Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-28, 10:30   #3241
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Ach dziewczynki po wczorajszym myciu główki użyłam herbala niebieskiego i pozwoliłam włoskom samym wyschnąć.. są teraz takie mięciusie a świecą się jak.. wczoraj to stałam przed lustrem i ruszałam głową na prawo i lewo żeby się pozachwycać blaskiem

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
blond bunny
zrobiłam zdjęcia telefonem bo aparat rozładowany ale w dzień i bez lampy chyba-mam takie zolte a górze ale chyba bardzo tego nie widać?
A 3 zdjęcie-włosy mojej Siostry Ma bardzo gęste i falowane, śliczne i ten kolor
A Ty naturalnie Agatko masz kolor jak siostra?
Kurcze gdzie te czasy kiedy ja miałam takie długie i gęste - kiedy one wreszcie odrosną..

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
masakra, kolor włosów piękny, ale brwi to mogłaby zrobić sobie normalne w sumie... to mi taki kolor wyszedł po tym Lorealu, zaraz znajdę jakąś fotkę, mam jakieś, ale może być słabo widać
No trochę dziewczyna przegięła i z solarium i z brwiami chyba bałabym się zobaczyć ją rano po przebudzeniu

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
to tak mniej więcej wyglądał ten kolor jakoś ok. 2 miesięcy po farbowaniu kiepska jakoś, bo foto z komórki, ale coś tam widać
Rozczulają mnie te buźki które rysujesz

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
mnie też się nie wszystkie podobają a na niektórych paznokciach to wręcz wygląda nie fajnie jak mój po kilku dniach używania zmywania ,sprzątania itp.
No dokładnie

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
dziewczynki widziałyście już te farbki?http://allegro.pl/koloryzacja-pur-ha...478102184.html fajny ten odcień 12.8
Pierwszy raz widzę

Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
czesc blondynki farbuje wlosy na kolor ze zdj1, zdj2 to wlosy po ok3tyg od koloryzacji. nie chce ich tak czesto farbowac i niszczyc, stosowanie szamponu z joanny dziala ale tylko do nastepnego mycia i tez mi juz troche wysusza. znacie jakas farbe o kolorze 1 ktora by mi sie trzymala dluuugo na wlosach tak bym mogla co miesiac robic tylko odrsoty a kolor odswiezac co jakis czas?
Mogłabyś co 3 czy 4 farbowanie malaksować.. ale jak mówisz, że trzyma się tylko 3 tygodnie, to to rozwiązanie raczej odpada.. Jeśli szampon joanny pomaga to go stosuj, a włoski jak masz suche to olejuj i używaj dobrych masek i będzie cacy

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ale ta tęsknota za białymi jest ode mnie silniejsza one mi sie śnią po nocach... na razie sie powstrzymuje poki co...
Co to za szaleństwa po głowie Ci chodzą ??
Ładne masz włoski ten kolorek Ci pasuje, myślę, że nawet bardziej niż tamte białe - te sa naturalniejsze i dobrze Ci w nich

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
rozumiem


Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja mam tydzień i przeczesuje palcami bo trochę przy skórze sie pozaczepiały ale jak przeczesałam jest super po tygodniu już jestem przyzwyczajona
No to dobrze, cieszę się ze względu na Ciebie i na siebie
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 10:30   #3242
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dziś wypróbuje to zdam relacje jak ja czuje nivee

jak stalam przed pólką to myslalam jeszcze nad tą do kreconych wlosow...
ale na razie postawilam na blask a jak mi podejdzie to wyprubuje tą do kreciolkow, a moze lepsze loki mi beda wychodzić
ta do kreconych to tylko nazwa taka
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 10:38   #3243
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
wiem wiem dziekuje

to i ja dorzuce kilka loczków blond ewentualnie falek


bunny już wiem, dziekuje


---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
widziałam widziałam, wszystko obczaiłam, wiem że teraz farbnę się stockholmem na 100%
bo jak już pisałam, jestem zaledwie tydzień po farbowaniu a londa już rudzieje :/

ooo ale tu włosy po rozjaśniaczu wyglądały całkiem nieźle, tylko te końcówki
jakie sexi zdjecię super masz te wlosy nawet nie są fest zniszczone po tym rozjaśniaczu

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
jeszcze wkleje trzy zdj (na jednym slabiej widac) jaki bylam blondas rozjasniaczowy
noo pięknie wyglądasz no panna młoda śliczna
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 10:38   #3244
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
na początku bałam sie tyle zgrzewów jak dużo że sobie z myciem nie poradze....ale jest super myje siedząc na stołeczku przy wannie bokiem , teraz to wydaje mi sie ze zgrzewów jest mało a widze że ty nie zwracasz uwagi na citrid acid bo ten gliss kur czerwony ma je ! może ja też go kupię???
Tak prawdę mówiąc to myślę że żeby citric acid wam rozpuscil te zgrzewy to musialby byc w konskiej ilosci i nie wiadomo ile trzymany na glowie
A w szamponach on jest przy koncu skladu i po to tylko żeby zamykac luski wlosa, zakwaszac wlos i żeby szampon sie nie psul.
Wiec nie sadze zeby szkody narobil...
ale moge sie mylic
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 10:40   #3245
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Nie musisz się od razu wielce obrażać...
a jeśli jest 0 co pisze na moim blogu , to wcale nie znaczy ze to natura + zloto tylko to głęboki odcień złoty i taki ci wyszedl. Nawet nie tyle złoty czysty- bo bylby bardziej zolty co wlasnie głęboko zloty.

A i jeszcze jedno. Nie bądz zdziwiona jeśli po 9.22 czyli intensywnie fioletowym będziesz miec fioletowe pasma albo wlosy pod swiatlo.
Nie obrażam się Bunny, ja doceniam Twoja wiedzę i rady, chciałam tylko podkreślić, że dla mnie nie wszystko jest takie oczywiste jak dla Ciebie, bo moje doświadczenie ze świadomym farbowaniem jest znikome.
Zgodnie z tym co napisałaś na blogu w notce o poziomach i kierunkach kolorystycznych to:
"Jeżeli mamy oznaczenie z zerem np. 8.03 oznacza to że kolor będzie mieć jedynie połysk w tym wypadku złota a nie będzie blondem typowo złotym"
I zgodnie z tym wywnioskowałam, że 9.03 będzie miał jedynie złoty połysk, a nie będzie głęboko złoty -> tudzież stąd moje zdziwienie odnośnie efektu.
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 10:43   #3246
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

hej dziewczynki!

mam pytanie do Bunny
wstawiałam wczoraj stronke z all z farbami http://allegro.pl/koloryzacja-pur-ha...478106589.html może Ty się kochana orientujesz co to za farbki ? a i tak apropo gdybym ją sobie zamówiła odcień 12.8 perła rzeczna to pisze tam w aukcji że do blondów specjalnych trzeba dać utleniacz w stosunku 1:2 i tu moje pytanie : w aukcji można zakupić farbke + utleniacz 50ml ale to jest zamało i chciałabym sie zapytać czy mogłabym dodać swój utleniacz a kupić tylko samą farbke? czy raczej nie mieszać inna farba+ inny utleniacz? ale to i tak sprzedają tylko 50ml a trzeba 100ml
Bunny
i niech Cie nie korci zmiana farbki bo ta jest dosłownie stworzona do twojej urody pisze to już chyba po raz enty

Kotka to fajnie jak włoski już się przyzwyczaiły

Yatta i jak tam farbka się spisuje? chodzi mi o odrost czy jest ładny czy też sie zaczyna rudzić po tej mocniejszej wodzie?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2011-02-28 o 10:44
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 10:43   #3247
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ta do kreconych to tylko nazwa taka
czyli co ta do kreconych jest skladowo najgorsza???
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-28, 10:57   #3248
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

Kotka cholero, gdzies ty tyle była?! już nam tu pisac jak sie wloski maja i jakie masz nowe z nimi doswiadczenia

aaaa na urlopie bylam a w domu słaby net dlatego nawet nie wchodziłam no już troche pisałam o doswiadczeniach i ogólnie polecam wszystkim laseczkom maski nakładam, oleje tez, jest ok
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 11:01   #3249
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

[1=0f0603ed06f411a5d3d78a7 f01b50240947bf49a_6024742 79be1e;25414331]Nie obrażam się Bunny, ja doceniam Twoja wiedzę i rady, chciałam tylko podkreślić, że dla mnie nie wszystko jest takie oczywiste jak dla Ciebie, bo moje doświadczenie ze świadomym farbowaniem jest znikome.
Zgodnie z tym co napisałaś na blogu w notce o poziomach i kierunkach kolorystycznych to:
"Jeżeli mamy oznaczenie z zerem np. 8.03 oznacza to że kolor będzie mieć jedynie połysk w tym wypadku złota a nie będzie blondem typowo złotym"
I zgodnie z tym wywnioskowałam, że 9.03 będzie miał jedynie złoty połysk, a nie będzie głęboko złoty -> tudzież stąd moje zdziwienie odnośnie efektu.[/QUOTE]
On jest głęboko zloty a wiec ma mieć taki połysk, glębię nie wiem jak to nazwać... jakbyś miala oryginalną paletę w rękach i przeczesała kosmyk palcem to byś zobaczyła o co chodzi.
Ten kolor nie powinien być rudy
Jeżeli uważasz że jest bardziej rudawy niz złoty tzn. że za niska wodę dalaś dla swojego odrostu.
Każde wlosy są inne, ja moge tylko po fotach ocenic mniej -wiecej a jeszcze czesto dajecie zdjecia przeklamane w jakims lipnym świetle...
Niemniej reasumując, ten 9.22 moze będzie sie na rudo spierać, ale nie musi, tak czy inaczej perly/fiolety spieraja sie do rudo-bezowego.
Ale jak mowie to zalezy jakie masz naturalne wlosy i nie nalezy sie sugerowac np. Snow ktora ma super jasna podatna naturę że tobie wyjdzie kolor jak jej, bo moze byc zupelnie co innego.
buahhot też ma chyba jasną naturę, czy sie myle...

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki!

mam pytanie do Bunny
wstawiałam wczoraj stronke z all z farbami http://allegro.pl/koloryzacja-pur-ha...478106589.html może Ty się kochana orientujesz co to za farbki ? a i tak apropo gdybym ją sobie zamówiła odcień 12.8 perła rzeczna to pisze tam w aukcji że do blondów specjalnych trzeba dać utleniacz w stosunku 1:2 i tu moje pytanie : w aukcji można zakupić farbke + utleniacz 50ml ale to jest zamało i chciałabym sie zapytać czy mogłabym dodać swój utleniacz a kupić tylko samą farbke? czy raczej nie mieszać inna farba+ inny utleniacz? ale to i tak sprzedają tylko 50ml a trzeba 100ml
Bunny
i niech Cie nie korci zmiana farbki bo ta jest dosłownie stworzona do twojej urody pisze to już chyba po raz enty

Kotka to fajnie jak włoski już się przyzwyczaiły

Yatta i jak tam farbka się spisuje? chodzi mi o odrost czy jest ładny czy też sie zaczyna rudzić po tej mocniejszej wodzie?
Te farby jak na razie zbieraja dobre opinie, ale jak to z nowościami czas pokaże nie mogę nigdzie znależć jakiej są produkcji... u nas jest tylko dystrybucja...
Ja bym kupila sama farbe ktora cie interesuje, oksydant osobno ten albo inny tańszy np. joanna.
Na jednej stronie znalazlam że specjalne blondy powinno sie robic z tej firmy z oksy 12%.
Nie wiem czy jedna farba 50ml to nie za malo... ty masz wlosy do brody.
proporcje 1:2 czyli 100ml oksy do jednej farby.

Dziękuje za wsparcie mojego kolorku!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 11:02   #3250
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
Yatta i jak tam farbka się spisuje? chodzi mi o odrost czy jest ładny czy też sie zaczyna rudzić po tej mocniejszej wodzie?
Na razie nic sie złego nie dzieje tfu tfu tfu
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 11:07   #3251
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

asia tu masz fajna stronkę o tych farbach i wszystko wyjasnione krok po kroku
http://www.purhair.com/pl/colour-stosowanie.html
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-28, 11:08   #3252
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Tak prawdę mówiąc to myślę że żeby citric acid wam rozpuscil te zgrzewy to musialby byc w konskiej ilosci i nie wiadomo ile trzymany na glowie
A w szamponach on jest przy koncu skladu i po to tylko żeby zamykac luski wlosa, zakwaszac wlos i żeby szampon sie nie psul.
Wiec nie sadze zeby szkody narobil...
ale moge sie mylic
rozumiem... tylko jak lady używa i jej nie szkodzi to mi też nie powinno najwyżej będę myła na zmianę z takim bez citrid acid
a jak wyszła twoja farbka??? tak jak zwykle??
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 11:11   #3253
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
noo pięknie wyglądasz no panna młoda śliczna
panną młodą była kuzynka, ja tylko świadkiem
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 11:15   #3254
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
panną młodą była kuzynka, ja tylko świadkiem
w takiej sukni wyglądałaś lepiej niż panna mloda
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 11:16   #3255
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
On jest głęboko zloty a wiec ma mieć taki połysk, glębię nie wiem jak to nazwać... jakbyś miala oryginalną paletę w rękach i przeczesała kosmyk palcem to byś zobaczyła o co chodzi.
Ten kolor nie powinien być rudy
Jeżeli uważasz że jest bardziej rudawy niz złoty tzn. że za niska wodę dalaś dla swojego odrostu.
Każde wlosy są inne, ja moge tylko po fotach ocenic mniej -wiecej a jeszcze czesto dajecie zdjecia przeklamane w jakims lipnym świetle...
Niemniej reasumując, ten 9.22 moze będzie sie na rudo spierać, ale nie musi, tak czy inaczej perly/fiolety spieraja sie do rudo-bezowego.
Ale jak mowie to zalezy jakie masz naturalne wlosy i nie nalezy sie sugerowac np. Snow ktora ma super jasna podatna naturę że tobie wyjdzie kolor jak jej, bo moze byc zupelnie co innego.
buahhot też ma chyba jasną naturę, czy sie myle...
Właśnie nie mam dostępu do palety majirela, żeby zobaczyć jak to wygląda na próbniku. Dzięki za informacje. Zdawało mi się, że odcień głęboki to z zerem w odwrotnej kolejności czyli np. 9.30 8.30. Teraz będę już wiedzieć.
W takim razie nie pozostaje mi nic innego jak eksperymentować i poprostu w praniu sprawdzać jak dany kolor na moich włosach wychodzi i jak się spiera.
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 11:21   #3256
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
rozumiem... tylko jak lady używa i jej nie szkodzi to mi też nie powinno najwyżej będę myła na zmianę z takim bez citrid acid
a jak wyszła twoja farbka??? tak jak zwykle??
Tak ślicznie jak zawsze mi wyszło- wstawiałam fotki

asia juz wiem, to są farby produkcji niemieckiej, powinny być dobre
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 11:26   #3257
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Tak ślicznie jak zawsze mi wyszło- wstawiałam fotki

asia juz wiem, to są farby produkcji niemieckiej, powinny być dobre
no właśnie chyba przeoczyłam tak szybko przejrzałam to co napisałyście! to sie ciesze że fajnie wyszło
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 11:32   #3258
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
w takiej sukni wyglądałaś lepiej niż panna mloda
pytalam sie przed zakupem czy taka jasna suknia moze byc, nie miala nic przeciwko jeju ona miala wtedy 22 lata jak brała ślub

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

uwielbiam maske dolce
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 11:33   #3259
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

mgielka spojrz na ta aukcje, ona chyba bardzo wiernie oddaje kolory, bo twoj jest podobny do tego co ci wyszlo na fotach:
http://allegro.pl/loreal-majirel-far...462530948.html
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-28, 11:47   #3260
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cześć dziewczynki
ja jestem chora i umierajaca
mam cale zapuchniete oczy,cieknie mi z nosa i jeszcze dostalam @ wiec umieram

mgielka321 u mnie na monitorze masz ladny bezowy kolorek

Infatuated
super sukienka
ja tez uwielbiam Asosowe

Bunny o co chodzi z tym Kamilem na blogu? Teraz patrzalam na komentarze co do farbki C12 i pisalas o jakims Kamilu,ale jego komentarza nie widze
A co do Twoich wloskow to zostan przy C12,tak ladnie Ci wychodzi

Agatka ja nie widze u Ciebie nic zoltego a siostra sliczne wloski ma

Lady ale jasniutkie wloski naprawde takie mleczaki

Caskada mozesz m,i powiedziec ile Ty masz odzywek/szamponów?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 11:55   #3261
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mgielka spojrz na ta aukcje, ona chyba bardzo wiernie oddaje kolory, bo twoj jest podobny do tego co ci wyszlo na fotach:
http://allegro.pl/loreal-majirel-far...462530948.html
Jeśli dobrze widzę to są zdjęcia zrobione z lampą błyskową, także one też wyglądają trochę inaczej. W załączniku zamieszczam wydaje mi się zdjęcie palety w naturalnym świetle bez lampy. Tam wprawdzie nie ma 9.03 ale jest porównanie jakieś. Sugerowałam się właśnie nią, bo lampa często przekłamuje kolor, wyżera jasny odcień.
Zdjęcia moich włosów robiłam w świetle dziennym, tyle że w różnym stopniu nasycenia (więcej światła słonecznego->bardziej złote, mniej słońca->bardziej neutralne).

edit: hmm ale skoro mówisz, że ta paleta z Allegro najbliższa jest rzeczywistości, to nic dziwnego, że rozminęła się z moją koncepcją tego koloru.

Edytowane przez 0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Czas edycji: 2011-02-28 o 12:00
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 11:55   #3262
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
On jest głęboko zloty a wiec ma mieć taki połysk, glębię nie wiem jak to nazwać... jakbyś miala oryginalną paletę w rękach i przeczesała kosmyk palcem to byś zobaczyła o co chodzi.
Ten kolor nie powinien być rudy
Jeżeli uważasz że jest bardziej rudawy niz złoty tzn. że za niska wodę dalaś dla swojego odrostu.
Każde wlosy są inne, ja moge tylko po fotach ocenic mniej -wiecej a jeszcze czesto dajecie zdjecia przeklamane w jakims lipnym świetle...
Niemniej reasumując, ten 9.22 moze będzie sie na rudo spierać, ale nie musi, tak czy inaczej perly/fiolety spieraja sie do rudo-bezowego.
Ale jak mowie to zalezy jakie masz naturalne wlosy i nie nalezy sie sugerowac np. Snow ktora ma super jasna podatna naturę że tobie wyjdzie kolor jak jej, bo moze byc zupelnie co innego.
buahhot też ma chyba jasną naturę, czy sie myle...


Te farby jak na razie zbieraja dobre opinie, ale jak to z nowościami czas pokaże nie mogę nigdzie znależć jakiej są produkcji... u nas jest tylko dystrybucja...
Ja bym kupila sama farbe ktora cie interesuje, oksydant osobno ten albo inny tańszy np. joanna.
Na jednej stronie znalazlam że specjalne blondy powinno sie robic z tej firmy z oksy 12%.
Nie wiem czy jedna farba 50ml to nie za malo... ty masz wlosy do brody.
proporcje 1:2 czyli 100ml oksy do jednej farby.


Dziękuje za wsparcie mojego kolorku!
No właśnie tu się zastanawiałam czytając tą ich stronke że pisze 12% a na tej którą podałaś mi poniżej pisze że może być woda do rozjaśniania 9% lub 12% a co do włosów to do brody mam przód a tył dużo dłuższy więc musiałabym zamówić 2szt.muszę to przemysleć ale dziękuje za pomoc

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
asia tu masz fajna stronkę o tych farbach i wszystko wyjasnione krok po kroku
http://www.purhair.com/pl/colour-stosowanie.html
juz obczytałam wczoraj jak tylko znalazłam te farbki, bo szukałam jakiś informacji na ich temat

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Tak ślicznie jak zawsze mi wyszło- wstawiałam fotki

asia juz wiem, to są farby produkcji niemieckiej, powinny być dobre
ok dziękuje za info
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 11:59   #3263
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
czyli co ta do kreconych jest skladowo najgorsza???
juz wrocilam ze sklepu
ta do kreconych zawiera to samo co inne z nivea zwlaszcza te dwa skladniki wazne a reszta skladu duzo gorzej wyglada nie warta napewno

princeska wszystkie szampony i odzywki mam w blogu na biezaco dopisuje..
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-02-28 o 12:02
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 12:05   #3264
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
juz wrocilam ze sklepu
ta do kreconych zawiera to samo co inne z nivea zwlaszcza te dwa skladniki wazne a reszta skladu duzo gorzej wyglada nie warta napewno

princeska wszystkie szampony i odzywki mam w blogu na biezaco dopisuje..
ok zaraz zobacze
smieje sie tylko,bo Ty masz juz chyba prawdziwy nalog
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 12:10   #3265
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ok zaraz zobacze
smieje sie tylko,bo Ty masz juz chyba prawdziwy nalog
no wlasnie zamierzam sobie cos dokupic na dniachnajpierw robie rozeznianie
a odzywek nigdy za wiele na moje wlosy to bardzo duzo jej idzie wiec taka przecietna butelka starczy mi na kilka razy
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 12:25   #3266
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
no wlasnie zamierzam sobie cos dokupic na dniachnajpierw robie rozeznianie
a odzywek nigdy za wiele na moje wlosy to bardzo duzo jej idzie wiec taka przecietna butelka starczy mi na kilka razy

a no chyba,że tak
to masz jakies usprawiedliwienie
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 12:25   #3267
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki
ja jestem chora i umierajaca
mam cale zapuchniete oczy,cieknie mi z nosa i jeszcze dostalam @ wiec umieram

mgielka321 u mnie na monitorze masz ladny bezowy kolorek

Infatuated
super sukienka
ja tez uwielbiam Asosowe

Bunny o co chodzi z tym Kamilem na blogu? Teraz patrzalam na komentarze co do farbki C12 i pisalas o jakims Kamilu,ale jego komentarza nie widze
A co do Twoich wloskow to zostan przy C12,tak ladnie Ci wychodzi

Agatka ja nie widze u Ciebie nic zoltego a siostra sliczne wloski ma

Lady ale jasniutkie wloski naprawde takie mleczaki

Caskada mozesz m,i powiedziec ile Ty masz odzywek/szamponów?
Mialam małą siekę na blogu, musialam ten komentarz usunąć bo by wam uszy zwiędły gdyby można było edytowac czyjeś komentarze to bym je wykropkowała a tak musiałam usunąć.

[1=0f0603ed06f411a5d3d78a7 f01b50240947bf49a_6024742 79be1e;25415865]Jeśli dobrze widzę to są zdjęcia zrobione z lampą błyskową, także one też wyglądają trochę inaczej. W załączniku zamieszczam wydaje mi się zdjęcie palety w naturalnym świetle bez lampy. Tam wprawdzie nie ma 9.03 ale jest porównanie jakieś. Sugerowałam się właśnie nią, bo lampa często przekłamuje kolor, wyżera jasny odcień.
Zdjęcia moich włosów robiłam w świetle dziennym, tyle że w różnym stopniu nasycenia (więcej światła słonecznego->bardziej złote, mniej słońca->bardziej neutralne).

edit: hmm ale skoro mówisz, że ta paleta z Allegro najbliższa jest rzeczywistości, to nic dziwnego, że rozminęła się z moją koncepcją tego koloru.[/QUOTE]
A wg tej mojej palety o jaki kolor w przybliżeniu ci chodziło?

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
No właśnie tu się zastanawiałam czytając tą ich stronke że pisze 12% a na tej którą podałaś mi poniżej pisze że może być woda do rozjaśniania 9% lub 12% a co do włosów to do brody mam przód a tył dużo dłuższy więc musiałabym zamówić 2szt.muszę to przemysleć ale dziękuje za pomoc


juz obczytałam wczoraj jak tylko znalazłam te farbki, bo szukałam jakiś informacji na ich temat


ok dziękuje za info
A to ty juz obcykana, daj znać co postanowiłaś.

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
juz wrocilam ze sklepu
ta do kreconych zawiera to samo co inne z nivea zwlaszcza te dwa skladniki wazne a reszta skladu duzo gorzej wyglada nie warta napewno

princeska wszystkie szampony i odzywki mam w blogu na biezaco dopisuje..
To już nigdy na nia nawet nie spojrzę
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 12:36   #3268
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Bunny ale co on napisal??
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 12:42   #3269
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

A wg tej mojej palety o jaki kolor w przybliżeniu ci chodziło?
Bunny sugerowałam się paletą znalezioną na stronie jakiegoś rosyjskiego sklepu (załącznk) Wydaje mi się, że najbardziej zbliżony do tego koloru jest 903S z tej Twojej palety.
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 12:48   #3270
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość

Lady moim zdaniem choć nie widziałam buźki kolor do Ciebie pasuje, nie zmieniaj szkoda Jest ładny i na pewno wiele dziewczyn Ci go zazdrości
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Lady
właśnie jak mowi snowhitee kolorek jest ładny, ale wszystko zależy czy pasuje Ci do buzi.
Oczywiście każda z nas wygląda jak chce i o gustach się nie dyskutuje ale moze pokaż zdjęcie z kawałkiem cery, kolorem buzi a na pewno powiemy Ci jeśli oczywiście chcesz jak ten kolorek komponuje się z buzią
Albo daj do albumu zdjecie

Snow
no mi się ten kolorek podoba zwłaszcza latem na słoneczku a zimą mnie denerwuję bo mam włosy prawie w kolorze śniegu
Agatko wkleję wkleję jakieś zdjęcia jak zrobię jakieś świeższe bo teraz po tym weekendzie strasznie mi oczy łzawią nie wiem co się stało nawet nie mogę się pomalować chyba mam zmęczone za dużo komputera i nocami nauka wszystko wychodzi jak się ogarnę to obiecuję że coś do albumu wkleję

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
hehe mam to samo oczy by jadly jeden i dziekuje wiecej nie moge a wieki pączkow nie jadlam

o rany ale sztuczna i te brwi... ale ciuchy ma niektore fajne

ładny wyszedl, ale jaki jasniutki, jesli pasuje Ci i dobrze sie w nim czujesz to jest ok naprawde kolor fajny

czytam, że jeszcze kilka z Was będzie robiło stockholmem to popatrze jak Wam wyjdzie caly czas sie nad nim zastanawiam, ale nie wiem czy za jasny jednak nie bedzie a akurat jest promocja w rossie na niego
no brwi dziwne za grube moim zdaniem i te łuki takie aż za ostre ja się wybieram znowu na hennę jakoś w tym tygodniu
dobrze się w nim czuję latem zimą niezbyt nie wiem czemu tak mam
ja stockholmem jeszcze nie robiłam i raczej nie zrobię szukam teraz jakiś profesjonalnych raczej następnym razem będę robiła matrixem 10av tym co Snow Bunny mówiła że mi wyjdzie dobrze a jej ufam
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:39.