Fiolet - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-25, 14:24   #1
cepela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 40

Fiolet


Cwicze i cwicze
Prosze o nastepną ocene jak mi to wyszło?
Widać jakieś postepy

cienie z palety miss rose
tusz maybelline

dodaje bo zapomniałam
zamiast korektora a jako podkład pod cienie i na cienie pod oczami dałam podkład maybelline. jasny odcień wydaje mi sie ze fajnie to zakamuflował. podkład po wyschnieciu stał sie satynowo pudrowy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fiolet (Medium).jpg (22,3 KB, 165 załadowań)

Edytowane przez cepela
Czas edycji: 2008-10-25 o 16:30
cepela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 14:53   #2
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Fiolet

Moim zdaniem widać postępy. Spojrzenie nie jest już tak ciężkie (robiłaś coś z brwiami?- wydaje mi się, że są bardziej uporządkowane i dzięki temu oko nie wygląda już tak smutno i posępnie)
Widzę delikatne rozświetlenie wewnętrznego kącika, co już znacznie ożywiło wygląd oka, aczkolwiek ja bym dodała tam jeszcze trochę jasnego cienia, natomiast ciemniejszy w zewnętrznym wyciągnęłabym jeszcze odrobinę wyżej.

W liście kosmetyków nie widzę korektora pod oczy, więc wnioskuję, że go nie użyłaś, a jednak mimo wszystko cienie pod oczami, które były w poprzednich makijażach, nie są tak bardzo widoczne.

Jednak ogólnie, wg mnie, wygląda to już całkiem przyzwoicie, a na pewno młodziej niż w poprzednim makijażu. Może następnym razem pokusisz się o wklejenie zdjęć całej twarzy ?
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 14:58   #3
Grazin
Zakorzenienie
 
Avatar Grazin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: oświęcim
Wiadomości: 5 442
GG do Grazin
Dot.: Fiolet

widać postępy!! brwi juz tak nie obciążają oka i rozświetlony kącik też robi swoje byle tak dalej
Grazin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 16:18   #4
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Fiolet

troszkę małe zdjęcia, ale na tych widać że jest całkiem fajnie. DObrze podkreślone oczy.
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 16:33   #5
cepela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 40
Dot.: Fiolet

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Moim zdaniem widać postępy. Spojrzenie nie jest już tak ciężkie (robiłaś coś z brwiami?- wydaje mi się, że są bardziej uporządkowane i dzięki temu oko nie wygląda już tak smutno i posępnie)
Widzę delikatne rozświetlenie wewnętrznego kącika, co już znacznie ożywiło wygląd oka, aczkolwiek ja bym dodała tam jeszcze trochę jasnego cienia, natomiast ciemniejszy w zewnętrznym wyciągnęłabym jeszcze odrobinę wyżej.

W liście kosmetyków nie widzę korektora pod oczy, więc wnioskuję, że go nie użyłaś, a jednak mimo wszystko cienie pod oczami, które były w poprzednich makijażach, nie są tak bardzo widoczne.

Jednak ogólnie, wg mnie, wygląda to już całkiem przyzwoicie, a na pewno młodziej niż w poprzednim makijażu. Może następnym razem pokusisz się o wklejenie zdjęć całej twarzy ?


juz napisałam w pierszym poscie ze dałam podkład jasny odcień zamiast korektora. Inny oscien daje na reszte twarzy.

co do całosci twarzy wkleje napewno ale narazie pracuje nad oczami jak soebie wypracuje reke i bedzie ok potem sie pokaze napewno )
cepela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 15:11   #6
madziamic
Wtajemniczenie
 
Avatar madziamic
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 156
Dot.: Fiolet

Zbyt małe zdjęcia, żeby oceniać technikę wykonania Ale ładnie Ci w takich kolorach
__________________


W jednym słowie czasem ukrywa się historia całego życia...


Troszkę bloguję Magdamic o modzie i nie tylko...

Instagram
madziamic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:48.