Krem pod oczy. Wątek zbiorczy. - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-11, 11:05   #181
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Krem do twarzy pod OCZY

oczywiscie,ze mozna natomiast kremy pod oczy maja zdecydowanie wiecej skladnikow nawilzajacych. Jesli masz jakies problemy, typu since pod oczami, sucha skora, zmarszczki- to proponuje jednak krem pod oczy
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 11:39   #182
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Krem do twarzy pod OCZY

można. już parę razy słyszałam wersję, że kremy pod oczy to taki chwyt marketingowy, a ich rolę może spełniać 'normalny' krem.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 20:44   #183
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Krem do twarzy pod OCZY

dziękuję za odpowiedz
ja też słyszałam, że kremy pod oczy mają mniej aktywnych składników, może właśnie dlatego, że są przeznaczone do delikatnej skóry. używam tłustej Aretiny Q Ziaji pod oczęta i wreszcie mam odzywioną, wygładzoną i nawodnioną skórę pod oczami!!
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 20:46   #184
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Krem do twarzy pod OCZY

i tak- mam już linie mimiczne i ajkies dziwne zagniecenia pod oczami, niestety.
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 21:41   #185
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Krem do twarzy pod OCZY

Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
dziękuję za odpowiedz
ja też słyszałam, że kremy pod oczy mają mniej aktywnych składników, może właśnie dlatego, że są przeznaczone do delikatnej skóry. używam tłustej Aretiny Q Ziaji pod oczęta i wreszcie mam odzywioną, wygładzoną i nawodnioną skórę pod oczami!!

z tym sie zgodzic nie moge. Skora pod oczami jest bardzo cienka wiec wymaga odpowiedniej pielegnacji- skora twarzy jest zupelnie inna. Kremy pod oczy zawieraja specjalne skladniki ktore pielegnuja wrazliwa okolice oczu, sa to zazwyczaj skladniki delikatniejsze- ale nie oznacza to ze sa mniej aktywne- wrecz przeciwnie.
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 23:06   #186
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Krem do twarzy pod OCZY

aha, w takim razie ja się nie znam
dobrze wiedzieć
a możecie polecić jakiś dobry kremik na linie mimiczne
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 23:19   #187
madzikUK
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 866
GG do madzikUK
Dot.: Krem do twarzy pod OCZY

dziewczyny a czy macie jakis sprawdzony krem albo domowe sposoby na tzw "worki" pod oczami?! ja mam z tym problem, jako ze pracuje tylko na nocki i nie wysypiam sie tyle ile powinnam no i dorabiam sie powoli workow. czasem to nawet w lustro nie patrze jak wstane .
madzikUK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-11, 23:31   #188
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Krem do twarzy pod OCZY

ja mam tylko jeden sposób. masuję oczęta kostką lodu z zamrożonej , czarnej herbaty
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 14:02   #189
honey_20
Raczkowanie
 
Avatar honey_20
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 91
Dot.: Krem do twarzy pod OCZY

Cytat:
Napisane przez truskaffka Pokaż wiadomość
z tym sie zgodzic nie moge. Skora pod oczami jest bardzo cienka wiec wymaga odpowiedniej pielegnacji- skora twarzy jest zupelnie inna. Kremy pod oczy zawieraja specjalne skladniki ktore pielegnuja wrazliwa okolice oczu, sa to zazwyczaj skladniki delikatniejsze- ale nie oznacza to ze sa mniej aktywne- wrecz przeciwnie.

Zgadzam sie.. Ja np osobiscie polecam "zel ze swietlikiem i aloesem do powiek i pod oczy firmy FLOS LEK". Mozna go kupic w aptece-kosztuje ok 8 zl chyba..a wiec cena smieszna..naprawde polecam z tego wzglegu ze swietnie lagodzi roznego typu podraznienia.. Nawet gdy naprawde pozno sie poloze spac i jestem bardzoo zmeczona to wystarczy ze uzyje tego zelu i nie ma MOWY O JAKICHKOLWIEK SINCACH POD OCZAMI NA DRUGI DZIEN.. I tak jak kolezanka napisala powyzej-SKORA POD OCZAMI JEST BARDZO DELIKATNA.. DLATEGO JEJ PIELEGNACJA WYMAGA SZCZEGOLNEJ OCHRONY I OD TEGO SA WLASNIE OWE ZELE..KREMY POD OCZY..
honey_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 21:30   #190
angi_g
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1
Dot.: 34-latka i jaki krem pod oczy?

mam 22 lata, pod oczami mam wysuszona skórę i leciutkie zmarszczki, a to wszystko po tegorocznych wakacjach, dosc intensywnie sie opalałam na sloncu...jaki krem byłby dla mnie najlepszy??????
prosze o odpowiedz i bardzo dziekuje
angi_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 23:10   #191
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Krem do twarzy pod OCZY

Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
ja też słyszałam, że kremy pod oczy mają mniej aktywnych składników, może właśnie dlatego, że są przeznaczone do delikatnej skóry.
Dokladnie tak jest, jesli kremy sa oparte np. o retinol, to krem pod oczy bedzie zawieral mniejsze stezenie, niz krem do twarzy, wlasnie dlatego, ze skora pod oczami jest bardziej delikatna i wrazliwa

Jesli krem do twarzy nie powoduje podraznien, to jak najbardziej mozna go pod oczy klasc. Nie ma koniecznosci kupowania wtedy kilku roznych.
Ja pod oczy stosuje dokladnie te same kremy, co do twarzy (filtry, Zorac, Active C lub zwykly nawilzajacy)
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-18, 10:19   #192
aniusia l
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
krem pod oczy

Mam 31 lat i mieszaną cerę. Pod oczami moja skóra jest sucha z pierwszymi zmarszczkami i mam tendencję do powstawania worków pod oczami. Jaki krem pod oczy byłby dla mnie dobry? I by jeszcze nie doprowadził mnie do bankructwa I jeszcze mam pytanie od coś dobrze nawilżającego całą twarz n a noc. DZIEKUJE
aniusia l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 10:32   #193
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: krem pod oczy

wejdź w katalog KWC, znajdziesz tam interesujące Cie kategorie, produkty i ich oceny:

https://wizaz.pl/kosmetyki/
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 12:04   #194
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: krem pod oczy

Potwierdzam - przeglądnij sobie KWC i na pewno coś znajdziesz, bo ceny tez są oszacowane. Ponieważ jestem tylko dwa lata młodsza i moja skora pod oczami też już nie jest taka gładka, mogę ci polecić to czego sama używam - na dzień krem pod oczy przeciwzmarszczkowy Rival de Loop (seria Rossmannowska, był kiedyś w promocji, chyba za ok.15 zł)) - super wygładza!
Jeśli potrzebuję jeszcze trochę rozświetlić cienie, wklepuję krem Yves Rocher Inositol Vegetal (normalnie dość drogi, ja kupiłam go z ulotka za połowę ceny - też ok.15 zł). Opalizuje i likwiduje cienie, podobno ma też działanie przeciwzmarszkowe.
Na noc od dłuższego czasu używam kremu Royal Velvet Oriflame (ok. 20 zł w promocji) - bardzo dobry, odżywczy ale na tyle lekki, że rano nie mam żadnych opuchnięć. W ogóle to podpuchnięte oczy zdarzały mi się jeśłi użyłam na noc ciężkiego, natłuszczającego kremu pod oczy - dlatego radzę na takie uważać, jeśłi masz skłonność do worków.
Na opuchliznę i obtrzmienia polecam też bardzo chwalony żel arnikowy Flos-Leku (tani) - co prawda jest na sińce i obtłuczenia, ale świetnie nadaje się do okolic oczu. Sprawdziłam
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 10:52   #195
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Re: Ratunku- kurze łapki!!!

Podpinam się Mam 21 lat i właśnie problem z, tzw. kurzymi łapkami (takie brzydkie bruzdki w wewnętrznym kąciku, to to?) Ogólnie reszta buzi jest ok no tylko te oczy. Pewnie dlatego, że często sie śmieję i mrużę oczy. Z uśmiechu rezygnować nie chcę, ale jak spojrzę z bliska w lusterko to oj, odechciewa mi się śmiać. Ale do rzeczy- do tej pory używałam kremów pod ocy nawilżających, głównie Soraya Seria dotleniająca, teraz Garnier Podstawa pielęgnacji, jednak dochodzę do wniosku, że potrzebuję czegoś mocniejszego i tu prośba do Was, drogie Wizażanki- w jaki kremik powinnam się zaopatrzyć? Myślałam nad Olay'em Age Defying, Dermiką Preventi, albo Garnierem odżywczo- wygładzającym, tylko że komentarze na KWC są bardzo różne. Szukam kremiku do ok. 40zł (max45). dodam, że nie mam opuchnięć, cienie niewielkie. Bardzo proszę o pomoc!

Edit: I jeszcze jedno- czy Retin-Ox to ten słynny RoC?

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2007-11-23 o 11:13 Powód: ;)
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 22:23   #196
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Re: Ratunku- kurze łapki!!!

up
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 10:19   #197
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Ratunku- kurze łapki!!!

Proszę odpowiedzcie
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 11:17   #198
Batszeba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2
Dot.: krem pod oczy Dr.Brandt

Ja uzywalam i uzywam nadal. jest superwydajny bo naprawde niewiele trzeba go nalozyc. Jesli liczysz na to, ze zlikwiduje ci glebokie zmarszczki to obawiam sie, ze nie warto - bo nie zlikwiduje i to zaden krem. Za to zmniejsza opuchlizne, cienie bardzo ladnie znikaj po nim. Skora jest napieta i nawilzona. Ja polecam serdecznie. Mam 34 lata i to juz byl najwyzszy czas na krem pod oczy. A ten jest naprawde swietny. Nie ma zapachu, nie podraznia - a czesto kremy pod oczy mnie podrazniaja - nie moge praktycznie zadnych mocno pachnacych kremow uzywac :/
Batszeba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 21:44   #199
tisia
Przyczajenie
 
Avatar tisia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 11
Uczulenie na krem pod oczy-co robić???

Zawsze uzywałam pod oczy dobrych kremów z tzw. wyżej półki, ale ostatnio po obejrzeniu jakiegoś programu, w którym mówili o tym, że nie zawsze ten droższy krem jest lepszy, skusiłam się na ten tani i mam za swoje...
Skóra pod oczami pokryta jest maleńkimi krosteczkami, oczy mam spuchnięte, skóra jest wysuszona, mam wrażenie jakby było jej za mało, nie mówiąc już o gigantycznych zmarszczkach, jednym słowem masakra
Ratuję się lipobazą po niej jest trochę lepiej, przynajmiej uczucie ściągnięcia troszkę znika.
Bardzo proszę o radę, co mogę użyć na skórę pod oczami, żeby wróciła do normy.
Będę wdzięczna za wszystkie rady.
Pozdrawiam
tisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-12, 14:52   #200
elizzka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 160
GG do elizzka
Dot.: Ratunku- kurze łapki!!!

Ja także podpinam się pod tą prosbę: mam 25 lat i kurze łapki (rodzinna sprawa..). Jaki krem pod oczy i na powieki, żeby to wygładzić i zapobiec dalszemu rozwojowi zmarszczek??
elizzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 15:00   #201
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Ratunku- kurze łapki!!!

po pierwsze liczy się dobre nawilżanie skóry wokół oczu, dobre kremy, szczególnie apteczne,a na noc jakiś przeciwzmarszczkowy pod oczy jak np.activ c
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 16:19   #202
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Ratunku- kurze łapki!!!

Tak Retin-OX to slynny Roc.

NO i jak moja oprzedmowczymi napisala podstawa to dobre nawilzenie, ale i natluszczenie tez. Jesli chodzi o kremy przez was wymienione to nie wiem, ale jednak stawialabym na cos odzywczego o bogatszej konsystencji i nie konicznie dorogiego. Ta Ziaja Aretina Q brzmiala dla mnie zawsze zachecajaco, bo i retinol ma i nie jest droga. Nie musi byc to strikte krem pod oczy. Krem na szyje i dekolt u tej serii ma bardzo fajny sklad i mozna go pod oczy tez uzyc, tak samo jak krem do twarzy, a ze duzy to i bardziej ekonomiczny i odrazu mozna cala twarz i szyje wysmarowac. Takiej serii nie musi sie bac ani 21-latka ani dobiegajaca 30-tki kobieta. Fajna seria na poczatek mysle i tania, zwlaszcza w strefie podocznej.

Kurze lapki to te w zewnetrznym kaciku oka, nie przy wewnetrznym, ale to i tak nie zmienia faktu, ze i przy tych zmarszczak wewnatrz nalezy o okolice oczna dbac.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 22:53   #203
bodzia2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Krem Pod Oczy

czesc

szukam dobrego kremu pod oczy dla pani po 30-stce. Ostatnio uzywam estee lauder Advanced Night Repair ale jestem bardzo niezadowolona z niego.
Czy ktos moze mi polecic cos naprawde dobrego i skutecznego?

Dzieki
bodzia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 22:56   #204
bodzia2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Dot.: Krem Pod Oczy

mala
bodzia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 22:56   #205
bodzia2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Dot.: Krem Pod Oczy

bodzia
bodzia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 10:00   #206
pszczolka78
Przyczajenie
 
Avatar pszczolka78
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17
krem pod oczy

mam 30 lat i chcialam zapytac czy mogę używać pod oczy kremy Retin ox+ ?
pszczolka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 10:08   #207
to ja magda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 327
Dot.: krem pod oczy

To, czy możesz uzywać danego kremu zalezy nie tylko od wieku, ale i stanu skóry. Ja uzywam tego kremu od niedawna, jestem starsza od Ciebie o 9 lat, ale mam bardzo niewielkie zmarszczki pod oczami i ten kremik radzi sobie z nimi świetnie.
Jeżeli pojawiły sie u Ciebie zmarszczki w okolicach oczu to myslę, że jak najbardziej możesz go używać. Krzywdy nie zrobi.
to ja magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 10:16   #208
pszczolka78
Przyczajenie
 
Avatar pszczolka78
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17
Dot.: krem pod oczy

dzieki za odpowiedz ,zastanawialam sie najpierw nad kremem retin ox correxion, ale mam akurat ten, dostalam w prezencie i troche szkoda by mi bylo go wyrzucic.
pszczolka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 14:42   #209
dżiza
Raczkowanie
 
Avatar dżiza
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 315
Dot.: krem pod oczy

A ja mam 24 lata i zastanawiam się czy w celu zapobiegania i wyprasowania pierwszych, drobnych zmarszczek krem Retin-Ox correxion nie będzie za mocny?
dżiza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 19:55   #210
maja1502
Przyczajenie
 
Avatar maja1502
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Home !
Wiadomości: 5
Dot.: krem pod oczy

ja tez mam podobny problem mam 15 lat i juz mam zmarszczki pod oczami i wzdłuz ust . nie ładnie to wygląda czy ja tez powinnam stosować jakies kremy przeciwzmarszczkowe
maja1502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-25 10:58:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:20.