Proszę o radę... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-14, 22:26   #1
asiula0302
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5

Proszę o radę...


Mam 24 lata, któregoś dnia za dużo wypiłam (i jakkolwiek tego żałuję czasu nie cofne )i jakieś dwa lata temu przespałam się z chłopakiem to był mój pierwszy raz i ostatni nie potrafię, boję się pozwolić zbliżyć się do siebie jakiemukolwiek chłopakowi, żeby potem nie powiedział, że to nic nie znaczyło… Do sedna od jakiegoś czasu spotykam się z naprawdę fajnym facetem czuję się z nim dobrze, bezpiecznie zabiega o mnie mam nadzieję, że szczerze i tu mam problem chciałabym pójść dalej, ale nie wiem czy powinnam mu mówić, że jestem niedoświadczona no bo co dziewicą już nie jestem, ale potrafić też nic nie potrafię, nie chciałabym go rozczarować… Doradźcie mi proszę czy przyznawać mu się do tego, że jestem niedoświadczona??? Pomyślicie pewnie, że kolejna pijana puściła się a teraz płacze, ale uwierzcie mi sama dla siebie jestem największym „katem”. Dziękuję za odpowiedzi
asiula0302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 22:57   #2
Yennefer92
Zadomowienie
 
Avatar Yennefer92
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 427
Dot.: Proszę o radę...

Cytat:
Napisane przez asiula0302 Pokaż wiadomość
Mam 24 lata, któregoś dnia za dużo wypiłam (i jakkolwiek tego żałuję czasu nie cofne )i jakieś dwa lata temu przespałam się z chłopakiem to był mój pierwszy raz i ostatni nie potrafię, boję się pozwolić zbliżyć się do siebie jakiemukolwiek chłopakowi, żeby potem nie powiedział, że to nic nie znaczyło… Do sedna od jakiegoś czasu spotykam się z naprawdę fajnym facetem czuję się z nim dobrze, bezpiecznie zabiega o mnie mam nadzieję, że szczerze i tu mam problem chciałabym pójść dalej, ale nie wiem czy powinnam mu mówić, że jestem niedoświadczona no bo co dziewicą już nie jestem, ale potrafić też nic nie potrafię, nie chciałabym go rozczarować… Doradźcie mi proszę czy przyznawać mu się do tego, że jestem niedoświadczona??? Pomyślicie pewnie, że kolejna pijana puściła się a teraz płacze, ale uwierzcie mi sama dla siebie jestem największym „katem”. Dziękuję za odpowiedzi
Jeżeli jesteście w takiej zażyłości, ze myślisz o Waszym seksie, to myślę, że to odpowiedni już czas na to, żeby się przyznać. I to właśnie do tego, że jesteś niedoświadczona. Jeżeli zaczniesz mu kłamać już na początku Waszego związku (?), to nie rokuje zbyt dobrze na przyszłość. Poza tym będzie mógł "dopasować" intensywność tej nocy do Twojego doświadczenia . A wszystkiego można się nauczyć, nikt nie wchodził w dorosłość z pełnym wachlarzem technik i umiejętności łóżkowych .
__________________
"Chciałem się pozbierać, ale rozsypywałem się w takich miejscach, do których nie chcę wracać."
Maks Somow
04.02.2015 rok - Inżynier
Yennefer92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 08:37   #3
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Proszę o radę...

Nie musisz mu opowiadać, powiedz, że już to robiłaś, ale chętnie nauczysz się nowych technik, bo to jego kochasz, pożądasz i bla bla bla
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 12:16   #4
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Proszę o radę...

Starczy powiedzieć, ze miałaś kiedyś sporadyczne doświadczenie z pierwszym chłopakiem i nie rozwijać tego dalej.

Nie masz obowiązku spowiadać się z tego ile razy, z kim, w jakich pozycjach i ile miałaś orgazmów. To tajemnica pomiędzy tobą a poprzednim partnerem. Nie dotyczy obecnego związku.

Dokładne wypytywanie o przeszłość seksualną jest nietaktem. Tak samo jak opowiadanie bez skrępowania co się robiło z poprzednimi partnerami.

W końcu były twój chłopak może sobie nie życzyć, by opowiadać twojemu nowemu partnerowi o nim. To poważne naruszenie cudzej prywatności.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 12:44   #5
ketaminaa12
Przyczajenie
 
Avatar ketaminaa12
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 19
Dot.: Proszę o radę...

Myślę, że nie musisz mu za dużo opowiadać o swoim doświadczeniu czy jego braku. Jeśli go pragniesz to to przyjdzie samo z siebie.
ketaminaa12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 14:02   #6
Dulcedini
Raczkowanie
 
Avatar Dulcedini
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: Proszę o radę...

Nie masz żadnego obowiązku spowiadać mu się z takich rzeczy. Co innego skłamać, a co innego po prostu przemilczeć tę kwestię, jeśli jest dla Ciebie niewygodna. Nie zadręczaj się też, że mając 24lata nie posiadasz doświadczenia jak króliczek Playboya.. Jeśli mu na Tobie zależy, to nie będzie Cię oceniał po poziomie Twojego doświadczenia w łóżku.
Dulcedini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 00:08   #7
Verri
Raczkowanie
 
Avatar Verri
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Inny Świat
Wiadomości: 289
Dot.: Proszę o radę...

nie zadręczaj się dziewczyno! Nie Tobie pierwszej i nie ostatniej puściły hamulce po zbyt dużej ilości alkoholu. No cóż, zdarzyło się, trzeba iść dalej, masz nauczkę co by więcej nie pić na umór. Jak ta kiedyś śpiewali "Twoja ***** to nie mydło nie zmydli się na pewno
zrób to dziś kochanie zrób to dzisiaj ze mną
mój **** to nie granat nic ci się nie stanie
co powiesz dzisiaj mała na ostre ...."
mało kto się teraz przejmuje brakiem dziewictwa. Facetowi powiedz, że miałaś jednego partnera ale nie masz doświadczenia, bo to był tylko jeden raz. Jak wspomniała Kaguya zasugeruj, że chętnie się nauczysz
Dojrzały facet nawet nie pomyśli żeby się wypytywać o poprzedniego partnera.
__________________
"I don't want to start any blasphemous rumours
But I think that God's got a sick sense of humor
And when I die I expect to find Him laughing"

Depeche Mode
Verri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-23, 18:42   #8
asiula0302
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5
Dot.: Proszę o radę...

Minęło trochę czasu... w końcu odważyłam się i powiedziałam Mu jak jest zapytałam przy tym może to nie do końca mądre pytanie "Czy to nie problem, że jestem niedoświadczona" na co On przytulił mnie i powedział " jak mogłaś tak w ogóle pomyśleć". Wszystko układa się jak najlepiej, trochę mnie to przeraża jak poważnie On o mnie myśli.
Dziękuję za Wasze rady jak się okazało wystarczy trochę odwagi, a porządny facet nas nie wyśmieje
asiula0302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 19:15   #9
mirellaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 38
Dot.: Proszę o radę...

No to super, że wszystko się ułożyło I nie myśl o sobie źle, każdy popełnia błędy, Tobie na szczęście udało się wyciągnąć z nich wnioski.
mirellaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-25 20:15:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:27.