Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-06, 22:39   #61
karolajna5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 11
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Hej, polecam kurs wizażu w Select w Warszawie, mają markowe kosmetyki i jest czysto. Do tego na bierząco uzupełniają jak czegoś brakuje. Kurs jest mocno intensywny, dużo praktyki, ale ja to lubięę!!Mogę polecić
karolajna5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-08, 11:08   #62
diana9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 5
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

karolajna5 ja też ukończyłam wizaż w Select.
Szkoła sama w sobie ok, nawet sale mają całkiem nieźle wyposażone, widać, że czysto. Mają maszynę do sterylizacji przyrządów, a dla mnie to bardzo istotne. W ogóle to kurs rozpoczęłyśmy od teorii. Było nawet omówienie rynku pracy, jakie są możliwośći itd. Mnie intersuje bardzo makijaż naturalny i ślubny bo współpracuję z fotografami przy sesjach ślubnych i zdarza mi się malować panów, a na kursie pojęłam jak dobrze zrobić analizę kolorystyczną, żeby nie wyszło za teatralnie . Kurs bardzo merytoryczny i jednocześnie bardzo, ale to bardzo praktyczny. Polecam każdej dziewczynie, która ma dar do malowania i wiąże z tym swoje plany.
diana9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 15:18   #63
Kasia571
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

O! ja byłam na tym kursie z siostrą. Musze powiedzieć, że dużo można się dowiedzieć i cena też spoko.
Kasia571 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 20:30   #64
kamamit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 13
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Widzę, że Select znany, a ja się chciałam pochwalić....
Kurs bardzo napakowany praktyką, trafiłam do selectu przez przypadek, mój kolega u nich kiedyś pracował i miał ich funpage. https://www.facebook.com/pages/Szko%...18376881521565
kamamit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 17:56   #65
bizubizu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Cytat:
Napisane przez malenkaolusia Pokaż wiadomość
Dlaczego nie polecacie New Nails? Właśnie chce się tam wybrać na kurs kosmetyczny w wymiarze 140 godzin.

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------



Dlaczego nie polecasz?
Otóż to!
Dziewczyny miejcie litość!
Piszcie dlaczego nie polecacie. Jak na plus to wymienione wszystko a jak źle, to nie wiadomo dlaczego.

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Cytat:
Napisane przez fatim Pokaż wiadomość
Hej, odswiezam watek. interesuja mnie szkolenia kosmetyczne uzupelniajace wiedze np. depilacja laserem, kwasy,mezoterapia itp. w Warszawie. Jestem po szkoleniu zawodowym kosmetycznym w wymiarze 140h w New Nails i jestem niezbyt zadowolona, zajecia prowadzila p.Agnieszka
A ja jestem zadowolona.
Zrobiłam u nich 2 kursy: pazurki i kosmetykę.
Nie miałam zajęć z ww. instruktorką, więc nie mogę na ten nic temat powiedzieć, bo to kursy dzienne.
Zanim jednak zdecydowałam się na kurs kosmetyczny zrobiłam "cichy wywiad" wśród innych kursantek i wybrałam weekendowy z p. A. (tak się składa, że są 3 instruktorki i wszystkie z imieniem na A.! ).
Miałam to szczęście, że grupa była nieliczna, więc każdej z nas mogła poświęcić czas. A było po co. Ma dość niekonwencjonalny sposób prowadzenia zajęć i trzeba się do tego przyzwyczaić ale mnie to odpowiada - nie lubię sztywniaków. Jest najstarsza i ma największe (kilkunastoletnie!) doświadczenie zawodowe.
Poza tym: dużo wiedzy teoretycznej - wbrew opiniom, że tylko szkoła, z zakresu kosmetyki (w tym choroby skóry - piła straszna!), obsługi klienta, bhp i sanepidu (sic!).
Baaaaaaardzo dużo praktyki, szkoła w większości zapewnia modelki, choć zdarzało się, że nie miałyśmy na kim ćwiczyć. Ale to już nie wina szkoły, tylko niepoważnych osób, które się zapisują a potem nie przychodzą (zwłaszcza na paznokciach). W ramach kursu dodatkowo uczyłyśmy się stylizacji rzęs (1:1 i trwała), IPL i już po kursie bezpłatnie mezoporacja.
Jak na 140h naprawdę dużo można się nauczyć, zwłaszcza jak się chce.
Świadectwo, certyfikaty, zniżki na zakupy lub kolejny kurs - to dostałam od New Nails.
Myślę o kursie podologicznym, też u nich, bo laski, które je prowadzą mają dobrą opinię wśród kursantek. Drogi, ale ma wzięcie. I przyszłość.
Dam znać jak zrobię.
bizubizu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 12:49   #66
kassiat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4
Smile Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

ja byłam na 140 godzinnym kosmetycznym w new nails i polecam
dużo można się nauczyć , nas prowadziła Pani Asia rzetelne odpowiedzi i pomoc .
co 2 tyg zaliczenie z poprzednich zajęć no i do egazminu trzeba było się uczyć , dość ciężkie zaliczenie
polecam
kassiat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 16:06   #67
afanne91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 3
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Hej, zastanawiam się nad kursem kosmetycznym i trafiłam na taką ofertę skinmedu:

http://skinmedicine.pl/o-nas/

brzmi zachęcająco.
co o tym sądzicie?
afanne91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-24, 13:36   #68
Blanka_tr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Skończyłam i polecam kurs wizażu w EPK zobaczcie program www.epk.edu.pl! Kurs jest intensywny i dużo praktyki, trenerka Paulina znakomita! bardzo cierpliwa i dobrze przekazuje wiedzę - mnóstwo ciekawostek makijażowych! Co ważne małe grupy ( u mnie były 4 osoby) i modelki do nauki. świetnie przygotowana i wyposażona sala, duża, czysta i pełno kosmetyków! Polecam na prawdę, bo już skończyłam kilka kursów w swoim życiu ale tutaj czułam się dobrze i miło wspominam!
Blanka_tr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 07:30   #69
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Sądzę, że ty nigdy tam na żadnym kursie nie byłaś. Mylę się? A sama zawodowe zrobiłam i tak opanowałam zawód, więc można.
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 11:31   #70
Blanka_tr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Nie każdy ma czas na szkołę, ja musiałam szybko zmienić zawód i kurs okazał się tu dobrym wyborem. Byłam i dlatego polecam, kurs spełnił moje oczekiwania, a Pani Paulina dodała mi wiary w moje umiejętności!
Blanka_tr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 07:26   #71
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Szkolenie ma być zawodowe, długie, wymagające, z prowadzącymi, które siedzą w temacie od lat. Tutaj nie chodzi o same papiery, bo te papiery to kompletnie nic nie dają. Tutaj chodzi przede wszystkim o odpowiednie podejście, zaangażowanie - to właśnie daje zawód.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-28, 23:08   #72
Pauline_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Hej dziewczyny !!! Może polecicie jakieś miejsce w którym można doszlifować swój warsztat wizażu??? Byłam na kursach w szkole na S i u Dziew. (piszę inicjały żeby nie robić kryptoreklamy hehe), ale wiadomo że dobrze jest z wielu źródełek wody spróbować i uczyć się od różnych osób Coś polecacie???
Pauline_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 17:46   #73
Pauline_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Dobra, nikt nie odpisuje pewnie wszyscy są na wakacjach Trochę mi się nudzi i mnie przypiliło więc zapisałam się na indywidualny do szkoły na P na targówku. Zdam relacje co i jak - będzie dla potomnych
Pauline_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-02, 00:35   #74
Pauline_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Byłam i.... Normalnie mnie zatkało. To miejsce jest obłędne Atmosfera, ludzie, instruktorki, nigdy bym nie przypuszczała że coś takiego istnieje. Powiem tak nie zdarzyło mi się być tak traktowana i obsłużona w żadnej innej firmie (nie tylko szkole wizażu). Instruktorki miłe, życzliwe pomocne, uśmiechnięte a przede wszystkim kompetentne i z doświadczeniem jedna pracowała kiedyś w innych szkołach ale wcześniej jej nie spotkałam.

Podsumowując:

minusy:
-lokalizacja (chociaż do szkoły na s miałam dalej) - i to by było na tyle.

Plusy:
- za☠☠☠ista atmosfera,
-kosmetyki bardzo dobrych firm,
- stanowiska z idealnym światłem i mega wygodnymi hokerami (może to wydaje się mało ważne ale przy dłuższych kursach jest mega ważne),
- instruktorka z dużym doświadczeniem co widać,
-ceny

Ogólnie bardzo polecam i zrobię im reklamę bo na to w 100% zasługują. Szkoła to www.provoque.edu.pl PZDR
Pauline_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-05, 11:20   #75
DariaKwia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 57
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

szkoliłam się w New Nails, są równie dobrzy, jeśli chodzi o atuty to podobnie jak u koleżanki, atmosfera, profesjonalizm i ceny
DariaKwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 07:24   #76
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Daria potwierdzam. Kilka szkoleń tam robiłam ;-)
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 20:47   #77
8om8onierka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Moje Drogie


A co myślicie o Szkole Select?


Nie ukrywam, że piszę z pozytywną opinią o nich, ale jestem też ciekawa, jakie są Wasze (oczywiście tych, które tam się szkoliły).


Moim skromnym zdaniem to jedna z najlepszych szkół w Polsce. Dla mnie ważny jest nie tylko profesjonalizm, praca na dobrych kosmetykach, pomoc w budowie portfolio, etc., etc., etc… Najbardziej zachwycona byłam klimatem, jaki tam panuje. Na co dzień spotykam się z wieloma klientami i to sprawia, że uwielbiam moją pracę, a w Select ludzi jest mnóstwo, albo przynajmniej tak się wydaje bo pomieszczenia szkoleniowe mają średnio-duże rozmiary (widywałam znacznie większe) a ludzi przychodzących na kursy jest zawsze na styk taka atmosfera ogólnie nastraja. Podczas szkolenia z wizażu i niedawno z przedłużania rzęs, na których byłam czuć nie tylko pracę i zaangażowanie w powietrzu ale też swobodę w komunikacji wśród personelu i kursantów


Gorąco pozdrawiam Panią Patrycję i życzę dalszych sukcesów!


Czekam na Wasze opinie. A może wy też macie swoje ulubione szkoły, które polecacie? Może w przyszłości skorzystam z usług kogoś innego. Może
8om8onierka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-11, 13:42   #78
KamillaGon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 4
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Co prawda robiłam w Select kurs fryzjerski, ale w ogóle miejsce bardzo polecam.
KamillaGon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-03, 07:24   #79
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Jak się domyślam, żadna z nas nigdy na oczy tego miejsca nie widziała, mylę się?
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-17, 08:54   #80
pasjonatkamakueupu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Cześć

Ja polecam kurs Wizażu w Blue Education

Profesjonalni trenerzy, miła atmosfera, kosmetyki najwyższej jakości no i przede wszystkim bardzo przystępne ceny

Polecam !
pasjonatkamakueupu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-17, 14:55   #81
Martawiacek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Chciałabym polecić Provoque- szkole wizażu i stylizacji ☺ Bardzo się cieszę ze wybrałam te szkole. Niesamowita atmosfera, świetni ludzie, profesjonalne kosmetyki,profesjonalne podejscie do kursantow, przystepna cena kursu,bardzo dużo się nauczyłam i spedzilam sympatycznie czas,przez tą szkołę zarazilam się pasją do wizażu. Świetne doświadczenie i przeżycie 😊 Polecam wszystkim tym którzy chcą profesjonalnie podejść do tego zawodu ☺
Martawiacek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-15, 07:29   #82
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Bierzcie zawsze pod uwagę Beauty lux. Wprawdzie dosyć dawno tam nie byłam, ale tak naprawdę wszystkiego nauczyłam się u nich, na kilku szkoleniach. Później to już była samodzielna praca nad doskonaleniem umiejętności.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-25, 16:21   #83
milkandsugar
Raczkowanie
 
Avatar milkandsugar
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 363
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Hej ! Odświeżam !

Czy któraś Was robiła ostatnio kurs w Warszawie? Jakie polecacie szkoły? Szukam i szukam z góry dziękuję za odpowiedzi !
milkandsugar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-11, 18:59   #84
Vitkaa6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 2
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Zastanawiam się nad kursem w Provoque. Tylko gdyby ktoś mógłby mi doradzić czy jako osoba która robiła pazurki wyłącznie hobbystycznie bez żadnego większego doświadczenia, ucząc się technik i wzorków z filmików z internetu jest sens na to iść? Czy jest to bardziej kurs dla bardziej zaawansowanych manicurzystek. Chciałabym pogłębić swoją wiedzę, bo uwielbiam od dawna wszystko co związane z pazurkami i zastanawiam się czy nie chcę spróbować rozwinąc moich umiejętności, a potem pójść na kosmetologię podyplomowo. Jest więc sens dla kogoś kto w sumie oprócz pasji nie ma żadnego doświadczenia? Czy uczą na tych kursach od podstaw tak, że się da wszystko ogarnąć?
Vitkaa6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-13, 22:58   #85
glowax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 6
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

bogatą bazę kursów kosmetycznych i szkoleń z wizażu (i nie tylko!) można znaleźć na altEd.pl (https://alted.pl/) - przydatna wyszukiwarka pozwalająca porównać oferty szkół w okolicy
glowax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 09:53   #86
Irina_LI
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 1
Dot.: Kurs kosmetyczny i wizażu - Warszawa

Hej

Odzwieżąm.

Szukam dobrego kursu make-up, a na przyslosć kursu charakteryzacji.

Jaką szkolę wybrać?
Irina_LI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-14 09:53:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:38.