Kosmetyki The Balm - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-02, 11:57   #181
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Kosmetyki theBalm

Cześć dziewczyny mam róż Down Boy. Która chciała by go przygarnąć? Nowy, nie używany miał być prezentem dla przyjaciółki ale okazało się ze on różu nie używa. Zapraszam na pw.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 18:05   #182
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki theBalm

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Ostatnio wpadł mi w oko krem koloryzujący TheBalm BalmShelter Tinted Moisturizer.
cena w mario 68 lub 69 zł (dokładnie nie pamiętam).
jednak 65 ml to ogromna pojemność, więc się waham.
A nigdy nie brałam próbki z mario. Czy nie ma problemu z próbkami robionymi z mario?
Chciałabym ten krem jednak wypróbować, zanim kupię 65 ml.
Ja go mam i powiem Ci, że 65 ml to wcale nie jest dużo. Ładnie dopasowuje się kolorystcznie. Super rozprowadza. Buzia wygląda bardzo naturalnie, ale ładniej
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 14:37   #183
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Kosmetyki theBalm

Kupiłam wczoraj w Marionnaud dwa produkty The Balm:
cień w kremie Batter Up (cena regularna 49 zł)
puder prasowany Sexy Mama (cena regularna 51 zł)

Niestety obdzwoniłam warszawskie M. i różu, którego pragnę teraz nie ma. Frat Boy kupię zatem później.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg The Balm_BatterUp_SexyMama.jpg (61,5 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg TheBalm_BatterUp_SexyMama.jpg (19,7 KB, 57 załadowań)
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 14:51   #184
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki theBalm

fajne zakupy, jak potestujesz napiszesz czy cień w kremie dobrze się sprawdza jako baza pod cienie?
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 18:42   #185
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki theBalm

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
fajne zakupy, jak potestujesz napiszesz czy cień w kremie dobrze się sprawdza jako baza pod cienie?
mam dwa te cienie - złoty i różowy i są mega!
z tym że ja je na bazę nakładam, jak każde cienie w kremie bo tak naprawdę to produkt nazywa się "cień w kremie" a nie "baza pod cienie" - tak gwoli wyjaśnienia. A same cienie są super. Delikatnie błyszczące są perfekcyjnym "podkładem" pod cienie, ładnie się na nich rozprowadza, dobrze blenduje. Myślę, że na mniej przetłuszczających się powiekach dadzą sobie radę i bez bazy. Bardzo je lubię!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 19:19   #186
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Kosmetyki theBalm

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
fajne zakupy, jak potestujesz napiszesz czy cień w kremie dobrze się sprawdza jako baza pod cienie?
Ja nie używam zwykłych cieni, więc pod tym względem go nie przetestuję.

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
mam dwa te cienie - złoty i różowy i są mega!
z tym że ja je na bazę nakładam, jak każde cienie w kremie bo tak naprawdę to produkt nazywa się "cień w kremie" a nie "baza pod cienie" - tak gwoli wyjaśnienia. A same cienie są super. Delikatnie błyszczące są perfekcyjnym "podkładem" pod cienie, ładnie się na nich rozprowadza, dobrze blenduje. Myślę, że na mniej przetłuszczających się powiekach dadzą sobie radę i bez bazy. Bardzo je lubię!
zastanawiałam się nad tym różowawym, czy on jest bardzo chłodny na oku?
Tym złotym jestem zachwycona, pięknie rozświetla oko i trzyma się całkiem nieźle (nakładałam bez bazy).jest idealny do naturalnego, delikatnego makijazu
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 19:50   #187
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki theBalm

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość

zastanawiałam się nad tym różowawym, czy on jest bardzo chłodny na oku?
Tym złotym jestem zachwycona, pięknie rozświetla oko i trzyma się całkiem nieźle (nakładałam bez bazy).jest idealny do naturalnego, delikatnego makijazu
wiesz co to zdecydowanie nie jest ciepły róż, ale powiedziałabym, że na oku jest dość... hmmm neutralny? Ja ogólnie mam ciepłą karnację i w zbyt chłodnych mi niedobrze, ale ten akurat bardzo fajny jest. Z tym, że jak juz pisałam, używam obu raczej jako bazy pod cienie, więc koniec końców z bazowego koloru za dużo nie widać ale tak z obserwacji przy nakładaniu
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 19:58   #188
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Kosmetyki theBalm

To muszę go wypróbować. W słoiczku wydawał się taki bardzo chłodny, ale może u mnie na oku, tak jak piszesz, sprawdzi się dobrze.
Zaciekawił mnie Twój opis
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 23:54   #189
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki theBalm

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
mam dwa te cienie - złoty i różowy i są mega!
z tym że ja je na bazę nakładam, jak każde cienie w kremie bo tak naprawdę to produkt nazywa się "cień w kremie" a nie "baza pod cienie" - tak gwoli wyjaśnienia. A same cienie są super. Delikatnie błyszczące są perfekcyjnym "podkładem" pod cienie, ładnie się na nich rozprowadza, dobrze blenduje. Myślę, że na mniej przetłuszczających się powiekach dadzą sobie radę i bez bazy. Bardzo je lubię!
Ja akurat mam dość suchą cerę i jak do tej pory cienie w kremie swobodnie zastępowały mi bazę. Ale dzięki za opinię. Będąc w Marionnaud będę musiała im się przyjrzeć
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 21:36   #190
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki theBalm

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Ciągle czuję się kuszona produktami z The Balm a to róż, a to rozświetlacz ale póki co jeszcze nawet nie oglądałam ich na żywo...
Widziałam na stronie 4 kolory róży prasowanych, czy są w śród nich matowe, ew. satynowe?

P.S. Jak ceny tych róży, podobnie do cen MACa?
P.P.S. Jest jakiś wątek the Balm?
Ceny zdecydowanie niższe niż MAC i są promocje W zestawach wychodzi taniej, a jeszcze bywają na nie zniżki -20%. Teraz w gazetce jest róż DOWN BOYza 39 zł, więc cena bardzo przyjemna.

Czy są matowe? Są, z pewnością bahama mama, która genialnie nadaje się do konturowania. O różach się nie wypowiem, bo macałam je tylko w sklepie (chociaż planuję zakup jednego z nich, ale ciągle u mnie go nie ma, wrr). Hot mama ma drobinki, malutkie drobinki zatopione w satynowej bazie, genialnie wygląda na twarzy i gdyby mi tylko do makijażu oczu codziennie pasował, używałabym go codziennie. Ja jestem nimi zachwycona.

Edytowane przez lele
Czas edycji: 2012-02-22 o 23:06 Powód: zła nazwa koloru
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 21:56   #191
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Kosmetyki theBalm

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Ceny zdecydowanie niższe niż MAC i są promocje W zestawach wychodzi taniej, a jeszcze bywają na nie zniżki -20%. Teraz w gazetce jest róż frat boy za 39 zł, więc cena bardzo przyjemna.

Czy są matowe? Są, z pewnością bahama mama, która genialnie nadaje się do konturowania. O różach się nie wypowiem, bo macałam je tylko w sklepie (chociaż planuję zakup jednego z nich, ale ciągle u mnie go nie ma, wrr). Hot mama ma drobinki, malutkie drobinki zatopione w satynowej bazie, genialnie wygląda na twarzy i gdyby mi tylko do makijażu oczu codziennie pasował, używałabym go codziennie. Ja jestem nimi zachwycona.
To może ja dopowiem bo akurat mam komplet.

Hot mama ma drobinki, cudnie rozświetla twarz. Cała reszta to delikatne satyny, nie są to maty ale też nie są jakoś bardzo wyraźnie rozświetlające. Wyglądają na twarzy bardzo naturalnie, za to je między innymi lubię
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-22, 21:59   #192
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki theBalm

Kumiho, dzięki. Tak właśnie mi się wydawało, a że macanko miałam tylko w sztucznym świetle nie chciałam nikogo wprowadzać w błąd.
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 22:05   #193
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Kosmetyki theBalm

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Kumiho, dzięki. Tak właśnie mi się wydawało, a że macanko miałam tylko w sztucznym świetle nie chciałam nikogo wprowadzać w błąd.
Nawet w sztucznym świetle je dobrze wyczułaś A powiedz, który sobie upatrzyłaś? Tak z ciekawości pytam
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 23:12   #194
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki theBalm

Myślę własnie o fratBoy i chyba z tego powodu przekręciłam, ze to on jest na promocji. Ogólnie podobają mi się wszystkie
No i poluję na Mary, w jakimś fajnym zestawie najchętniej.
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 23:21   #195
Alejandro
Rozeznanie
 
Avatar Alejandro
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 893
Dot.: Kosmetyki theBalm

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
To może ja dopowiem bo akurat mam komplet.

Hot mama ma drobinki, cudnie rozświetla twarz. Cała reszta to delikatne satyny, nie są to maty ale też nie są jakoś bardzo wyraźnie rozświetlające. Wyglądają na twarzy bardzo naturalnie, za to je między innymi lubię
Czy można kupić gdzieś kosmetyki The Balm w Poznaniu?

Już mam. Z tego, co widzę nawet w Kupcu są. Nowość dla mnie

Edytowane przez Alejandro
Czas edycji: 2012-02-22 o 23:26
Alejandro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 08:51   #196
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki theBalm

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Ceny zdecydowanie niższe niż MAC i są promocje W zestawach wychodzi taniej, a jeszcze bywają na nie zniżki -20%. Teraz w gazetce jest róż DOWN BOYza 39 zł, więc cena bardzo przyjemna.

Czy są matowe? Są, z pewnością bahama mama, która genialnie nadaje się do konturowania. O różach się nie wypowiem, bo macałam je tylko w sklepie (chociaż planuję zakup jednego z nich, ale ciągle u mnie go nie ma, wrr). Hot mama ma drobinki, malutkie drobinki zatopione w satynowej bazie, genialnie wygląda na twarzy i gdyby mi tylko do makijażu oczu codziennie pasował, używałabym go codziennie. Ja jestem nimi zachwycona.
Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
To może ja dopowiem bo akurat mam komplet.

Hot mama ma drobinki, cudnie rozświetla twarz. Cała reszta to delikatne satyny, nie są to maty ale też nie są jakoś bardzo wyraźnie rozświetlające. Wyglądają na twarzy bardzo naturalnie, za to je między innymi lubię
Dziękuję za odpowiedzi Jak to są satynki to nawet jeszcze lepiej!

A teraz lecę czytać cały wątek, bo pewnie na różach się nie skończy
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 17:44   #197
Alejandro
Rozeznanie
 
Avatar Alejandro
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 893
Dot.: Kosmetyki theBalm

Wszystkie (!!) róże były wykupione. Mam za to korektor w słoiczku i mascarę Cheater z promocji
Alejandro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 18:46   #198
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki theBalm

Daj znać jak z maskarą i koektoremw sumie też. Mam kamuflaże ArtDeco, ale tak myślę, by po ich zużyciu kupić the balm.

A nikt stainaca nie testował? Bo nie wiem cyz jest sens otwierać.
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 12:20   #199
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki theBalm

No to przepadłam
Napaliłam się na korektor w słoiczku, nazwa koloru Lighter than Light podziałała na moją wyobraźnię I róż oczywiście, tylko nie wiem sama czy Frat Boy czy Down Boy. Póki co na zdjęciach tylko oglądane więc ciężko stwierdzić, który bym wolała...

No i taki typowy konturujący kosmetyk by mi się przydał i też tak delikatnie łypię na Bahama Mama
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-24, 12:27   #200
lilith_ed
Zakorzenienie
 
Avatar lilith_ed
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 922
Dot.: Kosmetyki theBalm

Ja również nabyłam maskarę the cheater. Jest przyzwoita, ale cudów nie ma Ładnie rozdziela, trochę podkręca, konsystencja w sam raz. Liczyłam na większe pogrubienie. Na koncówkę szczoteczki nabiera się za dużu tuszu jak dla mnie, a i cały tuszowy pręcik jest wiecznie umazany po pachy
lilith_ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 13:09   #201
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Kosmetyki theBalm

TheBalm ma coś jaśniejszego z brązerów od Bahama mama? Patrzę na ich stronie i nie widzę
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 16:50   #202
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki theBalm

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
I róż oczywiście, tylko nie wiem sama czy Frat Boy czy Down Boy. Póki co na zdjęciach tylko oglądane więc ciężko stwierdzić, który bym wolała...

No i taki typowy konturujący kosmetyk by mi się przydał i też tak delikatnie łypię na Bahama Mama
Oba róże wyglądają znakomicie, więc bierz ten który będzie :P
A Bahama Mama jest genialna

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;32520062]TheBalm ma coś jaśniejszego z brązerów od Bahama mama? Patrzę na ich stronie i nie widzę [/QUOTE]A dużym bledziochem jesteś? Bo Bahama Mama bardzo dobrze się rozciera i efekt można stopniować.
Z brązerów jest jezcze Betty Lou, ale on jest chyba ciemniejszy (?), pewności tu nie mam, tak sądzę, po zdjęciach

Dzwoniłam go Zakopianki, chciałam skorzystać z weekendowej promocji a tu klops. NIe ma wciąż Mary Lou ani też różu (zostały dwa kolory, ale nie fratboy). Z zestawów jest tylko ten z balsamem do demakijażu, tuszem i sypkim cieniem.

Edytowane przez lele
Czas edycji: 2012-02-24 o 16:51
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 17:54   #203
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki theBalm

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Oba róże wyglądają znakomicie, więc bierz ten który będzie :P
popieram!

Cytat:
A dużym bledziochem jesteś? Bo Bahama Mama bardzo dobrze się rozciera i efekt można stopniować.
Z brązerów jest jezcze Betty Lou, ale on jest chyba ciemniejszy (?), pewności tu nie mam, tak sądzę, po zdjęciach
muszę się tej Bahamie przyjrzeć... fajnie brzmi....
Betty jest bardzo złota i błyszcząca... przywodzi mi na myśl trochę ten złoty odpowiednik Mercurego z Estee Lauder. Tylko że dużo bardziej napigmentowany! Marzy mi się taki cień do powiek, ale Betty trochę za duża żeby tylko do oczu stosować...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 18:30   #204
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Kosmetyki theBalm

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Oba róże wyglądają znakomicie, więc bierz ten który będzie :P
A Bahama Mama jest genialna

A dużym bledziochem jesteś? Bo Bahama Mama bardzo dobrze się rozciera i efekt można stopniować.
Z brązerów jest jezcze Betty Lou, ale on jest chyba ciemniejszy (?), pewności tu nie mam, tak sądzę, po zdjęciach

Dzwoniłam go Zakopianki, chciałam skorzystać z weekendowej promocji a tu klops. NIe ma wciąż Mary Lou ani też różu (zostały dwa kolory, ale nie fratboy). Z zestawów jest tylko ten z balsamem do demakijażu, tuszem i sypkim cieniem.

No jestem jasna, mogłabym mieć coś jaśniejszego od Hooli Benefita, a Bahamka jest ciemniejsza nawet
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 21:06   #205
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki theBalm

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

muszę się tej Bahamie przyjrzeć... fajnie brzmi....
Betty jest bardzo złota i błyszcząca... przywodzi mi na myśl trochę ten złoty odpowiednik Mercurego z Estee Lauder. Tylko że dużo bardziej napigmentowany! Marzy mi się taki cień do powiek, ale Betty trochę za duża żeby tylko do oczu stosować...
Bahama jest bardzo, bardzo fajna. A tak teraz zaczęłam przeglądać betty w googlach i na ciepłe miesiące może być bardzo fajna..

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;32526936]No jestem jasna, mogłabym mieć coś jaśniejszego od Hooli Benefita, a Bahamka jest ciemniejsza nawet[/QUOTE]No to faktycznie
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 05:42   #206
madzior22
Wtajemniczenie
 
Avatar madzior22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Atl
Wiadomości: 2 744
GG do madzior22
Dot.: Kosmetyki theBalm

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
A nikt stainaca nie testował? Bo nie wiem cyz jest sens otwierać.
Uwielbiam go na ustach, mozna stopniowac efekt i kolor wychodzi przepiękny, malinowy. Przy moich ciemnych włosach dostałam mnóstwo komplementów. Jako róż raczej nie używam więc się nie wypowiem
__________________
Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


Prawo jazdy !
madzior22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 15:53   #207
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki theBalm

Dziękuję

Właśnie ciekawił mnie jako róż, bo czerwonych mazideł do ust mam całkiem sporo. Ale z drugiej strony, skoro mówisz, że wygląda pięknie (też jestem ciemnowłosa) to może w końcu go otworzę.
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 18:21   #208
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki theBalm

Mam, mam, mam! Mary-lou1 i Frat boy'a!
Jeżeli ktoś jest zainteresowany: Kraków, Zakopianka: dwie godziny temu została jeszcze jedna Mary-lou, jeden lub dwa Frat Boye.
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 20:01   #209
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki theBalm

I jak wrażenia z rozświetlacza?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 20:11   #210
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki theBalm

Zazwyczaj robię zdjęcia na bloga, zanim się czymś wymaluję.. ale dziś zrobiłam inaczej, nie wytrzymałam i powędrował na buzię. Trochę przedobrzyłam na jednym policzku :P ALe na drugim jest fajnie. Chociaż widzę w nim trochę podobieństwa do tego z Essence z limitki Circus Circus..
Ale ogólnie mi się podoba. Jutro większe testy
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-12 18:13:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:30.