Kosmetyki Tołpa. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-03, 11:31   #91
NIUFKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 13
Dot.: Tołpa

maat7 do skóry naczynkowej Tolpa ostatnio wprowadziła Rosacal, nową linie preparatów przeznaczonych do pielęgnacji skóry wrażliwej, naczyniowej i zaczerwinionej. Rozdawałam dużo próbek i klienci wrócili po kremy i zel micelarny, mówili że redukujerumień i bardzo fajny efekt nawilżenia pozostawia . z tej serii dla Ciebie dobry byłby krem na dzień lekki Rosacal z dodatkowym filtrem 10 SPF.
Z tej serii nie ma kremu na noc, dlatego szczerze poleciłabym ci Stimular na noc,kupilam cala taką serie mojej mamie jest bardzo zadowolona, pozatym nie spotkałam sie z absolutnie zadnym negatywnym zdaniem na temat Stimulara. Krem ten odżywia i napina skóre , regeneruje.... a dlaczego nie optimum? Optimum też ma fajne kremiki, nie uczulaja,dobrze sie wchłaniają<półtłusty mniej> z tym że maja znacznie mniejszy skład. stimular ma więcej składników aktywnych , do tego opatentowany humino-kompleks Tołpa (humino-kompleks TOŁPA&reg;, ekstrakt z drożdży, ekstrakt z nasion ceratonii, ekstrakt z glutenu pszenicznego, wit. A, biotyna, naturalna betaina, alantoina VC, d-pantenol, mocznik, wyciąg z żeńszenia, wyciąg z arniki, wyciąg z bławatka, wyciąg z owsa, wyciąg z zielonej herbaty, avocado, wyciąg z oczaru, wyciąg ze skrzypu, ekstrakt z pestek winogron. )

A to skład opitum kremu na noc<ekstrakt torfowy TOŁPA&reg;, gliceryna, ekstrakt z kwiatów koniczyny, olej macademia, ekstrakt z ziaren owsa >
Także ze względu na skład Optimum polecam jako zapobiegawczo na zmarszczki a Stimular juz na istniejące, gdyż jest silniejszym kremem.
NIUFKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 11:47   #92
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Tołpa

Niufka - dzięki W weekend się zastanowię, ale chyba Cię posłucham z nocnym sprzymierzeńcem Stimular, natomiast też zwróciłam uwagę na Rosacal i zapewne będzie mój, tylko muszę wykończyć moje zapasy (2 strasznie duże tubki po 50 ml każda ). Ale jak je zmogę, albo się na nie zdenerwuję ... Zresztą zamierzałam koło jesieni na 100% zaprzyjaźnić się z Roscalem bo wówczas u mnie zaczyna się największy problem naczynkowy - wiadomo włączone ogrzewanie, na dworze zimno i te wieczne zamiany sztucznego ciepła z deszczowym chłodem ...

O tym Stimularze to sobie poczytam na stronie firmowej i jeśli pozwolisz to powrócę do Ciebie z pytaniami
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 14:11   #93
NIUFKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 13
Dot.: Tołpa

maat7 z przyjemnością pomogę polecam się na przyszłość
NIUFKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 21:32   #94
sooosna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 18
Dot.: Tołpa

Polecam peeling pod prysznic z serii Optimum!! pięknie pachnie i skóra jest super wygładzona!!!
NIUFKA o byś poleciła do Pękający stóp??
sooosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 09:47   #95
NIUFKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 13
Dot.: Tołpa

sooosna- do pękających pięt polecam Ci krem-maska do stop preparat wspomaga proces regeneracji naskórka,zmiękcza,odżywia ,zmniejsza szorstkośći suchość naskórka,poprawia ukrwienie skóry i przeciwdziała zmęczeniu stóp. A ten produkt dobrze jest łączyć z peelingiem do stóp, skutecznie usuwa obumarly i zrogowaciały naskórek ,stymulujekrążenie krwi do tego również zmiękcza i wygładza.
pozdrawiam
NIUFKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 10:31   #96
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Tołpa

Cytat:
Napisane przez NIUFKA Pokaż wiadomość
maat7 z przyjemnością pomogę polecam się na przyszłość
Niufka - podręczę Cię jeszcze ciutkę, ale sama na to wyraziłaś zgodę
Ten kremik na dzień Rosacal jest w dwóch wersjach: lekki i bogaty krem wzmacniający. Który byłby lepszy? Chciałabym do mojej skóry normalnej i mieszanej w strefie T coś raczej szybko nawilżającego i dobrze wchłanianego przez skórę, a nie tłuściocha, no i musi się nadawać pod makijaż i nie powodować jego gorszego nakładania itp. itd. ?

A poza tym rzuciły mi się w oczy nowości ze SPA Collection: krem do ciała śródziemnomorski (ujędrniający, odżywczo - relaksujący) i odmładzająco liftingująco regenerujący do biustu i brzuszka - jak one pachną???
Są bardzo nęcące dla wielbiciela masełek do ciała - czyli dla mnie
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 12:41   #97
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Tołpa

Ja tylko wpadłam pochwalić żel micelarny Rosacal. Świetny produkt, tego szukałam.

A nową serią nie kuście, bo ja na razie ją omijam z daleka...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-07, 12:50   #98
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Tołpa

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Ja tylko wpadłam pochwalić żel micelarny Rosacal. Świetny produkt, tego szukałam.

A nową serią nie kuście, bo ja na razie ją omijam z daleka...
Ukrycior - a chociaż wzięłaś coś z tych nowości do ręki, powąchałaś ??? Jak tak to pisz co i jak, jak nie to musisz to zrobić W razie czego zmotywuję Ciebie do odłożenia kupna o ... powiedzmy 2 dni
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 12:56   #99
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Tołpa

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Ukrycior - a chociaż wzięłaś coś z tych nowości do ręki, powąchałaś ??? Jak tak to pisz co i jak, jak nie to musisz to zrobić W razie czego zmotywuję Ciebie do odłożenia kupna o ... powiedzmy 2 dni
Nie, no jak. Po prostu mam szlaban, muszę powykańczać wszysto co mam, a ponadto kupujemy samochód rodzinny i chyba na razie większy szlaban muszę sobie nałożyć. Więc będę kupować niezbędniki tylko.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 14:24   #100
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Tołpa

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Nie, no jak. Po prostu mam szlaban, muszę powykańczać wszysto co mam, a ponadto kupujemy samochód rodzinny i chyba na razie większy szlaban muszę sobie nałożyć. Więc będę kupować niezbędniki tylko.

No to nie namawiam do złego
Trudno wykonam chyba robotę pionierską i zakupię jedno i drugie. No chyba że któraś z Tołpoprzyjaznych miała okazję obadać materię z bliska - i liczę tu na Niufkę
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 13:23   #101
NIUFKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 13
Dot.: Tołpa

maat7- dla cibie byłby odpowiedni lekki krem,przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji,nadaje się pod makijaż, ma delkatne właściwości chłodzące,zabezpiecza przed promieniowaniem uv i co najważniejsze-nawilża ale nie pozostawia na skórze tłustego filmu.!!

A odnośnie Spa collection to niestety nic Wam nie pomogę sama chcialabym wiedzieć, ale jako że pracuje w sklepiku borowinowym Tołpa to póki co ta kolekcja jest niedostępna u nas w sprzedaży;/ A gdzie Wy widzialyście te kosmetyki?
NIUFKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-08, 17:37   #102
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Tołpa

W Inermisie (drogeria internetowa) w nowościach jest sporo fajności ze SPA. Chyba się skuszę i zakupię, zakładając że dadzą mi wszyscy święty spokój w domu i będę mogła zająć się tylko i wyłącznie swoimi egoistycznymi potrzebami
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 19:04   #103
NIUFKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 13
Dot.: Tołpa

maat7- odnośnie tego Spa colection, to nie jestem taka pewna czy tołpa to podpisuje swoją nazwą. Sa produkty które fabryka Torf Corporation produkuje, z tym ze to sa rozne receptury, mówie np. o preparatach ultra soft, z którymi mialam styczność gdyż sa to tanie produkty które rozwozdzilismy po firmach produkcyjnych jako preparaty pielegnacyjne dla pracownikow, niektore produkty Torf Corporation mozesz znaleść w biedronce, ale to nie sa produkty Tołpa, tylko robione w tej fabryce ale w innej lini produkcyjnej. Sądzę ze spa collection tez nie bedzie mialo na opakowaniu "Tołpa' gdyż tołpa to sa naprawde skuteczne preparaty, opatentowane składniki... mysle ze spa collection, czy ultra soft nie zaszkodzą ale nie jestem pewna czy mozna sie po nich spodziewac rewelacji. na tej stronce drogerii ktora mi podalas pisza ze "ultra soft" to Tołpa,a ja WIEM ŻE TO NIE JEST TOłPA I TEJ NAZWY NIE ZNAJDZIESZ NA OPAKOWANIU, MYSLE ZE PODOBNIE BEDZIE ZE SPA COLLECTION. skomentuj to jesli juz dostaniesz paczuszke,pozdrawiam
NIUFKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 19:35   #104
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Tołpa

Niufka - to teraz muszę przemyśleć czy w ogóle to kupić jeśli to nie Tołpa. Ale na stronce firmowej Tołpy http://www.torf.pl/produkty_grupa.php?id_gru py=100 jest o tych kosmetykach, więc to może być coś fajnego ... chyba. Najwyżej zaryzykuję zakup jednego kremu do ciała i dam znać co i jak, ale paczki nie spodziewam się wcześniej niż w przyszłym tygodniu, bo nie mam czasu złożyć zamówienie
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 13:24   #105
Ania8000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 42
Dot.: Tołpa

Hej dziewczyny, witam serdecznie!
Jestem pierwszy raz na forum. Właśnie wróciłam z urlopu w Szczawnicy Zdrój, byłam tam na kąpieli borowinowej i nabrałam chęci na kosmetyki borowinowe. Niedaleko był sklepik Tołpy i szarpnęłam się na krem lekki Rosacal i żel micelarny z tej serii oraz Kąpiel Fizjologiczną Borowinową. Chłopak jak zwykle się śmiał ze mnie, że jestem uzależniona od kupowania nowych kosmetyków Ech! Co on tam wie! Jeszcze ich nie używałam bo mam inne kosmetyki zaczęte i czekam jak je skończę. Po użyciu kremu, żelu i kąpieli dam znać jakie efekty. Pozdrówko dla wszystkich!
Ania8000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 22:08   #106
aagnesska22
Wtajemniczenie
 
Avatar aagnesska22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 810
Dot.: Tołpa

TOŁPA Kuracja antycellulitowa balsam wygł.-ujędrn. 200 ml


Dziewczyny!!!naprawdw polecamcudowny balsamik,tylko ze jakos tak szybko sie skonczyl....
aagnesska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 22:15   #107
aagnesska22
Wtajemniczenie
 
Avatar aagnesska22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 810
Dot.: Tołpa

szczerze,tylko raz sie zawiodlam na kosmetyku tej firmy,mianowicie: zel-krem do mycia twarzy z serii hydrativ.w ogole nie zmywal makijazu,katastrofa!pieni adze wyrzucone w bloto
aagnesska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 22:24   #108
aagnesska22
Wtajemniczenie
 
Avatar aagnesska22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 810
Dot.: Tołpa

Ania,jestem ciekawa efektow zelu micelarnego,pisz jak najszybciej!
aagnesska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 10:57   #109
NIUFKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 13
Dot.: Tołpa

MAMY TERAZ NA STOISKU NOWOŚĆ! ANTYCELLULITOWY KONCENTRAT NA NOC (intensywnie drenuje, zwalcza utrwalony cellulit, redukuje nadmierne centymetry i odtoksycznia).
NIUFKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-12, 18:30   #110
aagnesska22
Wtajemniczenie
 
Avatar aagnesska22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 810
Dot.: Tołpa

up up...podnosze topic
aagnesska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 18:33   #111
aagnesska22
Wtajemniczenie
 
Avatar aagnesska22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 810
Dot.: Tołpa

Cytat:
Napisane przez NIUFKA Pokaż wiadomość
MAMY TERAZ NA STOISKU NOWOŚĆ! ANTYCELLULITOWY KONCENTRAT NA NOC (intensywnie drenuje, zwalcza utrwalony cellulit, redukuje nadmierne centymetry i odtoksycznia).
Niufka,napisz o nim cos wiecej,ktos moze stosowal
aagnesska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 13:25   #112
NIUFKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 13
Dot.: Tołpa

Grupę docelową preparatu ANTYCELLULITOWY SUPER-KONCENTRAT NA NOCstanowią osoby poszukujące specjalistycznej pielęgnacji w walce z konkretnymi problemami skóry, jakimi są cellulit, utrata jędrności, zastój płynów oraz nadmierny rozrost tkanki tłuszczowej. Produkt nie posiada sztucznych barwników i jest hypoalergiczny, toteż polecany jest osobom o wrażliwej i alergicznej skórze.

ANTYCELLULITOWY SUPER-KONCENTRAT NA NOC to intensywna, skoncentrowana kuracja uderzeniowa niwelująca nagromadzoną tkanką tłuszczową, wygładzająca i ujędrniająca skórę, czyniąc ją jedwabiście gładką i napiętą. Zapewnia uczucie lekkości dzięki działaniu defiltrującemu. Zwalcza nagromadzenie płynów dając napięcie i elasyczność. Preparat stanowi doskonałą bazę do zabiegów antycellulitowych. W związku ze swoim intensywnym działaniem koncentrat przeznaczony jest do pielęgnacji skóry w nocy, ponieważ w tym czasie pobiera ona najwięcej składników aktywnych i działanie kosmetyku jest wówczas najbardziej efektywne.

SCHEMAT PRZEPROWADZANIA ZABIEGU DOMOWEGO:
Czas trwania kuracji: 4 tygodnie
Ilość zabiegów: 8 zabiegów
Częstotliwość: 2 razy w tygodniu z przerwą 2-3 dniową

PRODUKT HYPOALERGICZNY, BEZ SZTUCZNYCH BARWNIKÓW


WSKAZANIA:
  • rozrost tkanki tłuszczowej
  • cellulit I, II i III stopnia
  • nadmierne centymetry
  • nadmiar toksyn w komórkach skóry
  • zatrzymanie płynów w skórze
  • wspomagająco przy kuracjach odchudzających


Wśród preparatów konkurencyjnychANTYCELLULITOWY SUPER-KONCENTRAT NA NOC wyróżnia się:
  • wysoką specjalizacją ukierunkowaną na pielęgnację skóry uwzględniającą jej specyficzne potrzeby
  • połączeniem składników naturalnych o właściwościach pielęgnacyjnych, antycellulitowych i drenujących
  • naturalnością
  • skutecznością popartą badaniami
  • komfortową szybko wchłanialną konsystencją
NIUFKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 14:50   #113
NIUFKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 13
Dot.: Tołpa

Witam, odnośnie koncentratu na noc z serii antycellulitowej to miałam już dwie klientki które robiąc u mnie zakupy pochwaliły wcześniej już zakupiony koncentrat, dobrały sobie jeszcze inny produkt z tej serii i tak efekt napewno będzie szybszy.Myśle że to może być hicior
NIUFKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 11:08   #114
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Tołpa

ja kocham tą cała serie antycellulitową polecam balsam wygładzajacy - jest genialny - ujędrnia i nawilża lepiej niz nie jeden balsam nawilżajacy. Efekty widac po kilku dniach
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 13:50   #115
_agatka
Rozeznanie
 
Avatar _agatka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 802
Dot.: Tołpa

no to narobiłyscie mi apetytu na kosmetyki - miałam zamawiac przez internet, ale chyba poczekam, i przy najblizszej okazji wybiore sie do leclerka,
zainteresowana jestem kremem pod oczy futuris, i kremem nawilaz jacym optima natura.... jak juz zakupie i przetestuje to daje cynk
_agatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 10:46   #116
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Tołpa

Ja chcialam krem do twarzy matujacy zwalczajacy niedoskonalosci i tonik - krem czy jakos tak :P Niestety nie moge nigdzie znalezc tych kosmetykow (Mieszkam w Łodzi) zamowilam sobie ponad 2 tyg na str internetowej i do tej pory nie przyszlo... wiec chyba juz nie przyjdzie..
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 11:16   #117
k4t3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 298
Dot.: Tołpa

No dobra kusicielki.
A ile kosztuje taka pasta do zębów rewelacyjnie czyszcząca?
k4t3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 15:04   #118
sooosna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 18
Dot.: Tołpa

_agatka !! w leclercu już nie ma stanowiska Tołpy, przeniesione jest do Nałęczowa na pasaż handlowy pod supermarketem. polecam kremy do rąk!!! są rewelacyjne!!!
sooosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 20:15   #119
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Tołpa

ja jak zwykle polecam wszystko
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 20:45   #120
aagnesska22
Wtajemniczenie
 
Avatar aagnesska22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 810
Dot.: Tołpa

Cytat:
Napisane przez sooosna Pokaż wiadomość
_agatka !! w leclercu już nie ma stanowiska Tołpy, przeniesione jest do Nałęczowa na pasaż handlowy pod supermarketem. polecam kremy do rąk!!! są rewelacyjne!!!
co???to juz nigdzie w lbl nie mozna kupic tych kosmetykow?dobrze zrozumialam?
aagnesska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-01 17:40:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:54.