Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-30, 10:52   #1681
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

ech pytałam o to na ile Wam opakowanie podkładu wystarcza, ponieważ mi opakowanie 4g starczy na 3 miesiące;/ a wcale nie pakuje go na twarz nie wiadomo ile

ciekawe kiedy będzie jakaś promocja na podkłady. Mam w zapasie jeszcze 10g ale jak zużywam podkład w takim tempie to już muszę czatować na jakąś obniżkę.
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"

Edytowane przez wewelinka
Czas edycji: 2013-09-30 o 10:53
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-30, 11:27   #1682
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

a oni robią jakieś obniżki?
chyba nie...

mi na pół roku gdzieś wystarcza, ale też niecodziennie używam podkładu, jak siedzę w domu to nie zawsze się maluję
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-30, 12:51   #1683
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez wewelinka Pokaż wiadomość
ech pytałam o to na ile Wam opakowanie podkładu wystarcza, ponieważ mi opakowanie 4g starczy na 3 miesiące;/ a wcale nie pakuje go na twarz nie wiadomo ile
To jest krótko? 10 gram Lily Lolo wystarczało mi na 3-4 miesiące. A też nakładam tylko jedną warstwę, więcej przyśpiesza warzenie.
To był zresztą jeden z powodów, dla którego szukałam czegoś tańszego i tak trafiłam na Annabelle. Od maja mam jednego biga i jedno opakowanie 4 gram i w obu mam już tylko trochę na dnie. Dla mnie to i tak dobry efekt, zwłaszcza jak się popatrzy na cenę Annabelle.

To mi przypomniało, że powinnam brać się za kręcenie podkładu z Kolorówki, który czeka już na to ponad 2 tygodnie, bo lada dzień zostanę bez podkładu.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-30, 14:04   #1684
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
a oni robią jakieś obniżki?
chyba nie...

mi na pół roku gdzieś wystarcza, ale też niecodziennie używam podkładu, jak siedzę w domu to nie zawsze się maluję
oj nie mówcie, że żadnej promocji nie zrobią?
bo ta promocja "starter" mnie nie urządza, bo ani kolejny pędzel ani róż mi nie potrzebny

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
To jest krótko? 10 gram Lily Lolo wystarczało mi na 3-4 miesiące. A też nakładam tylko jedną warstwę, więcej przyśpiesza warzenie.
To był zresztą jeden z powodów, dla którego szukałam czegoś tańszego i tak trafiłam na Annabelle. Od maja mam jednego biga i jedno opakowanie 4 gram i w obu mam już tylko trochę na dnie. Dla mnie to i tak dobry efekt, zwłaszcza jak się popatrzy na cenę Annabelle.

To mi przypomniało, że powinnam brać się za kręcenie podkładu z Kolorówki, który czeka już na to ponad 2 tygodnie, bo lada dzień zostanę bez podkładu.
ech a ja myślałam, że po prostu dużo produktu marnuje podczas aplikacji.
a Wy mi mówicie, że to norma
dzięki dziewczyny, na Was zawsze można liczyć
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-30, 14:34   #1685
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

od roku obserwuję.. i nie pamiętam ani 1 promocji...
niestety...
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-30, 14:48   #1686
acom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 58
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
To jest krótko? 10 gram Lily Lolo wystarczało mi na 3-4 miesiące. A też nakładam tylko jedną warstwę, więcej przyśpiesza warzenie.
To był zresztą jeden z powodów, dla którego szukałam czegoś tańszego i tak trafiłam na Annabelle. Od maja mam jednego biga i jedno opakowanie 4 gram i w obu mam już tylko trochę na dnie. Dla mnie to i tak dobry efekt, zwłaszcza jak się popatrzy na cenę Annabelle.

To mi przypomniało, że powinnam brać się za kręcenie podkładu z Kolorówki, który czeka już na to ponad 2 tygodnie, bo lada dzień zostanę bez podkładu.
Ale szybko zużywacie!

Ja używałam LL prawie pół roku i jeszcze mam ponad połowę opakowania... A teraz z AM też będzie dłuuugo, na rok na pewno mi wystarczy.

Ile zużywacie produktu na jeden raz? (w sumie chyba trudne pytanie, bo ciężko opisać ile - przy takich obiektywnie niedużych ilościach... )
acom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-30, 15:02   #1687
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez acom Pokaż wiadomość
Ile zużywacie produktu na jeden raz? (w sumie chyba trudne pytanie, bo ciężko opisać ile - przy takich obiektywnie niedużych ilościach... )
Określić nie umiem. Cyknę fotę mojej miseczce z jednorazową porcją proszku, to będzie widać.
A może ja czerep mam jakiś nieproporcjonalny czy co
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-30, 15:11   #1688
acom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 58
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Określić nie umiem. Cyknę fotę mojej miseczce z jednorazową porcją proszku, to będzie widać.
A może ja czerep mam jakiś nieproporcjonalny czy co
Hehe
Bardzo chętnie zobaczę fotkę, jeżeli masz ochotę cyknąć.
Ja bym nawet chętnie nałożyła więcej, ale tak jak powiedziałaś - przy większych porcjach szybciej się warzy i nieładnie wygląda.
Poza tym kolor nie jest dobry, przy większej ilości bardziej zielenieje. Z jednej strony wolałabym szybciej zużyć i potestować Amilie, z drugiej nie mogę zbyt dużo nakładać. A mam 2 x 10g
acom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-30, 15:29   #1689
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez acom Pokaż wiadomość
Hehe
Bardzo chętnie zobaczę fotkę, jeżeli masz ochotę cyknąć.
Ja bym nawet chętnie nałożyła więcej, ale tak jak powiedziałaś - przy większych porcjach szybciej się warzy i nieładnie wygląda.
Poza tym kolor nie jest dobry, przy większej ilości bardziej zielenieje. Z jednej strony wolałabym szybciej zużyć i potestować Amilie, z drugiej nie mogę zbyt dużo nakładać. A mam 2 x 10g
a jaki masz kolor?
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-30, 15:43   #1690
acom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 58
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez wewelinka Pokaż wiadomość
a jaki masz kolor?
Golden fairest - matujący i kryjący.

Pisałam kilka stron wcześniej, że miałam próbki i były ok, a bigami się rozczarowałam, zbyt zielone.
Próbki w słoiczkach (obu wersji) były żółciutkie, akurat dla mnie.
acom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 21:41   #1691
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 308
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

nienawidze ich! ostatnio zrazilam sie do nich zima, myslalam ze moze to moja wwina,, zle nawilzona twarzy czy cos, teraz znow sie skusilam,uzywalam dwa tygodnie,efekt ten sam!!!! mega gule!!!!! wysyp taki ze wstyd! ja nie wiem serio z czego oni to robia,ale nawet estee lauder nigdy mnie tak niewysypal niz te "mineraly" wyrzucam do kosza,zebym znowu niezdurniala
jolkas1paula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-02, 21:26   #1692
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja zmienilam miejsce zamieszkania na Anglie i podkład zaczal sie wazyc. Nie wiem czy to wina wody, miejsca pracy czy powietrza ale jestem zla bo spejcalanie sobie kupilam nowe opakowanie na wyjazd. Nawet puder bambusowy nic nie daje.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 21:36   #1693
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jolkas1paula Pokaż wiadomość
nienawidze ich! ostatnio zrazilam sie do nich zima, myslalam ze moze to moja wwina,, zle nawilzona twarzy czy cos, teraz znow sie skusilam,uzywalam dwa tygodnie,efekt ten sam!!!! mega gule!!!!! wysyp taki ze wstyd! ja nie wiem serio z czego oni to robia,ale nawet estee lauder nigdy mnie tak niewysypal niz te "mineraly" wyrzucam do kosza,zebym znowu niezdurniala
widze ze masz goldeny matujace chetnie przygarne
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 20:10   #1694
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 308
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

a po czym to stwierdzasz ze matujace? mam kryjace
jolkas1paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 22:11   #1695
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

w tym poscie tak pisalas #1630
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-04, 09:22   #1696
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

ktoś się gubi w zeznaniach
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 09:05   #1697
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny, mam problem

Od tygodnia noszę minerały na twarzy od 7:30 do 21:30 na twarzy (wcześniej miałam miesięczną przerwę). Dzisiaj przypatrzyłam się w lustrze i mam bardziej rozszerzone pory niż tydzień temu (mieszkam w akademiku , nie miałam tam idealnego światła do obserwacji, dopiero w domu zauważyłam ). Makijaż zmywam płynem micelarnym z Biedry i później myję twarz Aleppo, później krem Apis żurawinowy (ale z nim siedzę już od wiosny, 2 opakowanie jadę i nigdy nic ).

Za długo trzymam minerały ? Nie domywam ich ? Zmiana wody tak wpłynęła na moją twarz ?
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 11:40   #1698
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

minerały łatwo zmyć, także to nie to raczej
ale dość długo nosisz makijaż, może to tak wpływa na cerę..
a może takie dni cyklu (?)

zrób cerze 'dobrze' maseczką z glinki ona dobrze oczyści pory i je troszkę 'domknie'
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 11:53   #1699
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam problem

Od tygodnia noszę minerały na twarzy od 7:30 do 21:30 na twarzy (wcześniej miałam miesięczną przerwę). Dzisiaj przypatrzyłam się w lustrze i mam bardziej rozszerzone pory niż tydzień temu (mieszkam w akademiku , nie miałam tam idealnego światła do obserwacji, dopiero w domu zauważyłam ). Makijaż zmywam płynem micelarnym z Biedry i później myję twarz Aleppo, później krem Apis żurawinowy (ale z nim siedzę już od wiosny, 2 opakowanie jadę i nigdy nic ).

Za długo trzymam minerały ? Nie domywam ich ? Zmiana wody tak wpłynęła na moją twarz ?
Używasz toniku po Aleppo, albo czegoś podobnego do zakwaszenia i ogólnie przywrócenia równowagi skórze? Może to by coś dało?

Wklejam fotkę porcji podkładu, której używam jednorazowo. Chociaż to zależy też od pędzla, np przy Hakuro muszę sypnąć więcej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Ilość podkładu.jpg (78,7 KB, 102 załadowań)
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-05, 12:20   #1700
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

malutko, tyle to ja na 1 warstwę daję, a może i więcej
a zwykle ze 2 warstwy nakładam
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 14:53   #1701
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
minerały łatwo zmyć, także to nie to raczej
ale dość długo nosisz makijaż, może to tak wpływa na cerę..
a może takie dni cyklu (?)

zrób cerze 'dobrze' maseczką z glinki ona dobrze oczyści pory i je troszkę 'domknie'
Nie, dni cyklu wskazują na to, że powinnam być w szczytowej fazie piękności
Jutro rano się zaglinkuję na zielono w takim razie...

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Używasz toniku po Aleppo, albo czegoś podobnego do zakwaszenia i ogólnie przywrócenia równowagi skórze? Może to by coś dało?

Wklejam fotkę porcji podkładu, której używam jednorazowo. Chociaż to zależy też od pędzla, np przy Hakuro muszę sypnąć więcej.
Po umyciu twarzy nakładam krem, z moich skromnych wiadomości on powinien dać radę przywrócić odpowiednie pH

Kurde, dużo tego ja chyba nawet 1/3 z tego nie używam, omiatam się flat topem raz, później korektor z Loreal typowo pod oczy (ale on akurat jest w innym miejscu niż powiększone pory, więc raczej nie on jest sprawcą ), na koniec skrobii troszkę i róż (też z AM, ale też nie w miejscu kropek ląduje) nie chcę być w kropki jak biedronka
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 15:56   #1702
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Po umyciu twarzy nakładam krem, z moich skromnych wiadomości on powinien dać radę przywrócić odpowiednie pH
No właśnie tu są różne teorie. Jedna mówi o tym, że krem ma utrudnione działanie, jeśli smarujemy go na skórę, która ma nieodpowiednie pH.

Jak jest w rzeczywistości nie wiem, ale mogę Ci doradzić, żebyś spróbowała toniku. Ja o Aleppo mam fatalne zdanie, bo męczyłam się z nim długo, dopóki w końcu nie odkryłam, że to właśnie ono jest winne koszmarnego przesuszenia, warzenia się podkładu i nadprodukcji sebum. Nie przeczę, że komuś Aleppo może jednak służyć, ale warto stosować przy nim tonik, zamiast liczyć na to, że krem załatwi za niego robotę: przywróci pH i zadziała ściągająco (co przy rozszerzonych porach jest bardzo ważne).
Ja toniku nie używałam, może gdybym wtedy to robiła, moja cera lepiej by znosiła Aleppo. Ale jestem tak bardzo do tego kosmetyku zniechęcona, że na pewno nie kupię go kolejny raz, żeby się przekonać czy tonizowanie po mydle coś by dało.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2013-10-05 o 18:53
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 22:02   #1703
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
No właśnie tu są różne teorie. Jedna mówi o tym, że krem ma utrudnione działanie, jeśli smarujemy go na skórę, która ma nieodpowiednie pH.

Jak jest w rzeczywistości nie wiem, ale mogę Ci doradzić, żebyś spróbowała toniku. Ja o Aleppo mam fatalne zdanie, bo męczyłam się z nim długo, dopóki w końcu nie odkryłam, że to właśnie ono jest winne koszmarnego przesuszenia, warzenia się podkładu i nadprodukcji sebum. Nie przeczę, że komuś Aleppo może jednak służyć, ale warto stosować przy nim tonik, zamiast liczyć na to, że krem załatwi za niego robotę: przywróci pH i zadziała ściągająco (co przy rozszerzonych porach jest bardzo ważne).
Ja toniku nie używałam, może gdybym wtedy to robiła, moja cera lepiej by znosiła Aleppo. Ale jestem tak bardzo do tego kosmetyku zniechęcona, że na pewno nie kupię go kolejny raz, żeby się przekonać czy tonizowanie po mydle coś by dało.
Produkcja sebum się mocno ograniczyła od czasu odstawienia żeli do twarzy z SLeSem (kwiecień tego roku to już definitywny koniec), teraz powiedziałabym, że mam cerę ze skłonnościami do błyszczenia strefy T, ale nie utrudnia mi to już życia jedyne suchawe miejsce u mnie to jest nad nosem, między brwiami, ale z tym okresowo zmagam się już od gimnazjum, obecnie jak jest gorzej, to na noc posmaruję to miejsce olejkiem ze słodkich migdałów i jest dużo lepiej
Aleppo od 2 miesięcy jest w mojej kosmetyczce, zauważyłam że mega wszystko zmywa i uwielbiam uczucie idealnego wyczyszczenia twarzy

A ten tonik to właściwie taki np. z kozieradki czy jakiś sklepowy ?

A jeszcze z tymi porami, to w ostatnim tygodniu września przez parę dni robiłam sobie "parówki" nad gorącą wodą (to na gardło potrzebowałam), może być, że pory się rozszerzały pod wpływem ciepła a później od chusteczek (katar miałam ) i pyłków z nich one się zapychały?
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-06, 01:21   #1704
acom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 58
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość

Wklejam fotkę porcji podkładu, której używam jednorazowo. Chociaż to zależy też od pędzla, np przy Hakuro muszę sypnąć więcej.
Jednorazowo - tzn. na jedną aplikację (dzień), czy na jedną warstwę?
Malutko bardzo! Dla mnie to jedna warstwa, a nakładam 2 (+korektor pod spód). Może dużo pylisz w trakcie nakładania, że tak szybko Ci ubywa produktu?
acom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-06, 09:04   #1705
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Aleppo od 2 miesięcy jest w mojej kosmetyczce, zauważyłam że mega wszystko zmywa i uwielbiam uczucie idealnego wyczyszczenia twarzy
Też lubiłam to uczucie, dlatego tak uparcie się tego mydła trzymałam. Ale u mnie to jest tak, że im bardziej coś chwalą, tym gorzej się sprawdza.

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
A ten tonik to właściwie taki np. z kozieradki czy jakiś sklepowy ?
Nieee, nie jestem masochistką Tonik mam z Melisy
http://kalistabloguje.blogspot.com/2...lkoholowy.html
Bardzo go lubię, bo przyjemnie odświeża i co najważniejsze nie pozostawia lepkiej, wyczuwalnej warstwy na skórze.


Cytat:
Napisane przez acom Pokaż wiadomość
Jednorazowo - tzn. na jedną aplikację (dzień), czy na jedną warstwę?
Malutko bardzo! Dla mnie to jedna warstwa, a nakładam 2 (+korektor pod spód). Może dużo pylisz w trakcie nakładania, że tak szybko Ci ubywa produktu?
Nakładam tylko jedną warstwę, więc to porcja jednodniowa. Chociaż jak pisałam to zależy od pędzla i od aktualnego stanu cery. Jak nic mi nie wyskoczy, to w zasadzie potrzebuję tylko trochę proszku do ujednolicenia, ale bywa że przez parę dni muszę to i owo ukrywać, wtedy schodzi więcej (bo jeszcze nie trafiłam na pasujący mi korektor).

Tylko że mi jakoś strasznie nie przeszkadza, że podkład się szybko kończy. To znaczy przeszkadzało mi przy Lily Lolo, ze względy na cenę.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2013-10-06 o 09:05
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-06, 11:07   #1706
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Witam kobietki! Przymierzam się do podkładu rozświetlającego z AM... niestety jakoś nigdy nie jestem przekonana do tych wszystkich swatchy.
W Pixie Cosmetics mój idealny odcień to Calista 0 (jasny, bardzo neutralny kolor, bez żadnych zdecydowanych tonów zółtych lub różowych) i tutaj mam małą zagwózdkę, bo myślałam, że mogę spróbować odcienia Natural fairest/Natural fair ewentualnie Beige.... Golden widzę, że jest zbyt żółty... może pomożecie?
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 00:30   #1707
inga22
Raczkowanie
 
Avatar inga22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Szczerze mówiąc - uważałabym na podkłady rozświetlające AM. Przy zamówieniu dostałam próbkę golden medium rozświetlającego, jest naprawdę ładny, dobrze stapia się ze skórą, drobinki są niewielkie, ale nawet cienka warstwa wygląda dość... choinkowo. Nie jest to kwestia źle dobranego koloru - odcień jest tylko minimalnie ciemniejszy od mojej cery (zwłaszcza gdy jest lekko opalona), z matujących używam golden fair. W dodatku podkład jest słabo napigmentowany w porównaniu do wersji matującej, dzięki temu nie smuży, łatwo się rozprowadza, ale raczej nie ujednolici kolorytu cery (chyba, że nałożony grubą warstwą). Sądzę, że jest idealny jako rozświetlacz / brązer / uzupełnienie makijażu, ale bałabym się używać go jako podstawowego podkładu.
inga22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 00:52   #1708
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

ja po nalozeniu flatem i kontroli w sloncu sie wystraszylam! dla mnie to sam zloty pigment

ale mysle ze do wieczornej imprezy, po zmieszaniu z kryjacym czy matujacym by wygladal dobrze

choc nigdy nie chce sie narazic na smiesznosc i go nie uzyje ( probka ) kiedys wklejalam swatcha

ciekawa jestem czy ta formula ma fanki?
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 03:19   #1709
Hemikryptofit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 376
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals


---------- Dopisano o 04:19 ---------- Poprzedni post napisano o 04:15 ---------
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
To jest krótko? 10 gram Lily Lolo wystarczało mi na 3-4 miesiące. A też nakładam tylko jedną warstwę, więcej przyśpiesza warzenie.
To był zresztą jeden z powodów, dla którego szukałam czegoś tańszego i tak trafiłam na Annabelle. Od maja mam jednego biga i jedno opakowanie 4 gram i w obu mam już tylko trochę na dnie. .
Jak Wy robicie ?? Mi wystarcza tylko na 1,5 - 2 miesiące.
Hemikryptofit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 06:37   #1710
sansimila
Raczkowanie
 
Avatar sansimila
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 328
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

mam rozświetlający golden dark i w ogóle nie widać drobinek na twarzy
używam go do podkreślenia kości policzkowych i ten odcień jest o wiele ładniejszy i lepiej mi się sprawdza niż golden medium kryjący
dodam tylko, że mam cerę fairest/fair
natomiast odnośnie ilości nakładania podkładu to też sporo nakładam, ale pędzel hakuro H50s rzeczywiście go troche 'zjada'
__________________
„Jeśli się nie obudzisz, nigdy nie będziesz wiedzieć, o czym śniłeś.” (Yogananda)
sansimila jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:18.