Kodeks Recenzentów - dyskusje o usuwaniu recenzji z KWC - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne dla katalogu kosmetyków

Notka

Techniczne dla katalogu kosmetyków Forum techniczne - obszar katalog kosmetyków. Tutaj zajmujemy się obsługą techniczną katalogu kosmetyków: "Kosmetyk Wszech Czasów".

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-02, 11:12   #1
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045

Kodeks Recenzentów - dyskusje o usuwaniu recenzji z KWC


Tu znajdują się dyskusje przeniesiesione z watku "Recenzje do usunięcia". Tamtem watek ma ułatwiać moderatorom usuwanie recenzji, więc w ramach porządków istotne dyskusje znajdą się poniżej.



Cytat:
Napisane przez chamelieu Pokaż wiadomość
tutaj błyszczyki oceniane po "kilku dniach" (...) nie wiem, zgłaszać takie "kilkudniówki" czy dać sobie spokój
Zgłaszać, jesli dotyczą kosmetyków pielęgnacyjnych. Przy kolorówce nie będę wysyłać do każdej kilkudniówki maila z pytaniem: "czy kilka to było 6, czy może już 7 dni?" bo musiałabym spędzać przy komputerze całą dobę. Zwłaszcza jeśli z takiej recenzji można się dowiedzieć czegoś konkretnego o ocenianym kosmetyku.

Cytat:
Napisane przez pAtiŚ Pokaż wiadomość
1 próbka... ale nie wiem czy przy zapachach to coś złego, ale na wszelki wypadek podaję.
Przy zapachach nic złego.

************************* ***********

Reszta (jeśli się kwalifikowała do wyautowania) poleciała w kosmos
Psa zostawiłam (przynajmniej na razie).
Recenzję zarzucającą maseczce peel-off, że sie nie wchłania też zostawiłam - to drogowskaz dla innych Wizażanek, że "myślowo niechlujnych elukubracji" tej recenzentki nie warto w ogóle brać pod uwagę czytając KWC.

************************* ***********
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez BabciaWeatherwax
Czas edycji: 2007-11-18 o 21:48
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 12:45   #2
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Recenzje do usunięcia

Cytat:
Napisane przez annemon Pokaż wiadomość
Ocena podkładu na podstawie 1 próbki:
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
ta sama recenzentka ale nie emulsja (do niej link wkleiłam przez pomyłkę) a krem Olay
Pojedyncze próbki poleciały

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
1 aplikacja cienia

"Używam tego produktu od:nie używam" (zapewne jedna aplikacja)

2 użycia cienia jednego dnia, na drugi dzień stwierdzenie, że to na pewno cień uczulił. Uważam, że zbyt pochopnie
Pojedyncze i podwójne aplikacje cienia Wibo też poleciały (zaczęłam wrednie stosować zasadę: komu nie chce się rzetelnnie i dokładnie wypełnić rubryki "Używam tego produktu od: (...) Ilość zużytych opakowań: (...)", sam sobie szkodzi, bo pozostawia interpretację moderatorowi i awantury na forum nic tu nie pomogą. Dopuszczam warunkowo "kilka dni" w przypadku "kolorówki" (tylko, jeśli z treści takiej recenzji można się dowiedzieć czegoś konkretnego o ocenianym kosmetyku i wynika z niej, że "kilka" pokrywa się z tygodniem).

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Recenzuje zwyklego PanStika, recenzja OK, ale jest w Shimmer PanStik

Dwa razy uzyty

Po pierwsze uzyty kilka razy, po drugie , niedobrania koloru nie powinno sie brac pod uwage przy recenzji.

Wiekszosc recenzji traktuje o cenie szminki, uzywanej tylko kilka dni. Malo recenzji w tej recenzji
Kopia PanSticka przesłana do autorki. "Dwu(ó?)razówka" balsamu brązującego out. "Kilkurazówka" podkładu Astor, podkradanego mamie też.
Szminka Avon Emilkii zostaje - wg mnie ta recenzja jest całkiem w porządku.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
no i Emilkaaa (czy ona naprawdę większsość recenzji musi podsumować: "Bleeee" albo "Co to jest?")
Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Emilkaa, hmmmmmmmmmmmm, wiekszosc recenzji po wywaleniu zbednych odstepow miedzy wierszami zajmuje kilka linijek, poza wiele mowiacym "bleeeeeeeeeeee" lub "mmmmmmmmmmmm" tresci niewiele, o recenzowanym produkcie mowi sie mniej niz o tym w jakiej to tez promocji Avonu bylo cos kupione, albo za ile.
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Emilkaaa rzeczywiście nie wie co to są maseczki pell -off - przy maseczce zdrzewem herbaciaym z Avonu pisze że się "bardzo wolno sie wchlania" a przy maseczce Lirene "jest to maseczka peel off wiec slabo sie ja pozniej zmywa" - czy ona naprawde nie czyta sposbu użycia?
Emilka została pouczona, żeby pisała bardziej precyzyjnie i konkretnie swoje recenzje oraz powstrzymała ekspresję odruchów wymiotnych.

Natomiast nie będę usuwać jej recenzji masek peel-off. Moim zdaniem nie łamią regulaminu - opisała alternatywny sposób ich usunięcia. Być może ma tak wrażliwą cerę, że musi te maski zmywać, a nie zdzierać (na moich maskach peel-off był opisany taki sposób usuwania ich w przypadku wrażliwej cery). A jeśli nie, to jw. czyli "drogowskaz", że nie warto jej recenzji brać pod uwagę.

Cytat:
Napisane przez annemon Pokaż wiadomość
Może się czepiam, ale moim zdaniem tytuł tej recenzji zamiast "kompletnie do d..." (w recenzji jest to pełne słowo) mógłby być bardziej neutralny. Niezadowolenie z produktu można przecież inaczej wyrazić.
Została usunieta nie tyle z powodu tytułu (to słowo jest już w słownikach j. polskiego: http://usjp.pwn.pl/lista.php?co=dupa) ale z powodu zbyt krótkiego czasu używania (tydzień/pół opakowania)


Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
recenzja innej paletki

zamiast o kosmetyku to o a6w

masaż zamiast o kosmetyku:
Paleta Oriflame poleciała.
Ćwiczenia i opis masażu nie zaszkodzą, a o kosmetyku też tam jest (działanie, a raczej jego brak pierwszego oraz konsystencja i działanie drugiego). Zostają.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
zmaiast polskich liter: "?" pzrez co bardzo cięzko się czyta
(w kilku innych recenzjach tej recenzentki tak jest)
Na to nic nie poradzę. To, o ile pamiętam, efekt awarii serwera. Ale ta jednorazówka żelu pod prysznic Oriflame pooooooszła

Cytat:
Napisane przez droga A Pokaż wiadomość
Używam tego produktu od:4 dni
A jest to kosmetyk ujędrniający.
Co prawda recenzentka spod tego linku od 2 tygodni (czyli tyle, ile co najmniej zaleca producent aby można było zauważyć efekty, więc recenzja formalnie jest OK), za to "sąsiadka z dołu" faktycznie 4 dni i ta recenzja poleciała, bo chyba to o nią chodziło

Cytat:
Napisane przez agusia_85 Pokaż wiadomość
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14248 &recenzja=153201 - serum na brzuch i pośladki, oceniane po używaniu na ramiona
Nad tym jeszcze pomyślę i to nie dlatego, że coś na brzuch i pośladki nie ma prawa działać używane na ramiona, tylko dlatego, ze jeszcze nie jestem pewna, czy preparatowi ujędrniającemu i modelującemu powinno się zarzucać brak działania przeciwcellulitowego?
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2007-05-04 o 16:41
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 13:23   #3
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Recenzje do usunięcia

Cytat:
Napisane przez annemon Pokaż wiadomość
Ja wiem, że to słowo jest w słownikach, ale chodziło mi o jego niestosowność użycia w recenzji, jako że można ładniej wyrazić swoje niezadowolenie. Tym niemniej dziękuję.
Pewnie, że można. Mnie, za przeproszeniem, "dupa" umiarkowanie razi w recenzjach, jeśli jest użyte raz, a nie powtarza się co drugie słowo. Chociaż tez uważam, że lepiej, żeby ich wcale nie było.
Naprawdę Was tak rażą tego typu pojedyncze kwiatki? Bo może to ja taka mało wrażliwa jestem

Edit: zaczęły mnie razić wybitnie - nie będziemy tu propagować, ani tolerować niechlujstwa językowego, to się rozrasta, jak chwasty. Wszelkie wulgaryzmy (nawet modne wśród młodzieży i pożal się boże polskich celebrytów) lecą w trybie natychmiastowym.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2016-06-19 o 09:27
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 11:44   #4
ewwelinaa89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 97
GG do ewwelinaa89
Dot.: Recenzje do usunięcia

Hmm... no nie przesadzajcie... Jeżeli nawet krem do twarzy jest oceniony po 1 dniu, że do niczego bo np. wałkuje się pod makijażem albo coś... To po co usuwać, skoro nie da się używać, a dana osoba chce nas uchronić..? Wtedy niektóre kosmetyki nie będą miały żadnych recenzji, bo niezdatne do użytku. A komuś np. przyda się ta jedna jednodniowa

Mnie razi coś innego. Wypowiedzi niektórych recenzentek, jakie to one gładkie buźki mają i bogate nie są, bo krem warty 200zł jest tym z niższej półki... Do usunięcia się nie nadaje, ale... śmieszne
__________________



Happy!

ewwelinaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 12:36   #5
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Recenzje do usunięcia

Cytat:
Napisane przez Elwinga Pokaż wiadomość
Recenzja na temat, ale nieco, powiedzmy, emocjonalna
Avon poszedł do poprawki.

Cytat:
Napisane przez ewwelinaa89 Pokaż wiadomość
no nie przesadzajcie... Jeżeli nawet krem do twarzy jest oceniony po 1 dniu, że do niczego bo np. wałkuje się pod makijażem albo coś... To po co usuwać, skoro nie da się używać
Ten punkt Kodeksu Recenzenta, jak dotąd, nie podlega dyskusji
M. in. dlatego, że może już w drugim dniu by się dał używać, bo: a) inny dzień cyklu i oddziaływanie innych proporcji hormonów zmieniłoby skład sebum oceniającej, co w dużej mierze decyduje o tzw. "wałkowaniu", b) pod innym podkładem by się nie wałkował itp.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 08:19   #6
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Recenzje do usunięcia

Cytat:
Napisane przez Ewelina79 Pokaż wiadomość
Zgłaszam recenzję do usunięcia, ponieważ zgłosiła to osoba, która ma 21 lat a ocenia krem, który jest do cery po 40 roku życia, dodatkowo używała go na szyję a nie na twarz i jak pisze - nie zauwżyła żadnego efektu liftingującego. No dziwne żeby w wieku 20 lat zauważyć efekt liftingu kremu, który jest powyżej 40 roku życia.

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...ecenzja=156973
Witam.

Jako że to moja recenzja została usunięta (jak i druga - dziewczyny która również używała kremu z próbki, na twarz - nie jak ja na szyję - i miała podobne spostrzeżenia do moich) pozwolę sobie się wypowiedzieć. Otóż kremu użyłam na szyję - nie na twarz, nie dlatego iż mam 21 lat, ale dlatego że skład mnie poraził (bałam się, że zwyczajnie mnie zapcha). Po drugie w mojej recenzji (a właściwie prawie cały opis) opisałam właściwości kremu - jego konsystencję, zapach, jak się rozprowadza, jak się zachowuje po kilku godzinach na skórze, napisałam trochę o składzie - wg mnie nic karygodnego, a więcej - bardzo przydatne informacje dla kogoś kto chciałby kem kupić.
Recenzja była rzeczowa i na temat.

Co do wieku - jeśli będę producentem kremów, i napiszę iż są powyżej 120 lat, czy to oznacza że nikt kto ma mniej, nie może ich używać, tak?

I jeszcze tak gwoli informacji - pojawiła się kolejna recenzja tego kremu - dziewczyna używała go z próbki, na noc a nie na dzień jak jest przeznaczony, nie zauważyła też efektu liftingującego (używając argumentacji już użytej w zarzutach do mnie - "jak go miała zauważyć skoro użyła tylko jednej próbki i w ogóle na noc nie na dzień ????") ... Czy też zostanie usunięta?

I jeszcze ad rem - na KWC jest milion recenzji na podstawie próbki, czy po jednym użyciu (ponieważ na przykład - w przypadku kremu - podrażnił, uczulił, śmierdział itp.) i jakoś sobie spokojnie istenieją. Ja trafiłam na nadgorliwy dzień ... kogo?

Doprawdy, na tym forum zaczynają dziać się dziwne rzeczy.

Życzę wszystkim miłego dnia i mniej zaciętości, i może trochę więcej pracy - wtedy nie myśli się o bzdurym usuwaniu dobrych recenzji, bo nie ma się na to czasu.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 10:02   #7
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Recenzje do usunięcia

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Doprawdy, na tym forum zaczynają dziać się dziwne rzeczy.
Fakt. Na tym forum zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Masowo zamieszczają recenzje ludzie, którym (do wyboru):
  • nie chce się przeczytać Kodeksu Recenzentów
  • mają go głeboko w miejscu, gdzie plecy tracą swoją szlachetna nazwę
  • uważają, że obowiązek jego przestrzegania w cudowny sposób ich akurat nie dotyczy
  • uważają, że jeśli zastosują się tylko do połowy punktów regulaminu, a drugą połowe złamią, to przecież wystarczy, żeby było wszystko w porządku, bo
Potem obowiązkowo trzeba zapałać świętym oburzeniem i wszcząć awanturę. Nie ważne, że usunieta recenzja łamała regulamin i to w kilku punktach, ponieważ Kodeks Recenzenta wyraźnie mówi:
  1. Jeżeli producent zaleca określony czas używania kosmetyku, potrzebny do uzyskania efektów, NIE wystawiaj oceny wcześniej niż zalecany czas kuracji (dotyczy to zwłaszcza preparatów przeciw zmarszczkom, przebarwieniom, rozstępom, cieniom pod oczami trądzikowi i innym problemom wymagającym długotrwałej kuracji) (...) kosmetyki pielęgnacyjne (kremy, odżywki, maseczki itp.) oceniaj po co najmniej 1 miesiącu regularnego stosowania, ponieważ taki jest cykl odnowy komórek naskórka i minimalny czas potrzebny na stwierdzenie, czy produkt nie powoduje skutków ubocznych, jaka ma wydajność itp.)
  2. Oceniaj tylko kosmetyki odpowiednie dla swojego wieku, rodzaju cery, włosów, itp... (...)
  • Jeśli używasz kosmetyków zalecanych przez producenta dla konkretnej, "nie swojej" kategorii wiekowej, zawsze zaznaczaj ten fakt w recenzji
  • Jeśli twoje wrażenia w takim wypadku są negatywne, powstrzymaj się od oceny. Może ona być myląca i niepotrzebnie zniechęcać innych użytkowników, bo dla właściwej cery czy kategorii wiekowej produkt może być bardzo dobry. Swoją opinią możesz podzielić się na forum plotkowym.
Ale przecież najpierw trzebaby go przeczytać.

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
I jeszcze tak gwoli informacji - pojawiła się kolejna recenzja tego kremu - dziewczyna używała go z próbki, na noc a nie na dzień jak jest przeznaczony, nie zauważyła też efektu liftingującego (używając argumentacji już użytej w zarzutach do mnie - "jak go miała zauważyć skoro użyła tylko jednej próbki i w ogóle na noc nie na dzień ????") ... Czy też zostanie usunięta?
Oczywiście, ponieważ łamie regulamin.

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
I jeszcze ad rem - na KWC jest milion recenzji na podstawie próbki, czy po jednym użyciu (ponieważ na przykład - w przypadku kremu - podrażnił, uczulił, śmierdział itp.) i jakoś sobie spokojnie istenieją.
Jesli takie widzisz, zgłoś je do usunięcia.

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Ja trafiłam na nadgorliwy dzień ... kogo?
Najprawdopodobniej swój.
Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
PS. "dodatkowo używała go na szyję a nie na twarz i jak pisze - nie zauwżyła żadnego efektu liftingującego. No dziwne żeby w wieku 20 lat zauważyć efekt liftingu kremu, który jest powyżej 40 roku życia."
Pamietaj, że powód zgłoszenia recenzji do usuniecia przez Wizażankę nie zawsze musi być tym samym (lub jedynym) powodem, dla którego recenzje usunął moderator.

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
- opis z KWC:
Rezultat: Efekt liftingu jest widoczny po 15 minutach od zastosowania.
Ciekawe więc, czy jeśli znajdzie się recenzja po 15 minutach od zastosowania kremu - też zostanie usunięta?
Odpowiedź na to pytanie jest zawarta w Kodeksie Recenzentów. Wystarczy go przeczytać, żeby ją poznać.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-10, 10:25   #8
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Recenzje do usunięcia

Cytat:
Napisane przez Noor Pokaż wiadomość
Fakt. Na tym forum zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Masowo zamieszczają recenzje ludzie, którym (do wyboru):
  • nie chce się przeczytać Kodeksu Recenzentów
  • mają go głeboko w miejscu, gdzie plecy tracą swoją szlachetna nazwę
  • uważają, że obowiązek jego przestrzegania w cudowny sposób ich akurat nie dotyczy
  • uważają, że jeśli zastosują się tylko do połowy punktów regulaminu, a drugą połowe złamią, to przecież wystarczy, żeby było wszystko w porządku, bo
Potem obowiązkowo trzeba zapałać świętym oburzeniem i wszcząć awanturę. Nie ważne, że usunieta recenzja łamała regulamin i to w kilku punktach,
1. Przeczytałam regulamin - inaczej nie byłoby mnie na forum.
2. Do reszty punktów się nie odniosę - bo nie są merytoryczne, a o oceniające - Kochana Noor, zachowaj twierdzenia o tym co mam poniżej pleców - dla siebie.


Cytat:
ponieważ Kodeks Recenzenta wyraźnie mówi:
  1. Jeżeli producent zaleca określony czas używania kosmetyku, potrzebny do uzyskania efektów, NIE wystawiaj oceny wcześniej niż zalecany czas kuracji (dotyczy to zwłaszcza preparatów przeciw zmarszczkom, przebarwieniom, rozstępom, cieniom pod oczami trądzikowi i innym problemom wymagającym długotrwałej kuracji) (...) kosmetyki pielęgnacyjne (kremy, odżywki, maseczki itp.) oceniaj po co najmniej 1 miesiącu regularnego stosowania, ponieważ taki jest cykl odnowy komórek naskórka i minimalny czas potrzebny na stwierdzenie, czy produkt nie powoduje skutków ubocznych, jaka ma wydajność itp.)
  2. Oceniaj tylko kosmetyki odpowiednie dla swojego wieku, rodzaju cery, włosów, itp... (...)
- ocenę wystawiłam po - z tego co pamiętam - co najmniej jednodniowym użyciu, a mogłam po 15 minutach - tak jak zaznacza producent w opisie kremu.

Cytat:
  • Jeśli używasz kosmetyków zalecanych przez producenta dla konkretnej, "nie swojej" kategorii wiekowej, zawsze zaznaczaj ten fakt w recenzji
  • Jeśli twoje wrażenia w takim wypadku są negatywne, powstrzymaj się od oceny. Może ona być myląca i niepotrzebnie zniechęcać innych użytkowników, bo dla właściwej cery czy kategorii wiekowej produkt może być bardzo dobry. Swoją opinią możesz podzielić się na forum plotkowym.
To, że krem jest nie dla mnie zaznaczyłam w recenzji:
"Zgłaszam recenzję do usunięcia, ponieważ zgłosiła to osoba, która ma 21 lat a ocenia krem, który jest do cery po 40 roku życia".

Recenzja nie była negatywna - była obojętna, ponieważ najpierw napisałam ile mam lat i jak kremu używałam - właśnie dlatego by nie zniechęcać innych.

Cytat:
Ale przecież najpierw trzebaby go przeczytać.
Ale żeby wiedzieć co napisałam w recenzji musiałabyś ją najpierw dokładniej przeczytać.



Cytat:
Jesli takie widzisz, zgłoś je do usunięcia.
Szkoda mi czasu na takie bzdury.
Poza tym - "tropienie" takich recenzji to chyba zadanie moda ?
Zresztą, znajdą się też i inne "tropicielki", które mnie ubiegną.


Cytat:
Najprawdopodobniej swój.
A całkiem mozliwe. Nadgorliwie udzielam się na tym forum. Powoli mi się odechciewa.

Miłego dnia.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 13:14   #9
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Recenzje do usunięcia

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Przeczytałam regulamin - inaczej nie byłoby mnie na forum.
Ewidentnie nie przeczytałaś, bo inaczej wiedziałabyś dokładnie które jego punkty złamała Twoja recenzja. I napastliwe posty pod adresem Złośliwca lub moim nic tutaj nie zmienią. Recenzja łamała regulamin i dlatego została usunięta.

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
ocenę wystawiłam po - z tego co pamiętam - co najmniej jednodniowym użyciu, a mogłam po 15 minutach - tak jak zaznacza producent w opisie kremu.
W opisie tego kremu nie ma ani słowa o tym, że producent stworzył go, jako błyskawiczne serum, do jednorazowego użycia i tylko i wyłącznie działanie napinające dla niego przewiduje (cytuję Daxa: nazwa (żeby nie było wątpliwości) "Supernawilżający krem z pełnym liftingiem zmarszczek", "Efekt liftingu jest widoczny po 15 minutach od zastosowania. Optymalne nawilżenie skóry uzyskuje się po 2 tygodniach regularnej aplikacji, a wypełnienie zmarszczek po około miesiącu"). Potrafisz na podstawie jedniodniowego użycia ocenić, jak nawilżyła sie Twoja skóra po 2 tygodniach i jak wygładziły załamania na skórze po miesiącu? Bo tylko wtedy ta recenzja byłaby rzetelna. Każda inna nadaje się do usuniecia.

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Recenzja nie była negatywna - była obojętna, ponieważ najpierw napisałam ile mam lat i jak kremu używałam - właśnie dlatego by nie zniechęcać innych
Nie jest prawdą, że była obojętna. Zawierała wyraźne zarzuty, że kosmetyk wcale nie działa tak, jak obiecuje producent. A własnie opinia nt. działania kosmetyku decyduje o tym, czy recenzja jest negatywna, obojetna, czy entuzjastyczna, a nie fakt, że kosmetyk był używany przez osobę z grupy wiekowej, dla której producent formalnie go nie przeznaczył, czy sposób używania. Jest to dokładnie ta sytuacja, do której odnosi się KR: "Jeśli twoje wrażenia w takim wypadku są negatywne, powstrzymaj się od oceny". Ten punkt regulaminu równiez złamałaś.

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Ale żeby wiedzieć co napisałam w recenzji musiałabyś ją najpierw dokładniej przeczytać.
Tak się składa, ze bardzo dokładnie czytam KAŻDĄ recenzje zgłoszoną do usunięcia.

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Szkoda mi czasu na takie bzdury
Więc nie narzekaj, że są i wobec powyższej wypowiedzi nie rozumiem dlaczego Ci przeszkadzają. W końcu to tylko bzdury.
Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Poza tym - "tropienie" takich recenzji to chyba zadanie moda ?
I tu znowu się mylisz. Nie Ty będziesz ustałała zadania tutejszych moderatorów.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2007-05-10 o 15:54
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 13:19   #10
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Recenzje do usunięcia

Cytat:
Napisane przez sylwia.gda Pokaż wiadomość
Noor, czy Ty też sądzisz że na preparaty antycel 2 tyg to za mało?
Ja (oczywiście nadgorliwie) uważam, że tak.
Chyba, że producent uznał taki czas za wystarczający na przeprowadzenie kuracji (wobec jednego ze swoich preparatów tak szybkie efekty obiecują YR i Elancyl).
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 21:40   #11
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=221104

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Nie jestem 16 latka!
I wcale nie napisalam ze uzywam kremu 6 lat -skad to wywnioskowalas?Dla Ciebie zmieniam podpis...
(...)
Edit: uzylam probke 10 razy.. pomylilam wyrazenia
Tę informację (czyli rok urodzenia) lepiej podać w profilu. Nie będzie wtedy nieporozumień i domysłów. Niektórzy użytkownicy Wizażu mają, dla wygody i szybszego ładowania stron, po prostu wyłączone wyświetlanie podpisów. A wywnioskowałam z tego, co napisała Anemon, czyli z niedopowiedzeń i pomyłki.


Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Mialam krem koloryzujacy z Avonu 1 ml ale uzylam go 10 razy bo wydajny i wydaje mi sie powinnam dac mu ocene.
Jeśli to krem, a nie podkład - 10 razy to za mało. Jeśli planujesz kupić całe opakowanie, przetestuj go solidnie przez miesiąc i napisz dopiero wtedy. Z recenzją perfum nie ma tego problemu.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-25, 09:57   #12
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Recenzje do usunięcia

Wg mnie osoba która wystawia recenzję po kilku dniach stosowania produktu może dokonać jej edycji... i może zmienić zdanie po dłuższym okresie jego stosowania. Po co od razu usuwać recenzje?

Ja też pomyliłam opis produktu Ale już jest poprawiony.
azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 09:08   #13
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Recenzje do usunięcia

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Wg mnie osoba która wystawia recenzję po kilku dniach stosowania produktu może dokonać jej edycji... i może zmienić zdanie po dłuższym okresie jego stosowania. Po co od razu usuwać recenzje?

Ja też pomyliłam opis produktu Ale już jest poprawiony.
Regulamin jest w tej sprawie jednoznaczny - każdy powinien go przeczytać. Poza tym osoby, które tak pochopnie wystawiają oceny produktom, raczej rzadko robią potem korekty swoich recenzji.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 09:51   #14
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Recenzje do usunięcia

Osoby, ktore uwazaja, ze mozna recenzowac po krotkotrwalym lub jednorazowym uzyciu powinny postawic sie w sytuacji osoby, ktora dopiero ma zamiar jakis kosmetyk kupic. Ja sama przed zakupem czytam sobie recenzje, sprawdzam jak sie ma ogolna ocena kosmetyku A w stosunku do B, a takie szybkio wystawione recenzje zaklamuja te ogolna ocene, przez co KWC traci wiarygodnosc. Jesli bedzie sie na to pozwalac KWC bedzie rownie uzyteczne jak Damska Torebka
misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 10:40   #15
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Recenzje do usunięcia

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Z opisu wynika, że recenzentka opisuje wersję Exotic a nie Mild (pomyłka wynika z niepełnej nazwy jaką podałam przy zgłaszaniu dezodorantu):
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=156380

W tym momencie zgłaszam wersję Exotic, żeby nie było więcej nieporozumień.

Jednocześnie proszę o zmianę nazwy dezodorantu w opisie. Jest:
Rossmann, Isana Pflege, Deo-Spray 24h Wirkung, Dezodorant w sprayu
a powinno być:
Rossmann, Isana Pflege, Deo-Spray 24h Wirkung - Mild, Isana dezodorant w sprayu Mild

Przepraszam za to niedopatrzenie z mojej strony!
Oj! Chyba niedobrze Zgłoszenie było prawidłowe. Wszystkie dezodoranty Isana Pflege Spray 24h Wirkung należą do tej samej linii i różnią się (tak przynajmniej domniemywam) tylko kompozycją zapachową, dlatego powinny być wszystkie w jednym zgłoszeniu, z zaznaczeniem, że Mild jest bezalkoholowy, pod ogólną nazwą (taką jaka była, podobnie, jak wersja roll-on). Przynajmniej moim zdaniem...przekonsultuję to jeszcze z Estellą i Bunią.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 15:35   #16
doris_stokrotka
Raczkowanie
 
Avatar doris_stokrotka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Home, sweet home
Wiadomości: 137
Question Dot.: Recenzje do usunięcia

Witam ... mam takie pytanie: otóż jest dla mnie niejasne, dlaczego usuwane są recenzje pisane za kogoś ( np. "za mamę" ), a np. jakiś wizażysta czy inny stylista może umieścić recenzję kosmetyku, którego sam nie używa? ( tzn. używa do malowania kogoś, nie siebie ). Aby nie być gołosłowną, załączam link do takiej recenzji:


http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...recenzja=90472

no chyba, że niedokładnie przeczytałam i ten mężczyzna sam używa wspomnianego cienia


Sprawa mnie nie dotyczy, ale zastanawia
__________________
DoRiS

" Wszystko w Twoich rękach, możesz budować, możesz burzyć ! (...) "

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=6111868# post6111868

- GRINDERSY czarne na wymianę
doris_stokrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 09:31   #17
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: o recenzji.

Cytat:
Napisane przez doris_stokrotka Pokaż wiadomość
Witam ... mam takie pytanie: otóż jest dla mnie niejasne, dlaczego usuwane są recenzje pisane za kogoś ( np. "za mamę" ), a np. jakiś wizażysta czy inny stylista może umieścić recenzję kosmetyku, którego sam nie używa? ( tzn. używa do malowania kogoś, nie siebie ). Aby nie być gołosłowną, załączam link do takiej recenzji: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...recenzja=90472
no chyba, że niedokładnie przeczytałam i ten mężczyzna sam używa wspomnianego cienia
Sprawa mnie nie dotyczy, ale zastanawia
Po konsultacjach ustalono, że recenzje kosmetyków do makijażu posiadane w kufrach i używane przez wizażystów do malowania swoich klientek można uznać za zgodne z regulaminem i dlatego nie będą usuwane. Wizażysta takie kosmetyki ma, sam ich używa (bo nimi maluje) i potrafi ocenić, jak się nakładają, łaczą, jakie sa trwałe i wydajne oraz jakie mają "walory kolorystyczne".
Natomiast część recenzji Wizażanka podanego przez Ciebie zostanie usunięta, bo nie spełnia tych kryteriów.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2007-11-19 o 22:15
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 18:22   #18
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: o recenzji.

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Ale jeśli kosmetyk wyraźnie podrażnia/uczula to dla mnie ta recenzja jest jak najbardziej poprawna.
No właśnie, dla mnie też. Często i mnie coś podrażnia po jednym, dwóch użyciach i ocenę mimo wszystko pisałam. To znaczy, że robiłam źle? Przecież mimo szczerych chęci nie dałam rady więcej używać...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 20:42   #19
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: o recenzji.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
No właśnie, dla mnie też. Często i mnie coś podrażnia po jednym, dwóch użyciach i ocenę mimo wszystko pisałam. To znaczy, że robiłam źle? Przecież mimo szczerych chęci nie dałam rady więcej używać...
Także według mnie takie recenzje powinny zostać Są sygnałem dla osób o cerze skłonnej do zapychania/alergii/wrażliwej ze trzeba podchodzic do tego produktu ostrożnie


EDIT Hosenko czy cos jest nie tak ze w pół roku Recenzentka zuzyła 4 opakowania zelu do mycia twarzy? ja myje twarz rano i wieczorem i np Eris jeden starcza mi na ponad miesiąc A takze w między czasie mogła tez uzywać na przemian inny żel
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-11, 10:21   #20
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: o recenzji.

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Ale jeśli kosmetyk wyraźnie podrażnia/uczula to dla mnie ta recenzja jest jak najbardziej poprawna.
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
No właśnie, dla mnie też. Często i mnie coś podrażnia po jednym, dwóch użyciach i ocenę mimo wszystko pisałam. To znaczy, że robiłam źle? Przecież mimo szczerych chęci nie dałam rady więcej używać...
Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
Także według mnie takie recenzje powinny zostać Są sygnałem dla osób o cerze skłonnej do zapychania/alergii/wrażliwej ze trzeba podchodzic do tego produktu ostrożnie
Niestety, drogie Panie Poza tym, to żaden sygnał, bo alergia, to wybitnie indywidualna skłonność i do tego bardzo często zmienna w czasie. Uważamy, że nie jest w porządku winić producenta (odejmując mu "gwiazdki"), za to, że czyjś organizm reaguje alergią na wybrany przez siebie składnik bardzo często obiektywnie całkiem neutralny (a ja osobiście, jako alergik reagujący pokrzywka lub podrażnieniem średnio na co trzeci kosmetyk, popieram to w całej rozciągłości).

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
wiem wląsnie ze była tu kiedyś dyskusja na ten temat ale nie wiem co z niej wyniklo
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nie wiem wkońcu co wynikło z podobnej dyskusji, a taka miala miejsce jakis czas temu włąsnie w tym watku. Nie sledzilam na bieżąco i nie wiem co z niej wynikło - co moderatorki postanowiły. Jesli więc któraś śledzi ten wątek to bardzo prosze o ponowną odpowiedz
Odpowiedź jest zawarta w "znowelizowanym" 3 czerwca Kodeksie Recenzenta - w ostatnim jego punkcie ("działa" więc tylko na recenzje napisane po tym dniu).

Aha! Nie zasypujcie mnie zgłoszeniami recenzji, w których brak czasu używania i ilości zużytych opakowań. Był, niestety czas, kiedy ta opcja w ogóle znikneła z KWC i nie moge usuwać recenzji tylko z tego powodu (chyba, ze z treści samej recenzji wynika, że kosmetyk był używany za krótko, żeby uznać ją za rzetelną), wtedy zostanie "ustrzelona" bez litości.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 10:28   #21
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: o recenzji.

Cytat:
Napisane przez Noor Pokaż wiadomość
Niestety, drogie Panie Poza tym, to żaden sygnał, bo alergia, to wybitnie indywidualna skłonność i do tego bardzo często zmienna w czasie. Uważamy, że nie jest w porządku winić producenta (odejmując mu "gwiazdki"), za to, że czyjś organizm reaguje alergią na wybrany przez siebie składnik bardzo często obiektywnie całkiem neutralny (a ja osobiście, jako alergik reagujący pokrzywka lub podrażnieniem średnio na co trzeci kosmetyk, popieram to w całej rozciągłości).





Odpowiedź jest zawarta w "znowelizowanym" 3 czerwca Kodeksie Recenzenta - w ostatnim jego punkcie ("działa" więc tylko na recenzje napisane po tym dniu).

Aha! Nie zasypujcie mnie zgłoszeniami recenzji, w których brak czasu używania i ilości zużytych opakowań. Był, niestety czas, kiedy ta opcja w ogóle znikneła z KWC i nie moge usuwać recenzji tylko z tego powodu (chyba, ze z treści samej recenzji wynika, że kosmetyk był używany za krótko, żeby uznać ją za rzetelną), wtedy zostanie "ustrzelona" bez litości.
ok ale w niektórych nie ma czasu zywania a jest ilość opakowań: jesli nie ma czasu a jest napisane w trakcie 1 to nie wiadomo czy używa od kilku meisięcy czy od dzisiaj. z koleji nei zgłaszam recenzji ktore miały napisane więcej niż 1 opakowanie bo wiadomo ze recenzentka używa już długo.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 10:58   #22
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: o recenzji.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
ok ale w niektórych nie ma czasu zywania a jest ilość opakowań: jesli nie ma czasu a jest napisane w trakcie 1 to nie wiadomo czy używa od kilku meisięcy czy od dzisiaj. z koleji nei zgłaszam recenzji ktore miały napisane więcej niż 1 opakowanie bo wiadomo ze recenzentka używa już długo.
skoro nie wiadomo czy od dzisiaj używa czy od miesiecy to też taka recenzja nie powinna być usunięta.
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 18:04   #23
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Recenzje do usunięcia

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
tez chcialam zgłosić ale skoro producent obiecuję efekty już po 8 dniach to chyba mogą zostać recenzje
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 19:18   #24
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Recenzje do usunięcia

Nie wiem, niech Noor zadecyduje. Kupiłam dzis to cudo i jest napisane:
Potwierdzona skuteczność:
- Natychmiast: skóra jest bardziej gładka i bardziej jędrna
- Po 8 dniach: wygładzone fałdy i cellulit
- Po 4 tygodniach: bardziej płaski brzuch
Wg mnie on może lekko napisać skórę(chyba przez alkohol) i to jest niby ta 'skuteczność natychmiast i po 8 dniach".
Fajnie by bło gdyby cellulit i zbędne fałdki znikały w ciągu 8 dni<buja w obłokach>
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 17:44   #25
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Recenzje do usunięcia

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=164104
Nienawiść do...? Niby cała recenzja jest poprawna, ale ta sperma razi.
Dlaczego sperma miałaby razić?
To zupełnie normalny wyraz, taki jak penis, czy pochwa, czy analogicznie na przykład osocze, albo nawet śluz.
Nie wariujmy.

Fakt, że żyjemy w zakłamanym, pruderyjnym kraju nie oznacza jeszcze, że całkiem cenzuralne określenia ludzkiej cielesności należy zastępować jakimiś eufemizmami rodem z podręczników z przystosowania do zycia w rodzinie...
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 17:51   #26
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Recenzje do usunięcia

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Dlaczego sperma miałaby razić?
To zupełnie normalny wyraz, taki jak penis, czy pochwa, czy analogicznie na przykład osocze, albo nawet śluz.
Nie wariujmy.

Fakt, że żyjemy w zakłamanym, pruderyjnym kraju nie oznacza jeszcze, że całkiem cenzuralne określenia ludzkiej cielesności należy zastępować jakimiś eufemizmami rodem z podręczników z przystosowania do zycia w rodzinie...
Ale jak się ma sperma do kosmetyku? No nie wiem.
Mnie razi. Chyba jestem przewrażliwiona.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 17:57   #27
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Recenzje do usunięcia

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Ale jak się ma sperma do kosmetyku? No nie wiem.
Mnie razi. Chyba jestem przewrażliwiona.
Do konsystencji może się mieć.

Nie bronię recenzji - w ogóle się o niej nie wypowiadam. Bronię przejrzystego języka nazywającego rzeczy po imieniu.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 21:44   #28
maryd
Zadomowienie
 
Avatar maryd
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 201
GG do maryd
Dot.: Recenzje do usunięcia

Co do tego żelu: recenzentka w sumie ma racje, ten żel jest bardzo podobny w konsystencji do spermy
__________________
"You can have anything you want
You can drift, you can dream, even walk on water
Anything you want"

maryd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 22:04   #29
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Recenzje do usunięcia

w zgłoszeniu tych perfum nie ma podanych zadnych cen ani pojemnosci-dobrze ze tu to zgłaszam?? http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=164237
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 23:39   #30
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Recenzje do usunięcia

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
ale nie musi być przecież cen i pojemności dobrze by było, ale jest wiele produktów bez tych danych
no własnie Oliku zauwazyłam to znaczy sie mi chodziło o poprawienie takich brakujących danych bo teoretycznie w FAQu moda było napsiane ze produkty bez cen i pojemnosci nie bedą akceptowane wiec tak sie wolałam upewnic co z tym
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne dla katalogu kosmetyków


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-28 22:07:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:41.