❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤ - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-03-23, 19:41   #2311
M a g d a l e n a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 842
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
Hm nie wydaje mi sie. Zalezy od dziecka i wieeelu czynnikow. A patrzyłas butelki medela? Slyszalam ze calma chyba dobre sa jesli chodzi o kp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mam tą z medeli. Wcina i z niej i z avent natural. Na początku mu calma nie podchodziła. Tylko obie te butelki maja smoczki twarde (avent mniej) i wg mnie absolutnie nie przypominają brodawki. W necie widziałam jedna butelkę, która imituje pierś - mimijumi (droga jak cholera! 🤦☠♀️).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
M a g d a l e n a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 19:44   #2312
klaudetka
Wtajemniczenie
 
Avatar klaudetka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 369
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

My też raczej codziennie kąpiemy. Ale dziś miała gorszy humor na starcie i cycus po też średnio pomógł
Znów sie miotała przy usypianiu nie wiem co było nie tak, bo przed spacerem o 17 było ok

Czasem mnie smuci to że nie umiem odczytać jej pragnień, nawet czasem nie wiem czy chce np jeść częściej a jak płacze to tulenie jej nigdy nie pasuje...ech

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
klaudetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 19:47   #2313
szwedka007
Wtajemniczenie
 
Avatar szwedka007
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 386
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez M a g d a l e n a Pokaż wiadomość
Raz mi się zdarzyło 110 ml. Zazwyczaj mam ok 60-70 ml. Czasem jest 40, czasem 90. Dla mojego smoczka tyle nie wystarcza na jedną porcję


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
po karmieniu piersią tyle sciagasz??? jak tak to suuper
ja teraz bez karmienia piersia najwiecej sciagne 40- 50ml
ale jeszcze sciagam chocby 2-3razy dziennie, ponoć kazda kropla jest ważna


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szwedka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 19:53   #2314
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez M a g d a l e n a Pokaż wiadomość
Codziennie kąpiecie maluchy?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
My codziennie. Mój starszy ma 5 lat i tylko jeden raz go chcieliśmy nie wykąpać. Nie mógł zasnąć prawie do rana, pamiętam to jak dziś. Siostra chyba ma to samo, bo jak w dzień nie śpi tak po kąpieli jednak jak już zaśnie to śpi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 19:57   #2315
Demeter_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 990
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

My co drugi dzień. W sumie to nie zauważyłam różnicy. I z kąpielą i bez usypia tak samo. Takie bezproblemowe dziecko mi się trafiło (tfu tfu)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Demeter_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 20:07   #2316
szwedka007
Wtajemniczenie
 
Avatar szwedka007
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 386
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez Demeter_ Pokaż wiadomość
My co drugi dzień. W sumie to nie zauważyłam różnicy. I z kąpielą i bez usypia tak samo. Takie bezproblemowe dziecko mi się trafiło (tfu tfu)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szczęściara

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szwedka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 20:10   #2317
M a g d a l e n a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 842
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez szwedka007 Pokaż wiadomość
po karmieniu piersią tyle sciagasz??? jak tak to suuper
ja teraz bez karmienia piersia najwiecej sciagne 40- 50ml
ale jeszcze sciagam chocby 2-3razy dziennie, ponoć kazda kropla jest ważna


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Nie nie. Młody nie je mi z piersi Te wieksze ilości mam zazwyczaj po nocy (w nocy nie jestem w stanie ściągać). Teraz będę kombinować karmić go z nakładka i drenem (bo u mnie to mleko nie leci od razu i on sie denerwuje). No i jeszcze raz chce kupić femaltiker. Myśle żeby dac nam 2 tygodnie. Jak nie zatrybi to poddaje się z kp...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
M a g d a l e n a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-23, 20:15   #2318
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez Hadise Pokaż wiadomość
Dziewczyny dużo wasze maluchy brudzą pieluszek ? U nas jest jedną w dzień i jedna w nocy...niby położna mowila, że przy kp może dziecko nie robić nawet kilka dni, ale szczęśliwsza jestem jak jest ich więcej ;p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W ciągu dnia robi tak 2 konkretne kupy i w nocy jedna - chociaż w nocy nie codziennie. Do tego kleksiki tez sie zdarzają, ale sika bardzo duzo

Cytat:
Napisane przez M a g d a l e n a Pokaż wiadomość
Codziennie kąpiecie maluchy?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
W szpitalu myłam go codziennie, po powrocie do domu co drugi dzień - położna powiedziała, ze dobrze. Do tego on nie ma problemu z zasypianiem i nie zaburza to naszego rytmu wieczornego, bo odkładam go do zasypiania 19-20. Teraz spi od 19:30 po karmieniu i kąpieli.
Z tym, ze chyba zaczniemy sie myć codziennie, bo synek to bardzo lubi i nie chce mu odbierać tej radości
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 20:17   #2319
szwedka007
Wtajemniczenie
 
Avatar szwedka007
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 386
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Tż wlasnie lulał młodą szumisiem i ... słyszę chrapanie oczywiście Tżta.
na szczescie mała tez spi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szwedka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 20:24   #2320
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez M a g d a l e n a Pokaż wiadomość
Mam tą z medeli. Wcina i z niej i z avent natural. Na początku mu calma nie podchodziła. Tylko obie te butelki maja smoczki twarde (avent mniej) i wg mnie absolutnie nie przypominają brodawki. W necie widziałam jedna butelkę, która imituje pierś - mimijumi (droga jak cholera! 🤦☠♀️).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Aha no to wiecej nie pomoge...
Cytat:
Napisane przez klaudetka Pokaż wiadomość
My też raczej codziennie kąpiemy. Ale dziś miała gorszy humor na starcie i cycus po też średnio pomógł
Znów sie miotała przy usypianiu nie wiem co było nie tak, bo przed spacerem o 17 było ok

Czasem mnie smuci to że nie umiem odczytać jej pragnień, nawet czasem nie wiem czy chce np jeść częściej a jak płacze to tulenie jej nigdy nie pasuje...ech

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moj starszy tez taki byl, zupełnie nie wiedziałam o co mu chodzi, jeszcze jak sie naczytałam ze matka zawsze wie... Minęło troche czasu i wszystko sie odwróciło, oswoil sie ze światem a ja mama stala sie dla niego najwazniejsza nic nie robisz zle! Po prostu tak jest i nie trzeba sie doszukiwac powodow...😘
Cytat:
Napisane przez szwedka007 Pokaż wiadomość
Tż wlasnie lulał młodą szumisiem i ... słyszę chrapanie oczywiście Tżta.
na szczescie mała tez spi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahahaha😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 20:44   #2321
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
Aha no to wiecej nie pomoge...

Moj starszy tez taki byl, zupełnie nie wiedziałam o co mu chodzi, jeszcze jak sie naczytałam ze matka zawsze wie... Minęło troche czasu i wszystko sie odwróciło, oswoil sie ze światem a ja mama stala sie dla niego najwazniejsza nic nie robisz zle! Po prostu tak jest i nie trzeba sie doszukiwac powodow...

Hahahaha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Oj tez się naczytałam przy najstarszej, ze matka wie, ze są rozne rodzaje płaczu na głód, to, tamto.... a moje dziecko się darlo non stop, w dodatku zawsze tak samo!
To mija na szczęście
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-23, 20:44   #2322
szwedka007
Wtajemniczenie
 
Avatar szwedka007
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 386
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez M a g d a l e n a Pokaż wiadomość
Nie nie. Młody nie je mi z piersi Te wieksze ilości mam zazwyczaj po nocy (w nocy nie jestem w stanie ściągać). Teraz będę kombinować karmić go z nakładka i drenem (bo u mnie to mleko nie leci od razu i on sie denerwuje). No i jeszcze raz chce kupić femaltiker. Myśle żeby dac nam 2 tygodnie. Jak nie zatrybi to poddaje się z kp...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kciuki aby Ci się udało i zatrybiło.
Mojej już nawet nie daję cyca bo sie tak denerwuje , ze mi sie tylko przykro robi i plakac mi sie chce. Staram sie juz tylko myslec o tym aby nie plakala, a byla usmiechnieta. Tylko wkurzaja mnie te pytania rodziny czy karmie. Jakby to bylo takie proste...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szwedka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 20:48   #2323
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez szwedka007 Pokaż wiadomość
Kciuki aby Ci się udało i zatrybiło.
Mojej już nawet nie daję cyca bo sie tak denerwuje , ze mi sie tylko przykro robi i plakac mi sie chce. Staram sie juz tylko myslec o tym aby nie plakala, a byla usmiechnieta. Tylko wkurzaja mnie te pytania rodziny czy karmie. Jakby to bylo takie proste...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Powiedz, ze wystawiasz na słońce w celu fotosyntezy.


Spoko, teraz ludzie pytają „czy karmisz?”, a potem się zaczyna „jeszcze karmisz?”....
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 21:00   #2324
szwedka007
Wtajemniczenie
 
Avatar szwedka007
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 386
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość
Powiedz, ze wystawiasz na słońce w celu fotosyntezy.


Spoko, teraz ludzie pytają „czy karmisz?”, a potem się zaczyna „jeszcze karmisz?”....


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szwedka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 21:25   #2325
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Moje dziecko chyba dziś na noc nie zasnie...nie mam jak sie wykąpać

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 21:53   #2326
M a g d a l e n a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 842
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez szwedka007 Pokaż wiadomość
Kciuki aby Ci się udało i zatrybiło.
Mojej już nawet nie daję cyca bo sie tak denerwuje , ze mi sie tylko przykro robi i plakac mi sie chce. Staram sie juz tylko myslec o tym aby nie plakala, a byla usmiechnieta. Tylko wkurzaja mnie te pytania rodziny czy karmie. Jakby to bylo takie proste...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Oj wiem co czujesz... Mi łzy w oczach stają jak on tak wściekłe paczę i nawet nie chce złapać. Ból serca nie do opisania Dlatego póki co samego cycka mu nie proponuje. Chce żeby chociaż z nakładki jadł.
Gdyby nie świadomość tego jak ważne jest dla dziecka mleko matki, to już dawno rzuciłabym to w ☠☠☠☠u. Ani ja bym się nie męczyła, ani mały. Dlatego daje nam jeszcze 2 tygodnie. Jeśli w tym czasie nie załapie na nakładce to odpuszczam.

Co do pytań, to tez mnie pytają czy karmie piersia Jak mówię, ze mieszanie, to Hmm.. jakby to powiedziec. Czuje, że „muszę się tłumaczyć” dlaczego nie karmie tylko piersia... Nie wiem jak to określić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
M a g d a l e n a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 21:54   #2327
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Nr1 ma atak kaszlu...od pół godziny kaszle...ja pier* jutro chrzest. Nie dość że dzis od 4 jestesmy na nogach to jeszcze teraz tak ją męczy....a rano jeszcze nic się nie działo. Mam dość tych jej chorób! !!! Ciekawe co będzie do rana..?...

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 21:56   #2328
Hadise
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 638
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez zVenus Pokaż wiadomość
Nr1 ma atak kaszlu...od pół godziny kaszle...ja pier* jutro chrzest. Nie dość że dzis od 4 jestesmy na nogach to jeszcze teraz tak ją męczy....a rano jeszcze nic się nie działo. Mam dość tych jej chorób! !!! Ciekawe co będzie do rana..?...

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Ale Ci się noc szykuje...biedna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hadise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 21:58   #2329
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez M a g d a l e n a Pokaż wiadomość
Oj wiem co czujesz... Mi łzy w oczach stają jak on tak wściekłe paczę i nawet nie chce złapać. Ból serca nie do opisania Dlatego póki co samego cycka mu nie proponuje. Chce żeby chociaż z nakładki jadł.
Gdyby nie świadomość tego jak ważne jest dla dziecka mleko matki, to już dawno rzuciłabym to w u. Ani ja bym się nie męczyła, ani mały. Dlatego daje nam jeszcze 2 tygodnie. Jeśli w tym czasie nie załapie na nakładce to odpuszczam.

Co do pytań, to tez mnie pytają czy karmie piersia Jak mówię, ze mieszanie, to Hmm.. jakby to powiedziec. Czuje, że „muszę się tłumaczyć” dlaczego nie karmie tylko piersia... Nie wiem jak to określić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Powiem Wam że mnie nigdy nie interesowało czy ktoś kp czy nie...wisi mi to. Ostatnio znajoma na klatce schodowej przedszkola pytała mnie czy kp i czy mnie piersi bola bo ją bolaly

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Hadise Pokaż wiadomość
Ale Ci się noc szykuje...biedna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A nr2 dopiero zasnela po walce od 19.30 dwóch kamieniach 30min drzemce. Mam nadzieje że spu na noc bo jest 23! Noc będzie nieciekawa...a jutro mamy chrzciny

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-23, 22:30   #2330
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez szwedka007 Pokaż wiadomość
Tylko wkurzaja mnie te pytania rodziny czy karmie.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Odpowiedz im: "nie, głodzę".


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 23:01   #2331
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez szwedka007 Pokaż wiadomość
Kciuki aby Ci się udało i zatrybiło.
Mojej już nawet nie daję cyca bo sie tak denerwuje , ze mi sie tylko przykro robi i plakac mi sie chce. Staram sie juz tylko myslec o tym aby nie plakala, a byla usmiechnieta. Tylko wkurzaja mnie te pytania rodziny czy karmie. Jakby to bylo takie proste...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiem co czujesz też przez to przechodze. Przy cycu 5 min a później pluje i kręci się więc poddaje się i podaje odciągnięte mleko. Też nie chce na mm przejść więc daje sobie do maja czas. Najważniejsze jednak aby mama była wyluzowana a dziecko najedzone.
Cytat:
Napisane przez M a g d a l e n a Pokaż wiadomość
Oj wiem co czujesz... Mi łzy w oczach stają jak on tak wściekłe paczę i nawet nie chce złapać. Ból serca nie do opisania Dlatego póki co samego cycka mu nie proponuje. Chce żeby chociaż z nakładki jadł.
Gdyby nie świadomość tego jak ważne jest dla dziecka mleko matki, to już dawno rzuciłabym to w u. Ani ja bym się nie męczyła, ani mały. Dlatego daje nam jeszcze 2 tygodnie. Jeśli w tym czasie nie załapie na nakładce to odpuszczam.

Co do pytań, to tez mnie pytają czy karmie piersia Jak mówię, ze mieszanie, to Hmm.. jakby to powiedziec. Czuje, że „muszę się tłumaczyć” dlaczego nie karmie tylko piersia... Nie wiem jak to określić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nic nikomu do tego dlaczego nie karmisz jedynie piersią. Chociaż ja również bronie się przed mm. W wtorek ide na jeszcze jedną konsultacje a potem jedynie kp bez odciągania a jak nie wyjdzie to mm. Trudno może z kolejnym dzieckiem wyjdzie jak tylko urodze i położą mi dziecko na piersi to pierwsze co zrobie to sprawdze wędzidełko bo widać medyczny personel nie wie jak sprawdzić poprawnie:d
Cytat:
Napisane przez zVenus Pokaż wiadomość
Nr1 ma atak kaszlu...od pół godziny kaszle...ja pier* jutro chrzest. Nie dość że dzis od 4 jestesmy na nogach to jeszcze teraz tak ją męczy....a rano jeszcze nic się nie działo. Mam dość tych jej chorób! !!! Ciekawe co będzie do rana..?...

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Oby jakoś zasneła i dała ci złapać oddech przed jutrem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 23:50   #2332
Heidi_
Rozeznanie
 
Avatar Heidi_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 936
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Boże, dziewczyny, co ja dziś przeżyłam z tą małą to dramat. Jak już wiecie katar nie dał dam spać poprzedniej nocy, na dodatek doszedł kaszel. Mimo to mała w ciągu dnia ładnie spała, jadła itp. Poczekałam aż M. wróci z pracy i pojechaliśmy do pediatry (piątek, godz. 17:30). Pani na dzień dobry stwierdziła, że ten kaszel to bardzo brzydki i dała skierowanie do szpitala - na przeswietlenie płuc, jak stwierdziła. Pojechaliśmy na drugi koniec Warszawy, bo rzekomo tam miało pójść szybko i sprawnie i co? I spędziliśmy w oczekiwaniu na łaskawe przyjęcie z 5 tygodniowym dzieckiem 3 godziny. Dzieci w kolejce, z naszą Marysią, było troje. 3 GODZINY. Serio, pieprzę ten nfz jak to tak ma wyglądać, przecież to jest aż śmieszne. Pomijając już fakt że jak siedzieliśmy już w poczekalni oddziału pediatrycznego to czuliśmy się jak w opuszczonym szpitalu - pusto, posadzone światła, nie ma nikogo, M. 10 minut szukał kogokolwiek z personelu żeby zapytać ile to jeszcze potrwa. Na koniec pani doktor pretensjonalnyn tonem ogłosiła że na darmo tu przyjechaliśmy, bo ona w płucach nic nie słyszy. Podsumowując, mamy robić inhalacje, oczyszczać nos jak oczyszczaliśmy i czekać na rozwój wydarzeń.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
There's nothing so black as the inferno of the human mind.

Ćwiczenia z Jillian Michaels - 6/30
Heidi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-24, 01:40   #2333
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: Mamusie Lutowe 2018

Byliśmy dziś u znajomych oglądając mecz , żeby nie świecić tam cycem w ciagu dnia odciągnęłam mleko i dodatkowo wyjęłam.zamrożone. Do 24'synek był bardzo greczny. Albo spał, albo leżał i zajmował się sobą
Muszę jutro przebrać rzeczy bo juz większość jest za mała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-24, 01:59   #2334
Shelby_a
Zadomowienie
 
Avatar Shelby_a
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 558
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez M a g d a l e n a Pokaż wiadomość
Oj wiem co czujesz... Mi łzy w oczach stają jak on tak wściekłe paczę i nawet nie chce złapać. Ból serca nie do opisania Dlatego póki co samego cycka mu nie proponuje. Chce żeby chociaż z nakładki jadł.
Gdyby nie świadomość tego jak ważne jest dla dziecka mleko matki, to już dawno rzuciłabym to w ☠☠☠☠u. Ani ja bym się nie męczyła, ani mały. Dlatego daje nam jeszcze 2 tygodnie. Jeśli w tym czasie nie załapie na nakładce to odpuszczam.

Co do pytań, to tez mnie pytają czy karmie piersia Jak mówię, ze mieszanie, to Hmm.. jakby to powiedziec. Czuje, że „muszę się tłumaczyć” dlaczego nie karmie tylko piersia... Nie wiem jak to określić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Trzymaj sie I pozostale dziewczyny ktore maja trudnosci z kp tez... Pamietam jak w szpitalu tez ryczalam jak mala nie chciala piersi. Na dodatek moja sasiadka miala dziecko ktore jadlo prawie bez przerwy-dla mnie to byl dramat. Trzymam za Was kciuki a jak nie wyjdzie to przeciez juz tyle czasu walczylyscie..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Shelby_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-24, 03:22   #2335
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Heidi takie maluszki powinny mieć pierwszeństwo. Dla was to też ogromny stres tyle czekać. No i pidejście lekarki eh... takie zachowanie i podejście do pacjenta to jeden z powodów dla którego do PL już nigdy nie wróce.

Dziś mój TŻ mnie zawiódł. Mała miała kolke od 21 do 23 i chwile przed 23 TŻ krzyknoł przekleństwo z bezsilności. Polecialam na dół i ją zabrałam. Też już czasami wysiadam ale kurcze trzeba się opanować gdy trzyma się dziecko w ramionach. Co więcej jak ją zabrałam to odrazu usneła. Może czuła jego negatywne emocje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-24, 06:24   #2336
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez LoveMessages Pokaż wiadomość
Heidi takie maluszki powinny mieć pierwszeństwo. Dla was to też ogromny stres tyle czekać. No i pidejście lekarki eh... takie zachowanie i podejście do pacjenta to jeden z powodów dla którego do PL już nigdy nie wróce.

Dziś mój TŻ mnie zawiódł. Mała miała kolke od 21 do 23 i chwile przed 23 TŻ krzyknoł przekleństwo z bezsilności. Polecialam na dół i ją zabrałam. Też już czasami wysiadam ale kurcze trzeba się opanować gdy trzyma się dziecko w ramionach. Co więcej jak ją zabrałam to odrazu usneła. Może czuła jego negatywne emocje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas często tak jest że "zmiana osoby" uspokaja i mała zasypia. Człowiek się jednak denerwuje stresuje mimo że np nie krzyczy ale są jakieś emocje. Jak przyjdzie "świeża" osoba to jest lepiej. Ja tak miałam w szpitalu. Meczylam się z małą w nocy bo przez to rozejscie spojenia nie mogłam się ruszyć i jej normalnie wziąć. Czasem tak płakała że przychodzila położna. Tylko ją wzięła a dziecko kima. I ona do mnie że tylko ją wzięła i jej pospiewala chwile jak zaczęła płakać. No spoko. Tylko ja z łóżka wstawalam w meczarniach 10minut. Ale taka prawda że jak nie masz stresu i emocji to dziecko spokojne

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:24 ---------- Poprzedni post napisano o 07:22 ----------

Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość
Byliśmy dziś u znajomych oglądając mecz , żeby nie świecić tam cycem w ciagu dnia odciągnęłam mleko i dodatkowo wyjęłam.zamrożone. Do 24'synek był bardzo greczny. Albo spał, albo leżał i zajmował się sobą
Muszę jutro przebrać rzeczy bo juz większość jest za mała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie chcę czytać Twoich postów bo z zazdrości język sobie przygryzlam właśnie

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-24, 06:37   #2337
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Dzień dobry na porannym karmieniu, juz żarłok je sniadanie
W nocy pięknie spał, a mamuśkę budził uśmiechem. Jak ja go kocham zakapiora

Apropo szczepionek https://mamotoja.pl/kalendarz-szczep...4844,r1p1.html
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-24, 08:26   #2338
Hadise
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 638
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Hej

U nas noc nawet niezła, przerwy między kamieniami 3h a nie 2h jak ostatnio.

Jeszcze jak by po 5-6 rano zasypiał na trochę byłabym szczęśliwa

Dziewczyny muszę kupić sukienke jakaś na święta i komunię, na zakupy nie pojadę raczej zostaje internet. Któraś z Was ostatnio kupowała chyba ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hadise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-24, 10:17   #2339
szwedka007
Wtajemniczenie
 
Avatar szwedka007
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 386
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez M a g d a l e n a Pokaż wiadomość
Oj wiem co czujesz... Mi łzy w oczach stają jak on tak wściekłe paczę i nawet nie chce złapać. Ból serca nie do opisania Dlatego póki co samego cycka mu nie proponuje. Chce żeby chociaż z nakładki jadł.
Gdyby nie świadomość tego jak ważne jest dla dziecka mleko matki, to już dawno rzuciłabym to w ☠☠☠☠u. Ani ja bym się nie męczyła, ani mały. Dlatego daje nam jeszcze 2 tygodnie. Jeśli w tym czasie nie załapie na nakładce to odpuszczam.

Co do pytań, to tez mnie pytają czy karmie piersia Jak mówię, ze mieszanie, to Hmm.. jakby to powiedziec. Czuje, że „muszę się tłumaczyć” dlaczego nie karmie tylko piersia... Nie wiem jak to określić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Qrde a jak to jest że np. Rumunki które rzebrzą na ulicach nie mają z kp problemów. Biedota zawsze wykarmi te swoje dzieci. A my tyle wiadomości mamy, a tyle problemów

a już karmisz przez te nakladki?? Daj znać jak idzie.
Cytat:
Napisane przez zVenus Pokaż wiadomość
Nr1 ma atak kaszlu...od pół godziny kaszle...ja pier* jutro chrzest. Nie dość że dzis od 4 jestesmy na nogach to jeszcze teraz tak ją męczy....a rano jeszcze nic się nie działo. Mam dość tych jej chorób! !!! Ciekawe co będzie do rana..?...

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
ojaaa oby sie nie rozwinęło.
Już chrzcicie??
Ja się muszę własnie zastanowić kiedy my...
Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Odpowiedz im: "nie, głodzę".


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
i to jest najwazniejsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szwedka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-24, 10:43   #2340
Shelby_a
Zadomowienie
 
Avatar Shelby_a
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 558
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Nie wiem ktora z Was pisala ze dziecko jej steka jak stara baba ale moja tez zaczela Az sie boje co bedzie w kosciele na chrzcie

Moj tz tak zalatwil sprawy chrztu ze jak wczoraj bylismy dopiac formalnosci to sie dowiedzielismy ze dzisiaj o 18 jakies nauki... Chyba pojdziemy z mala bo tesciowa jest swiezo po anginie a zamiast lezec w lozku to do pracy chodzila :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Orientujecie sie moze czy ropiejace oko jest przeciwwskazaniem do szczepien?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Shelby_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-25 20:15:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:02.