Hollywood Nails - czy któraś z was ich zna ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-05, 13:48   #1
Ridee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12

Hollywood Nails - czy któraś z was ich zna ?


Witam,

Wpadłam ostatnio na markę Hollywood Nails. Mają prześliczne opakowania i w ogóle cały design, ale... ceny dość wysokie. Dlatego zanim zdecyduję czy wysupłać pieniążki na ich żelki i akryle proszę o opinię. Czy któraś z was pracowała na tych produktach ?


Edytowane przez Ridee
Czas edycji: 2009-11-05 o 14:20
Ridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 18:03   #2
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: Hollywood Nails - czy warto?

ja mialam okazje na tej firmie pracowac,
i tak szybko jak tylko wszystko zuzylam,kupilam inne zele.

drogo i kiepsko-tyle mozna o tym powiedziec.
__________________
[SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic65015_1.gif[/SIGPIC]
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 15:15   #3
Ridee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12
Dot.: Hollywood Nails - czy któraś z was ich zna ?

A możesz coś dokładniej napisać ? Jestem ciekawa, bo akurat na niemieckich stronach czytałam o nich wiele dobrego, ale...

Co do ceny faktycznie nie należą do najtańszych, ale miałam nadzieję, że tutaj jakość będzie adekwatna do ceny.
Ridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 19:32   #4
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: Hollywood Nails - czy któraś z was ich zna ?

coz mozna napisac wiecej?

dla mnie nie ma zadnej roznicy miedzy HN a np.kazda firma no name.
nie powalily mnie te zele na kolana,ani trwaloscia na paznokciach,ani samopoziomowaniem sie ani niczym.
calkiem normalne ,przecietne zele,nieadekwatne jakoscia do ceny.
__________________
[SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic65015_1.gif[/SIGPIC]
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 20:41   #5
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Hollywood Nails - czy któraś z was ich zna ?

Cytat:
Napisane przez Ridee Pokaż wiadomość
A możesz coś dokładniej napisać ? Jestem ciekawa, bo akurat na niemieckich stronach czytałam o nich wiele dobrego, ale...

Co do ceny faktycznie nie należą do najtańszych, ale miałam nadzieję, że tutaj jakość będzie adekwatna do ceny.
nie pracowalam na tych produktach - bo przyznam, ze nazwa jakas taka nie zachecajaca i malo profesjonalna, ale w samym wroclawskim salonie za pazurki biora od stowy w gore, wiec chyba wiedza co robia. Maja sie wystwiac na wroclawskich targach (14 i 15 list), bede, wiec poogladam, popytam, ale chyba nie dam sie namowic na kupno bo jestem zadowolona z firm na ktorych pracuje teraz )
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 14:42   #6
dzikakura
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 63
Dot.: Hollywood Nails - czy któraś z was ich zna ?

Ja pracuję na Holywood Nails, nie jest to mistrzostwo swiata, ale przyzwoite sredniej jakosci zele, budujacy dosc rzadki, ale ja taki lubię. Trzymają się paznokcia dobrze, ladnie poziomują. Po utwardzeniu i wyjęciu pazura z lampy mała warstwa dyspersyjna.
pozdrawiam
dzikakura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 15:34   #7
pau7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: Hollywood Nails - czy któraś z was ich zna ?

Witaj,
uważam,że firma Hollywood Nails jest bardzo dobrą marką (jedną z niewielu profesjonalną)na rynku.Mieszkam we Wrocławiu i u nich się szkoliłam,jestem bardzo zadowolona z produktów.Co do żelu budującego-to raczej brak konkurencji jeżeli chodzi o utwardzanie,chyba że ktoś wybiera chińszczyznę!
Nie używam żadnych primerów.Biały do frenchu doskonały no i oczywiście żele brokatowe są rewelacyjne!Polecam tę markę bo naprawdę warto,ważna dla mnie jest też szybkość z jaką pracuje się na tych produktach.Pracuję na HN trzeci rok i mnie te produkty nie zawiodły.Ale to tylko moja ocena ,każdy kto chce oceniać musi sam spróbować,sprawdzałam kilka firm i ta właśnie najbardziej mi przypasowała najbardziej.Jakość tych produktów zdecydowanie warta ceny !Aha zobaczyłam ich na targach w Niemczech,i oni mi dali namiary na przedstawicieli w Polsce.Podkreślam w życiu jest tak jak z wyborem firmy na której się pracuje,albo się jeździ mercedesem albo zdezelowanym trabantem,cóż oba są z NIEMIEC......
pau7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-21, 09:47   #8
Ridee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12
Dot.: Hollywood Nails - czy któraś z was ich zna ?

Oooo to super

Moja koleżanka właśnie przywiozła z Niemiec kilka ich zestawów (ślicznie zapakowane w półprzezroczyste skrzyneczki) zarówno akrylowych jak i żelowych. Muszę przyznać, że robią wrażenie. Ma je w cenie o co najmniej 50% niższej niż polski dystrybutor, więc jakby ktoś był zainteresowany to zapraszam na priv
Ridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 15:52   #9
pau7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: Hollywood Nails - czy któraś z was ich zna ?

To świetnie ,że masz takie dojścieZastanawia mnie tylko to 50%ceny !!!Posiadam katalog polski i niemiecki -ceny po przeliczeniu TAKIE SAME !Ostatnio byłam na targach w Monachium i prawdę mówiąc wolę kupować w Polsce bo jest trochę taniej(euro kupowałam po 4,35).Zastanawia mnie tak niska cena,jeśli to prawda (w co wątpię)to zakup dla mnie produkty,mogę Ci przesłać listę rzeczy,które mnie interesują.Wiesz ja bym się mocno zastanowiła nad zakupem"PO OKAZYJNEJ CENIE",jakiś czas temu do mojego salonu przyszła paczka ,w której znajdowały się produkty z logo mojego salonu,po jakimś czasie zadzwonił jakiś pan i zaproponował mi MOJĄ PRYWATNĄ MARKĘ w super cenach,opowiadał o dystrybucji i o innych głupotach,oczywiście wyśmiałam go ! !Sprawdź co kupujesz!
pozdrawiam
pau7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 12:52   #10
Ridee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12
Dot.: Hollywood Nails - czy któraś z was ich zna ?

Masz racje jak najbardziej

Ale co do zestawów , to jestem pewna ich oryginalności w 100 % . To są zestawy akrylowy i żelowy (w mlecznobiałych skrzyneczkach + kartonowym opakowaniu HN). Koleżanka przywiozła je bezpośrednio z Niemiec

A co do cen i ich porównania z Niemcami - chyba byłyśmy na różnych targach i mam różne cenniki HN Polski dystrybutor ma wyższe ceny niż niemiecki, ale to drobiazg

Ściskam
Ridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 13:20   #11
pau7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: Hollywood Nails - czy któraś z was ich zna ?

Witaj
co do oryginalności to możliwe,że są autentyczne.

Co do cen ,to zakupiłam trochę żeli brokatowych w Niemczech po cenie 19,90Euro+19%podatku,a w Polsce kupuję po 95 złotych!I gdzie jest taniej ???A zwykle biorę więcej żeli to mam pewien rabacik!I mam przywiezione do salonu za friko!!Więc wycieczki do Niemiec niezbyt mi się kalkulują!

BUZIACZKI:roz a:
pau7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-24, 08:40   #12
Ridee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12
Dot.: Hollywood Nails - czy któraś z was ich zna ?

Być może mieli kolejną super promocję

Ale to drobiazg i nie moja sprawa

tak czy siak jakby co polecam się z zestawami - wiadomość na priv
Ridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 10:10   #13
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Hollywood Nails - czy któraś z was ich zna ?

Niezła reklama Na pewno złapie się na takie teksty kilka zapalonych dziewczyn

Tak na marginesie - jeśli w renomowanych salonach dziewczyny na jakiejś firmie pracuja i biorą za to stówę, wcale nie oznacza, ze to dobra firma. Znam salon, gdzie pracują dziewczyny na żelach made in allegro a biorą od 120zł w górę. Jakość paznoci marna (przyjaciółka u nich robiła w tamtym roku i miałam okazję się przyjrzeć) a mają mnóstwo klientek, bo pod patronatem renomowanej marki fryzjerskiej
__________________
Agnieszka

Edytowane przez RoksiSK
Czas edycji: 2009-11-24 o 10:17
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 14:35   #14
Ridee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12
Dot.: Hollywood Nails - czy któraś z was ich zna ?

Jak już wspomniałam, nie robię żadnej reklamy nie mam nic wspólnego z HN, ja pracuję na innej marce, ale może są tu jakieś miłośniczki HN, bo firma jest naprawdę niezła - dlatego piszę o możliwości odstąpienia tych zestawów za tak niską cenę.

Absolutnie jednak nikogo nie namawiam
Ridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 15:39   #15
pau7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: Hollywood Nails - czy któraś z was ich zna ?

Witajcie
Być może twoja koleżanka trafiła na świetną promocję,coż tylko się cieszyć
A co do reklamy;to raczej powinnam reklamować swój salon a nie markę na której pracuję
Napisałam tylko o produktach ,na których MIOM ZDANIEM
dobrze się pracuje,jest teraz taki wybór różnych marek,że ciężko większość zapamiętać.
POZDRAWIAM WSZYSTKIE STYLISTKI
pau7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:17.