Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-04, 19:22   #1351
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Życzę Ci tego z całego serca

Z drugiej strony jak już ja zostanę gwiazdą to się do Ciebie zgłoszę i Cię wciągnę do TV
No to mamy deal!!! PJONA!

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Będę Poziomka la Eldridge
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 19:24   #1352
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
No to mamy deal!!! PJONA!

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Będę Poziomka la Eldridge


Jakby ktoś chciał taniej melisski albo inne buty to jest -15% http://www.butsklep.pl/images/landin...100k_fb_lp.jpg
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 19:35   #1353
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Dziewczyny co myślicie o tych pędzlach dla pędzlowej laiczki?
http://www.paatal.pl/pl/makijaz/akce...zli_5_szt.html
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 19:39   #1354
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
No widzicie, serce podpowiada mi Hebe, bo łatwo i przyjemnie, a z drugiej strony ten "prestiż" Sephory I co tu zrobić...
Ale jakbym pracowała w Sephorze to miałabym Was jako stałe klientki! I byłoby miło i przyjemnie!
hmm mialabys pracowac w Hebe bedac zatrudniona przez nich? pracowalam, o zgrozo, niecały miesiac w Hebe byly tam dziewczyny, które pracowały tam tak jak ja tylko, że dodatkowo umawiały Panie na makijaże do siebie, bo o takie stanowisko chodzi tak? Konsultant+makijażysta? nie wiem jak oni to stanowisko dokładnie nazywają
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 19:42   #1355
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość


Jakby ktoś chciał taniej melisski albo inne buty to jest -15% http://www.butsklep.pl/images/landin...100k_fb_lp.jpg
Nie kuś NIC mi się nie podoba, przecież ja nie lubię butów
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 19:46   #1356
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Nie kuś NIC mi się nie podoba, przecież ja nie lubię butów

nawet i mi przeszła przez glowa zakazana mysl (moze takie same meliski tylko w innym kolorze?) ale nie, trzymam się dzielnie
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 19:51   #1357
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Hej Kochane Wracając dzisiaj z kolejnej rozmowy kwalifikacyjnej zrobiłam sobie prezent Zobaczyłam na blogu u jednej z dziewczyn szminkę MAC Pink Pearl Pop i się zakochałam Już ją widzę w outfitach z białą sukienką Przepiękny wiosenno-letni kolor Dawno czegoś takiego szukałam, śliczny ciepły, wibrujacy róż
O, taka: http://www.missnattysbeautydiary.com...eview.html?m=1
Mam jest cudowna, wlasnie ja denkuje ...
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-04, 20:17   #1358
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Nie kuś NIC mi się nie podoba, przecież ja nie lubię butów

Ja już dzisiaj pisałam kupiłam 4 pary butów w ciągu 1 miesiąca - muszę przystopować, bo mnie mąż z domu wyrzuci albo wydziedziczy

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość

nawet i mi przeszła przez glowa zakazana mysl (moze takie same meliski tylko w innym kolorze?) ale nie, trzymam się dzielnie
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 20:18   #1359
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

W Naturze -20% na Sylveco
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 20:26   #1360
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
hmm mialabys pracowac w Hebe bedac zatrudniona przez nich? pracowalam, o zgrozo, niecały miesiac w Hebe byly tam dziewczyny, które pracowały tam tak jak ja tylko, że dodatkowo umawiały Panie na makijaże do siebie, bo o takie stanowisko chodzi tak? Konsultant+makijażysta? nie wiem jak oni to stanowisko dokładnie nazywają
Właśnie nie zapytałam dzisiaj czy makijażysta też :glupek: Ale już miałam praktyki w Hebe więc nic mi tam nie straszne Może być to i to, a może być coś samo

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Mam jest cudowna, wlasnie ja denkuje ...
Uuuuu jak denkujesz to musi być naprawdę super A do jakich looków ją nosisz? Zastanawiam się z jakimi oczami ją łączyć
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 20:44   #1361
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość

Uuuuu jak denkujesz to musi być naprawdę super A do jakich looków ją nosisz? Zastanawiam się z jakimi oczami ją łączyć
jest super u mnie ona wypada jak taki chłodny cukierkowy jasny róż i bardzo lubię ją z makijażem taupe, szarościami chłodnymi brązami itp wiesz ona jest tak "nieinwazyjna", że do każdego makijażu będzie Ci pasować podobna, ale wpadająca bardziej w koral to Sunny Seoul i tą już zdenkowałam i muszę kupić na lato ponownie bo kocham ją niezmiernie
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-04, 20:54   #1362
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Właśnie nie zapytałam dzisiaj czy makijażysta też :glupek: Ale już miałam praktyki w Hebe więc nic mi tam nie straszne Może być to i to, a może być coś samo



Uuuuu jak denkujesz to musi być naprawdę super A do jakich looków ją nosisz? Zastanawiam się z jakimi oczami ją łączyć
ja ogolnie tego okresu nie wspominam za dobrze... to bylo tak, ze po poltorej roku pracy w SP odeszlam do Hebe i niecaly miesiac pozniej wrocilam do SP (a po 3miesiacach trafilam do swojego obecnego pracowdawcy- pracuje w zawodzie)
przeczytalam w Twoim watku o tym ze w hebe mozna miec przerwy kiedy sie chce- niestety, z zegarkiem w reku odliczasz czas bo musisz sie karta odbijac- ale to ok, w SP mialam tak samo
po prostu trafilam na jedna bardzo wredna osobe- reszta zalogi bez zarzutu, bardzo mile dziewczyny i patrzac na Twoj dylemat- na pewno wybralabym Sephore. A z ciekawosci, to Hebe w ktorym bylas na rozmowie jest w jakims centrum handlowym? W sumie to chyba nie ma znaczenia. Nie moglam wyjsc ze sklepu podczas przerwy, zeby np cos sobie kupic w cukierni do jedzenia-taki mieli standard, nikt nie wychodzil, ani po jedzenie, ani na papierosa, nic.
zdziwiona bylam, ze dostawy w Hebe sa przyjmowane przez wszystkie pracownice, w zaleznosci od tego na jaka zmiane sie trafi i ze musialam w dzien dostawy jechac do pracy na 6.00, miec ubranie robocze, albo takie, ktore moze sie pobrudzic bo kuwety byly okurzone, no i te kuwety poprzerzucac recznie do magazynu... do tego jesli mialam zmiane do 21.00 to musialam brac mopa/urzedzenie do mycia (ktorego obslugi nie chciala mi owa kierowniczka pokazac na poczatku, bo zawsze byly wazniejsze rzeczy do zrobienia przez co najpierw zasuwalam miotla a potem mopem) i zmywac i dopiero o 22 konczylam i wychodzilam do domu. Pisze o tym, bo dla mnie to bylo calkowicie co innego niz praca w SP, gdzie w SP pracowal logistyk na dziale kosmetycznym (niekiedy mial np duza dostawe perfum-zwlaszcza przed swietami- do przerzucenia, ale zawsze mogl poprosic innego pracownika o pomoc, nawet ochroniarza), ktory towar ksiegowal, my go bralysmy i wykladalysmy przed otwarciem/czy w czasie otwarcia sklepu, a sprzataniem zajmowala sie Pani ktora przychodzila przed otwarciem i sprzatala caly sklep.
aaa no i w okresie przedswiatecznym zdarzalo sie, ze w SP stawiali konsultantki dzialu kosmetycznego na kasie i do rozliczania sie mozna bylo uzywac kalkulatora, a w Hebe nie mozna.

to tak od technicznej strony jak mi sie pracowalo w Hebe, pracowalam tam poltorej roku temu, moze sie pozmienialo, a co mowili na rozmowie?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 21:10   #1363
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ja ogolnie tego okresu nie wspominam za dobrze... to bylo tak, ze po poltorej roku pracy w SP odeszlam do Hebe i niecaly miesiac pozniej wrocilam do SP (a po 3miesiacach trafilam do swojego obecnego pracowdawcy- pracuje w zawodzie)
przeczytalam w Twoim watku o tym ze w hebe mozna miec przerwy kiedy sie chce- niestety, z zegarkiem w reku odliczasz czas bo musisz sie karta odbijac- ale to ok, w SP mialam tak samo
po prostu trafilam na jedna bardzo wredna osobe- reszta zalogi bez zarzutu, bardzo mile dziewczyny i patrzac na Twoj dylemat- na pewno wybralabym Sephore. A z ciekawosci, to Hebe w ktorym bylas na rozmowie jest w jakims centrum handlowym? W sumie to chyba nie ma znaczenia. Nie moglam wyjsc ze sklepu podczas przerwy, zeby np cos sobie kupic w cukierni do jedzenia-taki mieli standard, nikt nie wychodzil, ani po jedzenie, ani na papierosa, nic.
zdziwiona bylam, ze dostawy w Hebe sa przyjmowane przez wszystkie pracownice, w zaleznosci od tego na jaka zmiane sie trafi i ze musialam w dzien dostawy jechac do pracy na 6.00, miec ubranie robocze, albo takie, ktore moze sie pobrudzic bo kuwety byly okurzone, no i te kuwety poprzerzucac recznie do magazynu... do tego jesli mialam zmiane do 21.00 to musialam brac mopa/urzedzenie do mycia (ktorego obslugi nie chciala mi owa kierowniczka pokazac na poczatku, bo zawsze byly wazniejsze rzeczy do zrobienia przez co najpierw zasuwalam miotla a potem mopem) i zmywac i dopiero o 22 konczylam i wychodzilam do domu. Pisze o tym, bo dla mnie to bylo calkowicie co innego niz praca w SP, gdzie w SP pracowal logistyk na dziale kosmetycznym (niekiedy mial np duza dostawe perfum-zwlaszcza przed swietami- do przerzucenia, ale zawsze mogl poprosic innego pracownika o pomoc, nawet ochroniarza), ktory towar ksiegowal, my go bralysmy i wykladalysmy przed otwarciem/czy w czasie otwarcia sklepu, a sprzataniem zajmowala sie Pani ktora przychodzila przed otwarciem i sprzatala caly sklep.
aaa no i w okresie przedswiatecznym zdarzalo sie, ze w SP stawiali konsultantki dzialu kosmetycznego na kasie i do rozliczania sie mozna bylo uzywac kalkulatora, a w Hebe nie mozna.

to tak od technicznej strony jak mi sie pracowalo w Hebe, pracowalam tam poltorej roku temu, moze sie pozmienialo, a co mowili na rozmowie?
Dziękuję za obszerną wiadomość Wezmę to wszystko pod uwagę

No na rozmowie mówili, że do obowiązków należy także dbanie o porządek na sali, noszenie, że od 6:00 czasem praca, w sumie to, co piszesz na górze

Kurcze, zdania są takie podzielone, że szok...

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
jest super u mnie ona wypada jak taki chłodny cukierkowy jasny róż i bardzo lubię ją z makijażem taupe, szarościami chłodnymi brązami itp wiesz ona jest tak "nieinwazyjna", że do każdego makijażu będzie Ci pasować podobna, ale wpadająca bardziej w koral to Sunny Seoul i tą już zdenkowałam i muszę kupić na lato ponownie bo kocham ją niezmiernie
To u Ciebie na ustach jest chłodna? Kurcze myślałam, że to taki ciepły róż tutaj:

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
jest super u mnie ona wypada jak taki chłodny cukierkowy jasny róż i bardzo lubię ją z makijażem taupe, szarościami chłodnymi brązami itp wiesz ona jest tak "nieinwazyjna", że do każdego makijażu będzie Ci pasować podobna, ale wpadająca bardziej w koral to Sunny Seoul i tą już zdenkowałam i muszę kupić na lato ponownie bo kocham ją niezmiernie
To u Ciebie na ustach jest chłodna? Kurcze myślałam, że to taki ciepły róż tutaj:
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 21:36   #1364
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Dziewczyny!!!
Ja WAM WSZYSTKIM dziękuję za życzenia
Jest mi bardzo miło


Mam dylemat co do imienia...
Na początku nie miałam ŻADNEGO pomysłu na imię dla dziewczynki.
Później w głowie tylko "Anielka" ( jako żeński odpowiednik Anioła).
A teraz przyszła "Nadia" ( jako Nadzieja ).

Ja tak mam że w głowie muszę mieć zamysł dlaczego to imię - żeby to miało jakieś większe znaczenie, stąd te moje tłumaczenia w nawiasach

Boję się dać Aniela, bo wydaje mi się być imieniem "słabym" = w sensie dziewczyna, którą łatwo zranić; wątła; nieporadna

W Nadii odnajduję siłę, pewną moc przebicia, plus jest to dla mnie dość intrygujące imię. Tyle, że teraz Nadii jest chyba sporo, choć zawsze mniej niż Juli, Zuź czy Lenek ( akurat tu wszystkie trzy też mi sie podobają ale nie zdecydowałabym się na nie).

Macie jakieś zdanie na ten temat? Zbieram opinie
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 21:42   #1365
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Dziewczyny!!!
Ja WAM WSZYSTKIM dziękuję za życzenia
Jest mi bardzo miło


Mam dylemat co do imienia...
Na początku nie miałam ŻADNEGO pomysłu na imię dla dziewczynki.
Później w głowie tylko "Anielka" ( jako żeński odpowiednik Anioła).
A teraz przyszła "Nadia" ( jako Nadzieja ).

Ja tak mam że w głowie muszę mieć zamysł dlaczego to imię - żeby to miało jakieś większe znaczenie, stąd te moje tłumaczenia w nawiasach

Boję się dać Aniela, bo wydaje mi się być imieniem "słabym" = w sensie dziewczyna, którą łatwo zranić; wątła; nieporadna

W Nadii odnajduję siłę, pewną moc przebicia, plus jest to dla mnie dość intrygujące imię. Tyle, że teraz Nadii jest chyba sporo, choć zawsze mniej niż Juli, Zuź czy Lenek ( akurat tu wszystkie trzy też mi sie podobają ale nie zdecydowałabym się na nie).

Macie jakieś zdanie na ten temat? Zbieram opinie
Też się przyłączam do życzeń!

Ja bym Anielki nie dała, z prostego powodu, ale to tylko moje doświadczenia Miałam w gimnazjum kolegę, na którego mówili Anelka.. Co za tym idzie przezywali go..... Anal Więc bałabym się, że moje dziecko by tak przezywali
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 21:48   #1366
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Dziewczyny!!!
Ja WAM WSZYSTKIM dziękuję za życzenia
Jest mi bardzo miło


Mam dylemat co do imienia...
Na początku nie miałam ŻADNEGO pomysłu na imię dla dziewczynki.
Później w głowie tylko "Anielka" ( jako żeński odpowiednik Anioła).
A teraz przyszła "Nadia" ( jako Nadzieja ).

Ja tak mam że w głowie muszę mieć zamysł dlaczego to imię - żeby to miało jakieś większe znaczenie, stąd te moje tłumaczenia w nawiasach

Boję się dać Aniela, bo wydaje mi się być imieniem "słabym" = w sensie dziewczyna, którą łatwo zranić; wątła; nieporadna

W Nadii odnajduję siłę, pewną moc przebicia, plus jest to dla mnie dość intrygujące imię. Tyle, że teraz Nadii jest chyba sporo, choć zawsze mniej niż Juli, Zuź czy Lenek ( akurat tu wszystkie trzy też mi sie podobają ale nie zdecydowałabym się na nie).

Macie jakieś zdanie na ten temat? Zbieram opinie
Mi się Nadia tak średnio podoba, kojarzy z dziewczyną ze wschodu, taką jak w komedii American Pie:p
Jestem bardziej tradycyjna: Weronika, Patrycja, Magda, czy Wiktoria jak zwycięstwo
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 22:06   #1367
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Moja ma Kornelia po pra babci, ale miałabyć Anielka ;-)

Podobają.mi się nie popularne imiona. Mojej znajomej nazywa sié Emma.
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 22:08   #1368
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Dziewczyny!!!
Ja WAM WSZYSTKIM dziękuję za życzenia
Jest mi bardzo miło


Mam dylemat co do imienia...
Na początku nie miałam ŻADNEGO pomysłu na imię dla dziewczynki.

Macie jakieś zdanie na ten temat? Zbieram opinie
Polecam Laurę; to imię mojej córci - jest oryginalne, ale nie przesadnie wymyślne, wywołuje ciepłe reakcje otoczenia.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 22:12   #1369
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Dziewczyny!!!
Ja WAM WSZYSTKIM dziękuję za życzenia
Jest mi bardzo miło


Mam dylemat co do imienia...
Na początku nie miałam ŻADNEGO pomysłu na imię dla dziewczynki.
Później w głowie tylko "Anielka" ( jako żeński odpowiednik Anioła).
A teraz przyszła "Nadia" ( jako Nadzieja ).

Ja tak mam że w głowie muszę mieć zamysł dlaczego to imię - żeby to miało jakieś większe znaczenie, stąd te moje tłumaczenia w nawiasach

Boję się dać Aniela, bo wydaje mi się być imieniem "słabym" = w sensie dziewczyna, którą łatwo zranić; wątła; nieporadna

W Nadii odnajduję siłę, pewną moc przebicia, plus jest to dla mnie dość intrygujące imię. Tyle, że teraz Nadii jest chyba sporo, choć zawsze mniej niż Juli, Zuź czy Lenek ( akurat tu wszystkie trzy też mi sie podobają ale nie zdecydowałabym się na nie).

Macie jakieś zdanie na ten temat? Zbieram opinie
Miałam wybrane imię dla dziewczynki - Milena. A tu się okazało, że będzie chłopak. I był klops, bo żadne imię męskie mi się podoba Przeszedł jedynie Kacper - dosyć popularne od jakiegoś czasu, ale żadne Marki, Adamy czy Daniele tym bardziej nie wchodziły w rachubę. Teraz nie wyobrażam sobie, że miałby mieć inaczej na imię. Przecież to Kacper pełną parą
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2015-05-04 o 22:17
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-04, 22:19   #1370
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Miałam wybrane imię dla dziewczynki - Milena. A tu się okazało, że będzie chłopak. I był klops, bo żadne imię męskie mi się podoba Przeszedł jedynie Kacper - dosyć popularne od jakiegoś czasu, ale żadne Marki, Adamy czy Daniele tym bardziej nie wchodziły w rachubę. Teraz nie wyobrażam sobie, że miałby mieć inaczej na imię. Przecież to Kacper pełną parą
Mi z męskich podoba się Sebastian albo Patryk też ładnie w sumie
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 22:21   #1371
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Ja mialam byc chlopcem o imieniu Kamil. A tu okazalo sie, ze dziewczynka. Mama w jakims kalendarzu znalazla 4 imiona, ktore jej sie spodobaly (Kinga, Marika i jeszcze jakies dwa),a ojciec mial wybrac jedno. Wybral marike. Podoba mi sie jak jest wytlumaczona na wikipedii a kingi nie znosze, wybitnie mi sie nie podoba. Jest takie twarde. A np. patrycja z niewiadomych powodow kojarzy mi sie z osoba malo rozgarnieta. Od razu przepraszam wszystkie Kingi i Patrycje
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 22:29   #1372
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Ja mialam byc chlopcem o imieniu Kamil. A tu okazalo sie, ze dziewczynka. Mama w jakims kalendarzu znalazla 4 imiona, ktore jej sie spodobaly (Kinga, Marika i jeszcze jakies dwa),a ojciec mial wybrac jedno. Wybral marike. Podoba mi sie jak jest wytlumaczona na wikipedii a kingi nie znosze, wybitnie mi sie nie podoba. Jest takie twarde. A np. patrycja z niewiadomych powodow kojarzy mi sie z osoba malo rozgarnieta. Od razu przepraszam wszystkie Kingi i Patrycje
Ja zawsze trafiam na przyjaciółki Magdy i Kingi hahaha Osoby z pazurkiem i charakterkiem hahaha, tak jak ja
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 22:32   #1373
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Ja miałam być Kaśka, ale mama postawiła na swoim i jest Paulina Mojemu dziecku na bank nie dam jakiegoś wyszukanego, obcego imienia. Jestem patriotką pod tym względem i już
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 22:33   #1374
dzolinadzolina
Rozeznanie
 
Avatar dzolinadzolina
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 684
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Polecam Laurę; to imię mojej córci - jest oryginalne, ale nie przesadnie wymyślne, wywołuje ciepłe reakcje otoczenia.
Moja córka też Laura
dzolinadzolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 22:33   #1375
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Jeśli chodzi o imiona to ja jestem w zakochana w imieniu mojej Babci (której już niestety ze mną nie ma) - Szarlota. Charlotte ... Swoją drogą Royal Baby 2 to Charlotte Elizabeth Diana. Mnie się bardzo podoba.
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 22:35   #1376
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez dzolinadzolina Pokaż wiadomość
Moja córka też Laura
Bardzo podoba mi się to imię Śliczne jest, takie cieplutkie

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

Cytat:
Napisane przez xmdln Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o imiona to ja jestem w zakochana w imieniu mojej Babci (której już niestety ze mną nie ma) - Szarlota. Charlotte ... Swoją drogą Royal Baby 2 to Charlotte Elizabeth Diana. Mnie się bardzo podoba.
Charlotte Tilbury Hahahaha Szarlotka
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 22:38   #1377
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Też się przyłączam do życzeń!

Ja bym Anielki nie dała, z prostego powodu, ale to tylko moje doświadczenia Miałam w gimnazjum kolegę, na którego mówili Anelka.. Co za tym idzie przezywali go..... Anal Więc bałabym się, że moje dziecko by tak przezywali
Dziękuję
Moja Ciocia mówi za to, że Anielka to spłonęła w książce Prusa i by tak nie dawać
Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Mi się Nadia tak średnio podoba, kojarzy z dziewczyną ze wschodu, taką jak w komedii American Pie:p
Jestem bardziej tradycyjna: Weronika, Patrycja, Magda, czy Wiktoria jak zwycięstwo
Tak, Nadia pochodzi ogólnie z Rosji i rzeczywiście Wschodem "zalatuje" Ja to odczucie też mam
Weronikę i Wiktorię już w rodzinie mam ( właściwie to jedyne dwie dziewczynki z mojej rodziny i właśnie tak maja na imię ) , Patrycja odpada...(trochę z tego powodu co napisałam Kilaneczka :O ) a Magdalena to jestem ja
Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Moja ma Kornelia po pra babci, ale miałabyć Anielka ;-)

Podobają.mi się nie popularne imiona. Mojej znajomej nazywa sié Emma.
Kornelia jest ładne ale nie pasuje do mojej córeczki - tzn ja mam takie odczucie Emma fajne ale bez szału
Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Polecam Laurę; to imię mojej córci - jest oryginalne, ale nie przesadnie wymyślne, wywołuje ciepłe reakcje otoczenia.
Laura to za to jedyna dziewczynka w rodzinie mojego byłego TŻ. Mówią do niej Laurka co mnie osobiście troszkę drażni... dlatego pomimo, że ładne w oryginale, to zdrobnienia nie jestem w stanie zaakceptować

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Miałam wybrane imię dla dziewczynki - Milena. A tu się okazało, że będzie chłopak. I był klops, bo żadne imię męskie mi się podoba Przeszedł jedynie Kacper - dosyć popularne od jakiegoś czasu, ale żadne Marki, Adamy czy Daniele tym bardziej nie wchodziły w rachubę. Teraz nie wyobrażam sobie, że miałby mieć inaczej na imię. Przecież to Kacper pełną parą
Milena też ciekawe no i mało spotykane ostatnio, ale jego niestety nie czuję

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Ja mialam byc chlopcem o imieniu Kamil. A tu okazalo sie, ze dziewczynka. Mama w jakims kalendarzu znalazla 4 imiona, ktore jej sie spodobaly (Kinga, Marika i jeszcze jakies dwa),a ojciec mial wybrac jedno. Wybral marike. Podoba mi sie jak jest wytlumaczona na wikipedii a kingi nie znosze, wybitnie mi sie nie podoba. Jest takie twarde. A np. patrycja z niewiadomych powodow kojarzy mi sie z osoba malo rozgarnieta. Od razu przepraszam wszystkie Kingi i Patrycje
Marika mi podoba się bardzo - też uważam je za intrygujące Teraz mi się przypomniało że brałam je pod uwagę! No ale przyszła Aniela i jakoś takoś o tym imieniu zapomniałam.



Wiecie, mam jeszcze jedno.... Carmen
Ale to jest już w ogóle niepolskie, przez "C" ( bo Karmen odpada! ) i boję się że będą mówić dzieci "Karmel"

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

Cytat:
Napisane przez xmdln Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o imiona to ja jestem w zakochana w imieniu mojej Babci (której już niestety ze mną nie ma) - Szarlota. Charlotte ... Swoją drogą Royal Baby 2 to Charlotte Elizabeth Diana. Mnie się bardzo podoba.
Tak, ja też biję za ten dobór trzech imion - ładnie
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 22:39   #1378
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Bardzo podoba mi się to imię Śliczne jest, takie cieplutkie

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------



Charlotte Tilbury Hahahaha Szarlotka
Haha, dokładnie Szarlotka. Ja akurat jeszcze bardzo lubię Charlotte Gainsbourg (jako aktorkę, piosenkarkę i córkę świetnej pary ), więc dla mnie to imię idealne.
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 22:41   #1379
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Moja Ciocia mówi za to, że Anielka to spłonęła w książce Prusa i by tak nie dawać

Tak, Nadia pochodzi ogólnie z Rosji i rzeczywiście Wschodem "zalatuje" Ja to odczucie też mam
Weronikę i Wiktorię już w rodzinie mam ( właściwie to jedyne dwie dziewczynki z mojej rodziny i właśnie tak maja na imię ) , Patrycja odpada...(trochę z tego powodu co napisałam Kilaneczka :O ) a Magdalena to jestem ja

Kornelia jest ładne ale nie pasuje do mojej córeczki - tzn ja mam takie odczucie Emma fajne ale bez szału

Laura to za to jedyna dziewczynka w rodzinie mojego byłego TŻ. Mówią do niej Laurka co mnie osobiście troszkę drażni... dlatego pomimo, że ładne w oryginale, to zdrobnienia nie jestem w stanie zaakceptować


Milena też ciekawe no i mało spotykane ostatnio, ale jego niestety nie czuję


Marika mi podoba się bardzo - też uważam je za intrygujące Teraz mi się przypomniało że brałam je pod uwagę! No ale przyszła Aniela i jakoś takoś o tym imieniu zapomniałam.



Wiecie, mam jeszcze jedno.... Carmen
Ale to jest już w ogóle niepolskie, przez "C" ( bo Karmen odpada! ) i boję się że będą mówić dzieci "Karmel"
A jak dziecko nie będzie wymawiać "r" to "Kalmel"
Jak na K to Karina, jest też Daria, Lidia, a wczoraj ludzie chrzcili Gaję, choć ładniejsze Kaja albo Pola
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 22:43   #1380
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Też się przyłączam do życzeń!

Ja bym Anielki nie dała, z prostego powodu, ale to tylko moje doświadczenia Miałam w gimnazjum kolegę, na którego mówili Anelka.. Co za tym idzie przezywali go..... Anal Więc bałabym się, że moje dziecko by tak przezywali
moja babcia miała na imię Aniela, więc mi z kolei kojarzy się to imię ze starszą panią, bo całe życie była przy mnie "babcia Aniela"
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-04 09:06:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:33.