Czy istnieje taka operacja? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-19, 12:23   #1
xxjustixx
Raczkowanie
 
Avatar xxjustixx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177

Czy istnieje taka operacja?


Mam bardzo blisko siebie osadzone oczy w dodatku zbyt okrągłe....i zastanawiam sie czy jest taka operacja jak zmiana kształtu oczu??? chodzi mi o to żeby podciągnąc skóre i brwi bardziej ku skroniom wtedy zmieni sie kształt oka i odsunie sie je od siebie(oczy przybiora bardziej podłużny kształt) jest to tak jakby lifting zastanawiam sie czy mozna wogóle taka operacje wykonać??? czy ktos coś słyszał na ten temat? pozdrawiam
xxjustixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 19:51   #2
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: Czy istnieje taka operacja?

Można wykonac tego typu zabieg, ale proszę pamietać, że w takiej sytuacji gałki oczne nie przemieszczaja się. Należy zwrócic uwagę, gdzie będą tęczówki wzgledem całej szpary powiekowej, czy nie będą mimo wszystko zbyt blizko nosa i tym samym nadal zbyt blisko siebie. może to dać efekt azjatycki lub pozornego zeza zbieznego.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 12:03   #3
xxjustixx
Raczkowanie
 
Avatar xxjustixx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: Czy istnieje taka operacja?

w takim razie słyszałam jeszcze o innym sposobie ale tez nie jestem pewna czy da sie taki zabieg wykonać.Jak juz wspominałam mam bardzo duże i wypukłe oczy może dało by sie jakos je schować wstrzykując pod nie BIO-ALCAMID jest to wypełniacz który wypełnia tkanki tym samym oczy przestały by byc aż tak wypukłe będe bardzo wdzięczna za kolejną odpowiedz.
xxjustixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:28.