Studniówka - jakie dodatki do takiej sukienki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-01-25, 17:32   #1
xAnGe_Lx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8

Studniówka - jakie dodatki do takiej sukienki


Kupiłam taką sukienkę na studniówkę, odcień bardziej wpada w zieleń, niż w błękit. Nie wiem jakie dodatki dobrać do tej sukienki proszę o pomoc

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK
xAnGe_Lx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 17:42   #2
Labressa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: Studniówka - jakie dodatki do takiej sukienki

Ja osobiście stawiałabym na srebro. Coś delikatnego na szyję i uszy, a na rękę fajna duża bransoleta
__________________
Odchudzam się!

Wzrost: 161 cm
Wiek: 17 lat
Waga: 57->...->56->50kg
Labressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 17:45   #3
xAnGe_Lx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8
Dot.: Studniówka - jakie dodatki do takiej sukienki

A makijaż jaki kolor do takiej sukienki?
xAnGe_Lx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 17:55   #4
Labressa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: Studniówka - jakie dodatki do takiej sukienki

Myślę, że nie ma co (za przeproszeniem) walić sobie tapety na twarz, bo wiadomo- podczas zabawy słynie prędzej czy później. Jeśli o mnie chodzi nie robiłabym makijażu "w kolorze".
Może coś w ten deseń?
Pierwszy
Drugi
Trzeci

albo klasyczne smoky eye: 1. i 2.

Pozdr. i miłej zabawy
__________________
Odchudzam się!

Wzrost: 161 cm
Wiek: 17 lat
Waga: 57->...->56->50kg
Labressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 17:58   #5
thealee
Zakorzenienie
 
Avatar thealee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 13 985
Dot.: Studniówka - jakie dodatki do takiej sukienki

Postawiłabym na srebro
__________________
Aga.
Odchudzam się:
58kg - 49kg

thealee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 18:08   #6
xAnGe_Lx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8
Dot.: Studniówka - jakie dodatki do takiej sukienki

Bardzo ładne propozycje makijażu właśnie myślałam o delikatnym makijażu w takim czuje się najlepiej ten trzeci najbardziej przypadł mi do gustu

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

przy dziennym świetle kolor tej sukienki wygląda tak: https://wizaz.pl/szafa/wieszak_widok.php?wid=28968
na zdjęciach bardziej wpada w błękit
xAnGe_Lx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 00:27   #7
Salalina
Rozeznanie
 
Avatar Salalina
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 783
Dot.: Studniówka - jakie dodatki do takiej sukienki

Chcesz iść w takiej długości na studniówkę? Kompletny brak klasy i znajomości etykiety... Gdzie są damy? Jeszcze tatuażu z motylkiem na ramieniu brakuje.
__________________
Keep movin!
Salalina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-26, 05:22   #8
sadia
Raczkowanie
 
Avatar sadia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 325
Dot.: Studniówka - jakie dodatki do takiej sukienki

Srebro albo perły I taka mała sugestia już ode mnie - jakieś porządne majtasy których nie będzie widać spod sukienki...

Co do długości - za moich czasów większość dziewczyn miała suknie wieczorowe (obowiązkowo czarne lub czerwone), ale nie ma co się bulwersować najnowszą modą - wszak podczas pierwszych studniówek dziewczęta miały czarną spódniczkę i białą bluzkę

Uważam, że sukienki np. do kolan wyglądają dużo bardziej dziewczęco niż ogromne bazarkowe bezy (a takie niestety często się zdarzały)...
__________________
Zadbaj o swoje zdrowie krok po kroku!
http://badzzdrowa.blogspot.com/


..::Aby do czegoś dojść, trzeba wyruszyć w drogę::..


sadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 11:23   #9
futurustic
Raczkowanie
 
Avatar futurustic
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 179
GG do futurustic
Dot.: Studniówka - jakie dodatki do takiej sukienki

Cytat:
Napisane przez Salalina Pokaż wiadomość
Chcesz iść w takiej długości na studniówkę? Kompletny brak klasy i znajomości etykiety... Gdzie są damy? Jeszcze tatuażu z motylkiem na ramieniu brakuje.
to już nie są te czasy że chodzi się w długich sukniach na bale studniówkowe. moda idzie do przodu a gust każdy ma inny. a pozatym, spróbuj bawić się w mega długiej sukienkce przez bite 9h. dałabys radę? nie sądzę żeby było to przyjemne jak pałęta Ci się coś miedzy łydkami i krępuje ruchy.

sukienka jest sliczna
__________________
od 21.03.2010 - zapuszczam włosy
21.10.2011 - szcześliwie zakochana
17.12.2011 - szczęśliwy kierowca


OCHRONA ŚRODOWISKA
futurustic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 21:22   #10
Fragum_Wild
Rozeznanie
 
Avatar Fragum_Wild
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 780
Dot.: Studniówka - jakie dodatki do takiej sukienki

Cytat:
Napisane przez futurustic Pokaż wiadomość
to już nie są te czasy że chodzi się w długich sukniach na bale studniówkowe. moda idzie do przodu a gust każdy ma inny. a pozatym, spróbuj bawić się w mega długiej sukienkce przez bite 9h. dałabys radę? nie sądzę żeby było to przyjemne jak pałęta Ci się coś miedzy łydkami i krępuje ruchy.

sukienka jest sliczna
próbowałam, dałam radę i to nie raz a 3 razy Ale skoro wg Ciebie zabawa w długiej sukni jest czymś niewykonalnym to życzę powodzenia w wyborze sukni na własny ślub
__________________
Milion powodów aby odejść, tysiąc by nie wrócić, jeden aby zostać...
Fragum_Wild jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 21:33   #11
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Studniówka - jakie dodatki do takiej sukienki

Cytat:
Napisane przez Fragum_Wild Pokaż wiadomość
próbowałam, dałam radę i to nie raz a 3 razy Ale skoro wg Ciebie zabawa w długiej sukni jest czymś niewykonalnym to życzę powodzenia w wyborze sukni na własny ślub
aktualnie jest już sporo krótkich sukienek ślubnych,
poza tym zawsze można uszyć

Cytat:
Napisane przez futurustic Pokaż wiadomość
to już nie są te czasy że chodzi się w długich sukniach na bale studniówkowe. moda idzie do przodu a gust każdy ma inny. a pozatym, spróbuj bawić się w mega długiej sukienkce przez bite 9h. dałabys radę? nie sądzę żeby było to przyjemne jak pałęta Ci się coś miedzy łydkami i krępuje ruchy.

sukienka jest sliczna

wg mnie długa suknia wydaję mi się przesadzona na studniówkę,
przecież to nie bal u królowej

a abiturientki powinny wyglądać lekko i dziewczęco
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-26, 22:17   #12
malyszkicownik
Zadomowienie
 
Avatar malyszkicownik
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 048
Dot.: Studniówka - jakie dodatki do takiej sukienki

Cytat:
Napisane przez futurustic Pokaż wiadomość
to już nie są te czasy że chodzi się w długich sukniach na bale studniówkowe. moda idzie do przodu a gust każdy ma inny. a pozatym, spróbuj bawić się w mega długiej sukienkce przez bite 9h. dałabys radę? nie sądzę żeby było to przyjemne jak pałęta Ci się coś miedzy łydkami i krępuje ruchy.

sukienka jest sliczna
Ja tam miałam długą sukienkę "rybkę" i tańczyło mi się w niej bardzo dobrze. Kiepskiej baletnicy, to i rąbek u spódnicy. Na dodatek była fioletowa i czułam się wyjątkowo, bo większość dziewczyn niestety po prostu zniknęła w tłumie czarnych, nijakich sukienek przed kolano. Nie żałuję, było parę dziewczyn, które też wyłamały się z tego grobowego, sztywnego klimatu i była czerwona obcisła sukienka, niebieska, turkusowa, różowa... Ja jestem za tym kierunkiem zmian, jednak nie popieram zbyt krótkich długości. Jedna dziewczyna moim zdaniem wyglądała komicznie w sukieneczce, która ledwo zakrywała jej, trochę większych rozmiarów, tyłek. Ble Trzeba pomimo zmieniających się zwyczajów i mody wciąż umieć zachować dobry gust, i nie wyglądać, jakby się urwało z dyskoteki. Studniówka dyskoteką nie jest i nie powinna nigdy być.
malyszkicownik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 22:36   #13
Coldplay
Wtajemniczenie
 
Avatar Coldplay
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 201
Dot.: Studniówka - jakie dodatki do takiej sukienki

Nie podoba mi się i nie chodzi tu już nawet o długość, a o tandetny błyszczący materiał. Poza tym komicznie wyglądają majtki modelki, których zarys dokładnie "prześwituje" przez sukienkę.. . Jedyne co mi się podoba to kolor - przepiękny .

No ale co zrobić, skoro już ją kupiłaś . Musisz sprawić sobie jakieś cienkie, bezszwowe majtki, bo sama widzisz że sukienka tego wymaga . Poza tym ja dobrałabym złotą biżuterię, widzę że większość stawia na srebro, ale moim zdaniem szmaragd (bo pisałaś że kolor sukienki bardziej wpada w zieleń niż błękit) idealnie współgra właśnie ze złotem . Co do butów i kopertówki, na razie nie przychodzi mi do głowy nic oprócz czerni.. .
Coldplay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 00:15   #14
antygonglowa
Raczkowanie
 
Avatar antygonglowa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 160
Dot.: Studniówka - jakie dodatki do takiej sukienki

Sukienka mi się nie podoba. Świeci ( o fu! ) i jest za krótka. Ale jeśli już ją kupiłaś... Buty beżowe , a dodatki delikatne i srebrne.
antygonglowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 00:34   #15
Salalina
Rozeznanie
 
Avatar Salalina
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 783
Dot.: Studniówka - jakie dodatki do takiej sukienki

Ależ to kompletnie nie jest kwestia mody, tylko etykiety. Nie chodzi o 'za moich czasów', tylko o dress code. Studniówka to BAL. Na balu obowiązują suknie wieczorowe, a suknia wieczorowa jest suknią długą do ziemi, minimalnie do połowy łydki. Brak pojęcia o etykiecie ubioru. Fakt, że wielu osobom nie przeszkadza dziś to, że będą ubrane niestosownie, jest efektem pauperyzacji społeczeństwa. Każde przyjęcie ma swój dress code - rozpoczynające się przed 19:00 - sukienka koktajlowa, później - wieczorowa. Czemu ludzie na własne życzenie pozbywają się klasy? Suknia długa może być i piękna i modna i seksowna.
__________________
Keep movin!
Salalina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 10:20   #16
Coldplay
Wtajemniczenie
 
Avatar Coldplay
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 201
Dot.: Studniówka - jakie dodatki do takiej sukienki

Cytat:
Napisane przez Salalina Pokaż wiadomość
Ależ to kompletnie nie jest kwestia mody, tylko etykiety. Nie chodzi o 'za moich czasów', tylko o dress code. Studniówka to BAL. Na balu obowiązują suknie wieczorowe, a suknia wieczorowa jest suknią długą do ziemi, minimalnie do połowy łydki. Brak pojęcia o etykiecie ubioru. Fakt, że wielu osobom nie przeszkadza dziś to, że będą ubrane niestosownie, jest efektem pauperyzacji społeczeństwa. Każde przyjęcie ma swój dress code - rozpoczynające się przed 19:00 - sukienka koktajlowa, później - wieczorowa. Czemu ludzie na własne życzenie pozbywają się klasy? Suknia długa może być i piękna i modna i seksowna.

Ja sama miałam studniówkę 2 tygodnie temu i uwierz, marzyłam o długiej sukience, no bo w końcu to jedna z niewielu okazji kiedy można taką włożyć i poczuć się elegancko, ALE - na mojej studniówce nie było ani jednej osoby w sukience dłuższej niż za kolano. Wiedziałam że tak będzie dlatego sama również kupiłam krótką, po prostu nie chciałam czuć się jak dziwadło . Szkoda, naprawdę żałuję, ale co zrobić.
Coldplay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 11:32   #17
Beata_Batumi
Zadomowienie
 
Avatar Beata_Batumi
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Konstancin- Jeziorna
Wiadomości: 1 873
Dot.: Studniówka - jakie dodatki do takiej sukienki

Coldplay- moja siostra miałą studniówkę tydz i najpierw kupiła śliczną długą suknię ale potem okazało się że wszystkie koleżanki idą w krótkich więc kupiła drugą- ale nie jakąś mini tylko do kolana. Wszystko jest kwestią mody- ja miałą studniówkę 8 lat temu i były same długie sukienki.
__________________


Lilianka już z nami!
http://www.suwaczki.com/tickers/ijpbjw4zsby4rlk8.png
Beata_Batumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 14:19   #18
arachnea
Rozeznanie
 
Avatar arachnea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 677
Dot.: Studniówka - jakie dodatki do takiej sukienki

czarne czółenka, kopertówka, upięte włosy i kolczyki podkreślające szyję, na rękę delikatna srebrna bransoleta, szyja.... chyba nic, bo góra robi zamieszanie, lub coś naprawdę delikatnego. I do sukienki z połyskliwego materiału trzeba mieć dobrą figurę, bo podkreśla wszystkie niedoskonałości, np. wystający brzuszek
arachnea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 15:18   #19
Coldplay
Wtajemniczenie
 
Avatar Coldplay
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 201
Dot.: Studniówka - jakie dodatki do takiej sukienki

Cytat:
Napisane przez Beata_Batumi Pokaż wiadomość
Coldplay- moja siostra miałą studniówkę tydz i najpierw kupiła śliczną długą suknię ale potem okazało się że wszystkie koleżanki idą w krótkich więc kupiła drugą- ale nie jakąś mini tylko do kolana. Wszystko jest kwestią mody- ja miałą studniówkę 8 lat temu i były same długie sukienki.

Właśnie o tym mówię, Wizażanki powyżej oburzyła długość sukienki, Salalina stwierdziła nawet że to nie kwestia mody tylko etykiety, ale nie zgadzam się z tym, bo patrząc na studniówki z poprzednich lat widać że z roku na rok sukienki są coraz krótsze.. . Etykieta etykietą, ale nikt się już do niej nie stosuje (no, przynajmniej na studniówkach). A głupio jednak wybić się z tłumu i założyć długą sukienkę, nawet gdyby była nie wiadomo jak piękna, bo patrzyliby na ciebie jak na dziwaka.
Coldplay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-27, 21:53   #20
antygonglowa
Raczkowanie
 
Avatar antygonglowa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 160
Dot.: Studniówka - jakie dodatki do takiej sukienki

Cytat:
Napisane przez Coldplay Pokaż wiadomość
A głupio jednak wybić się z tłumu i założyć długą sukienkę, nawet gdyby była nie wiadomo jak piękna, bo patrzyliby na ciebie jak na dziwaka.
I tu się nie zgodzę. Jeśli inni skoczą w ogień dla frajdy to Ty też? Suknie na bal studniówkowy powinny być dłuższe i eleganckie, jeśli inni się do tego nie stosują - ich strata, ale jeśli Tobie się to podoba to dla Ciebie jedynie na plus.

Wyróżnianie się w dobrym tego słowa aspekcie jest jak najbardziej okej.

Edytowane przez antygonglowa
Czas edycji: 2012-01-27 o 21:53 Powód: zjadłam słówko
antygonglowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 12:35   #21
xAnGe_Lx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8
Dot.: Studniówka - jakie dodatki do takiej sukienki

Zaznaczam, że ta sukienka jest mi przed kolano modelka ma 180cm wzrostu, a ja mam zaledwie 162cm. I ten materiał tak nie połyskuje bardzo jak na zdjęciu. Sukienka wygląda w rzeczywistości trochę inaczej. Uwierzcie w tak krótkiej sukience na pewno bym nie poszła.
xAnGe_Lx jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:44.