Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-01, 10:10   #691
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez izabela_1234 Pokaż wiadomość
hej, dołączam do Was dziewczyny, mam parę pytań- jesli mogę

w jakiej cenie są te olejki z Biedronki?

Czy któraś stosowała lub spożywała olej lniany na paznokcie?

Czy polecacie to serum Evree Max Repair do paznokci? Czy lepsze Regenerum? Zastanawiam się nad zakupem, bardziej skłaniam się chyba ku Evree...

Pozdrawiam
Co do olejków z Biedronki to u mnie ich nawet nie było...

Olej lniany według mnie najfajniej działa spożywany, ale smak jest mało przyjemny, chyba że go jakoś przemycisz w kanapce lub czymś.

Miałam kiedyś Regenerum ale nie polubiłam go jakoś i w końcu pół opakowania wyrzuciłam, do tego jest dostępne tylko w aptekach. Dzisiaj kupiłam Evree bo dziewczyny polecają.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 10:40   #692
takababa
Raczkowanie
 
Avatar takababa
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 80
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Własnie wracam z rosska z kolejnym serum evree a że cała seria jest wystawiona na "szczytowym" regale z promocjami to od razu wzięłam sobie regenerujący krem do rak niby z olejkiem arganowym, avocado, d-pantenolem i emolientami roślinnymi. Chyba wszystkie ich kremy do rąk są po 5,99 to wzięłam do przetestowania.
Swoją droga stałam jak głupia i nie wiedziałam jaki wziąć - http://evree.eu/pielegnacja-dloni/ Chyba niby silniejsze powinno być serum ale ten instant help niby jest nawet do popękanej skóry...? Zobaczę najpierw ten "zwykły" czerwony. Jak będzie fajny to dokupię jeszcze coś
takababa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 10:45   #693
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

To zależy od tego jakie masz potrzeby - ja mam aktualnie tragicznie suche łapy, szorstkie i pękające bo dużo mam domowych prac z wodą i pasuje mi Instant. Do torebki najfajniejszą pojemność ma serum i powinno chronić przed wiatrem i zimnem.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 10:48   #694
takababa
Raczkowanie
 
Avatar takababa
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 80
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Ja mam wiecznie suchą skórę. Strasznie cierpię jak po każdym myciu chociaż czymś sobie dłoni nie posmaruję. I mam tendencję do takich szorstkich opuszków nawet.
takababa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 10:53   #695
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

No to według mnie dobrze wybrałaś. Ale Instant też polecam wypróbować, tak jak piszą daje od razu ulgę.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 11:40   #696
izabela_1234
~-~-~-
 
Avatar izabela_1234
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 214
Smile Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Co do olejków z Biedronki to u mnie ich nawet nie było...

Olej lniany według mnie najfajniej działa spożywany, ale smak jest mało przyjemny, chyba że go jakoś przemycisz w kanapce lub czymś.

Miałam kiedyś Regenerum ale nie polubiłam go jakoś i w końcu pół opakowania wyrzuciłam, do tego jest dostępne tylko w aptekach. Dzisiaj kupiłam Evree bo dziewczyny polecają.

Dzięki za odpowiedź Ja w mojej biedronce popatrzę...

Olej lniany 1-2 łyżki dziennie spożywam ale dopiero kilka dni, a wczoraj tez masowałam w paznokcie i dłonie, po czym nałożyłam rękawiczki bawełniane (bo dłonie też mam bardzo suche, AZS, masakra, moczę też w siemieniu lnianym ale chciałam spróbować samego oleju na dłoniach jak i na paznokciach), więc chciałam zapytać jak u innych się spisał i jak stosowałyście

No ja chyba też polecę po serum do paznokci Evree zwłaszcza że na promocji podobno jest, ale w mojej miejscowości nie ma go w Rossmanie, już pytałam muszę do jakiegoś w Krakowie skoczyć :P może w weekend. Oby się udało dorwać i się sprawdził Jestem ciekawa jak się sprawdził u innych.
izabela_1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 11:52   #697
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez hahihehy Pokaż wiadomość
A u mnie od 2 miesięcy strasznie rozdwajają się paznokcie na kciukach. Nie mam pojęcia co jest grane. Nawet pomalowane odłażą :/
Problem występuje tylko na kciukach, reszta jest ok
Mi czasem też się razdwajają i zazwyczaj te same paznokcie u obu rąk nie wiem dlaczego.
Jeszcze kiedyś łamały mi się często paznokcie na kciukach teraz na szczęście już nie.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-01, 12:29   #698
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez izabela_1234 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź Ja w mojej biedronce popatrzę...

Olej lniany 1-2 łyżki dziennie spożywam ale dopiero kilka dni, a wczoraj tez masowałam w paznokcie i dłonie, po czym nałożyłam rękawiczki bawełniane (bo dłonie też mam bardzo suche, AZS, masakra, moczę też w siemieniu lnianym ale chciałam spróbować samego oleju na dłoniach jak i na paznokciach), więc chciałam zapytać jak u innych się spisał i jak stosowałyście

No ja chyba też polecę po serum do paznokci Evree zwłaszcza że na promocji podobno jest, ale w mojej miejscowości nie ma go w Rossmanie, już pytałam muszę do jakiegoś w Krakowie skoczyć :P może w weekend. Oby się udało dorwać i się sprawdził Jestem ciekawa jak się sprawdził u innych.
Co do oleju lnianego to myślę że efekty może na dłoniach przynieść ładne. Ja go z rok temu dawałam na włosy i było dobrze, potem często zostawiałam resztki na dłoniach ale nie obserwowałam czy się coś dzieje dlatego że do paznokci używałam innych olejków.

Jest w promocji i kosztuje 10 zł bez grosza. U mnie leżała ich masa i nikt nie był zainteresowany, myślę że uda Ci się je dorwać bez problemu. Na blogach jest bardzo dużo pozytywnych opinii, na pewno plusem jest sposób aplikacji tego serum, bo można posmarować paznokcie i bez przeszkód pracować np. przy klawiaturze nie brudząc przy okazji wszystkiego wokół.

Ja ostatnio do rąk i paznokci używam masła cupuacu z ZSK i spodobało mi się strasznie. Naprawiło mi popękane dłonie w jedną noc, zmiękczyło skórki po dłuższym smarowaniu co wieczór, a przy tym fajnie się wchłania i nie zostawia ciężkiej tłustej warstwy.

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Cytat:
Napisane przez hahihehy Pokaż wiadomość
A u mnie od 2 miesięcy strasznie rozdwajają się paznokcie na kciukach. Nie mam pojęcia co jest grane. Nawet pomalowane odłażą :/
Problem występuje tylko na kciukach, reszta jest ok
Może dlatego że kciuk jest najczęściej używanym palcem? Nosisz długie paznokcie? Mi się od dawien dawna rozdwaja tylko jeden paznokieć - u prawej dłoni środkowy, ale tu jestem pewna że mechanicznie go sobie osłabiam przez psią smycz i przez pisanie na klawiaturze. Olejowanie mi pomaga sobie z nim radzić.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 12:48   #699
lopilili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez izabela_1234 Pokaż wiadomość
hej, dołączam do Was dziewczyny, mam parę pytań- jesli mogę

w jakiej cenie są te olejki z Biedronki?

Czy któraś stosowała lub spożywała olej lniany na paznokcie?

Czy polecacie to serum Evree Max Repair do paznokci? Czy lepsze Regenerum? Zastanawiam się nad zakupem, bardziej skłaniam się chyba ku Evree...

Pozdrawiam
Co daje ta masc?
lopilili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 14:06   #700
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez lopilili Pokaż wiadomość
Co daje ta masc?
Evre to olejek/serum do paznokci w takiej tubce jak regenerum, tylko według blogów i opinii jest lepsze.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 14:10   #701
Kieculek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 67
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Pol miasta zlatalam i nie ma nigdzie tego Evree chyba zamowie online. Pytalam tez w innych drogeriach i nie ma. Kupilam Alttere mango papaja w ramach rekompensaty 😁 ja Regenerum mialam i sie u mnie nie sprawdzilo. Jakby co jest dostepne w hebe
Kieculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-01, 14:34   #702
lopilili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Pokaż wiadomość
Evre to olejek/serum do paznokci w takiej tubce jak regenerum, tylko według blogów i opinii jest lepsze.
Nie nie ta masc która kupiłas ta ochronna z witamina A
lopilili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 15:36   #703
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Nałożyłam Evree na paznokcie i już mi się podoba bardziej niż Regenerum - Regenerum od początku mi lecieć nie chciało przez ten pędzelek i musiałam je przekłuwać a Evree działa i jakby lepiej się wchłania, resztki wtarłam w skórki i nie ma żadnej tłustości. Fajny gadżecik, może kupię jeszcze mamie jak zajdę do Rossa.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 16:09   #704
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

No to kurczę mnie smucicie, że ta Alterra włosowa jest lipna Moja ulubiona to pomarańczowo - brzozowa, po dodaniu porcji rycyny bardzo ładnie generowała przyrost. Limonkowa nie robiła nic za bardzo, a papajowej nie znoszę za zapach. Choć za jakiś czas kupię, w promocji, bo zapach to osobna kwestia, a działanie najważniejsze

Kupię tę wersję z granatem, jak będzie promo

Co do Biedronki, to w życiu nie widziałam tych olejków (marula), no co jest A szukam i szukam.
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 17:08   #705
lopilili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Ja nałożyłam właśnie masc Alantan na moje paznokcie
lopilili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 18:34   #706
Rigore
Raczkowanie
 
Avatar Rigore
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 130
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
N Choć za jakiś czas kupię, w promocji, bo zapach to osobna kwestia, a działanie najważniejsze
Teraz jest promocja w rossku. Kupiłam dzisiaj papaję i migdał za 14,99.

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
No to kurczę mnie smucicie, że ta Alterra włosowa jest lipna Moja ulubiona to pomarańczowo - brzozowa, po dodaniu porcji rycyny bardzo ładnie generowała przyrost. Limonkowa nie robiła nic za bardzo, a papajowej nie znoszę za zapach. Choć za jakiś czas kupię, w promocji, bo zapach to osobna kwestia, a działanie najważniejsze

Kupię tę wersję z granatem, jak będzie promo

Co do Biedronki, to w życiu nie widziałam tych olejków (marula), no co jest A szukam i szukam.
Nie szukaj bo one były tylko do określonej daty dostępne.
Rigore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 22:36   #707
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Ja dzisiaj byłam w rossmanie i kupiłam serum do rąk i paznokci kuracja regenerująca cztery pory roku to jakaś nowość dziś był w promocji za chyba 7.20 są dwa rodzaje w sumie to nie za tani bo tylko 50ml, ale fajny bo z dozownikiem , przy kasie dostałam gratis malutki zmywacz do paznokci cztery pory roku, lubie takie opakowania które da się ponownie napełnić.

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Rigore Pokaż wiadomość
Teraz jest promocja w rossku. Kupiłam dzisiaj papaję i migdał za 14,99.

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------



Nie szukaj bo one były tylko do określonej daty dostępne.
Te olejki są u mnie w aptece wiec nie tylko w biedronce były
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 09:20   #708
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Wy tu macie długie paznokcie to się poradzę.
Czy opłaca się kupować stempelki?
Trudno się je robi na paznokciu?
Czy można stemplować zwykłym lakierem np: Golden Rose?
Czy stemple po zrobieniu wyglądają ładnie?
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 09:26   #709
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Pokaż wiadomość
Wy tu macie długie paznokcie to się poradzę.
Czy opłaca się kupować stempelki?
Trudno się je robi na paznokciu?
Czy można stemplować zwykłym lakierem np: Golden Rose?
Czy stemple po zrobieniu wyglądają ładnie?
Według mnie opłaca się jeśli będziesz je faktycznie robić, ja kupiłam kilka zestawów i się kurzą bo rzadko kiedy mam czas na nie... I rzadko kiedy mi pasują, bo czasami czuję się z nimi zbyt pstrokato. Bardzo łatwo się je robi, można stemplować zwykłym lakierem choć nie każdy sobie ze stempelkami poradzi, musi mieć odpowiednią konsystencję i akurat mi najlepiej do stempli się spisują lakiery Avonu (zwykłe, nie jakieś dedykowane do stempli). Wyglądają ładnie jeśli się je zrobi porządnie, na początku warto poćwiczyć np. na kartce bo trzeba też po nałożeniu lakieru na płytkę szybko ją szpachelką oczyścić, odcisnąć wzorek na tym gumiatym czymś i błyskawicznie z tym na paznokieć.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-02, 10:15   #710
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Według mnie opłaca się jeśli będziesz je faktycznie robić, ja kupiłam kilka zestawów i się kurzą bo rzadko kiedy mam czas na nie... I rzadko kiedy mi pasują, bo czasami czuję się z nimi zbyt pstrokato. Bardzo łatwo się je robi, można stemplować zwykłym lakierem choć nie każdy sobie ze stempelkami poradzi, musi mieć odpowiednią konsystencję i akurat mi najlepiej do stempli się spisują lakiery Avonu (zwykłe, nie jakieś dedykowane do stempli). Wyglądają ładnie jeśli się je zrobi porządnie, na początku warto poćwiczyć np. na kartce bo trzeba też po nałożeniu lakieru na płytkę szybko ją szpachelką oczyścić, odcisnąć wzorek na tym gumiatym czymś i błyskawicznie z tym na paznokieć.
Dziękuję, bo ja nie mam talentu by coś sama na paznokciu namalować, tylko metoda woreczkową, czy gąbeczką, no i gotowe topy hologramowe.
Próbowałaś metodę woreczkową? to taki zamierzony bałagan wychodzi, podoba mi się jej łatwość wykonania, jeśli się połączy dwa współgrające kolory np: brąz ze złotem, to wychodzi podobnie jak pozłotko.
Kupię jedną płytkę, na all widziałam dużą za 13zł. razem ze stemplem.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 10:21   #711
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Pokaż wiadomość
Dziękuję, bo ja nie mam talentu by coś sama na paznokciu namalować, tylko metoda woreczkową, czy gąbeczką, no i gotowe topy hologramowe.
Próbowałaś metodę woreczkową? to taki zamierzony bałagan wychodzi, podoba mi się jej łatwość wykonania, jeśli się połączy dwa współgrające kolory np: brąz ze złotem, to wychodzi podobnie jak pozłotko.
Kupię jedną płytkę, na all widziałam dużą za 13zł. razem ze stemplem.
Z woreczkami jeszcze nie próbowałam.

Co do stempli to polecam się im przyjrzeć bo ja na allegro kupiłam gotowy zestaw i stempel okazał się tak twardy że nie dało się nim stemplować, na szczęście mi nie był potrzebny bo mam z Essence taki malutki wygodny i miękki co najważniejsze. W Naturze gotowe pudełeczko ze stemplem, chyba jedną płytką i szpachelką (to akurat nie do użytku, mi się lepiej sprawdzają stare karty np. do bankomatu) kosztuje coś około 10 zł.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 10:23   #712
takababa
Raczkowanie
 
Avatar takababa
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 80
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Ja kilka miesięcy temu wpadłam w stemple. Ale fakt, że poza pierwszymi kupionymi na szybko na all teraz przeglądam sobie ebay i zamawiam za mniejsze pieniądze z Chin - wtedy mi nie szkoda aż tak kasy.
Nauczyć się można, trochę cierpliwości i dobry stempel
Ja też mam czasami mieszane uczucia co do mojego wyglądu ze stemplami ale skoro je lubię to czasami robię i już
A inna sprawa że często zamiast bardzo kontrastowych robię sobie np. białym lakierem delikatne wzorki na bladych paznokciach i tyle. I w zdecydowanej większości do stempli używam GR rich color - są do tego naprawdę bardzo dobre (a na wierzch i tak zawsze daję top).
takababa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 10:58   #713
izabela_1234
~-~-~-
 
Avatar izabela_1234
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 214
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Nałożyłam Evree na paznokcie i już mi się podoba bardziej niż Regenerum - Regenerum od początku mi lecieć nie chciało przez ten pędzelek i musiałam je przekłuwać a Evree działa i jakby lepiej się wchłania, resztki wtarłam w skórki i nie ma żadnej tłustości. Fajny gadżecik, może kupię jeszcze mamie jak zajdę do Rossa.
Ja wczoraj poleciałam do Rossmana i kupilam serum Evree
Nie mialam Regenerum wiec nie mam jak porownac, ale juz wczoraj nakladalam Evree i dzis, strasznie ciekawa jestem efektow
mam nadzieje ze sie nam sprawdzi Często zamierzasz stosowac? Nie znalazłam na opakowaniu zalecanej ilości stosowania :P
izabela_1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 11:03   #714
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez izabela_1234 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj poleciałam do Rossmana i kupilam serum Evree
Nie mialam Regenerum wiec nie mam jak porownac, ale juz wczoraj nakladalam Evree i dzis, strasznie ciekawa jestem efektow
mam nadzieje ze sie nam sprawdzi Często zamierzasz stosowac? Nie znalazłam na opakowaniu zalecanej ilości stosowania :P
Ja zamierzam stosować zawsze kiedy mam możliwość, czyli przed snem na pewno codziennie a jak w dzień to nie wiem, może ze dwa razy uda mi się nałożyć albo chociaż raz żeby tego zaraz nie zmyć albo nie wytrzeć...
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 13:37   #715
ciekawajak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny
Wiadomości: 118
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Macie pojęcie jak dostać oliwke Peclasanus?
__________________
Wiedza to skarb. Dlatego pytam często by być bogatą
ciekawajak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 14:04   #716
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Hej!
Jakiś czas temu dziewczyny pisały o zastrzałach.

Chciałabym się dopytać, bo akurat mam problem z jednym palcem: czuję tak jakby coś mi się wbijało pod płytkę, przyrost zaczął się odrywać i czuję takie gorąco cały czas w tym palcu w obrębie opuszka.

Koleżanka z pracy powiedziała żebym wymoczyła palec we wrzątku bo może mi się zastrzał robić. Czy ma rację? Jak to się leczy? Czy jak zaczął się robić to wrzątek wystarczy?

Wczoraj piłowałam paznokcie - nic szczególnego, a dziś zaczęło mi sie tak robić nie uszkodziłam paznokci, ani nic... czy tak sam z siebie, od piłowania może powstać "zastrzał"?
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 14:31   #717
Rigore
Raczkowanie
 
Avatar Rigore
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 130
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Pokaż wiadomość
Wy tu macie długie paznokcie to się poradzę.
Czy opłaca się kupować stempelki?
Trudno się je robi na paznokciu?
Czy można stemplować zwykłym lakierem np: Golden Rose?
Czy stemple po zrobieniu wyglądają ładnie?

Jako, że ja jestem uzależniona od stempelków, chociaż uzależnienie to jest bardziej kolekcjonerskie to ci odpowiem:

Opłaca się kupować ale należy to robić z rozwagą. Zamawiałam płytki i z Cheeky i z BudleMonster i MoYOU i z allegro a teraz w większości z aliexpress. Renomowane firmy jak te 3 pierwsze mają dobrej jakości płytki i stemple wychodzą bardzo ładnie. Z tymi z allegro i Aliexpress różnie bywa (te na allegro są z aliexpress więc nie opłaca się kupować bo się przepłaca). Z Ali trafiały mi się buble i takie co jakością nie odbiegają od markowych. Jak zaczynałam swoją przygodę ze stemplami to na początku rzuciłam to w kąt bo nic mi nie wychodziło. Okazało się że i lakier i stempel były do D.

Czy trudno się je robi? Na początku tak. Trzeba dojść do wprawy. Liczy się też użyty i lakier i stempel. Jak masz lakier mało napigmentowany a stempel złej jakości do wyjdzie ci z tego wielkie G - marne odbicie i zero efektu.

Paznokcie wyglądają bardzo ładnie. Ja czasami wrzucam tutaj foty mojego mani z stempelkami.

Kiedyś prowadziłam bloga na ten temat ale już dawno zaprzestałam. Jednak możesz tam znaleźć foty mojego ulubionego stempla oraz spis lakierów, które nie są stricte do stempli a odbijają się idealnie.

nailstamping4fun.blogspot .com

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Hej!
Jakiś czas temu dziewczyny pisały o zastrzałach.



Koleżanka z pracy powiedziała żebym wymoczyła palec we wrzątku bo może mi się zastrzał robić. Czy ma rację? Jak to się leczy? Czy jak zaczął się robić to wrzątek wystarczy?
Ma rację ale we wrzątku nie dasz rady Odczekaj chwile i zamaczaj palec na 1-2 sek - ile wytrzymasz. Ja ze swojej strony polecam octenisept.
Rigore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 14:51   #718
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Rigore Pokaż wiadomość
Ma rację ale we wrzątku nie dasz rady Odczekaj chwile i zamaczaj palec na 1-2 sek - ile wytrzymasz. Ja ze swojej strony polecam octenisept.
Przed chwilą moczyłam zrobiłam jak pisałaś, trochę odczekałam i moczyłam tak z 2min (dłużej nie bo w pracy jestem).

Na 7 umówiłam sobie wizytę u dermatologa, tzn. nie z zastrzałem, ale jak nie przejdzie to powiem też o tym.

Zastanawiam się tylko skąd mi się to wzieło
Bo z czynników jakie wyczytałam na internecie nic nie wystąpiło u mnie dosłownie nic - nawet piłowałam paznokieć poza opuszek, więc nie wiem w jaki sposób mogłabym uszkodzić cokolwiek

A jak miałaś zastrzały to normalnie olejowałaś? Ja używam też serum wit.C Lovely, to nadal mogę używać czy odstawić?

Poza tym na wieczór wcieram olejek z olejkiem manuka (działa przeciwbakteryjnie i przeciwrzybicznie), więc nieogarniam jak mogę mieć stan zapalny i czy nadl mogę stosować ten olejek?
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 15:01   #719
Rigore
Raczkowanie
 
Avatar Rigore
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 130
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Przed chwilą moczyłam zrobiłam jak pisałaś, trochę odczekałam i moczyłam tak z 2min (dłużej nie bo w pracy jestem).

Na 7 umówiłam sobie wizytę u dermatologa, tzn. nie z zastrzałem, ale jak nie przejdzie to powiem też o tym.

Zastanawiam się tylko skąd mi się to wzieło
Bo z czynników jakie wyczytałam na internecie nic nie wystąpiło u mnie dosłownie nic - nawet piłowałam paznokieć poza opuszek, więc nie wiem w jaki sposób mogłabym uszkodzić cokolwiek

A jak miałaś zastrzały to normalnie olejowałaś? Ja używam też serum wit.C Lovely, to nadal mogę używać czy odstawić?

Poza tym na wieczór wcieram olejek z olejkiem manuka (działa przeciwbakteryjnie i przeciwrzybicznie), więc nieogarniam jak mogę mieć stan zapalny i czy nadl mogę stosować ten olejek?

Wiesz, spytaj dermatologa jak będziesz. Ja czasami olejowałam, stosowałam też olejek herbaciany ale paznokieć po zastrzale mam fatalny jak na razie więc może jednak spytaj eksperta
Rigore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 15:05   #720
Kieculek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 67
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Wszyscy mają serum Evree mam i ja!
druga sprawa, zgęstniała mi odżywka diamentowa z GR. to znak że nadaje sie tylko do kosza? jeśli tak to jaką polecacie do kruchych i rozdwajających sie paznokci?

Evelline 8w1 odpada,odżywka najlepiej bez formaldehydu
Kieculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-18 21:26:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:06.