Jak zajść w ciążę? Trochę z przymrużeniem oka ;) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-29, 23:01   #61
marthinisa
Rozeznanie
 
Avatar marthinisa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zielono mi
Wiadomości: 883
Dot.: Jak zajść w ciążę? Trochę z przymrużeniem oka ;)

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję, ale seksowna bielizna nie pomoże skoro nawet klinika leczenia niepłodności nie bardzo pomaga Wątek jest dosyć stary i wiele się zmieniło od czasu jego założenia a problem przestał być traktowany w kategoriach "z przymrużeniem oka".
Witam, przywędrowałam tu z wątku o planowaniu dziecka w 2010. No cóż rok się kończy, miesiące mijają i nic. Tylko my jeszcze żadnych badań nie robiliśmy i ciągle liczymy na ten mały cud.
W związku z tym że generalnie jestem osobą czarnowidzącą co to woli się pozytywnie rozczarować zastanawiam się co będzie jak nie będzie.
Klarisso, mam nadzieję, że leczenie się powiedzie, naprawdę, ale jesli nie to czy rozważylibyście zostanie rodzicami przez adopcję? Pytam tak zupełnie z ciekawości, bo tak czytając o wielu parach próbujących pokonać swoją bezpłodność zastanawiam się jak długo można?
__________________
Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia.

Wystarczy nie umierać.



Woody Allen
marthinisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 09:53   #62
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Jak zajść w ciążę? Trochę z przymrużeniem oka ;)

Cytat:
Napisane przez marthinisa Pokaż wiadomość
Witam, przywędrowałam tu z wątku o planowaniu dziecka w 2010. No cóż rok się kończy, miesiące mijają i nic. Tylko my jeszcze żadnych badań nie robiliśmy i ciągle liczymy na ten mały cud.
W związku z tym że generalnie jestem osobą czarnowidzącą co to woli się pozytywnie rozczarować zastanawiam się co będzie jak nie będzie.
Klarisso, mam nadzieję, że leczenie się powiedzie, naprawdę, ale jesli nie to czy rozważylibyście zostanie rodzicami przez adopcję? Pytam tak zupełnie z ciekawości, bo tak czytając o wielu parach próbujących pokonać swoją bezpłodność zastanawiam się jak długo można?
Mam nadzieję, że wszystko ci się uda w Nowym Roku

W tej chwili rozmawiamy z mężem o rozmaitych możliwościach jednak nie ukrywam, że chcielibyśmy mieć rodzone dziecko, dlatego sprawę ewentualnej adopcji na razie odsuwamy na dalszy plan, na to zawsze będzie czas, poza tym nie mogę opędzić się od wrażenia, że do adopcji dojrzewa się inaczej i dłużej niż do naturalnego rodzicielstwa (ale to tylko moje zdanie, dopóki adopcję będę postrzegać w kategoriach "pocieszenia" bo nie mogę mieć rodzonych dzieci na pewno się na nią nie zdecyduję). Ciągle jestem pełna nadziei, że uda się i zajdę w ciąże. Zresztą nasza sytuacja się zmieniła - jak pisałam wątek jest stary, od tamtego czasu robiliśmy wiele badań i niestety/stety to ja jestem chora, mój mąż jest zdrów jak ryba, a z resztą to była by bardzo długa opowieść co i jak.

Moje wpisy można też znaleźć na wątku o zespole policystycznych jajników
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 14:19   #63
anullla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9
Dot.: Jak zajść w ciążę? Trochę z przymrużeniem oka ;)

[QUOTE=marthinisa;16138009]Witam, przywędrowałam tu z wątku o planowaniu dziecka w 2010. No cóż rok się kończy, miesiące mijają i nic. Tylko my jeszcze żadnych badań nie robiliśmy i ciągle liczymy na ten mały cud.
W związku z tym że generalnie jestem osobą czarnowidzącą co to woli się pozytywnie rozczarować zastanawiam się co będzie jak nie będzie.
Klarisso, mam nadzieję, że leczenie się powiedzie, naprawdę, ale jesli nie to czy rozważylibyście zostanie rodzicami przez adopcję? Pytam tak zupełnie z ciekawości, bo tak czytając o wielu parach próbujących pokonać swoją bezpłodność zastanawiam się jak długo można?
Nie chcę Cię straszyć, ale będę namawiała Ciebie, żebyście razem z partnerem jak najszybciej zrobili wszystkie badania. Takie myślenie "a może się uda" na dłuższą metę nie wychodzi nikomu na dobre. Lepiej być świadomym że coś jest nie tak i zacząć działać bo często czas wpływa na niekorzyść. Wiem co mówię - z mężem rok się staramy i po serii badań już wiemy że on ma bardzo mało plemników które są kiepskiej jakości i zostaje nam tylko "in vitro x" bo nawet na inseminacje nie ma szans, a leczenie męża mogło na dłuższą metę spowodować jeszcze gorsze wyniki. Wizja niezbyt pryjemna, ale przynamniejwiem na czym stoję i już się nie czaruję, że wystarczy: sexi bielizna, świece, wino i relaks...jak to twierdzi cudowna większość naszego społeczeństwa.
anullla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 15:50   #64
wiatr86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 600
Dot.: Jak zajść w ciążę? Trochę z przymrużeniem oka ;)

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość

Do ginekologa póki co i tak nie mam po co iść bo i tak mi powie, że za krótko się staramy o dziecko... (wiem, bo już o to pytałam), więc żadnego wsparcia medycznego nie dostane.
lekarz może zalecić ci wykonanie różnych badań np. na stężenie prolaktyny w organiźmie, a ten hormon ma duże znaczenie w zajściu lub nie w ciąże,jeżeli jest jej za dużo nie zajdziesz w ciąże.moja kumpela tak ma bo za dużo stresów w życiu i ten poziom u niej jest tak wysoki że od roku nie może zajść.teraz już podjęte zostało leczenie hormonalne w jej przypadku
__________________
Bądź taki,jakim chciałbyś być,a nie takim jakim chcieliby Cię widzieć inni ludzie...
Najpiękniejsze są chwile, w których żyjesz tylko chwilą...
wiatr86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:31.