturalny kolor to brąz jasny, lekko wpadający w rudy. Bardzo podobają mi się ciemne kolory np. czarny z granatowym połyskiem, ale również blond. Jestem zwolenniczką radykalnej metamorfozy.
__________________
21.08.2010 nasz wielki dzień
już razem oficjalnie

już wiosna
Alusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 11:40   #28
Pietruszka1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 26
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Cytat:
Napisane przez redakcja Pokaż wiadomość
Uwaga zmysłowe brunetki, uwodzicielskie szatynki, pełne energii rudzielce i eteryczne blondynki! Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest 30 zestawów do pielęgnacji włosów farbowanych Fructis Color Resist od GARNIER.

Co należy zrobić?

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Jaki kolor włosów jest Twoim ulubionym?
Czy lubisz podkreślanie naturalnego piękna, czy też jesteś zwolenniczką radykalnej metamorfozy?


Odpowiedzi należy umieszczać klikając „odpowiedz” w tym wątku

Zobacz także stylizacje dla wybranych kolorów włosów:

Ognisty rudy: https://wizaz.pl/Fryzury/Stylizacja/Ognisty-rudy

Chłodny blond: https://wizaz.pl/Fryzury/Stylizacja/Chlodny-blond

Naturalny brąz: https://wizaz.pl/Fryzury/Stylizacja/Naturalny-braz

Zmysłowa czerń: https://wizaz.pl/Fryzury/Stylizacja/Zmyslowa-czern

Konkurs trwa do 18 listopada.
naturalnie jestem szatynką..ale obecnie blondynką
jeszcze ostatnio miałam włosy w przeróżnych odcieniach, zaczynając od brązu..kończąc na fioletowych czy rózowych ... zmienilam moj dotychczasowy kolor ,bo przegralam pewien zaklad z rodzinką... (bardzo chcieli zebym powrócila do blondu,tak też im sie udało). Obecnie jestem zadowolona z jasniejszych wlosow niz dotychczas... lubie zmiany takze zastanawiam sie nad rudym ..takich włosów jeszcze nie mialam,a w życiu trzeba wszystkiego sprubowac
Pietruszka1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 11:51   #29
milkawie
Raczkowanie
 
Avatar milkawie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 174
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Od niedawna jestem zwolenniczką naturalnego koloru włosów. Po kilku latach farbowania włosów udało mi się w końcu wrócić do naturalnego- ciemnego blondu.
Ulubiony kolor włosów- rudy (ale oczywiście nie na mojej głowie)
milkawie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 12:05   #30
defuckto
Raczkowanie
 
Avatar defuckto
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 149
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Ja, naturalna blondynka, kilka lat temu zdecydowałam się na radykalną zmianę i swoją chłodną platynę zamieniłam na ognissssty rudy Uwielbiam swój 'nowy' kolor włosów, bo idealnie podkreśla moją żywiołowość i optymistyczne nastawienie do życia uwielbiam się wyróżniać, a kolor moich włosów zwraca uwagę. Mimo wszystko myślę, że za kilka lat gdy już się trochę 'uspokoję' wrócę do mroźnego blondu, bo uwielbiam blondynki
__________________

21.06.2011 - aparatka (góra)
11.10.2011 - dół

Zapuszczam i dbam o włosy

jaki piękny jest ten świat.. tylko czarne, białe..
defuckto jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:05.