Sukienka z kołnierzykiem - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-02-23, 00:51   #31
indja2
Zakorzenienie
 
Avatar indja2
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 074
Dot.: Sukienka z kołnierzykiem

Cytat:
Napisane przez imma Pokaż wiadomość
Z radości chyba nie byłoby mnie wieczorem na Wizażu

A tak poważnie to bardzo wątpię, bo jakoś nie mam szczęścia do takich łowów w przeciwieństwie do swojego mężczyzny, który jak nie chodzi do lumpków, to nie chodzi, a jak pójdzie, to wyhaczy kurtkę Timberlanda z metką za 30 zł
Złe podejście trzeba się nastawić kupię coś takiego że ah i oh wtedy czarujesz rzeczywistość jak w tym filmie Sekret na podstawie książki Rhondy Byrne jak nie czytałaś polecam
__________________


indja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 07:29   #32
marissima
Zadomowienie
 
Avatar marissima
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Pl
Wiadomości: 1 490
GG do marissima
Dot.: Sukienka z kołnierzykiem

Jest śliczna
__________________
Życie jest zbyt krótkie żeby zakładać nudne ubrania.




http://shywordinmyhead.blogspot.com/


[ross_i]695240[/ross_i]
marissima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 11:04   #33
Damulka25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 427
Dot.: Sukienka z kołnierzykiem

Koleżanka spóźniła się o dobry sezon takie sukienki i bluzeczki to hicior jesieni i zimy W Zarze, szczególnie w TRF-ie można było tego kupić na kilogramy No a teraz nowy sezon, nowe style. Przejrzyj raz jeszcze ASOS i poszukaj na allegro, może ktoś jeszcze ma pozostałości po zeszłym sezonie. AAAAAA i koniecznie zobacz stronę Nexta- jestem pewna, że coś tam mi się w oczy rzuciło.
Damulka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 15:02   #34
Flustracja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 190
Dot.: Sukienka z kołnierzykiem

W podobnym stylu widziałam ostatnio w mohito, nowa kolekcja wiec powinna byc jeszcze.
Flustracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 15:31   #35
ciacho492
Rozeznanie
 
Avatar ciacho492
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 558
Dot.: Sukienka z kołnierzykiem

Piękne te sukienki, w szczególności ta pierwsza. Mnie także ta modelka przypomina Asos
__________________

"Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street; fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening" Coco Chanel

ciacho492 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 16:03   #36
imma
Zadomowienie
 
Avatar imma
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 486
Dot.: Sukienka z kołnierzykiem

Cytat:
Napisane przez Damulka25 Pokaż wiadomość
Koleżanka spóźniła się o dobry sezon takie sukienki i bluzeczki to hicior jesieni i zimy W Zarze, szczególnie w TRF-ie można było tego kupić na kilogramy No a teraz nowy sezon, nowe style. Przejrzyj raz jeszcze ASOS i poszukaj na allegro, może ktoś jeszcze ma pozostałości po zeszłym sezonie. AAAAAA i koniecznie zobacz stronę Nexta- jestem pewna, że coś tam mi się w oczy rzuciło.
Chyba się jednak nie spóźniłam, ponieważ w sklepach tego typu sukienek nie brakuje, natomiast nie jest łatwo znaleźć dokładnie taką, jak ta z ASOS. Ale dzięki.
__________________

imma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 16:07   #37
catttt
Zakorzenienie
 
Avatar catttt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 5 699
Dot.: Sukienka z kołnierzykiem

Cytat:
Napisane przez Damulka25 Pokaż wiadomość
Koleżanka spóźniła się o dobry sezon takie sukienki i bluzeczki to hicior jesieni i zimy W Zarze, szczególnie w TRF-ie można było tego kupić na kilogramy No a teraz nowy sezon, nowe style. Przejrzyj raz jeszcze ASOS i poszukaj na allegro, może ktoś jeszcze ma pozostałości po zeszłym sezonie. AAAAAA i koniecznie zobacz stronę Nexta- jestem pewna, że coś tam mi się w oczy rzuciło.
A ja w sezonie jesień-zima nie widziałam nikogo w takiej
Cóż, może nie znam się na modzie... nieesia25 która mieszka w Londynie w swoim ostatnim filmiku na YT mówiła, że mają być modne w tym sezonie a ona zawsze jest na bieżąco
catttt jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-23, 19:01   #38
Damulka25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 427
Dot.: Sukienka z kołnierzykiem

Cytat:
Napisane przez catttt Pokaż wiadomość
A ja w sezonie jesień-zima nie widziałam nikogo w takiej
Cóż, może nie znam się na modzie... nieesia25 która mieszka w Londynie w swoim ostatnim filmiku na YT mówiła, że mają być modne w tym sezonie a ona zawsze jest na bieżąco
Co do koleżanki Nieesia25- ma ona równie uroczą koleżankę ciasteczko25- to co te dziewczęta wyprawiają zawsze wprawia mnie w dobry nastrój. Ja tez mieszkam w Anglii i obie nie wydają mi się być wyroczniami mody. One same zapewne mają się za stylistki najwyższych lotów i mają równie urocze jak one same fanki Bluzeczka która pokazała pochodzi z primarka i samo to już wiele mówi Sukienki o których tu mowa pojawiły się w sklepach we wrześniu 2010, w tej chwili zarówno w Mango jak i Zarze już ich prawie nie ma ( ja przynajmniej ich nie widuję wcale na wieszakach w bardzo wielu sklepach). Nie mówię że są już nie modne, mówię, że są już nieco zapominane. Style wypierają style.

Edytowane przez Damulka25
Czas edycji: 2011-02-23 o 19:02
Damulka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 21:29   #39
imma
Zadomowienie
 
Avatar imma
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 486
Dot.: Sukienka z kołnierzykiem

Damulko, coś mi się zdaje, że chętnie pokonkurowałabyś sobie z tymi 'stylistkami'. Jednak najpierw trzeba się odważyć, by coś pokazać. Pusta krytyka nie poparta faktami nie istnieje dla mnie w ogóle. Wybacz, ale nie uznam, że te sukienki zostały wyparte tylko dlatego, że tak napisałaś. Z resztą nawet gdyby tak było, to niczego to dla mnie nie zmienia, bo to że nie ma czegoś w sklepach, lub wcześniej było tego więcej, nie jest w stanie wyznaczać mi stylu.
__________________

imma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 21:54   #40
catttt
Zakorzenienie
 
Avatar catttt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 5 699
Dot.: Sukienka z kołnierzykiem

Cytat:
Napisane przez imma Pokaż wiadomość
Damulko, coś mi się zdaje, że chętnie pokonkurowałabyś sobie z tymi 'stylistkami'. Jednak najpierw trzeba się odważyć, by coś pokazać. Pusta krytyka nie poparta faktami nie istnieje dla mnie w ogóle. Wybacz, ale nie uznam, że te sukienki zostały wyparte tylko dlatego, że tak napisałaś. Z resztą nawet gdyby tak było, to niczego to dla mnie nie zmienia, bo to że nie ma czegoś w sklepach, lub wcześniej było tego więcej, nie jest w stanie wyznaczać mi stylu.

Ja również mam alergię na takie damulki
catttt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 22:01   #41
Damulka25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 427
Dot.: Sukienka z kołnierzykiem

Cytat:
Napisane przez imma Pokaż wiadomość
Damulko, coś mi się zdaje, że chętnie pokonkurowałabyś sobie z tymi 'stylistkami'. Jednak najpierw trzeba się odważyć, by coś pokazać. Pusta krytyka nie poparta faktami nie istnieje dla mnie w ogóle. Wybacz, ale nie uznam, że te sukienki zostały wyparte tylko dlatego, że tak napisałaś. Z resztą nawet gdyby tak było, to niczego to dla mnie nie zmienia, bo to że nie ma czegoś w sklepach, lub wcześniej było tego więcej, nie jest w stanie wyznaczać mi stylu.
Widzę, że natrafiłam na ciasteczkowe i neesiowe fanki, a z taką ekipą nie mam szans. Moje IQ mogłoby tego nie wytrzymać Z góry przepraszam, podkulam ogon i uciekam. A wieszaków Immy, nie zamierzam już komentować-dziewczyna źle znosi krytykę.
Damulka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-23, 22:17   #42
catttt
Zakorzenienie
 
Avatar catttt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 5 699
Dot.: Sukienka z kołnierzykiem

Cytat:
Napisane przez Damulka25 Pokaż wiadomość
Widzę, że natrafiłam na ciasteczkowe i neesiowe fanki, a z taką ekipą nie mam szans. Moje IQ mogłoby tego nie wytrzymać Z góry przepraszam, podkulam ogon i uciekam. A wieszaków Immy, nie zamierzam już komentować-dziewczyna źle znosi krytykę.
Ja nie jestem fanką ani jednej ani drugiej (z resztą ciasteczka nie trawię), ale wkurza mnie, jak ktoś wywyższa się i piszę : 'o kochana, spóźniłaś się, to już jest niemodne' skoro u nas w Pl dopiero to wchodzi!
Że niby znasz wszystkie najnowsze trendy, a my co chwilę popełniamy faux pas. Strasznie mnie to wkurza. Po co sobie w ten sposób dogryzać, uważać siebie za najmądrzejszą?

Źle znosi? Napisała wyraźnie: 'Pusta krytyka nie poparta faktami nie istnieje dla mnie w ogóle'.
catttt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 22:30   #43
imma
Zadomowienie
 
Avatar imma
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 486
Dot.: Sukienka z kołnierzykiem

Droga Damulko, nie znoszę źle krytyki, źle znoszę chamstwo. Przejrzyj sobie moje wieszaki i posty dziewczyn, które krytykowały. Konstruktywną krytykę cenię bardzo, bo to wbrew pozorom nie w słodkich opiniach leży wartość wypowiedzi, ale właśnie w krytyce. Nie spodziewam się jednak, że mnie zrozumiesz, ponieważ definitywnie nie odróżniasz bycia niegrzeczną i niekulturalną od umiejętności krytykowania. Jestem pewna, że zdajesz sobie z tego sprawę, ponieważ co druga Twoja wypowiedź w Szafie nasycona jest złymi emocjami. Odradzam Ci bardzo, abyś dawała tym emocjom ujście tutaj, bo to i tak w niczym Ci nie pomoże, a tylko może zaszkodzić Tobie samej. Lepszym sposobem jest np. sport Bardzo dziękuję, że zaprzestajesz komentowania moich wieszaków, ponieważ lubię, gdy panuje na nich miła atmosfera, a nie zdolności do szufladkowania i nieprzyjemne wypowiedzi właściwe dla Twojego stylu. Nawiasem mówiąc, nie mam pojęcia, kim jest neesia i ciasteczko... Widocznie bardzo nie nadążam za modą (?) Życzę samych pozytywnych emocji
__________________


Edytowane przez imma
Czas edycji: 2011-02-23 o 22:34
imma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 13:13   #44
Kura Nioska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 019
Dot.: Sukienka z kołnierzykiem

A patrzyłaś na stronie New Look? Jest tam kilka podobnych. Wiem, że podobne to nie takie same, ale może któraś Ci się spodoba.
Na zbiorowych zamówieniach szykuje się chyba zamówienie z NL .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka.jpg (7,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienka2.jpg (11,6 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienka5.jpg (8,3 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienka6.jpg (8,6 KB, 1 załadowań)
__________________

Edytowane przez Kura Nioska
Czas edycji: 2011-02-24 o 13:25
Kura Nioska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 16:21   #45
Damulka25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 427
Dot.: Sukienka z kołnierzykiem

Cytat:
Napisane przez imma Pokaż wiadomość
Droga Damulko, nie znoszę źle krytyki, źle znoszę chamstwo. Przejrzyj sobie moje wieszaki i posty dziewczyn, które krytykowały. Konstruktywną krytykę cenię bardzo, bo to wbrew pozorom nie w słodkich opiniach leży wartość wypowiedzi, ale właśnie w krytyce. Nie spodziewam się jednak, że mnie zrozumiesz, ponieważ definitywnie nie odróżniasz bycia niegrzeczną i niekulturalną od umiejętności krytykowania. Jestem pewna, że zdajesz sobie z tego sprawę, ponieważ co druga Twoja wypowiedź w Szafie nasycona jest złymi emocjami. Odradzam Ci bardzo, abyś dawała tym emocjom ujście tutaj, bo to i tak w niczym Ci nie pomoże, a tylko może zaszkodzić Tobie samej. Lepszym sposobem jest np. sport Bardzo dziękuję, że zaprzestajesz komentowania moich wieszaków, ponieważ lubię, gdy panuje na nich miła atmosfera, a nie zdolności do szufladkowania i nieprzyjemne wypowiedzi właściwe dla Twojego stylu. Nawiasem mówiąc, nie mam pojęcia, kim jest neesia i ciasteczko... Widocznie bardzo nie nadążam za modą (?) Życzę samych pozytywnych emocji
Oj dziewczyno, o czym ty piszesz. Napisałam wyraźnie , że będziesz miała kłopoty ze znalezieniem tej kiecki bo rozpoczął się nowy sezon. Poradziłam ci żebyś przejrzała Nexta i raz jeszcze Asosa, a ty oskarżasz mnie o złe emocje????? To ty odebrałaś to tak a nie inaczej, widocznie masz jakieś kompleksy skoro tłumaczysz to sobie tak a nie inaczej i błagam nie myl chamstwa ze szczerością. Mam nadzieję, że jesteś jeszcze młoda, bo tylko to cię usprawiedliwa. EOT
Damulka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 16:33   #46
Venefico
Rozeznanie
 
Avatar Venefico
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Karpacz
Wiadomości: 851
GG do Venefico
Dot.: Sukienka z kołnierzykiem

Takie proste sukienki ale bez kołnierzyka są (bądź były) w Zarze. Nie wiem czy są nadal, bo nie mam u siebie Zary
Venefico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 23:37   #47
imma
Zadomowienie
 
Avatar imma
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 486
Dot.: Sukienka z kołnierzykiem

Cytat:
Napisane przez Damulka25 Pokaż wiadomość
Oj dziewczyno, o czym ty piszesz. Napisałam wyraźnie , że będziesz miała kłopoty ze znalezieniem tej kiecki bo rozpoczął się nowy sezon. Poradziłam ci żebyś przejrzała Nexta i raz jeszcze Asosa, a ty oskarżasz mnie o złe emocje????? To ty odebrałaś to tak a nie inaczej, widocznie masz jakieś kompleksy skoro tłumaczysz to sobie tak a nie inaczej i błagam nie myl chamstwa ze szczerością. Mam nadzieję, że jesteś jeszcze młoda, bo tylko to cię usprawiedliwa. EOT
A ja mam nadzieję, że nie jesteś młoda, bo to tylko usprawiedliwiałoby Twoją sklerozę. Poczytaj sobie swoje uszczypliwości na innych moich wieszakach lub przeważającej większości wieszaków innych Wizażanek, w których zabierasz głos, to może sobie odświeżysz, o czym piszę. W tym wieszaku rzeczywiście potraktowałaś mnie łaskawie i łagodnie. Poza tym, wierzę, że dotrzymasz wcześniej danego mi słowa i zaprzestaniesz komentowania moich wieszaków. Chyba, że zapomniałaś?

---------- Dopisano o 00:35 ---------- Poprzedni post napisano o 00:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Venefico Pokaż wiadomość
Takie proste sukienki ale bez kołnierzyka są (bądź były) w Zarze. Nie wiem czy są nadal, bo nie mam u siebie Zary
Dziękuję za wskazówkę. Ja też nie mam u siebie ZARY, ale może sprawdzę w weekend w mieście, w którym ZARA jest

---------- Dopisano o 00:37 ---------- Poprzedni post napisano o 00:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Kura Nioska Pokaż wiadomość
A patrzyłaś na stronie New Look? Jest tam kilka podobnych. Wiem, że podobne to nie takie same, ale może któraś Ci się spodoba.
Na zbiorowych zamówieniach szykuje się chyba zamówienie z NL .
Śliczne są Patrzyłam w sklepie New Looka, była tylko ta druga, krówkowa (tak mi się ten kolor skojarzył pysznie). Ale materiał, z którego ją uszyto, jest bardzo syntetyczny Jak worek foliowy, mało higieniczne :/
__________________

imma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 00:17   #48
indja2
Zakorzenienie
 
Avatar indja2
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 074
Dot.: Sukienka z kołnierzykiem

Zobacz co znalazłam nawet ładnie wygląda jakby kołnierzyk zmienić chociaż ten też całkiem całkiem - nie wiem jak z jakością z nowej kolekcji F&F
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 109_3.jpg (15,6 KB, 15 załadowań)
__________________



Edytowane przez indja2
Czas edycji: 2011-02-25 o 00:41
indja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 00:40   #49
imma
Zadomowienie
 
Avatar imma
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 486
Dot.: Sukienka z kołnierzykiem

Rzeczywiście ładna Może nawet nie trzeba zmieniać kołnierzyka, musiałabym obejrzeć z bliska. Gdzie najbliżej nas można dostać F&F?
__________________

imma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-25, 00:43   #50
indja2
Zakorzenienie
 
Avatar indja2
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 074
Dot.: Sukienka z kołnierzykiem

Cytat:
Napisane przez imma Pokaż wiadomość
Rzeczywiście ładna Może nawet nie trzeba zmieniać kołnierzyka, musiałabym obejrzeć z bliska. Gdzie najbliżej nas można dostać F&F?
W Lubinie w Tesco - jutro będę jechała do Polkowic do przyjaciółki - jak zdążę to podjadę do Tesco i zerknę czy jest i ile kosztuję ale nie obiecuję na 100% bo jestem uzależniona od kierowcy
__________________


indja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 01:29   #51
imma
Zadomowienie
 
Avatar imma
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 486
Dot.: Sukienka z kołnierzykiem

Jasne
__________________

imma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 14:54   #52
indja2
Zakorzenienie
 
Avatar indja2
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 074
Dot.: Sukienka z kołnierzykiem

Cytat:
Napisane przez imma Pokaż wiadomość
Jasne
Byłam naszukałam się sukienki, ale nie mieli w końcu zapytałam panią powiedziała mi, że nie zawsze są wszystkie rzeczy u nich ze strony, ale na pewno będzie we Wrocławiu Kupiłam sobie parę rzeczy i pozytywnie zaskoczona jestem jakością dużo ładnych rzeczy było
__________________


indja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 14:58   #53
natalia1111spoko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 108
Dot.: Sukienka z kołnierzykiem

ASOS na pewno tylko trzebaby było poszperac moze w kolekcji jesienzima 2009 20010
natalia1111spoko jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:08.