wakacje z dzieckiem - gdzie ?? wasze opinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-06, 09:59   #1
micc@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 151

wakacje z dzieckiem - gdzie ?? wasze opinie


Kochane wizazanki,

niesmialo juz zaczynam planowac wakacje, chcialabym sie zapytac
czy znacie moze jakies fajne miejsca, gdzie mozna pojechac z rocznym dzieckiem... zalezy mi glownie, zeby bylo w miare spokojnie, bezpiecznie, czysto... no i zeby maluch mogl poszalec - oczywiscie na miare jego jeszcze skromnych mozliwosci (basen, plac zabaw)

Moze same bylyscie ze swoimi maluchami albo znacie z opowiadan... bede wdzieczna za kazda propozycje zagraniczyna jak i krajowa...

dziekuje i pozdrawiam...

Edytowane przez micc@
Czas edycji: 2007-02-06 o 10:34
micc@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 14:21   #2
Misia.m
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 195
GG do Misia.m
Dot.: wakacje z dzieckiem - gdzie ??

Zerknij sobie na ofertę Borowiny,na Roztoczu,może okaże się wystarczająca.
Z reguły przyjeźdżają tu goście ze starszymi nieco dziećmi,ale bezpiecznie jest napewno,pani Lucynka czuwa i...robi świetne gofry z owocami.
Ja je uwielbiam!
http://www.wakacje.agro.pl/oferty/in...s&s=1&sort=&c=



Misia.m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 18:12   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: wakacje z dzieckiem - gdzie ??

Ja z rocznym dzieciakiem bylam nad morzem ,mialo wszytsko co potrzeba plaze ,wode i zadowolonych rodziców

mieszkalismy na kwaterze prywatnej troche dalej od morza dzieki temu nie bylo halasu,wlasna lazienka i kuchnia to podstawa .no ale trzeba trafic na pogode

jezdze co roku nad morze i zawsze mam super pogode i nigdy nie trafilam na sinice.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/



Edytowane przez paula78
Czas edycji: 2007-04-16 o 07:24
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 18:26   #4
DosiaB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 15
Dot.: wakacje z dzieckiem - gdzie ??

My w ubiegłym roku zabralismy nasze dziewczynki na Rodos. Mialy wówczas 4 lata jedna, druga 9 miesięcy. Było super. Pogoda przepiękna, woda w basenie i morzu ciepła. Wyszalały sie za wszystkie czasy. Spędziliśmy tam dwa ostatnie tygodnie czerwca. Wróciliśmy wypoczęci i zrelaksowani, pełni wrażeń. W tym roku równiez wybieramy się do Grecji. Tym razem na Thassos.
Wcześniej wybieraliśmy nasze morze, ale niestety podróż zdecydowanie bardziej męcząca (mieszkamy w Krakowie), pogoda bywa różna a woda, gdy tylko się nagrzeje roi się od sinic. A ceny....atronomiczne.
DosiaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 12:17   #5
efcia76
Przyczajenie
 
Avatar efcia76
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: wakacje z dzieckiem - gdzie ??

no cześć. Ja też planuję wyjazd na wakacje do Grecji tylko powiem szczerze w tym gąszczy ofert czuję się zagubiona. zależy mi na fajnym miejscu - to będą nasze pierwsze z 2 letnim synkiem wakacje za granicą.
efcia76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 18:59   #6
Wiedziemka
Raczkowanie
 
Avatar Wiedziemka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 314
Dot.: wakacje z dzieckiem - gdzie ??

ja rocznego smyka zabrałam na turnieje rycerskie odbywające się w okolicach Olsztyna - od lat sama jeżdżę na takowe jako uczestnik, nie chciałam zamykać malucha w domu z dziadkami - pojechaliśmy, nocowaliśmy pod namiotami, na sianie, szlaelismy na Grunwaldzie, w Działdowie, Nidzicy - Wojtkowi szalenie się podobało
Wiedziemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 20:01   #7
martinka_81
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 137
GG do martinka_81
Dot.: wakacje z dzieckiem - gdzie ??

wazne jest tez jakie biuro podrozy sie wybierze, bo to bardzo wazne czy pracownicy przyjmuja uwage do tego ze masz male dziecko i wiedza jak Ci pomoc itd. Ja mialam juz jedna niemila przygode z tym zwiazana. Ostatnio postawilam ba fun club i jestem zadowolona, tzn rok temu postawilam i bylo ok.
martinka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-03, 17:32   #8
martinka_81
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 137
GG do martinka_81
Dot.: wakacje z dzieckiem - gdzie ??

osobiscie do wyjazdow z dzieckiem polecam dobre biuro ktore zna sie na rzeczy, ja znam jedno takie a dlugo szukalam - Fun Club
martinka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 07:37   #9
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: wakacje z dzieckiem - gdzie ??

Ja z 7 miesięcznym synkiem byłam w Tunezji. Teraz ma ponad roczek jedziemy do Włoch, a jak będzie miał niecałe 2 latka do Tajlandii.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 15:14   #10
Ameera
Raczkowanie
 
Avatar Ameera
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 209
Dot.: wakacje z dzieckiem - gdzie ??

Włochy
Ameera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 12:28   #11
rudykotek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17
Dot.: wakacje z dzieckiem - gdzie ??

Do Centrum Bajki w Pacanowie- dla każdego dziecka to będzie niezapomniany wyjazd i wrazenia po budynkach wygladających niczym ogromne baby z piasku.
rudykotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-22, 18:44   #12
Mycha84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 709
Dot.: wakacje z dzieckiem - gdzie ??

nad Polskim morzem fajnie jest w Rowach, bo jest spokojniej niż w większych kurortach, ale też nie bez atrakcji, chociaż pojęcia nie mam jak tam wygląda po zimie (słyszałam, że w wielu miejscach zmyło plaże), a za granicą chyba najważniejsze jest takie wypośrodkowanie atrakcji dla rodziców i dzieci, bo wiadomo, nie każdy lubi to samo. My w tym będziemy korzystać z klubu dla dzieci w hotelu i polskiej opiekunki, bardzo mi się ta "instytucja" podoba
Mycha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 13:04   #13
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: wakacje z dzieckiem - gdzie ??

My jedziemy na wakacje na Bialorus.
To dlatego, ze moj maz zakochal sie we wschodniej kulturze i wioskach jak z XIX wieku. Zjezdzilismy juz tereny polozone tuz przy wschodniej granicy. Od wioski do wioski, polnymi sciezkami, przez lasy.
Jedziemy oczywiscie z dzieckiem, ktore w wakacje skonczy poltora roku.
Pozdrawiam.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 17:33   #14
olioko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 129
Dot.: wakacje z dzieckiem - gdzie ??

Cześć.Piszesz, że chcesz żeby było spokojnie, cicho i bezpiecznie. Wydaje mi się, że najlepsze rozwiązanie to agroturystyka. Spełnia wszystkie Twoje wymagania. A co do malucha, to wiem , że dla niego w tym wieku każde miejsce jest polem do szaleństwa. Widok konika, czy kury ,to jest dla dzieci to co lubią.. Polecam
olioko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 12:09   #15
klara01
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 233
Dot.: wakacje z dzieckiem - gdzie ??

Ja myslałam o tym,zeby jednak wybrac sie gdzies gdzie przez te 14 dni nie będziemy sie martwic o pogode.
W sumie napwet jak patrze na ceny takich wycieczek w biurach podrózy to naprawde wychodzi na to samo,jesli mielibysmy spedzic je w naszym kraju.
A jeszcze pozytywne jest w tym to ze biura podrózy maja dobre promocje dla dzieci( ostatnio widziałam cos takiego w Orbisie)
wiec albo leca za darmo,albo po prostu płaci sie za nie przysłowiowe grosze.
Czy któras z Was leciała z 2 latkiem np. nad Morze Sródziemne?
klara01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 11:43   #16
Asiuulka89
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuulka89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 598
Dot.: wakacje z dzieckiem - gdzie ??

w sieprniu jedziemy do wloch wtedy moje dziecko bedzie mialo 6 i pol miesaca narazie dojazd wlasny a za rok juz samolotem do grcji chcemy
Asiuulka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 19:55   #17
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: wakacje z dzieckiem - gdzie ??

My wybieramy sie z moim rocznym smykiem we wrzesniu do Grecji lub Hiszpani samolotem na 2 tygodnie.
W przyszłym tygodniu jedziemy na kilka dni do Trojmiasta
__________________
jeszcze nie wiem co tu wpisac
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 13:03   #18
florencja30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: wakacje z dzieckiem - gdzie ??

Polecam pobyt u Pani Ani Sadurskiej w miejscowości Karmanowice, jest ona położona miedzy Kazimierzem dolnym a Nałęczowem. Gospodyni bardzo mila, pokoje czyste, atmosfera super, posiłki wyśmienite. na podwórku mnóstwo zwierząt kury, kaczki, kozy, strusie. wszystkim rodzicom polecamy pobyt przy wąwozie! cena 35 zl za dobę od osoby! naprawdę warto!!
florencja30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 11:14   #19
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: wakacje z dzieckiem - gdzie ??

Ja moge polecic Cala'n Bosch na Minorce, a dokladnie hotel Marinda Gardens. Bylismy pod koniec maja z naszym wtedy 15-miesiecznym synkiem i jest to typowy hotel dla rodzin z dziecmi i starszych osob-zadnych dzikich imprez jak na sasiednich Ibizie i Majorce. Bylo mnostwo dzieci, wiec maly sie wybawil za wszystkie czasy, fajne baseny, plac zabaw, a dla starszych dzieci (chyba powyzej 3 lat) klub, w ktorym mogly sie bawic pod okiem opiekunek caly dzien, wieczorem dyskoteki dla dzieci i troche rozrywki dla rodzicow na ogromnym tarasie. Ogolnie bardzo dobrze wspominam te wakacje, zapoznalismy pare Szkotow z ktorymi codziennie wychodzilismy na piwko na taras Domki skladaly sie z jednej sypialni, lazienki, salonu z niewielka kuchenka (mikrofalowka, lodowka, czajnik, kuchenka elektryczna, zlew, garnki, talerze itd) i tarasu. Bardzo polecam, my napewno wrocimy
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-22, 13:18   #20
krycha_885
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: wakacje z dzieckiem - gdzie ??

spam

Edytowane przez Westalka
Czas edycji: 2011-01-23 o 08:59
krycha_885 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 12:13   #21
Marcin i Ania 12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: wakacje z dzieckiem - gdzie ??

Polecam pensjonat Solis w Sarbinowie. Pokoje są naprawdę o wysokim standardzie ( ok 3-4hotelowe gwiazdki) znakomita restauracja i niskie ceny ( w zeszłym roku za pobyt tygodniowy zapłaciliśmy 590zł od osoby)
w okolicy jest latarnia, ogrody hortulus, mielno, koszalin, kołobrzeg - wszędzie jest bardzo blisko.
na terenie obiektu jest właśnie plac zabaw, basen, kort tenisowy i wiele innych przydatnych umilaczy ;]
W tym roku też jedziemy do Solis tylko że wynajeliśmy drewniany domek.
Polecam wszystkim ceniącym spokój i komfort
Marcin i Ania 12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 20:44   #22
adzia2011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: wakacje z dzieckiem - gdzie ??

Cześć kochani!
Ja wybieram się z moim maleństwem (na razie, bo przecież do sierpnia to już niezły pultasek na pewno będzie, ur. 10-10-2010) do mojej ukochanej Chorwacji!
Fakt, boję się, ale Mały uwielwia spać w samochodzie, będziemy robić przerwy. Mamy zaplanowany 10 dniowy pobyt na fajnym Campingu koło Splitu.
Potrzebuję tylko łóżeczka turystycznego na tą podróż...
Biorę udział właśnie w konkursie na matcepolce, w którym jest fajne, takie kolorowe łóżeczko do wygrania.
Może wygram!
Oby!
Pozdrawiam Was.
A Wy co planujecie na ten rok?
adzia2011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 21:36   #23
kasiax86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 57
Dot.: wakacje z dzieckiem - gdzie ??

W Chorwacji byłam w zeszłym roku, super tam jest Jeśli szukasz jakiś noclegów, to ja znalazłam na tej stronie - noclegi w Chorwacji, tylko jak widzę to już chyba nie ma tego apartamentu. Ale ogólnie oferta z bałkanów jest dość bogata. Szczególnie opłaca się wybierać czerwiec, bo pogoda jest super, a jednak trochę taniej niż w lipcu czy sierpniu.

W tym roku wybieramy się z mężem na majówkę do SPA do Kołobrzegu, ale to tylko 4 dniowy wyjazd. Na dłuższe wczasy to także pozostajemy przy Bałkanach, tym razem Bułgaria. Ogólnie z Bałkanów jesteśmy bardzo zadowoleni bo już trzy lata temu byliśmy w Czarnogórze. Uważam, że mają tam przyzwoite ceny zwłaszcza w porównaniu z Grecją czy Hiszpanią. A te kompleksy są super wyposażone. Nasze dziecko ma już 4 lata, tak więc coś tam skorzysta. W Bułgarii na Słonecznym Brzegu oglądałam zdjęcia i super są te parki wodne http://www.apartamenty-privilege.com/atrakcje - na zdjęciach wygląda extra, myślę że w rzeczywistości też. Raczej się nie zawiodę bo z Chorwacji przywiązłam naprawdę miłe wspomnienia.

My także wybieramy się samochodem do Bułgarii. Jest około 1600 km i łącznie można zajechać z 24h. Oczywiście gdzieś zrobimy długi postój na nocleg. Jedzie się przez Słowację i Węgry, a potem chyba obwodnicą Bukaresztu z tego co kojarzę. Ktoś się wybiera do Bułgarii z Was ?
kasiax86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 14:16   #24
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: wakacje z dzieckiem - gdzie ??

moi znajomi jechali koleja transsyberyjska nad bajkal
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 22:00   #25
agulla71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 12
Dot.: wakacje z dzieckiem - gdzie ??

Cytat:
Napisane przez adzia2011 Pokaż wiadomość
Cześć kochani!
Ja wybieram się z moim maleństwem (na razie, bo przecież do sierpnia to już niezły pultasek na pewno będzie, ur. 10-10-2010) do mojej ukochanej Chorwacji!
Fakt, boję się, ale Mały uwielwia spać w samochodzie, będziemy robić przerwy.
A Wy co planujecie na ten rok?
Pomyśl nad atrakcjami, jak małego zabawić. Moja córeczka, jak była w podobnym wieku jak Twój w sierpniu była dość trudna w podróży, ale do opanowania Tzn. miałam zabawki i chrupki, które ratowały życie. Robiliśmy przerwy, jak już było ciężko, wymęczliśmy ją chodzeniem (jeszcze za rączki chodziła), potem obiadek i do auta - zmęczona zasypiała. Przerwy długie były - po ok. 2 godziny. I tak pokonaliśmy całą drogę, krok po kroku z Bielska - Białej aż za Florencję w dwa dni. Z powrotem wymęczyłam ją ostatniego dnia, wyjechaliśmy o 5 rano i udało się jednym ciągiem dojechać.
Kiedy z kolei sama jechałam z 10-miesięczną P. 800 km wzięłam dwa foteliki - ten starszy leżący i siedzący i zmieniałam jej.

Ze starszym dzieckiem, jak teraz, nie wyobrażam sobie wyjazdu w miejsce, gdzie nie ma opieki nad dziećmi, a może nie tyle opieki co atrakcyjnego programu zabaw. Dlatego jedziemy z Rainbow Tours na Peloponez - bardzo fajna i niedroga oferta.
agulla71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 22:08   #26
agulla71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 12
Dot.: wakacje z dzieckiem - gdzie ??

Cytat:
Napisane przez adzia2011 Pokaż wiadomość
Cześć kochani!
Ja wybieram się z moim maleństwem (na razie, bo przecież do sierpnia to już niezły pultasek na pewno będzie, ur. 10-10-2010) do mojej ukochanej Chorwacji!
Fakt, boję się, ale Mały uwielwia spać w samochodzie, będziemy robić przerwy. Mamy zaplanowany 10 dniowy pobyt na fajnym Campingu koło Splitu.
Potrzebuję tylko łóżeczka turystycznego na tą podróż...
Biorę udział właśnie w konkursie na matcepolce, w którym jest fajne, takie kolorowe łóżeczko do wygrania.
Może wygram!
Oby!
Pozdrawiam Was.
A Wy co planujecie na ten rok?
Trzymam kciuki, żebyś wygrała łóżeczko!

Właśnei napisałam długiego posta i mi wcięło... W skrócie: postaraj się w miarę mądrze zagospodarować czas małemu. Moje córeczki były trudne do podróży samochodem w wieku Twojego synka w sierpniu. Ale udawało nam się pokonać długie trasy, nawet 1800 km zabawiając je (specjalnie kupiłam nowe zabawki, zrobiłam kolorowe origami itp) i zatrzymując się co jakiś czas na 1,5-2 przerwy, żeby się maluchy wybiegaly (chodziły za rączkę) aż za bardzo, zjadły coś i padły w aucie.
A jak sama jechałam 600 km z 10-miesięczną córeczką wzięłam ze sobą 2 foteliki - ten niemowlęcy i ten większy i zmieniałam jej pozycję co jakiś czas.

Ze starszym dzieckiem, jak teraz, nie wyobrażam sobie wyjazdu w miejsce, gdzie nie ma opieki nad dziećmi, a może nie tyle opieki co atrakcyjnego programu zabaw. Dlatego jedziemy z Rainbow Tours na Peloponez - bardzo fajna i niedroga oferta.
agulla71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 10:16   #27
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: wakacje z dzieckiem - gdzie ??

Ja z 1,5 rocznym synkiem pojechaliśmy do Włoch. Jechaliśmy nocą, dzięki czemy mały prawie całą drogę przespał. Także polecam podróżowanie nocne.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 10:51   #28
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: wakacje z dzieckiem - gdzie ??

Cytat:
Napisane przez agulla71 Pokaż wiadomość
Kiedy z kolei sama jechałam z 10-miesięczną P. 800 km wzięłam dwa foteliki - ten starszy leżący i siedzący i zmieniałam jej.
I dała się wsadzić do leżącego??

Mój syn takie cyrki robił w tym foteliku od 6go miesiąca, że problem był wrócić 10km od dziadków.

______________

Przeglądam wątek w poszukiwaniu ciekawych miejsc i nic nie znalazłam. Jakoś masy propozycji się spodziewałam, a tu niewiele...
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 09:00   #29
agulla71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 12
Dot.: wakacje z dzieckiem - gdzie ??

Ja jadę z Rainbow na Peloponez, też ze względu na tą atrakcyjną ofertę z Figloklubami. Myślę, że jest to najlepsze rozwiązanie i cenowo i programowo teraz na rynku.
Bać się nie musisz - animatorzy to naprawdę doskonale przygotowani młodzi ludzie mający energię, żeby te dzieciaki dogonić, haha i zainteresować je przez cały dzień - tydzień, czy dwa. Program jest tak bogaty w atrakcje dla dzieciaków, od piosenek, przez przebieranki, zajęcia plastyczne, po sportowe, że naprawdę, moim zdaniem, nie na nad czym się tu zastanawiać.
agulla71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 22:46   #30
Mirella1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 31
Dot.: wakacje z dzieckiem - gdzie ??

Też interesowałam się tym tematem. tutaj możesz znaleźć co nieco więcej. https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25744570
Mirella1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-12 13:57:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:38.