Aplikacja na ANDROIDA - żeby zablokować nr telefonów? Eks mnie nęka:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-27, 00:36   #1
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570

Aplikacja na ANDROIDA - żeby zablokować nr telefonów? Eks mnie nęka:(


Kochani, czy orientujecie się może jaka jest dobra aplikacja na androida abym mogła ją zainstalować w telefonei, i w niej ustawić blokadę numerów telefonu?

Słyszałam że jest coś takiego. A ja sobie nie poradzę, nie znam się na tym.
Tzn jak dostanę link to postaram się zainstalować, ale nie wiem czy będę umiała te nr telefonu dodać.

Mój eks od 2 lat mnie nęka, dzwoni, raz mówi że kocha mnie i chce ze mną być bo się już wyszalał, po 2 tygodniach do miesiąca dzwoni że nie kocha mnie i żebym nie miała nadziei że ze mną będzie, po 2 tygodniach do miesiąca dzwoni że mnie kocha i chce ze mną być bo się już wyszalał... itp... to trwa 2 lata. Ja od pół roku nie odbieram, ale i tak dzwoni. Dzwoni... Zmieniałam nr 6 razy już a on i tak go dostaje od znajomych znajomych. To jest paranoja

I jak to jest z aplikacją, jak ktoś dzwoni to ma sygnał zajętości tak?
A jak pisze mi smsy to co? Ja muszę je czytać?


Będę wdzięczna za pomoc!
model telefonu: Samsung GT-S5830

Kolega mi wysłał coś takiego: https://market.android.com/details?i...ware.blacklist ale inny kolega mówił że to słabe bo słabe głosy i coś tam. Ale ja się nie znam totalnie na tym. Bardzo proszę o pomoc.
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 08:39   #2
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Aplikacja na ANDROIDA - żeby zablokować nr telefonów? Eks mnie nęka:(

A nie da sie zablokowac nr po jego edycji w ksiązce?

Ja mam u siebie (tez android) tak :

Kontakty , weszłam w dany kontakt (mam go w ksiązce) i mam opcje :
połacz z tel, wyslij sms, ponizej dzwonek, ZABLOKUJ ROZMOWCE, itd.
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 09:52   #3
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Aplikacja na ANDROIDA - żeby zablokować nr telefonów? Eks mnie nęka:(

Nie baw się w blokowanie numeru tylko zgłoś stalking na policję, albo zapytaj szanownego exa czy wie co to jest stalking i czy chce mieć problemy z Policją, czy woli się od Ciebie odczepić.
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 10:01   #4
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Aplikacja na ANDROIDA - żeby zablokować nr telefonów? Eks mnie nęka:(

Może jak przestaniesz odbierać to mu się znudzi?
Ja kiedyś byłam na policji bo ktoś do mnie wydzwaniał nawet o 1 - 2 w nocy. Więcej miałam nieprzyjemności niż było to warte....
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 10:25   #5
Niambie
Zadomowienie
 
Avatar Niambie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 485
Dot.: Aplikacja na ANDROIDA - żeby zablokować nr telefonów? Eks mnie nęka:(

Call block, darmowe i bardzo dobre. Spróbuj
Niambie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 10:27   #6
vogelek
Raczkowanie
 
Avatar vogelek
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 339
Dot.: Aplikacja na ANDROIDA - żeby zablokować nr telefonów? Eks mnie nęka:(

Miałam podobny problem ale najlepszą blokadą jest wysłanie smsa z treścią Art. 190a Kodeksu Karnego :

Art. 190a

§ 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

§ 2. Tej samej karze podlega, kto, podszywając się pod inną osobę, wykorzystuje jej wizerunek lub inne jej dane osobowe w celu wyrządzenia jej szkody majątkowej lub osobistej.

§ 3. Jeżeli następstwem czynu określonego w § 1 lub 2 jest targnięcie się pokrzywdzonego na własne życie, sprawca
podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 następuje na wniosek pokrzywdzonego.


oraz informacją, że jeżeli sytuacja się powtórzy się jeden raz zgłaszasz to na policję.

poza tym numer najlepiej zablokować u operatora.
__________________
Jestem "dys" nie zwalnia mnie to jednak z poprawności językowej. Jeżeli zobaczysz błąd ortograficzny/gramatyczny/logiczny zwróć mi na niego uwagę. Będę bardzo wdzięczna.

Edytowane przez vogelek
Czas edycji: 2012-02-27 o 10:28
vogelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 12:00   #7
nellady
Zakorzenienie
 
Avatar nellady
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 9 090
Dot.: Aplikacja na ANDROIDA - żeby zablokować nr telefonów? Eks mnie nęka:(

a nie możesz zablokować nr w telefonie bez zadnej aplikacji? Ja mam avile i moge
__________________


Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku,
bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze, niż spokój!
Na kolanach, po kamieniach, póki tylko jest sens.
nellady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 14:02   #8
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Aplikacja na ANDROIDA - żeby zablokować nr telefonów? Eks mnie nęka:(

Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
Może jak przestaniesz odbierać to mu się znudzi?
Ja kiedyś byłam na policji bo ktoś do mnie wydzwaniał nawet o 1 - 2 w nocy. Więcej miałam nieprzyjemności niż było to warte....
Bo ten przepis wszedł do Kodeksu karnego stosunkowo niedawno. Teraz na szczęście muszą się tym zajmować.
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 14:06   #9
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Aplikacja na ANDROIDA - żeby zablokować nr telefonów? Eks mnie nęka:(

ale
Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Bo ten przepis wszedł do Kodeksu karnego stosunkowo niedawno. Teraz na szczęście muszą się tym zajmować.
ale to nie chodzi o to że się nie zajęli bo owszem zgłoszenie przyjęte itd ale sposób w jaki to rozegrali, oskarżyli bez konsultacji ze mną niewinną osobę i w ogóle zaczęli do niej wydzwaniać.... ech szkoda słów po całej przygodzie to cud że Ci ludzie się do mnie odzywają - taki wstyd przez naszą kochaną policję... ale to długa historia i nie będę jej całe opisywała...Teraz wyznaję zasadę olewania
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 14:33   #10
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Aplikacja na ANDROIDA - żeby zablokować nr telefonów? Eks mnie nęka:(

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Nie baw się w blokowanie numeru tylko zgłoś stalking na policję, albo zapytaj szanownego exa czy wie co to jest stalking i czy chce mieć problemy z Policją, czy woli się od Ciebie odczepić.
stalking - musialby dzownic codizennie po kilkadzisiat razy.
on dzwoni raz na 2 tygodnie.

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Nie baw się w blokowanie numeru tylko zgłoś stalking na policję, albo zapytaj szanownego exa czy wie co to jest stalking i czy chce mieć problemy z Policją, czy woli się od Ciebie odczepić.
nie mam zablokowania nr .. wlasnie sprawdzilam. ale dziekuje.
a jak taka osoba do Ciebie dzwoni to co slyszy?

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
Może jak przestaniesz odbierać to mu się znudzi?
Ja kiedyś byłam na policji bo ktoś do mnie wydzwaniał nawet o 1 - 2 w nocy. Więcej miałam nieprzyjemności niż było to warte....
Nie odbieram telefonu od sierpnia 2011.
A i tak dzowni ciagle co jakies 2 tygodnie.

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Niambie Pokaż wiadomość
Call block, darmowe i bardzo dobre. Spróbuj
A mogę prosić linka? Bo nie mam pojęcia gdize to znaleźć.


Cytat:
Napisane przez vogelek Pokaż wiadomość
Miałam podobny problem ale najlepszą blokadą jest wysłanie smsa z treścią Art. 190a Kodeksu Karnego :

Art. 190a

§ 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

§ 2. Tej samej karze podlega, kto, podszywając się pod inną osobę, wykorzystuje jej wizerunek lub inne jej dane osobowe w celu wyrządzenia jej szkody majątkowej lub osobistej.

§ 3. Jeżeli następstwem czynu określonego w § 1 lub 2 jest targnięcie się pokrzywdzonego na własne życie, sprawca
podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 następuje na wniosek pokrzywdzonego.


oraz informacją, że jeżeli sytuacja się powtórzy się jeden raz zgłaszasz to na policję.

poza tym numer najlepiej zablokować u operatora.
dzięki... ale on naewt jak 2 razy mówił że rozumie i nie dzwonił przez 2 miesiące i potem zadzwonił znów... mu nie przetłumaczę... od października 2010 mu tłumaczę..

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Cytat:
Napisane przez nellady Pokaż wiadomość
a nie możesz zablokować nr w telefonie bez zadnej aplikacji? Ja mam avile i moge
Nie mogę właśnie ...
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 14:33   #11
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Aplikacja na ANDROIDA - żeby zablokować nr telefonów? Eks mnie nęka:(

najlepsza aplikacja blokujaca takie telefony jest tzw. POLICJA
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 16:03   #12
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Aplikacja na ANDROIDA - żeby zablokować nr telefonów? Eks mnie nęka:(

Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
ale
ale to nie chodzi o to że się nie zajęli bo owszem zgłoszenie przyjęte itd ale sposób w jaki to rozegrali, oskarżyli bez konsultacji ze mną niewinną osobę i w ogóle zaczęli do niej wydzwaniać.... ech szkoda słów po całej przygodzie to cud że Ci ludzie się do mnie odzywają - taki wstyd przez naszą kochaną policję... ale to długa historia i nie będę jej całe opisywała...Teraz wyznaję zasadę olewania
Bez powodu tego raczej nie zrobili. Nie musieli się z Tobą konsultować. Ty jedynie składasz wniosek o ściganie a oni sami prowadzą dalej śledztwo lub dochodzenie z urzędu
Ty jako osoba pokrzywdzona możesz jedynie występować jako oskarżyciel posiłkowy, OBOK Policji/prokuratora.
widocznie uznali że jest uzasadnione podejrzenie popełnienia przestępstwa przez tą osobę, widocznie mieli jakieś dowody przeciwko ...
Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
stalking - musialby dzownic codizennie po kilkadzisiat razy.
on dzwoni raz na 2 tygodnie.

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------



nie mam zablokowania nr .. wlasnie sprawdzilam. ale dziekuje.
a jak taka osoba do Ciebie dzwoni to co slyszy?
To fakt, musi być spełniona przesłanka uproczywości, ale to się rozpartruje indywidualnie w konretnej sprawie, dzwonienie codziennie po kikadziesiąt razy to już przypadek beznadziejny, ale jeżeli to się powtarza od dłuższego czasu / późno w nocy / dotyka inne osoby np domowników to są już jakieś przesłanki zaostrzające.
Wniosek o ściganie na Policję zawsze warto złożyć, jako straszak na kolesia. Najwyżej mu nie udowodnią winy, ale mogą go np. parę razy wezwać.

Nie wiem, nie używałam nigdy funkcji zablokowania numeru. U mnie zawsze działało postraszenie paragrafami.
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 16:04   #13
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Aplikacja na ANDROIDA - żeby zablokować nr telefonów? Eks mnie nęka:(

A jaki masz telefon? Bo w samsungach mozna zablokowac niechciane numery bez zadnych aplikacji.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 16:09   #14
nellady
Zakorzenienie
 
Avatar nellady
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 9 090
Dot.: Aplikacja na ANDROIDA - żeby zablokować nr telefonów? Eks mnie nęka:(

no właśnie mi sie tez wydaje ze we wszystkich samsungach mozna, no ale ja nie wiem...a u operatora może ?

albo zmień numer i daj tylko najbliższym osobom i takim, którym ufasz
__________________


Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku,
bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze, niż spokój!
Na kolanach, po kamieniach, póki tylko jest sens.
nellady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 16:33   #15
Niambie
Zadomowienie
 
Avatar Niambie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 485
Dot.: Aplikacja na ANDROIDA - żeby zablokować nr telefonów? Eks mnie nęka:(

Android Market kochana, tam musi być
Niambie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 16:53   #16
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Aplikacja na ANDROIDA - żeby zablokować nr telefonów? Eks mnie nęka:(

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Bez powodu tego raczej nie zrobili. Nie musieli się z Tobą konsultować. Ty jedynie składasz wniosek o ściganie a oni sami prowadzą dalej śledztwo lub dochodzenie z urzędu
Ty jako osoba pokrzywdzona możesz jedynie występować jako oskarżyciel posiłkowy, OBOK Policji/prokuratora.
widocznie uznali że jest uzasadnione podejrzenie popełnienia przestępstwa przez tą osobę, widocznie mieli jakieś dowody przeciwko ...

To fakt, musi być spełniona przesłanka uproczywości, ale to się rozpartruje indywidualnie w konretnej sprawie, dzwonienie codziennie po kikadziesiąt razy to już przypadek beznadziejny, ale jeżeli to się powtarza od dłuższego czasu / późno w nocy / dotyka inne osoby np domowników to są już jakieś przesłanki zaostrzające.
Wniosek o ściganie na Policję zawsze warto złożyć, jako straszak na kolesia. Najwyżej mu nie udowodnią winy, ale mogą go np. parę razy wezwać.

Nie wiem, nie używałam nigdy funkcji zablokowania numeru. U mnie zawsze działało postraszenie paragrafami.

Będąc na komisariacie opisałam całą sytuację że wydzwania do mnie numer zastrzeżony od tego i tego dnia w nocy w dzień. Czasami są to sygnały raz po raz których nawet nie mam szans odebrać a czasami uporczywe dzwonienie A jak odbiorę to cisza w słuchawce. Zapytałam czy mam wykluczyć numery które do mnie dzwonią, stwierdzili że jak będą mieli bilingi z tego okresu to wtedy przyjdzie do mnie wezwanie aby wykluczyć numery znajomych.... mieli mieć na wykazie okres około 3 tyg. A co wyszło? Na podstawie bilingu z jednego dnia, bez wyzwania mnie oskarżyli osobę która tego dnia akurat najwięcej do mnie dzwoniła.... nie muszę chyba tłumaczyć że potem było mi wstyd przed tą osobą i musiałam wszystko odkręcać na komisariacie.... więc to nie jest tak fajnie jak Ci się wydaje. Nie wiem po co to wyśmianie sporo nie znasz sytuacji... aha i tak w protokole było że mam wrócić na wykluczenie numerów...
__________________





Edytowane przez Angel_00
Czas edycji: 2012-02-27 o 16:56
Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 17:16   #17
UserOne
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 511
Dot.: Aplikacja na ANDROIDA - żeby zablokować nr telefonów? Eks mnie nęka:(

Jeżeli smartfon z systemem od Google nie jest "odbezbieczony", to z innych źródeł niż Android Market będzie ciężko cokolwiek zainstalować
Tak więc tam należy szukać.
Chociaż to też może nie rozwiązać problemu autorki, bo facet może zmieniać karty PrePaidowe, więc będzie to zabawa w "kotka i myszkę".
UserOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 20:04   #18
o Kasia o
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 474
Dot.: Aplikacja na ANDROIDA - żeby zablokować nr telefonów? Eks mnie nęka:(

A nie próbowałaś po prostu nie odbierać? Jeżeli będzie dzwonił bez skutku to w końcu da spokój.
__________________
Moje postanowienia na 2012 rok:
-zapuszczam włosy,
-dbam o figurę i zdrowo się odżywiam,
-zacznę ćwiczyć.

Zapisali.pl - blog pisany z moim Tż . O wspólnym życiu i perypetiach
o Kasia o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 22:03   #19
mgs127
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 276
Dot.: Aplikacja na ANDROIDA - żeby zablokować nr telefonów? Eks mnie nęka:(

znam dwie aplikacje policja albo czas
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
mgs127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 22:38   #20
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Aplikacja na ANDROIDA - żeby zablokować nr telefonów? Eks mnie nęka:(

Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
Może jak przestaniesz odbierać to mu się znudzi?
Cytat:
Napisane przez o Kasia o Pokaż wiadomość
A nie próbowałaś po prostu nie odbierać? Jeżeli będzie dzwonił bez skutku to w końcu da spokój.
To wcale nie jest takie proste... Niestety, miałam/mam? do czynienia z takim nienormalnym osobnikiem - chociaz sprawa nie dotyczy bezpośrednio mnie, tylko kolegi, w którym beznadziejnie zakochała się "koleżanka". Więc ta osobniczka nie dość, ze jego nęka sms-ami (nie dzwoni) to jeszcze znajomych, z którymi miała kiedykolwiek do czynienia (m.in. ja oraz kilka innych osób :/). Trwa to już 2 lata!!! Mimo, ze ja od tych 2 lat się nie odzywam, nie odpisuję - zerwałam jakikolwiek kontakt. Ale ona dalej pisze...
Akurat mój problem rozwiązany został przez funkcję blokowania numerów, która jest na szczęście w moim telefonie (właśnie Samsunga). I działa A to, ze ona dalej pisze wiem, bo kiedy miałam tel w serwisie wyczyścili jego pamięć i blokada automatycznie została zdjęta - wtedy właśnie przyszły te sms-y. Ale, pomijając w/w, blokada działa

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
A jaki masz telefon? Bo w samsungach mozna zablokowac niechciane numery bez zadnych aplikacji.
Potwierdzam Także to, ze działa
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl


Edytowane przez Inkarnatka
Czas edycji: 2012-02-27 o 22:39
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 22:39   #21
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Aplikacja na ANDROIDA - żeby zablokować nr telefonów? Eks mnie nęka:(

Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
Będąc na komisariacie opisałam całą sytuację że wydzwania do mnie numer zastrzeżony od tego i tego dnia w nocy w dzień. Czasami są to sygnały raz po raz których nawet nie mam szans odebrać a czasami uporczywe dzwonienie A jak odbiorę to cisza w słuchawce. Zapytałam czy mam wykluczyć numery które do mnie dzwonią, stwierdzili że jak będą mieli bilingi z tego okresu to wtedy przyjdzie do mnie wezwanie aby wykluczyć numery znajomych.... mieli mieć na wykazie okres około 3 tyg. A co wyszło? Na podstawie bilingu z jednego dnia, bez wyzwania mnie oskarżyli osobę która tego dnia akurat najwięcej do mnie dzwoniła.... nie muszę chyba tłumaczyć że potem było mi wstyd przed tą osobą i musiałam wszystko odkręcać na komisariacie.... więc to nie jest tak fajnie jak Ci się wydaje. Nie wiem po co to wyśmianie sporo nie znasz sytuacji... aha i tak w protokole było że mam wrócić na wykluczenie numerów...
Nie wyśmiałam Ciebie, nie to było moją intencją. I rzeczywiście - nie znałam sytuacji, mówiłam jak jest ogólnie. Nie musiałaś się tłumaczyć. Zresztą wiadomo jak te nasze wszystkie organy państwowe cudownie działają i że nie wszystko jest tak różowo. Nie czuj się urażona. Ja wiem że to poważne sprawy są.
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 22:54   #22
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Aplikacja na ANDROIDA - żeby zablokować nr telefonów? Eks mnie nęka:(

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Nie wyśmiałam Ciebie, nie to było moją intencją. I rzeczywiście - nie znałam sytuacji, mówiłam jak jest ogólnie. Nie musiałaś się tłumaczyć. Zresztą wiadomo jak te nasze wszystkie organy państwowe cudownie działają i że nie wszystko jest tak różowo. Nie czuj się urażona. Ja wiem że to poważne sprawy są.
zareagowałam tak przez emotke która dla mnie oznacza....."matko co ty wygadujesz za głupoty hahaha"
Jeśli źle to odebrałam to przepraszam.
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 23:21   #23
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Aplikacja na ANDROIDA - żeby zablokować nr telefonów? Eks mnie nęka:(

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
A jaki masz telefon? Bo w samsungach mozna zablokowac niechciane numery bez zadnych aplikacji.
tak jak pisałam : model telefonu: Samsung GT-S5830

Cytat:
Napisane przez nellady Pokaż wiadomość
no właśnie mi sie tez wydaje ze we wszystkich samsungach mozna, no ale ja nie wiem...a u operatora może ?

albo zmień numer i daj tylko najbliższym osobom i takim, którym ufasz
byliśmy parą od 16 do 21 roku życia. z jednego miasta. rodzice się znają, wspolni znajomi, prędzej czy później moj nr wpadal w jego rece ale KOCHANI prosze nie piszcie mi ze mam isc na policje albo nie odbierac - NIE ODBIERAM OD NIEGO OD POL ROKU a on dzwoni. albo pisze smsy ze wciaz mnie kocha. Dziekuje Wam za rady oczywiscie ale to juz sprawdzalam.. nie da się

a na policji oni nie uznaja tego za nekanie jesli dzwoni raz na 2 tygodnie, nic nie zrobią. wiem bo mamy przyjaciela rodziny prawnika a wujek jest komendantem policji.

po prostu bardzo prosze was o jakas aplikacje jakas nazwe albo coś ja totalnie na tym sie nie znam.... a mam tego dosc... to jest tak cholernie męczące ..


nawet jak wejde na ten market - to co mam wpisac?... albo gdzie szukac.. nigdy nie korzystalam


a jeszcze odnosnie funkcji w telefonie - to jak to sprawdzic? bo jak klikne na kontakt to mi sie pokazuje w opcjach:
edytuj
usun
polacz kontakt
wyslij informacje kontaktowe
usun z ulubionych
dodaj do grupy
zaznacz jako domyslne
wyslij wizytowke przez

WSZYSTKO.
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 23:38   #24
nellady
Zakorzenienie
 
Avatar nellady
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 9 090
Dot.: Aplikacja na ANDROIDA - żeby zablokować nr telefonów? Eks mnie nęka:(

u mnie w samsungu jest tak: ustawienia->aplikacje->połączenia->wszystkie połączenia->automatyczne odrzucanie i jest
__________________


Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku,
bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze, niż spokój!
Na kolanach, po kamieniach, póki tylko jest sens.
nellady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 00:47   #25
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Aplikacja na ANDROIDA - żeby zablokować nr telefonów? Eks mnie nęka:(

Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
zareagowałam tak przez emotke która dla mnie oznacza....."matko co ty wygadujesz za głupoty hahaha"
Jeśli źle to odebrałam to przepraszam.
OK, chyba niepotrzebnie jej użyłam.
Też przepraszam i już ide bo offtop się robi
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 00:50   #26
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Aplikacja na ANDROIDA - żeby zablokować nr telefonów? Eks mnie nęka:(

Cytat:
Napisane przez nellady Pokaż wiadomość
u mnie w samsungu jest tak: ustawienia->aplikacje->połączenia->wszystkie połączenia->automatyczne odrzucanie i jest
ustawienia - aplikacje i mam do wyboru:

nieznane zrodla
zarzadzaj aplikacjami
uruchomione uslug
dla programistow
samsung apps

... nie mam jakiegoś tam odrzuania .. skąd to masz Szczęściarzu? Też chcę jakąś aplikację a na tym markecie to nie wiem o co tam chodzi
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 00:55   #27
nellady
Zakorzenienie
 
Avatar nellady
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 9 090
Dot.: Aplikacja na ANDROIDA - żeby zablokować nr telefonów? Eks mnie nęka:(

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
ustawienia - aplikacje i mam do wyboru:

nieznane zrodla
zarzadzaj aplikacjami
uruchomione uslug
dla programistow
samsung apps

... nie mam jakiegoś tam odrzuania .. skąd to masz Szczęściarzu? Też chcę jakąś aplikację a na tym markecie to nie wiem o co tam chodzi
no ja mam avile, ale mysle ze tez to powinnaś mieć, bo samsungi mają podobno;P

spróbuj może zarządzaj aplikacjami
__________________


Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku,
bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze, niż spokój!
Na kolanach, po kamieniach, póki tylko jest sens.
nellady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 01:00   #28
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Aplikacja na ANDROIDA - żeby zablokować nr telefonów? Eks mnie nęka:(

Cytat:
Napisane przez nellady Pokaż wiadomość
u mnie w samsungu jest tak: ustawienia->aplikacje->połączenia->wszystkie połączenia->automatyczne odrzucanie i jest
U siebie mam tak samo

Poza tym blokowanie sms/mms:
menu -> wiadomości -> ustawienia -> sms/mms -> zablokuj numer
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 01:12   #29
nellady
Zakorzenienie
 
Avatar nellady
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 9 090
Dot.: Aplikacja na ANDROIDA - żeby zablokować nr telefonów? Eks mnie nęka:(

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
U siebie mam tak samo

Poza tym blokowanie sms/mms:
menu -> wiadomości -> ustawienia -> sms/mms -> zablokuj numer
tego nie mam;/
__________________


Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku,
bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze, niż spokój!
Na kolanach, po kamieniach, póki tylko jest sens.
nellady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 01:14   #30
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Aplikacja na ANDROIDA - żeby zablokować nr telefonów? Eks mnie nęka:(

Cytat:
Napisane przez nellady Pokaż wiadomość
no ja mam avile, ale mysle ze tez to powinnaś mieć, bo samsungi mają podobno;P

spróbuj może zarządzaj aplikacjami
no toż napisałam Ci co mam :P
nie skłamałam ani nic nie odjęłam,... także nie wiem..kurcze wkurzam się za swoją nie-techniczność.

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
U siebie mam tak samo

Poza tym blokowanie sms/mms:
menu -> wiadomości -> ustawienia -> sms/mms -> zablokuj numer
Kochana więc robię tak:
menu -> wiadomosci - ustawienia -> i mam tak do wyboru:

karnacja wiadomosci
usun stare wiadomosci
raporty doreczen
zarzadzaj wiadomosci zapisanymi na karcie sim
centrum wiadomosci
tryb wprowadzania
* mmsy:
droga odpowiedzi
raporty doreczenia
raporty odczytu
automatyczne pobieranie
tryb tworzenia
* ustawienia wiadomosci sieciowych
wł wiadomosci sieciowych
konfuguracja kanalu
jezyk
* ustawienia powiadamiania
powiadomienia
wybierz dzwonek

Wsio
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:12.