baaardzo bolesne miesiaczki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-06-10, 13:45   #31
aggie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 846
GG do aggie
Re: baaardzo bolesne miesiaczki

A czy Yasmin jest na recepte tylko ? I czy wkazdym wieku mozna to brac ?
[img]icons/icon40.gif[/img]
aggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-10, 14:19   #32
Catherine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 278
Re: baaardzo bolesne miesiaczki - do Catherine

Historia przedstawiala sie nastepujaco:
1. Otoz biore hormony na tarczyce (codziennie).
2. Zabraklo mi juz Diany z Polski wiec bralam Mercillon i Anteovin
3. Zapadlam na argentynska mutacje grypy i zdychalam dwa tygodnie.

W efekcie ludzie sie mnie pytali, co sie stalo z moja twarza, czy to wezly chlonne, czy zatoki, czy moze w ciazy jestem. Wiedzialam, ze to sprawa hormonow. Poszlam wiec do renomowanego ginekologa. Przedstawilam mu wszystkie wyniki badan, lacznie z endokrynologicznymi. Z uznaniem pokiwal glowa, powiedzial, ze z moja choroba nie ma zartow i czego sobie od niego zycze. Ja na to, ze chce najpierw wiedziec, kt. antkoncepcyjne nie zatrzymuja wody w organizmie.
- Prosze pani, wszytkie srodki antykoncepcyjne zatrzymuja wode w organizmie. A co pani bierze?
- Diane - 35, 10 lat z przerwami.
- To polecam pani Diane -35.
- Czy moze pan z laski swojej wypisac trzy recepty?
- Antykoncepcyjne nie sa tu na recepte.
- Aha, to dziekuje bardzo.
- Dziekuje, za pol roku niech sie pani zglosi na badania cytologiczne......
[img]icons/icon7.gif[/img]
Dodam, ze u lekarza bylam w piatek, Yasmin kupilam wczoraj, dzis jest dzien X, wiec wszytko zgralo sie doskonale. Pozdrawiam.
Catherine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-10, 14:23   #33
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: baaardzo bolesne miesiaczki - do Catherine

człowiek całe życie się uczy [img]icons/icon7.gif[/img]. dzięki za informacje [img]icons/icon7.gif[/img].
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-10, 16:47   #34
olencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 839
Re: DUZO RUCHU

Dziewczyny, ja wiem, że to trudne, ale trzeba się przemóc i się trochę poruszać [img]icons/icon7.gif[/img] To naprawdę pomaga.
olencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-10, 21:36   #35
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: baaardzo bolesne miesiaczki

Ysamin jest pigułką hormonalną- jak pozostałe hormony jest tylko na receptę. Yasmin nie ma w Polsce.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-23, 18:17   #36
Catherine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 278
Re: baaardzo bolesne miesiaczki

A ja slyszalam, ze Yasmin jest juz na polskim rynku

W kazdym razie, Wasz Krolik Doswiadczalny konczy drugie opakowanie i nie przytyl.
Prawde mowiac, schudlam, ale prawdopodobnie w glownej mierze dlatego, ze narzucilam sobie diete i po wszelakich ziolkach mi wreszcie zeszly obrzeki.
I jeszcze jedno.
Trudno mi odnalezc adekwatny watek, a poniewaz obie sprawy sie zazebiaja, to dopisze ciag dalszy do drugiego - poruszanego swego czasu - tematu. Otoz postanowilam kiedys bacznie sie poobserwowac, bo od jakiego czasu mialam wieksze niz zwykle doleczki.
No i po takim chalupniczym monitoringu sie okazalo, ze na poltora tygodnia przed okresem, mam absolutny spadek samopoczucia, weny & polotu, zas w pierwszym tygodniu "po" moge przenosic gory, lasy & doliny.
Tak wiec teraz juz wiem, ze to nie swiat ani zycie daje mi czasem w kosc, ale (przede wszystkim) trywialna kobieca biologia.
Moze u Was jest tak samo?
Pozdrawiam, Cat
Catherine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-23, 19:47   #37
AnnaW
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 62
Re: baaardzo bolesne miesiaczki

ja kiedys miałam to samo, wypróbowałam wiele środków przeciwbólowych ( na mnie też najlepiej działa Efferalgan musujący ), zaczęło mnie to denerwować, miałam też "koszmary" podczas samej owulacji. "Mój" ginekolog poradził mi lek roslinny bez recepty Aqufem ( chyba tak sie to pisze). Miałam go brac tylko 3 mies, codziennie jedną tabletkę. Reguluje okres i inne związane z nim problemy. W sumie po jednym opakowaniu juz wszystko minęło. Kosztuje ok. 15 zł, starcza na mies. Wypróbuj, może tobie też pomoże. U mnie jak na razie super, trzeci miesiąc po tej "kuracji" i na razie problemy nie wracają.
AnnaW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-07-23, 19:49   #38
AnnaW
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 62
Re: baaardzo bolesne miesiaczki

Aha, moja sąsiadka ma 19 lat, tez to stosowała, zadowolona
AnnaW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-25, 00:07   #39
benny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 338
Re: Endometrioza!

Dziewczyny, zamiast faszerować się środkami przeciwbólowymi, upewnijcie się, że nie macie endometriozy!!! To jedna z najczęstszych chorób 'kobiecych' (wyst. u 5 - 7% kobiet), ale rzadko jest diagnozowana, być może dlatego, że wiele kobiet (i lekarzy!!!) myśli, że okres 'ma boleć'...
Podaję ogólne informacje z netu, poniżej link do wyczerpującego artykułu na ten temat.

Endometrioza jest chorobą zależną od żeńskiego hormonu - estrogenu. Polega ona na rozrastaniu się tkanki wyścielającej macicę (endometrium) w innych cześciach ciała kobiety. Najczęściej tkanka ta patologicznie rozmieszcza się w okolicy jajników, jajowodów, zewnętrznej powierzchni macicy, jelit lub pęcherza moczowego.Tkanka znajdująca się poza macicą zachowuje sie tak samo jak tkanka we wnętrzu macicy- rośnie w raz ze wzrostem poziomu estrogenów we krwi, gdy ich poziom opada, tkanka krwawi ( tak jak krwawi tkanka w macicy w trakcie miesiączkowania).Endometr ioza może przebiegać bez dolegliwości lub mogą jej towarzyszyć napady bólu połączone z silnym krwawieniem. Może pojawić się również ból w czasie oddawania moczu (dysuria), oraz ból podczas stosunków płciowych (dyspareunia) Ból może pojawić się w połowie cyklu i towarzyszyć owulacji.Najczęściej jest też przyczyną niepłodności.
Objawy te mogą zmniejszyć się podczas ciąży i w wieku menopauzy. Endometrioze leczy farmakologicznie lekami hormonalnymi,syntetycznym i steroidami). Postępowanie chirurgiczne jest również jednym ze sposobów leczenia endometriozy. Bardzo istonym badaniem jest laparoskopia (wprowadzenie cienkiego przewodu do wnetrza jamy brzysznej), która pozoli 100% zdiagnozować pacjentkę. Większe zmiany i liczne zrosty wymagają zabiegów laparotomii (otwarcie jamy brzusznej)

http://www.resmedica.pl/ffxart2004.html

Ja sama nie mam problemów z bolesnym okresem, ale na waszym miejscu zmusiłabym lekarza, żeby skierował mnie na badanie laparoskopii.

Pozdrawiam serdecznie,
benny
benny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-25, 05:46   #40
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: Endometrioza!

benny napisał(a):
> Dziewczyny, zamiast faszerować się środkami przeciwbólowymi, upewnijcie się, że nie macie endometriozy!!! To jedna z najczęstszych chorób 'kobiecych' (wyst. u 5 - 7% kobiet), ale rzadko jest diagnozowana, być może dlatego, że wiele kobiet (i lekarzy!!!) myśli, że okres 'ma boleć'...

dokładnie. czytałam, że u kobiet z bolesnymi miesiączkami w ok. 70% przypadków przyczyną jest właśnie endometrioza.

więcej np. w sierpniowym wydaniu czasopisma "Zdrowie".
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 11:13   #41
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: baaardzo bolesne miesiaczki

Cytat:
Napisane przez aggie
Nio wlasnie. Do tej pory bralam 2x ibuprom i bylo spoko. Teraz biore 4x dziennie i i tak za malo, bo cierpie strasznie. POnadto czuje sie straszliwie gruba, mam wielki brzuch, nogi i posladki --> wiem wiem wiem, ze to normalka, ze to wynik zatrzymywania wody w organizmie, ze tak jest zawsze, ale to mnie momentami dobija [img]icons/icon7.gif[/img]
Dziewczyny jak sobie z tym wszystkim radzicie ? I co lykacie, kiedy tak bardzo boli ?
[img]icons/icon40.gif[/img]

help [img]icons/icon10.gif[/img]
uczucie tycia jest raczej normalne. zbiera sie w Tobie woda czy cos... tez tak mam. ja biore vegantalgin H pije cieple naparki i konam w lozku
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-19, 11:39   #42
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Re: baaardzo bolesne miesiaczki - do Catherine

ja bralam co sie dalo, ale nic nie pomagalo, a bralam po 5-6 na raz nawet;/ az w koncu mama dala mi ketonal, no i wystarcza 2 i po jakims czasie nie boli, ale jest oczywiscie minus uzywania tych tabletek (dla mnie) - jak biore tabletki to mam bardzo skapy okres, a jak oczywiscie juz odstawie bo jzu mnie tak nie boli, to ejst tego 2 razy wiecej niz przy zwyklych przeciwbolowych czy w ogole bez tabletek. ale mam dosc meczenia sie, mdlenia, wymitowania;/
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 11:39   #43
olcia17666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 327
Dot.: baaardzo bolesne miesiaczki

Też mam bardzo bolesne miesiaczki.Praktycznie to pierwszy dzien miesiaczki leze caly czas w łozku bo nie moge sie ruszyc z bolu
Nie spotkalam jeszcze takich tabletek zebymi pomogly na pozbycie sie bolu,ale od jakiegos czasu lykam Nurofen Menstrual ,troche bol mija ale nie do konca.
__________________
olcia17666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 12:09   #44
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: baaardzo bolesne miesiaczki

Ja tam mam bolesne chyba raz na pół roku Ale to wtedy zdycham raz się zdarzyło że o mało nie wylądowałam na pogotowiu
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 19:36   #45
mmmilena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 487
Dot.: Re: baaardzo bolesne miesiaczki - do Catherine

KETONAL!
Mi niestety pomaga tylko on.
mmmilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 19:48   #46
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Re: baaardzo bolesne miesiaczki - do Catherine

dokładnie, mi ginekolog tez przepisała KETONAL, nic innego nie pomagało... mam strasznie bolesne miesiączki-płacze, wijam się z bólu i bez tabletek nie mogę normalnie funkcjonować
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 19:55   #47
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Re: baaardzo bolesne miesiaczki - do Catherine

Moje miesiączki to horror.Jak już czuję, że zaczyna mnie boleć to biorę tabletki a potem przez godzinę ruszyć się z łóżka nie mogę.Kiedyś to aż się w łazience na podłodze położyłam bo nie miałam siły przejść do pokoju.Byłam u ginekologa przepisała mi jakiś lek rozkurczający i ketonal.Ale i tak te dni, są najcięższe w miesiącu..
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 17:11   #48
Sheril
Zadomowienie
 
Avatar Sheril
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 096
GG do Sheril
Dot.: baaardzo bolesne miesiaczki

Moje miesiączki kiedyś były strasznie bolesne, że brałam tyle tabletek i mi nie przechodziło, ale z czasem ten ogromny ból znikał i już go nie czuję.
__________________
Starannie obieram ze skórki warianty życia.

WWW.DOGOMANIA.PL - zainteresuj się losem zwierząt!

www.nailsbymagda.pinger.pl Mój blog pazurkowy. Moja pasja. Zapraszam!
Sheril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 21:00   #49
lumi
Raczkowanie
 
Avatar lumi
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 111
Dot.: baaardzo bolesne miesiaczki

Wszystkim cierpiącym polecam Tramal, jest to lek wydawany na receptę ponieważ jest pochodną morfiny. Siła jego działania oceniana jest na 1/6 skuteczności morfiny, więc całkiem sporo. Mnie pomaga już jedynie on, ale plus jest taki, że zażywam go od dwóch lat i w ogóle nie czuję efektu "przyzwyczajenia się". Ja zażywam go w kropelkach (i chyba tylko w takiej wersji jest dostępny ale dokładnie nie wiem). Całkowicie działa dopiero po jakiś dwóch godzinach więc staram się zażyć go jak najszybciej, ale rzeczywiście znieczula całkowicie. Niestety w większej dawce otumania, ale nie jest to bardzo nieprzyjemne odczucie.

Kiedyś pomagał mie też Eferalgan z kodeiną, ale ten o większej dawce, czyli też przepisywany przez lakarza.
__________________
Nie ma co rozpaczać nad gasnącym słońcem,
początek był ciemnością, ciemność będzie końcem...
lumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-20, 21:08   #50
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: Re: baaardzo bolesne miesiaczki - do Catherine

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Moje miesiączki to horror.Jak już czuję, że zaczyna mnie boleć to biorę tabletki a potem przez godzinę ruszyć się z łóżka nie mogę.Kiedyś to aż się w łazience na podłodze położyłam bo nie miałam siły przejść do pokoju.
Znam ten bol
To naprawde okropne uczucie, boli tak bardzo, ze tylko sie lezy skulona i placze czekajac az tabletki zadzialaja...

Mi lekarka przepisala Harmonet (na wyregulowanie cyklu, zmniejszenie krwawienia i bolu), ale niestety bol jest tylko troche mniejszy. Tak wiec ibuprom w te dni jest u mnie zawsze...
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain


BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 22:18   #51
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: baaardzo bolesne miesiaczki

Moje miesiączki są cholernie bolesne.
Tradycyjnie na tydzień "przed" mam obolałe i nabrzmiałe piersi...potem zaczyna boleć brzuch no i boli przez całe 7 dni okresu! Do tego nie mogę ruszyć nogami, nie mogę długo stać bo bolą mnie plecy no i czasami chce mi się wymiotować
Ibuprom albo nurofen tylko pomaga.
Nospa to dla mnie...kpina . Nie wiem komu to wogóle pomaga?!
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 08:25   #52
Sabcia87
Zadomowienie
 
Avatar Sabcia87
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 163
Dot.: baaardzo bolesne miesiaczki

Kiedyś też sie tak męczyłam. Ale byłam u pani ginekolog, nie z powodu bolesnych miesiaczek, sama zapytała mnie jak wyglądają te dni, wiec jej opowiedziałam, przepisała mi tabletki, mam je jeść w dwóch ostatnich tygodniach cyklu, POMOGŁY. Jak narazie jadłam tylko raz a mam je jeść przez 6 miesięcy. Podczas tego okresu wystarczył mi jeden ibuprom, a normalnie jadłam ich parenaście.
Więc Drogie Kobietki, lekarz może wam pomóc...
Pozdrawiam S.
__________________
Po każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartkę i żyć na nowo...
Sabcia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 11:22   #53
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: baaardzo bolesne miesiaczki

Cytat:
Napisane przez Sabcia87 Pokaż wiadomość
Kiedyś też sie tak męczyłam. Ale byłam u pani ginekolog, nie z powodu bolesnych miesiaczek, sama zapytała mnie jak wyglądają te dni, wiec jej opowiedziałam, przepisała mi tabletki, mam je jeść w dwóch ostatnich tygodniach cyklu, POMOGŁY. Jak narazie jadłam tylko raz a mam je jeść przez 6 miesięcy. Podczas tego okresu wystarczył mi jeden ibuprom, a normalnie jadłam ich parenaście.
Więc Drogie Kobietki, lekarz może wam pomóc...
Pozdrawiam S.


Też byłam u ginekologa. Pani doktor powiedziała że w tym wieku to normalne i stwierdziła że pomogą mi tylko tabletki antykoncepcyjne.
Ale że narazie nie współzyje to stwierdziłam że nie ma po co brać i zrezygnowałam
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 12:26   #54
Sabcia87
Zadomowienie
 
Avatar Sabcia87
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 163
Dot.: baaardzo bolesne miesiaczki

Cytat:
Napisane przez paulinka3110 Pokaż wiadomość
Też byłam u ginekologa. Pani doktor powiedziała że w tym wieku to normalne i stwierdziła że pomogą mi tylko tabletki antykoncepcyjne.
Ale że narazie nie współzyje to stwierdziłam że nie ma po co brać i zrezygnowałam
A dlaczego odrazu takie. Ja mam cos takiego: http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=1624
Tableki sa malutkie, i zapłaciłam za jedno opakowanie coś koło 3 zł (wystarczają na dwa miesiące)
A może powinnaś iść do innego, nie wiem za bardzo sie na tym nie znam, ale zaluje ze nie poszlam wczesniej do ginekologa. (20 lat a taka głupia).
Ale serdecznie współczuje bólu, dobrze że ja mam to za soba...
__________________
Po każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartkę i żyć na nowo...
Sabcia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 12:51   #55
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: baaardzo bolesne miesiaczki

Cytat:
Napisane przez paulinka3110 Pokaż wiadomość
Moje miesiączki są cholernie bolesne.
Tradycyjnie na tydzień "przed" mam obolałe i nabrzmiałe piersi...potem zaczyna boleć brzuch no i boli przez całe 7 dni okresu! Do tego nie mogę ruszyć nogami, nie mogę długo stać bo bolą mnie plecy no i czasami chce mi się wymiotować
Ibuprom albo nurofen tylko pomaga.
Nospa to dla mnie...kpina . Nie wiem komu to wogóle pomaga?!
Na mnie nospa tez w ogole nie dziala ani zwykly apap ani paracetamol.
Pomaga mi w 90% ibumrom max ale 2 tabletki lub ketonal- ale to jest na recepte..i ma skutki uboczne i tylko lekarz moze przepisac- to ogolnie przeciwbolowy lek.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 15:51   #56
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: baaardzo bolesne miesiaczki

Na mnie też tylko Ibuprom max działa Inne nie mają szans

Cytat:
Napisane przez paulinka3110 Pokaż wiadomość
Też byłam u ginekologa. Pani doktor powiedziała że w tym wieku to normalne i stwierdziła że pomogą mi tylko tabletki antykoncepcyjne.
Ale że narazie nie współzyje to stwierdziłam że nie ma po co brać i zrezygnowałam
Mi tabletki nie pomogły Tzn zawsze bolał mnie brzuch przez 2 dni i dalej boli dokładnie tak samo, a tabletki jem jakieś 5 lat
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:22.