utrata paszportu, a wyjazd za niecałe 4 tygodnie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-09, 22:11   #1
Jeennnny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1

utrata paszportu, a wyjazd za niecałe 4 tygodnie!


Pomocy!
Od razu zaznaczam że zdaje sobie sprawę że ponoszę winę, więc przyjmę każdy krytyczny komentarz na klatę, ale też bez przesady, bo i tak jestem w rozsypce...
Otóż,
Wykupiłam wycieczkę do Egiptu.. zorientowałam sie ze muszę poszukać mojego paszportu, coś mnie tknęło. Wyrobiłam go rok temu, nigdzie nie wyjeżdżałam więc ze spokojem zaczęłam szukać, bo przecież sam nigdzie nie wyjechał.. No ale zaczęły kończyć mi się możliwe miejsca.. Przeszukałam mieszkanie 10 razy, odsuwałam meble, wszystko co możliwe. NIC.

Tak więc co zrobić, zdesperowana i pełna wszelkich czarnych scenariuszy w głowie pojechałam do urzędu paszportów.
Na pierwszym rzucie dowiedziałam się, że muszę zapłacić 200% ceny za nowy paszport. zaczęło się pięknie. Unieważniłam tamten, dowiedziałam się też że na nowy muszę teoretycznie czekać 2 miesiące! Wpadłam w panikę. co teraz, przepadną mi wszystkie pieniądze...
Ale został mi jeszcze wniosek o przyśpieszenie. Powiedziano mi jednak, że wcale nie musi być rozpatrzony pozytywnie i tak na prawdę dowiem się czy będę miała paszport...

Jestem w rozsypce, błagam, powiedzcie że któraś/któryś z was miał albo zna taką podobną sytuację i dajcie mi promyk nadziei : (((

Edytowane przez Jeennnny
Czas edycji: 2011-08-11 o 22:53 Powód: Przywrócenie treści postu
Jeennnny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 09:15   #2
Westalka
Zakorzenienie
 
Avatar Westalka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 349
Dot.: utrata paszportu, a wyjazd za niecałe 4 tygodnie!

Cieszę się, że sprawa rozwiązana.
Skoro problem z paszportem zniknął, to zapewne znajdziesz chwilę na zerknięcie do regulaminu i przeczytanie odpowiedniego punktu o usuwaniu postów i wątków.
__________________
żartowałam!







Westalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:46.