Cieżko zaakceptować jedną rzecz u partera. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-24, 04:40   #31
Ciso
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 10
Dot.: Cieżko zaakceptować jedną rzecz u partera.

Cytat:
Napisane przez Pomaranczorange Pokaż wiadomość
Z tym 100% wierzę ci na słowo ; - )

Co cię konkretnie tak w tym boli?
No to, że to mój kolega którego codziennie widze, i wiem że to było dla zabawy
Ciso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 04:45   #32
Pomaranczorange
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 309
Dot.: Cieżko zaakceptować jedną rzecz u partera.

Cytat:
Napisane przez Ciso Pokaż wiadomość
No to, że to mój kolega którego codziennie widze, i wiem że to było dla zabawy

Ty się czujesz w jakiś sposób zagrożony przez tego kolegę?
Pomaranczorange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 08:54   #33
marcinw84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4
Dot.: Cieżko zaakceptować jedną rzecz u partera.

Ludzie to mają czasem naprawde dziwne problemy.
marcinw84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 09:08   #34
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Cieżko zaakceptować jedną rzecz u partera.

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
No widziały gały co brały Zaakceptuj to, tym bardziej, że czujesz iż dziewczyna Cię kocha i dobrze wam razem. Miałam podobną sytuację, dotyczyła seksu oralnego i kiedy mój partner z dupy odmawiał mi pocałunku (bo akurat przypomniał sobie jak zadowalałam jego kolegę oralnie) to nie wiedziałam czy mam płakać/śmiać się czy dostać wk*rwa
Ja bym mu chyba wybuchła śmiechem w twarz

Cytat:
Napisane przez af096d25f0cf772bc51ba27de bbec984bc7420f7 Pokaż wiadomość
Doskonale Cię rozumiem. Gdybym ja był w takiej sytuacji i naprawdę kochał dziewczynę, miał myśli że może to być trwały związek - zgodziłbym się. Zataiłbym to przed nią kompletnie a z kolegą stopniowo urywał kontakt, ot tak. Jeśli nie to rzuciłbym ją w pioruny.
Sam jestem w odwrotnej sytuacji. Mam nadzieję że kolega nie wie i nigdy się nie dowie. Tamtą noc uważam za mój błąd.
A czy gdyby to nie była nowa dziewczyna kolegi (dobrze zrozumiałam?) to też byś tamtą noc uważał za swój błąd?

Cytat:
Napisane przez Ciso Pokaż wiadomość
No coś takiego, a co do tego czy był w związku to nie, ale była po rozstaniu i już było blisko kolejnego związku.(ale nie z tym co to zrobiła, tylko innym gosciem, co poźniej zerwała z nim dla mnie).
Jeśli nie była w związku, miała ochotę na seks i tak dalej, to czemu uważasz, że się puściła?
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 09:20   #35
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Cieżko zaakceptować jedną rzecz u partera.

Cytat:
Napisane przez Ciso Pokaż wiadomość
Może źle to ująłem, może nie tyle co "używana", tylko czuje że już też ktoś miał z nią kontakt z moich znajomych
No bo miał. To akurat jest fakt, a nie Twoje odczucia, i tego nie zmienisz w żaden sposób.

Kwestia, jak do tego podejdziesz, tzn. CO konkretnie Ci w tym przeszkadza. Boisz się, że oni się sobie podobają nadal? Boisz się porównań z kumplem? Przeszkadza Ci, że znasz tego kogoś, bo staje Ci to przed oczami? W czym konkretnie tkwi problem?

Jeśli sobie odpowiesz na to pytanie, to łatwiej Ci będzie znaleźć rozwiązanie.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 09:34   #36
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Cieżko zaakceptować jedną rzecz u partera.

Cytat:
Napisane przez boo tak Pokaż wiadomość
Odnoszę się do jego pierwszej wypowiedzi gdzie napisal ze czuje jakby dziewczyna była 'używana' i to mnie bardzo razi.
Czasem warto przeczytać więcej wypowiedzi, żeby zrozumieć problem.
nie kazdy opisuje całość w pierwszym poście. Dla mnie drugie tłumaczenie

ma głębszy sens.


Cytat:
Napisane przez WhySoSerious Pokaż wiadomość
Ale nie ogarniam, czym to by się różniło, gdyby to był jej chłopak a nie kumpel? To wciąż ten sam penis
Wiesz, dla mnie jest różnica.
Po pierwsze, dziewczyna preferuje seks dla relaksu. Nie każdy musi uważać to za normę,ludzie mają różne wartości moralne.
Po drugie. Pewnie kumpel jest przystojny (tak uważa autor) i ciągle się z nim porównuje. Takie problemy mają ludzie z zanizona samoocena. Dodatkowo wyobraźnia podsuwa różne scenariusze, więc łatwo nie jest kiedy często się spotykają.

Autorze.
Po pierwsze, gdyby twój kumpel był świetny w łóżku, czy z charakteru twoja dziewczyna byłaby z twoim kumplem. Jeśli nie jest, odpowiedź nasuwa się sama, był to jej błąd życiowy . Nie musisz wyobrazac sobie Jego jako boga, bo z bogiem każda chce być.
Po drugie. Jeśli to ciebie nie przekonuje, to jedyna rada jest odsunięcie się od kumpla,żeby skupić się na dziewczynie. Może to pomoże
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 11:21   #37
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Cieżko zaakceptować jedną rzecz u partera.

Oczywiście, że różnica JEST, ale myślę, że autor nie chce się przyznać nawet przed samym sobą, że jednak go to boli. Nie doczytałam: gdyby ona była wtedy w związku z tym kumplem, to byłoby ok? Bo gdyby nie, to już zalatuje podwójną moralnością
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-24, 11:35   #38
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Cieżko zaakceptować jedną rzecz u partera.

Cytat:
Napisane przez Ciso Pokaż wiadomość
To nie był jej chłopak! Jak by był to bym miał to w nosie, nawet chyba wcześniej ze sobą nie gadali, i pewnie też bym miał to w dupie, bo robiła inne rzeczy też z innym gosciem ale to mam kompletnie też w dupie, boli mnie fakt że to mój kolega i go codziennie razem widzę o tyle, nie zasługuje na mnie? Codziennie mi mowi że jestem jej najlepszych chłopakiem i mnie kocha ponad zycie, ja ją tak samo, ale po prostu nie moge jednej rzeczy przezyć, dla tego w sobie ją tłamszę a nie mowie jej, i ukrwam to na wszelkie sposoby

Bo jakbyś jej powiedział to najpewniej uznałaby że nie chce z kimś takim dłużej być. Ja na jej miejscu pewno nie chciałabym cię więcej widzieć po tym jak nazwałeś ją "używaną".
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 13:23   #39
Ciso
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 10
Dot.: Cieżko zaakceptować jedną rzecz u partera.

Trochę chyba źle napisałem, ale źle to odebraliście, nie boje się że oni się sobie podobają czy porównań, bo wiem doskonale, że ja jestem lepszy w łóżku i dla niej to mam wszystko lepsze, tylko chodzi o to, że zrobiła to na imprezie i do tego z osobą która jest mi bliska, i jak jesteśmy razem i sobie nie raz myślę, to po prostu mnie odpycha.
Ciso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 13:55   #40
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Cieżko zaakceptować jedną rzecz u partera.

Cytat:
Napisane przez Ciso Pokaż wiadomość
Trochę chyba źle napisałem, ale źle to odebraliście, nie boje się że oni się sobie podobają czy porównań, bo wiem doskonale, że ja jestem lepszy w łóżku i dla niej to mam wszystko lepsze, tylko chodzi o to, że zrobiła to na imprezie i do tego z osobą która jest mi bliska, i jak jesteśmy razem i sobie nie raz myślę, to po prostu mnie odpycha.
Skąd wiesz? Porównywaliście się z kolegą?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 14:53   #41
WhySoSerious
multitasking ninja
 
Avatar WhySoSerious
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Arrakis
Wiadomości: 1 405
Dot.: Cieżko zaakceptować jedną rzecz u partera.

Podsumowując - autora irracjoanlnie obrzydza myśl o tym, że jego dziewczyna uprawiała seks bez zobowiązań.

Tak jak napisałam już wcześniej - albo uświadom sobie, że to nieracjonalne i pogódź się z tym. Albo jeśli jednak dojdziesz do wniosku, że to tak bardzo godzi w twoją moralność, że nie możesz z tym żyć - rozstań się z nią i znajdź sobie jakąś kryształowo czystą dziewicę albo pannę, która nie uznaje singielskich zabaw. I tyle.
Bo jak masz ją męczyć wyssanymi z dupy pretensjami, to szkoda dziewczyny.
__________________
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite.
WhySoSerious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-24, 18:52   #42
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Cieżko zaakceptować jedną rzecz u partera.

Cytat:
Napisane przez WhySoSerious Pokaż wiadomość
Podsumowując - autora irracjoanlnie obrzydza myśl o tym, że jego dziewczyna uprawiała seks bez zobowiązań.

Tak jak napisałam już wcześniej - albo uświadom sobie, że to nieracjonalne i pogódź się z tym. Albo jeśli jednak dojdziesz do wniosku, że to tak bardzo godzi w twoją moralność, że nie możesz z tym żyć - rozstań się z nią i znajdź sobie jakąś kryształowo czystą dziewicę albo pannę, która nie uznaje singielskich zabaw. I tyle.
Bo jak masz ją męczyć wyssanymi z dupy pretensjami, to szkoda dziewczyny.
Sex bez zobowiązań i kimś kogo zna.

Rozwiązania są dwa. Albo rzucusz pannę, albo przestaniesz spotykać się z kumplem
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 21:58   #43
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 561
Dot.: Cieżko zaakceptować jedną rzecz u partera.

Cytat:
Napisane przez Pomaranczorange Pokaż wiadomość
Ty się czujesz w jakiś sposób zagrożony przez tego kolegę?
Nie musi się czuć. Poczytaj dokładnie posty autora, tam jest wszystko co go gryzie.

Cytat:
Napisane przez BiteAddict Pokaż wiadomość
A czy gdyby to nie była nowa dziewczyna kolegi (dobrze zrozumiałam?) to też byś tamtą noc uważał za swój błąd?
W sumie każdy przygodny seks uważam za swój błąd. Każdy był pod wpływem alkoholu i silnych emocji, nie lubię tego i unikam już od dawna. Fakt, że teraz ona jest z moim bliskim kolegą jeszcze to pogłębia. Gadam z nimi normalnie ale czuję się bardzo dziwnie i niezręcznie.

Cytat:
Napisane przez WhySoSerious Pokaż wiadomość
Podsumowując - autora irracjoanlnie obrzydza myśl o tym, że jego dziewczyna uprawiała seks bez zobowiązań.
To nie jest irracjonalne. Różni są ludzie i różne wartości wyznają.

Cytat:
Napisane przez WhySoSerious Pokaż wiadomość
Albo jeśli jednak dojdziesz do wniosku, że to tak bardzo godzi w twoją moralność, że nie możesz z tym żyć - rozstań się z nią i znajdź sobie jakąś kryształowo czystą dziewicę albo pannę, która nie uznaje singielskich zabaw. I tyle.
No pewnie, po co komu ktoś kto dla zabawy dyma się po kątach.
Żeby nie było - nie mam nic do osób uprawiających seks bez zobowiązań, przygodnych. Ale gdy widzę gdy ktoś kpi z ludzi o poglądach zbliżonych do moich, jakby jego były "jedyne słuszne" to mnie krew zalewa.

Shira Yuki
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 23:12   #44
WhySoSerious
multitasking ninja
 
Avatar WhySoSerious
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Arrakis
Wiadomości: 1 405
Dot.: Cieżko zaakceptować jedną rzecz u partera.

Cytat:
Żeby nie było - nie mam nic do osób uprawiających seks bez zobowiązań, przygodnych. Ale gdy widzę gdy ktoś kpi z ludzi o poglądach zbliżonych do moich, jakby jego były "jedyne słuszne" to mnie krew zalewa.
A mnie krew zalewa, jak ktoś wciska innych w swoje konserwatywne poglądy i pisze, że dziewczyna jest "używana". Kpienie zabronione nie jest, więc kpić będę zawsze z tego, co uważam za głupie A że każdy ma inne poglądy - tak jak napisałam, nie ma przymusu, żeby autor był z tą dziewczyną, jeśli nie jest w stanie zaakceptować jej przeszłości i podejścia do seksu bez zobowiązań.
__________________
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite.
WhySoSerious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 23:22   #45
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 561
Dot.: Cieżko zaakceptować jedną rzecz u partera.

Cytat:
Napisane przez WhySoSerious Pokaż wiadomość
A mnie krew zalewa, jak ktoś wciska innych w swoje konserwatywne poglądy i pisze, że dziewczyna jest "używana". Kpienie zabronione nie jest, więc kpić będę zawsze z tego, co uważam za głupie A że każdy ma inne poglądy - tak jak napisałam, nie ma przymusu, żeby autor był z tą dziewczyną, jeśli nie jest w stanie zaakceptować jej przeszłości i podejścia do seksu bez zobowiązań.
Nikomu nie wciskał swoich poglądów, Ty zaś sobie kpisz nie z jego niefortunnego słowa (mi by przez gardło nie przeszło ale kwestia została wyjaśniona) tylko z określonych poglądów. Widać to w słowach które pogrubiłem. Jeśli uważasz konserwatywne poglądy za głupie (bo nie Twoje "jedyne słuszne") to jak tu z Tobą w ogóle dyskutować?
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 23:34   #46
WhySoSerious
multitasking ninja
 
Avatar WhySoSerious
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Arrakis
Wiadomości: 1 405
Dot.: Cieżko zaakceptować jedną rzecz u partera.

Cytat:
Napisane przez af096d25f0cf772bc51ba27de bbec984bc7420f7 Pokaż wiadomość
Nikomu nie wciskał swoich poglądów, Ty zaś sobie kpisz nie z jego niefortunnego słowa (mi by przez gardło nie przeszło ale kwestia została wyjaśniona) tylko z określonych poglądów. Widać to w słowach które pogrubiłem. Jeśli uważasz konserwatywne poglądy za głupie (bo nie Twoje "jedyne słuszne") to jak tu z Tobą w ogóle dyskutować?
Każdy uważa coś za głupie. Jak widzisz dopuszczam i akceptuję taki stan rzeczywistości, w którym każdy postępuje według swojego własnego uznania. A że wyśmiewam to moja sprawa - śmiech to zdrowie, why so serious?!

EOT z mojej strony
__________________
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite.
WhySoSerious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 12:22   #47
Jazgotek
Rozeznanie
 
Avatar Jazgotek
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Skandynawia
Wiadomości: 600
Dot.: Cieżko zaakceptować jedną rzecz u partera.

Ale go biednego pojechałyście... Chłopak nie może zaakceptować pewnego stanu rzeczy, a Wy jedziecie po nim jak po szmacie, bo źle ujął swoją wypowiedź. Ja rozumiem, że na tym forum większość z Was jest dość wyzwolona jeśli chodzi o kontakty seksualne (co jest ok), ale nie każdy taki jest i nie można patrzeć na czyiś problem przez pryzmat tego, że "JA tam nie mam z czymś takim problemu, więc Ty jesteś głupi, bo Ci przeszkadza".

Ja Cię rozumiem. Sama jestem typem dziewicy orleańskiej () i do tej pory mój TŻ jest moim jedynym partnerem seksualnym i chciałabym, żeby jedynym pozostał. Myślę, że również bardzo by mi przeszkadzało, gdybym wiedziała, że on kogoś przede mną miał, bo serce czasami wrzeszczy swoje, a jakieś tam prywatne zasady czy przekonania drugie. I rozumiem też fakt, że nie umiesz żyć z tym, że miał ją Twój kumpel dla czystej zabawy, że codziennie się z nim widzisz i że bardzo Ci to przeszkadza. Rozumiem też Twój podział na związek (uczucia), a jednorazowy seks z randomowym kolegą.

Jednak tak jak już dziewczyny wspominały, to jest jej przeszłość, do której doszło zanim Cię poznała i nie zmieni tego choćby nie wiem jak chciała. Porozmawiaj z nią o tym, BEZ ATAKOWANIA JEJ w żaden sposób. Czasami wyrzucenie z siebie wszelakich przykrości działa cuda, a jeśli ją kochasz to raczej głupie by było kłócić się z powodu jej przeszłości. Musisz popracować nad tym, by o tym zapomnieć i nie zwracać na to uwagi, a siedzenie samemu po ciemku w nocy i rozmyślanie nad tym na pewno nie pomoże :-P
__________________
24.02.2009 zakochałam się
26.03.2015 zgodziłam się


68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55
Jazgotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 18:58   #48
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Cieżko zaakceptować jedną rzecz u partera.

Facet napisał jak się CZUJE a wy na niego najeżdżacie.

Koleś. Jak będzie Cię to dłużej męczyć to się rozstań. Myślę, że jakbyś nad tym popracował to by Ci przeszło. Błąd zrobiłeś, że się wypytywałeś o te sprawy ewentualnie pozwoliłeś jej o tym opowiadać.
I to jest twój kolega. To chyba nawet lepiej, że ktoś kogo lubisz niżby się okazało, że to był jakiś żelowy Alvaro z syfem.

Ja np. nie potrafiłbym sobie wyobrazić sytuacji, że byłbym z dziewczyną i okazało się załóżmy, że jej były jest totalnym idiotą, bił ją poniżał itp. lub np. zdradzał ją a ona by sobie na to pozwalała.
Nie potrafiłbym być z taką mało asertywną sierotą życiową.
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 19:25   #49
Siwy_Dym
...
 
Avatar Siwy_Dym
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 451
Dot.: Cieżko zaakceptować jedną rzecz u partera.

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Facet napisał jak się CZUJE a wy na niego najeżdżacie.
Może dlatego, że użył bardzo obraźliwego dla kobiet określenia? bo było seksistowskie i sama myśl, że tak facet myśli o swojej kobiecie jest dla innych odstręczająca ?

Autor wyjaśnił i większość dziewczyn przestało się czepiać.
Siwy_Dym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-25, 20:18   #50
Jazgotek
Rozeznanie
 
Avatar Jazgotek
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Skandynawia
Wiadomości: 600
Dot.: Cieżko zaakceptować jedną rzecz u partera.

Cytat:
Napisane przez Siwy_Dym Pokaż wiadomość
Może dlatego, że użył bardzo obraźliwego dla kobiet określenia? bo było seksistowskie i sama myśl, że tak facet myśli o swojej kobiecie jest dla innych odstręczająca ?

Autor wyjaśnił i większość dziewczyn przestało się czepiać.
Seksistowskie? Nie przesadzacie trochę? Dla mnie facet z dużym przebiegiem też mógłby być "używany", ponieważ jak wspomniałam wyżej mam takie poglądy, a nie inne. Oczywiście nie jest to kulturalne określenie, bo "używana" może być rzecz, za co autor przeprosił, ale nie nazwałabym tego seksistowskim...
__________________
24.02.2009 zakochałam się
26.03.2015 zgodziłam się


68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55
Jazgotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 00:42   #51
WhySoSerious
multitasking ninja
 
Avatar WhySoSerious
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Arrakis
Wiadomości: 1 405
Dot.: Cieżko zaakceptować jedną rzecz u partera.

Cytat:
Napisane przez Jazgotek Pokaż wiadomość
Seksistowskie? Nie przesadzacie trochę? Dla mnie facet z dużym przebiegiem też mógłby być "używany", ponieważ jak wspomniałam wyżej mam takie poglądy, a nie inne. Oczywiście nie jest to kulturalne określenie, bo "używana" może być rzecz, za co autor przeprosił, ale nie nazwałabym tego seksistowskim...
w ogóle postrzeganie człowieka przez pryzmat jego seksualności i "przebiegu", jak to nazywasz jest dość... niskie
__________________
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite.
WhySoSerious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 01:11   #52
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Cieżko zaakceptować jedną rzecz u partera.

A ja rozumiem trochę autora, sama czułabym się niekomfortowo, gdybym widziała codziennie osobę, która kiedyś miała szybki seks z moim partnerem. Jasne, przeszłość, przeszłość i tak z tym nic nie można zrobić, no ale CZUŁABYM się dziwnie i źle.
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 19:00   #53
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Cieżko zaakceptować jedną rzecz u partera.

phideaux a wiedząc o tym wcześniej związałabyś się z tą osobą?
Bo ja tego nie umiem pojąć, że autor wiedział o tym przed związkiem i już wtedy mu to przeszkadzało ^^
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 20:45   #54
SzczeraPrawda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4
Dot.: Cieżko zaakceptować jedną rzecz u partera.

Ostatnio dziewczyny (stwierdzenie "kobiety" wydaje się być zbyt dostojnym) przesadzają.
Przykładem było np. miejsce gdzie dziewczyna do komentarza o tym, że: <<"facet nie chciał całować się ze swoją dziewczyną, dlatego, że przypomniał sobie jak robiła "loda" jego koledze. " >>
napisała: "chyba bym zaśmiała mu się w twarz" .
Gdybyście przykładowo widziały jak jakiś chłopak robił waszej koleżance minetke, a potem byście weszły z tym chłopakiem w związek nie zastanawiały byście się nad tym co zaszło między nim, a waszą koleżanką?

Zauważam ostatnio, że mężczyźni są w takich sprawach delikatniejsi od kobiet, po pierwsze myślą o tym co pomyśli dziewczyna, czego chce, a dziewczyny zwracają uwage tylko na siebie, na to, że chcą tak i już, żadna nie napisze, że NIE, ze względu na to, że chłopak może nie chcieć, bo wiesz o tym, że ukrywa przed tobą, że np. czegoś nie lubi, ale robi to dlatego, że tobie zależy.

Pomyślcie o facetach bo ostatnio większość z was pisze tylko o tym co wam się należy, że nie jesteście rzeczami, że możecie uprawiać seks z kim chcecie i kiedy chcecie, że jesteście wolne, wyzwolone i w ogóle sodówa wam uderza do głowy.

Edytuje ten wątek, bo widzę, że przynajmniej "Phideaux" stara się postawić na miejscu twórcy tematu.

Edytowane przez SzczeraPrawda
Czas edycji: 2015-02-27 o 20:48 Powód: poprawka
SzczeraPrawda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 02:12   #55
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Cieżko zaakceptować jedną rzecz u partera.

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
phideaux a wiedząc o tym wcześniej związałabyś się z tą osobą?
Bo ja tego nie umiem pojąć, że autor wiedział o tym przed związkiem i już wtedy mu to przeszkadzało ^^
Nie mam zielonego pojęcia. Chyba jednak byłoby to dla mnie zbyt dziwne być w paczce znajomych, widzieć ich bardzo często i wiedzieć, że mój chłopak przeleciał kiedyś tam jedną z koleżanek. Za bardzo by mnie to wku.wiało No i pomijam, że seks na raz nie budzi jakoś mojego entuzjazmu. I to by była właśnie taka dziwna złość na partnera, że zrobił coś takiego, mimo że to przeszłość. Ja wiem, że to niedojrzałe, no ale to odczucia, nad tym ciężko mieć kontrolę

Jednakże jak to uczucie u partnera trwa już od niemal roku, ja tu sensu nie widzę, to cię zje od środka w końcu
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 10:57   #56
Jazgotek
Rozeznanie
 
Avatar Jazgotek
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Skandynawia
Wiadomości: 600
Dot.: Cieżko zaakceptować jedną rzecz u partera.

Cytat:
Napisane przez SzczeraPrawda Pokaż wiadomość

Edytuje ten wątek, bo widzę, że przynajmniej "Phideaux" stara się postawić na miejscu twórcy tematu.
A ja to co?
__________________
24.02.2009 zakochałam się
26.03.2015 zgodziłam się


68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55
Jazgotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 11:35   #57
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Cieżko zaakceptować jedną rzecz u partera.

Cytat:
Napisane przez WhySoSerious Pokaż wiadomość
w ogóle postrzeganie człowieka przez pryzmat jego seksualności i "przebiegu", jak to nazywasz jest dość... niskie
A ja nie widzę nic w tym złego. To część życia. To jak ona wygląda zależy od wielu czynników które są częścią nas. Mówienie, że to nie ma znaczenia jest bezsensem bo dla wielu ludzi ma. Szczególnie tych z zasadami, bardziej moralnych.

Oczywiście nie mam na myśli żelowych Alvaro z prawdopodobna opryszczką szukających dziewicy.

Edytowane przez DopplegangerEddarda
Czas edycji: 2015-02-28 o 12:14
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 14:30   #58
SzczeraPrawda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4
Dot.: Cieżko zaakceptować jedną rzecz u partera.

Jej zachowanie(dziewczyny twórcy tematu) może być podstawą do braku zaufania z twojej strony. Pewnie myślisz "może zrobi to powtórnie, może jest do tego zdolna", przynajmniej ja bym tak miał. :/
SzczeraPrawda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 21:41   #59
Jazgotek
Rozeznanie
 
Avatar Jazgotek
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Skandynawia
Wiadomości: 600
Dot.: Cieżko zaakceptować jedną rzecz u partera.

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
A ja nie widzę nic w tym złego. To część życia. To jak ona wygląda zależy od wielu czynników które są częścią nas. Mówienie, że to nie ma znaczenia jest bezsensem bo dla wielu ludzi ma. Szczególnie tych z zasadami, bardziej moralnych.

Oczywiście nie mam na myśli żelowych Alvaro z prawdopodobna opryszczką szukających dziewicy.
Ja natomiast nie rozumiem, dlaczego niektórzy ludzie, którzy podobno są w sprawach seksualnych otwarci (lub: bardziej otwarci niż ja) często próbują zaklinać rzeczywistość i oburzają się, gdy ktoś napisze chociażby nawet żartobliwie, że mają spory "przebieg", tak jak ja to uczyniłam wyżej. Jak dla mnie to wygląda trochę ironicznie: osoba A postanowiła się bawić i korzystać z życia tak, jak jej się podoba, ale gdy ktoś to zauważy (niekoniecznie nawet krytykując), osoba A się oburza i najchętniej w rozmowie nazwałaby się dziewicą. No albo w jedną, albo w drugą - można robić to czego się zapragnie, ale po co potem zaklinać rzeczywistość?

Nie mówię teraz o nikim na tym forum, gdybam sobie na podstawie obserwacji osobistych w moim otoczeniu
__________________
24.02.2009 zakochałam się
26.03.2015 zgodziłam się


68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55
Jazgotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 22:00   #60
Malinowagirl
Raczkowanie
 
Avatar Malinowagirl
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 30
Dot.: Cieżko zaakceptować jedną rzecz u partera.

Cytat:
Napisane przez SzczeraPrawda Pokaż wiadomość
Pomyślcie o facetach bo ostatnio większość z was pisze tylko o tym co wam się należy, że nie jesteście rzeczami, że możecie uprawiać seks z kim chcecie i kiedy chcecie, że jesteście wolne, wyzwolone i w ogóle sodówa wam uderza do głowy.
SzczeraPrawda a właściwie to o co Ci chodzi? Nawet tutaj na forum, czytając panów wizażanków zauważyłam, że macie dwa skrajne podejścia i rady dla dziewczyn: z jednej strony nie chcecie takiej, na którą trzeba zaczekać, niejeden pisał, że męczą go podchody i lepiej jak dziewczyna łatwo daje się zdobyć (z tym, że zwykle wtedy niejednemu), z drugiej strony nie chcecie z tzw. przebiegiem, do której wielu facetów miało łatwy dostęp i z bogatą przeszłością seksualną w tle, najlepiej żeby się szanowała i nie szalała ze znajomkami. To co w końcu, skoro autorowi i Tobie taki epizod przeszkadza, innym wręcz przeciwnie. Jest jakaś właściwa dla Was, facetów postawa kobiet, wzór idealny?
Malinowagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-09 09:41:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:04.