Tandetne i bazarowe- ulubione słowo wizażystek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-24, 13:39   #1
xandra23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 674

Tandetne i bazarowe- ulubione słowo wizażystek


Co drugi wieszak, który nie jest z H&M czy NY jestw taki sposób komentowany. Podobnie, jak kolor różowy ( w którym jeszcze kilka sezonów temu chodziła każda wielka znawczyni mody i podejrzewam, że gdyby pojawił się w ofercie sieciówki jakieś znowu by błyszczał na "salonach"), jak satyna (tez jeszcze niedawno ubierana na wesela, studniówki i inne okazje), wzory zwierzęce, pasek w talii, na biodrach czy gdzie się go nosi, kardigany (też tandetne), leginsy (tylko ciekawe, że praktycznie każda dziewczyna chodzi w nich po mieście), rurki tez już są określane jako tandetne. Bluzki w paski. I wiele innych.
Post kieruję włąśnie do dziewczyn, które używają takich słów- trochę kreatywności, konstruktywnej krytyki, a nie pisania- mnie sie nie podoba, bo nie lubię (bluzki, rurek, paska)- szafa nie jest od podobania Wam i oceniania wysoko tego, co Wy nosicie, ale od tego by doradzić dziewczynom w czym ładnie wyglądają, co zmienić, dodać itd. 50 nie będzie pasować kolor różowy, a ubierze 51 i będzie wyglądać zjawiskowo- ale to nie jest brane pod uwagę tylko brana jest ogólna tendencja i od razu napisane- bazarowo lub tandetnie.
__________________
"Bycie pozytywnie nastawionym może nie rozwiąże wszystkich Twoich problemów, ale wkurzy wystarczająca liczbę ludzi, by warte było zachodu".
xandra23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 13:48   #2
201604211118
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 210
Dot.: Tandetne i bazarowe- ulubione słowo wizażystek

Ale masz problemy.
Jak będę miała ochotę napisać, że coś jest bazarowe i niemodne, zrobię to, bo nic mnie nie obchodzi twoje zdanie na ten temat i twoje wielkie pretensje do całego forum. :P
201604211118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 14:10   #3
Methe
Rozeznanie
 
Avatar Methe
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 727
Dot.: Tandetne i bazarowe- ulubione słowo wizażystek

zapomniałaś o "kiczowate"
niektóre rzeczy po prostu są bazarowe i tandetne i nie widzę sensu poszukiwania eufemistycznych zamienników, by kogoś nie urazić. ktoś wystawia wieszak = zgadza się na przyjęcie opinii na jego temat, również tych niepochlebnych.
jeśli ci się to nie podoba, po prostu nie poddawaj się ocenie. unikniesz szczerych odpowiedzi
__________________

kobieta nigdy nie kłamie, co najwyżej wymyśla prawdę, która jest jej akurat potrzebna.


kup e-torebkę 5% taniej - 3c6c63c9

Methe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 14:20   #4
OlaBulBul
Zakorzenienie
 
Avatar OlaBulBul
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ♪
Wiadomości: 3 371
Dot.: Tandetne i bazarowe- ulubione słowo wizażystek

Na użytkowniczki forum wizaż.pl mówi się wizażanki a nie wizażystki bo to juz całkiem inna bajka
__________________
Bo w życiu o to chodzi by być troche nie poważnym
OlaBulBul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 14:37   #5
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Tandetne i bazarowe- ulubione słowo wizażystek

ciekawe, czemu Cię tak to boli? pewnie sama jesteś przedstawicielką bazarowo-kiczowatego trendu

Cytat:
Post kieruję włąśnie do dziewczyn, które używają takich słów- trochę kreatywności, konstruktywnej krytyki, a nie pisania- mnie sie nie podoba, bo nie lubię (bluzki, rurek, paska)- szafa nie jest od podobania Wam i oceniania wysoko tego, co Wy nosicie, ale od tego by doradzić dziewczynom w czym ładnie wyglądają, co zmienić, dodać itd. 50 nie będzie pasować kolor różowy, a ubierze 51 i będzie wyglądać zjawiskowo- ale to nie jest brane pod uwagę tylko brana jest ogólna tendencja i od razu napisane- bazarowo lub tandetnie.
szafa nie jest od tego, żeby schlebiać komukolwiek, czyimkolwiek gustom. nie ma być też kółkiem wzajemnej adoracji i słodkiego pierdzenia. nie jest to też instytucja charytatywna ani miejsce, gdzie z automatu dostaje się 'pomoc' ja od dłuższego czasu już tam nie bywam, bo górują idiotyczne zestawy robione ze zdjęć znalezionych w internecie, a reszta... cóż, większość postów za czasów kiedy ja tam zaglądałam była tragiczna, kiczowata i bazarowa. szkoda na to mojego (skądinąd cennego) czasu.

to już kolejny Twój wątek o takiej samej treści. aż mnie korci, żeby machnąć jakąś psychoanalizę, ale się powstrzymam

jest takie powiedzenie o nożycach...
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 15:00   #6
cynnamon
Zadomowienie
 
Avatar cynnamon
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 257
Dot.: Tandetne i bazarowe- ulubione słowo wizażystek

Nie znajdziesz tu poklasku za "zwykły" sweterek, ale gdyby miał metkę ZARY nawet najbardziej paskudny worek na ziemniaki byłby super :P a i koniecznie musi być pudrowy!!! albo wielbłądzi
__________________
paradoks kobiecej szafy - nie ma co włożyć, nie ma gdzie powiesić


cynnamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 15:03   #7
justaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 589
Dot.: Tandetne i bazarowe- ulubione słowo wizażystek

Bo jak coś jest tandetne, bazarowe, odpustowe, czy kiczowate to nie będę pisać "aleeeż pięękne to masz - gdzie kupiłaś ? oh love love" tylko nazwe po imieniu

ale fakt, że na bazarze można znaleźć fajne rzeczy ale nie o tym tutaj a metki mnie nie interesują byle fajne
__________________

Edytowane przez justaa
Czas edycji: 2010-08-24 o 15:04
justaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-24, 15:20   #8
katee223
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 532
Dot.: Tandetne i bazarowe- ulubione słowo wizażystek

Jeśli coś jest bazarowe i tandetne to ciężko napisać o tym coś pochlebnego, to chyba oczywiste. Poza tym od czasu do czasu można na szafie trafić na fajny wieszak nie koniecznie cały w pudrowym różu i tym podobnych modowych hitach.
__________________



Szukam właściwej w życiu drogi...





katee223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 15:55   #9
Karolina Maria
Zadomowienie
 
Avatar Karolina Maria
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: BDG
Wiadomości: 1 469
GG do Karolina Maria
Dot.: Tandetne i bazarowe- ulubione słowo wizażystek

Nie rozumiem w czym problem, po to jest Szafa , zeby wyrażać opinię. Jeśli ktoś pyta jak to wygląda? to też ktoś odpowiada.
JA osobiscie wdzieczna jestem Dziewczynom za szczere wypowiedzi, lepiej to usłyszeć od Nich niż wyjsc tak na ulicę.
Jak ktos oczekuje, żeby sie nim zachwycano bezkrytycznie to nie to miejsce myślę...
__________________
Mój kochany TŻ
Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post48241365
Karolina Maria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 15:56   #10
Zapach deszczu
Zadomowienie
 
Avatar Zapach deszczu
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: La Défense,Paris
Wiadomości: 1 643
Dot.: Tandetne i bazarowe- ulubione słowo wizażystek

Zauważyłam, że wszystkie stylizacje z leginsami zawsze komentowane są jako złe.
Zapach deszczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 16:52   #11
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Tandetne i bazarowe- ulubione słowo wizażystek

Cytat:
Napisane przez cynnamon Pokaż wiadomość
Nie znajdziesz tu poklasku za "zwykły" sweterek, ale gdyby miał metkę ZARY nawet najbardziej paskudny worek na ziemniaki byłby super :P a i koniecznie musi być pudrowy!!! albo wielbłądzi

coś w tym jest... chociaż przyznaję, że sama uwielbiam Zare

trochę mnie tu drażni, że jakaś dziewczyna kupuje ciuch np. właśnie z ZARY czy H&M i tak długo się nad nim zachwyca, że potem staje się modny , oczywiście zazwyczaj na Wizaż a na koniec taki pożądany ciuszek jest wystawiany przez daną Wizażankę na alllegro za kosmiczną cenę .... dla tych samych Wizażanek, które tak się zachwycają na danym wątku...
zapomniałam dodać, że czasem nawet takie wizażanki dają linki do swoich aukcji

niesttey zauważyłam już to niejednoktrotnie


mnie często te ciuszki wcale nie zachwycają.... ale wiadomo - kwestia gustu
__________________
21 lat z WIZAŻEM





Edytowane przez Gonia
Czas edycji: 2010-08-24 o 16:56
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-24, 18:44   #12
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Tandetne i bazarowe- ulubione słowo wizażystek

skoro Ty taktujesz modę jako metka Twoja sprawa, ja oglądam efekt i komentuje i zdarzy mi się napisać, że coś jest bazarowe kiedy faktyczanie takie jest i akurat żadnej roli dla mnie nie grat to czy jest z h&m'u (gdzie akurat szmatek jest mnóstwo..) czy innej zary
a poza tym.. ja tam lubię róż

poza tym to jest forum o modzie a nie o poezji więc nie widzę powodu żeby dla byle ciuchów i cudzego samopoczucia wznosić się na wyżyny polszczyzny


Twoje zarzuty są równie stereotypowe, płaskie i pozbawione szerszego spojrzenia na sprawe jak nazywanie przez niektórych wszystkiego bazarowym
podsumowując - wypisując takie rzeczy (które przy zamienieniu paru słow można napisac o czymkolwiek na świecie.. takie sobie ble ble pla pla - wszyscy o tym wiedzą, wszyscy to robią ale jakaś gwiazda postanowi wyrosnąć na obrońcę sprawiedliwości i ponarzekać) nie jeste lepsza od tych który stawiasz jakieś tam zarzuty

no i wuluzuj.. to tylko ciuchy, świat się przez to nikomu nie zawali
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:54.