Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy. - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-04-01, 15:20   #391
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Poka¿ wiadomo¶æ
pisze o technikum dla doros³ych, takie nie ma statusu mistrza. ;-) nie doczyta³a¶ do konca.
to tez nie prawda co piszesz...
technikum dla doroslych trwa 3-4 lata zaleznie od kierunku i konczy sie normalnym egzaminem na technika a wiec technik=mistrz w Posce.
jedynie technikum uzupelniajace trwa 2 lata i nie daje uprawnien...
wiesz ze gdzies dzwoni ale nie wiesz gdzie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-01, 15:22   #392
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

u mnie wychodzi zimno, ale wypiera siê na ciep³o, masakry nie ma, ale jednak nie jest to to, co na pocz±tku
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-01, 15:22   #393
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Poka¿ wiadomo¶æ
pisze o technikum dla doros³ych, takie nie ma statusu mistrza. ;-) nie doczyta³a¶ do konca, mozliwe, ze technik moze uczyc uczniow - ale nie bedzie mistrzem, maj±c technikum nie mozna napisac o sobie 'mistrz fryzjerstwa', na mistrza jest specjalny egzamin.
Ty przegiê³a¶, nie pozwolê siê obra¿aæ, a w ogóle sama o sobie napisa³a¶ 'niebawem' wiêc to jest jednoznaczne z 'niedosz³a' ;-) a blondynk± jeste¶, nie ma co ukrywaæ.

równie¿ zg³osi³am Twoje wypowiedzi, takie jak 'nie liznê³a¶ podrêcznika' i inne.
niedoszla a niebawem to rozne slowa- polecam slowniki jezyka polskiego
niedoszla to wyraz pejoratywny o negatywnym, pogardliwym znaczeniu. sprawdz sama.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-01, 15:23   #394
FryzjerstwoMojaPasja
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomo¶ci: 1 067
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
to tez nie prawda co piszesz...
technikum dla doroslych trwa 3-4 lata zaleznie od kierunku i konczy sie normalnym egzaminem na technika a wiec technik=mistrz w Posce.
jedynie technikum uzupelniajace trwa 2 lata i nie daje uprawnien...
wiesz ze gdzies dzwoni ale nie wiesz gdzie
Tak, to jakim cudem ja robie dwuletnie dla doros³ych? po szkole zawodowej?
technik nie jest i nigdy nie bedzie mistrzem. to ze moze uczyc uczniow to inna sprawa.

wyraznie jest napisane, ze mistrzem moze byc osoba, ktora przepracowala 3 lata w zawodzie lub 6 lat prowadzi³a w³asny salon, mistrz ma inne uprawienia niz tylko uczenie uczniow.
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-01, 15:25   #395
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka¿ wiadomo¶æ
u mnie wychodzi zimno, ale wypiera siê na ciep³o, masakry nie ma, ale jednak nie jest to to, co na pocz±tku
a pokazesz fotki jak ci sie wypiera kolor?
najlepiej po farbie i juz sprany w swietle naturalnym, dziennym.
i napisz jak je pielegnujesz i jaka byla historia farbowan...
wtedy mysle ze bede mogla pomoc jak wielu juz tutaj

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, to jakim cudem ja robie dwuletnie dla doros³ych? po szkole zawodowej?
technik nie jest i nigdy nie bedzie mistrzem. to ze moze uczyc uczniow to inna sprawa.

wyraznie jest napisane, ze mistrzem moze byc osoba, ktora przepracowala 3 lata w zawodzie lub 6 lat prowadzi³a w³asny salon, mistrz ma inne uprawienia niz tylko uczenie uczniow.
a takim ze robisz uzupelniajace a nie zwykle technikum
prosze pojedz do cechu i niech tam ci wytlumacza roznice miedzy czeladnikiem, mistrzem a technikiem
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-01, 15:27   #396
FryzjerstwoMojaPasja
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomo¶ci: 1 067
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
niedoszla a niebawem to rozne slowa- polecam slowniki jezyka polskiego
niedoszla to wyraz pejoratywny o negatywnym, pogardliwym znaczeniu. sprawdz sama.
przepraszam w takim razie, nie mia³am tego na mysli.

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
a pokazesz fotki jak ci sie wypiera kolor?
najlepiej po farbie i juz sprany w swietle naturalnym, dziennym.
i napisz jak je pielegnujesz i jaka byla historia farbowan...
wtedy mysle ze bede mogla pomoc jak wielu juz tutaj

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------


a takim ze robisz uzupelniajace a nie zwykle technikum
prosze pojedz do cechu i niech tam ci wytlumacza roznice miedzy czeladnikiem, mistrzem a technikiem
pyta³am ju¿ o to, technik nie jest mistrzem. jest technikiem, a to ze ma jakies równorzêdne uprawienia, nie znaczy, ze moze okreslic sie mistrzem. przykro mi.
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-01, 15:29   #397
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Poka¿ wiadomo¶æ
przepraszam w takim razie, nie mia³am tego na mysli.

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------



pyta³am ju¿ o to, technik nie jest mistrzem. jest technikiem, a to ze ma jakies równorzêdne uprawienia, nie znaczy, ze moze okreslic sie mistrzem. przykro mi.
ale powiedz mi po cholere mi mistrz?
zeby sobie dyplom na scianie powiesic?
egzamin na mistrza zawiera to samo co na technika tylko w praktyce.
nie zamierzam okreslac sie ani technikiem ani mistrzem a po prostu fryzjerka
dazenie do tytulow jest zgubne.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-04-01, 15:31   #398
FryzjerstwoMojaPasja
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomo¶ci: 1 067
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
ale powiedz mi po cholere mi mistrz?
zeby sobie dyplom na scianie powiesic?
egzamin na mistrza zawiera to samo co na technika tylko w praktyce.
nie zamierzam okreslac sie ani technikiem ani mistrzem a po prostu fryzjerka
dazenie do tytulow jest zgubne.
no w³a¶nie, trafne spostrze¿enie - wyuczyæ siê i napisaæ móg³by nawet mechanik czy kucharz, gorzej zrobiæ ;-) dlatego mistrz i technik to nie jest to samo, bo technik umie napisac a mistrz zrobic ;-)
ja chce byc najlepsza w tym co robie i miec wykszta³cenie wyzsze, to zalezy do czego kto zmierza. mistrz jest najwyzszym tytu³em i zamierzam go mieæ.
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-01, 15:32   #399
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Poka¿ wiadomo¶æ
no w³a¶nie, trafne spostrze¿enie - wyuczyæ siê i napisaæ móg³by nawet mechanik czy kucharz, gorzej zrobiæ ;-) dlatego mistrz i technik to nie jest to samo, bo technik umie napisac a mistrz zrobic ;-)
ja chce byc najlepsza w tym co robie i miec wykszta³cenie wyzsze, to zalezy do czego kto zmierza. mistrz jest najwyzszym tytu³em i zamierzam go mieæ.
to zycze powodzenia!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-01, 15:33   #400
FryzjerstwoMojaPasja
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomo¶ci: 1 067
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
to zycze powodzenia!
nie wiem po co by³a ta ca³a k³ótnia, ale nienawidzê kiedy kto¶ mnie obra¿a a jakby nie by³o oczerni³a¶ mnie.

wzajemnie ;-)
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-01, 15:33   #401
201704240951
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 9 415
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Je¶li jeszcze raz zobaczê jeden post nie na temat, to ju¿ nie bêdzie weso³o.
Proszê siê ogarn±æ i zwracam uwagê tutaj do wszystkich osób wypowiadaj±cych siê.
201704240951 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-01, 15:42   #402
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
a pokazesz fotki jak ci sie wypiera kolor?
najlepiej po farbie i juz sprany w swietle naturalnym, dziennym.
i napisz jak je pielegnujesz i jaka byla historia farbowan...
wtedy mysle ze bede mogla pomoc jak wielu juz tutaj
obecnie zdjêæ bezpo¶rednio po farbowaniu nie mam, ostatnio farbowa³am Goldwellem, seria zimnych br±zów, kolor Wyrafinowany Przydymiony Br±z, poprzednio farbowa³am te¿ w³osy L'Orealem, Artego, jak narazie najbardziej podoba mi siê efekt po Goldwellu. utleniacz 3%, za³±czam zdjêcia po ok. miesi±cu od farbowania, ¶wiat³o naturalne, bez flesza. w³osy myjê szamponem do w³osów farbowanych (obecnie Goldwell), u¿ywam od¿ywki w spray'u Revlon nawil¿aj±cej, mam te¿ maskê Kerastase, któr± nak³adam raz w tygodniu, trzymam na w³osach przez 30 min podczas k±pieli. ostatnio na koñce u¿ywam cementu termicznego z Kerastase.

tak, jak wspomina³am wy¿ej: na fotce efekt farbowania Goldwell StayCool Brunettes 6BS po miesi±cu. fotka przy oknie, st±d tak jasno, w³osy po myciu - dlatego te stercz±ce k³aczki

dodajê drugie, niewyra¼ne, bo w bardziej zacienionym miejscu
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P1110927.jpg (62,6 KB, 123 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P1110926.jpg (29,5 KB, 96 za³adowañ)
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-01, 16:00   #403
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka¿ wiadomo¶æ
obecnie zdjêæ bezpo¶rednio po farbowaniu nie mam, ostatnio farbowa³am Goldwellem, seria zimnych br±zów, kolor Wyrafinowany Przydymiony Br±z, poprzednio farbowa³am te¿ w³osy L'Orealem, Artego, jak narazie najbardziej podoba mi siê efekt po Goldwellu. utleniacz 3%, za³±czam zdjêcia po ok. miesi±cu od farbowania, ¶wiat³o naturalne, bez flesza. w³osy myjê szamponem do w³osów farbowanych (obecnie Goldwell), u¿ywam od¿ywki w spray'u Revlon nawil¿aj±cej, mam te¿ maskê Kerastase, któr± nak³adam raz w tygodniu, trzymam na w³osach przez 30 min podczas k±pieli. ostatnio na koñce u¿ywam cementu termicznego z Kerastase.

tak, jak wspomina³am wy¿ej: na fotce efekt farbowania Goldwell StayCool Brunettes 6BS po miesi±cu. fotka przy oknie, st±d tak jasno, w³osy po myciu - dlatego te stercz±ce k³aczki

dodajê drugie, niewyra¼ne, bo w bardziej zacienionym miejscu
kurcze one tu nie wygladaja na cieple...
sa zimne...
to ze kolor sie lekko zmywa jest normalne- w farbach profesjonalnych kolor sie szybciej spiera niz w sklepowych, bo koloryzacje nalezy powtarzac co ok 4 tyg. i tak te farby sa robione.
a jak robisz odrost to przeciagasz farbe na cale wlosy? czy nie?
a kiedys farbowalas jakims cieplym brazem?
z tego goldwella moge polecic ci jeszcze 6 albo 5 BP tez sa bardzo ladne i zimne.
a jak farbujesz odrost...
albo kiedys moze farbowalas inna farba- blond lub jakakolwiek...
mialas tak ze odrost mialas bardziej rudy lub zoltszy niz reszte wlosow?

moge ci polecic tez kolorki:
^6NP, 6 NA, 6 A
^5A
jesli chcesz leciutko ciemniej niz teraz to pol na pol z poziomu 6 i 5 farbki.
__________________
blog blond bunny

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2011-04-01 o 16:08
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-01, 16:19   #404
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
kurcze one tu nie wygladaja na cieple...
sa zimne...
to ze kolor sie lekko zmywa jest normalne- w farbach profesjonalnych kolor sie szybciej spiera niz w sklepowych, bo koloryzacje nalezy powtarzac co ok 4 tyg. i tak te farby sa robione.
a jak robisz odrost to przeciagasz farbe na cale wlosy? czy nie?
a kiedys farbowalas jakims cieplym brazem?
z tego goldwella moge polecic ci jeszcze 6 albo 5 BP tez sa bardzo ladne i zimne.
a jak farbujesz odrost...
albo kiedys moze farbowalas inna farba- blond lub jakakolwiek...
mialas tak ze odrost mialas bardziej rudy lub zoltszy niz reszte wlosow?

moge ci polecic tez kolorki:
^6NP, 6 NA, 6 A
^5A
jesli chcesz leciutko ciemniej niz teraz to pol na pol z poziomu 6 i 5 farbki.
naturalne w³osy mam typowo mysie, blond taki na poziomie 8 z jasnymi refleksami od s³oñca.
farbê zabieram na nak³adnie do fryzjerki, bo w³osy mam za ³opatki i sama sobie z nimi nie radzê. jaki¶ czas temu przy wizycie na nak³adanie farby, fryzjerka stwierdzi³a, ¿e na chwilê obecn± odrost jest praktycznie taki sam, jak pozosta³o¶ci po farbie, jedynie te pozosta³o¶ci s± cieplejsze.

najpierw mam farbê k³adzion± na odrost na jakie¶ 10 min, nastêpnie na resztê (o ile dobrze pamiêtam na 20 min).

kiedy¶ mia³am rozja¶niane w³osy, ale to by³o ok 3 lat temu. same z siebie ja¶nia³y na ³adny kolor, ch³odny, u fryzjerów zale¿y od tego, co k³adli, je¶li rozja¶niacz, to kolor praktycznie platynowy wychodzi³, natomiast, gdy mia³am czynione jakie¶ cuda sam± farb±, Matrixem (o ile mnie pamiêæ nie myli), to wychodzi³o be¿owo

znajomi te¿ mi mówi±, ¿e nie mam ciep³ego koloru w³osów, ale mnie marzy siê tak zimny kolor, ¿e a¿ "mrozi po oczach" jak to ³adnie ujê³a¶.

wcze¶niej robi³am 6A, czyli popielatym ciemnym blondem, te¿ u tej fryzjerki i ona stwierdzi³a, ¿e ten 6BS jest fajniejszy i ch³odniejszy.

pewnie masz racjê, optymalnie by³oby robiæ co miesi±c, ale wiadomo, jedno koszta, dwa stan w³osów. Twoim zdaniem lepiej na wodzie 3%, czy 6?
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-01, 16:41   #405
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Parê godzin mnie tu nie by³o, a tu proszê jakie dyskusje.

FryzjerstwoMojaPasja
i blond bunny
Proszê sobie strzeliæ po jednym i och³on±æ.
Pewnie jak usiad³yby¶cie razem i pogada³y d³u¿ej to dosz³yby¶cie do wniosku, ¿e o tym samym mówi³y¶cie tylko trochê innymi s³owami
Mi³o ¿e tacy fachowcy zawitali do nas.
W temacie forum jest mowa o zimnym, czy popielatym....bo po prostu my fachowcami nie jeste¶my, a nazwy farb typu "mro¼ny, lodowy" daj± do zrozumienia ¿e chodzi o w³a¶nie zimny..... czy popielaty. Ogólnie chodzi nam o uzyskanie "mysiego" lub....... o i to chyba bêdzie najlepsze stwierdzenie koloru z "bia³ym" refleksem, bo chcemy w³a¶nie g³ównie neutralizowaæ farbami lub mixami ciep³e (czerwone, rude i z³ote)
Proponujê spo¿ytkowaæ negatywn± energiê w³a¶nie na pomoc nam
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-01, 16:46   #406
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka¿ wiadomo¶æ
naturalne w³osy mam typowo mysie, blond taki na poziomie 8 z jasnymi refleksami od s³oñca.
farbê zabieram na nak³adnie do fryzjerki, bo w³osy mam za ³opatki i sama sobie z nimi nie radzê. jaki¶ czas temu przy wizycie na nak³adanie farby, fryzjerka stwierdzi³a, ¿e na chwilê obecn± odrost jest praktycznie taki sam, jak pozosta³o¶ci po farbie, jedynie te pozosta³o¶ci s± cieplejsze.

najpierw mam farbê k³adzion± na odrost na jakie¶ 10 min, nastêpnie na resztê (o ile dobrze pamiêtam na 20 min).

kiedy¶ mia³am rozja¶niane w³osy, ale to by³o ok 3 lat temu. same z siebie ja¶nia³y na ³adny kolor, ch³odny, u fryzjerów zale¿y od tego, co k³adli, je¶li rozja¶niacz, to kolor praktycznie platynowy wychodzi³, natomiast, gdy mia³am czynione jakie¶ cuda sam± farb±, Matrixem (o ile mnie pamiêæ nie myli), to wychodzi³o be¿owo

znajomi te¿ mi mówi±, ¿e nie mam ciep³ego koloru w³osów, ale mnie marzy siê tak zimny kolor, ¿e a¿ "mrozi po oczach" jak to ³adnie ujê³a¶.

wcze¶niej robi³am 6A, czyli popielatym ciemnym blondem, te¿ u tej fryzjerki i ona stwierdzi³a, ¿e ten 6BS jest fajniejszy i ch³odniejszy.

pewnie masz racjê, optymalnie by³oby robiæ co miesi±c, ale wiadomo, jedno koszta, dwa stan w³osów. Twoim zdaniem lepiej na wodzie 3%, czy 6?
to zrobmy dil ok? cos za cos.
ja ci powiem jak osiagniesz taki piekny braz mrozacy po oczach a ty w zamian wstawisz dziewczynom piekne fotki tutaj ok?
skoro robisz u fryzjerki to popros o zmieszanie farb 5A i 6A nastepnym razem. pol na pol. I woda 3% koniecznie.
6bs moze jest nowa farba i fajna ale tobie zawsze wyjdzie cieplej niz samo 6A, dlatego ze potwierdzilas mi regule ze blond wychodzil ci bezowo. masz duzo cieplego barwnika we wlosie i podbija ci kolor, a zeby go stonowac trzeba dac przeciwny- w twoim wypadku popielaty.
6 bs ma srebro ale ma tez i odcienie bezu...
no i jeszcze sposob na ograniczenie kosztow.
nie musisz wszystkich wlosow pokrywac farba co farbowanie.
wystarczy ze zrobisz odrost i nalozysz resztki mieszanki na wlosy na dlugosci a przed zmyciem na ostatnie 10 minut zlejesz wlosy lekko woda i pomasujesz je cale jak szamponem. i potrzymasz ta piane 5-10 minutek. kolor bedzie swiezy i piekny! gwarantuje ci to!

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Parê godzin mnie tu nie by³o, a tu proszê jakie dyskusje.

FryzjerstwoMojaPasja
i blond bunny
Proszê sobie strzeliæ po jednym i och³on±æ.
Pewnie jak usiad³yby¶cie razem i pogada³y d³u¿ej to dosz³yby¶cie do wniosku, ¿e o tym samym mówi³y¶cie tylko trochê innymi s³owami
Mi³o ¿e tacy fachowcy zawitali do nas.
W temacie forum jest mowa o zimnym, czy popielatym....bo po prostu my fachowcami nie jeste¶my, a nazwy farb typu "mro¼ny, lodowy" daj± do zrozumienia ¿e chodzi o w³a¶nie zimny..... czy popielaty. Ogólnie chodzi nam o uzyskanie "mysiego" lub....... o i to chyba bêdzie najlepsze stwierdzenie koloru z "bia³ym" refleksem, bo chcemy w³a¶nie g³ównie neutralizowaæ farbami lub mixami ciep³e (czerwone, rude i z³ote)
Proponujê spo¿ytkowaæ negatywn± energiê w³a¶nie na pomoc nam
czyli wszystko wiadome- jak bialy polysk to farby popielate badz srebrne wchodza w gre
moje ulubione!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-01, 16:54   #407
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
to zrobmy dil ok? cos za cos.
ja ci powiem jak osiagniesz taki piekny braz mrozacy po oczach a ty w zamian wstawisz dziewczynom piekne fotki tutaj ok?
skoro robisz u fryzjerki to popros o zmieszanie farb 5A i 6A nastepnym razem. pol na pol. I woda 3% koniecznie.
6bs moze jest nowa farba i fajna ale tobie zawsze wyjdzie cieplej niz samo 6A, dlatego ze potwierdzilas mi regule ze blond wychodzil ci bezowo. masz duzo cieplego barwnika we wlosie i podbija ci kolor, a zeby go stonowac trzeba dac przeciwny- w twoim wypadku popielaty.
6 bs ma srebro ale ma tez i odcienie bezu...
no i jeszcze sposob na ograniczenie kosztow.
nie musisz wszystkich wlosow pokrywac farba co farbowanie.
wystarczy ze zrobisz odrost i nalozysz resztki mieszanki na wlosy na dlugosci a przed zmyciem na ostatnie 10 minut zlejesz wlosy lekko woda i pomasujesz je cale jak szamponem. i potrzymasz ta piane 5-10 minutek. kolor bedzie swiezy i piekny! gwarantuje ci to!

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------


czyli wszystko wiadome- jak bialy polysk to farby popielate badz srebrne wchodza w gre
moje ulubione!
znaczy siê farby zamawiam we w³asnym zakresie, fryzjerka tylko je nak³ada i wed³ug niej w³a¶nie 6A by³o cieplejsze od 6BS na moich w³osach no i generalnie mam wra¿enie, ¿e to BS mniej wypiera siê ni¿ A, dlatego powoli g³upiejê
najchêtniej wróci³abym do naturalnych, bo kolor odrostu lubiê, przeszkadza mi ta pozosta³o¶æ po farbie na reszcie w³osów
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-01, 16:55   #408
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

To ja poproszê o wskazówkê:
W jakich proporcjach zmieszaæ sam mix z oxy, ¿eby zneutralizowaæ sp³ukany rudy na d³ugo¶ci(poziom miêdzy 7a8) i i z³oty na koñcówkach(poziom8)?
W³osy do ³opatek.
Odrost ma³o odró¿niaj±cy siê 10 cm na poziomie miêdzy 7 a 8. I czy jest sposób, ¿eby mixy nie przyciemni³y mi bardzo dlugo¶ci, bo nie chcê farbowaæ odrostu.
P.S.Mam korektory niebieski i czerwony i bêdê mieszaæ wg. ko³a kolrów. S³ysza³am, ¿eby dodawaæ 2 cm glisty mixu na30g farby, ale ja chcê tylko mieszaæ z oxy.
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-01, 17:07   #409
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

endorfina moze ci sie wydawac ze do bs mniej sie wypiera bo popiel ma to do siebie ze sie zmywa.Niemniej kolor pozostaje zimny. tylko nie ma juz tego bialo-srebrnego polysku.
z kazdym nalozeniem farby zimnej na calosc wlosy beda lepiej trzymac kolor i mniej sie wyplukiwac.
zawsze mozesz zrobic 6A z 6bs- z doswiadczenia wiem ze jak sie farb nie pomiesza to ciezko uzyskac idealny kolor

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
To ja poproszê o wskazówkê:
W jakich proporcjach zmieszaæ sam mix z oxy, ¿eby zneutralizowaæ sp³ukany rudy na d³ugo¶ci(poziom miêdzy 7a8) i i z³oty na koñcówkach(poziom8)?
W³osy do ³opatek.
Odrost ma³o odró¿niaj±cy siê 10 cm na poziomie miêdzy 7 a 8. I czy jest sposób, ¿eby mixy nie przyciemni³y mi bardzo dlugo¶ci, bo nie chcê farbowaæ odrostu.
P.S.Mam korektory niebieski i czerwony i bêdê mieszaæ wg. ko³a kolrów. S³ysza³am, ¿eby dodawaæ 2 cm glisty mixu na30g farby, ale ja chcê tylko mieszaæ z oxy.
zyta nakladanie samego mixu nie da efektu- one sa przeznaczone do farb i tylko tak sie ich powinno uzywac.
oczywiscie moze istnieje jakas firma ktora dopuszcza takie uzytkowanie...
z zasady do poziomu farby 8 mixa daje sie 1cm na 30g farby.
a juz do poziomu 7- 2cm.
mix to wylacznie wzmacniacz odcienia, ktory poglebia kierunek koloryzacji.
do tonowania koloru wybiera sie odpowiednie farby.
mysle ze jakbys zafarbowala mroznym czyli np. 8.12 lub 8.21 cale wlosy
to bedzie rowno i idealnie.
jesli nie ma takiej farby w palecie- goldwell akurat ma,
to pol na pol 8.1 i 8.2. ewentualnie 8 A i 8 P. woda 6%.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-01, 17:10   #410
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
endorfina moze ci sie wydawac ze do bs mniej sie wypiera bo popiel ma to do siebie ze sie zmywa.Niemniej kolor pozostaje zimny. tylko nie ma juz tego bialo-srebrnego polysku.
z kazdym nalozeniem farby zimnej na calosc wlosy beda lepiej trzymac kolor i mniej sie wyplukiwac.
zawsze mozesz zrobic 6A z 6bs- z doswiadczenia wiem ze jak sie farb nie pomiesza to ciezko uzyskac idealny kolor


zyta nakladanie samego mixu nie da efektu- one sa przeznaczone do farb i tylko tak sie ich powinno uzywac.
oczywiscie moze istnieje jakas firma ktora dopuszcza takie uzytkowanie...
z zasady do poziomu farby 8 mixa daje sie 1cm na 30g farby.
a juz do poziomu 7- 2cm.
mix to wylacznie wzmacniacz odcienia, ktory poglebia kierunek koloryzacji.
do tonowania koloru wybiera sie odpowiednie farby.
mysle ze jakbys zafarbowala mroznym czyli np. 8.12 lub 8.21 cale wlosy
to bedzie rowno i idealnie.
jesli nie ma takiej farby w palecie- goldwell akurat ma,
to pol na pol 8.1 i 8.2. ewentualnie 8 A i 8 P. woda 6%.
dziêkujê za radê bêdê kombinowaæ, mo¿e w³a¶nie nastêpnym razem machnê 6A i 6BS, bêdê informowaæ jak id± postêpy
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-01, 17:12   #411
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka¿ wiadomo¶æ
dziêkujê za radê bêdê kombinowaæ, mo¿e w³a¶nie nastêpnym razem machnê 6A i 6BS, bêdê informowaæ jak id± postêpy
koniecznie pisz!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-01, 17:37   #412
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
......
zyta nakladanie samego mixu nie da efektu- one sa przeznaczone do farb i tylko tak sie ich powinno uzywac.
oczywiscie moze istnieje jakas firma ktora dopuszcza takie uzytkowanie...
z zasady do poziomu farby 8 mixa daje sie 1cm na 30g farby.
a juz do poziomu 7- 2cm.
mix to wylacznie wzmacniacz odcienia, ktory poglebia kierunek koloryzacji.
do tonowania koloru wybiera sie odpowiednie farby.
mysle ze jakbys zafarbowala mroznym czyli np. 8.12 lub 8.21 cale wlosy
to bedzie rowno i idealnie.
jesli nie ma takiej farby w palecie- goldwell akurat ma,
to pol na pol 8.1 i 8.2. ewentualnie 8 A i 8 P. woda 6%.
Dziêkujê Ci bardzo za odpowied¼ .
Neutralizowa³am ju¿ tak sobie kiedy¶ rude niebieskim mixem z oxy 1,9% w proporcji 1:5 i k³ad³am na 5 minut. Efekt by³ ¶wietny, w³a¶nie szary, ale ciemniejszy o 1 ton ni¿ moje naturalne, choæ krótkotrwa³y bo niski % oxy, ale wola³am, ¿eby siê w razie niepowodzenia szybko wyp³uka³.
.1 to popiel, A - ash/popiel, P-pearl, a .2 to opal czyli fiolet? No tak bo do rudych popiel, a do ¿ó³tych, z³otych - fiolet/opal.

Mam mixy, ale oxy nie mam w tej chwili pod rêk± i muszê troszkê poczekaæ z tym eksperymentowaniem
Radê z mieszaniem 8.1 i 8.2. 8A i 8P wezmê sobie do serca, choæ gdybym dodala te mixy do 8N wysz³o by to samo?, choæ do poziomów ja¶niejszych powinien byæ per³owy zamiast niebieskiego mixu?
Pozdrawiam cieplutko
Foty oczywi¶cie, ¿e bêd± w swoim czasie

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-04-01 o 17:39
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-01, 17:43   #413
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê Ci bardzo za odpowied¼ .
Neutralizowa³am ju¿ tak sobie kiedy¶ rude niebieskim mixem z oxy 1,9% w proporcji 1:5 i k³ad³am na 5 minut. Efekt by³ ¶wietny, w³a¶nie szary, ale ciemniejszy o 1 ton ni¿ moje naturalne, choæ krótkotrwa³y bo niski % oxy, ale wola³am, ¿eby siê w razie niepowodzenia szybko wyp³uka³.
.1 to popiel, A - ash/popiel, P-pearl, a .2 to opal czyli fiolet? No tak bo do rudych popiel, a do ¿ó³tych, z³otych - fiolet/opal.

Mam mixy, ale oxy nie mam w tej chwili pod rêk± i muszê troszkê poczekaæ z tym eksperymentowaniem
Radê z mieszaniem 8.1 i 8.2. 8A i 8P wezmê sobie do serca, choæ gdybym dodala te mixy do 8N wysz³o by to samo?, choæ do poziomów ja¶niejszych powinien byæ per³owy zamiast niebieskiego mixu?
Pozdrawiam cieplutko
Foty oczywi¶cie, ¿e bêd± w swoim czasie
2 lub P to perla, opal i fiolet zarazem najczesciej.
czasem fiolet jest oddzielony jako v. wtedy p- oznacza perle niebieska.
tak jak popiel czyli 1- niektore firmy uznaja ze ma barwnik szary, inne ze zielony a jeszcze inne niebieski.
zaleznie od firmy.
sama farba 8.0 z mixem to nie to samo co np. 8.2
zawsze mozna kupic farbe 8.1 i 8.2 pol na pol i dodac mixa- wtedy bedzie jeszcze mrozniej
mixy do wszystkich kolorow sa jednakowe- rozni sie tylko ilosc cm ktore dodajemy, chyba ze jakis producent zaleca inaczej.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-01, 18:28   #414
FryzjerstwoMojaPasja
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomo¶ci: 1 067
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

To jest racja, pewnie chodzi Nam o to samo ale ka¿da chce udowodniæ swoj± racjê, tak to jest jak dwie fryzjerki siê spotkaj± pewnie na ¿ywo by¶my siê dogada³y, ja siê przez forum nie umiem dogadaæ, szybko siê denerwujê, mam charakter dosyæ... buntowniczy, a najbardziej mnie denerwuje kiedy kto¶ mi napisze, ¿e nie mam wiedzy zawsze dba³am o to, aby uczyæ siê jak najlepiej i byæ jak najlepsz± fryzjerk±, dlatego takie uwagi dzia³aj± na mnie jak p³achta na byka.. :P tym bardziej, kiedy kto¶ mnie nie zna ale najwazniejsze, ¿e siê 'dogada³ysmy', nie ma co siê k³óciæ o g³upoty! chcia³am tylko sprostowaæ, koniec offtopu.

co do tego zimnego br±zu, Artego teraz wprowadzi³o 'ch³odne' br±zy, moim zdaniem ko³o ch³odnych to nie le¿a³o :P na szczê¶cie lepiej mi w ciep³ych, jednak klientki siê irytuj± strasznie...
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-01, 18:47   #415
LikrowaPani
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Witam drogie Wiza¿anki
Zwracam siê z moim problemem do Was, liczê bardzo na Wasz± pomoc. Wiêc mia³am w³osy jasny blond, ale znudzi³ mi siê i chcia³am wróciæ do naturalnego ciemnego blondu. W necie przeczyta³am, ¿e jedna dziewczyna by³a u fryzjera i z jasnego blondu te¿ chcia³a uzyskaæ taki efekt jak ja i fryzjerka pofarbowa³a jej farb± goldwella 6BP czyli per³owy jasny br±z. dziewczyna pisa³a, ¿e po dwóch tyg. kolor wyp³uka³ siê jej do ch³odnego ciemnego blondu i by³a bardzo zadowolona. Wiêc id±c za jej przyk³adem, kupi³am sobie tak± sam± farbkê, my¶l±c ¿e mi wyjdzie tak samo wyszed³ mi ciemny ch³odny br±z, który nawet mi siê podoba, ale jest z fioletow± po¶wiat± która mi sie bardzo nie podoba i chce siê jej jak najszybciej pozbyæ co mam zrobiæ, ¿eby by³ tylko ten ciemny br±z bez ¿adnego fioletu?
Baaardzo proszê o pomoc...
LikrowaPani jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-01, 18:58   #416
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
2 lub P to perla, opal i fiolet zarazem najczesciej.
czasem fiolet jest oddzielony jako v. wtedy p- oznacza perle niebieska.
tak jak popiel czyli 1- niektore firmy uznaja ze ma barwnik szary, inne ze zielony a jeszcze inne niebieski.
zaleznie od firmy.
sama farba 8.0 z mixem to nie to samo co np. 8.2
zawsze mozna kupic farbe 8.1 i 8.2 pol na pol i dodac mixa- wtedy bedzie jeszcze mrozniej
mixy do wszystkich kolorow sa jednakowe- rozni sie tylko ilosc cm ktore dodajemy, chyba ze jakis producent zaleca inaczej.
Ooooo! takiej konkretnej odpowiedzi oczekiwa³am. A¿ na sam widok tej mieszanki i siê robi ziiimnoo! brrrr! Dziêkujê

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Poka¿ wiadomo¶æ
To jest racja, pewnie chodzi Nam o to samo ale ka¿da chce udowodniæ swoj± racjê, tak to jest
jak dwie fryzjerki siê spotkaj± pewnie na ¿ywo by¶my siê dogada³y, ja siê przez forum nie umiem dogadaæ, szybko siê denerwujê, mam charakter dosyæ... buntowniczy, a najbardziej mnie denerwuje kiedy kto¶ mi napisze, ¿e nie mam wiedzy zawsze dba³am o to, aby uczyæ siê jak najlepiej i byæ jak najlepsz± fryzjerk±, dlatego takie uwagi dzia³aj± na mnie jak p³achta na byka.. :P tym bardziej, kiedy kto¶ mnie nie zna ale najwazniejsze, ¿e siê 'dogada³ysmy', nie ma co siê k³óciæ o g³upoty! chcia³am tylko sprostowaæ, koniec offtopu.

co do tego zimnego br±zu, Artego teraz wprowadzi³o 'ch³odne' br±zy, moim zdaniem ko³o ch³odnych to nie le¿a³o :P na szczê¶cie lepiej mi w ciep³ych, jednak klientki siê irytuj± strasznie...
No w³a¶nie z tych nazw to ca³e zamieszanie. Ja w³a¶nie nale¿e do takich klientek co chc± ch³ód"popiel"na g³owie a wychodzê z ciep³ym czym¶ i wcale do ¶miechu mi nie jest, ale dobrze, ¿e dziewczynki jeste¶cie.


To jeszcze ma pytanie, czy taka popiel jak maj± gwiazdy np Katarzyna Sowiñska jest trwa³±, co to za kolor i czy wyp³ukuje siê na rudo?

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-08 o 19:46
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-01, 19:07   #417
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ooooo! takiej konkretnej odpowiedzi oczekiwa³am. A¿ na sam widok tej mieszanki i siê robi ziiimnoo! brrrr! Dziêkujê


No w³a¶nie z tych nazw to ca³e zamieszanie. Ja w³a¶nie nale¿e do takich klientek co chc± ch³ód"popiel"na g³owie a wychodzê z ciep³ym czym¶ i wcale do ¶miechu mi nie jest, ale dobrze, ¿e dziewczynki jeste¶cie.


To jeszcze ma pytanie, czy taka popiel jak maj± gwiazdy np Katarzyna Sowiñska jest trwa³±, co to za kolor i czy wyp³ukuje siê na rudo?
to jest jakies 6.1.
czyli ciemny blond popielaty.
jesli farba wyplukuje sie na rudo to oznacza ze jest albo slabej jakosci albo zle dobrana, z reguly popiele na rudo sie nie wyplukuja bo one gasza rude...
no chyba ze ktos mial wczesniej rozjasniane wlosy...to cuda sie robia na poczatku.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-01, 19:14   #418
FryzjerstwoMojaPasja
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomo¶ci: 1 067
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
to jest jakies 6.1.
czyli ciemny blond popielaty.
jesli farba wyplukuje sie na rudo to oznacza ze jest albo slabej jakosci albo zle dobrana, z reguly popiele na rudo sie nie wyplukuja bo one gasza rude...
no chyba ze ktos mial wczesniej rozjasniane wlosy...to cuda sie robia na poczatku.
chyba, ze kto¶ mia³ wczesniej co¶ z odcieniem rudego, wtedy farba wyp³ukuj±c sie ods³ania wczesniejsze farbowanie, tez tak moze byc.
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-01, 19:29   #419
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
to jest jakies 6.1.
czyli ciemny blond popielaty.
jesli farba wyplukuje sie na rudo to oznacza ze jest albo slabej jakosci albo zle dobrana, z reguly popiele na rudo sie nie wyplukuja bo one gasza rude...
no chyba ze ktos mial wczesniej rozjasniane wlosy...to cuda sie robia na poczatku.
Piêkny ten kolor, No i pewnie zale¿y na co siê po³o¿y No to co FryzjerstwoMojaPasja napisa³a.
No ja k³ad³am kiedy¶ na blond pasemka 7.1 bo chcia³±m ujednoliciæ i wróciæ do natury.....i trochê zielonkawo wysz³o, rzeczywi¶cie cuda na patyku wychodz± jak siê nie ma pojêcia co z czym siê je, tylko dlaczego pomimo przestrzegania czasu trzymania farby na oxy 6% odrost wyszed³ rudawy? no mo¿e fakt na odro¶cie by³y trochê....d³u¿ej
Dobra, teraz siê usunê dam szansê innym trochê popytaæ.
A w jakim mie¶cie urzêdujesz? Chêtnie bym odda³a siê w dobre rêce, bo ostatnio co¶ nie trafia³±m na "fachowców". BIG,BIG Dziêkujê

No i w grupie si³a

P.s. O 19.47 Likriwa Pani pyta³a jak zneutralizowaæ folet, przebi³am J± postami i pewnie czeka na odp.
A jeszcze z jakiej firmy najlepiej siê trzymaj± popiele, lub jakiej firmy farby najlepiej siê trzymaj±? Jak Ty oczywi¶cie uwa¿asz?

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-04-01 o 19:44
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-01, 19:49   #420
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Piêkny ten kolor, No i pewnie zale¿y na co siê po³o¿y No to co FryzjerstwoMojaPasja napisa³a.
No ja k³ad³am kiedy¶ na blond pasemka 7.1 bo chcia³±m ujednoliciæ i wróciæ do natury.....i trochê zielonkawo wysz³o, rzeczywi¶cie cuda na patyku wychodz± jak siê nie ma pojêcia co z czym siê je, tylko dlaczego pomimo przestrzegania czasu trzymania farby na oxy 6% odrost wyszed³ rudawy? no mo¿e fakt na odro¶cie by³y trochê....d³u¿ej
Dobra, teraz siê usunê dam szansê innym trochê popytaæ.
A w jakim mie¶cie urzêdujesz? Chêtnie bym odda³a siê w dobre rêce, bo ostatnio co¶ nie trafia³±m na "fachowców". BIG,BIG Dziêkujê

No i w grupie si³a
jesli chcialas stonowac wlosy to dobrze ze na 6% woda, ale odrost powinnas zrobic woda 9% wtedy by rudo nie by³o.
na 6% blondy moga robic osoby ktore maja naturalne wlosy na poziomie 7 i wyzej.
a jesli to do mnie bylo to ja jestem z lbn jak pod avkiem

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez LikrowaPani Poka¿ wiadomo¶æ
Witam drogie Wiza¿anki
Zwracam siê z moim problemem do Was, liczê bardzo na Wasz± pomoc. Wiêc mia³am w³osy jasny blond, ale znudzi³ mi siê i chcia³am wróciæ do naturalnego ciemnego blondu. W necie przeczyta³am, ¿e jedna dziewczyna by³a u fryzjera i z jasnego blondu te¿ chcia³a uzyskaæ taki efekt jak ja i fryzjerka pofarbowa³a jej farb± goldwella 6BP czyli per³owy jasny br±z. dziewczyna pisa³a, ¿e po dwóch tyg. kolor wyp³uka³ siê jej do ch³odnego ciemnego blondu i by³a bardzo zadowolona. Wiêc id±c za jej przyk³adem, kupi³am sobie tak± sam± farbkê, my¶l±c ¿e mi wyjdzie tak samo wyszed³ mi ciemny ch³odny br±z, który nawet mi siê podoba, ale jest z fioletow± po¶wiat± która mi sie bardzo nie podoba i chce siê jej jak najszybciej pozbyæ co mam zrobiæ, ¿eby by³ tylko ten ciemny br±z bez ¿adnego fioletu?
Baaardzo proszê o pomoc...
naloz na wlosy farbe 6N lub 6.o zaleznie od firmy.
fiolet sie wyplucze w ciagu max 2tyg.
w ogole kolor ci jeszcze troszke pojasnieje z kolejnymi myciami.
jesli chcesz sie szybko pozbyc koloru to myj szamponem przeciwlupiezowym- on ³adnie spiera kolor

zyta ja jestem zwolenniczka schwarzkopfa jako firmy
chcialabym kiedys zwiazac sie z ta marka w przyszlosci...
a poza tymi to loreal profesjonalny! i goldwell.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-05-25 17:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:50.