Kremy i maseczki na noc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-10-16, 16:29   #1
katka.c
Rozeznanie
 
Avatar katka.c
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: francja
Wiadomości: 748
GG do katka.c

Kremy i maseczki na noc


Chciałabym się dowiedzieć czegoś o kremach na noc i maseczkach. Mam cerę mieszaną: w dzień się świeci ale po umyciu jest sucha.Stosowałam już kilka maseczek nawilżających, lecz chyba nie trafiłam na odpowiednią, bo efekt nie był zbyt ciekawy. Zamiast nawilżenia miałam zatkane pory!!
katka.c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-17, 10:37   #2
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: !!!!!!!!!

Wpisz skarbie w wyszukiwarkę na stronie głównej słowo:maseczka albo nawilżanie i wybierz forum dyskusyjne i publikacje. A próbowałaś maseczki Daxa Chińskie zioła nawilzająco-kojącej?? Ja ją zostawiam na noc i bardzo mi służy

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-17, 10:39   #3
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: !!!!!!!!!

Hej a tak mi sie jeszcze skojarzyło, że jak masz suchą buzię po umyciu to może uzywasz czegos niedobrego dla buzi do mycia jej ???

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-17, 10:43   #4
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: !!!!!!!!!

Zamiast kremu chcę Ci polecić moje najnowsze odkrycie: zestaw ampułek firmy BioLine z serii New Age.Nie wiem ile masz lat (nie wypełniłaś profilu) ale niezależnie od wieku możesz zastosować ampułkę Pure Vitamin C ,jeśli masz powyżej 25lat to polecam zestaw Pure Vitamin C i Vitamin C Excel -ja też mam mieszaną cerę -po tygodniu stosowania widać poprawę w wyglądzie cery.BioLine to firma dostępna tylko w gabinetach kosmetycznych -dość drogie kosmetyki (niestety).
Zastępczo możesz wypróbować serum z wit.C wykonane w domu - ale jeśli mam porównywać to BioLine jest zdecydowanie skuteczniejsze (szybciej widać efekty,przyjemniejsze w użyciu).
Z maseczek do cery mieszanej polecam glinkę Argiletz - na miejsca przetłuszczające się.
Maseczki nawilżające mogą zatykać pory.Moze powinnaś wypróbować maseczki dla cery mieszanej - wiele firm ma specjalne linie dla takiej cery - z dostępnych w gabinetach polecam linię Oilyfree Gerard's , bardzo dobry krem dla cery mieszanej ma firma De Noyle's - kosmetyki dostępne w sklepach muszą polecić Ci ich użytkowniczki czyli nasze Wizażanki - ja mogę polecać tylko te kosmetyki,które znam.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-17, 12:13   #5
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Re: !!!!!!!!! do Katki

Katka - też mam cerę mieszaną, któr po umyciu jest sucha, ale nie długo, ponieważ jestem zadowolona z kremów, których teraz uzywam. Na dzień Oligovital na noc Hydraoxygen - oba firmy Oceanic (do cery mieszanej i normalnej). A do tego raz w tygodniu różowa maseczka z glinką agirletz. Poczytaj na KW
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-17, 18:43   #6
Edyta
Zadomowienie
 
Avatar Edyta
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 1 127
Re: !!!!!!!!!

Beatko, zainteresował mnie Bioline - juz drugi raz piszesz o nim pozytywnie. Czy mogłabyś napisać, ile (w przybliżeniu) kosztują te ampułki?
Edyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-17, 20:00   #7
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: !!!!!!!!!

W moim Studio to cena 46zł za dwie ampułki , każda ampułka ma 5ml ,preparat jest bardzo wydajny -dobrze jest zużyć go w miarę szybko (w ciągu 7-10 dni)-miesięczna kuracja to koszt ok.184zł - 138zł -w zależności od tego czy będziesz nakładała tylko na twarz czy również na szyję.Można stosować rano i wieczorem.Ja używam tylko wieczorem gdyż rano gdy nakładam podkład a serum się nie wchłonie to zachodzi reakcja między tymi dwoma kosmetykami i zmienia się kolor podkładu.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-10-17, 20:25   #8
Edyta
Zadomowienie
 
Avatar Edyta
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 1 127
Re: !!!!!!!!!

Dziękuję za błyskawiczną odpowiedź. Mieszkam w małej miejscowości, ale zapytam "swoją" kosmetyczkę, czy sprowadza ten preparat. Chciałabym spróbować, gdyz wydaje mi się, że moja cera potrzebuje intensywniejszej kuracji.
Edyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-17, 20:53   #9
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: !!!!!!!!!

New Age - o taki zabieg musisz pytać , w gabinetach kosmetycznych jest to cały zabieg ,z masażem,kremem,ampułkami, maseczką - nie wszystkie kosmetyczki chcą odsprzedawać swoim klientkom ampułki -obawiają się ,że klientka nie przyjdzie wówczas na zabieg.
Ja uważam ,że pielęgnacja w domu tymi ampułkami da o wiele lepsze efekty niż jednorazowy zabieg w gabinecie,zabieg jest jednak cudownym relaksem i warto sobie czasami zafundować taki luksus - jednak aby efekty działania wit.C były widoczne trzeba stosować ampułki przez dłuższy czas.
Jeśli wykonywany jest zabieg New Age to cena ampułek jest wliczona do zabiegu i klientka dostaje zaktywowane ampułki do kontynuacji pielęgnacji w domu. Najlepsze efekty przynosi kuracja składająca się z ok5 zabiegów ,jeden zabieg w tygodniu i pielęgnacja w domu,to jednak spory wydatek ,zabieg New Age (w zależności od gabinetu to cena ok 150-180zł za jeden zabieg).
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-19, 15:21   #10
Edyta
Zadomowienie
 
Avatar Edyta
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 1 127
Re: !!!!!!!!!

Dziękuję bardzo.
Edyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:17.