za krótko... gdzie leży problem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-08, 20:58   #1
laura0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13

za krótko... gdzie leży problem?


Witam.

Mam do Was pytanie drogie Wizażanki, jest mi trochę głupio pytać o takie rzeczy, ale bardzo mnie to męczy.
Dodam, że nie jestem doświadczona w sprawach seksu, miałam dwóch partnerów i moje pyt dotyczy właśnie drugiego z nich.

Opiszę najpierw sytuację:

Nie jesteśmy razem- coś nas do siebie ciągnie, kilka razy uprawialiśmy seks- z jego strony zawsze było wszystko w porzadku, oprócz ostatniego razu, a wyglądało to tak:

całowaliśmy się, dotykaliśmy, on był podniecony ale chyba nie mógł stanąć ( i tu mój niepokój- czy ja go nie pociągam? czy mu się nie podobam? )
w końcu jakoś się udało i wszedł we mnie, ale nie kochaliśmy się nawet minuty, bo on już się spuścił, widziałam, że jest mu głupio, przepraszał mnie za to...
dodam, że jest on dorosłym facetem, miał przede mna kilka partnerek seksualnych...

głupio mi jest z nim o tym rozmawiać, bo nie wiem jak, moze Wy wiecie dlaczego tak się stało?

Dodam, że za każdym poprzednim razem kiedy się kochaliśy, niby wszystko było ok, ale on nigdy nie był aż tak bardzo sztywny, czasami "wypadał" ze mnie.

martwie się, że może ja mu się nie podobam? nie pociągam go?

czekam na odpowiedzi.

Edytowane przez laura0
Czas edycji: 2010-09-08 o 20:59
laura0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 21:16   #2
gringolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 018
Dot.: za krótko... gdzie leży problem?

chyba juz taki watek byl. szukalas w wyszukiwarce? a co do samego aktu to moze sie najzwyczajniej w swiecie zestresil
gringolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 21:20   #3
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: za krótko... gdzie leży problem?

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=463485&page=2
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 21:22   #4
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: za krótko... gdzie leży problem?

Cytat:
Napisane przez laura0
całowaliśmy się, dotykaliśmy, on był podniecony ale chyba nie mógł stanąć ( i tu mój niepokój- czy ja go nie pociągam? czy mu się nie podobam? )
Nie wydaje mi się, żeby to było tutaj problemem. Po pierwsze - każdemu mężczyźnie od czasu do czasu może się zdarzyć taka "wpadka". Po drugie - myślę, że to kwestia psychiki. Możliwe, że bardzo chciał Ci zaimponować i obróciło się to przeciwko niemu. Teraz każde kolejne nieudane zbliżenie potęguje jego stres, a to nie wpływa dobrze na jakość seksu.
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 21:34   #5
StokRoTka_09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 169
Dot.: za krótko... gdzie leży problem?

E tam głupio pytać, od tego jest forum
Ciężko wyczuć czemu tak się stało, ale przecież wcześniej już kilka razy był seks, więc to raczej nie kwestia tego, że nagle przestałaś go pociągać skoro dalej się spotykacie w łóżku
Na moje oko skoro nie jest wystarczająco sztywny to może ma jakieś problemy, nie wiem w pracy czy coś, stres wpływa na ich męskość i dlatego czasem nie stają na wysokości zadania, wszyscy coś o tym wiemy..
Ale ta sytuacja, że trwało to krótko kojarzy mi sie tylko z jednym, że mieliście dłuższą przerwę pewno.. Bo jak dłuższy czas facet jest bez seksu to potem ciężko mu "dłużej".. U mnie się tak zdarzało właśnie.. Ale potem jak był regularny stosunek to wróciło to znowu do norm długodystansowych
StokRoTka_09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 22:28   #6
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 146
GG do olena90
Dot.: za krótko... gdzie leży problem?

powiem Ci tak.. Czasami mój facet też tak ma.. Ale tutaj "wina" leży po stronie celibatu i większej przyjemności..
olena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 14:15   #7
_Mala__Mi___
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 72
Dot.: za krótko... gdzie leży problem?

Cytat:
Napisane przez laura0;219463


[SIZE=5
Nie jesteśmy razem[/SIZE]- coś nas do siebie ciągnie, kilka razy uprawialiśmy seks- z jego strony zawsze było wszystko w porzadku, oprócz ostatniego razu, a wyglądało to tak:

całowaliśmy się, dotykaliśmy, on był podniecony ale chyba nie mógł stanąć ( i tu mój niepokój- czy ja go nie pociągam? czy mu się nie podobam? )
w końcu jakoś się udało i wszedł we mnie, ale nie kochaliśmy się nawet minuty, bo on już się spuścił, widziałam, że jest mu głupio, przepraszał mnie za to...
dodam, że jest on dorosłym facetem, miał przede mna kilka partnerek seksualnych...

głupio mi jest z nim o tym rozmawiać, bo nie wiem jak, moze Wy wiecie dlaczego tak się stało?

Dodam, że za każdym poprzednim razem kiedy się kochaliśy, niby wszystko było ok, ale on nigdy nie był aż tak bardzo sztywny, czasami "wypadał" ze mnie.

martwie się, że może ja mu się nie podobam? nie pociągam go?

czekam na odpowiedzi.
Nie jesteście razem - moze to jest ten problem, może On chciałby "zalegalizować" Wasz "związek" ?
Gdybyś Go nie pociągała, to raczej nie chciałby z Toba seksu uprawiać, pieścić się etc.

Nie martw się, faceci też mają czasem gorsze dni...
_Mala__Mi___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:14.