Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-30, 19:47   #1621
Samvrita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 16
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Co do mojego pytania czy można w zastępstwie Octaniseptu używać przez kilka dni rivanolu?
Samvrita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 20:23   #1622
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez nesta9 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie, które w tym wątku jeszcze nie padło.

Ponad pół roku zastanawiałam się nad przekłuciem nosa, ale wciąż wypadały różne problemy, a to jakaś delegacja więc problem z jego posiadania (a wiadomo w czasie gojenia nie wyciąga się kolczyka), a to chwilowy brak kasy.

Teraz sytuacja trochę się zmieniła: siedzę na zwolnieniu gdyż jestem w ciąży więc mam mnóstwo czasu na dokładne wyleczenie przekłucia.

Zastanawiam się czy są przeciwwskazania do wykonania przekłucia nosa właśnie w moim stanie? Z góry dzięki za odpowiedzi.
są -wysokie ryzyko ze jakakolwiek infekcja przeklutego miejsca zakazi cały organizm-do tego zmniejszona krzepliwośc krwi
po skonczeniu karmienia piersia radze odczekac ze da miesiące i dopoiero myslec o kluciu sie
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 08:26   #1623
nesta9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
są -wysokie ryzyko ze jakakolwiek infekcja przeklutego miejsca zakazi cały organizm-do tego zmniejszona krzepliwośc krwi
po skonczeniu karmienia piersia radze odczekac ze da miesiące i dopoiero myslec o kluciu sie

Wielkie dzięki za konkretną odpowiedź. No to poczekam
nesta9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 09:02   #1624
chrzescijanka
Zakorzenienie
 
Avatar chrzescijanka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 962
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cześć Dziewczyny,
Od trzech lat mam kolczyk w nosie -dziurka robiona była w profesjonalnym studio. Od momentu przebicia nosiłam ten kolczyk, który dostałam po przekuciu. (Prosty z małą cyrkonią). Wyjmowałam go tylko, co jakiś czas (średnio raz na 2 tygodnie) na ok. 15-20 min i potem znów go zakładałam bez żadnych problemów. No i tak sobie żyliśmy ja i mój kolczyk
Miesiąc temu zachciało mi się zmiany kolczyka na inny model (kolczyk w kształcie litery L z małą kuleczką). Pierwsze założenie go trochę trwało, ale w końcu się udało. No i znów żyłam sobie ja i mój kolczyk (tzn. w razie potrzeby wyjmowałam go na kilka minut i potem znów wkładałam bez problemu).
4 dni temu znów go wyjęłam, bo chciałam sobie zrobić maseczkę. ale po 20 minutach za żadne skarby nie mogłam go włożyć. Nos potwornie mi spuchł i zrobił się czerwony.
Pomyślałam, że może podrażniłam kanał, więc dałam sobie spokój i na noc włożyłam ten kolczyk, który nosiłam wcześniej. Następnego dnia rano znów próbowałam włożyć ten kolczyk w kształcie litery L, ale efekt był taki sam jak dzień wcześniej. (Nos spuchł i zrobił się zerwony) No i tak walcze z tymi kolczykami od paru dni Niestety bez efektu. Chciałabym bardzo móc znów nosić ten który zaczęłam nosić miesiąc temu. Proszę poradźcie mi coś.
Bardzo przepraszam za ten długi, chaotyczny i nie gramatyczny wywód.
chrzescijanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 08:40   #1625
gosiunia18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 13
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

hejka wszytskim a ja kolczyk mam od dwóch dni... miałam robiony u kosmetyczki pistoletem...ale teraz se poczytałam na tym forum o pistolecie że kurde boję się żebym nie miała żadnych powikłań.......

hm.. jak narazie nos boli jak kichne albo jak porusze nim za mocno... a tak to nie jest źle...przemywam codziennie woda utlenioną(kosmetyczka tak kazała...)...
a i mówiła jeszcze że już po dwóch czy trzech dniach mogę zmienic na nowy...(ale troche to dziwne??..więc lepiej poczekam se dłużej nie wiem tydzien może dwa tygodnie...)
gosiunia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 08:46   #1626
karolajn91
Zadomowienie
 
Avatar karolajn91
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 029
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez gosiunia18 Pokaż wiadomość
hejka wszytskim a ja kolczyk mam od dwóch dni... miałam robiony u kosmetyczki pistoletem...ale teraz se poczytałam na tym forum o pistolecie że kurde boję się żebym nie miała żadnych powikłań.......

hm.. jak narazie nos boli jak kichne albo jak porusze nim za mocno... a tak to nie jest źle...przemywam codziennie woda utlenioną(kosmetyczka tak kazała...)...
a i mówiła jeszcze że już po dwóch czy trzech dniach mogę zmienic na nowy...(ale troche to dziwne??..więc lepiej poczekam se dłużej nie wiem tydzien może dwa tygodnie...)
kosmetyczka, pistoletem, woda utleniona, 2-3 dni taaa.. słuchaj się kosmetyczki
karolajn91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 18:42   #1627
Maylee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: miasto cudów
Wiadomości: 33
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

ja zrobiłam sobie kolczyka tydzień temu, w salonie piercingu, ogólnie wrażenia jak najbardziej pozytywne, małe a cieszy. ^^

ale ta moja dziurka w nosie się zrobiła... szersza? na pewno trochę szersza w porównaniu ze stanem początkowym. czy to jest, hm, normalne? ;D
Maylee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-05, 19:02   #1628
201712222212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 211
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Maylee Pokaż wiadomość
ja zrobiłam sobie kolczyka tydzień temu, w salonie piercingu, ogólnie wrażenia jak najbardziej pozytywne, małe a cieszy. ^^

ale ta moja dziurka w nosie się zrobiła... szersza? na pewno trochę szersza w porównaniu ze stanem początkowym. czy to jest, hm, normalne? ;D
tak
201712222212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 15:40   #1629
Agi1980
Przyczajenie
 
Avatar Agi1980
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 15
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Zrobiłam kolczyk w nosie 1,5 m-ca temu i zauważyłam, że dziurkę mam czarną, zaznaczę również że mnie nie boli ani się nie paprze. Kolczyk mam ze stali chirurgicznej 316L. Pomóżcie, czy mam zmienić kolczyk na bioflex czy smarować czymś i czy to uczulenie czy coś się dzieje z nosem?
Agi1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 21:56   #1630
mianna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 21
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Witam, dziś uzyskałam kolczyk w nosie, ale z wrażenia i nerwów zapomniałam spytać o dość ważną rzecz... spokojnie i ładnie mogę kolczyk przemyć z zewnątrz, ale... co z wewnętrzną częścią nosa? jak tam wprowadzić sól fizjologiczną i tak dalej? może ktoś wie?
mianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 12:16   #1631
karolajn91
Zadomowienie
 
Avatar karolajn91
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 029
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez mianna Pokaż wiadomość
Witam, dziś uzyskałam kolczyk w nosie, ale z wrażenia i nerwów zapomniałam spytać o dość ważną rzecz... spokojnie i ładnie mogę kolczyk przemyć z zewnątrz, ale... co z wewnętrzną częścią nosa? jak tam wprowadzić sól fizjologiczną i tak dalej? może ktoś wie?
wydaje mi się ze sól na patyczek higieniczny i jedziesz

przy przekłuciu pękło mi naczynko. teraz pod kolczykiem nazbierało się troszkę krwi i zrobił się strupek. mam się go jakoś pozbyć?

i jeszcze jedno. mam kolczyk ten w kształcie litery L jednak w środku nie przylega on tak ściśle do nosa.. czy coś w tym złego?

Edytowane przez karolajn91
Czas edycji: 2009-07-08 o 12:29
karolajn91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-08, 16:32   #1632
KochamMichasia
Rozeznanie
 
Avatar KochamMichasia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez mianna Pokaż wiadomość
Witam, dziś uzyskałam kolczyk w nosie, ale z wrażenia i nerwów zapomniałam spytać o dość ważną rzecz... spokojnie i ładnie mogę kolczyk przemyć z zewnątrz, ale... co z wewnętrzną częścią nosa? jak tam wprowadzić sól fizjologiczną i tak dalej? może ktoś wie?

Będziesz płacić za zszywanie mojego pęknietego brzucha, ze śmiechu.
__________________
Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
KochamMichasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 08:28   #1633
mianna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 21
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

śmiej się na zdrowie, a w międzyczasie pomyśl, jak sama byś to ujęła zrobiłam sobie kolczyk? nie, to nie ja zrobiłam i na pewno nie sama koleś mi zrobił? jakoś tak głupio chłopak w salonie piercingu i tatuażu przebił mi nos? jeszcze głupiej i na dodatek długo

mój też nie przylega dokładnie i lekko łaskocze, ale to chyba nie tragedia, nie wiem. Ale strupka nie odrywaj na pewno, sam się będzie odkruszał przy przemywaniu.
mianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 08:39   #1634
gosiunia18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 13
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

a ja już mam git malina z kolczykiem minął jakoś tydzień i jest dobrze nic sie nie dzieje:p i to tylko przemywałam wodą utlenioną dwa może trzy razy na dzień...;p już normalnie go mogę wyjmowac i wkładac i niedługo se zmienie na nowy taką małą kuleczke..;p pozdro:p
gosiunia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 09:54   #1635
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Do pielęgnacji ran nie używa się wody utlenionej.
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 11:02   #1636
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Mam kolczyk w nosku od roku. Bylo z nim troche problemow na poczatku. Pierwszy kolczyk to byla taka zwykla grubsza szpilka, ktora bezprzerwy wypadala. Pan ktory mi przeklowal nosek pozwolil mi zmienic kolczyk po 6 tygodniach, jak juz wszystko sie zupelnie zagoi. Zmienilam kolczyk na taki z kuleczka na koncu i po kapieli przez przypadek wyrwalam go recznikiem. Bolalo!! Po tym incydencie zrobil mi sie ropien po zewnetrznej stronie i jakas narosl w srodku. Po kolejnych 3 miesiacach pielegnacji, wszystko preszlo i teraz mam sliczny nosek ze slicznym kolczykiem
kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 18:30   #1637
magdzia22a
Przyczajenie
 
Avatar magdzia22a
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 5
GG do magdzia22a
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

pomocy !!! chce isc do kosmetyczki i przekłuć sobie nosek pistoletem ( bo boje sie igłą) a za tydzien jade do tunezji na 2 tyg. poradzcie czy przesunac termin przekłucia czy przekłuc !!! jak długo sie goi

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Edytowane przez magdzia22a
Czas edycji: 2009-07-11 o 18:31
magdzia22a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 19:48   #1638
Maylee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: miasto cudów
Wiadomości: 33
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez magdzia22a Pokaż wiadomość
przekłuć sobie nosek pistoletem ( bo boje sie igłą)
-
a czego tu się bać? to przecież jakoś strasznie nie boli. ^^ mocne szczypnięcie i to wszystko.
tyle już o tym pisano:
nosa się pistoletem nie przekłuwa, pistoletem przekłuwa się tylko płatki uszu, a i to już rzadko.
goi się od 2 tygodni do miesiąca.

Edytowane przez Maylee
Czas edycji: 2009-07-11 o 19:51
Maylee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 22:04   #1639
magdzia22a
Przyczajenie
 
Avatar magdzia22a
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 5
GG do magdzia22a
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

no tak ! ale do przekłuwania nosa sa specjalne pistolety . moja kolezanka juz tak przekłuwała
magdzia22a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-12, 01:06   #1640
teckta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: problemowo
Wiadomości: 43
Dot.: KOLCZYK W NOSIE CUDO! A GDY SIĘ ZNUDZI...? PROSZĘ O RADY :)

hejka ja sobie przekłuwałam kolczyk w nosku rok temu we wakacje oczywiście sama trochę mnie bolało pomęczyłam się i mam Jestem zadowolonaNos trochę mi wtedy napuchł
__________________
teckta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 09:09   #1641
gosiunia18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 13
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez magdzia22a Pokaż wiadomość
pomocy !!! chce isc do kosmetyczki i przekłuć sobie nosek pistoletem ( bo boje sie igłą) a za tydzien jade do tunezji na 2 tyg. poradzcie czy przesunac termin przekłucia czy przekłuc !!! jak długo sie goi

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------
hejka ja też przebiłam sobie nos u kosmetyczki dałam 25zł pistoletem robiła.... minął tydzień i się wszystko zagoiło...;p i jest git... i niedługo będę zmieniac na nowy..;ppozdro...;p
gosiunia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 11:42   #1642
karolajn91
Zadomowienie
 
Avatar karolajn91
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 029
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez gosiunia18 Pokaż wiadomość
hejka ja też przebiłam sobie nos u kosmetyczki dałam 25zł pistoletem robiła.... minął tydzień i się wszystko zagoiło...;p i jest git... i niedługo będę zmieniac na nowy..;ppozdro...;p
taa zagoiło? to że po wierzchu wszystko ładnie wygląda nie znaczy, że w środku cały kanał jest wygojony u mnie na 2 dzień po przekłuciu już nie było śladu, żeby coś tam było robione ale jakoś nie licze na to, że to koniec
karolajn91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 12:03   #1643
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Jesli jedziesz do tunezji to zapewne bedziesz spedzac duzo czasu w wodzie. A nadmierne moczenie swiezo przeklutego noska nie jest wskazane. Ja bym na twoim miejscu wsztrzymala sie do powrotu.

Edytowane przez kocurzyca
Czas edycji: 2009-07-12 o 12:04
kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 16:01   #1644
magdzia22a
Przyczajenie
 
Avatar magdzia22a
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 5
GG do magdzia22a
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

dzieki za porady dziewczyny
magdzia22a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 11:07   #1645
gabri92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 70
Red face Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Witam!!
Od dłuższego czasu zastanawiam się nad przekłuciem nosa. Ale mam pewną obawę. Otóż praktycznie mam problem ze swoją cerą, stosuję więc puder zawsze kiedy gdzieś wychodzę[ czyli dość często] Boję, się że puder spowoduje jakieś zakażenie. Już nawet myślę ze zapcham dziurkę tapetą i zrobi mi sie jakieś niepotrzebne świństwo. Czy więc będe mogła normalnie stosować podkład w okolicy nosa, czy jednak będę musiała zrezygnować z jego nakładania. Proszę o odpowiedź!
__________________

Ulepię się ze wspomnień
wytnę uśmiech z przeszłości
wypełnię dziś wczorajszym dniem

i zatrzymam czas na twoim spojrzeniu..
.
gabri92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 12:43   #1646
karolajn91
Zadomowienie
 
Avatar karolajn91
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 029
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez gabri92 Pokaż wiadomość
Witam!!
Od dłuższego czasu zastanawiam się nad przekłuciem nosa. Ale mam pewną obawę. Otóż praktycznie mam problem ze swoją cerą, stosuję więc puder zawsze kiedy gdzieś wychodzę[ czyli dość często] Boję, się że puder spowoduje jakieś zakażenie. Już nawet myślę ze zapcham dziurkę tapetą i zrobi mi sie jakieś niepotrzebne świństwo. Czy więc będe mogła normalnie stosować podkład w okolicy nosa, czy jednak będę musiała zrezygnować z jego nakładania. Proszę o odpowiedź!
po przekłuciu trzeba uważać żeby puder albo jakiś inny kosmetyk nie dostał się do dziurki. ja używam normalnie pudru tylko nie daję o na nos po stronie przekłucia jesli masz dobrze dobrany kolor to praktycznie nie rzuca sie w oczy
karolajn91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 11:06   #1647
tiktaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 23
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

A ja się borykam od ponad 2 tygodni z krostą...nos przekłuwałam w kwietniu, kilka razy zapomniałam o nim i szarpnęłam ręcznikiem. Krosta się zrobiła, najpierw była mała, biała i miękka, potem zrobiła się czerwona, a teraz się wyszusza. Stosuję 2 razy dziennie ocenisept, ale już mnie wkurza to nie wiem czy iść z tym do dermatologa...
tiktaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 13:42   #1648
KochamMichasia
Rozeznanie
 
Avatar KochamMichasia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Tiktaka prawdopodobnie jest to ziarnina.
Przeszukaj wątek a dowiesz się jak ją leczyć
__________________
Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
KochamMichasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 16:47   #1649
magdzia22a
Przyczajenie
 
Avatar magdzia22a
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 5
GG do magdzia22a
Smile Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

napewno zadna z nas nie ma idealnej cery wiec uzywamy róznych kosmetyków. jednak trzeba pamietac ze nowej rany (chodzi o kolczyk)
nie mozna zanieczyszczac tz.zatykac. mozna dostac zakażenia. wiec nakładamy takie kosmetyki po zagojeniu kolczyka
magdzia22a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 19:56   #1650
konikara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: KOLCZYK W NOSIE CUDO! A GDY SIĘ ZNUDZI...? PROSZĘ O RADY :)

witam chcaialabym sie dowiedziec czy jezeli mam krwotoki z nosa bo mam cos z polipami to czy moge miec kolzyk w nosie ? bardzo bym chciala ale boje sie ze przez to moge mic problemy ?krwotoki zazaja sie nie czesto . prosze o odpisanie mi na moja poczte www.joasia484631@wp.pl z Góry bardzo dziekuje
konikara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-11 17:43:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:58.