Kosmetyki naturalne - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-22, 07:17   #3931
tequilla78
Raczkowanie
 
Avatar tequilla78
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 56
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
Brzmi zachęcająco
A gdzie można to dostać?
w większości sklepów internetowych z kosmetykami eko i w eko stacjonarnych, na stronie balm balm jest lista
tequilla78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 12:26   #3932
sasik2013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Brzmi fajnie. Czy mogę prosić o przepisanie składu inci lub zrobienie i wklejenie na wątek fotki składu, wtedy nie trzeba przepisywać?

Niestety ulotkę wyrzuciłam razem z pudełkiem, z tego co pamiętam w składzie jest ekstrakt z Reishi, olej arganowy. Zawartość Reshi wynosi 5%, co świadczy o aktywności kremu, może dlatego tak ładnie wygładza i nawilża skórę. Słyszałam, że ten krem przeciwdziała skracaniu się telomerów (nie wiem czy dobrze zapamiętałam). Podobno jest tylko kilka roślin mających takie właściwości. Jak wspominałam mam wrednie alergiczną skórę a ten krem (trzeci w mojej karierze) nie ma złego wpływu na skórę: nie dostaję wyprysków, nie chodzę czerwona, nie łzawią mi oczy. To rzadkość.
sasik2013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 12:58   #3933
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez sasik2013 Pokaż wiadomość
Niestety ulotkę wyrzuciłam razem z pudełkiem, z tego co pamiętam w składzie jest ekstrakt z Reishi, olej arganowy. Zawartość Reshi wynosi 5%, co świadczy o aktywności kremu, może dlatego tak ładnie wygładza i nawilża skórę. Słyszałam, że ten krem przeciwdziała skracaniu się telomerów (nie wiem czy dobrze zapamiętałam). Podobno jest tylko kilka roślin mających takie właściwości. Jak wspominałam mam wrednie alergiczną skórę a ten krem (trzeci w mojej karierze) nie ma złego wpływu na skórę: nie dostaję wyprysków, nie chodzę czerwona, nie łzawią mi oczy. To rzadkość.
...
z chęcią bym się dowiedziała jakie 2 inne kremy jeszcze Ci służyły <sorki jeżeli o tym juz pisałas,nie śledze wątku na bierząco>
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 17:24   #3934
ziomaska
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2016
 
Avatar ziomaska
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 288
Dot.: Kosmetyki naturalne

Czy stosowała któraś z was naturalny olej macadamia, do pielęgnacji skóry?
__________________
ziomaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 18:58   #3935
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez sasik2013 Pokaż wiadomość
Niestety ulotkę wyrzuciłam razem z pudełkiem, z tego co pamiętam w składzie jest ekstrakt z Reishi, olej arganowy. Zawartość Reshi wynosi 5%, co świadczy o aktywności kremu, może dlatego tak ładnie wygładza i nawilża skórę. Słyszałam, że ten krem przeciwdziała skracaniu się telomerów (nie wiem czy dobrze zapamiętałam). Podobno jest tylko kilka roślin mających takie właściwości. Jak wspominałam mam wrednie alergiczną skórę a ten krem (trzeci w mojej karierze) nie ma złego wpływu na skórę: nie dostaję wyprysków, nie chodzę czerwona, nie łzawią mi oczy. To rzadkość.
Oj szkoda, niestety bez inci nie możemy zweryfikować, na ile naturalny jest produkt, bo o takich mowa na tym wątku, co nie zmienia faktu, że skoro tak dobrze sprawdza się u Ciebie, to na pewno znajdzie innych amatorów

Cytat:
Napisane przez ziomaska Pokaż wiadomość
Czy stosowała któraś z was naturalny olej macadamia, do pielęgnacji skóry?
To jeden z moich ulubionych olejów, miałam nierafinowany, wspominam z sentymentem, na pewno jeszcze go kupię. Sprawdził się na włosach, ciele, nawet na twarzy, pomimo, że mam cerę tłustą, która wykazuje wysoką nietolerancję na oleje, to macadamia nałożona raz na jakis czas nie robiła krzywdy, a pięknie natłuszczała i w porównaniu z innymi olejami ma też wysokie działanie nawilżające. Skóra, włosy są elastyczniejsze po nim i takie wzmocnione. Cera była promienna, zwarta, pory zwężone.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 15:36   #3936
iva_nice
Przyczajenie
 
Avatar iva_nice
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 20
Dot.: Kosmetyki naturalne

czytam i czytam i już chciałabym się w końcu odezwać bo język mnie aż świerzbi a temat jest mi bliski. Przywitać się chcę.Uwielbiam naturalne ekologiczne kosmetyki, jestem od nich uzależniona. Mam swoje ulubione ale lubię też nowe wynajdywać ale też korzystać z polecanych. To tak na początek, bo już bardzo chciałam się przywitać.

Edytowane przez iva_nice
Czas edycji: 2013-11-27 o 15:51
iva_nice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 16:25   #3937
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez iva_nice Pokaż wiadomość
czytam i czytam i już chciałabym się w końcu odezwać bo język mnie aż świerzbi a temat jest mi bliski. Przywitać się chcę.Uwielbiam naturalne ekologiczne kosmetyki, jestem od nich uzależniona. Mam swoje ulubione ale lubię też nowe wynajdywać ale też korzystać z polecanych. To tak na początek, bo już bardzo chciałam się przywitać.
Witaj, ten wątek jest raczej taki ogólno-pogłądowy w temacie kosmetyków, a tutaj: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=717854&page=92 chwalimy się naszymi zbiorami i nowymi zakupami oraz dzielimy wrażeniami z używanych kosmetyków, ich działaniem i nowinkami więc zapraszamy do pochwalenia się, mile widziane fotki
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-27, 17:34   #3938
iva_nice
Przyczajenie
 
Avatar iva_nice
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 20
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Witaj, ten wątek jest raczej taki ogólno-pogłądowy w temacie kosmetyków, a tutaj: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=717854&page=92 chwalimy się naszymi zbiorami i nowymi zakupami oraz dzielimy wrażeniami z używanych kosmetyków, ich działaniem i nowinkami więc zapraszamy do pochwalenia się, mile widziane fotki
Dziękuję, już pędzę
iva_nice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 12:13   #3939
Danka Wegrowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 28
Dot.: Kosmetyki naturalne

Ja nie używałam kosmetyków, ale stosowałam kiedyś ich koktajle i baardzo mi pomogły. Poprawił mi się stan skóry, włosów, wyniki badani krwi, wszystko. Żadnych skutków ubocznych i same plusy. Niestety tanie nie sa. Kosmetyki widzę też, ale przypuszczam, że są równie dobre jak koktajle(w działaniu, a nie w smaku ) więc pewnie warto kupić.
__________________
<ciach_reklama>
Danka Wegrowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 11:50   #3940
Iga2013
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ziomaska Pokaż wiadomość
Czy stosowała któraś z was naturalny olej macadamia, do pielęgnacji skóry?
Ja stosowałam macadamię na buzię i efekt był świetny, szczególnie w zimie. Dodatkowo świetnie chroni koncówki włosów
Iga2013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 09:11   #3941
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki naturalne

A ktos slyszal o tych kremach http://www.naturmoment.de/schafmilch...und-schafmilch ? Widzialam je ostatnio w rossmanie, ale nigdzie nie moge znalezc o nich informacji
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-20, 11:04   #3942
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
A ktos slyszal o tych kremach http://www.naturmoment.de/schafmilch...und-schafmilch ? Widzialam je ostatnio w rossmanie, ale nigdzie nie moge znalezc o nich informacji
Patrząc na skład (Inhaltsstoffe: Petrolatum, Cera alba, Lanolin, Parfum, Sheep Milk ), niestety nie nazwałabym kremu naturalnym, na pierwszym miejscu nieco kontrowersyjny składnik (raczej go unikam, ale niektórzy dopuszczają).
Dr Różański:
"Mineral oil, Petrolatum, Paraffin Oil, Paraffinum liquidum:
Produkty destylacji ropy naftowej.
Nie wchłaniają się z jelit i skóry. Zatykają pory, absorbują kurz i bakterie. Hamują wymianę gazową i metaboliczną w skórze. Uniemożliwiają swobodne wypływanie łoju na powierzchnię skóry. Stwarzają beztlenowe warunki w skórze sprzyjające rozwojowi bakterii beztlenowych wywołujących trądzik. Inicjują tworzenie zaskórników, utrudnia regenerację skóry. Przyśpieszają procesy starzenia. Powodują kumulację toksycznych metabolitów w skórze. Są powszechnie stosowane przy produkcji kosmetyków, bowiem są tanie i łatwo dostępne. Parafiny rozpuszczają większość składników kosmetycznych, stanowią też typowy wypełniacz zwiększający objętość kosmetyku w opakowaniu. Nawet najcudowniejsze składniki rozpuszczone w parafinach nie przenikają do skóry pozostając na jej powierzchni."
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 14:28   #3943
tekla45
Zadomowienie
 
Avatar tekla45
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
GG do tekla45
Dot.: Kosmetyki naturalne

Moje ostatnie numery 1 to koncentrat wody z morza martwego (stosuję pod krem) i glinka wulkaniczna, która jest dla mnie prawdziwym eliksirem piękna- przy okazji- niesamowicie wydajna.
__________________
Posiadaczka kota- MIZI zwanej Futrzak

Niezależna konsultantka firmy Mary Kay.

Przyszła Pani Kosowa (miłość znaleziona!!!)


Wielbicielka tatuaży
tekla45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 21:27   #3944
Scully_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 8
Dot.: Kosmetyki naturalne

Czytam sobie Wasz wątek dziewczyny, bo dostałam od Mikołaja kosmetyk naturalny. Zastosowałam go dopiero raz, więc za dużo powiedzieć jeszcze nie mogę. Może któraś z Was dziewczyny ma coś z serii Clochee? Podsyłam link i od razu może podpytam, bo Wy się znacie - czy te kosmetyki są rzeczywiście 100% naturalne? https://www.clochee.com/produkt-9-4-...emakijazu.html
Scully_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 12:26   #3945
Sensual World
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetyki naturalne

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naturalnych kosmetyków z FITOMELATONINĄ, włoskiej firmy Effegilab. Jest to całkowita nowość na Polskim rynku, sprawdzona na Świecie.

Laboratorium Effeglilab, dzięki intuicji i badaniom doktor Ferri, jako pierwsze na świecie uzyskało z roślin alpejskich wyciąg szczególnie bogaty w melatoninę – olej Fitomelatoniny.

Fitomelatonina ma taką samą budowę chemiczną jak melatonina produkowana przez ludzki organizm, lecz w przeciwieństwie do swojej siostry bliźniaczki, uzyskanej podczas procesu syntezy, pochodzi z żywych substratów roślinnych, bardziej biokompatybilnych.


Odkrycie tego wspaniałego czynnika utorowało drogę rozwoju dla projektu FITOMELATONINA – wyjątkowej linii produktów skutecznych i zdrowych, opracowanej dzięki powołaniu farmakologicznemu wyróżniającemu całą produkcję EffeglLab, dla której najważniejszym celem jest osiągnięcie „zdrowej kosmetyki”.


Dla skóry Fitomelatonina pełni funkcję dotleniającą, wspomaga wydalanie toksyn, reguluje aktywność gruczołów łojowych oraz przyczynia się do ożywienia komórek dzięki swojej funkcji energetyzującej i antyutleniajacej.


W organizmie Fitomelatonina reguluje cykl dobowy, wszystkie funkcje życiowe powtarzające się cyklicznie. Wynikająca z tego regularność działa antystresowo, powoduje uczucie wypoczęcia z dużą dawką pozytywnych emocji. Tak rodzi się psychokosmetyka – kosmetyka rewitalizująca umysł i ciało!

Więcej informacji na xxxxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-01-23 o 14:06 Powód: reklama
Sensual World jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 12:50   #3946
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Sensual World - takie drogie macie kosmetyki a na reklamę na wizażu Was nie stać?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 15:34   #3947
katarzynarzetelska89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetyki naturalne

witam nie wierzyłam w kosmetyki naturalne z wyciągów do póki nie dostałam w prezencie szampon i odżywkę włoskiej firmy org***cs
zapach mnie zachwycił jak bym pomarańczami myła włosy
cena jak na Polskę wysoka ale jak chce się mięć naturalny wyrób a nie
naturalno podobny trzeba płacić to tak jak z ekologicznym jedzeniem
polecam proszę o odpowiedz

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-01-24 o 09:27 Powód: nazwa
katarzynarzetelska89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 20:42   #3948
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez katarzynarzetelska89 Pokaż wiadomość
cena jak na Polskę wysoka ale jak chce się mięć naturalny wyrób a nie
naturalno podobny trzeba płacić to tak jak z ekologicznym jedzeniem
polecam proszę o odpowiedz
Ja nie wiem skąd masz takie informacje, ale to totalna bzdura, że kosmetyki naturalne muszą być drogie, żeby były dobre. Od razu widać jak niewiele wiesz o tym rynku.
Niepotrzebnie powielasz przesądy

No chyba, że to kolejna, nieudana zresztą, próba darmowej reklamy .
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2014-01-23 o 20:45
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 21:53   #3949
tekla45
Zadomowienie
 
Avatar tekla45
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
GG do tekla45
Dot.: Kosmetyki naturalne

Kolejny faworyt to kryształ- ałun. Nie tylko znakomicie działa, zapobiega przykremu zapachowi ale i doskonale tamuje drobne krwawienia (z tego powodu narzeczonemu muszę sprezentować, zdarza mu się zacinać przy goleniu).
__________________
Posiadaczka kota- MIZI zwanej Futrzak

Niezależna konsultantka firmy Mary Kay.

Przyszła Pani Kosowa (miłość znaleziona!!!)


Wielbicielka tatuaży
tekla45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-24, 08:05   #3950
katarzynarzetelska89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja nie wiem skąd masz takie informacje, ale to totalna bzdura, że kosmetyki naturalne muszą być drogie, żeby były dobre. Od razu widać jak niewiele wiesz o tym rynku.
Niepotrzebnie powielasz przesądy

No chyba, że to kolejna, nieudana zresztą, próba darmowej reklamy .
To proszę wytłumacz mi 1kg.pomarańczy kosztuje 4-5zł zrobię z niego około 1,5 szklanki soku a sok 1l. w sklepie to wydatek około 4,5 zł.(z opakowaniem marżami kosztami produkcji i transportu ) idąc twoim tokiem rozumowania (bo ja się nie znam) to jest ten sam produkt a fanaberią i wykładnikiem jest cena.Przykładów jest wiele bardzo wiele .
Uwaga nie sprzedaje pomarańczy.Według mnie firma org***cs zasługuje na uwagę

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-01-24 o 09:28 Powód: nazwa
katarzynarzetelska89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 08:25   #3951
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez katarzynarzetelska89 Pokaż wiadomość
To proszę wytłumacz mi 1kg.pomarańczy kosztuje 4-5zł zrobię z niego około 1,5 szklanki soku a sok 1l. w sklepie to wydatek około 4,5 zł.(z opakowaniem marżami kosztami produkcji i transportu ) idąc twoim tokiem rozumowania (bo ja się nie znam) to jest ten sam produkt a fanaberią i wykładnikiem jest cena.Przykładów jest wiele bardzo wiele .
Uwaga nie sprzedaje pomarańczy.
Jak mi wytłumaczysz co ma piernik do wiatraka to chętnie Ci odpowiem

I wiemy już, którą firmę polecasz, nie musisz podawać jej nazwy w każdym poście
Rynek kosmetyków naturalnych jest mocno rozwinięty i jest przeogromna masa świetnych jakościowo kosmetyków w przedziale cenowym do 50zł. Oczywiście są też kosmetyki o cenach niezwykle wysokich, ale jak każdy rynek, rynek kosmetyków naturalnych i ekologicznych również ma różne segmenty i to do klienta należy wybór w jakim przedziale cenowym chce się poruszać.
Nie jest prawdą, że dobry kosmetyk naturalny musi być drogi - ja od 4 latach używam wyłącznie kosmetyków naturalnych, przerabiałam wszystkie możliwe półki cenowe, więc wiem co piszę
Nie szerz więc zabobonów o wysokich cenach, bo to już mocno niemodny pogląd a do tego nieprawdziwy.

Cieszy mnie, że spodobały Ci się kosmetyki naturalne i chętnie powitamy Cię w gronie naturomaniaczek Ale proszę nie generalizuj i nie wygłaszaj poglądów o całej kosmetyce naturalnej na podstawie jednej firmy.
My na wątku staramy się przekonać, że pielęgnacja naturalna jest dobra i dostępnego dla każdego, bez względu na grubość portfela - i to jest prawda. Więc nie strasz ludzi zbyt wysokimi cenami, bo zniechęcasz do kosmetyków naturalnych, a nie takie jest zamierzanie tego wątku.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 08:41   #3952
onepercy2294
Przyczajenie
 
Avatar onepercy2294
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 6
Thumbs up Dot.: Kosmetyki naturalne

Kosmetyki naturalne może nie są w zasadzie takie drogie, ale problem jest z ich dostępnością;/ i zawsze trzeba za przesyłkę zapłacić;/<br />
<br />

____________________
Przepraszamy wiemy gdzie zaczynają się niskie ceny. http://podrozwswiat.wordpress.com ale ich końca nie znamy.

Edytowane przez onepercy2294
Czas edycji: 2014-09-25 o 15:01
onepercy2294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 08:56   #3953
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez onepercy2294 Pokaż wiadomość
Kosmetyki naturalne może nie są w zasadzie takie drogie, ale problem jest z ich dostępnością;/ i zawsze trzeba za przesyłkę zapłacić;/
tu masz racje - ja przewaznie zamawiam przez net.
wiele sklepów internetowych oferuje możliwość osobistego odbioru, ale niestety trzeba się wstrzelić z miejscem zamieszkania do siedziby sklepu
nie wiem gdzie mieszkasz, ale w większych miastach dostępność stacjonarna ostatnimi czasy wzrosła w aptekach, zielarniach, sklepach ze zdrową żywnością, rossie można dorwać całkiem ciekawe naturalne, pozycje.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 10:27   #3954
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez katarzynarzetelska89 Pokaż wiadomość
To proszę wytłumacz mi 1kg.pomarańczy kosztuje 4-5zł zrobię z niego około 1,5 szklanki soku a sok 1l. w sklepie to wydatek około 4,5 zł.(z opakowaniem marżami kosztami produkcji i transportu ) idąc twoim tokiem rozumowania (bo ja się nie znam) to jest ten sam produkt a fanaberią i wykładnikiem jest cena.Przykładów jest wiele bardzo wiele .
Uwaga nie sprzedaje pomarańczy.Według mnie firma org***cs zasługuje na uwagę
Niektórzy producenci sami wytwarzają półprodukty do swoich kosmetyków, mają swoje laboratoria, fabryki opakowań, nawet pola uprawne, wtedy koszt produkcji obniża się, niż, jeśliby mieli zamawiać u dostawców surowce. Koszt obniża się też gdy kosmetyki nie są szeroko reklamowane. Poza tym produkcje na masową skalę, bo są i tacy producenci kosmetyków naturalnych, pozwalają podpisywać korzystniejsze i długoterminowe umowy z dostawcami, taniej wychodzi także spedycja towarów oraz badania pod względem jakości przez niezależne od firmy instytucje. Oczywiście są kosmetyki drogie, za które warto zapłacić, ale wiele jest tanich, a lepszych, przykładem jest marka Rossmann i jej linie ekologiczne, kosmetyki, żywność, artykuły gospodarstwa domowego. Ich Odżywkę do włosów Alterra używam cały czas od ok 3 lat, bo lepszej nie znalazłam, a miałam i takie po 100-150 zł. Ta kosztuje 9 zł i ma świetny skład, także poważne certyfikaty. Wybacz, ale za długo siedzę w tym temacie, żeby się dać robić w konia, wystarczy mi spojrzeć na skład, żeby wiedzieć czy warto kupić.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 10:49   #3955
vega2000
Rozeznanie
 
Avatar vega2000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 936
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Niektórzy producenci sami wytwarzają półprodukty do swoich kosmetyków, mają swoje laboratoria, fabryki opakowań, nawet pola uprawne, wtedy koszt produkcji obniża się, niż, jeśliby mieli zamawiać u dostawców surowce. Koszt obniża się też gdy kosmetyki nie są szeroko reklamowane. Poza tym produkcje na masową skalę, bo są i tacy producenci kosmetyków naturalnych, pozwalają podpisywać korzystniejsze i długoterminowe umowy z dostawcami, taniej wychodzi także spedycja towarów oraz badania pod względem jakości przez niezależne od firmy instytucje. Oczywiście są kosmetyki drogie, za które warto zapłacić, ale wiele jest tanich, a lepszych, przykładem jest marka Rossmann i jej linie ekologiczne, kosmetyki, żywność, artykuły gospodarstwa domowego. Ich Odżywkę do włosów Alterra używam cały czas od ok 3 lat, bo lepszej nie znalazłam, a miałam i takie po 100-150 zł. Ta kosztuje 9 zł i ma świetny skład, także poważne certyfikaty. Wybacz, ale za długo siedzę w tym temacie, żeby się dać robić w konia, wystarczy mi spojrzeć na skład, żeby wiedzieć czy warto kupić.
Zgadzam się ! bardzo się cieszę że wpadłam na ten wątek chętnie się dołączę
Pozdrawiam


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
vega2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 19:21   #3956
Ulllencce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7
Dot.: Kosmetyki naturalne

czy miała może już któraś z was do czynienia z nową firmą kosmetyków naturalnych clochee to jest polska firma ze szczecnia, nie znam się na kosmetykach naturalnych ale ostatnio mi je polecono u kosmetyczki
Ulllencce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 19:23   #3957
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Ulllencce Pokaż wiadomość
czy miała może już któraś z was do czynienia z nową firmą kosmetyków naturalnych clochee to jest polska firma ze szczecnia, nie znam się na kosmetykach naturalnych ale ostatnio mi je polecono u kosmetyczki
ja też jeszcze nic od nich nie miałam, ale napotkałam parę pozytywnych recenzji
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 23:41   #3958
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kosmetyki naturalne

Witajcie! Mam do Was prośbę, chciałabym zakupić dla Mamy krem. Mama ma cerę dojrzałą, suchą, wrażliwą, naczynkową. Lubi kremy, które są treściwe, nawilżające, ale też takie, które przyjemnie pachną. Czy mogłybyście coś polecić?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 08:17   #3959
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Witajcie! Mam do Was prośbę, chciałabym zakupić dla Mamy krem. Mama ma cerę dojrzałą, suchą, wrażliwą, naczynkową. Lubi kremy, które są treściwe, nawilżające, ale też takie, które przyjemnie pachną. Czy mogłybyście coś polecić?
Ja ostatnio jestem zachwycona polską firmą make me bio (mają firmowy sklep internetowy).
Mają wspaniałe, treściwe, piękne składowo kremy. Jest seria anty-aging, z której testowałam krem na noc i był cudny - pachniał bardzo ładnie, słodko, świetnie nawilża, odżywia i wygładza cerę. Mają też w ofercie krem do cery suchej o zapachu róży
Zajrzyj do sklepu www.makemebio,pl
Z polskich firm na pewno warto się też zainteresowac sylveco, ale one nie pachną tak jakbyś chciała
Firma herfmarmacy ma przepięknie pachnący balsam piękności - jest to mieszanka olejów, więc konsystencja maści. Świetnie działa na cerę (można kupić na www.iwos.pl).
To takie moje ostatnie hity kosmetyczne
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 16:06   #3960
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kosmetyki naturalne

Anula, dziękuję . Już zerkam na Twoje propozycje.

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Przepadłam wchodząc na Twojego bloga... . Zamówiłam dla Mamy różany krem z MMB oraz balsam piękności Herbfarmacy, a dla siebie brzozowy żel i krem Sylveco. Nie mogę się już doczekać testowania
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-09 09:32:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:38.